Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111751) jr1994 válasza adamgreen (#111750) üzenetére


jr1994
addikt

Én nem is :D bár a 268-nál eléggé rezeg a léc, de az más mert szarrá nerfelték és most már meg se venném.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111752) nyunyu válasza jr1994 (#111751) üzenetére


nyunyu
félisten

Foch 155 meg hasznalhatatlanabb lett, mint a 268.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111753) Kelvin válasza nyunyu (#111752) üzenetére


Kelvin
őstag

Én a 268-at könnyű szívvel adtam el mikor már cw-re sem kellett. Lett helyette 263, egy darabig jó volt de random csatába nem viszem.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111754) jozefgucci1 válasza adamgreen (#111750) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Anno még kezdő koromban , mikor "ingyé meglett az IS4 , akkor eladtam mind a kettőt az IS7-el ment a lecsóba ! Ugyan így a BC-is ! Nemrég a BC-t visszavettem ,de rendesen félek vele menni . Pedig alapvetően szeretek táras tankokkal menni ,de ez nem áll kézre . Igaz mióta visszavettem , mentem vele 20 csatát max ,de erre is rá kellene állni !
Jelenleg a T62A-OB140 páros ami elérhető közelségbe került és a T54-el jól is megy a játék . Diegho írta jómultkor , hogy az az egyik tank amin a gold hatalmasat dob és azt kell mondanom , hogy nagyon is igaz. Saját tierben bármit megesz goldal és szépen pattognak is ,de T10-ben is le lehet állni a nagyokkal !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111755) Enzolord válasza nyunyu (#111752) üzenetére


Enzolord
addikt

Az összes TD-t kiherélték..
Lassan érkezhet egy átfogó MED nerf..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111756) ako001 válasza #84221696 (#111730) üzenetére


ako001
aktív tag

Nem kell tikett :D
Ha van telszám,hozzárendelve az acchoz,akkor az account managmentnél tudsz emailt váltani ingyé :DDD
A telefonra jövő kóddal tudod aktiválni az uj emailt,a régire be se kell lépned többé :))

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#111757) Tuco Ramirez válasza jr1994 (#111751) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Én az STB-1-el vagyok így, szégyen az a löveg egy T10-es meden. :W De most már nem adom el, ha már végigküszködtem magam miatta a japán ágon, hátha egyszer buffolják...

Az IS-7-ről köszi az infót, meggyőztél. :K Bár csak két teljes skilles legényeket tudok majd belerakni, de remélem azzal is el lehet döcögni vele. :)

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111758) Enzolord


Enzolord
addikt

EU honlapon mit ügykezelnek már megint?
Valaki megint írt nekik egy ticketet, amitől összeomlott a rendszer?? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111759) #84221696 válasza ako001 (#111756) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nincs telefonszám regisztrálva a régi email címre. Az meg már vagy fél éve nem él :DDD

(#111760) jozefgucci1 válasza #84221696 (#111759) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az inaktív mail címeket egy idő után újra lehet regisztrálni ! Ezt én is onnan tudom , hogy citromos címre lett anno csinálva a Wot fiók ,de sosem lett használva és akinek a nevét nem mondjuk ki az szólt , hogy simán újra tudom regelni ugyan azt a címet és kész !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111761) adamgreen válasza Enzolord (#111755) üzenetére


adamgreen
senior tag

Ennek a játéknak már régota az a neve hogy World of Med tanks.
:C

(#111762) Enzolord válasza adamgreen (#111761) üzenetére


Enzolord
addikt

Pedig gondolhatnának a hátul kempet szerető, bivaly nagyot lövő kisebb tudást igénylő TD fanatikusokra is, mint én!! ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111763) mcwolf79 válasza adamgreen (#111750) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én 1 hete adtam el az IS-7-et és az árából megvettem a T-10-et,és azt kell mondjam jobban élvezem a T-10-et.
Ez ha berak T10-be sem érzem annyira kiszolgáltatottnak magam, ha meg top tier vagyok... Akkor indul a mészárlás.
Lehet ha csak gold-dal toltam volna a z IS-7-tel jobban bejött volna, bár nem hiszem hogy (nálam) ezen bukott el a dolog.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111764) SoulReaver válasza Enzolord (#111758) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom, de mikor megszereztem ma a 100% szorzót 2 órára, ebből 1 órát csak annyit írt, hogy nem működik a támogatás, de 2. órában lejárt. Szóval nyaljon be ez a redva játék.... Legyen a wc papírom...

(#111765) Enzolord válasza SoulReaver (#111764) üzenetére


Enzolord
addikt

Igazán remek kis valami.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111766) Jolet válasza SoulReaver (#111764) üzenetére


Jolet
őstag

Nálam ma is végig működik

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111767) Stigma.HC válasza Enzolord (#111762) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hogy mi? Még azzal is elöl rohamoznál :DDD Ismerünk mi annyira.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#111768) Enzolord válasza Stigma.HC (#111767) üzenetére


Enzolord
addikt

Na mondjuk ez is igaz.. :C :C :C

Legyen minden tank T95 ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111769) nyunyu válasza Enzolord (#111762) üzenetére


nyunyu
félisten

Pedig gondolhatnának a hátul kempet szerető, bivaly nagyot lövő kisebb tudást igénylő TD fanatikusokra is, mint én!! ;] ;] ;]

3 eve meg World of Tank Destroyers volt az olyan palyakon, mint Westfield assault, Malinovka assault, Prokhorovka assault, El Halluf...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111770) #84221696 válasza jozefgucci1 (#111760) üzenetére


#84221696
törölt tag

Gmail-os és most próbáltam újra regisztrálni de nem engedi.

(#111771) Enzolord válasza nyunyu (#111769) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne is mondd.. Imádtam.. ;)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111772) kero35


kero35
tag

Sziasztok!
Kérdésem a következő lenne , az alábbi felsorolt tankok közül ti melyiket vennétek ?
A kredit gyűjtés a cél
T8 prémium mind!
Löwe
T34
Is6
A válaszokat előre is köszi! :R

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#111773) mcwolf79 válasza kero35 (#111772) üzenetére


mcwolf79
veterán

A voks a T-34-re.
Löwe lassú mint a csiga, IS-6 nekem annyira nem jött be.
Igaz ,hogy a T-34 nem tier-limites, de a 248-as pen és a toronypáncél életképessé teszi T10-ben is.

Vagy ha esetleg ahogy a kolléga is írja a CDC és FCM 50t is nagyon jó kreditfarmolós tankok.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111774) jr1994 válasza kero35 (#111772) üzenetére


jr1994
addikt

Szia! Nekem ezek közül az IS-6 van meg, egy ideig ez volt a fő kredit farmoló tankom, jól el lehet vele lenni és ha minden igaz a következő frissítéssel buffot kap a páncélja. 2200 csatám van vele, prémium nélkül átlag 35-40 ezer kreditet lehet keresni vele egy körrel. A T34-et más accountján próbáltam, az is használható, a Löwével már jobban kell tudni játszani, de ez a két utóbbi nagyon lassú.

De hogy én mit vennék? Ezeknek az árából inkább CDC-t és Panther 8.8-at amikor van leárazás (vagy valami másik olcsóbb, relatív jó átütésű medet), és mindkettőt egyszerre vinném dominancia módba, 7-8 perces csatákban prémium nélkül 60-70 ezer kreditet össze lehet szedni. Prémiummal, esetleg klános SH pénzhozam bónusszal a határ a csillagos ég, CDC, IS-5 párossal a napokban szereztem nettó 200 ezer kreditet egy kevesebb mint 10 perces csatában.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111775) jano_77 válasza kero35 (#111772) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem értem ugyan,. hogy miért akarsz T8-as prém tankot, mikor az derült ki, hogy főként még tier4 környékén tartasz!? De ha mégis, akkor igaz, hogy az FCM 50T-t nem soroltad fel, de ha rám hallgatsz akkor most a shop-ban ezt választod! Szerintem az a 13.3K HUF nem sok érte, bőven megéri! Nagyon jól hozza a kreditet és élvezetes vele a játék!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111776) jr1994 válasza jano_77 (#111775) üzenetére


jr1994
addikt

Ne csak a profilképet nézd :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111777) robogo81 válasza jr1994 (#111708) üzenetére


robogo81
aktív tag

Szerintem erre gondoltál.
Meg lentebb van egy kis folytatás is.

[ Szerkesztve ]

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#111778) kero35 válasza mcwolf79 (#111773) üzenetére


kero35
tag

Köszi a segitséget!
És melyi tier limites? :R

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#111779) Enzolord válasza kero35 (#111778) üzenetére


Enzolord
addikt

FCM50T és az IS6 tier limites..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111780) kero35 válasza Enzolord (#111779) üzenetére


kero35
tag

Ok köszöntem a segitséget mindenkinek! :R

Az élet olyan mint a motor néha be kell rúgni

(#111781) SyMbioTe

Ha aktiválok két különböző méretű személyes tartalékot (Pl. egy 50 és egy 100%-ost) akkor ezek összeadódnak, vagy csak az egyiket fogja számítani?

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111782) kchryss válasza SyMbioTe (#111781) üzenetére


kchryss
addikt

1 csata xp 1 free xp és 1 legénységi xp mehet párhuzamosan, azonos típusút nem lehet összevonni nem adódik össze.

(#111780) @kero35: Teszt szerveren próbáld ki őket és akkor nem zsákbamacskát veszel.

[ Szerkesztve ]

(#111783) SyMbioTe válasza kchryss (#111782) üzenetére

Értem, köszöntem! :) :R

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111784) Atti777 válasza Tuco Ramirez (#111757) üzenetére


Atti777
senior tag

Tegnap Janó is írt valami csúnyát az STB-ről, most Te is, kezdek picit elbizonytalanodni, pedig csak miatta kezdtem neki a Type 61-nek...
Tényleg ennyire rossz az ágyúja? Még a Type után is?

Путин, иди нахуй!

(#111785) emre válasza Atti777 (#111784) üzenetére


emre
veterán

Nem, a type után megváltás lesz. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111786) emre válasza robogo81 (#111777) üzenetére


emre
veterán

és még van ami ki is maradt a felsorolásból

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111787) jano_77 válasza jr1994 (#111776) üzenetére


jano_77
nagyúr

oopsz tényleg :U Bocsi kero ezt benéztem, nem Neked szólt az eleje, ne haragudj :B

(#111785) emre : A Type61-nek álom lövege van!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111788) Tuco Ramirez válasza Atti777 (#111784) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Sajnos igen. A Type-nál azért persze jobb, de inkább a mozgékonyság mint az ágyú miatt. Pótellátmánnyal még szódával elmegy, de anélkül idegesítően sokat missel, kapáslövésekre gyakorlatilag alkalmatlan. Az orosz 10-es medek mozgásból pontosabban lőnek mint az STB álló helyből, a két német top med lövege pedig lézerágyú a japánhoz képest. A saját tierjében szerintem az STA sokkal jobb.

Ami jó a STB-ben az a csőlehajlás, a szemből pattintós torony és a DPM. Dombos terepen, ha kb. 200 méternél nem kell messzebb lőni, akkor egész jó dolgokat lehet vele művelni, de általánosságban az orosz medek sokkal jobbak.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111792) CirrMee válasza emre (#111786) üzenetére


CirrMee
addikt

Ezt a képen látható "kifestős" modot milyen néven kell keresni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#111793) mcwolf79 válasza CirrMee (#111792) üzenetére


mcwolf79
veterán

Bohóc-skin :U

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111794) Mister_X válasza mcwolf79 (#111793) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem is értem, hogy miért kell ilyen módokkal szétbarmolni a játékot...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111795) ollie válasza SoulReaver (#111764) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Welcome to Armored Warfare ;]

***

(#111796) emre


emre
veterán

Már úgy vártam hogy valaki szóljon miatta. :DDD

Ja, nem tudjátok ezeket milyen moddal lehet kiíratni? :D
Tök szórakoztató ilyen infót látni, hogy a bélán álca meg periszkóp van fenn.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111797) lacibacsi válasza emre (#111796) üzenetére


lacibacsi
addikt

Én úgy vagyok ezzel, hogy ha megveszek egy új tankot, de nincs rá felszerelés a raktárban, vagy mondjuk nincs elég kreditem, hogy megvegyem a szükséges cuccokat, akkor az ingyen cserélhetők közül teszek fel valmi(ke)t. Mondjuk nehéz tankra inkább a szerszámosláda lenne az első, de a periszkóp sem feltétlenül káros, mert egy-egy megállással akár magadnak is spotolhatsz...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111798) emre válasza lacibacsi (#111797) üzenetére


emre
veterán

Én meg úgy, hogy szinte mindenből van tartalék a depóban.
3db-os minimal szintet állapítottam meg, és ha ez alá kerül valami akkor akciózáskor feltöltöm.
Javító, tűzoltó és eü. csomagból 1000db alá nem kerülhet a készlet. Így tuti ki tudom húzni a két akció közötti időt. De általában ezekből 1300-1700db szokott készleten lenni.
Szóval én ezért sem kezdenék új accot, mert mire nulláról eljutnék arra hogy jó legénység jó felszereléssel legyen mindenen a bokám is lefosnám.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111799) sith7 válasza emre (#111796) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy lopakodó Bélánál nincs is jobb a világon :DDD

(#111800) galervin93 válasza emre (#111798) üzenetére


galervin93
őstag

Egyetértek, minimális előre tervezéssel megelőzhetők az ilyenek.
A legutóbbi akció alatt pl. megnéztem, hogy közeledik a Pershin kifejlesztése. Mivel a T20-at megtartom, így mindenből kell rá új. Meg is vettem őket féláron.
Ha már fejlesztés, nemsokára begurul a garázsba a Tigris is, meg kellene már csak venni, de jó lenne azt is valami akció alatt. Most márciusban várható ilyesmi? Lesz valami évforduló vagy valami?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.