Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111301) wwenigma válasza 04ahgy (#111300) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Azert lehet mokas dolgokat csinalni ha versz egy satut a másik elött. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111302) tween


tween
őstag

Őőőőő szünetel a tesztszeró?

(#111303) Enzolord válasza nyunyu (#111299) üzenetére


Enzolord
addikt

És azon is szabályoztak, hogy kinek számít a sebzés csapattársba koccanásnál, mert, ha Te állsz, ő meg beléd rongyol, a sebesség különbség miatt neki írja be, ergo te tiszta maradsz.. :) Vagy valami ilyesmi.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111304) szalai56 válasza Chris0321 (#111297) üzenetére


szalai56
senior tag

Bocsi! Milyen neted van? (nálam: T-home optika) Nekem most letöltött valami frissítést és a pingem 3 szorosára ugrott. Játszhatatlan lett.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#111305) Tuco Ramirez válasza Enzolord (#111227) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A gold beviszi. És tapasztalatom szerint nem is sajnálják tőle. Rejteni ugye nem lehet a kupolát szóval rángatni kell a tornyot. Vagy tartani a biztonsági távolságot (min. 100-150 m).

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111306) Chris0321 válasza szalai56 (#111304) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem más netem van, a településünkön lévő szerverükkel volt valami gond. Ott ültem 2 órát a gép előtt hátha tudok menni pár kört, sajnos csak mire megcsinálták már készülődnöm kellett dolgozni.

(#111307) zodo


zodo
nagyúr

Kár hogy nem játszok ilyen 750xp gyűjtögetőset pedig elsőre beadta. :)

Képen látható legénység lassan a második képességét is megtanulja.
Gondolom ilyenkor kellene újraosztani vagy majd a harmadik vége felé?
BIA-ra gondoltam ha nincs más javaslat.
Hogyan kell, lépésről lépésre végrehajtani az újraosztás műveletét?
Személyes fájl => Újraosztás gomb aztán ...

(#111308) jr1994 válasza zodo (#111307) üzenetére


jr1994
addikt

Kiválasztod hogy kredites ledobás (hacsak nem szánsz rá goldot), mielőtt leokézod látod hogy hány % marad a művelet után, de szerintem csak akkor csináld meg ha a parancsnoknak megmarad utána a BIA és a lámpa 100%-on, szóval ahhoz még menned kell párat. A biztonságos elhelyezést is tedd rá a töltőre másodiknak BIA után, a javítást meg 3-nak.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111309) zodo válasza jr1994 (#111308) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszönöm a magyarázatot és tippeket.

(#111310) 04ahgy válasza zodo (#111307) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Hidd el, hogy nem adta volna be, mert IS-3-mal nem lehet megcsinálni, egy Tier X med (hiszen csak a Centurion Action X jó ehhez a küldetéshez) meg kicsit máshogy is kap XP-t és más játékstílust követel meg.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#111311) zodo válasza 04ahgy (#111310) üzenetére


zodo
nagyúr

Tudom ezért is tettem off-ba csak oldani akartam a zeró hangulatot. :)

de ha már erre jártam...
Nem mintha sok esélyem lenne rá de ez a "szárnysegéd" plecsnis sztori így kell fessen csak minél több sebzett ellenféllel?

Hol lehet nyomon követni hogy mi az aktuális top teljesítmény?

[ Szerkesztve ]

(#111312) jano_77 válasza 04ahgy (#111310) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos menet közben frissítettem az ASLAIN-t, így nem tudom pontosan, de 10 felett volt ma a csatáim száma mire meg lett az a nyamvadt 750 XP! Nyomorodjon meg a WG. :W Kritikán aluli ami ma volt.
Centurion AX még spottolásra is jó

E50M hogy a fészkes fenébe tud 1200+ sebezni?!? Ammo rack-el ekkorát sebezne!?

Nem kicsit maradt tátva a szám. :((

Utolsó csata utolsó másodperceiben nagy nehezen vissza igazolta egy Type61 a meghívásomat, így meg lett a 40 gold is. Nem volt egyszerű a mai nap. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111313) nyunyu válasza zodo (#111311) üzenetére


nyunyu
félisten

Ezt muljatok alul.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111314) nyunyu válasza jr1994 (#111308) üzenetére


nyunyu
félisten

250% koruli kepzettseg kell ahhoz, hogy kredites resetnel megmaradjon a masodik skill 100%-on.

233%-bol csak 198% lesz, igy vagy a BIA vagy a lampa nem mukodne:

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111315) Jarod1


Jarod1
addikt

A Mai jó köröm

(#111316) zodo válasza nyunyu (#111313) üzenetére


zodo
nagyúr

Nehéz lesz :)

Én kérdeztem az átképzést, köszi a matekot.
Időközben megnéztem a lehetőségeimet és igazatok van ahogy jr1994 is írta, kell még párat mennem.

(#111317) kchryss válasza zodo (#111311) üzenetére


kchryss
addikt

Félreértetted a kiírást. Nem azok nyernek akik a legjobb szárnysegédet csinálják hanem aki a legtöbbet az adott periódusban. Adatbázisból megnézik hogy febr. 24. és márc. 1. között mennyi szárnysegéd plecsnid lett és a 20 legtöbb nyer valamit.

(#111318) nyunyu


nyunyu
félisten

Nezem a confederate kuldit, de nalam mar az elso, regisztralj faszbukon lepesnel megbukott a mutatvany. :DDD

Amugy az elso egy dij er valamit, a tobbi csak digitalis cukorka.
Egy marek ziziert meg nem fogok tankozni.

Ugyis agyamra ment a Centurion 40ton grind, ram fer egy kis pihenes. :))

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111319) zodo válasza kchryss (#111317) üzenetére


zodo
nagyúr

Akkor pláne nincs rá esélyem, cirka fél év alatt van 10 db ilyenem. :D
de köszi a segítséget, másnak még jól jöhet!

[ Szerkesztve ]

(#111320) rlazol válasza jano_77 (#111312) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: nekem a nyolcadikra adta meg. És ezzel megvan a 10. Kell még vagy 95k sebzés, de azt a hétvégén összeszedem.
Az E50M lövésnél igen, az ammoracked robbant be. Látszik abból is, hogy lerepült a tornyod.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111321) kchryss


kchryss
addikt

Rég jártam már Malinovkán lighttal, ennek örömére spotoltam 6e-et. :)


(#111322) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#111312) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ammo rack-el ekkorát sebezne!?

Ha megsemmisül az Ammo Rack, a tank felrobban. Akármennyi HP-ról.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#111323) SoulReaver válasza jano_77 (#111312) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én azt hittem, Te, mint régi motoros, már tudod ezt :)

Ezt figyeld, a 13 90 mekkorát lő ;)

(#111324) lacibacsi válasza nyunyu (#111314) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kreditért resetelni van egyáltalán értelme? Ha csak az első skillt reseteled még hagyján, de már a másodiknál is olyan sokat buksz, hogy elképzelni sem tudom, hogy mi éri meg benne. Nyilvánvalóan nem mindenkinek van kilószám arany a számláján és nem tud 100%-on cserélni, de szerintem a kredites resetet nagyon meg kell gondolni, hogy bevállalja-e az ember...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111325) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#111322) üzenetére


jano_77
nagyúr

de ebben az esetben nem kellene a toronynak elszállnia?!? :F

(#111320) rlazol: de épp ez a pláne, hogy emlékeim szerint nem repült el, fent van a helyén. :F

(#111323) +SoulRiever-: szép volt

Nem tudom más tapasztalt-e hasonlót a tegnapi napon - lehet csak beképzelem - , de nekem a tegnapi nap vmi miatt brutális minuszokat termelt a Centi AX! Korábban legrosszabb esetben is pár 1-3 ezer mínusz volt, most viszont - 20/30, de volt majdnem -40K köröm is! Korábban is volt a tankban ellátmány - tea vagy mi -, tehát ez nem lehet magyarázat rá! Viszont volt vmi micropöcs, ezzel mit variáltak? Biztos véletlen az egybeesés, de mindenesetre nagyon különös, hogy pont akkor ugrik meg a kredit minusz!? Nem vettem se tankot, se álcafesést! :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111326) Veatta válasza jano_77 (#111325) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nem lehet hogy eddig a pót ellátmány depóból ment most meg már megveszed minden csata után?

(#111327) Jolet válasza jano_77 (#111325) üzenetére


Jolet
őstag

de igen, nekem is -40 ezrek jöttek, de szerencsére megvan a nyeremény tank, már nem érdekel

mentem az új csodával egyet, nagyon lassan szűkül, nem is tölt túl gyorsan, viszonylag pontos, van amit pattint és van amit nem
1700 sebzésre adott 40k kreditet és maradt 30 belőle, ez nem olyan rossz, ez volt kb. 2400 wn8

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111328) jano_77 válasza Veatta (#111326) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hát elvileg nem lehetséges, mert rendesen bevásároltam legutóbb, de azért biztos ami biztos majd ránézek este. Kösz a tippet.
Viszont Jolet is hasonlóan járt volna? :F

Más:
Próbálta már vki ezt a böngészős bővítményt?

Mi a retek ez? LOL

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111329) rlazol válasza jano_77 (#111325) üzenetére


rlazol
addikt

én plusszban zártam... (prémmel)

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111330) 04ahgy válasza jano_77 (#111325) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Lerepült az, látszik, hogy nem középen van fenn, hanem féloldalasan. Felrepült, és így esett vissza.

Jön a lengyel tank ág, nem tudtad? Örülni fogsz, mert minden lengyel azzal fogja tolni, és hirtelen a számuk megtöbbszöröződik, sőt, meghatványozódik! ;]

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#111331) galervin93 válasza SoulReaver (#111323) üzenetére


galervin93
őstag

Én már meg sem lepődök az ilyesmin. :-D

Tegnap végre korrekt napot zártam. A 12tonna igazi epénisz nyomda (micsoda rím :-) ), imádnivaló tank. Csak az a baj, hogy már van "megtartós" lightom T6-ban, meg hát tovább is akarok menni a Bat felé... De lehet hogy kihúzok egy garnitúra legényt a CDC-ben, csak hogy megtarthassam, mert nagyon pöpec.
A 13-75 mennyire használható ugyanezzel az ágyúval? Nagyon szenvedős kihúzni a 13-90-et?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111332) Enzolord válasza galervin93 (#111331) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem igen, bár volt , akinek bejött, de a 3 táras francia ligjt közül az a legrosszabb..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111333) jagada válasza galervin93 (#111331) üzenetére


jagada
őstag

A 13 75 szerintem a maga szintjén sokkal használhatóbb mint a 13 90. A 13 90 nagyon pontatlan, nincs rá vert stab., mozgásból nem lehet eltalálni semmit, nagy a célkör és lassan szűkül, továbbá nagyon igényli a gold lőszer használatát, azaz nagyon viszi a pénzt. Kitárazol 2-3 tár goldot és máris mínusz 50-70k a végeredmény prém nélkül.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111334) jano_77 válasza rlazol (#111329) üzenetére


jano_77
nagyúr

az a csúnya az egészben és tűnt fel ennyire, hogy nekem is van most még prémem! Így voltak -20/40K csaták :U

(#111330) 04ahgy: Ó dehogynem, ha tudnád mennyire boldog vagyok ettől a hírtől! :W Lehet, hogy akkor fog eljönni majd a párom nagy álma - abba hagyom a játékot. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111335) Tuco Ramirez válasza galervin93 (#111331) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nekem a három táras AMX light tank közül a 1375 jött be legjobban, a 1390 pedig a legkevésbé. A 1375 sokkal fürgébben mozog, gyorsabban tölt és gyorsabban szűkül mint a 12t. A három táras (nem prém) francia light küzól az egyetlen, amivel mozgás közben is el lehet találni valamit. Utána a 1390 nagy csalódás volt. A klasszikus light szerepkörökből csak passzív spotra alkalmas. 1v1-ben egy Bulldog reggelire megeszi, pedig az egy tierrel lejjebb van. Ha komolyabb sebzést akarsz bevinni vele vele akkor rengeteg goldot kell vele ellőni, ilyenkor körönként átlagosan nekem több mínuszt csinált mint bármelyik T10-es tank. Örültem hogy megszabadultam tőle, a Lóri ehhez képest megváltás volt.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111336) Bad Pritt válasza Tuco Ramirez (#111335) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Same here. A 13 75 volt az első 7-es lightom és az első olyan tankom, ami felment T10-be. Gyakorlatilag tanulótank volt számomra, lehet ezért is szeretem a mai napig.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111337) Kelvin válasza Tuco Ramirez (#111335) üzenetére


Kelvin
őstag

Érdekes mivel kevesebb az átlagsebzése mint az amx12t-nek és a tier/penetration is rosszabb. Valamint jóval lomhább. Minimum annyi gold kell mint 1390-be ha nem több....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111338) jagada válasza Kelvin (#111337) üzenetére


jagada
őstag

A videók ill. steam közvetítések alapján a jobb stattal rendelkező játékosok csak gold lőszerrel felvértezve indulnak csatába a 13 90-el, ráadásul velem már többször előfordult, hogy a csata vége felé lőszer nélkül maradtam. Azt még nem is említettem, hogy táras tank létére olyan lassú a tűzgyorsasága, mint egy tár nélküli T37-nek, ebben is sokkal jobb a 13 75 és sokkal gyorsabban is tölt.
A 13 90-nel meg kell állni a célzáshoz, mivel mozgás közben 10 méterről is képes mellé lőni és mire kitolja a fél tárat már a garázsban is találhatja magát az ember. Inkább passzív scoutra használható és a csata végén az egy- kétlövéses tankok levadászására. Szerintem az említett 3 felderítő tank közül a legkevésbé használható.
A lórit már kihúztam vele, ha meg lesz a másik med is, szívfájdalom nélkül fogok megválni tőle.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111339) Bad Pritt válasza Kelvin (#111337) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mármint melyiknek kevesebb az átlagsebzése?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111340) Kelvin válasza jagada (#111338) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem véletlenül 1390-el játszanak és nem véletlenül gold-al. T-10-ben is bestia és jó wn8 növelő. Ha neked a 75 a jobb ám legyen (bár a wn8 statisztika sem ezt mutatja).

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111341) Tuco Ramirez válasza Kelvin (#111337) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A száraz adatok valóban a 1375 ellen szólnak, de a személyes tapasztalatom az volt, hogy a három táras AMX közül ez az egyetlen, amivel normális light tank játékot lehet játszani. a 12t ehhez túl lomha, a 1390 meg elképesztően pontatlan és goldigényes. A 1375-tel nem volt különösebb probléma kihúznom a 1390-et, a játékélmény is rendben volt vele, a Lóri kihúzása a 1390-el viszont nagyon fájdalmas volt. A 1390 szerintem a legszarabb 8-as light, és amíg nem javítanak az ágyúja soft statjain vagy nem kap vert. stabot, az is marad.

Sokan full golddal tolják (a wotinfo-s elemzésben is ezt javasolták) és úgy lehet is vele viszonylag sokat is sebezni, bár egy álló helyben kitárazás alatt így is simán a garázsba küldhetik. Próbáltam én is így használni, ami körönként -50-70, néha -80k kredites veszteséggel járó csatákat eredményezett. Na, ezt nem bírta sokáig a kassza...

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111342) Bad Pritt válasza Kelvin (#111340) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Randomban? Randomban már sehol sincs, de ahogy láttam az ESL közvetítéseket már kompetitív szinten se azt viszik. Jobb nála a RU 251, WZ-132 és a T49 is bizonyos szinten.
Randomban amúgy tényleg akkor volt egy ideig bestia, amikor nem volt még nagyon alternatívája és behozták a kreditért vehető aranylőszert.
Amúgy a WN8 növelés nem igaz, 13 75-tel nevetséges sebzésekre tudsz elképesztő WN8-at csinálni (150 dmg már 5K körüli WN). Gyorsabban céloz, gyorsabban tölt újra, mobilitása hasonló. A 13 90 inkább olyan már, mint a "nagy" tárasok, egy tárból képes kiosztani brutális sebzést, de hosszabb idő, míg 13 75-tel elpötyögsz itt-ott, újratöltesz baromi gyorsan, megint pötyögsz párat és így 200-300-asával szeded a sebzést.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111343) jagada válasza Bad Pritt (#111342) üzenetére


jagada
őstag

A jobb lightok felsorolásából ne felejtsük ki a T-54 ltw-t se!

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111344) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Sziasztok!

20-30 csata és ki lesz fejlesztve az IS-7! :D Vele kapcsolatos a kérdésem.

Kezdetben kicsit idegenkedtem a T-10-től (leánykori nevén IS-8), de 220 csata után egészen megbarátkoztam vele. Most már nem ritka 4-5k közötti sebzés (bár azt a lökött Tank Ászt még mindig nem sikerült megcsinálnom :(( ).

Közeledik tehát az IS-7 megvásárlása és kicsit elbizonytalanodtam a T-10 eladásával kapcsolatban. Korábban úgy gondoltam, hogy az IS-3-at megtartom (így is tettem) és majd ha kihúztam a T-10-et (amibe az IS legényeit ültettem át), akkor ezek a legények mennek tovább az IS-7-be. Mire meglesz az IS-7, addigra két skillesek lesznek. Így talán már elég használható lenne egy TX-es tank. És a hangsúly most a "lenne" szón van...

Nem vagyok biztos abban, hogy eladjam-e a T-10-et... :F Az IS-7 előnye, hogy mindig top tier, nagyobb életerőből gazdálkodik és a statisztika szerint gyorsabb (?) is. Ami elbizonytalanít az nem más, mint a toronypáncélzat gyengesége a T-10-hez képest. Illetve ha jól látom (jól látom?), akkor kisebb pen-t és dmg-t tud, mint a T-10 a legnagyobb löveggel, ráadásul lassabban céloz és kevésbé pontos.

Az nem kérdés, hogy megvegyem-e az IS-7-et, de az kérdés, hogy eladjam-e a T-10-et. Ha megtartom, akkor valami régi akcióból vannak 100%-os legények és velük indulnék csatába, vagy ha alkalmasak rá, akkor a rampage módban küzdő IS-7 (R) legények jöhetnek még szóba, de nem tudom, hogy ők átültethetők-e átképzés nélkül a "sima" IS-7-be.

Röviden tehát: Van olyan, aki eladta a T-10-et és később megbánta ezt? IS-7-nek van olyan élményfaktora, mint a kistestvérnek? Nagy bátorság, ha skill nélküli, csupán 100%-os legényeket ültetek az IS-7-be? Vagy betehetem az IS-7 (R) képzettségűeket átképzés nélkül?

Bocsánat, ha túl hosszú voltam, de úgy vagyok ezzel, mint egy szűzlány az első alkalommal, amikor felmegy a pasijához: nekem ez lesz az első (TX tankom) és nem szeretném ha valami ballépést követnék el...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111345) Tuco Ramirez válasza lacibacsi (#111344) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ami elbizonytalanít az nem más, mint a toronypáncélzat gyengesége a T-10-hez képest.

Ez ne bizonytalanítson el, mert egyáltalán nem így van. Az IS-7 tornya talán a legkeményebb az összes tank között a WoT-ban. IS-7-et szűz legénységgel elkezdeni... hát én biztos nem csinálnám (meg semelyik másik 10-es tanknál se). Minimum full javítás + BIA, ezek nélkül nagy hátrányban leszel a csatákban a többi T10-es heavyhez képest.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111346) SoulReaver válasza galervin93 (#111331) üzenetére


SoulReaver
veterán

Leírtak elöttem mindent.

Csak annyit tennék hozzá, hogy a 13 90 akkor a legveszélyesebb, ha szakaszban vagytok.

Én egyedül mentem vele és húztam ki a lórit. Próbáltam azt csinálni, hogy az árván maradt hevykre rámentem és max egy lövést bekapba, ledarálni. Ami nem tetszik még, hogy lassan gyorsul és lassan fordul.

(#111347) nyunyu válasza lacibacsi (#111344) üzenetére


nyunyu
félisten

Ideiglenesen kolcsonkapott (domination, rampage...) tankokba valo legenyseget nem tudod beultetni a sima tankba, eloszor at kell kepezni oket.

Mondjuk meg mindig jobban jarsz veluk, mint ugyanannyiert venni egy 75%-os uj legenyseget.

Meg ugy remlik, mintha valamelyik kolcson legenysegen mar az elso skill is 100%-os lett volna.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111348) lacibacsi válasza nyunyu (#111347) üzenetére


lacibacsi
addikt

Valamikor tavaly volt IS-7-es kölcsönzés, onnan vannak sima 100%-os legények. Őket be tudom tenni átképzés nélkül is. Sajnos az IS-7 (R) legénység annyira nem képzett, így az átképzésükkel mindössze 100% + 22 % 1. skill lenne belőlük.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111349) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ebben az esetben: ki kell fejlesztenem a 77 mm-es ágyút, hogy ki tudjam húzni az AT 15-öt, vagy amint megvan a 92K xp engedni fogja, hogy kifejlesszem?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111350) Enzolord válasza Bad Pritt (#111349) üzenetére


Enzolord
addikt

Az ágyúkat fel tudod pattintani, de szerintem ki kell fejlesztened az ágyút, hogy a tankot is kihúzd, tekintve, hogy 1 ágon vannak..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.