Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111901) wwenigma válasza SoulReaver (#111900) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

#111894-ben amit irtal, a szerint nem azt a részt spotoltad, gondolom középen jobbra balra haladgattál... :U Az se rossz de abbol a süppenésből azokat nem lövek be.

EQMontoya: ha hulye a csapat ne legy te is az es vard hogy majd odamennek segiteni. :) Ma en is az volt, pittyeg a zold IS3 , mondom jovan, JgTig8.8-cal odagurulok, CDC/T34/IS3 szemben. Erre az a majom atszaguldott a palya masik felere en meg mentem a MÉH telepre. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111902) lacibacsi válasza SoulReaver (#111894) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Pittyogni" még én is szoktam, sőt, ha nem ott spotol, ahol kellene, akkor magamban még véleményt is formálok, de csak azért rálőni, mert nem oda megy, ahová én szeretném... az tényleg csúnya dolog.

Kivételek néha vannak azért, mint tegnap Prokhorovkán, ahol a K2-be lehorgonyozó ELC AMX többek javaslata ellenére sem mozdult ki pozíciójából, viszont megtapasztalhatta, hogy milyet üt egy Nashorn ágyúja (ami által levettem hp-ja 4/5-ét) és hogy milyen, amikor lekoccolja őt a maradék HP-val egy SU-152. A vicc az volt, hogy óvatosan előre araszolva a végén én spotoltam a többieknek valami 2,5k-t :)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111903) po1son


po1son
addikt

húsvétkor szokott lenni nagyobb leárazás?

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#111904) Enzolord válasza po1son (#111903) üzenetére


Enzolord
addikt

Sonkát, meg tojást olcsóbban tudsz venni... Meg tojásfestéket.. :C :C :C :C :C

De amúgy oly nagyon nem, ahogy emlékszem..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111905) EQMontoya válasza wwenigma (#111901) üzenetére


EQMontoya
veterán

Persze, de azt gondolná az ember, hogy ha van velem szemben 3-4 tank viszonylag közel, és kis ügyeskedéssel még 1v4-ben is én ölök meg egyet, akkor talán elgondolkodhatnak, hogy még annyira nagy veszélynek sem teszik ki magukat, ha odajönnek... De nem. Ebből is tanultunk. :)

Same rules apply!

(#111906) SoulReaver válasza wwenigma (#111901) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nehezedre esik az értő olvasás ugye? Hol írtam én olyat, hogy nem oda spotoltam, amerre volt az ellenség? :Y

Nem tartozom neked semmilyen magyarázattal, de hogy tisztán láss, és ne vaktában lövöldözz itt a nagy szavakkal...

Egyes, kettes soron volt 1 db T34, ami már spotolva volt, de fent a dombon, ott volt egy rakás ellenség... Szerintem okosabb volt azokat spotolni a lentieknek, mint azt az egy tankot az 1-2 soron nem?

#111907) Enzolord

Vicces, de így van... Egy kupacban a sok agyhalott, meglát egy spotolt tankot, megáll, és pittyog, hogy na, még egyszer spot és lövünk! :D De csata végéig egy helyben maradunk az qvaisten :D

[ Szerkesztve ]

(#111907) Enzolord válasza SoulReaver (#111906) üzenetére


Enzolord
addikt

ÁÁÁ, pedig azok a legjobb tomatok, akik azt várják, hogy ott spotold fel a nem ott lévő enemyt, ahol ők vannak.. Ha Tehetnék, rápittyognának az enemyre is, hogy ugyan már, jöjjenek vissza a térkép másik feléről, és legyenek szívesek előttük szambázni.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111908) wwenigma válasza SoulReaver (#111906) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Ennyit irtal eddig, ez alapjan nem azt spotoltad. Vagy nem te irtad azt a hsz-t? Nem tartozol magyarazattal miert is, csak legkozelebb fogalmazz akkor egyertelmuen. J1-ből G9-0-t meg ritkan lövik be. (ha arra a dombra gondoltál), akik a hegyre mennek meg max lattak mitol fognak elhullani. Erre nem lehet semmit mondani, van ilyen csapat, sajna nem lehet veluk kezdeni semmit. Random MM. J1-bol nem egyszer megyek en ki spotolni TD-vel, mert a többi cseszik menni, szemben meg ugyanez van és 15perc stratégiai kempelés következne. :O

Enzolord: ha meg spotolsz nekik es nincs ott semmi akkor nem hiszik el es azert lonek ki.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111909) SoulReaver válasza wwenigma (#111908) üzenetére


SoulReaver
veterán

Te miről beszélsz? :D ÚRISTEN :D

J négyzet, 1 -es, 2 -es sor között volt 5-6 hevy a mieink. C1 -ben volt spotolva a T34. F6 -ban volt pár normálisabb med és azoknak spotoltam az E0-F0 ellenséget.

Így érthető? Lemegyek én óvoda szintre, csak kérni kell... ;]

(#111910) EQMontoya válasza wwenigma (#111908) üzenetére


EQMontoya
veterán

15perc stratégiai kempelés következne. :O

De ez néha olyan mértéket ölt... Csata, vagyunk 12:11-re vezetünk, miután lelőttünk védekezve néhány támadót. Beírom, hogy el kellene akkor indulni talán. Egyet kilőttem, még egyet spottoltam, aztán lelőttek. Döntetlen lett, mert egyszerűen a csapattársak nem mentek támadni. Túlerőben, spottolás után.

Same rules apply!

(#111911) wwenigma válasza SoulReaver (#111909) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem kell személyeskedni, csak 1x normalisan leírni vagy replayt csatolni...gondolatolvasásból szerintem egyikunk sem jeleskedik.

#111912: ne ragozzuk, nem irtad le csak most hogy Te hol voltal es mik voltak a korulmenyek...ne en legyek mar a hulye mert nem tudok gondolatolvasni...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111912) SoulReaver válasza wwenigma (#111911) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem volt semmi személyes, mert nem szidtalak. A másik, hogy nem tehetek róla, hogy nem érted a magyar nyelvet.

(#111913) po1son válasza Enzolord (#111904) üzenetére


po1son
addikt

Kár mert elégé fáj a fogam pár prém tankra, de teljes áron nagyon sok nekem...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#111914) jano_77 válasza wwenigma (#111901) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem egyszer jártam már meg én is amiatt, mert randomban oda futottam vkinek segíteni, majd mikor ez enemy rám fordult, a nyomorékja el is rohant és ott hagyott egyedül!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111915) #84221696 válasza jano_77 (#111914) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ezt én is beszívtam már egy párszor. :DDD Megy az SOS, rohanok segíteni a meddel, majd egyszer csak azt veszem észre, hogy a segítséget kérő úriember tökön-babon keresztül rohan el, minél messzebre, én meg harcolok 2 enemyvel. Persze, elrohanni már nem tudok, mert egyik medem sem az porsche-szerelem-száguldás. Így aztán magamban átkozódom. :W

(#111916) EQMontoya válasza #84221696 (#111915) üzenetére


EQMontoya
veterán

Jut eszembe, odarohanás.
Azt csak én szoktam besz..ni, hogy nagy hévvel lövöldözök valami ellenfelet, amikor a túlbuzgó csapattárs a nagy segíteni vágyásban kiválóan berohan az ágyúm elé, és jól oldalba durrantom?

Same rules apply!

(#111917) #84221696 válasza EQMontoya (#111916) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez mindenkivel előfordul. Az ilyenek elkerülése végett tettem fel a safeshot módot. Ez segít. :)

(#111918) Enzolord válasza #84221696 (#111915) üzenetére


Enzolord
addikt

Tökön-Babon? :C :C :C
Ez valami cicamentő átírás?
Mifelénk tökön paszulyon a mondás.. :)

(#111913) po1son Azért nem árt nézni, de a húsvét nem kifejezetten háborús ünnep.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111919) po1son válasza Enzolord (#111918) üzenetére


po1son
addikt

Mert a karácsony az volt??? ;]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#111920) Enzolord válasza po1son (#111919) üzenetére


Enzolord
addikt

Azt hiszem, valami WG-s ünnep van ott a környéken, vagy akkor nyertek valami nagy díjat, meg év vége, meg minden van akkor.. :)
De való igaz, az sem olyan nagy ünnep.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111921) #84221696 válasza po1son (#111919) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nagy háborúság vala, a három (vagy a kilenc) keleti bölcs tevéken érkezvén vala, elhozták a kisdednek (kit Brian-nek hívtak) a mirhát vala, ebből lett aztán a kalevala! :D

[ Szerkesztve ]

(#111922) EQMontoya válasza Enzolord (#111918) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ugyanaz. A paszuly annak az állapotnak a neve, amikor a bab még a hüvelyben van. (Nem, nem úgy! :D Az a makk helye!)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111923) jano_77 válasza Enzolord (#111918) üzenetére


jano_77
nagyúr

Az remélem tiszta, hogy a paszuly = bab!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111924) Sixkiller6 válasza Enzolord (#111918) üzenetére


Sixkiller6
őstag

nálunk is tökön-babon (fejér megye)

- no es importante -

(#111925) #84221696 válasza Sixkiller6 (#111924) üzenetére


#84221696
törölt tag

Pest-megye: szintén bab. De a paszuly is elterjedt. :)

(#111926) nyunyu válasza jano_77 (#111914) üzenetére


nyunyu
félisten

Az alap, hogy 2000+ WN8-as statpaddernek max hatulrol segitunk, de inkabb az ellenkezo oldalra indulunk.

Meg veletlenul sem megyunk neki/helyette spotolni, kulonben 80%-ban az a vege, hogy teged lonek harman, amig o biztonsagos tavolsagba huzodik, mikozben loni sem tud.

En sem szeretem, ha elo pajzsnak hasznalnak csapattarsak.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111927) Enzolord válasza #84221696 (#111921) üzenetére


Enzolord
addikt

- Egyébként mi az a mirha?
- Egy értékes balzsam.
- Balzsam! Miért hoztatok neki balzsamot? Megharaphatja!
- Mi?
- Az egy veszedelmes állat! Dobjátok a vályúba!

(#111923) jano_77 természetesen tudom, hogy the same, csak az addig jár a korsó a kútra neked is fura lenne úgy, hogy addig megy a kancsó a vízhez... ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111928) nyunyu válasza jano_77 (#111923) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt nem az orszag keleti feleben hasznaljak a babra?

Nalunk a Balaton kornyeken ismeretlen a paszuly elnevezes.
Talan csak a Magyar Nepmesek rajzfilmekbol remlik, elo beszedben egyaltalan nem hallottam.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111929) nyunyu válasza Enzolord (#111927) üzenetére


nyunyu
félisten

Az oke, hogy mind a kancso, mind a korso egykezes kezelesre szolgalo fullel rendelkezo, ihato folyadekok (atmeneti) tarolasara szolgalo edeny, de nagyjabol ennyiben ki is merul a hasonlosaguk.

Kancsonak a folyadek kontrollalt ontesere van kialakitva a pereme, mig a korsoe korszimmetrikus.

Kancsobol ontod at a poharba/bogrebe/korsoba, de sosem az arcodba.
Mig a korso szolgal a folyadek magadhoz vetelere.

Nyelveszkedes OFF.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111930) Enzolord válasza nyunyu (#111928) üzenetére


Enzolord
addikt

Az égig érő paszuly.. :) Keleten biztos, hogy ezt használják.. ;] ;]

(#111929) nyunyu De a mondásban benne foglaltatott korsó, az cserép korsó, ami nagyobb edény, ami nem azonos azzal a korsóval, amire szerintem gondolsz.. A mai korsó az akkori kupának felel meg szerintem.. ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111931) Jolet


Jolet
őstag

és eljött az a csodálatos nap, hogy eladtam végre a 9-es japán heavy tankot, az ág legszarabb tankját... :C

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111932) robogo81 válasza Enzolord (#111927) üzenetére


robogo81
aktív tag

Kizárásos alapi tipp:Brian élete?Az idézet?

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#111933) Enzolord válasza robogo81 (#111932) üzenetére


Enzolord
addikt

Természetesen.. :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111934) Mister_X válasza nyunyu (#111928) üzenetére


Mister_X
nagyúr

De, bihari rokonok is rendszeresen főznek paszulylevest, ha megyünk :K

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111935) Enzolord válasza Mister_X (#111934) üzenetére


Enzolord
addikt

Így van, én is az vagyok, és ezért fura a tökön babon kifejezés nekem... :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111936) jozefgucci1 válasza Mister_X (#111934) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szabolcsi elnevezés a paszuly ! A káposztás paszuly leves egy ottani specialitás :)

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111937) robogo81 válasza jozefgucci1 (#111936) üzenetére


robogo81
aktív tag

Főleg savanyú káposztából! :DD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#111938) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

mondjuk a káposztás paszulylevesnek lehet egy jó dmg-je pár órával később...

- no es importante -

(#111939) Mister_X válasza Sixkiller6 (#111938) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ráadásul aoe sebzés :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111940) robogo81 válasza Sixkiller6 (#111938) üzenetére


robogo81
aktív tag

Van bőven splash,! :DDD

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#111941) Enzolord válasza Sixkiller6 (#111938) üzenetére


Enzolord
addikt

Főleg csülökkel.. :)
Bár, lesz tőle rendesen ghost shell... ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111942) Sixkiller6 válasza Enzolord (#111941) üzenetére


Sixkiller6
őstag

meg trace...

- no es importante -

(#111943) Sanya válasza Jolet (#111931) üzenetére


Sanya
nagyúr

de a 10-es tankkal még nem találkoztam.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#111944) Mister_X válasza Jolet (#111931) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És hogy muzsikál a japán Maus?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111945) Bad Pritt válasza Sanya (#111943) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én igen. Flat pályán ugyanúgy szarrá lövik, mint a kisebbet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111946) Jolet


Jolet
őstag

bevallom egyelőre nem veszem meg, kicsit pihentetni kell az idegeimet
most farmolok az új angolkával, mert meg kell vennem a cseh 10-est, az újabb angol 10-es TD-t és bele kell kezdeni a wz-132-be is, hogy meg legyen végre az összes 8-as light
na ezután jöhet csak a 10-es japó nehéz és ha nem jön új ág akkor a végére hagyom a foch155-ös ágat majd az artykat és akkor meg lesz minden végre és talán egy üzleti húzással megszabadulok végre a WOT-tól :DD

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111947) emre válasza nyunyu (#111926) üzenetére


emre
veterán

Kösz. Észben tartom.

Esetleg ha lerontom a statomat lehet szó róla, hogy mégis kapjak segítséget a stratégiailag fontos helyek megvédéséhez?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111948) Enzolord válasza emre (#111947) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez nem csak Neked szólt, van még itt pár statpadder... :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111949) adamgreen


adamgreen
senior tag

Hétvégi Akciók !

Only Kinai tankok

[link]

most vegyetek Type64-et 30% engedmény lesz rá :C

(#111950) nyunyu válasza adamgreen (#111949) üzenetére


nyunyu
félisten

Haaaat, ingyen automata tuzolton kivul sok haszna nincsen ennek a kuldetesnek, ha az ember az IS-7 agat probalja tolni.

De arra meg jo a sima porolto is. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.