Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#112201) Tuco Ramirez válasza Szasinka (#112177) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Jól sejted, gyenge az a löveg egy T8 heavyn. Minden más tekintetben korrekt tank a T32, de az ágyú nagyon lehúzza nálam. A 198 pen nemhogy a T10-es vasak ellen karcsú, de már T9-ben is az. Sok goldot kell lőni vele ha nem vagy top tier és legalább a saját HP-dat le akarod sebezni. Örültem amikor végre eladhattam. Az M103 nekem sokkal inkább bejött, annak ellenére hogy nagyon rossz híre van. Persze aki nem fejleszti ki rajta a top löveget, a fejlesztett tornyot és láncot (egyik se kell az E5-höz) nem csodálom ha szarnak tartja... Az egyik (ha ugyan nem a) legjobb T9 heavy ágyú van rajta, szemből pedig nekem meglepően sokszor pattintott, ha nem a hasát lőtték.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#112202) jagada válasza EQMontoya (#112198) üzenetére


jagada
őstag

Milyen lőszerrel lőtted?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#112203) EQMontoya válasza jagada (#112202) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem gold, nagyobb átütésű, kisebb sebzésű alap lőszerrel.

Same rules apply!

(#112204) Warton válasza po1son (#112200) üzenetére


Warton
őstag

Én is csalódtam benne, bár még nincs meg a nagyobb ágyú, abban még egy picit bizakodom, hogy jobbá teszi a tankot. A motor tök felesleges, úgyse fogsz elfutni senki elől, meg a pozícióváltás sem egy erőssége ezeknek a tankoknak.

Összességében a német artykban csalódtam, az utolsó jó tank a Hummel volt ezen az ágon. A szovjet ág szerintem a legjobb

(#112205) jr1994


jr1994
addikt

Ezért egy hulladék az M103:

Még nyolcasok is belövik szemből nem is egy helyen, lásd IS-3:

A saját szintjén meg teljesen papír, pl egy viszonylag kisebb (244-es) átütésű ágyúval is ott lövik be ahol akarják (9-es WZ, kép). Annyi troll faktor van benne hogy a kisebb kaliberek nem overmatchelik a torony tetejét, így fordulhat elő hogy a 105mm-es med csodaágyúk lövedékei richochet-vel pattannak:

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#112206) #43783936


#43783936
törölt tag

Kaptam egy mailt a WGtól, még szombaton, de csak most vettem észre.
A tartalma:

Prepare yourself for update 9.14

Enhance your battle experience with 7 days of Premium Account

With Premium Account you can progress faster and get:

50% more combat experience per battle
50% more crew experience per battle
50% more credits earned per battle

Log in to claim it now!

A levél végén egy bónuszkód volt, és a kód működött. :)

[ Szerkesztve ]

(#112207) Dr.Én válasza #43783936 (#112206) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az ilyen levelet mi alapján küldik? ez érdekes :F

WOT: kissio

(#112208) galervin93 válasza Warton (#112204) üzenetére


galervin93
őstag

Egyetértek, nagy motor nem kell. Én csak szorzózgatom, hogy meglegyen a nagyobb ágyú, de lassan úgy vagyok, hogy eladom a ...csába nem csak őt, hanem az összes artymat, mert kezdem rühellni őket. Van még G.W. Panther, M41, meg FV304. Csak a küldetéseket sajnálnám... (Esetleg megtartom a Panthert, meg az FV-t, a többit meg páros lábbal...)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#112209) #43783936 válasza Dr.Én (#112207) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sejtelmem sincs.
Lehet hogy feltűnt a rendszernek, hogy már nem költök prémre, és hogy csak négynaponta (amikor melózom) játszom 2-3 csatánál többet.

(#112210) SoulReaver válasza jr1994 (#112205) üzenetére


SoulReaver
veterán

Gondolom nem így állsz vele szembe az ellenséggel... Az E5 sem egy agyon páncélozott fenevad, ha ebben reménykedsz...

(#112211) Dr.Én válasza #43783936 (#112209) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem...fene tudja...miért van ez...
igaz én veszem minden hónapban a prém fiókot....
majd meglátjuk hátha nem csak te vagy ilyen szerencsés... :)
:R

WOT: kissio

(#112212) Poultier


Poultier
tag

Ezt az ötös szintű Leopárd könnyű csodát melyik ágyúval használjam? Ez az M.K. 103 a Luchon jó volt, de ide kevésnek érzem :(

(#112213) jr1994 válasza SoulReaver (#112210) üzenetére


jr1994
addikt

ÖÖ... de? Most igen, az. M103-mal a sidescrapet sem szabad túltolni mert az oldala nagyon papír (igaz az az E5-nek is, egyszer el hallufon a2-ben vonult fel, felrohantam a kis dombra és átütöttem az oldalát) és forgatva is belövik a testét, de ha elrejted a testét a tornyát akkor is be lehet lőni, hacsak nem a gundepressiont kihasználva nézegetsz ki egy domb mögül. Úgy talán csak az artyval kell számolni. Még a stock WZ-111-gyel is szívesebben megyek.

Egyébként meg nézd meg a kis accountom statját (mostanában a klánosdira, a régi accra koncentrálok), és nézd meg hogy 70 csata alatt mennyi átlagsebzésem van az E5-tel. Biztos nem tudom miről beszélek... Megbízható a páncélja, a tornyát nagyon nehezen viszik be, a kupola és a felső front is nagyon troll, csak az alvázat kell rejteni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#112214) fradi81 válasza Poultier (#112212) üzenetére


fradi81
veterán

tárassal legyőzhetetlen

moto g72, Ninebot d28e

(#112215) SyMbioTe

Ismét van Boot Camp Challenge. :)
Ugyanaz, mint múltkor:
1.: Nyerj meg 5 csatát és légy a 10 alap XP szerző között.
Jutalom: 3db 2x-es harci XP 2 órán át.

2.: Nyerj meg 5 csatát, a szakasz lőjjön ki összesen 4 tankot.
Jutalom: 3db 2x-es legénységi XP 2 órán át.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#112216) h1mpi válasza jr1994 (#112205) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én gyűlölöm, igaz a nagy ágyú nincs még fent, de nem is az átütéssel van gondom, hanem azzal, amit írsz, hogy úgy érzem, mintha egy papírtankban ülnék

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112217) nyunyu válasza SyMbioTe (#112215) üzenetére


nyunyu
félisten

3 nagy reserve?

Multkor nem otot adtak?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112218) Jolet válasza nyunyu (#112217) üzenetére


Jolet
őstag

Nem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#112219) Emu válasza rlazol (#112189) üzenetére


Emu
őstag

és @warton: pedig nem flamenek szántam, inkább csak érdekességnek. Mindketten városba mentünk, egymással párhuzamos utcán. Páncél által felfogott sebzése 700al volt több, illetve hozzájárulása 200al. Ez annyival többet ér mint 3 frag? :F

(#112220) nyunyu válasza Emu (#112219) üzenetére


nyunyu
félisten

Mint korabban parszor mar irtuk, sokat szamit, hogy ki, honnan, milyen messzirol, mekkora tankra lo...
Joval kevesebb XPt kapsz, ha egy nalad kettovel kisebb lightba versz egy ezrest, mintha egy kettovel nagyobb tankba vagnad.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112221) Fel válasza #43783936 (#112206) üzenetére


Fel
addikt

Én ilyet kaptam a recruit acc-ra:

Prepare yourself for update 9.14

Here's a special mission for you

Emerge victorious from 35 Random Battles and win 1,000,000 credits so you're ready for update 9.14.

Log in now to the game

Roll out!

Itt kód nem volt, csak ezt az egyéni küldit kaptam..

(#112222) galervin93 válasza Poultier (#112212) üzenetére


galervin93
őstag

Táras. Halálosztó kis pamacs. :) Szeret(t)em. Csak azért adtam el, mert kevésbé effektív, mint pl. az ELC. Ha mondjuk 120 alap meg 160 gold átütése lenne akkor oké, de így csak papír tankok ellen lehet biztosra menni, a jelenlegi átütés kevés, ha egy keményebb heavy ellen maradsz, vagy AT-sorozat... Pedig jó kis dög.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#112223) nyunyu


nyunyu
félisten

En semmit nem kaptam a napi hasznalatban levo accomra.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112224) h1mpi válasza nyunyu (#112223) üzenetére


h1mpi
nagyúr

ott a lényeg " napi használat". Minek adjanak, ha amúgy is használod naponta :)

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112225) emre válasza Fel (#112221) üzenetére


emre
veterán

Lehet ki kellene kapcsolnom a spam szűrőt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#112226) Emu válasza rlazol (#112163) üzenetére


Emu
őstag

Ma 1313xp-re magtadta, nem sokkal maradtál le. Nagyon jó tank ez az IS :)

(#112227) Warton válasza Emu (#112219) üzenetére


Warton
őstag

Nem akartam flémelni, ha úgy tűnt akkor bocs.

Ha már Xp, engem meg az ilyen XP osztások zavarnak. Kb. rajtam múlt a meccs, tény, hogy csak annyi sebzés, tény, hogy csak annyi spot, de basszus mégiscsak 97 bázisvédelem...

(#112228) #84221696


#84221696
törölt tag

Milyen klán az a kazna?

(#112229) Atti777 válasza nyunyu (#112220) üzenetére


Atti777
senior tag

Meg a titkos faktor...

Путин, иди нахуй!

(#112230) nyunyu válasza Atti777 (#112229) üzenetére


nyunyu
félisten

Elsokent spotolt tankokert is jar XP, ugyanugy, mint a fragokert...

3 spotra tobb XPt kapott, mint te 266 sebzesre, mit nem lehet ezen erteni?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112231) Tuco Ramirez válasza jr1994 (#112205) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Én máshogy tapasztaltam a csatákban. Az alsó frontlemez egyértelműen gyenge, ott simán belövik (szerencsére elég jó csőlehajlása van ahhoz, hogy hulldown-ozni lehessen vele). A felső frontlemez viszont nagyon is pattintós, így hirtelen nem is emlékszem, hogy beverték volna azon a részen. A toronypáncél elég troll, a lövegpajzs erős, máshol a fura tojásszerű kialakítása miatt nem egyszerű jól eltalálni a tornyot (főleg ha nem közelről lőnek rá), ha szélére megy a skuló, akkor autobounce. A fejlesztett torony kissé más alakú, jóval nehezebb a kupolát eltalálni rajta mint az alaptornyon. Frontból szerintem összességében nem rossz az M103, inkább az volt a bajom vele, hogy teljesen kiszámíthatatlanul viselkedik a páncélja, volt hogy szinte minden bement a frontján, de volt, hogy kétszer egymás után pattintotta az E100 goldját. Az oldala-hátulja viszont rettenetesen papír, emiatt sidescrape-re alkalmatlan és ami rosszabb, hogy az artyk brutális sebzéseket képesek bevinni ha oldalról lövik meg. Nem egyszer egylövéseztek full HP-ról, ami mondjuk egy heavynél elég gáz. Mondjuk ebből a szempontból sajnos az E5 se jobb.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#112232) jr1994 válasza #84221696 (#112228) üzenetére


jr1994
addikt

Nemzetközi klán, főleg délszlávok és elég jók. Jelenleg 7 területük van a 10-es térképen, ők tartják Rómát is. Az ESL csapatuk elég híres, az egyik legjobbak EU-n (vagy legalábbis voltak), de nem verhetetlenek, 8-as SH-ban pl eléggé megszorongattuk ma őket, 10-7-re kaptunk ki.

Tuco Ramirez: közelharcban már nem túl nehéz eltalálni a gyengepontjait. Talán az a legnagyobb bajom vele hogy igazából nem kiemelkedő semmiben sem. Se az ágyú, se a páncél, de a mozgékonyság sem az igazi. Akkor mire jó? Egy E75-nek van páncélja, és korrekt az ágyúja. A Conqueror ágyúja nagyon jó, a T-10 a leírások szerint egy állat lett (én még IS8-ként is bírtam anno), az ST-1 tornya brutális. A WZ megkapja a 490-es ágyút az E75-nél sokkal jobb DPM-me, ha sikerül rejteni az alvázát elég jól pattint. Ami rosszabb nála az talán a VK Béla, mert nagyon lassú. A japán csodát nem igazán ismerem de az se lehet egy álom.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#112233) h1mpi válasza jr1994 (#112232) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én a FAME-t szoktam nézni, azok elég durván nyomják, ritkán kapnak ki, akkor is csak ha funolnak. Tegnap mindenki TD-vel ment be :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112234) Szepi1979 válasza jr1994 (#112232) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az m103 top ágyúja nagyon jó. Egészen más vele a játék mint a középső 120assal.

“ nem kell mindig nyerni “

(#112235) Atti777 válasza nyunyu (#112230) üzenetére


Atti777
senior tag

Tehát az, hogy lesebzem a hp-m másfélszeresét, az kevesebbet ér, mint hogy elsőnek veszek észre 3 tankot. Fair and balanced :up:

Путин, иди нахуй!

(#112236) #84221696 válasza jr1994 (#112232) üzenetére


#84221696
törölt tag

Steppes-en volt az ellenfélnél tier 10-ben egy 3-as kazna szakasz. Én meg ebben az átkozott p88-ban farmoltam a pénzet az indienre. Gondoltam is, hogy bedarálnak minket, de nem. Majdnem elsőnek hullottak el. Legtovább egy wz 132 tartotta magát.

[ Szerkesztve ]

(#112237) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Sziasztok :)

Sikerült végre bejutnom a tesztszerverre, hát nem semmi :) Ezek az oroszok állatok, már ami a játékmódjukat illeti... Nem nézik, hogy ki az, rezzen a bokor és már lőnek is még csapattársra is :U
Viszont volt alkalmam pár tankot kipróbálni (Maus, Leopard, IS-7), mit mondjak, csorog a nyálam :) Melyiket ajánlanátok még tesztkörre? Hátha beleszeretek valamelyik ágba és arra megyek tovább :)

[ Szerkesztve ]

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#112238) nyunyu válasza Atti777 (#112235) üzenetére


nyunyu
félisten

Valamivel a light tankokat is kell jutalmazni, akiknek eselyuk sincs 2-3k-kat sebezni a naluk kettovel-harommal nagyobb tankokba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112239) Szepi1979 válasza Arolotifar (#112237) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Obj. 140, 10es skoda, amx50b és az fv215b 183 ;]

“ nem kell mindig nyerni “

(#112240) Arolotifar válasza Szepi1979 (#112239) üzenetére


Arolotifar
őstag

Köszi :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#112241) SoulReaver válasza Arolotifar (#112237) üzenetére


SoulReaver
veterán

Medeket húzzál. Manapság a gyorsaság a lényeg.

(#112242) Enzolord válasza SoulReaver (#112241) üzenetére


Enzolord
addikt

Ha még kezdő, akkor inkább ne, mert nem fogja élvezni.. :)
Inkább valami páncélozottabb noobbiztosabb vasat... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#112243) EQMontoya válasza Enzolord (#112242) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azt se, mert +1 vagy +2T-ben már nem számít páncélozottnak/noobbiztosnak, de legalább lassú.

Same rules apply!

(#112244) Barret001


Barret001
addikt

Aki rosszul játszik még,annak kb midegy mivel szopik... Aki meg már ügyes,az tudja mit mire lehet használni.
A kis 4-es Luchs-szal is lehet 2000 feletti sebzéseket csinálni. Gyakorlat kérdése.(No meg az a fránya RNG)

(#112245) sutyi^ válasza rlazol (#112194) üzenetére


sutyi^
senior tag

Elvileg holnap beforgatjak az új verziót, ha minden igaz.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#112246) Enzolord válasza EQMontoya (#112243) üzenetére


Enzolord
addikt

De ha azt nézed, hogy tierjében egy kezdő képes brutális köröket menni egy kv-1-gyel, addig mondjuk uaz a kezdő nem tud ilyet produkálni, egy M4-gyel.. ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#112247) lacibacsi válasza sutyi^ (#112245) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az oroszoknál meg elvieg ma. Gyakorlatilag meg semmi hír, hogy a RU szerveren bármi is történt volna...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112248) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

mi a furcsa a képen?

- no es importante -

(#112249) EQMontoya válasza Enzolord (#112246) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez igaz. :)
De egy Hetzerre is igaz kb. ugyanez, csak ott több cumi is van:
-Baromi nehéz vele fedezékből lőni a forgatható torony hiánya miatt
-Már az előtte lévő MarderII is olyan, hogy sírhatsz örömödben, ha csak T4 ellenfeleid vannak.

Szerintem van valami tanktípustól függő "tier bünti" is, mert a Matildával átlagosan gyengébb ellenfeleket kaptam, mint a MarderII-vel.

Same rules apply!

(#112250) galervin93 válasza EQMontoya (#112249) üzenetére


galervin93
őstag

Aham. "tier bünti". Wow. Kérlek ne... Inkább olvass sokat, és nem lesz "tier bünti".

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.