Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111851) athomi


athomi
veterán

De sokat foglalkoztok ezzel a wn értékkel is. Mindenki úgy játszik ahogy akar. Ezeket a 2. meg 3. regeket se szoktam érteni ami arra megy, hogy a wn érték rendbe legyen.

(#111852) Plasticbomb válasza jagada (#111846) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Mondtuk már, hogy HEAT lövedékkel ne a láncot lődd! Katona! Szedje össze magát! :D

Most látom, időközben megkaptam az új "arcomat"! :))

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111853) lacibacsi válasza Szepi1979 (#111837) üzenetére


lacibacsi
addikt

"Vigyázz mert úgy érzem lassan fétised lesz a wn8 nézegetése és ez a játék élményed rovására is mehet."

Köszönöm eme remek tanácsot. Nem tudom pontosan honnan származnak azon információid, hogy fétisem lesz a wn8 nézegetése, mert ha kicsit is ismernéd az ezzel kapcsolatos (itt a fórumon is többször kifejtett) véleményem, akkor tudnád, hogy pont nem a wn8-ért játszom. A napi stat pedig bőven elég, hogy a nap végén megnézzem, hogy mit műveltem. Az általam remélt információra más célból lenne szükségem.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111854) jagada válasza Plasticbomb (#111852) üzenetére


jagada
őstag

Ülj le fiam, egyes! Először is az elejét lőttem, másodszor a gold lőszere APCR!! :W :W

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111855) Jolet válasza jano_77 (#111849) üzenetére


Jolet
őstag

én a célzásra és a látótávra gyúrtam skillek és felszerelések terén is
most csak videón tudtam megnézni így nem tudom mi van rajta, de így 7,5 sec alatt tölt és maximális látótávja van
az biztos, hogy nincs még BIA, de lehet venti van

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111856) jr1994 válasza jano_77 (#111849) üzenetére


jr1994
addikt

Vstab, rammer, és szellőzés/optika attól függően hogy mennyire játszol agresszíven. Randomra és SH-ra én 16 apcrt viszek, cw-re kell legalább 20. Tűzoltó kell bele, nincs kedvem égni szóval pótkaját nem viszek benne. Biztosan tetszeni fog, a legjobb 8-as light.

Tuco Ramirez: bizony, a változatos taktikák alkalmazása színt visz a játékba, én is szeretek néha így trollkodni az ellenséggel :D a harci ködöt meg tényleg ki lehetne próbálni a csatákban, teszten mindenképp, ja meg az xvm-et tiltanám én is.

Montoya: A harci köd úgy működik hogy eleinte a neveket sem látod, és amint valakit spotoltok kiírja a tank nevét is. De a tankokat amúgy forma alapján azért fel lehet ismerni ;]

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111857) EQMontoya válasza jr1994 (#111856) üzenetére


EQMontoya
veterán

De a tankokat amúgy forma alapján azért fel lehet ismerni ;]

Ha egy lighttal mész spottolni, fel. Ha egy TD-ben ülsz, és 400m-ről lősz egy néhány pixeles valamire, akkor nehezebben. :)

Same rules apply!

(#111858) Tuco Ramirez válasza jano_77 (#111849) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Én vert. stabot, optikát és töltésgyorsítót tennék rá.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111859) jano_77 válasza jr1994 (#111856) üzenetére


jano_77
nagyúr

és Jolet köszönöm szépen az infókat. Nagyon kíváncsi vagyok rá, mert ez lesz az első T8-as light-om - amit használni is tervezek (T49 eladtam a fenébe, szar). LTTB nem rossz, lehet vele jókat menni, de az az ágyú (NEM) süllyedés katasztrofális. Remélem a T54 LTWT-nek azért használhatóbb lesz!?

(#111857) EQMontoya: nyugtass meg kérlek, hogy tisztában vagy azzal, hogy van SNIPER nézet, amiben nem pixelként látod a tankokat!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111860) galervin93 válasza EQMontoya (#111857) üzenetére


galervin93
őstag

Bizonyos csataszám után nem csak a tankot fogod felismerni egy-két pixelből, hanem azt is tudni fogod, milyen ágyúja van, milyen kaliberrel és sebzéssel, töltésidővel... És ez bizony kell is az eredményes játékhoz!

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111861) EQMontoya válasza jano_77 (#111859) üzenetére


EQMontoya
veterán

Persze, ez megvan, de akkor is van az a távolság, ahonnan már nem feltétlen mondod meg, hogy mi az.

Same rules apply!

(#111862) jr1994 válasza EQMontoya (#111861) üzenetére


jr1994
addikt

Ezért használunk zoom modot amit a zoom mod bótba lehet kapni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111863) Bad Pritt válasza EQMontoya (#111857) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Állítsd be, hogy írja a nevét, ha látható. Kistérkéen szintén beállítható.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111864) Veatta válasza Plasticbomb (#111852) üzenetére


Veatta
aktív tag

Jó A kalapja :)

(#111865) EQMontoya válasza Bad Pritt (#111863) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az megvan, itt említettem is.

A kollégának azt az állítását próbáltam cáfolni, hogy formáról felismerhető bármilyen tank. Igen, van az a távolság. :)

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111866) nyunyu válasza EQMontoya (#111857) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha egy lighttal mész spottolni, fel. Ha egy TD-ben ülsz, és 400m-ről lősz egy néhány pixeles valamire, akkor nehezebben. :)

Aki a default 4x zoomot hasznalja TDvel, az meg is erdemli. :DDD

16x zoommal egy Lowe szembol 188 pixel szeles 418 meteren:

(Pont ezert hagytam abba par het utan az AWt, mivel ott nincs zoom mod, nem tudtam rendesen celozni.)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111867) kchryss


kchryss
addikt

Nagyon op tank ez a Valentine II, de baromi magas szinten van vele az ász határ. Majdnem annyit sebeztem, mint az egész csapat és csak 1. osztály lett, Talán ha a sunyi Tilda nem lopja le majdnem az összes killem, akkor megadta volna.


(#111868) Bad Pritt válasza EQMontoya (#111865) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja tényleg. Akkor viszont a tapasztalat kell, hogy melyik ágyú, milyen szögben, milyen távolságról hol lő át bizonyos tankokat. Sok türelmet hozzá. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111869) Szepi1979 válasza lacibacsi (#111853) üzenetére


Szepi1979
senior tag

lacibacsi tiszta jóindulatból írtam, a játékosok egy része az idő elteltével azt veszi észre hogy a wn8 növeléséért játszik. Ekkor szokták felbosszantani magukat ha nem megy a játék. Mondom ezt úgy hogy velem is előfordult.

Van olyan oldal ahol adott napra tankokra lebontva megnézhető a wn8 és a winrate de szerencsére már elfelejtettem melyik volt az. Valamelyik statpadder majd felírja. :)

[ Szerkesztve ]

“ nem kell mindig nyerni “

(#111870) Enzolord válasza Szepi1979 (#111869) üzenetére


Enzolord
addikt

Már írni is akartam az oldalt, de a statpadder megfogalmazás miatt nem teszem.. Még én is az leszek.. ;] ;]
Ja, és egy ideje stagnál a win 8, de nem ettől vagyok dühös, hanem a sok noobtól, akibe én is bele tartozom, ha valamit elkúrok.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111871) EQMontoya válasza kchryss (#111867) üzenetére


EQMontoya
veterán

A kill durván felülértékelt XP osztásnál, ezt én is néztem.
Példa: csapattárs öt killel kb. 60%-át osztotta ki annak a sebzésnek, amit én, de nekem csak két killem volt. (7-8 tankba lőttem bele ennyi sebzést összesen, volt így bőven spot, hozzájárulás, stb.)
A végén az 5 killes csapattárs bőven több xp-t kapott, szerintem olyan 30%-kal.

Same rules apply!

(#111872) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!!!

A T-29 tankra ki melyik ágyút használja, véli jobbnak?
most a 90mm-es van rajt... még nem tudtam ki fejleszteni a többit hozzá...
:)

WOT: kissio

(#111873) Enzolord válasza Dr.Én (#111872) üzenetére


Enzolord
addikt

A nagy ágyút természetesen.. :) Ami a T32re is megy..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111874) Szepi1979 válasza Enzolord (#111870) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Akkor pm-ben küldd el neki te , te , te statpadder. :)

“ nem kell mindig nyerni “

(#111875) jr1994 válasza Enzolord (#111873) üzenetére


jr1994
addikt

CW-n T32-t is használják a középső ágyúval, full golddal mert jobb a dpm-je, szóval T29-en el lehet gondolkodni erről randomra is. Persze ez nem túl kreditbarát :D és én is a legnagyobbal használtam.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111876) Stigma.HC válasza Enzolord (#111870) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Kezdem azt hinni, hogy lassan itt csak én sz..m telibe a győzelmet, vereséget, csapattársakat etcetera
és élvezem egyedül bármi is történik a játékban :DDD Vagy csak szimplán kezdek hülye lenni.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#111877) lacibacsi válasza Szepi1979 (#111869) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha jóindulatnól, akkor bocsánatot kérek! Azonban tényleg nem "gyanúsíthat" engem senki sem azzal, hogy a wn8 miatt játszok. Akkor már rég csináltam volna egy rerollt... de az is csak fail reroll lenne... :B

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111878) Szepi1979 válasza lacibacsi (#111877) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Egyik haveromnak akinek a wn8-a elég csekély segítettem a küldetésekben, a fiókjával játszottam. Volt olyan csata ahol a kezdésnél már reportoltak a wn8 miatt. Volt meglepetés mikor top sebzőként és utolsóként lehoztam a csatát. Ha nem figyelnek az emberre sokkal könnyebb a játék. ☺

“ nem kell mindig nyerni “

(#111879) Greentea


Greentea
senior tag

Meglett a 6. csík az E75-re ezzel a körrel. :)

Tiger P-re sajnos nem lett meg a 3. kiválóság jel, 90%-ra tudtam csak felvinni mert mindig jött egy rosszabb kör. :(

2x2 néha 5

(#111880) Warton válasza jano_77 (#111849) üzenetére


Warton
őstag

csigaszem, háló, venti ehelyett setleg töltésgyorsító

(#111881) #84221696 válasza Greentea (#111879) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez szééép! :C

(#111882) Greentea válasza #84221696 (#111881) üzenetére


Greentea
senior tag

Köszi! :)

de sajnos a 12k sebzés-pattintós küldihez ez még nagyon kevés. :( általában mindig hiányzik 3-4ezer dmg mert ebben a körben is csak 3k volt a block.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#111883) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

...egyből észrevettem, hogy fantasztikus kis csapattal áldott meg serb, amikor az egyik paradicsom elkezdett rikoltozni, hogy bakker nincsen bázisunk!!!! dehát nincs is bázisunk! assault mód volt...
mondjuk legalább ráébresztett, hogy bekapcsolva hagytam a chatet, hetek óta kikapcsolva játszom és a stressz-szintem sokkal jobb

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#111884) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

LT-15, sajnos nem maradtam életben, de jó menet volt

- no es importante -

(#111885) jano_77


jano_77
nagyúr

Szerintetek ugyan az lesz a hétvégi akció, ami az oroszoknál?
Balatoni művelet

Amcsiknál ÍGY néz ki a TOTT vagy ez milyen akció? Hihetetlen, hogy minden szerveren tök frankó akciók vannak, mi meg le vagyunk szarva. :W
FREE gold az amcsiknak, csak mert belépnek a játékba.......VICC! Ugyan ez a ferde szeműeknél is adott!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111886) lacibacsi válasza jano_77 (#111885) üzenetére


lacibacsi
addikt

Az Event calendar szerint nálunk valami "Special: Let's Play Chinese Tanks!" akció lesz...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111887) jozefgucci1 válasza Sixkiller6 (#111883) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nem értem ezt a kikapcsolt chat dolgot sokaknál . Nagyon ritkán ér atrocitás ebben a formában , inkább a lökdösődés-saját sebzés ami jellemző . Viszon nem egyszer előfordult már , hogy egy vadidegen játékossal úgy hoztuk le a csatát , hogy közben írogattunk egymásnak mit is csinálunk . A barátlistámon is van három ember ebből kifolyólag , mert egyszer jól összedolgoztunk !

Valaki elkezdte már a ranked csatákat ? Tegnap összeraktunk egy nem állandó csapatot és egy óra alatt meglett az egy nap prémium+ ezek a nagy csomagok és 300K kredit ! Nagyon élvezetes csatákat lehet menni , jobb mint a sima SH-CW csaták !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111888) galervin93 válasza jozefgucci1 (#111887) üzenetére


galervin93
őstag

Egyetértek, ha ezer csatából csak egyszer össze tud dolgozni az ember valakivel, aminek ugye alapja, hogy legyen chat, már megérte. És ezerből nem egy csata ilyen... Na meg más módon is lehet segíteni csapattársat, én ha meghaltam és látom, hogy egy-kettő jobb játékosunk maradt csak hátra, akkor ott maradok a roncsomnál és jelzem nekik, ha fakidöntés, tereptárgy rombolása van valahol.
A chatet szerintem azok kapcsolják ki, akik nem tudnak elvonatkoztatni, ha ott hülyeséget beszélnek, vagy provokálnak. Én a legélesebb szituációkat leszámítva folyamatosan követem a chatet. Ki tudja, lehet hogy egy jó társ kér segítséget, vagy éppen ő ad...
Szóval nálam marad a chat. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#111889) Enzolord válasza jozefgucci1 (#111887) üzenetére


Enzolord
addikt

:C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111890) #84221696 válasza jozefgucci1 (#111887) üzenetére


#84221696
törölt tag

A minap az aktuális kis kedvencemmel (type 64) voltam Fjordson Tier 8-ban. A végére 5 vs 3-ban maradtunk. Nálunk 3 közepes, amiből egy afk volt, egy FCM meg jómagam. Az ellennél egy T34, egy IS-3 meg egy arty. A két med ráment a T34-re, aminek volt vagy 120 hp-ja, de a T34 mindkettőt kiszedte. Az FCM elment keresni az arty. Nekem az IS-3 maradt, mert az elkezdett befoglalni és azzal senki sem foglalkozott. Sikerült resetelnem, de aztán elfogyott a gold ammo, az ap-val meg nem tudtam láncolni. Aztán ki is szedett szépen, majd befoglalt és nyertek. Persze, mindenki engem tett felelőssé a vereségért. Na, utána kikapcsoltam a csetet én is. :)

(#111891) EQMontoya válasza jano_77 (#111885) üzenetére


EQMontoya
veterán

Csak a kiválasztott magyar népet sanyargatják, hogy elterelje a figyelmedet a terjedő Putyinizmusról. ;]

Same rules apply!

(#111892) Sixkiller6 válasza jozefgucci1 (#111887) üzenetére


Sixkiller6
őstag

a chat dolog borzasztó egyszerű: nem akarom látni a sok gyökér, káromkodó, gyűlölködő, fröcsögő, köcsög kommentet, amik szerintem kiadják a chat log 90%át, mert felháborít, hánynom kell tőle és konkrétan stresszt okoz. az emberi primitívség és gonoszság felzaklat, ilyen vagyok.
kikapcsoltam, azóta sokkal jobb játszani.
ha nagyon olyan a helyzet, akkor visszakapcsolom menet közben, de ez kb 20ból 1szer van.

- no es importante -

(#111893) Kelvin válasza jano_77 (#111845) üzenetére


Kelvin
őstag

Egy messziről jött embernek is lehet véleménye és nekem az, hogy egy tier 8-as tanktól az 1300 átlagsebzés édes kevés. (cdc) Nekem fcm-el 100 csata után 2000 körül volt, most 500 csatánál már lement 1800 alá az átlagsebzésem. Ez van ha pénzt farmol az ember. Ha annyira érdekellek visszakeresel a topikban.

Mai napi küldik is gyorsban letudva. :)

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111894) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Manapság az a menő a tomatoknál, hogy kilövik a spottert, mert nem oda spotolnak, amerre ő pittyog?

prohorovka J1 ben az összes majom, pittyog, hogy az erdő részt spotoljam, mer ők felsorakoztak... Erre elkezd rám lőni kettő is... az egyik annyira elszánt volt, hogy jött is utánam, végül ki is lőtt, mikor nem figyeltem... csicska agyhalott...

(#111895) wwenigma válasza SoulReaver (#111894) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha ott spotolsz ahol nincs senki, sokra nem megy veled a csapat.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111896) Enzolord válasza SoulReaver (#111894) üzenetére


Enzolord
addikt

Látták, hogy a legjobb klánban vagy, és nem bírták elviselni.. Miért nem írtál rájuk, hogy kapják be? ;] ;] ;]

(#111895) wwenigma De ha elmegy spotolni valahova, és a gyorsaságával helyzeti előnyt szerez, majd a sok bírka nem oda megy, hanem másol sorakozik fel, akkor max annyit ér el, hogy egy esetleges áttelepülésnél kilövik, és ennyi.. Nehogy már a spotter legyen mindig a hülye.. ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111897) wwenigma válasza Enzolord (#111896) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha latja a spotter hogy milyen sh!tstorm bontakozik ki a tomato-k reszvetelevel, legalabb probaljon mar meg spotolni ott ahol vannak, ne a palya masik felében erolkodjon. Ertem en hogy a csapat a hulye nem a spotter, de akkor is.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111898) Enzolord válasza wwenigma (#111897) üzenetére


Enzolord
addikt

Ebben is van valami, ha a spotter el tud úgy jutni a másik oldalára, hogy annak legyen is értelme, nem pedig egy fél mp-es mészárlás, mert a az enemy bedarálja..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111899) EQMontoya válasza wwenigma (#111897) üzenetére


EQMontoya
veterán

De ha legalább spottolok párat, és kárt is teszek bennük, akkor könyörgöm, jőjjön már oda valaki lőni, a büdösk..aéletbe. :)

Tegnap ezt többször beszoptam. Gondoltam, fejlesztek kis legénységet, erre egész jó a Light Vic, lehet vele spottolgatni, de megfelelő közelségből az ágyúja is elég trollkodós.
Simán volt, hogy a 3. tárat lőttem ki pár ellenséges tankra (és valami közel 20 sec az újratöltési idő) anélkül, hogy bárki odajött volna lőni. Nem kell az xp, vagy mi?

Same rules apply!

(#111900) SoulReaver válasza wwenigma (#111895) üzenetére


SoulReaver
veterán

Fú te aztán nagyon ott vagy :D Honnan tudod, hogy nem ott spotoltam ahol kellett? Szerinted egy marék agy halottnak spotolok egy tankot, hogy rálőjenek mind a 8-an? :D :C

Még a végén én leszek a vétkes, mert kilőttek a csapattársak... :R :W

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.