Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#112601) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Mint fentebb írtam új a notim.A kérdésem az lenne érdemes-e a HD-t leszedni hozzá?
Ne annyira izmos,de jobb mint a 6 éves régi gépem.
I5 Broadwell és Geforce GTX 950 videokártya van benne.Gondolom a sima WOT lazán megy majd rajta. :)

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#112602) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Bele vágott az arty az E25-be f2f egy 500-at és 45 fokba elfordult a tankom :DDD ez mi?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112603) Sanya válasza h1mpi (#112602) üzenetére


Sanya
nagyúr

az új fizika.
lttb-vel szépen lehet bukfencezni.

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#112604) adrian360


adrian360
őstag

Nekem az új hangokkal nincs bajom, most hogy megszoktam még tetszik is, de erre a fizikára nem éreztem rá. állandóan csúszkálok, falramászok kétszer borultam bele a vízbe egy nap, pedig az elmúlt 1000 meccsen egyszer se. ráadásul most kezdem az elc amx-et és rallizok vele rendesen.

(#112605) Szepi1979 válasza h1mpi (#112602) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Láncodat nem vágta le?
A torony nélküli tankvadászokkal járok úgy hogy nagy sebességről lefékezve és célra tartva elfordul a tank az egyik oldalra és ezzel elvesztem a célt mert a löveg kitéríthetőségén kívül esik. Szar ügy egy szoros helyzetben.

“ nem kell mindig nyerni “

(#112606) Dr.Én válasza h1mpi (#112602) üzenetére


Dr.Én
veterán

Én a T67-el olyan előre szaltót dobtam, hogy csak lestem neki...hát mit mondjak, zavar az új fizika bent...jó látni, vicces, de sz@r mikor azért lőnek ki mert fejjel lefelé vagy... :W
a hangok meg hát :U

WOT: kissio

(#112607) Szepi1979 válasza Orlin (#112601) üzenetére


Szepi1979
senior tag

i7-2760qm és gtx680m laptop viszi fullHD minden max a HD klienst. Keresd meg a notebookcheck-en hogy ehhez képest hol a te géped.

“ nem kell mindig nyerni “

(#112608) h1mpi válasza Szepi1979 (#112605) üzenetére


h1mpi
nagyúr

de levágta csak visszaraktam és még vissza is fordultam az arty már elindult menekülni alig értem utol :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112609) jr1994 válasza Jolet (#112595) üzenetére


jr1994
addikt

Elvileg igen. Tegnap mentem vele egyet, lehet csak nekem nem volt szerencsém, de úgy tűnik kapáslövésre még mindig nem alkalmas, 200m-en belülre se...

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#112610) rlazol válasza h1mpi (#112587) üzenetére


rlazol
addikt

ezt a Vsync-et, meg a többit, ami xyvz2 kollégának segített, hol találom? Nem hiszem ugyan, h az én konfigommal több fps elérhető, mint a jelenlegi 40-45 (SD kliens), de egy próbát megérhet... :U

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#112611) Argh! válasza rlazol (#112610) üzenetére


Argh!
aktív tag

Beallitasok/grafika :D
Vertikalis szinkronizacio a vsync

[ Szerkesztve ]

(#112612) Szepi1979 válasza rlazol (#112610) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A vsync értelme az hogy ha több fps-ed lenne mint a kijelződ frissítése akkor arra az fps-re korlátozza amit a kijelződ tud. Tehát ha 60hertzes a kijelző akkor a 61 fps-nél magasabb fps-t nem enged. Így elvileg simább a kép, a kártya kevésbé melegszik, stb. Ha már eleve kevesebb fps-ed van mint 60 akkor ez nem segít.

Grafika-vertikális szinkronizáció vagy ilyesmi.

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#112613) h1mpi válasza Szepi1979 (#112612) üzenetére


h1mpi
nagyúr

játékra válogatja, de azt hiszem a WoT esetében nem "törik" a kép 60 hz monitor esetén se. Némelyiket lehet 72 hz-re tuningolni, de az igazi megoldás a G-SYNC vagy a Free Sync monitor (persze horror áron), amit én használok az a legolcsóbb a piacon, de ez is a duplája volt egy hasonló tudású 24"-os Dellhez képest.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112614) zodo


zodo
nagyúr

9.14 első csatája. Patrol Duty :)

(#112615) fradi81 válasza h1mpi (#112613) üzenetére


fradi81
veterán

Nálam v-sync nélkül törik a kép mindenhol ahogy kell így alap hogy be legyen kapcsolva :)

moto g72, Ninebot d28e

(#112616) SoulReaver válasza Szepi1979 (#112612) üzenetére


SoulReaver
veterán

Csak 3dmark-nál érdemes kikapcsolni :DDD

(#112617) h1mpi válasza fradi81 (#112615) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor rosszul tudtam, nekem be van kapcsolva mindig 144 hz-re :D

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112618) CirrMee válasza h1mpi (#112599) üzenetére


CirrMee
addikt

Nálam fordítva: az évszámhoz viszonyítva az eddigieket éreztem otvarosnak'... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#112619) popey37 válasza emre (#112600) üzenetére


popey37
addikt

ezt a visszhangot nem lehet valahogyan kikapcsolni? megőrjít.
mielőtt ajánlanátok a hangmodot: még egyik sem megy, ugyanis másik hangmotort kapott a játék és a régi modok nem mennek az új motorral.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#112620) Plasticbomb válasza adrian360 (#112604) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Láttunk már CDCt oldalra borulni, olyan helyen felmászni, ahova nem gondoltam volna, bc25t-t fejreállni. A gond ott van, hogy még sokan nem jártak így, és amúgy sem a segítőkészségről ismerjük az átlagjátékost, így még simán le is oltanak, hogy miért nem mész segíteni, és nem esik le neki, hiába írod, hogy fel vagy borulva, és képtelen vagy mozdulni...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112621) emre válasza popey37 (#112619) üzenetére


emre
veterán

Azt nem tudom, de szólj ha elkészültél :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#112622) CirrMee válasza Plasticbomb (#112620) üzenetére


CirrMee
addikt

Pár napja rangsoroltban borultam oldalra IS3 -al (Mines), amikor lezúgtam középről a tó felé. Szerencsére a lánctalp próbált kapaszkodni, és hátramenetben sikerült elkapni a lejtő szélét, aztán jó irányba borult végül. De legalább közlekedtem már oldalára borult tankkal is... :DDD

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#112623) popey37


popey37
addikt

és nem lett tank ász :((
szomorú vagyok

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#112624) popey37


popey37
addikt

is-3 megint nerfelve lett, már szinte semmit nem visz be a sima lösuzere, a gold meg pattog mint a fene. eladom. pedig végleges festés van rajta, a legénysége 5 skilles. a legrégebbi 8-as tankom, közel 3k csatám van vele.

ez akkora köcsögség különben, hogy nem irják le de minden frissitésnél lehuznak belőle egy kicsit.

viszont a tigris II meg kapott majdnem 1 másodperc töltésgyorsitást: eddig 8,75 alatt töltött, most 7,85

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#112625) 04ahgy válasza Jolet (#112532) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Megoldódott. Röhögni fogsz, driver gondom volt. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#112626) 04ahgy válasza h1mpi (#112617) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Neked felesleges V-Sync-kel foglalkoznod, ha van G-Sync-ed. Az ugyanazt csinálja, tehát neked nem kell bekapcsolni.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#112627) SoulReaver válasza 04ahgy (#112625) üzenetére


SoulReaver
veterán

Áhh, váltanod kell Zűd kártyára :) Most olvastam, hogy jönnek az GTX 1080 -ak, 8gb ddr5 -el :D

[ Szerkesztve ]

(#112628) po1son válasza popey37 (#112624) üzenetére


po1son
addikt

Mi lett nerfelve rajta? :F
Az elmúlt 3 napba nagyrészt meglett vele nekem vele a +2000 dmg és ha jól forgatóm ugyan úgy össze szedek vele pár felfogott sebzést... Én nem vettem észre rajta semmi változást a mostani updatebe.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#112629) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Meglepően alacsony az ace a Löwével.

No nem xpben. Csak azért az xpért elég keveset kell csinálni.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112630) fradi81


fradi81
veterán

Fennakadt a bot :)

moto g72, Ninebot d28e

(#112631) Szepi1979 válasza Plasticbomb (#112629) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Igen mert balage8x sokat játszik vele mostanában. ;] :)
Bocs! :B
Komolyra fordítva a szót ha Löwét látok majdnem biztos hogy piros játékos játszik vele. Egyik állandó szakasztársam szerint a Löwe az egy stigma.

“ nem kell mindig nyerni “

(#112632) 04ahgy válasza Plasticbomb (#112629) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az a majdnem 1400 alap XP minden, csak nem alacsony.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#112633) Plasticbomb válasza Szepi1979 (#112631) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én is sokáig így voltam vele, de igazából, mióta megvettem (régóta pedzegette a csőröm a gép.), azt látom, hogy egészen jól játszható tank. Nem tökéletes, de megvannak a maga erősségei és gyengeségei (pl 4500+ pattintott t8as prémmel, igen meglepő.). És arról még nem is beszéltem, hogy viszonylag jól használva már csak úgy fossa a creditet, ami igen jól jön.
Visszaveszem azt a fránya IS-7et, és elrakom a reserved tankok közé, ne zavarjon a látványa. Talán egyszer lesznek bele legények.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112634) rlazol


rlazol
addikt

nekem se tetszenek az új hangok. szerintem borzalmasak.
a motorok, mint egy autóversenyen, a lövések cipripelnek, a talált hangja azonos a lepattanóéval és az egész távoli, idegen és zavaró.
várom a hangmodokat nagyon, addig hang nélkül játszom.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#112635) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
A bal alsó sarokban nekem nem villog a klán chat "fül" ha írnak. Ez most valami bug, vagy mindenkinek ilyen? Vagy a beállításokban kell valamit át állítani?

LG G3

(#112636) fradi81 válasza H.Bencike (#112635) üzenetére


fradi81
veterán

hello

modok nélkül se jó?

moto g72, Ninebot d28e

(#112637) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Jelenleg egy mod sincs fent.
Újra telepítem hátha jó lesz.

LG G3

(#112638) nyunyu


nyunyu
félisten

Ezekbol az osszeutok ket kukafedelet jellegu hangokbol tenyleg nem lehet tudni, hogy most azert kong, mert lepattant, vagy eppen atutott.
Meg az IS-3 BL-9-enek is olyan rohejes hangja van, mintha csettintenel egyet az ujjaiddal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112639) #43783936


#43783936
törölt tag

A 6. érzék csak nálam szórakozik?
Ma sokszor előfordult, hogy felspottolódás nélkül eltaláltak, és utána se jelzett.
Amikor az utolsónak maradó ellen 500 körüli wn8-as E100 kb 500 méterről eltalálja a bokorban dekkoló Type 61-em kilógó tornyát, az egy picit fura volt, bár az is lehet hogy valami speckó csalómoddal csinálta.

(#112640) xAttilax válasza Plasticbomb (#112633) üzenetére


xAttilax
senior tag

ez most a löwe?
lehet nekem másik fajta van :) de az nem pattint egy dekát se és imád 300 alatt lőni, hogy engem idegesítsen.. (tudja, hogy utálom ha 300 alatt lő)

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#112641) emre válasza #43783936 (#112639) üzenetére


emre
veterán

Megnéztem modpack kalibráláskor pár csatát top sebzésre szűrve, és néha nem láttam mire tüzelnek.
Szóval gondolj amit akarsz, változtatni úgy sem tudsz rajta.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#112642) Plasticbomb válasza xAttilax (#112640) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez a lőwe. Kell hozzá azért idióta ellenfél is, meg némi TigerII forgatás, de egészen használható gép. Mióta megvettem, néha egész napokat eljátszogatok vele (van, amikor inkább CDC vagy Type59 van épp soron, vagy épp az éppen húzott tankokkal játszom, de ma pl még a P8.8al játszottam, amikor épp kilőttek a Löwevel. Aztán vissza a Löwéhez.), így már a tiger II legényei a második skillsort tanulják. Azért ettől még egy lassú tetű, és egy sec töltésidőt igazán lehúzhatnának az újratöltésből, de hát nem lehetünk telhetetlenek.:)

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112643) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv!
Kollegámnál a küldetéseknél vannak olyanok ,hogy "újonc képzés" küldetések.
Azok mit, mert nem találok róluk semmit. Csak mondja a srác, hogy most kapott Xezer creditet, yezer kreditet, de mondom mire??? Hát erre, de nálam ez pl. nincs jelen a küldetéseknél (bár én már nem is avygok újonc) :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#112644) Barret001 válasza mcwolf79 (#112643) üzenetére


Barret001
addikt

Kezdjél egy új accountot,biztos lesz :)

(#112645) jano_77


jano_77
nagyúr

Azoktól kérdezném, akik ASLAIN mod pack-ét használják, hogy ha feltették a 9.14.02-es verziót, akkor nem szaródott el a Minimap?!? Hiába van minden a régi jól megszokott módon beállítva a telepítőben és ez lett az eredménye:

szerk: most látom, hogy már van megint egy újabb, 3-as verzió, amiben ha jól olvasom, pont az XVM minimap telepítését javította!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#112646) zodo válasza mcwolf79 (#112643) üzenetére


zodo
nagyúr

Olvastam valami ilyesmiről, talán 9.12 patch során érkezett.
15/08 hóban kezdtem új accot de még sem találkoztam "küldetés sorozattal" pedig másodjára is végig csináltam a jelenleg is elérhető (annak aki nem teljesítette) a lenyitható csata fülben a "gyakorló csata" ahol szintén kapsz némi jutalmat ha teljesíted.

jano_77

Az mindenkinél elszaródott aki korábban xvm vezérelt köröket használt mert az új patchbe integrálták a jelző köröket és üti egymást a kettő.
Friss xvm-be külön opcióként is bekerült a minimap kör, vonal és címke
Játék/beállítás/általános fül alján is egyesével be és kikapcsolhatóak mint ahogy a TAB menü kiegészítők is.

[ Szerkesztve ]

(#112647) jano_77 válasza zodo (#112646) üzenetére


jano_77
nagyúr

és akkor hogyan lehet ezt megoldani, hogy a régi beállításokat kapjam vissza és az integráltat meg kikapcsolnám!?
9.14.03-as verzióval újra jó a minimap! :))

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#112648) zodo válasza jano_77 (#112647) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem tudom sajnos, én vártam az integrációt mert nekem elegendő infóval szolgál ezért tiltottam az xvm -ben.
Szerk: Látom megoldott :)

[ Szerkesztve ]

(#112649) Veatta


Veatta
aktív tag

Patton KR amikor minden összejön:

replay

(#112650) jano_77


jano_77
nagyúr

Nyunyu: Te mint az XVM és egyéb dolgok szerkesztésének nagy mestere:
Meg tudod nekem mondani, hogy a képen látható hitlogot hol tudom szerkeszteni, hogy némileg még kicsit jobbra tolódjon, hogy ne lógjon bele a klán logókba!? Köszi :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.