Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#178351) Khaosz55


Khaosz55
addikt

Sziasztok.

Melyik az ajánlott 10-es orosz médium tank. Van 4 féle nem tudok dönteni melyik ágra gyúrjak.

(#178352) ooloo válasza kukulec (#178350) üzenetére


ooloo
őstag

Név szerint mit nem váltottál be ?

A nyeremény lányok és a Télapu nem időkorlátos . A kedvezményes tankvásárlás sem az ( én úgy tudom ) .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178353) Sprq válasza Khaosz55 (#178351) üzenetére


Sprq
aktív tag

430U

Do you hear the voices, too?

(#178354) ollie válasza ooloo (#178352) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Időkorlátos volt, hogy meddig lehet kiválasztani a tankokat a kedvezményhez. Kiválasztás után viszont már valszeg nincs korlát.

***

(#178355) Khaosz55 válasza Sprq (#178353) üzenetére


Khaosz55
addikt

A páncélzat miatt ?

(#178356) ooloo válasza ollie (#178354) üzenetére


ooloo
őstag

Ez így igaz .... Ha nem jelölte ki a kedvezményesen megvásárolható járgányokat , akkor bukta a kedvezményt . Persze, ez nem olyan nagy érvágás .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178357) jano_77 válasza Khaosz55 (#178355) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mert az a legjobb

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178358) vJokka válasza ooloo (#178356) üzenetére


vJokka
aktív tag

Még mindig ki lehet választani a kedvezményt a tankokra, 1.4-es patch-ig van idő.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#178359) Tarill


Tarill
őstag

Kösz mindenkinek a tanácsokat az 59 patton ment a háztól, 2 év alatt valami 80 csatát mentem vele szóval nem nagyon tudom sajnálni viszont ez a t26e4 nem is olyan rossz :)

(#178361) Eugene Roe válasza Tarill (#178359) üzenetére


Eugene Roe
őstag

Mivel a T26E4 az bizonyos szituációkban imba :D míg a patton csak overall jó, ezért megértelek.

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#178362) Ebit válasza kukulec (#178347) üzenetére


Ebit
addikt

Nem buktad el:
1 Értesítési központ
2.Általános értesítések

Itt lehet kiválasztani a jutalmakat, egészen a következő verzió kiadásig.

(#178363) ooloo válasza Ebit (#178362) üzenetére


ooloo
őstag

És valóban ... mindig tanul az ember .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#178364) DessertFox válasza Jokerdapro (#178360) üzenetére


DessertFox
aktív tag

:R :C

(#178365) jano_77 válasza Jokerdapro (#178360) üzenetére


jano_77
nagyúr

Egész jól játszik a srác

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178366) jimmy74


jimmy74
őstag

Szó van arról hogy lehet mégse hozzák be a kerekes gépeket?

WoT:jimmbo

(#178367) Dr.Én válasza jimmy74 (#178366) üzenetére


Dr.Én
veterán

hát én örülnék neki, ha nem nem hoznák be a játékba.... :(

WOT: kissio

(#178368) wwenigma válasza jimmy74 (#178366) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Behozzák csak módosításokkal.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#178369) jimmy74 válasza wwenigma (#178368) üzenetére


jimmy74
őstag

Remélem kerekek nélkül...

WoT:jimmbo

(#178370) peterson79 válasza Jokerdapro (#178360) üzenetére


peterson79
őstag

Nem rossz, de amit utána ajánlott egy cover valami orosz csajtól az viszont űberbrutál volt :)

(#178371) jano_77


jano_77
nagyúr

Értem én, hogy az angol artyk meredeken lőnek, de azért ezt ne már! HOGYAN?!?!? Függőlegesen esik a lövedéke?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178372) ollie válasza jano_77 (#178371) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem létezik arty safe hely a pályákon, ezt már tudhatnád.

***

(#178373) jano_77 válasza ollie (#178372) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hogy teccik mondani?!? :F

Meg engem miért nem tud tier8 tankkal 6-ok ellen betenni?!? most volt az egyik csatámban mindkét oldalon egy-egy hármas Defender platoon és tier6-ok ellen! :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178374) ollie válasza jano_77 (#178373) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Komolyan. Mindenhova be tudnak lőni. Nem tudsz elbújni arty ellen. Aki mást mond, az nem ismeri a játékot.

***

(#178375) h1mpi válasza ollie (#178374) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Vannak azért arty safe helyek, de ha jók az artysok, akkor mozognak, innentől kedve tényleg nem tudhatod honnan lőnek.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#178376) ollie válasza h1mpi (#178375) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Na de pont ez az, ezért nincs arty safe hely.

***

(#178377) jano_77 válasza ollie (#178376) üzenetére


jano_77
nagyúr

a linkelt pályán nem nagyon van helye az artyknak mozogni, csak szemből tudnak lőni, de onnan meg hogy, mikor a szikla tövében álltam?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178378) kukulec


kukulec
őstag

köszi mindenkinek, megtaláltam a jutalmakat.

Luxman L-507ux II, Primare i22, Yamaha A-S801 // Pro-Ject Dac Box S2, SMSL SU-9 PRO // Elac Vela 408, Elac FS 147, Q Acoustics 3030i

(#178379) lacibacsi válasza jano_77 (#178377) üzenetére


lacibacsi
addikt

Simán melléd lőtt. Ennyi sebzés "csak" egy kis splash....

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178380) jano_77 válasza lacibacsi (#178379) üzenetére


jano_77
nagyúr

az érdekes, hogy a "bomba tölcsér" az pontosan rajtam, alattam van! Vagyis olyan mintha pont telibe vert volna, ezért sem értem a dolgot! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178381) kchryss válasza ollie (#178372) üzenetére


kchryss
addikt

(#178382) wwenigma válasza ollie (#178374) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hahahahhahahahhahahaa :D

L2P, erre ennyit szoktam mondani.

Jano_77: CGC nagyon nagy ívben tud lőni - hátrány a lassú lövedék e miatt - valószínűleg melléd splashelt közel. Vagy valami funky helyre ment, ha van replay megnézem. Más artyval képtelenség ilyet lőni. Bár ahogy elnézem splashelni bármelyik 10es tud ennyit oda ahol álltál. A "bombatolcser" alattad a tankod megsemmisülése miatt van.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#178383) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Mondjuk úgy, hogy ezen a pályán is kevés az a tartomány ahol biztonságosan lehet mozogni. Ilyen például a gleccser egy része, nem mindenhova lehet csak úgy belőni ott még átmozgással se. Igaz én csak orosz és amerikaival játszom. Persze ha az RNG is melléd szegődik éppen.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178384) Stigma.HC


Stigma.HC
senior tag

Két hét és indul a Frontline mód. Kíváncsi vagyok mi lesz az a kilences tank amit ki lehet majd váltani. De legalább élvezetes grindelés lesz.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#178385) kchryss


kchryss
addikt

Ázsiai szerveren újra van WTE100.
Daki pár hete szerzett egy ázsiai acc-ot és játszott vele elég sokat: WTE100 on Chinese server pt 2.

(#178386) Thrawn válasza kchryss (#178381) üzenetére


Thrawn
félisten

Szintén tőle idéznék: Stop camping bitch! ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#178387) vJokka


vJokka
aktív tag

Friss és ropogós :DD

Replay

Elküldtem nekik is :D

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#178388) zodo válasza vJokka (#178387) üzenetére


zodo
nagyúr

Gratula, délután majd megnézem!
Az miért van hogy alap fiókkal számol, mikor 2 nap prémium fiókod van?

(#178389) Puculo válasza vJokka (#178387) üzenetére


Puculo
aktív tag

Nem igazán értem miért írogatnak. Ha valaki jobb a másiknál, nem szégyen kikapni tőle.. Mintha olyan sok tier 10 vas lenne a garázsában. Nyugodtan beleülhetne bármibe, akkor is szét lenne kenve a szája.. Talán nem kellett volna ennyire gyorsan feljönnie magasabb szintekre, és több sikerélménye lenne. De ha noob, akkor ne reklámozná saját bénaságát. Szép meccs volt, gratulálok hozzá!

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#178390) lacibacsi válasza vJokka (#178387) üzenetére


lacibacsi
addikt

Szép kis érem gyűjtemény... Gratulálok!

A beírogatókkal kapcsolatban Puculo-hoz hasonlóan én is csak értetlenkedek. Eszembe nem jutna elküldeni melegebb éghajlatra valaki csak mert jobb nálam. Ha ez ellenfélnél valaki kimagaslót alkot, akkor előfordul, hogy ráírok, de csak azért, hogy megdicsérjem/elismerjem a teljesítményét. (Nekem is jól esik, amikor az ellenfél dicsérőleg ír rám, bár nekem nincs annyira sok kiemelkedő csatám...)

Mondjuk szoktam írni anyázós üzenetet is, de azt leginkább a saját csapattársaknak, azon belül is leginkább a tüzéreknek, akik rendszeresen meglőnek/kábítanak/kinyírnak. Olyankor nincs kegyelem, repkednek a F-el kezdődő és uck-kal végződő szavak...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178391) Jokerdapro válasza lacibacsi (#178390) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Én imádom az ilyen üzeneteket, ilyenkor megpróbálom még egy picit hergelni az illetőt, ha már amúgy is ilyen kellemesen feldúlt. Elég szórakoztató. :DDD

(#178392) Puculo válasza Jokerdapro (#178391) üzenetére


Puculo
aktív tag

Még tier 4-ben volt egyszer 1 magyar srác, aki mindenképp invitálni akart a klánjukba. Írtam neki csata közben hogy nem akarok semmilyen klánba kerülni. Annyira megsértődött, hogy utána üzengetett mindenfélét. A meccs alatt nem trollkodott, de utána le kellett tiltanom. Azóta ki is van kapcsolva az üzenetek, csak a csata közbenit látom..

" Aki nem áll ki valamiért, elveszik a semmiért "

(#178393) lacibacsi válasza Jokerdapro (#178391) üzenetére


lacibacsi
addikt

Na ja. Amikor engem dobálnak sárral, akkor nagyon udvarias szoktam lenni. Ilyenkor válaszként elnyomok egy "Legyen szép napod!", vagy egy "Sok szerencsét!" kezdetű szösszenetet (kinek-kinek a saját nyelvén). A legjobb az amikor erre még jobban begerjednek... :D A magyarokkal meg szoktam még beszélni a helyesírási szabályokat is, mert hát ha már annak titulálnak, akkor legyek már helyesen írva f@szsz0pó és ne f@sz0pó... :DDD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#178394) Project: A


Project: A
tag

A cseh tier 1-5 úgy rombolja a WIN8-t, hogy rossz nézni......

(#178395) Jokerdapro válasza lacibacsi (#178393) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Igen az ilyesmivel még jobban be lehet gőzölni öket. Meg a "miért vagy ideges?" Az is kellően jó ilyen célra. :DDD
Pucolo: az akaratos hülyékkel nincs mit tenni, azok nem viccesek. :(

(#178396) Barret001 válasza Project: A (#178394) üzenetére


Barret001
addikt

Szerintem meg nem! Ha a Tier1-es kis tankocskával sikerül kettőt lőnöd,már lesebezted a HP-d!

(#178397) Razermazer


Razermazer
őstag

Sziasztok

Egy kérdésem lenne a mostani testszerveren a frontline módban szerzett prestige elveszik vagy jóváírják majd az 1.4-es patch bevezetésével, már ameddig eljutottál?.
Mert akkor hagyom a fenébe, majd élesbe újrakezdem.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#178398) Pug válasza Razermazer (#178397) üzenetére


Pug
veterán

Hat szerintem az leves, hiszen nem veletlenul teszt szerver...

ELADÓ Mous S24 Ultra Limitless 5.0 - MagSafe Speckled Fabric https://hardverapro.hu/apro/bontatlan_mous_s24_ultra_limitless_5_0_magsafe_spe/hsz_1-50.html

(#178399) jano_77 válasza Razermazer (#178397) üzenetére


jano_77
nagyúr

Most ez ugye csak vicc kérdés volt és nem komoly!? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#178400) Razermazer válasza jano_77 (#178399) üzenetére


Razermazer
őstag

Nem vicc volt ;] két prestige megvan gondoltam nem nagy érvágás egy 1 milliárd dollár értékű tőzsdén jegyzett cégnek, egy ilyen juttatás, hogy ösztönözze a játékos állományt a maradásra és játékra. Gyakorlatilag a megszerzett prestige amúgysem lenne elég semmire
Bár így sem én vagyok a célközönség a napi 5 tank szorzózással.
Akkor ennyi meg egy bambi.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.