Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111551) #84221696 válasza lacibacsi (#111544) üzenetére


#84221696
törölt tag

Leszedtem a tesztet én is. Igazából 3 tankot próbálgattam. T-54 first proto, STA-2 prémek, meg ha már ott voltam, akkor a Leo 1-et. A prém tankok farmra és fun-ra kellenének. Hát, egyik sem nyerte el igazán a tetszésem. A Leo 1 viszont veszettül teszett. Kaptam is egy kis lökést a VK30.02D-re. Mentem is vele vagy 20 csatát. Már csak kb. 50 csata és meg is van az indy. :) kb. 1000 csata és meg van a Leo1. :)

(#111552) EQMontoya válasza rlazol (#111547) üzenetére


EQMontoya
veterán

Mostanság azt látom, hogy ha +2 T-be kerülök, akkor alsó hangon 6db van belőlük, de a 9-10 sem ritka.
Ráadásul bőven gyakoribb, mint az, hogy összejön egy saját tier csata.

Same rules apply!

(#111553) h1mpi válasza #84221696 (#111551) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem én a RU után nem megyek tovább a PTA és a Leo1 se tűnik olyan nagyon OP tanknak a saját tierjében. Ha meg kempleni akarok, akkor beülök egy TD-be.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#111554) Bad Pritt válasza h1mpi (#111553) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem is az, hogy op vagy sem, de az az istentelen grind, ami a pta fullozásához kell elég extrém. Legalábbis számomra.
Mennyivel jobb érzés, hogy most a Conway-nél csak a lánctalpat kellett free-ből kihúznom és így lett egy szar tank. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111555) popey37


popey37
addikt

Škoda T 40 1/1 1 727 4 957
O-I 1/1 1 890 4 442
T25/2 1/1 2 505 3 714
IS-3 1/1 2 882 3 590
M6 2/2 1 332 2 148
Tiger II 1/2 1 729 1 797
Pz. III 4/5 376 1 751
Pz. III/IV 2/4 490 1 669
Pz. II 0/4 259 1 595
Pz. III A 0/2 286 1 481
KV-85 5/11 800 1 201
AMX CDC 15/27 981 1 072

ez a mai vége
nem valami fényes de volt mát rosszabb is

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#111556) xAttilax válasza EQMontoya (#111552) üzenetére


xAttilax
őstag

Olvasom a problémád de nem értem. A játéknak mint minden játéknak vannak szabályai, ha nem tetszik akkor más után kell nézni. Főleg úgy, hogy már tier 3-ban sírsz akkor 6-8-ban hülyét fogsz kapni, szerintem ne erőltesd ezt a tankosdit.

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#111557) Plasticbomb válasza xAttilax (#111556) üzenetére


Plasticbomb
addikt

És akkor még nem találkozott E100al meg Maussal... IS7ről, IS-4ről meg ne is beszéljünk. De én még akkor is képes vagyok leállni és pofozkodni az E100al. Maussal már nem szívesen. T8as heavykkel TDkkel. T9től medekkel is bele lehet verni az említett tankokba pár maflást, lightok esetében nincs még tapasztalatom, még nincs T8as lightom.

És amikor nagyobb tieres gépet lő ki az ember... Az az ördögi vigyor... :)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111558) #84221696 válasza h1mpi (#111553) üzenetére


#84221696
törölt tag

A teszt szerón nagyon tetszett a leo1. Persze, nem ranbo13-as ( ;] ) tank meg vigyázni kell rá, de az én óvatoskodó stilusomnak bejön (legalább is abban az 5 meccsben, amiben próbálgattam). :)

(#111559) h1mpi válasza #84221696 (#111558) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze nem rossz tank, csak óvatos sunnyogásra ott az M48 Patton, azzal se lehet bemenni a zúzdába, mert hamar elillan a hp-m

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#111560) Sanya válasza galervin93 (#111541) üzenetére


Sanya
nagyúr

20 prémium lőszer mindig legyen betárazva :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#111561) lacibacsi válasza EQMontoya (#111546) üzenetére


lacibacsi
addikt

Kedves EQMontoya!

Amikor nekem annyi csatám és olyan statisztikám volt, mint neked, én még azt sem tudtam, hogy van ez a fórum. Legalább háromezer csatát lenyomtam, amikor először találkoztam itt a nálam sokkal tapasztaltabb fórumozókkal. Eleinte nem is szóltam hozzá, később már mertem kérdezni, de vitába szállni a nagyokkal a mai napig nem akarok/tudok/szeretnék.

Nincs még 800 csatád sem, de te már meg tudod mondani a tutit. Ez derék dolog. Nyilván te egy őstehetség vagy, a T1-4 tankok mágusa. Ismersz minden pályát, tankot és tisztában vagy az MM alakulásáról is, hiszen ilyen csataszám alapján már lehet statisztikai adatokat felállítani. Hát nem!

Javasolnék neked valamit: kérdezz sokat, olvass sokat, nézz videókat olyanoktól, akiktől tanulni lehet. De nem javaslom neked a vitatkozást olyan dolgokról, amikkel kapcsolatban egészen egyszerűen nincs elég tapasztalatod. Tanácsos elhinni azt, amit a többség állít, még akkor is, ha te egészen másképpen gondolkodsz a dologról. Ilyenkor ez egyszerűen user error...

De hogy ON is legyek:

HT küldetésnél a sebezz öt belső modult, vagy legénységi tagot feladatnál járok. Nyilvánvalóan nem jól csinálok valamit, mert bármivel próbálkozok, nem akarja az igazat. Annyi láncot és löveget, mint mostanában még soha nem sebeztem, de belső modulok alig sérülnek. Próbáltam már mindenféle lövedékkel, kis- és nagy kaliberrel, de valahogy nem adja be. Pedig azt gondoltam, hogy ez lesz a legkönnyebb HT küldetés...
Mit javasoltok a sikeres teljesítéshez?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111562) galervin93 válasza Sanya (#111560) üzenetére


galervin93
őstag

Áh, annyi nem kell. Nekem 10 van, de ritkán fogy el, sőt.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111563) rlazol válasza lacibacsi (#111561) üzenetére


rlazol
addikt

-Ha van olyan tankod, érdemes mozsárágyúval próbálkozni (KV-2, japán heavyk).
-Ha látsz egy nyitott/gyenge páncélzatú tankot (Borsig, Hellcat, a legtöbb arty) és mindenképp a küldire hajtasz (vagyis bevállalod, hogy esetleg minimálisat sebzel) akkor azokra mehet a HE, más tankból is.
Amúgy meg próbálj meg sokat sebezni, előbb-utóbb beadja... Lényegében ha 5 átütésed van páncéltörővel kisebb eséllyel kapod meg, mintha 10 vagy 15... Törekedj minél több sebző lövésre és ne görcsölj miatta. Ha lehet, célozd a közismerten sérülékeny modulokat: szemből pl német tankokon ha belősz a postanyíláson/kupolán jó eséllyel sebzed a vezetőt/parancsnokot, alsó lemez lövésével a motort (jagdiger, pantherek, tigerek), a brit medeket ha szemből alul meglövöd egyik oldalt vezető másik oldalt ammo rack, ami az oroszoknál félig a torony alatt/mögött a testen van, mögötte magasan üzemanyag, leghátul, alul középen motor. Utóbbi amcsi tankoknál általában a 2-3 görgő környékén elöl a testen...

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111564) Plata


Plata
félisten

Van egy újabb idióta összeesküvés elmélettel.
Az állat még videót is csinált róla. :DDD
[link]
Mellesleg itt van a srác adatlapja.[link]

[ Szerkesztve ]

(#111565) Atti777 válasza lacibacsi (#111561) üzenetére


Atti777
senior tag

"Mit javasoltok a sikeres teljesítéshez?"

O-I vagy KV-2

Nekem az O-I trollgunjával a második csatában meglett

Путин, иди нахуй!

(#111566) jozefgucci1 válasza Plata (#111564) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Milyen kitartó a srác ! Ez a legrosszabb az összes közül :DDD . Jó lenne valahogy elintézni , hogy regeljen ide a fórumra :))

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111567) EQMontoya válasza lacibacsi (#111561) üzenetére


EQMontoya
veterán

10+ éve játszom online mindenfélét (még az 512-es meg 384-es netek, a hőskorban...), fejlesztettem is ebbe-abba, de azért mond csak meg a frankót. :)
Remélem, most megkönnyebbültél. Lekgözelebb inkább a mosdóban segíts magadon, tippre az gyorsabb, mint ezt begépelni.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111568) lacibacsi válasza rlazol (#111563) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszönöm! És Atti777-nak is.

KV-2, O-I, O-Ni: troll ágyúkkal, HE, Hesh, AP, ami jön, de eddig nem adta...
(Csak példának: Tegnap az O-I-m elé fordult egy felelőtlen RHM. Igaz, hogy nem volt teljesen beszűkülve a célzóköröm (ha ő lő először meghalok), de kb 50 méterről úgy találtam el HE-vel, hogy 15-öt (!) sebeztem bele és "természetesen" leláncoltam. (Utána mentem a garázsba...) T-10-zel 5k sebzés 12 találatból, 5 kill, belső modul/legénység sebzés:4, löveg és lánc: 6 (!))

Nyilván sokat számít az is, ha az ember nagyon rágörcsöl valamire és a türelem is fontos (még alig 50-60 csata óta próbálkozok), csak az emlékeimben az van, hogy ennél sokkal többször és többet szoktam modulokat sebezni.

De kitartó vagyok ám! Haladni kell, mert mindjárt meg lesz a pénzem (meg egy edzett legénységem) az IS-7-re és jöhet(ne) a HT-15.
Kérdésem: HT-15-re (T-55A) az IS-7-nek mekkora szerencsefaktor kell? Tudom, hogy a VKBéla, meg az Egérke tuti alkalmas erre, de sajnos azoktól még fényévekre vagyok...

Szerk:
(#111567) EQMontoya : Húú, akkor biztosan nagyon tapasztalt és okos játékos vagy. De ha ez így van, akkor miért osztod az észt olyan témában, amiben láthatóan nem vagy a helyzet magaslatán?

+ Én nem személyeskedtem, talán neked sem kellene.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111569) EQMontoya válasza lacibacsi (#111568) üzenetére


EQMontoya
veterán

+ Én nem személyeskedtem, talán neked sem kellene.

Mondd, Te elolvasod, amit írsz? :))

Same rules apply!

(#111570) jozefgucci1 válasza EQMontoya (#111567) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Teljesen normális hangnemben szólt hozzád a kolléga ,segítő szándékkal erre te ezzel a fölényeskedő szöveggel vágsz vissza ? Elég gyenge és értelmetlen , mert ezzel a hozzáállással ignorál majd mindenki ! Annak pedig , hogy a hőskor óta ütöd a billentyűzete nem hozadéka a tudás ! :(

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111571) EQMontoya válasza jozefgucci1 (#111570) üzenetére


EQMontoya
veterán

Akkor próbáljuk meg értelmezni:
-Sehol nem állítottam, hogy baromira tudnék játszani (sőt, ennek ellenkezőjét igen), csak azt, hogy az MM elég problémás.
-Erre hoztam fel példaként, láttam már hasonló szoftvert belülről, tehát nem kell leosztani, mint egy óvodást.

Arra pedig, hogy az MM algoritmusban milyen bug van, nyilván azzal kell érvelni, hogy kinek hány lejátszott meccse van. Tök releváns, nem? Nyilván beszélhetnénk itt mintavételezéses tesztelésről, eloszlásról, valószínűségekről, ami ilyen témákban felmerülhet, de szerintem erre kevesebb az igény. A személyeskedésre láthatóan több.
Érdekes, előtte is volt kolléga, aki azt írta, amit én is.

Same rules apply!

(#111572) galervin93 válasza EQMontoya (#111567) üzenetére


galervin93
őstag

Van ez így. A tudással egy ideig az egó nő, majd miután elég sokat tud az ember, rájön, mennyire kevés is az valójában. Na akkor áll majd szerénységgel hozzá az újhoz.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111573) Motyi válasza EQMontoya (#111567) üzenetére


Motyi
senior tag

Ez a játék tele van "10+ éve játszom online" paradicsommal, aki 10-20-30k csata alatt sem volt képes az alapokat elsajátítani, szóval ez nem jelent semmit. Ebben a játékban minimum 10k csata és úgy 2000+ WN8 után mondhatja valaki, hogy ismeri, érti és egész jól kezeli a játékot. Ha a játék tetszik és szeretnél vele hosszabb távon játszani, akkor olvass, nézz sok videót, legyél tudatos játékos, de hidd el nagyon nagyon messze vagy még attól, hogy megmond itt a tutit (amennyiben tényleg csak pár száz csatád van eddig).

(#111571) EQMontoya Az MM nem hibátlan, folyamatosan csiszolják (remélem), de tökéletes soha nem lesz. És mellékesen minél több csatád van annál jobban leszarod, mivel az esetek döntő többségében nincs vele gond.A maradék részben meg hol te vagy annak a bizonyosnak a rossz oldalán, hol a másik csapat, így összességében nem számít.

[ Szerkesztve ]

(#111574) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Valamiért ez az örök klasszikus ugrott be:

"30 éve vagyok párttag! És? Anyósom meg 30 éve púpos. Ez még kevés. Valamit tenni is kéne..."
/Hofi Géza/

ON: Az új Top of the Tree elindul esetleg holnap? Sem az event calendar-ban, sem a hírekben nem látom nyomát?

(#111575) HáGé: Én az IS-7-et szeretném megvenni és bizony nem mindegy az majd' két milla kredit, amit spórolhatnék... Mindegy. Akkor várunk. (Mást úgysem tudunk tenni)

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111575) Bad Pritt válasza lacibacsi (#111574) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem biztos. Igazából azt írták, hogy egy hónapig fog tartani, nem azt, hogy havonta változik, de én is kerestem már, hogy mikortól lesz végre. Kéne a T-10.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111576) Plasticbomb válasza lacibacsi (#111574) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Legyen csak benne, mert ha nem, akkor kilövöm a szemit az első paradicsomnak! :D

Akciósan már inkább visszaveszem a zIS-7et. :))

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111577) Plata válasza Bad Pritt (#111575) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az Is7 kellene T-10 megvan,bár szerintem így sem lenne meg.A heti 5-6 csatával nem nagyon fogom ki húzni félév alatt sem,nem hogy egy hónap alatt.

(#111578) jano_77 válasza lacibacsi (#111568) üzenetére


jano_77
nagyúr

VK Bélára ne vegyél azért mérget! Én alig merem kivinni a garázsból, mert lomha szar és szinte mindig belőnek, különösebb célzás nélkül is. :((

Kialakult parázs vitához csak ennyi: ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111579) lacibacsi válasza Plata (#111577) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem 240 csata kellett a T-10-zel, hogy meg legyen, de én núúúb vagyok. Ennél jóval kevesebb is elegendő lehet egy jó játékosnak (nekem csak 1500 az átlagsebzésem vele), főleg ha valaki egy kis free-t is áldoz rá. Ha egy hónap lesz az akció, akkor hozható, csak ne heti, hanem napi 5-6 csatát kell tolnod... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111580) Plata válasza lacibacsi (#111579) üzenetére


Plata
félisten

Én meg őrült játékos vagyok.
Tipikus kamikaze. :D

(#111581) rlazol válasza jano_77 (#111578) üzenetére


rlazol
addikt

a béla a T28HTC pattintós küldijeire tök jó volt. A T55A küldiket még nem próbáltam vele. Illetve egyelőre a "4 kill 3 osztály"ból az aktív, de vagy egy hónapja nem mentem heavyvel.
Ha elindul az IS7-ToT akkor rájuk fekszem.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111582) jano_77


jano_77
nagyúr

Próbálta vki mostanában a WOTDB.info oldalt megnyitni!? Korábban semmi gondom nem volt vele, most meg az ESET nyervog, hogy trójai akart a géphez férkőzni és letiltotta az oldalt. Nem tudom megnyitni. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111583) Bad Pritt válasza jano_77 (#111582) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja, van amikor megakad a vírusírtón. Ha tankot akarsz nézni, akkor ajánlom a tanks.gg-t, szerintem már jobb is, mint a régebbiek.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111584) Dr.Én válasza lacibacsi (#111574) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ezen akció mit takar pontosan?
A hétvegi 1 nap prém szerzéshez az 50000 xp megszerzése izgalmas volt, 90csata kellett hozzá...

WOT: kissio

(#111585) lacibacsi válasza Dr.Én (#111584) üzenetére


lacibacsi
addikt

Hát kb. EZT takarja. Na meg a kedvezményt, ami 30% szokott lenni az ág T8-10 tankjaira. És egy hatmilliós tanknál a 30% már jelentős...

(#111578) jano_77: Teszt szerveren próbáltam a Bélát is és a Maus-t is. Az egérrel háromszor csináltam meg a 12k össz dmg-t. Bélával nem sikerült, de 10k körül azzal is összejött. Na meg szintén jól muzsikált a T110E5 is, azzal is 10k felett voltam, csak annak a tanknak a stílusát még gyakorolnom kellene (ha majd egyszer meg lesz egyáltalán)... Mivel azonban a nevezettek egyelőre csak álmaimban léteznek, az elérhető IS-7-tel kell abszolválnom eme nemes feladatot.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111586) rlazol válasza jano_77 (#111582) üzenetére


rlazol
addikt

jano_77: ezt találtam a kérdésed kapcsán.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111587) mcwolf79 válasza lacibacsi (#111585) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem a T10-es tankoknál csak 15 % kedvezmény szokott lenni.
Úgy szokott 5000000 kredit körül lenni, ami kb. 15 % kedvezmény.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111588) Sanya válasza lacibacsi (#111585) üzenetére


Sanya
nagyúr

nekem a 6K nem akart összejönni MAUS-sal sem, mire T-29-cel egy jó kis hull-down-os pályán sikerült, ásszal, utolsó 5 tank soloval :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#111589) galervin93 válasza lacibacsi (#111585) üzenetére


galervin93
őstag

T1-T5: 50%
T6-T7: 30%
T8-T10: 15%
Azt hiszem...

szerk.: Nekem az IS-7 ága most nem játszik, bár van már 90k xp az IS-3-ban, de nem tervezek grindelni. Bár... Csábító, ráaádásul az M62 ágyú is meglenne... Csak sajnálnám az IS-3-at legénység nélkül hagyni... Kellene bele legalább egy skill...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111590) Plasticbomb válasza lacibacsi (#111585) üzenetére


Plasticbomb
addikt

T8 felett, ha jól emlékszem 15% csak a kedvezmény. Alatta szokott 30% lenni, nagyobb leárazások alkalmával. Top of the Threeben viszont csak T8tól van kedvezmény.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111591) Dr.Én válasza lacibacsi (#111585) üzenetére


Dr.Én
veterán

Az szép..gyönyörűárak vannak abban magasságban ...lehet gyűjteni derekasan

WOT: kissio

(#111592) lacibacsi válasza mcwolf79 (#111587) üzenetére


lacibacsi
addikt

Tényleg tévedtem, de nem a százalékban!
Mert például a Wt E100 ILYEN volt.
(vagy EZ, meg EZ)
Mondjuk garancia nincs arra, hogy most is hasonló lesz, de hátha...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111593) jano_77 válasza rlazol (#111586) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi Laci, ez megnyugtató. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111594) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Löveg stabilizátor, célzás gyorsító és mi a 3. felszerelés B-C -re? Távcső vagy venti?

(#111595) jozefgucci1 válasza SoulReaver (#111594) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam szerszámos láda, Torziós rugó és álcaháló van ! Amúgy venti.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111596) Szasinka válasza SoulReaver (#111594) üzenetére


Szasinka
tag

Nálam a távcső a harmadik. Kávé plusz a skillekkel 496m a látótáv, a szemüket kispotolom :) A venti is valid megoldás, főleg ha van bia, így egy kicsit még lehet javítani az amúgy borzalmas ágyúkarakterisztikán.

(#111597) kchryss válasza Plasticbomb (#111590) üzenetére


kchryss
addikt

(#111589) @galervin93:
A sima akciók olyan százalékkal szoktak lenni, mint írjátok de a TotT kivétel. Az összes TotT-nál amire emlékszem az egész ág le volt árazva tier2-5 50%-kal, tier6-10 30%-kal.

(#111598) SoulReaver válasza Szasinka (#111596) üzenetére


SoulReaver
veterán

A távcső lehet jobb, mint a venti.

(#111595) jozefgucci1

Az igen....

(#111599) sith7 válasza jozefgucci1 (#111595) üzenetére


sith7
nagyúr

Torziós rugó

ez most komoly ? :F

(#111600) SyMbioTe

Na csak meglett a Tank ász az E 75-el is. Top tier és 3-3 9-es volt mindkét oldalon. Igazából nem volt nagy csata, heavyként mentem előre ahogy csak tudtam. :) És igaz prémiummal, de 50k profitot termeltem vele :D

KÉP2, KÉP3, Replay akit érdekel.
Szerk.: Mindez a Tigris II top ágyújával, top löveg még nincs meg.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.