Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111951) nyunyu válasza emre (#111947) üzenetére


nyunyu
félisten

Strategialag fontos vedendo hely nem ket dombbal mogottem van.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111952) emre válasza Enzolord (#111948) üzenetére


emre
veterán

"nem csak neked" egyre jobb..... :(((

Mióta a wn8-at kitalálták nekem csak csökken, de azért kösz.
Igaz mikor bevezetésre kerül ez a formula már 20k csatám volt, és 2200 feletti érték társult hozzá. :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111953) Enzolord válasza emre (#111952) üzenetére


Enzolord
addikt

Természetesen trollságból írtam, tudom, hogy lefosod a statokat.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111954) Greentea


Greentea
senior tag

Lehet már szavazni az áprilisi top of the tree-re. Most a TD-k kerülnek a középpontba.
Bár még nagyon az elején vagyunk, de egyelőre a Jgpze100 áll nyerésre. A végén még kénytelen leszek megvenni. :C

(#111955) #84221696 válasza Greentea (#111954) üzenetére


#84221696
törölt tag

Holnap szavazok én is valamire. Mondjuk, éppen a jagdpanther 2-nél járok és van ott vagy 70000 xp-m, de annyira nem érzem azt a TD-t, hogy egy ideje nem is játszok vele. Ha esetleg az lesz a TOT, akkor csak folytatom. :))

(#111956) Greentea válasza #84221696 (#111955) üzenetére


Greentea
senior tag

:K
Jagdtiger HP buff óta nagyon jó. Közel annyira páncélozott mint az E75, gyakran 600-akat lő és még a hp-ja is több! :)

(#111957) Tuco Ramirez válasza Greentea (#111956) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Azért ne túlozzunk... az oldalát egy kb. bármi lazán átlövi.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111958) zodo válasza Greentea (#111954) üzenetére


zodo
nagyúr

Cikk meg van de hol lehet szavazni?

(#111959) SyMbioTe válasza zodo (#111958) üzenetére

Be kell jelentkezni worldoftanks.eu-ra és főoldalon lejjebb görgetsz, ott tudsz majd szavazni. (Szavazz a Jagdpanzer E 100-ra :) ;] )

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111960) joergie válasza SyMbioTe (#111959) üzenetére


joergie
őstag

Rosszul mondja a tag, T110E3-ra kell szavazni, az egyetlen cw-képes td-re ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#111961) SyMbioTe válasza joergie (#111960) üzenetére

Az lehet, de én a sok TD közül a Jagdpanzerhez vagyok a legközelebb, ez pedig fontosabb, mint a CW... ;] ;] :P

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111962) Greentea válasza Tuco Ramirez (#111957) üzenetére


Greentea
senior tag

Ahogy az E75-öt és szinte minden más tankot átlősz oldalról. (IS-7-E100 és a többi spaced armoros tankot kivéve ahol célozni, és egy minimum átütés is kell)
Nagy a kontúrja az persze tény. :) de cserébe ott a bődületesen sok HP tier9-ben és a jó ágyú.

[ Szerkesztve ]

(#111963) kchryss válasza joergie (#111960) üzenetére


kchryss
addikt

Én is az E3-ra vártam, de majdnem utolsó helyen áll szegényke. :(
Amúgy megint meghallgatta a WG a userek panaszát, múltkor panaszkodtak hogy miután szavazott az ember látni lehetett az eredményt így aztán mindenki arra szavazott ami vezetett és hogy jobb lenne ha végig láthatatlan maradna a szavazás állása. Erre most már úgy látni a szavazás állását a főoldalon hogy még nem is szavaztam és még be sem kell jelentkezni hozzá. :C

(#111964) #84221696 válasza Greentea (#111962) üzenetére


#84221696
törölt tag

Arra aztán lehetne tenni álcahálót! :D ;]

(#111965) Kelvin válasza kchryss (#111963) üzenetére


Kelvin
őstag

Ez már teljesen lényegtelen mivel megváltozott a kiírás és nemcsak az vehet benne részt aki jól szavazott, hanem bárki akinek ott van a tank a garázsban.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111966) kchryss válasza Kelvin (#111965) üzenetére


kchryss
addikt

Nem lényegtelen. Nem csak a küldetések miatt javasolták ezt hanem egyszerűen azzal, hogy látod az állást befolyásolja a döntésed. A bizonytalan szavazók mindig arra szavaznak amelyik vezet és ettől az még jobban fog vezetni és esélye sem lesz másiknak utolérnie. Ettől függetlenül ha vak szavazás lenne is valószínűleg valamelyik német td nyerné.

(#111967) zodo válasza SyMbioTe (#111959) üzenetére


zodo
nagyúr

Köszi, megtörtént!
Arra nyomtam még ha nem is cél hogy elérjem de jelenleg a VII-es Jagdpanther-nél járok amiről kb ~8k xp és tovább lépek a Jpanther II-re így jól jönne a leárazás ha addig nem sikerül megcsinálnom a Stug IV kampány 15. küldetését.
Egyszer már voltam egy lövésre de azóta még a közelébe se sikerül menni a 3k sebzésnek.

(#111968) Terek


Terek
tag

gz "s**rgaming",a szokásosnál jobban alulmúlta ma magát a játék.....
40% wr, kemény 1,7k összesített wn8.....nemis tudom mikor kaptam utoljára ennyit,de marharég....
volt még vissza 30k xp a T54E1-ig,gondoltam benyomok egy +100% xp-s pakkot,had haladjon a dolog....inkább nemkelett volna....
jöttek a lossok zsinórban,asszem 14 után kaptam egy rohadt wint,és a poén,hogy a nagyrésze meccs 0 dmg-vel ért véget......
asszem egy jópár hétig megint nemlesz belogolva :))

(#111969) Atti777 válasza Terek (#111968) üzenetére


Atti777
senior tag

Tegnap kb 20 meccsből 2-t sikerült nyerni.
Ma az első négyből hármat... pedig tegnap szerintem még jobban is játszottam

Путин, иди нахуй!

(#111970) h1mpi válasza Atti777 (#111969) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem játszhatsz két csapat ellen egyedül :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#111971) Kelvin


Kelvin
őstag

Valakinek szo*ni is kell. :D

Mai zárás:

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111972) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

10k wn8 mindig jól jön:
Victory!
Battle: Sand River
Vehicles: T49
Experience received: 1 922
Credits earned: 56 549
Battle achievements: Mastery Badge: "Ace Tanker"
WN8: 9 641 (100)
dmg: 3608

- no es importante -

(#111973) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Argh, mikor egy tankkal egy este három első osztályt lövök, de nem adja ki az ász... :)

Same rules apply!

(#111974) lacibacsi válasza EQMontoya (#111973) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sebezz többet! Ennyi.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111975) bigobert válasza lacibacsi (#111974) üzenetére


bigobert
tag

Vagy egyszerűen szerezzen több xp-t. Arra adják az ászt :P

(#111976) Dr.Én válasza EQMontoya (#111973) üzenetére


Dr.Én
veterán

nekem se lett még a tank ász, de dolgozok rajta... :)

kb mennyit kell hozzá sebezni ez a kérdés...?

WOT: kissio

(#111977) galervin93


galervin93
őstag

Nos perverz leszek, de azt kell mondjam, egészen élvezhető darab ez a VK 30.02 D. Tegnap megint beletoltam egy jó adag xp-t, összejött vele az ász is... Már csak ~20e xp, ez egy este alatt meglesz.
Jó sebessége van, viszonylag jól is gyorsul, ágyúsüllyedés príma, és néha olyan dolgokat pattogtat, hogy meglepődök. Szögletes formái vannak, de annyira hülye szögekben dőlnek a páncéllemezek, hogy néha 200+ mm-es átütéssel is pattognak róla. Jobbant, mint pl. a T-43-ról, pedig az is "kopogós" tud lenni. A beteg wn8 értékeket meg ne is említsük...
Szóval nekem pozitív emlékeim lesznek róla, egyáltalán nem érzem szenvedésnek az Indien kihúzását. Ma vagy holnap este meg is lesz. :-)
Meg a Pershing is. Juppí!:-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111978) lacibacsi válasza bigobert (#111975) üzenetére


lacibacsi
addikt

Csak egyszerűsíteni próbáltam a problémát... :K

(#111976) Dr.Én :
Minden tanknak más és más az ász határa. Naprakész kimutatás nincs róla legjobb tudomásom szerint, de nézegesd a wotreplays.com.ot és ott meg tudod nézni, hogy a feltöltött replay-ek közül kb. mekkora a legkisebb XP, amire már ászt adott.

Mint ahogy bigobert mondta, az XP számít. Tanktípustól függően csináld azt, amihez legjobban értesz. Egy light-tal pusztán spotolásból is összejön a szép XP, de ha egyedül foglalsz elegy bázist 100%-ban, akkor is kaphatsz jó sokat. De a lényeg: sebezz, spotolj, killezz, foglalj, vagy éppen lődd vissza a foglalást, mindenért "dől" az XP. Egy dolgot tudj: kempelésért, gyávaságért nem adnak ászt, ahhoz nyomni kell rendesen, ráadásul minél kedveltem egy tank, annál jobban kell nyomni, mert annál magasabban van a határ.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111979) EQMontoya válasza bigobert (#111975) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez azért nekem is megvolt. :)

Same rules apply!

(#111980) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Most vettem meg, első kör, a Type59 Type62be átképzett legényeit képeztem ide át, freeből mindent megkapott, ami mondhatni, meghálálta magát, bár meglepődtem, hogy a táras a t150ről mindenhonnan pattogott alaplőszerrel...

Ennyire alacsony vele az ace, vagy ennyire bemákoltam?

replay

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111981) EQMontoya válasza Plasticbomb (#111980) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ha jól látom, 1350 xp-t gyűjtöttél kb. Szerintem az ász határa sem magas, mert pl. Matildával 1000-re még nem kapsz, ez meg azért mégis fentebb van 2 szinttel.
Ennek ellenére azért elég jól mutat a 6 kill meg a 6k xp. :)

Same rules apply!

(#111982) galervin93 válasza lacibacsi (#111978) üzenetére


galervin93
őstag

"kempelésért (...) nem adnak ászt..." - van olyan "tank"típus, aminél adhat.
...
:-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111983) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Aki bizonytalan a szavazásban voksolhatna a Jgpze100 ágra, visszavenném a JT-t. :K

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111984) #84221696 válasza galervin93 (#111977) üzenetére


#84221696
törölt tag

Komolyan, amennyire nem fűlött a fogam ehhez a csodához, annyira jól adta a héten. Igaz, nekem csak 1. osztály van viszont erre is sikerült kevesebb, mint 100 csata alatt felraknom az első kiválóság jelet. Fura egy tank, az biztos. :)

(#111985) adrian360


adrian360
őstag

annyira különbözőek a szintek hogy pár napja DW2-re 877 XP-nél adott nekem plecsnit :D [link] (ráadásul alig játszottam én is vele, csak panther ágat akarom kihúzni)

(#111986) Enzolord válasza adrian360 (#111985) üzenetére


Enzolord
addikt

A Keresztülwagennél persze, hogy alacsony az ász, azzal csak a legelvetemültebbek játszanak... ;] ;] ;]

(#111980) Plasticbomb Ászt nem igazán lehet bemákolni, de ez valóban nem tűnik nagy dolognak, mármint a dmg spot kombó nem olyan nagy.. No offense... Ráadásul nyolcasok közt.. De grat amúgy.. :)

(#111984) meunier Perverzek vagytok Galervin barátoddal együtt.. :) Az egy olyan szinten tré tank, hogy nagyon.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111987) fradi81


fradi81
veterán

Egy T-10 ace reggelire

#111980) Plasticbomb
A T-150-et repülés közben kellett volna kiszedni amúgy jó kör volt :)

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#111988) lacibacsi válasza galervin93 (#111982) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igazad van! Mea culpa! Megyek és megtépem a ruháim és hamut szórok a fejemre!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111989) Enzolord válasza fradi81 (#111987) üzenetére


Enzolord
addikt

ÉRdekes, rengetegen használják ezt a jószágot, még az is ,akinek megvan a z IS-7..
Ennyire jó lett, mióta T-10?

(#111981) EQMontoya Minden tank más és más Ász ügyileg.. :)
Van, ahol nagyon alacsony a léc, van, ahol bitang magas..

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111990) lacibacsi válasza EQMontoya (#111981) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne hasonlítsd össze a szezont a fazonnal!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111991) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

korán reggel is közel a 10k wn8 a kis trollal

Victory!
Battle: Airfield
Vehicles: T49
Experience received: 1 505
Credits earned: 42 434
WN8: 8 871 (100)
dmg: 2999

- no es importante -

(#111992) Dr.Én válasza lacibacsi (#111978) üzenetére


Dr.Én
veterán

értékesebb medálok is kezdenek egyre többször össze jönni, bizok benne a tank ász is sikerül...
Van már Top Gun...Szárnysegéd...nagy kaliber.. Oskin medál...

Törekszem rá ha nagyon jó fonalat kapok el hogy lehető legjobban menjen minden...
valszeg ott vagyok még gyenge, amit észre vettem hogy kevés ellenfelet lövök ki...legtöbbször 3-4...
ahogy figyeltem van aki 6-8-10 ellent is kilő...szóval ezt még csiszolnom kell :B

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#111993) nyunyu válasza galervin93 (#111982) üzenetére


nyunyu
félisten

"kempelésért (...) nem adnak ászt..." - van olyan "tank"típus, aminél adhat.

Na, azokat a haszontalan light tankokat szoktam sokadik figyelmeztetes utan tarkonloni, ha TDvel vagyok.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111994) Plasticbomb válasza Enzolord (#111986) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Én is ezt mondom, ez valahogy nem az az ász, mint amit a többi ágon futottam eddig. Vagy pl ISU-122S és SU-122-44. Mindkettőn messze nehezebb. Su-n minap lett meg, az ISU még várat magára.

De nem volt rossz kör.

Jaja, az lett volna az igazi, ha repülés közben kapom ki a T-150-et.:D :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111995) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Egy újabb példa a WOT-ban megtörtént csodákra. A múltkor kétkedőknek ajánlom ennek a replay-nek a megtekintését, konkrétan amikor 09:55-ön áll az óra.
Repesszel rálőttem a WtpzIV tornyára és sebzés nélkül pattant. Szóval ilyen alapon az arty is pattanhat anélkül, hogy a splash damage bármiféle sebzést okozzon.
[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111996) Arolotifar


Arolotifar
őstag

Sziasztok :) Lenne egy kérdésem (újonc vagyok, nem röhög) :) ARL-44 tankra melyik ágyút érdemes feltenni? 105 Canon 13TR vagy 90 DCA 45? Előre is köszi a választ :R

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#111997) Bad Pritt válasza Arolotifar (#111996) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

90-est. A 105-ös pontatlanabb nála rosszabb átütéssel, a 90-es gyakorlatilag ugyanaz, ami még 8-as szinten is kompetens ágyú. Érdemes vele hátul maradni a lassú célzásidő miatt, a páncél max veled egyszintű közepes harckocsikat tud pattintani, meg ki kell használni a jó ágyúsüllyedést dombos pályán

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111998) Arolotifar válasza Bad Pritt (#111997) üzenetére


Arolotifar
őstag

Nagyon köszönöm a gyors és lényegre törő választ :R :K

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#111999) nyunyu válasza mcwolf79 (#111995) üzenetére


nyunyu
félisten

Repesszel rálőttem a WtpzIV tornyára és sebzés nélkül pattant. Szóval ilyen alapon az arty is pattanhat anélkül, hogy a splash damage bármiféle sebzést okozzon.

Szerintem szentsegelhetett egy kort, hogy nem jott ossze a potya frag. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112000) lacibacsi válasza nyunyu (#111993) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az idézőjelből ítélve ő nem a lightokra gondolt, hanem azokra a tankokra, amik ugye nem is tankok igazából és amiket sokan nem szeretnek, mert néha csúnya oneshot-okat csinálnak a pálya másik végéről... Szerintem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.