Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111601) SoulReaver válasza sith7 (#111599) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem birja el a rádiót xD

(#111602) jr1994 válasza sith7 (#111599) üzenetére


jr1994
addikt

Csak trollkodik biztos. Bat-re egyébként vstab, venti, optika.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111603) CirrMee válasza jano_77 (#111582) üzenetére


CirrMee
addikt

Megreccsent a szerencsétlen... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#111604) Tuco Ramirez válasza jr1994 (#111602) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Nekem ezek vannak a Baten. Amennyire tudom, ez a standard felszerelés rá.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111605) Krytec


Krytec
tag

WOTEXTRADAY 1 nap prém

(#111606) Bad Pritt válasza Krytec (#111605) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

:R

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111607) zodo válasza Krytec (#111605) üzenetére


zodo
nagyúr

Szintén, köszi!

(#111608) #84221696 válasza Krytec (#111605) üzenetére


#84221696
törölt tag

Köszönöm. :R

(#111609) SyMbioTe válasza Krytec (#111605) üzenetére

Danke schön! :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111610) Szepi1979 válasza Krytec (#111605) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Kösz. Még működik. 20:45

“ nem kell mindig nyerni “

(#111611) Tuco Ramirez válasza Krytec (#111605) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Aktiválva, köszi! :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111612) jano_77 válasza SyMbioTe (#111609) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is köszönöm :R

Most mentem Teszt szerveren:

Még sok szokatlan, fura dolog van vele kapcsolatban - pl hogy nem forog körbe a torony, meg nehézkes a célzás is emiatt - de lehet szeretni fogom. Még csak az első skill - álca - 15%-on volt akkor. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111614) Bad Pritt válasza Barret001 (#111613) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Honlap, ha beléptél az accountoddal, akkor jobb felül a nevedre katt és a lenyíló menüben legalul Activate Wargaming Code.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111615) Barret001 válasza Bad Pritt (#111614) üzenetére


Barret001
addikt

TY.

(#111616) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

a feliratok és emblémák hogyan működnek? vhogyan bónuszt kéne adniuk a legénységnek, de mindnél csak azt látom, hogy +0%.
mit nem veszek észre?

- no es importante -

(#111617) Bad Pritt válasza Sixkiller6 (#111616) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ezt én is kérdeztem, azt mondta nekem az egyik kolléga, hogy még nincs benn a játékban.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111618) rlazol válasza Bad Pritt (#111617) üzenetére


rlazol
addikt

ősszel tervezték bevezetni, de olyan negatív visszhangja volt a tesztszerver alapján a fórumokon, hogy kivették "átdolgozásra" azóta meg nem hallottunk felőlük.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111619) Bad Pritt válasza rlazol (#111618) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Miért? Láttam pár videót róla, szerintem ötletnek nem volt rossz. Amúgyis csak pár százalékot adott volna, nem is volt túl drága.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111620) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hogyér adják az ÁSZt? :D Ez édes kevés...

(#111621) Mister_X válasza h1mpi (#111543) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Gyere velem küldizni :Y

Amúgy hogy lehet ilyen nézetből artyzni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111622) TESCO-Zsömle válasza SoulReaver (#111620) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Népszerű tankoknak 1200+ az ász, a nagyon op cuccoknak meg akár 1600+ is lehet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#111623) SoulReaver válasza TESCO-Zsömle (#111622) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tegnap, miután meg lett a 105 ös cső, szinte csak 3000-4000 -es köröket mentem, és alig adott rá xp-t.

(#111624) athomi


athomi
veterán

Cromwell - Comet tetszettek, de ez a Centurion Mk.I valahogy nem akar feküdni, pedig a nagy motoron kívül már fullos. Talán ha egy picit az átlag dmg magasabb lenne vagy a függőleges kitéríthetőség a Cromwell - Comet szintjét hozná...

Lőszer rekesz is állandóan sérül, sokszor a lánccal egy időben. Vagy megjavítom a sérült rekeszt és szétlőnek, vagy megjavítom a láncot és majd 16 mp-ig töltök azért hogy kiköpjek 230 dmg-et. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111625) mcwolf79 válasza athomi (#111624) üzenetére


mcwolf79
veterán

-10 ° a csőlehajlás, ennél mit akarsz többet?????
Ennél jobban ledőlne már a földet verné. De a centtel már szolidan lehet tornyozni, nem ütik be úgy mint a Comet-nél. Nem egy T32, de azért használható kisebb med-ek ellen.

Ha ennyire nem tudod a dolgot kezelni, akkor jobb ha abbahagyod az ágat, mert az FV-ig ilyen.
Bár ott se jobb a helyzet, mert annál meg a motor van elől,és nagyon hajlamos gyulladni.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111626) athomi válasza mcwolf79 (#111625) üzenetére


athomi
veterán

Comet után hiányzik -13° :DDD :)

[ Szerkesztve ]

(#111627) Kelvin


Kelvin
őstag

Végre megérkeztek a finomságok :D

Top of the Tree
Mission Marathon: FV4202 (P)
Top of the Tree - Reward Mission
Boot Camp Challenge

50% T5-ig ,30% T10-ig is-7 ágon...nem rossz.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111628) jr1994 válasza athomi (#111626) üzenetére


jr1994
addikt

A 8-as medekre általánosan igaz, hogy egyik sem az az op cucc, olyan semmilyenek. De nem is gyengék, túl lehet rajtuk lenni, (a szinten TD-k között vannak az igazán rosszak), és a 9-esek között már vannak igazi vadállatok. Na mondjuk a 7/1 pont nem az, de azért az AX-et érdemes kihúzni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111629) mcwolf79 válasza jr1994 (#111628) üzenetére


mcwolf79
veterán

Jó kezekben a 7/1 is nagyon vadállat tud lenni.
Sniper-kedni nagyon jó vele, van egy szolid lövegpajzsa is,szóval minden adott egy jó kis hulldown medhez.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111630) jr1994 válasza mcwolf79 (#111629) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, nem mondam hogy rossz, de az M46, T-54, E50 hármas még jobb szerintem.

Kelvin: 50 győzelem kell az IS7-tel mindenképp, most vettem 30 napot, az SH-ban is aktiválni fogjuk a tank xp bónuszt, + a személyes tartalék bónuszával végre haladni fog a fejlesztés, csak érjek majd rá játszani :D

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111631) SoulReaver válasza mcwolf79 (#111629) üzenetére


SoulReaver
veterán

Kikaptunk miattad :DDD

(#111632) nyunyu


nyunyu
félisten

Vajon ho vegeig el lehet jutni prem nelkul az IS-7-ig? *

IS mar ki van fejlesztve x eve, de sosem jatszottam vele, mert mindig akadt valami szorzozgatott nemszovjet tank.
Viszont van egy 2.5 skilles legenysegem hozza az IS-6-ban.

*: Fel kene ujitanom az AX haracsolos excelemet, hogy lassam, naponta mennyi XPt kene termelni.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111633) Jolet válasza nyunyu (#111632) üzenetére


Jolet
őstag

régen két hét alatt is el lehetett jutni tier5-től a tier10-ig

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111634) Szasinka válasza jr1994 (#111630) üzenetére


Szasinka
tag

Én most a Skodára raknám a voksom (lehet azért mert épp azzal tekerek). 1,73 intraclip reload elég beteg, az ellen egy kicsit elbambul máris leugrott 960 HP. Az átlagom is azzal a legjobb (a többivel régebben játszottam Patton meg nincs meg) 2600 DPG és 2 KPG.
A T55A-val mentem mostanában még párat, tényleg jó az is, lehet ha most mennék T54-el az lenne az első számú med számomra T9-ben de sztem a Skodát akkor is mindenkinek érdemes kipróbálnia aki szeret medezni.

(#111620) +SoulRiever-

1340 Base XP a legtöbb vele nekem. Amíg nem lesz meg az öt skill a CDC-ben addig parkolóra raktam de kegyetlen sok XP kell már itt. Kiváncsi vagyok, hogy az esetleges crew overhaul, hogy fog kinézni.

[ Szerkesztve ]

(#111635) SoulReaver válasza Szasinka (#111634) üzenetére


SoulReaver
veterán

Remélem nerfelik is...A WT-t is mennyire fikázták, mondjuk még mindig op, de ez a skoda széria, lebont, míg battel lövök kettőt...

(#111636) jr1994 válasza Szasinka (#111634) üzenetére


jr1994
addikt

Ó, azt totál kifelejtettem :B Mondhatjuk úgy is, hogy a tradicionális tankokban gondolkodtam :D Ott még csak a Tier5-nél tartok, szar legénységgel nincs sok kedvem játszani a hozzá vezető szutykokkal.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111637) Kelvin


Kelvin
őstag

Mai küldik done, játék off. Holnap folytatjuk. :D

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111638) nyunyu válasza Jolet (#111633) üzenetére


nyunyu
félisten

régen két hét alatt is el lehetett jutni tier5-től a tier10-ig

:Y

Radiok, motorok megvannak a hoeke agrol, igy csak a lanctalpakat, tornyokat, agyukat, meg a kovetkezo tankokat kell kifejlesztenem az IS-tol kezdve, igy 651k az osszeharacsolnivalo XP mennyiseg...
(IS-8 extra motorjanak a 26.5k-jat nem szamoltam bele, az nem szukseges az IS-7-hez.)

Meg valamit kene csinalnom az ag vegigmaszasahoz szukseges 11-12 millio kredit mennyiseggel is, mivel notoriusan nulla korul van az egyenlegem, IS-6-tal meg utalok kreditet farmolni.

Szerencsere a Centurion 40ton legalabb annyira termeli a lovet, azzal meg nem akkora kinszenvedes a jatek, nekem jobban fekszik a domb mogott lapulo sniper med stilus. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111639) jano_77 válasza jr1994 (#111636) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én tegnap kizárólag csak teszt szerveren próbálgattam pár kiszemelt tankot, köztük a Skoda ág folytatását - jelenleg a T34/100 van kifejlesztve.
Nos a következő két med felejthető T34/100 kifejezetten rossznak tűnt számomra, a VTU vmivel használhatóbb. Viszont a T50 - igaz csak két csatára jutott időm lefekvés előtt - , de szerintem jóban leszünk és szeretni fogom, tetszett határozottan. Hihetetlen, hogy mire felocsúdok, már ki is ürült a tárból a 3 skuló. Viszont a töltés ideje még Buktával és Ventivel is fájdalmasan sok - 20 sec körül volt, de nem emlékszem pontosan, mert mindig mire oda néztem, már ment a számláló. :B
Kipróbáltam a Franszia ELC-t, és 50B is. ELC-el kezdetben csak egy 100%-os legénységgel futottam ki a garázsból és nekem baromira fura és szokatlan volt, hogy nem forog körbe a torony, így a célzással is voltak gondjaim sajnos az elején, de a második csatára összejött az ÁSZ! :K Ezután a CDC 3 skilles csajait - ami valójában a BatC legénysége - átképeztem és betettem az ELC-be. Első csatára rögtön meg is tapasztaltam, az új fizika hátrányát, ami biztos sok meglepődést és mérgelődést fog hozni majd az élesben - vagyis egy éles fordulónál sikerült a fejemre állni és természetesen senki nem jött a segítségemre, hogy vissza fordítson, így 30 sec után felrobbantam és mehettem a garázsba a másik tankért. :U Erre nagyon kell majd figyelni. Viszont jó legénységgel nem lesz rossz szerintem, de sajnos nem tudom mikor lesz ilyenem bele, mert semmi light legénységem nincs az élesben viszont nem fogom átképezni a BC csajait az biztos, hogy utána majd vissza kelljen képeznem őket. :( Szal nem lesz 1xű, de azért addig nem adok túl majd az ELC-n, mire nem húzom fel legalább 1,5 skillesre őket. Viszont azt néztem, hogy sajnos a 12t-től kezdve kell majd egy plusz lövész is, ami akkor 0-ról kell, hogy utolérje a többieket!? :O Hogyan lehet ide egy tényleg jó legénységet képezni?!? Vagy szánjam rá inkább 2x azt a gold mennyiséget az átképzésre? Ki hogyan csinálta ezen az ágon?
50B szintén először csak egy sima 100%-os legénységgel próbáltam, majd az AMX M4 45 3. skilljüket húzó legényeket tettem bele és érezhetően jobb lett a tank. Ahhoz képest, hogy ugye táras nem tűnt annyira hosszúnak a töltés ideje, mint a T50 esetében.

Volt még egy Excelsior tesztem is, ami nagy csalódást jelentett! :O :(((
Itt kérném azok segítségét, akiknek meg van a tank, hogy milyen felszereltséggel, és milyen harcmodorral érdemes használni, mert nekem tegnap nagyon nem adta a sima 100%-os legényekkel. Szeretnék egy ütőképes legénységet képezni a Brit heavykbe, mielőtt elkezdem azt az ágat.

Köszönöm a tanácsokat előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111640) EQMontoya válasza nyunyu (#111638) üzenetére


EQMontoya
veterán

Azt azért megnézném...
A +2T meccsek másik hátránya, hogy még ha jól is kijön a menet és nyertek, akkor sem fogsz nagyot aratni, jobb esetben kijön pár spot és mondjuk egy lelőtt tank, amiért kapsz 300-400 xp-t (és akkor már szerencséd volt), viszont ezzel baromira nem haladsz előre.
Ha meg saját szintű meccs van, és kijön a játék, akkor simán lehet ennek a kétszeresét lőni egy győztes meccsen.

Same rules apply!

(#111641) nyunyu válasza jano_77 (#111639) üzenetére


nyunyu
félisten

Excelsior az nem olyan mint a Churchill szeria?
Nagy, nehez, lassu, valami harmatgyenge meggymag kopkodovel, amit se le, se fel nem tud mozgatni?

Meccs elott remenykedsz, hogy asztal simasagu palyat kapjal, aztan csalodva veszed tudomasul, hogy mar megint Sand River 3 artyval?

(Par napja elovettem a nemreg itt sztarolt O-I-t: hat meccsbol sem tudtam leduplazni, aztan hagytam a francba. Ebbol 3 Airfield, 2 Sand River volt, meccsenkent 2-3 artyval.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111642) nyunyu válasza EQMontoya (#111640) üzenetére


nyunyu
félisten

A +2T meccsek másik hátránya, hogy még ha jól is kijön a menet és nyertek, akkor sem fogsz nagyot aratni, jobb esetben kijön pár spot és mondjuk egy lelőtt tank, amiért kapsz 300-400 xp-t (és akkor már szerencséd volt), viszont ezzel baromira nem haladsz előre.

Ezt mar megtapasztaltam a cseh med agon, alig jutottam el tier6-ig, mert a Skoda T24 alig osztogatta a 200-300XPket.

Viszont felsobb tierekben altalaban tobb XPt kap az ember, meg amugy is megvan a gyakorlatom a kinai IS klonokkal, plusz az IS-6-tal, igy nem hinnem, hogy akkora gondot okozna az IS-7 ag.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111643) jozefgucci1 válasza EQMontoya (#111640) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez pont nem így van , mert +2 Tierben ha ügyes vagy és sokat sebzel több xp-t is kapsz tehát jobban haladsz . Persze nem lehet minden csatában jól teljesíteni ezt aláírom ,de sokaknak sikerül !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111644) EQMontoya válasza jozefgucci1 (#111643) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hát Matildával azért volt, hogy szedtem 1-2 tankot T5, T6 meccseken, de közelébe sem tudtam menni annak, amikor egy T4 meccsen meglett a szárnysegéd meg a legtöbb sebzést kiosztó csapattagnak járó kitüntetés egyszerre (elfelejtettem a nevét, sry). A kettő között kétszeres szorzó van legalább. És ez utóbbit nem tudod megcsinálni +1-ben, +2-ben meg aztán végképp esélytelen.

Same rules apply!

(#111645) Bad Pritt válasza nyunyu (#111641) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Majdnem olyan, csak jó az ágyúsüllyedése és baromi gyors.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111646) jr1994 válasza jano_77 (#111639) üzenetére


jr1994
addikt

Elsőre nem értettem hogy hogy van neked BC női legénységed úgy hogy nincs meg az ág, aztán átfutottam mégegyszer amit írtál. Ha nem ragaszkodsz ahhoz hogy menj a CDC-vel akkor nyugodtan képezd át a csajokat az ELC-re, és vidd végig velük az ágat, bőven többet fognak fejlődni mint amit az átképzéssel buksz (kreditért).

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111647) jr1994 válasza EQMontoya (#111644) üzenetére


jr1994
addikt

Te tényleg nem tudod miről beszélsz. Azon kívül amit a többiek elmondtak (ha nagyobbat lősz az többet ér) a kapott xp-be nem csak a saját teljesítmény számít, hanem a csapat által kiosztott sebzés is, ami meg minél nagyobb szintű a csata annál több. Ezért van hogy 10-es csatában a győztes oldalon a botok is kapnak 500 xp-t a semmire.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111648) zodo válasza nyunyu (#111638) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem ti nagyok meg tudjátok oldani vagyis el lehet jutni az ág végére.

Nekem dec.16-án lett meg az IS egyetlen VII-es 122 mm D-2-5T löveggel.
171 csata után már az IS-3-ba ültem ami fullos és 124 csata után 67k xp -el áll.

Viszont én nem tartozom a jó játékosok közé és minden egyéb tankot is húztam közbe mint pl.
M6 fullra ~ 48k és T29 ~42k + eddigi fejlesztések ~39k
Tiger II ~78k annak fejlesztései ~110k
MT-25 -re is elment ~30k

Szerk: ezek mellett mentem más tankokkal is.

[ Szerkesztve ]

(#111649) lacibacsi válasza EQMontoya (#111644) üzenetére


lacibacsi
addikt

Majd ha a jelenleg T4-re korlátozódó látóköröd egyre szélesebbé válik a magasabb tierekben történő csatározások során, rá fogsz jönni, hogy nem teljesen megalapozott a mostani kijelentésed. Egy gyors med-del, vagy light-tal +2 tierben is potyognak a szárnysegédek, top gun-ok, vagy ugyanígy egy jó TD-vel nem olyan nagy gond összehozni egy high calibert. Nem biztos, hogy a Matilda-val szerzett tapasztalataid alapján kellene általános következtetéseket levonni. T5-ig csak bohóckodás van. A "nagybetűs" tankok T6-nál kezdődnek. És hidd el nekem egy T7 light-tal (mondjuk a Bulldoggal) is lehet kimagasló eredményt elérni akár BT10-ben is.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111650) mcwolf79 válasza EQMontoya (#111644) üzenetére


mcwolf79
veterán

Felesleges kapálóznod, mert nincs igazad.
Gondolom mikor te vagy top tier-ben akkor nem sírsz, hogy "de igazságtalan a rendszer".
Ez van, vagy megszokod, vagy más játék után nézel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.