Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#112251) EQMontoya válasza galervin93 (#112250) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hát a Matilda 4-5-6 meccseket kaphat, a Marder meg 3-4-5-öt, de hogy a két eloszlás nem ugyanaz, az halál biztos.

Same rules apply!

(#112252) Barret001 válasza Enzolord (#112246) üzenetére


Barret001
addikt

"Megszereztem" a Kv1-et,mert régen dícsérték! Az összes tankom közül evvel van a legrosszabb WN8-am...
Kb minden mással jobban megy a játék :) Tetű lassú,mindenki átlövi,és így termeljek xp-t a fejlesztéséhez.
23 kört kínlódtam vele,118 átlagsebzés :D Függőleges WN8 vonalat értem el vele!

(#112253) Enzolord válasza Barret001 (#112252) üzenetére


Enzolord
addikt

Való igaz, hogy manapság a gold cunami, és a statpadderek időszakában már nehezebb vele, de azért, ha fullos, és jól forgatod, akkor képes csodákra, lánca pl szinte minden t elnyel sajét tierjében.. Forgasd be, sidescrapelj, és meghálálja.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#112254) Barret001 válasza EQMontoya (#112251) üzenetére


Barret001
addikt

Esetleg nem tier limites a Matilda?

(#112255) jagada válasza Barret001 (#112252) üzenetére


jagada
őstag

Próbáld csak ki a KV-1S-t és azt fogod mondani, hogy a KV-1 egy istencsászár!!

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#112256) sutyi^ válasza lacibacsi (#112247) üzenetére


sutyi^
senior tag

Holnap ruszkiknal, péntek EU régió. Ha csak le nem maradtam valamiről és ninja update volt.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#112257) Enzolord válasza jagada (#112255) üzenetére


Enzolord
addikt

:)
Az biztos.. :) Bár az is igaz, hogy ott sokat ront a megítélésen, hogy régen ő volt a tier 6 Istencsászára.. Az egyik.. :) Mármint ezen a néven futott a jószág.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#112258) EQMontoya válasza Barret001 (#112254) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nem, berakja azt is 6-os tankokhoz, csak ritkán.

Same rules apply!

(#112259) Barret001 válasza EQMontoya (#112258) üzenetére


Barret001
addikt

:D

(#112260) lacibacsi válasza galervin93 (#112250) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ne bántsd már őt, kérlek! Látod, hogy tudja a tutit. Ment már elég csatát, hogy lássa: igen is van ilyen bünti. És még a személyre szabott MM-ről nem is beszélt. Te sehol sem vagy hozzá képest, mert ő már Hetzer-rel, meg Matilda-val tolja... :W

(#112256) sutyi^ : Akkor elnéztem valamit... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112261) Barret001 válasza Enzolord (#112253) üzenetére


Barret001
addikt

Csak med és light vonalon utazom :) Ami nem megy legalább 50-nel,az nem is érdekel...

(#112262) h1mpi válasza Sixkiller6 (#112248) üzenetére


h1mpi
nagyúr

nem jó a matek :D

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112263) galervin93 válasza EQMontoya (#112251) üzenetére


galervin93
őstag

Jézusúristen.
10+ év játéktapasztalat...
...Mivel, paszinásszal?
:O :W

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#112264) EQMontoya válasza galervin93 (#112263) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mesélj már akkor kérlek!
Ezen (hivatalosnak tekinthető) leírásban nincs különbség a két tank között, mindkettő kaphat saját tiert, +1-et és +2-t. Ez stimmel is, de nagyon más eloszlásban.
Mondd, mit nem vettem észre?

Same rules apply!

(#112265) Szasinka válasza Tuco Ramirez (#112201) üzenetére


Szasinka
tag

Köszi. Farmolok free xp-t, hogy a M103-ra legalább a közepes ágyut felbírjam majd rakni. Meg is van mire lövöm majd el a személyes tartalékokat :) A T32-en akkor amilyen gyorsan csak lehet átverekszem majd magam. Mondjuk az biztató, ha egy kicsit mozgégonyabb, mint a T29 mert szerintem nekem az rakta be a kaput, elég ergya átlagot mentem vele.

(#112264) EQMontoya
Szubjektív vagy objektív megfigyelésen alapszik a battle tier eloszlással kapcsolatos következtetéseid. Egyik kollega igen mélyreható tanulmányt végzett - részben - ezzel kapcsolatosan. Érdemes megnézni. Következtetés az volt, hogy többször top tier az ember a tények alapján, mint amit érez...

[ Szerkesztve ]

(#112266) h1mpi válasza Szasinka (#112265) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az M103-al az a baj, hogy nem tudsz egy stabil játékstílust kialakítani, mert randomra mennek be a lövések. Még a T32-ben és a KV4-ben is jobban éreztem magam, mert ott tudtam, hogy milyen stílusban kell játszanom, hogy ne üssenek be. De itt semmi van, hogy pattognak és van, hogy belövi bárki szinte. Legalább a hull down meglenne, de a kupola szinte vonzza a lövéseket.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#112267) jagada válasza Enzolord (#112257) üzenetére


jagada
őstag

Én pont a KV-1S miatt indultam el annó azon az ágon, mert annyira OP volt, minden vérpistike azzal tolta amikor még T6 volt. Mire kigrindeltem, kiherélték és lett belőle egy foscsombék így már meg sem vettem. Ráadásul még 1x kínlódhatok T5-ben vele, nem értem miért nem vették ki az egészet a játékból, mi szükség az amúgy egész jó KV-1 mellett még egy T5-ös hulladékra.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#112268) EQMontoya válasza Szasinka (#112265) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egyik kollega igen mélyreható tanulmányt végzett - részben - ezzel kapcsolatosan. Érdemes megnézni. Következtetés az volt, hogy többször top tier az ember a tények alapján, mint amit érez...

Ebben bizonyára igazad van. De itt két tank között van különbség. Matildát mondjuk 10-ből 1-2x rakja +2 tierbe, a Mardert mondjuk ötször simán. És ez a difi eléggé szembetűnő.

Same rules apply!

(#112269) lacibacsi válasza EQMontoya (#112264) üzenetére


lacibacsi
addikt

"nagyon más eloszlásban"

Most már nagyon kezd érdekelni ez a más eloszlás! Sajnos diszlexiával kombinált analfabetizmusban szenvedek és emiatt nem tudom kiolvasni a táblázatból az eltéréseket. Segíts kérlek megérteni a dolgot. Pontosan hol látni a más eloszlást?

"Ebben bizonyára igazad van. De itt két tank között van különbség. Matildát mondjuk 10-ből 1-2x rakja +2 tierbe, a Mardert mondjuk ötször simán. És ez a difi eléggé szembetűnő."

Marder II-vel van 158 csatád, Matildával 58. Ez szerinted tényleg elég alap biztos következtetések felállítására?

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112270) #84221696 válasza lacibacsi (#112269) üzenetére


#84221696
törölt tag

Most miért szekáljátok? Igenis létezik! Pl. Tiger 2-vel sokszor vagyok +2 tierrel magasabb csatában, a T37-el meg még +3 tierrel magasabban is. Viszont az E5-el még egyszer sem rakott be még +1-be sem! ;] ;]

Na, hogy on is legyek. Kifejlesztettem az indient. Szerintetek ez megtartós tank lesz, vagy átugrós, elfelejtős?
Ezt a nyavajás vk 30.02 D-t meg egészen megszerettem, pedig csak alap modulok vannak rajta. Se motor, se lánctalp, se fejlesztett torony, se 8.8-as stukker. Semmi. :D Mégis egészen jól elvagyok vele. :C

[ Szerkesztve ]

(#112271) Szepi1979 válasza jagada (#112267) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Imádtam a hatos kv1s-t. Akik nem játszottak akkor a játékkal csak később kezdték azok nem is tudják mi az az op tank. Na az az volt. Valami energiamező védte mert komoly lövéseket is lepattintott, a pontatlan szar ágyúja meg olyan kapáslövéseket is beadott hogy csak néztem. Amikor átrakták ötös szintre megkönnyeztem. Azóta egész játszhatóak a hatos csaták. Most az OI-t érzem kicsit soknak azon a szinten ha nincs arty. Egy jobb kv2 lett mint a kv2 maga.

“ nem kell mindig nyerni “

(#112272) lacibacsi válasza #84221696 (#112270) üzenetére


lacibacsi
addikt

Bocsánatot kérek! Igazad van! Direkt csináltam csak. Én is tudom, hogy van ilyen, mivel most, hogy megvettem az IS-7-et azzal mindig csak top tier vagyok! Nem is értem, de jól esik... :F

Szerintetek a 9.14-ben érkező új prémium tankok ingame jönnek, vagy csak online módon, csudacsomagokban, esetleg valami event tank(ok) lesz(nek)?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112273) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Meglepő, mennyivel kevesebb kell a WZ-111-4en a tankászhoz damageben és killben, mint más gépeken megszoktam. Általában 6 kill alap, ésmellé másfél kétszeres hp mennyiségnyi damage szokott volt lenni az ász szint....

Ja és ezzel a körrel véletlen meglett a T28HTC HT-8 is...

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112274) Plasticbomb válasza lacibacsi (#112272) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez azért van, mert biztos goldot vettél, és abból váltottad a creditet.:D :)) Befizettél a jóra, de ne hidd, hogy sokáig! :D

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112275) sutyi^ válasza lacibacsi (#112260) üzenetére


sutyi^
senior tag

Tévedtem, holnap hajnalban megoldjak az összes clustert.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#112276) lacibacsi válasza Plasticbomb (#112274) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igazad lehet! Tényleg goldért vettem a kreditet, de az még azelőtt volt, hogy feltettem a vár-pakkot. Lehet, hogy a kettő együttes hatása ez "permanent top tier" dolog? Akkor veszek még goldot, hogy vehessek kreditet... :P

Amúgy a viccben az a nem vicces, hogy az IS-7-re ráment minden megtakarításom, közben meg a garázskapuban ott várakoznak olyan kifejlesztett technikák, mint 212A, RHM Borsig, Object 704, Pershing, T28 Prot. és az SP I C. Bizsereg a tenyerem, hogy mehessek már velük, de kredit híján ez még várat magára. A következő két hétben muszáj leszek kormosra füstöltetni a JT88-am farát, annyit kell farmolnom, hogy meg tudjam venni ezeket...

(#112275) sutyi^: Őszintén kívánom neked, hogy ez legyen életed legnagyobb tévedése!

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112277) Szasinka válasza EQMontoya (#112268) üzenetére


Szasinka
tag

"Marder II-vel van 158 csatád, Matildával 58."
Ez még nagyon kevés csataszám egy ilyen megfigyeléshez. 58 csata esetén egy csata besorolásának változása 1,7 százalék változást jelent az eloszlásban! Nem lehet így elméleteket felállítani. Azt lehet mondani, hogy ennyi idő alatt az egyik többet volt top tier arányaiban mint a másik, hiszen a csatára váró tankok pillanatonként változnak, és éppen így alakult de hosszú távon az előírt eloszláshoz fog tartani és nincsen ilyen "tier büntetés" varázslat...
Pl. megvettem a skoda T40-t, sokszor kerültem T8 és T7 közé az átlagom is elég gyengus volt. Utóbbi cc 60 csatában sorozatban jöttek top tier csaták, el se akartam hinni néha.

(#112278) Enzolord válasza lacibacsi (#112272) üzenetére


Enzolord
addikt

Valószínű csudicsomagban, nem szokták csak úgy berakni egyből ingame, hogy megvedd esetlegesen nyert aranyból..
Ha kell, fizess érte..
Majd 9.15ben jöhetnek ingame.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#112279) Kelvin


Kelvin
őstag

Olyat is duruzsoltak, hogy a francia ht az fcm helyett jön be, mert a tier limites tankokat ki akarják vezetni. Remélem nem....

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#112280) lacibacsi válasza Enzolord (#112278) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ez jó hír! :((( Legalább nem kell otthon a padláson esténként a pénzt villáznom, hanem elkölthetem közvetlenül tankokra is... :o

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112281) EQMontoya válasza Kelvin (#112279) üzenetére


EQMontoya
veterán

A kivezetés azt takarja, hogy megszűntetnék őket, de ha Neked van a garázsodban, akkor megmarad?

Same rules apply!

(#112282) Kelvin válasza EQMontoya (#112281) üzenetére


Kelvin
őstag

Sajnos ezt nem tudni még, ez a baj a duruzsolással.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#112283) SyMbioTe

Holnap érkezik a 9.14-es Patch, főbb változások magyarul:
[9.14 Patch]
Tényleg leszenk ilyen prém tankok benne, mint pl. a KV-4 KTTS? Ezek a CT-ben miért nincsenek benne? :O

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#112284) lacibacsi válasza Kelvin (#112282) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nyugi. Eddig minden kivezetést kb. 4 héttel korábban bejelentettek. Nem hiszem, hogy ezen változtatnának. Az viszont tény, hogy előbb-utóbb meg akarják szüntetni az összes tier limites tank árusítását.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112285) Enzolord válasza EQMontoya (#112281) üzenetére


Enzolord
addikt

Elvenni nem fogják, lásd Type59, KV5, E25..
Ha már megvetted, gyakorlatilag zéró az esély, hogy elvegyék, és visszaadják az árát..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#112286) EQMontoya válasza lacibacsi (#112284) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az viszont tény, hogy előbb-utóbb meg akarják szüntetni az összes tier limites tank árusítását.

És emögött mi a motiváció?

Enzolord: ebben bíztam, T14-et és Light Vicet azért sajnálnám.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#112287) MCGaiwer válasza EQMontoya (#112286) üzenetére


MCGaiwer
addikt

jobb a cégnek.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#112288) lacibacsi válasza EQMontoya (#112286) üzenetére


lacibacsi
addikt

csakmertserbaztmondtaéspunktummegkülönbenis

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112289) EQMontoya válasza MCGaiwer (#112287) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egyszerűbb kezelni őket? Végülis jah, de a már megírt kód nem kér enni.

Same rules apply!

(#112290) jagada válasza EQMontoya (#112289) üzenetére


jagada
őstag

Amikor beharangozzák a kivezetés dátumát, mindenki aki teheti meg fogja majd venni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#112291) Dr.Én válasza jagada (#112290) üzenetére


Dr.Én
veterán

A többi.prém tank árát ilyenkor nem szokták lejjebb vinni?

WOT: kissio

(#112292) Plasticbomb válasza EQMontoya (#112289) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Tier limit picivel bonyolítja pl a kiegyensúlyozásukat. Ne legyenek túl jók, se túl rosszak. Pl régen a Type59 esete. Nemrég tettem bele legényeket, sima 100asakat, és egészen jól játszható, de nem az, ami régen volt. Régen állat volt, az OP nem elég jó jellemző leírni, milyen volt. BRUTÁL! És tierlimites volt, és ma is az. Szóval rengeteget vettek belőle, és nem akartak még többet/mást vásárolni az emberek, mert egy type mellett nem kellett más.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112293) MCGaiwer válasza EQMontoya (#112289) üzenetére


MCGaiwer
addikt

könnyebb balancolni és többet fizetnek egy normal mmes prem tankért, meg több pénzt is visz (mármint több gold lőszer megy el pl egy +2es csatában)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#112294) EQMontoya válasza MCGaiwer (#112293) üzenetére


EQMontoya
veterán

Ez egy érdekes kérdés.
Biztos nincs róla sehol semmilyen stat, de tényleg tök kiváncsi lennék, hogy a játékosok mekkora része költ goldot töltényre. Az biztos, hogy Isten pénzét el lehet rá b@szni, ha valakinél elgurul a gyógyszer.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#112295) lacibacsi válasza EQMontoya (#112294) üzenetére


lacibacsi
addikt

Azt ugye tudod, hogy a gold lőszert kreditért is meg lehet venni?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#112296) SoulReaver válasza SyMbioTe (#112283) üzenetére


SoulReaver
veterán

Overlordot kivehették volna a játékból...

CT- észrevettem, hogy menet közben van hang menetszélnek, nagyon jól visszaadja a sebességet 5.1 ben.

Alig várom a boruló tankokat... :D bulldog meg T49, meg a skodák borulnak majd ;]

(#112297) jano_77 válasza SyMbioTe (#112283) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ami szerint mégis cserélve lesz a FV215b heavy a Chieftain Mk.6-ra!?

(#112296) +SoulRiever-: szerintem sok ELC-t is fogsz látni a tetejére borulva - személyes tapasztalat a tesztről :B

IS-6 esetében a változásokhoz nekem elkélne némi segítség! Mégpedig az animációt ahogy nézegetem, olyan érzésem támad, mintha egy tuning autót néznék, aminek a hátsó kerekei szélesebbek mint az elsők! Csak nekem ilyen a 9.14-es modell színes ábrája?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#112298) SoulReaver válasza jano_77 (#112297) üzenetére


SoulReaver
veterán

Pedig az nagyon alacsony kis gép, hogy borul fel? Érdekes... :D

Lesz itt még "shit wg" :))

(#112299) jano_77 válasza SoulReaver (#112298) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyokat pislogtam - majd szentségeltem - én is hidd el! Mert persze senki nem jött oda, hogy vissza borítson. :( Egy óvatlan hirtelen kanyarodás, manőverezés és már borulnak is a tankok. Lesz itt sírás nem kevés. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#112300) Enzolord válasza MCGaiwer (#112293) üzenetére


Enzolord
addikt

Miért fizetnének többet egy normál mm-s prém tankért?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.