Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111801) SoulReaver válasza ollie (#111795) üzenetére


SoulReaver
veterán

Áh, már próbáltam és nem jött be :/ Meg sok munkám van abban a pár tankban amit itt fejlesztettem..

(#111802) jano_77 válasza galervin93 (#111800) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én a cseh T34/100 meddel vagyok így! Ki van fejlesztve, de jó lenne megvárni, míg leakciózzák. Vagy lehetne akció mondjuk az ELC-re is. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111803) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Beruháznék egy FCM 50t -re, mert úgy tudom, hogy az tier limites. Elegem lett tegnap a cdc-ből, így eladtam... cserébe visszavettem a T54-et ;] De a cdc legénysége meg már 4 skilles és kár lenne, ha csak a barakkban lennének... Ezért az FCM jó döntés lehet.

Szerintetek? ( Nem kell kárálni, mert eladtam egy prém tankot... :D )

(#111804) jano_77 válasza SoulReaver (#111803) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagy balgaság volt eladni a CDC-t, mert szerintem az is nagyon jó tank - de persze Te tudod.
Viszont az FCM kifejezetten jó beruházás lesz és tényleg tier limites. Bátran vedd meg. ;)

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111805) SoulReaver válasza jano_77 (#111804) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ritkán kaptam olyan csatát amiben tudtam vele érvényesülni. T10-ben hiába bujkáltam, ha a végére csak én maradtam E-100 és T10 TD-k ellen... Hiába a mozgékonyság... két lövés és sziavoltam.

(#111806) mcwolf79 válasza SoulReaver (#111805) üzenetére


mcwolf79
veterán

Már megbocsáss, de ez a T8-as med-ek mindegyikére igaz.
+1 arra, hogy nagy butaság volt eladni azt a tankot. Nagyon jó tank, és nagyon jól használható.
De persze te tudod.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111807) jr1994 válasza SoulReaver (#111805) üzenetére


jr1994
addikt

Dominanciában próbáltad? Én hónapok óta így farmolok. Ha kevés játékos áll sorban (ami elég gyakori) szinte mindig 10v10-be dob be, ami ghost town vagy pilsen pálya lesz, mindkettőn használható a CDC, és mivel sok retard játszik, többet lehet lőni mint randomban, jobban hoz, pörgős és egész élvezetes.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111808) jagada válasza kero35 (#111780) üzenetére


jagada
őstag

Nem bántásképp, de szerintem neked korai beruházni T8-as prém tankra. Low tierben, amiben játszol, bőven ki lehet termelni a szükséges kreditet, T10-ben meg csak free kill leszel bárkinek, nincs meg hozzá a szükséges tapasztalatod. A T-34-et sokan ajánlgatják, mert jó kezekben, jól hozza a kreditet, de ahhoz, hogy valóban hozza, kell a sebzés is! Pl. senki sem emlegeti, hogy mennyire lomha, milyen lassan forog a tornya, milyen lassan szűkül és mennyire hosszú a töltési idő a többi tankhoz képest. Ha nincs aki supportoljon, 1 lövés után még egy T6-os med, vagy light is könnyedén megflankeli.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111809) Kelvin válasza SoulReaver (#111803) üzenetére


Kelvin
őstag

Ha a CDC-vel nem ment a játék akkor az FCM-el még kevésbé fog. Nem bántásként írom, és még egy legénységi tagot is kell szerezned valamint a többit átképezni...Nem volt jó döntés.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111810) SoulReaver válasza Kelvin (#111809) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ki mondta, hogy nem ment?

(#111811) Kelvin válasza SoulReaver (#111810) üzenetére


Kelvin
őstag

Ja értem akkor azért adtad el mert jól ment vele a játék, bocsi nem szóltam...
Az 1340-es átlagsebzés az én olvasatomban a nem ment kategória főleg ezzel a tankkal.
Tényleg nem bántani akartalak de a visszakérdezésed miatt ránéztem.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111812) mcwolf79 válasza Kelvin (#111811) üzenetére


mcwolf79
veterán

:DD :DD :DD

Hát végülis ja, csak úgy elad az ember egy 7500 aranyba fájó tankot, mert megunta. :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111813) Enzolord válasza mcwolf79 (#111812) üzenetére


Enzolord
addikt

Ezen tényleg nem kell lovagolni, én is adtam már el, nem egy prém tankot, volt amit kétszer is, vannak elvetemült emberek,.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111814) mcwolf79 válasza Enzolord (#111813) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem is arról van szó. Én is eladtam a P8.8-at mert sztem az egy hulladék tank.
Csak az a poén, hogy eladta a CDC-t,és helyette meg akarja venni az FCm-et, csak mert tier limites. Ez így kicsit hülyén veszi ki magát.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111815) emre


emre
veterán

Vegyetek is6-ot. Nekem a prem tankok közül azzal a legtöbb az átlag xp-m.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111816) Enzolord válasza emre (#111815) üzenetére


Enzolord
addikt

Nem rossz, de mostanság minden kis sz@r belövi, katasztrófa, és az ágyú is képes igen random lenni.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111817) Jolet válasza Enzolord (#111816) üzenetére


Jolet
őstag

most kap HD modelt, hátha ez buffot is jelent

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111818) Veatta válasza Jolet (#111817) üzenetére


Veatta
aktív tag

Állítólag igen.

(#111819) xAttilax


xAttilax
őstag

Sok prem tankom van, de az FCM a löveg miatt sírba visz. Nálam most a t34-3 menő, azt valahogy nagyon élvezem. Már csak az azzal farmolok egyedül.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#111820) SoulReaver válasza Kelvin (#111811) üzenetére


SoulReaver
veterán

De azt írtam, hogy ritkán rakott olyan csatába, amiben tudtam vele mit kezdeni... ez azt jelenti, hogy 80% -ban 10 es csatákba rakott és alul lenni ezzel a papír fossal nem teljesen nyerő. És szerintem egy tier limites papír tankal jobb a helyzet, mert pl t8 tankokat hamarabb átlövöm alap lőszerrel, mint a t10 tankokat... azért legyen farm tankom, hogy bukjak még a gold lőszeren, köszi nem.

Birom mikor mindenki azt hiszi, hogy egyformán kapjuk az rng-t.

[ Szerkesztve ]

(#111821) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Azt tapasztaltam az elmúlt napokban, hogy sokkal kevesebb szopó (+2T) csatába kerültem be, mint korábban.
Azt hiszem, az időpontokkal és emiatt a játékosok számával függ össze a dolog.

Éjfél után sokkal kevesebben vannak, nyilván többet is kell várni a játékra, és valahogy ekkor borul fel úgy a MM, hogy nagyon nagy eséllyel kerül az ember +1 vagy +2 körbe, este 11 előtt valóban sokkal ritkább.

Nyilván ez nem feltétlen reprezentatív minta, csak az elmúlt pár nap tapasztalata.

Same rules apply!

(#111822) mcwolf79 válasza SoulReaver (#111820) üzenetére


mcwolf79
veterán

Birom mikor mindenki azt hiszi, hogy egyformán kapjuk az rng-t.

:DD Minden bizonnyal mikor érzékeli az MM hogy lépsz befele csatába aktiválódik egy szopató algoritmus :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111823) SoulReaver válasza mcwolf79 (#111822) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem ezt mondtam, de azt gondolsz amit akarsz. Ha mindenkinek egyforma rng lenne, akkor mindenki 40-50% wr-es lenne.

(#111824) jr1994 válasza SoulReaver (#111823) üzenetére


jr1994
addikt

Nem, szerintem megbízható rng mellett a gyengék még gyengébbek, a jók még jobbak lennének (winrate tekintetében).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111825) mcwolf79 válasza SoulReaver (#111823) üzenetére


mcwolf79
veterán

Igen, mert minden bizonnyal mindenki egyformán játszik :P
Egyéb megmosolyogtató gondolat :F

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111826) jano_77 válasza EQMontoya (#111821) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez csak azért van, mert megelégeltem a sírásodat és felhívtam SerB-et, hogy intézkedjen, hogy kevésbé legyél szopatva! Azt mondta, hogy rendben. Remélem így már kevésbé fogsz trollkodni a fórumon. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111827) jagada válasza EQMontoya (#111821) üzenetére


jagada
őstag

Ez a játék ilyen, egyik nap nagyon adja, másnap jön a szopóroller és ez így váltakozik. Az én taktikám az, hogy időben kell kiszállni. Ha nagyon szívat az első 5-6 csatában, értsd 30% alatti nyerési eséllyel, full vörös csapatokban, tier alján, akkor tudom, hogy utána nyerni fogunk és igyekszem az 50% környékén kiszállni. Ha túl sokat nyerünk igyekszem a csúcson, a szopóroller előtt abbahagyni :DDD :DDD

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111828) Szepi1979 válasza jano_77 (#111826) üzenetére


Szepi1979
senior tag

"mert megelégeltem a sírásodat " hát ezt pont tőled nem vártam volna :)) :P ;)
Ne haragudj ez nagyon magas labda volt.

“ nem kell mindig nyerni “

(#111829) SoulReaver válasza mcwolf79 (#111825) üzenetére


SoulReaver
veterán

Látom az arcod nagy, mert kegyes veled az rng... Én mindennap próbálok egy 2000 wn8 at meglőni, azt hiszem ez magasan az átlag fölött van, de a wr % -om csak úgy suhan lefele.... Biztosan azért mert szarul játszom. Múltkor egy csatában voltunk, én bat -el, te fv hevy -vel, mi voltunk a top sebzők, de még is buktunk. csak egy példa.

[ Szerkesztve ]

(#111830) Enzolord


Enzolord
addikt

Óh, jaj.. Lassan megint érik a topik takarítás szerintem, kezdünk elmenetelni offolós, egymást b@szogatós stílusba...
Bár én élvezem, de ejnye-bejnye lesz megint és az nem hót cuki.. Szóval csak okosan gyerekek.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111831) Veatta válasza Szepi1979 (#111828) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ha már beszéltek szólt a saját érdekében is (remélem) :DD

(#111832) SoulReaver válasza Enzolord (#111830) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem akarok én itt senkivel rosszban lenni, csak ne hordjuk már fent az orrunkat....

(#111833) Szepi1979 válasza Veatta (#111831) üzenetére


Szepi1979
senior tag

:C
De Janót így szeretjük. Vagy ennek ellenére.

“ nem kell mindig nyerni “

(#111834) EQMontoya válasza jano_77 (#111826) üzenetére


EQMontoya
veterán

:))
Köszönöm közbenjárásod!

Viccet félretéve, ez van, úgy fest, több játékosnál valahogy jobban működik az MM és egyenlőbb meccseket sorsol.

Same rules apply!

(#111835) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

Van olyan oldal, ahol tankra lebontva meg tudom nézni az előző napi statomat sebzés és wn8 alapján?
A wotinfo.net-en csak a játszott csataszám és WR olvasható, a Noobmeter-en meg nem lehet napra, csak a felajánlott napok közötti időszakra keresni. Elég lenne valami olyan, mint a napi stat mod a játékban...

Köszönöm.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111836) galervin93 válasza EQMontoya (#111834) üzenetére


galervin93
őstag

Vagy egy jobb játékos egy szarabb MM-ben is képes jól teljesíteni...? Inkább. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111837) Szepi1979 válasza lacibacsi (#111835) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A napi stat mod tankra is lebontja a wn8-ad. Nem elég ha a játék végén ott megnézed? Vigyázz mert úgy érzem lassan fétised lesz a wn8 nézegetése és ez a játék élményed rovására is mehet.

“ nem kell mindig nyerni “

(#111838) jano_77 válasza Szepi1979 (#111828) üzenetére


jano_77
nagyúr

Bocsánat igazad van, rosszul fogalmaztam, mert esetében Trollkodást kellett volna írnom, az jobban megállná a helyét. Sírni időnként szoktam én is ezt elismerem. :B

(#111837) Szepi1979: szerintem este elfelejtette megnézni, lementeni és most eszébe jutott és kíváncsi lenne vmelyik tank eredményére.....gondolom én. Én is voltam így már többször is. :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111839) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem az XVM-et be kellene tiltani a WG-nek, mert nagyon rossz hatással van a játékra. A tököm kivan már attól, hogy a csaták jó részében már a visszaszámlálás alatt elindul a sírás a chaten annak a csapatnak a részéről, amelyre kevesebb mint 50% nyerési esélyt ad az XVM, aztán van aki rögtön kilép a csata kezdetekor, mások meg lélekben adják fel rögtön az elején, minden mindegy alapon átmennek eszement yolozásba vagy bekempelnek a bázis közelében és meg se mernek moccanni a csata végéig. Ezek után nem is csoda, hogy ennyi 15-3(-4)(-5) végeredményű csata van.

Lehet így hirtelen vad gondolatnak tűnik, de szerintem izgalmasabb lenne a WoT, ha csak a 15-15 játékos neve látszódna a csata előtt, és csak a csata közben derülne ki hogy ki milyen tankkal jön, ahogy egymás után spottolják fel a tankokat. Egy próbát talán megérne a WG részéről... ti mit gondoltok?

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111840) mcwolf79 válasza SoulReaver (#111829) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem nagy az arcom, csak ez a legszánalmasabb duma, hogy a játékbeli hiányosságainkat az RNG-re fogjuk. Beleszól ,de nem attól lesz egy játékos olyan amilyen,mert az RNG szivatja vagy épp kedvez neki.
Gyere már még fel azzal is, hogy pl. nekem az RNG jobban kedvez, mert prémfiókom van. Már csak ez lenne a hab a tortán.
Megint elmegyünk mindenféle összeesküvéselmélet gyártásba. Rengeteg a változó ,ami befolyásolhatja a meccs végkimenetelét.Az RNG erre rátesz egy lapáttal, de nem ez a döntő tényező.
Nekem is van olyan, hogy verem az asztalt,mert semmi sem megy be vagy épp mellészáll a teljesen beszűkült célkörtől. Van mikor meg minden összejön és minden betalál oda, ahova én szeretném. De én úgy érzem nem attól játszok úgy ahogy, mert az RNG úgy döntött. Ez a változó mindenkinél jelen van, és mindenkit szivat vagy épp valakinek kedvez.
Valamikor én is mindenkit track-elek vagy épp sebzés nélküli crit-et lövök. Valamikor meg csontig benyal (a másik kárára). Honfitárs néhány napja az E4-gyel (én a Batchat-tel voltam) először sebzés nélkül trackelt, másodjára telibeverte a tornyom hátulját és lepattant. Én vigyorogtam , ő meg szörnyülködött. Ez ilyen. Máskor meg fordítva van a dolog.

galervin93:
Vagy egy jobb játékos egy szarabb MM-ben is képes jól teljesíteni...? Inkább. :-)
Ott a pont. Ha látom ,hogy bukta lesz megpróbálok a lehető legtöbb sebzést és killt begyűjteni (sebzést úgy értem osztani), és akkor már én megtettem amit lehetett.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111841) EQMontoya válasza Tuco Ramirez (#111839) üzenetére


EQMontoya
veterán

és csak a csata közben derülne ki hogy ki milyen tankkal jön, ahogy egymás után spottolják fel a tankokat. Egy próbát talán megérne a WG részéről... ti mit gondoltok?

A mostani rendszer előnye, hogy név alapján tudod a spottolt tankról, hogy mi ez (elég távolról, mert ugye megjelenik fölötte a neve és van ikonja), és el tudod kerülni. Ez a feature szerintem kell, különben még jobban szivatná a játék a bekerülő low tier tankokat. Lásd: belelősz, és kiderül, hogy +1 vagy +2 heavy hozzád képest, de legalább már spottolt is, mivel belelőttél...

Illetve dönteni is tudsz esetleg, ha többet látsz (mondjuk egy páncélvadásszal, távolról), hogy melyikbe lősz bele, melyiket érzed veszélyesnek vagy könnyebben lelőhetőnek.

Ha már ez az irány, inkább abban látnám a megoldást, hogy mondjuk a nevekből hiányozzon 1-2 karakter, hogy ne lehessen kívülről statisztikát lekérdezni a résztvevőkhöz.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111842) Szepi1979 válasza Tuco Ramirez (#111839) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Ha csak a játékos neveket látnánk addíg míg fel nem spotolná valaki őket akkor biztosan erősen megváltozna a játék képe. Most ha csak meglátom hogy az ellennél egy 3as szakasz med van már sejtem hol jönnek majd és számítok a rushra. Ha nem látnám akkor lenne meglepetés. Nehezebb lenne sebezni a jobb játékosoknak mert nem biztos hogy a megfelelő helyre mennének az info hiányában.

“ nem kell mindig nyerni “

(#111843) SoulReaver válasza mcwolf79 (#111840) üzenetére


SoulReaver
veterán

Biztos úgy van ahogy te mondod... Azért van az is, hogy 55% -os winrátám, ma már 53%, mert hirtelen elkezdtem szarul játszani. Megteszek én mindent, de ha több a vesztes csata, mint a nyertes, akkor baszhatom, hogy 8 killem van meg 10k sebzés.

[ Szerkesztve ]

(#111844) Tuco Ramirez válasza Szepi1979 (#111842) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Épp ez az a baj a mostani játékmenettel, hogy jó eséllyel előre tudni már a csata legelején hogy kb. mi fog történni. Olyan szinten rögzülve van ez már a legtöbb játékosban hogy minek hol van a helye, hogy az már sablonossá teszi a csatákat. Egyszer az E5-ömmel Steppes-es gondoltam egyet és nem a heavy, hanem a med útvonal irányába indultam el, kaptam is bőven a letolást a chat-en a csapattársaktól hogy úristen mit csinálok ( egyébként jól sült el, mert a jobb oldalon végül én lettem a mérleg nyelve és ez egyben eldöntötte a csata menetét is).

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111845) jano_77 válasza Kelvin (#111811) üzenetére


jano_77
nagyúr

Elárulod, hogy Neked mennyi az átlag sebzésed a CDC-el!?
Megnéztem és nekem is "csak" 1376 és 1715 wn8 párosul hozzá, de én ezzel együtt jó tanknak érzem és nem gondoltam EDDIG, hogy ez szar eredmény vele. Ezek szerint - véleményed szerint - ez igen csak gagyi. Áruld el kérlek, hogy akkor Neked mennyi, illetve egy Noobmeter-es elérhetőséget is mellé, hogy lehessen is ellenőrizni, mert messziről jött ember......ugye. :F

(#111844) Tuco Ramirez: nikoli3 a fórumról tipikusan az a játékos, aki az esetek szerintem 95%-ban pont az ellenkező irányba indul, mint ahová alapból az adott tankkal illenék. Mondta is egyszer, hogy pont azért, hogy meglepetést okozzon.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111846) jagada válasza mcwolf79 (#111840) üzenetére


jagada
őstag

Nem olyan rég T32-vel golddal zsinórban 4x pattantam MT-25-ről :Y :Y

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111847) zodo


zodo
nagyúr

Xvm nélkül lehetséges a player panel 4 különböző nézetéhez, fix beállításokat készíteni?

(#111848) emre válasza Szepi1979 (#111828) üzenetére


emre
veterán

Legalább most már ő is tudja milyen érzés. Tudod Isten nem bottal ver. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111849) jano_77


jano_77
nagyúr

Hamarosan - 13K XP kb - elérem a T54 LTWT-t. Milyen felszerelések javasoltak rá? Hál istennek itt nem kell majd a modulok fejlesztgetésével tökölődni, mert csak a láncot kell majd és rögtön fullos is lesz, ez nagyon pozitív dolog. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111850) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Ez a KV-4 fullosan elég brutális, sztem megtartós lesz.
42 meccsből 8 acélfal , kezdek ráérezni mennyire lehet kiforgatni a farát (ma lett fullos, fenejó ez a személyes tartalék. A prémfiókkal együtt a 100 % XP-t adó bónusz felhasználásával okádja az XP-t).

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.