Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#112551) jagada


jagada
őstag

A hangárban ki lehet valahogy kapcsolni a visszhangot?? Engem nagyon zavar főleg fülhallgatóval.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#112552) kchryss válasza jagada (#112551) üzenetére


kchryss
addikt

Cseréld le a hangár hang fájlját.

(#112553) SoulReaver válasza Barret001 (#112550) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem tudom, hogy milyen a hangja amikor a tank tornyán csapódik a lövedék.. :D De az oroszok biztos így hallották annó :D Vagy hozzá vágtak egy almát és azt felvették :D

(#112554) nyunyu válasza jagada (#112541) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha nem irtad volna felul a wot/configs/damagelog-ban levo fajlokat, akkor hasznalta volna az elozo verzio forditasat.

Egyebkent meg itt van friss Gambiter

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#112555) Barret001 válasza SoulReaver (#112553) üzenetére


Barret001
addikt

Nagyon egyszerű.Egy "objektum" tömege csökkenti a rezgés frekvenciáját.

(#112556) rlazol


rlazol
addikt

-a parancsnok képtettségének 10%-val növekszik a többi legénységi tag képzettsége. Mi történik, ha a parancsnokot kilövik? Csökken pl a töltésidő?

-néztem egy replayt, még 9.13-as. Egy jpzE100-val ment a srác, több alkalommal is majdnem a seggébe kerültek. Ilyenkor HÁTTAL fordult, mindig. Ez miért jó? Én ösztönből löveggel előre fordulok, lehet különbség?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#112557) kchryss válasza rlazol (#112556) üzenetére


kchryss
addikt

Első kérdésre a válasz igen. Ha a parancsnokot kilövik akkor a többi tag elveszti a bónuszt így csökken minden így töltésidő, célzásidő, rádió hatótáv, gyorsulás, a látótáv meg többszörösen csökken mivel annak a parancsnok a felelőse. Illetve a 6. érzéket is elveszted ha volt rajta. Ezért fontos, hogy ha kilövik minél előbb gyógyítsd.

[ Szerkesztve ]

(#112558) Emu


Emu
őstag

Dinamikus szakaszra bug megoldására rájött már valaki?

(#112559) jagada válasza Emu (#112558) üzenetére


jagada
őstag

Nekem működik rendesen, valahol olvastam, hogy az aimbot bugos és az okozza. Hanem használsz aimbotot akkor passz.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#112560) Atti777 válasza Emu (#112558) üzenetére


Atti777
senior tag

A hivatalos fórumon a Multi hitlog topicjában azt írta valaki, hogy az miatt van, de persze lehet még más oka is...

Путин, иди нахуй!

(#112561) po1son


po1son
addikt

Nekem eddig nem működött, de most leszedtem a legújabb aslain packot link és most végre megint jó...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#112562) jr1994 válasza Atti777 (#112560) üzenetére


jr1994
addikt

Na igen, az egyik leghaszontalanabb, totál fölösleges mod. Ki a frászt érdekel csata közben hogy hány win83-ja van éppen?

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#112563) kchryss


kchryss
addikt

Tök jó hogy a patch notesban a pálya átdolgozásoknál csak Sacred Valley-t említik pedig Abbey-n is elég sok mindent megváltoztattak.
H8-ban eddig simán fel lehetett menni a hegyre CW-n szokatak oda spottert küldeni, most már nem lehet felmenni.
F5-ből viszont most már egyedül is fel lehet menni az apátság egy eddig elzárt részéhez. CW-n néha szoktak oda feltolni spottert akit nem lehetett kiszedni sehonnan.
E2-D2 környékén fel lehet menni a kiülőre. Belülről D3-nál is fel lehet mászni egy elzártabb részre.

[ Szerkesztve ]

(#112564) popey37 válasza SoulReaver (#112526) üzenetére


popey37
addikt

nem igazán esik vissza annyira, 40 fölött van , ha kell van replay meglesheted.
a xeon E5450 Quad 3.0 Ghz 133mhz proci, a ramok 1066 mhz, a vga alaporajeleken megy.
nincs ssd vinyo a gépben, egy sima samu 7200 rpm, 64 mb cache vinyóval.

de mondok jobbat: a laptopom core i5 2,6 ghz, 4 giga ram, 500 gb HDD ATI 6470 vga és röhögve fut rajta a wot, igaz nem max grafikán, de játszható minőségben.

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#112565) zodo válasza kchryss (#112563) üzenetére


zodo
nagyúr

Changes in Version 9.14 cikkben van egy kisebb lista amik változtak az új fizika végett de hogy ez mit jelent majd kiderül.

1. Added the Ravaged Capital map to Rampage mode.
2. Reworked the Sacred Valley map.
3. Improved the following maps for compliance with the Improved Vehicle Movement Physics: Mountain Pass, Abbey, Swamp, Redshire, Airfield, Mines, Arctic Region, Serene Coast, Lakeville, Steppes.

(#112566) Plasticbomb válasza Kucsek (#112545) üzenetére


Plasticbomb
addikt

1; Ha nem egy éjszakai műszak után lettem volna, valószínűleg nem kattan el az agyam annyira, hogy idesírok.

2; Fél méterre ülök a 32" tévémtől, amin fullhdban játszom ezt a játékot.

3; Beletrafáltál, igen erősen gyengénlátó vagyok: -2,75 -3as szemüveget hordok, mindig.

4; Míg te csak próbálod eltalálni a tankokat mondjuk 50-100 méterről, én a bolhát szeretem lőni 500+ méterről. BT10be kerülve egy T9es papír géppel, ami csak majdnem med nem ajálott bemenni a sűrűjébe, amikor szemben pl F155 vár, meg E100ak, talán te is megérted.

5; Mielőtt beszólsz, legközelebb gondold át mégegyszer, amit írsz. Első gondolatom az volt, hogy elküldelek valami melegebb éghajlatra, a kékosztrriga bár környékére...

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112567) Mister_X válasza Plasticbomb (#112566) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen erős? Nekem -6,75 és -7 a szemem, na az erős. Ha valaki felveszi a szemem, meglátja a negyedik dimenziót :DDD

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#112568) Plasticbomb válasza Mister_X (#112567) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Az már tényleg 4 sőt 5ik dimenzió! :)) Sajnos ez is elég erős ahhoz, hogy az éles vonalak az orrom hegyétől ne létezzenek.:(

Amúgy meg: XVM Zoom mod belőve, működik. Mostmár lelövöm a bolháról a pöcsét is 500+ méterről! :D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112569) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Szuper. Ezzel a borulással azt érték el, hogy méginkább hülyének nézzék az embert. A sok agyatlan... Rongyolok cdcvel, és nem gondoltam volna, hogy felmászok valahol, és aztán az oldalára érkezem a tanknak. Pingelek azonnal, kérek segítséget, senki. Senki. Aztán elkezdték írni, hogy go cdc beach, stb.... mondom nekik, i cant, i need help i cant move, de az összes idiótának nézett, azt hitte szórakozom....
:(

replay

És még rám is írt az egyik mocsok, hogy milyen retard vagyok, stb.... :(

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112570) SoulReaver válasza Plasticbomb (#112569) üzenetére


SoulReaver
veterán

Én rosszabbul jártam :DDD ÉS írni sem tudtam, pont töltöttem, csak sarokba szorított az is7, így lecsúsztam, de nem úgy ahogy akartam :D

(#112571) Plasticbomb válasza SoulReaver (#112570) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Viszont neked nem kellett azt halgatnod (olvasnod) az egész csata alatt, hogy menj már oda, segítsd a többieket.... Csak azt nem értem, hogy hogyan vannak olyan sokan, akik 30k csatával és egész tűrhető stattal sem tudják, hogy pl jobbklikkel meg balklikkel lehet váltani a tankok között, és megnézni, mit csinál... Ha már meghalt, és van ideje jártatni a száját. Sajnos én oldalra borulva nem haltam meg, de nem tudtam visszafordítani a tankot.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112572) SoulReaver válasza Plasticbomb (#112571) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sok a barom ez tény. Épp telefonáltam, a vállammal nyomtam a fülemhez a telót, aztán elég bénácska kör lett :D

De egyébként tegnap elég sok ideges emberrel találkoztam. Pl overlordon jobbnak láttam hátul maradni, mert az ellenfélnél több volt a med, én meg bat-el gondoltam meghagyom magam későbbre, nehogy kiszedjenek.. És milyen jól gondoltam, mert kapóra jöttem a végén. De a csapatunknál, mindenki tőlem várta a megváltást.. pingeltek mint az állat, az egyik magyar is7 belém is lőtt, hát ezúton is köszönöm neki a 9000 kreditet :D

(#112573) #43783936 válasza SoulReaver (#112570) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az előbb Highwayen egy Leo 1 fejreállt, mire a T10-ünk megfordította, és amint a Leo 1 talpraállt, eldurrant full hp-ról.
Nem a T10 nyítra ki, mert nem jelent meg nála a -1 kill.

(#112574) SoulReaver válasza #43783936 (#112573) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet már túl késő volt. 30mp, ha letelik akkor pukkan. Lehet pont 29 nél fordult és pont 30-ra talpon volt, de pukk :D

[ Szerkesztve ]

(#112575) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Csak egy lövés hiányzott a steel wallhoz, csak egy!

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#112576) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Új notim van,SSD-vel és sima HDD-vel.
A kérdésem az lenne mekkora helyet foglal a játék telepítés után?!Valamint van-e gyakorlati értelme SSD-re telepíteni?Gondolom gyorsabban tölt be.

Köszi!

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#112577) SoulReaver válasza Orlin (#112576) üzenetére


SoulReaver
veterán

Hali!

Nálam ennyit foglal, lehet nem töröltem egy két dolgot, de plusz pár alap moddal ennyi.

SSD -nek mindig több értelme lesz és van is, ha játékról van szó.

(#112578) emre válasza SoulReaver (#112577) üzenetére


emre
veterán

Erről karácsony környékén rendeztem közvélemény kutatást, és arra a következtetésre jutottam, hogy az SSD maximum egy game crash esetén jön jól, mikor újra kell indítani a játékot vagy a windows-t, de amúgy a játék nem lesz tőle számottevően gyorsabb.

Ja, nálam ennyi, hd kliens.

(#112579) Orlin

Most annak mennyi értelme lenne, hogy a csata előtti 30 másodperces visszaszámlálás nálad 50 másodpercnél kezdődik?

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#112579) Orlin válasza emre (#112578) üzenetére


Orlin
addikt

A betöltés sem?Jó mondjuk a csatára eddig is mindig betöltött. :D
Csak agyalok,hogy megéri-e a 98 Gb szabad helyből eláldozni még a game-re.

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#112580) SoulReaver válasza emre (#112578) üzenetére


SoulReaver
veterán

Azért csak folyamatosabb az olvasás egy ssd-ről, mint egy töredezett 7200-as vinyóról. Szerintem. Amúgy igaz, nekem pl csata elején nem 30mp-t kell várni, hanem 60-at, mert elsőnek töltődök be mindig :D

MÁS:

HARR HARR :D Olcsón kaptam az ÁSZ-t :D Bezzeg mikor 7k-t sebeztem, arra nem adott ászt.

Kivételesen oda lőtt, ahova akartam.

[ Szerkesztve ]

(#112581) kisküzdő


kisküzdő
tag

Üdv OMC-t használok és még a saját replay-t sem tudom megnézni.Más is tapasztalta vagy csak egyedi ?
Thx a választ.,

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#112582) xyvz2


xyvz2
tag

Sziasztok srácok! Lehet hogy nem jó topikba írok, vagy már kitárgyaltátok, és bocsi ha láma vagyok... de csak 1 kérdésem lenne, ez pedig az FPS-el kapcsolatos. Már szétolvastam a netet de nem találtam sehol választ rá...Van 1, hát nem a legújabb gépem, de szerintem azért még baromi jó ami a kövi: 1 hatmagos core i7 990x proci, 12 GB DDR3 2000mhz, és 1db 6gb-os Gigabyte 980Ti OC-m, 120 GB SSD, és mindezen win 10 pro fut....A kérdésem csak annyi lenne, létezik az hogy full max grafika beállítással, 1920x1080 ezen a gépen csak 60 fps-el fut a game, mikor sokkal szarabb gépeken vígan megy 120 fps-el...? Köszi ha nem küldtök el az anyámba...de már tényleg minden végig olvastam a neten, ill kipróbáltam, friss tiszta win10 telepítés, driver minden a legújabb..passz nincs 5letem...esetleg ha valaki..... :R :R :R

[ Szerkesztve ]

(#112583) Bad Pritt válasza xyvz2 (#112582) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

60 fps nem elég amúgy? :D
Simán lehetséges amúgy, rendszerint magasabb órajelű (szorzózár mentes) procikkal szokott stabil magas (100+) fps-t hozni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112584) Szepi1979 válasza xyvz2 (#112582) üzenetére


Szepi1979
senior tag

vertikális szinkronizáció nincs bekapcsolva?

“ nem kell mindig nyerni “

(#112585) CirrMee válasza Bad Pritt (#112583) üzenetére


CirrMee
addikt

Tuning dobja meg, a szorzózár önmagában +0%... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#112586) Bad Pritt válasza CirrMee (#112585) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nyilván, én már a szórzózár mentességet összemostam a tényleges tuninggal. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112587) h1mpi válasza xyvz2 (#112582) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A vsync van ON állásban, mert nekem hasonló géppel 100-125 FPS. Mondjuk az a proci már kicsit elavult egy szálas teljesítményben, le kellene cserélni egy skylakera vagy egy haswellre. Kb. 30%-ot nyernél, de önmagában a 60 FPS a mostanival is kevés.100 körül kellene lennie.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#112588) xyvz2 válasza Szepi1979 (#112584) üzenetére


xyvz2
tag

:R :R :Y :Y Be volt kapcsolva...kikapcsoltam, így már azért sokkal barátibb 80 FPS.... :Y :Y :R :R Köszi skacok de tényleg :R :R nem merem mondani mondjuk azért a 100 lenne a cél (telhetetlen vok mi :P ), én igazából a VGA-miatt nem értem az egészet, most nem vagizásból tényleg csak sima beszélgetésből, a VGA-m a LEGJOBB nem az 1ik, hanem A legjobb most jó a titánt ne vegyük és még mindig csak 80FPS...

(#112589) xyvz2 válasza h1mpi (#112587) üzenetére


xyvz2
tag

pill nézem

(#112590) szallasi007 válasza xyvz2 (#112582) üzenetére


szallasi007
őstag

Ezzel a konfiggal nyilván fix 100+ fpsnek kellene lennie. Vagy sikerült sd klienst letöltened vagy ahogy korábban írta a kolléga vertikális szinkronizációt kapcsold ki. Egyébként fix 60 fps vsyncel szerintem sokkal jobb mint ugráló 80-120

(#112591) h1mpi válasza xyvz2 (#112588) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A WoT-hoz ha sok FPS-t akarsz egy 4 magos i5 vagy i7 kell 4.6 Ghz körül. (4690K, 4790K, 6600K, 6700K esetleg 4670K vagy 4770K)

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#112592) SoulReaver válasza h1mpi (#112591) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az tuti. Tapasztaltam én is, sőt, 4670k és 4790k között is jelentős a különbség. (Amúgy is, de wot-ot tekintve.)

(#112593) Bad Pritt válasza szallasi007 (#112590) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát, ha mindent maxra felrak HD kliens mellett full HD-ban, akkor egy 3,4 GHz-es procival nem lesz 100 fölött az fps. Az viszont totál igaz, hogy a fix 60 jobb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#112594) xyvz2


xyvz2
tag

Na a teszt megvolt: eredmények kikapcsolt vertikális szinkronizáció: 80-85 FPS lett 60 ról... ill Vsyn On: 100-120 FPS...úgyhogy öröm meg boddodság. Köszi srácok rendes csapat vagytok, hogy 5 perc alatt megoldottátok és tényleg nem az anyámba küldtetek :R THX még egyszer és találkozunk a csatamezőn :DDD

(#112595) Jolet


Jolet
őstag

meg lett már buffolva az új angol prém med?
eddig is élveztem vele minden percet, de mintha kicsit jobban muzsikálna

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#112596) Szepi1979 válasza xyvz2 (#112594) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Az azért kemény hogy egy szakmai fórumon már azért mond köszönetet egy kérdező mert nem küldtük el a ...
Ennyire rossz a helyzet vagy ennyire rossz a hírünk?
Szívesen segítettünk. Normális kérdésekre szerintem normálisan szoktunk válaszolni. Szerintem.

“ nem kell mindig nyerni “

(#112597) bigobert válasza emre (#112578) üzenetére


bigobert
tag

Nálam is a crash utáni visszatöltésnél van értelme.

(#112598) SoulReaver válasza xyvz2 (#112594) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nálam a TV-m miatt van bekapcsolva a vsync, azzal 60-61fps. Ha kikapcsolom, (WOT-nál érdekes, hogy nincs csíkozódás) úgy 100-120fps. De TV-n nem nagyon érzek különbséget 60 és 120 fps között.

(#112599) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ezek a hangok borzasztóak, mind a motor, mind a lövés és becsapódás. Ahogy lehet vissza teszem az eredetit valami moddal.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#112600) emre válasza SoulReaver (#112580) üzenetére


emre
veterán

De ha egyszer már folyamatos az olvasás, akkor nem lesz még folyamatosabb. :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.