Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111101) jano_77 válasza jozefgucci1 (#111100) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gondoltam neki állok a hétvégi HT-s küldetésnek és leporolom a jó öreg T1 HT-t:

WOT-os pályafutásom eddig legtöbb WN8-as köre szerintem: 18K+ :B
Sajnos a 10. kill nem lett meg, mert a BT-7 befoglalt. :U
REPLAY, ha esetleg érdekel vkit. Nem volt nagy szám, csak lenyomtam a W-t és lőttem. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111102) jozefgucci1 válasza jano_77 (#111101) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szép ! Nagyon dúrva ! :C Amint a gyerek lejön a gépről , megnézem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111103) kchryss válasza Kelvin (#111096) üzenetére


kchryss
addikt

Halloweenkor mindig van festés. Ha nem sürgős akkor várd meg a húsvétot hátha akkor lesz valami. WG naptárban visszanézheted tavaly mikor mi volt.

[ Szerkesztve ]

(#111104) jano_77 válasza jozefgucci1 (#111102) üzenetére


jano_77
nagyúr

10 kill lett volna a Pool jól emlékszem? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111105) kchryss


kchryss
addikt

Kb 2 éve játszottam utoljára a KV-1-gyel még egy másik accomon. Most, hogy akciós lesz a TotT-ban az IS-3 ág, megvettem itt is. Eddig 20 csatát mentem vele és hát elég nagy csalódás. Nem ilyenre emlékeztem. Sokkal lassabb mint emlékeztem, 2x fordult elő hogy mire felértem Malinovkán a hegyre minden csapattársam meghalt. A páncélja sokkal gyengébb mint emlékeimben élt. Anno ha top tier voltam csak benyomtam az előrét és ledaráltam mindenkit. Most a saját tierjének többsége simán belövi alap lőszerrel is szemből. Az ágyú meg venti és célzásgyorsítóval is nagyon pontatlan. Erlenbergen 3 kockára lévő kis tankra teljesen rászűkültem és 3 lövésből 2 mellé harmadik meg láncra ment. Eddig nem értettem a sok siránkozást az OI miatt sem mert medekkel, lightokkal úgy szedtem szét ahogy akartam. A KV-1 szemből ha kicsit be van forgatva az OI-t arannyal sem lövi be, az OI viszont 1 lövéssel rekteli a KV-1-et.
Ami viszont jó benne az az mm amiket kapok vele. 20 csatából csak 1x került +2 tierbe és a többin is többször volt top tier mint +1 tier.
Összességében most is használható tank, saját hp-ját nem nehéz vele lesebezni, de a régi fénye megkopott, sokkal óvatosabban kell vele játszani és nem olyan élvezetes vele a játék mint régen.

[ Szerkesztve ]

(#111106) Greentea válasza kchryss (#111105) üzenetére


Greentea
senior tag

O-I-ra ráférne egy nerf, tegnap Tiger P-mbe ülve bele lőtt a tornyomba -500at HE-vel.

2x2 néha 5

(#111107) rlazol válasza jano_77 (#111104) üzenetére


rlazol
addikt

kchryss - KV1et kb 1,5 éve nerfelték, ha jól emlékszem.

jano_77 - igen

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111108) vhw válasza Greentea (#111106) üzenetére


vhw
addikt

Nem azért férne rá, mert jobb a páncélja, mint egy T8 heavynek, de T4-ek is szembekerülnek vele, hanem mert teljesen legit módon bevert HE-vel egy gyengepontot... :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#111109) kchryss


kchryss
addikt

Az ilyen gyáva Churchill III meg elmehet a sunyiba. Top tier hevayként Arctic Region-on képes volt az egész csatát végigülni a bázisán. Miután egyedül kiszedtem 5 csapattársát és mentem a bázisra, megjelent full hp-val. Azt hittem afk, de nem az volt, csak képes volt 1200 wn8-as játékosként semmit sem csinálni egész csata alatt és várni hogy a végét lehozza. Sajnos ekkor már 1 lövéses voltam. Nem adtam meg neki azt az örömöt, hogy ilyen semmi játékkal nyerjen ezért inkább megvártam hogy lejárjon az idő és döntetlen legyen.

(#111110) Greentea válasza vhw (#111108) üzenetére


Greentea
senior tag

Valóban, de nem a kupakot találta el, hanem magát a tornyot. ;) A kupakot azt rejtettem.
De igaz a Tiger P tornya nem a legjobban páncélozott. Csak hát na, mégis egy 1 szinttel lejjebb lévő heavy.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#111111) Atti777 válasza Greentea (#111110) üzenetére


Atti777
senior tag

A KV-2-nek kb 10 mm nagyobb a penje HE-vel, az O-I stock gunja meg ócska, bár a derp se valami nagy szám, de az legalább használható nagyobb tankok ellen is

Путин, иди нахуй!

(#111112) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egyedül voltam T9-es, élveztem a meccset. Jó pörgős volt.

[replay akit érdekel]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111113) #84221696 válasza Bad Pritt (#111097) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pont vannak a raktáramban ilyenek, szuper. :)

(#111114) Hilpi


Hilpi
csendes tag

Sziasztok
Ez az első olyan tankom ami nagyobb mint tier 5 és meglett a 3. kiváloság jel rá :D
Ő a kedvencem
Vélemények ?

[ Szerkesztve ]

"Értem én hogy gőzgép de mi hajtja? " Tel :06 70 42 55 996 WOT : wotankerhun

(#111115) h1mpi válasza Hilpi (#111114) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Gratula, Nekem nem volt egy nagy kedvencem a random ágyúja miatt.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#111116) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Az E5-öt (vagy más hasonló tankot) próbálta már valaki repeszpáncéllal? Ér az a gyakorlatban valamit az artyk ellen? Csak mert az utóbbi pár napban alig tudtam pár normális csatát menni heavyvel az artyk miatt. A "kedvencem" az volt, amikor az arty szakasz T92-je leláncolt, aztán a tízes BC arty egy tárból kivégzett. :(

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111117) h1mpi válasza Tuco Ramirez (#111116) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a JgPzE100-ra tettem, felezte a HE dmg-et

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#111118) Barcelona95


Barcelona95
tag

Sziasztok!

T55A HT-15-ös küldetéshez (12k dmg + pattintás) az IS-7 vagy az IS-4 a megfelelőbb?
Én az IS-7-re gondoltam, mivel erősebb a tornya és a teteje nem gyenge pont, illetve 490-es alfája van az IS-4 440-ével szemben, de kellene azért a megerősítés a nálam tapasztaltabbaktól. :)
Jelen pillanatban még egyik sem áll a garázsban, csak azt kívánom megvenni, amelyikkel könnyebben sikerülhet a küldetés.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#111119) rlazol válasza Hilpi (#111114) üzenetére


rlazol
addikt

megvan a 3 csík és még nincs vele ászod? oltári peched lehetett párszor, h nem adta be.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111120) Bad Pritt válasza rlazol (#111119) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De van. Ott jelzi az alsó soros ikonjánál.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111121) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A csajoknál hogy számolja az xp-t a skilleknél? A brothers in arms állandó, szóval utána a második olyan, mint az első lenne és annyi xp kell a 100%-hoz, mint egy férfinél az első skill 100%-ához?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111122) h1mpi válasza Bad Pritt (#111121) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igen a másodikat számolja úgy, mint az elsőt

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#111123) rlazol válasza Bad Pritt (#111120) üzenetére


rlazol
addikt

váá, a Ru-t néztem, sry! :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111124) xAttilax válasza Tuco Ramirez (#111116) üzenetére


xAttilax
őstag

e100-am on van de inkább csak annyit vettem észre, hogy nem döglik a legénység annyira az arty lövés miatt.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#111125) kchryss


kchryss
addikt

Na ez kiegyensúlyozott mm volt :)
14-14 heavy és több mint fele prém. Ráadásul majdnem mind 8-as.

(#111126) emre válasza Barcelona95 (#111118) üzenetére


emre
veterán

Mausod nincs?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111127) Mister_X válasza Barcelona95 (#111118) üzenetére


Mister_X
nagyúr

QuickyBaby gyakorlatilag mindent elmond, amit tudni kell. Sebezz és potenciálisan sebződj 12.000 értékben, erre a Maus tényleg a legjobb, ha bebújsz egy kő mellé és mindenki csak pattanni fog.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111128) Chris0321 válasza Barcelona95 (#111118) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem csak az IS-4 van meg, én azzal csináltam meg a T28 HT-15-ös küldetést egy nyílt pályán csak a tornyot mutatva. Az IS-7 már nagyon régen ki van fejlesztve, de nem tudtam még magam rávenni a megvásárlására az ágyúja miatt. Az IS-4 ágyújával ezzel szemben semmi problémám nincs, sem az átütéssel sem a pontossággal.

(#111129) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

kicsit öncélúan hadd osszak meg egy pozitív sztorit. T55a missziót tolom, TD kész, HT lassan kész, MT megállt a "gyújts fel két tankot" résznél, LT lassan alakul.
tegnap gondoltam tolok kis SPG-t, első 3-4 küldi volt már meg, GW Panther és M40/M43 a garázsban, menet közben free-ből vettem FV304-et.

én nem tudom, hogy WoT isten kacsintott le rám, vagy SerB személyesen küldött vmi extra kódot csak nekem, de pár óra alatt 5-6 küldetést is megcsináltam. plusz 2. menetre tank ászt csináltam a kis fv304-gyel.

- no es importante -

(#111130) Barcelona95


Barcelona95
tag

Mausom nincs, még a VK4502B-hez is kell vagy 70k XP.
Még az E100-at tudnám megvenni, csak nem tudom honnan szereznék még egy töltőt, így azt csak végszükség esetére tartogatom.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#111131) h1mpi válasza Sixkiller6 (#111129) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Artyzgattam én is pár kört az S-51-el, nem csodálom, hogy kapom az arta áldást. Amit mellé lőttem az 80%-ban az én hibám volt, mert elmozgott a tank vagy nem jól számoltam ki. Amúgy elképesztően pontosak, pedig ez nem jellemző.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#111132) Bad Pritt válasza Barcelona95 (#111130) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát... még talán azzal járnál legjobban. Szerzel bele egy 75%-os töltőlegényt, így ő fogja kapni állandóan a dupla xp-t és gyorsan fel fog fejlődni (főleg, ha még ma is tudsz játszani, mert akkor háromszoros xp mennyiség jár neki). Persze ehhez az is kell, hogy free-ből kihúzd a nagy ágyút.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111133) SoulReaver válasza Bad Pritt (#111132) üzenetére


SoulReaver
veterán

Voltam ma 2 csatát, de nincs már 3x :/

(#111134) Bad Pritt válasza SoulReaver (#111133) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint milyen 3x?
Én azt mondom, hogy mikor elit lesz az E 100, akkor megkapja a leggyengébb töltője a harckocsi xp-jét meg még ma él a legénységi dupla xp special, szóval 3x xp mennyiséget fog kapni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111135) SoulReaver válasza Bad Pritt (#111134) üzenetére


SoulReaver
veterán

Napi első csata 3x :D Akkor elvétettem, bocs :)

(#111136) Barcelona95 válasza Bad Pritt (#111132) üzenetére


Barcelona95
tag

Akkor lehet megpróbálom majd az E100-al, de egyelőre halasztom a dolgot, a T-54-re tartogatom a free XP-t.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#111137) jozefgucci1 válasza Barcelona95 (#111136) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Tegnap pont szakasztársammal beszéltük ki ezt a témát ( Diarmand ) és az E100 jó lenne ,de sajna egy két pattanó után töltik a goldot rá és úgy már nem jön össze a küldi ! Lehet ügyesen forgatni a tornyát ,de amíg kinézel lőni addig ugye az ellen is tökéletesen be tud lőni ! Ettől függetlenül nekem nagyon bejön az E100 szeretek vele játszani !

A 9.14-végett riogatott itt emberünk, hogy az M44 arty-m gold lőszerét nerfelik ? Akkor el is adom azt a bestiát !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111138) Enzolord válasza jozefgucci1 (#111137) üzenetére


Enzolord
addikt

Legközelebb azt írd, hogy kinek nevét nem mondjuk ki.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111139) emre válasza Barcelona95 (#111130) üzenetére


emre
veterán

Szerintem E100-al marha mák és baromi béna ellenfél vagy nagy sebzés kell hogy sikerüljön a küldi. Talán még ST1-el is esélyesebb.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111140) Barcelona95 válasza emre (#111139) üzenetére


Barcelona95
tag

ST-I van, korábban közel álltam vagy talán meg is volt vele a 12k, de akkor még csak sajnos a T28 HTC-nél tartottam.
Sokat megyek vele a küldetés miatt, mert erős a torony és 8 fokos gundep is elég baráti, illetve remekül lehet vele sidescrapelni is, de valahogy mostanában a kupolán keresztül állandó jelleggel megesznek reggelire, így jó esetben csak a 12k fele jön össze, több nem. :O

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#111141) Bad Pritt válasza Barcelona95 (#111140) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt hogy? ST-I kupolája nem is weakspot, van egy pici 234 millis része, azt meg szökőévente találhatják el, de amúgy inkább ~260 körüli. Vagy td-k kapják le?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111142) emre válasza Barcelona95 (#111140) üzenetére


emre
veterán

Nekem st-vel úgy lett meg, hogy lakeville-en bementem középre a spot bokor után egy kisebb sziklához sidescrape amikor nem volt arty. Aki közel jött szétszedtem, a városból meg nem tudtak belőni.
Az off topikba linkeltem is a replay-t.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111143) Barcelona95 válasza Bad Pritt (#111141) üzenetére


Barcelona95
tag

A német 128-as lövegek 246 pennel az esetek felében be-be lövöldöznek, ha meg nem, akkor jön az arany.
Szerencsére nem annyira általános dolog ez, inkább az, hogy vagy nem lőnek rám elégszer vagy én nem tudok annyit sebezni, hogy összejöjjön.

Szeretek élni - és ez sok időt elvesz.

(#111144) ollie válasza Bad Pritt (#111141) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem szombaton az ST-I kupoláját egy Béla lőtte keresztül 3x egymás után, sima AP-val, és még csak közel sem volt hozzám (mindháromszor 100+ méterre). Mintha nerfeltek volna rajta.

***

(#111145) Jolet válasza ollie (#111144) üzenetére


Jolet
őstag

simán lőhető a kupola, ha odamegy a lőszer ahová célzol
én is ott szoktam lőni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111146) Fel válasza Bad Pritt (#111141) üzenetére


Fel
addikt

Nem-e?

A WZ-111-1-4-nek sima AP-vel is ment, az IS-7 egy-két lövés után elbizonytalanodott. Váltott goldra..

A vicc, az, hogy mivel így jártam az ST-I-gyel, gondoltam legközelebb én is rápróbálok. T110E5-tel szembe is találkoztam eggyel, rejtette is magát, úgyhogy eljött a kupolalövöldözés ideje. Szépen a tövébe, középre. Naná, hogy egy se vitte át, a jobb páncélátütésű löveggel... Szeret az RNG...

[ Szerkesztve ]

(#111147) Bad Pritt válasza Fel (#111146) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hacsak tényleg nem nerfelték (tanks.gg-n megnéztem most gyorsan, ott még a régi értékek vannak), akkor tényleg csak az rng meg a szerencsés lövések miatt ment be. Én már nem szoktam lövöldözni, ellövök 5-6-ot, bemegy max 1-2, az nem éri meg számomra. Ha még táncol is mellé a másik, akkor gyakorlatilag 0% esély van belőni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111148) zodo


zodo
nagyúr

Hétvégén beszereztem a T29-et.
Gondoltam jó lesz a korábbi M6 legénysége (akik 66% első képzettségüknél jártak) de tévedtem mert a két lövegkezelő helyett két töltőre van szükségem mint ahogy a továbbiakban a T32-nél is.

Megmaradt lövegkezelőt 500 aranyért lehet csak átképezni töltőnek?

(#111149) Greentea válasza zodo (#111148) üzenetére


Greentea
senior tag

500 aranyat én tuti nem adnék ki érte.
Én anno még skill nélküli legénységgel húztam ki és nem volt vészes. Mikor meglett a t32 akkor voltak az első skillek 95%-osak.

2x2 néha 5

(#111150) ollie válasza zodo (#111148) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tegyél bele egy új ember 75%-osan, vagy ha nagyon akarsz goldot költeni, 100%-osan.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.