Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111251) Veatta válasza Enzolord (#111248) üzenetére


Veatta
aktív tag

Holnap lehet akkor beadja ha csak beugrok AFK-ba :) :DD

(#111252) rlazol válasza Warton (#111242) üzenetére


rlazol
addikt

ha a gw panther nem bírtad, az utódjától ki fog hullani a hajad.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111253) Dr.Én válasza Bad Pritt (#111234) üzenetére


Dr.Én
veterán

Értem, akkor még korai volt olyanba beruháznom ami nem úgy megy...tanuló pénz meg fizetve...
Köszönöm a tanácsot így legalább tudom hol hibáztam. Mit kell javitanom

mcwolf79 (#111273)
De legalább nem én vagyok az egyetlen aki elköveti ezen hibát...
Javulni fogok :))
:R

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#111254) Enzolord válasza Veatta (#111251) üzenetére


Enzolord
addikt

:)

E75-tel volt egy olyan csatám, elindultam a tankkal, disconnect, mire vissza tudtam lépni, vége volt a csatának, nyertünk, és volt több, mint 3000 spot dmg.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111255) emre válasza Sixkiller6 (#111201) üzenetére


emre
veterán

Ezt csak most láttam, sry. Melyik küldi?
Mert a t28-nál szinte az egészet gwp-vel csináltam, és csak a területsebzéshez vittem s51-et meg o261-et. A t55-ös missziókat arty nélkül teljesítettem. Talán csak 1-2 próbálkozásom volt, de meguntam.

mod:
Meg ahogy nézem más felett is átsiklottam. Majd meló után átnézem a napi termést. Mobilról kicsit macerás.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111256) jano_77 válasza Dr.Én (#111212) üzenetére


jano_77
nagyúr

T1 HT a játék egyik legjobb tankja szerintem a saját szintjéhez mérve! Jelenleg 90%-nál tartok, szeretném majd egyszer elérni a 3 csillagot vele - ez lenne az első ilyen tankom.
M6 is nagyon jól használható, de szerintem nem annyira jó mint a T1 HT saját szintjén.

(#111246) Veatta: hogy a retekbe van ez? nekem tegnap 2800+ dmg és 2-3 killre sem adta meg az 750-et! Volt egy 749-es köröm! :U

Nekem tegnap kb 10. csatára adta meg a 750 XP-t, de lehet több is volt, már annyira ideges voltam, hogy lehet rosszul számoltam. :W Én is ott tartottam mint rlazol, hogy feladom az egészet és csak a sebzést gyűjtöm a Type61, WT Pz IV párossal. Végül csak összejött.

EZ meg MI?!? Cseppet sem TD-nek néz ki, sokkal inkább egy heavynek!? :F

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111257) Enzolord válasza jano_77 (#111256) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem 5 órámba került, olyan pipa voltam, hogy azt hitték, Te írtál be ide.. :C :C :C

És úgy lett 749 TPm, hogy berongyolt elém gyökér csapattársam, és kaptam büntető TPt.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111258) Veatta válasza jano_77 (#111256) üzenetére


Veatta
aktív tag

Ezért nem akartam Neked címezni :)

Tegnap csak egy csatát mentem meg is lett, nem sokkal jobb eredménnyel mint a mostani. Most 4. csatára lett meg, de ebből másfélben Afk voltam, mert bejöttek az irodámba.

Remélem az utolsó napon nem kell nekem is 5-6 órát szórakoznom mire beadja :)

[ Szerkesztve ]

(#111259) Enzolord válasza jano_77 (#111256) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a TD a 268 névvel igen félrevezető, főleg, hogy milyen alapokra építették, csak az ágyú, ami az OBJ268ról van, igazából egy T10 OBJ268 ágyúval, borzasztó DPM-mel.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111260) wwenigma válasza jano_77 (#111256) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

[link]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111261) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Meg tudom nézni egy tankom átlag WN8-át?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111262) Sixkiller6 válasza emre (#111255) üzenetére


Sixkiller6
őstag

t55a sorozat, hétvégén áldás volt rajtam, vagy 5-6 spg küldit simán megcsináltam, gondoltam folytatom a sort... hát nem.

- no es importante -

(#111263) Sixkiller6 válasza Mister_X (#111261) üzenetére


Sixkiller6
őstag

http://noobmeter.com/
http://www.wotstats.org/

[ Szerkesztve ]

- no es importante -

(#111264) Mister_X válasza Sixkiller6 (#111263) üzenetére


Mister_X
nagyúr

És ez milyen időközönként frissül?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#111265) Enzolord válasza wwenigma (#111260) üzenetére


Enzolord
addikt

Ez ok, ez benne is van a játékban, de ehhez képest az új jövevény igen csak más.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111266) wwenigma válasza Enzolord (#111265) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ott a linkjén a white paper a tankról, ahhoz képest meg az. Van pár variánsa, attol fuggoen minek tervezték át.

Mint pl. a korabban linkelt filmben (Belyr Tigr) is van egy jelenet ahol a tuzerseg kesziti elo a terepet, SU-85 és SU-152 lő arty módban...csak néztem hogy wtf. Ezen is ott van a rövid cső. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111267) Enzolord válasza wwenigma (#111266) üzenetére


Enzolord
addikt

:R :R
Ok, így már értem.. :)

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111268) SoulReaver válasza wwenigma (#111266) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ezt meglövöd a seggén és ammorack....

(#111269) Sixkiller6 válasza Mister_X (#111264) üzenetére


Sixkiller6
őstag

ahogy nézem nagyon friss. magamnál mai frissítést látok.

- no es importante -

(#111270) Kelvin válasza SoulReaver (#111268) üzenetére


Kelvin
őstag

Maximum ha a torony hátulját lövöd :D

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111271) SoulReaver válasza Kelvin (#111270) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tudom én, csak drámai akartam lenni azzal, hogy mindenhol lőszert látsz, ha ránézel :)

(#111272) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

SU-101 GOD Mode ON! :D Az eleje csak tengek lengek mód. Na de a vége!:D Isten OSTORA üzemmód! :D :)) :))

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111273) wwenigma válasza SoulReaver (#111268) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Áhh, sztálíniumból van, nem pukkan el olyan könnyen. :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#111274) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap 3K közeli sebzésre és 2-3 killre nem adta meg a 750 XP-t, ma erre megkaptam! Mi a *asz?!?

Mellékesen voltak már érdekes sorsolásaim az FV küldi kezdete óta, de ilyen még nem volt - 20, azaz HÚSZ Centurion AX egy csatában! :Y

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111275) #43783936 válasza jano_77 (#111274) üzenetére


#43783936
törölt tag

Tegnapelőtt 23 AX volt egy csatában.
A legviccesebb az volt, hogy négy közeli lövést adtam le rájuk a kis 183-as csillagrombolómból,és mind a négy lövés 400 alatt sebzett, holott eddig az 1500 garantált volt.

[ Szerkesztve ]

(#111276) emre válasza SoulReaver (#111205) üzenetére


emre
veterán

Miután felkerült T9-be elég használhatatlan lett, egy kis időnek el kellett telnie és javítottak rajta a 8.9-es patch-el

(#111246) Veatta

Te vagy a király. :D

(#111262) Sixkiller6

Akkor passzolom, mert a T55-él csak az első négy küldetést csináltam meg, aztán meguntam, és végül hagytam is a fenébe. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111277) rlazol válasza jano_77 (#111274) üzenetére


rlazol
addikt

túl élted + gondolom, most közelebbről lődöztél és több 10-esbe lőttél.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111278) Terek


Terek
tag

na csak sikerült x év alatt megkapnom az első banom.
gyerek beállt elém,kigurult lőni,erre tolat,balf*** még ahhoz is hogy használja az "A D" billentyűt,így kicsit tovább tartott neki kikerülni.
teszem hozzá lövést nem kapott be.erre látom elkezdenek tolni kifele a szakasztársával.t69-el voltam éppen töltöttem,nemigazán foglalkoztam velük.de mikor sikerült kitolniuk és szarrállőttek,namondom az anyucikátokkal szórakozzatok,fogtam kiszedtem a light tankot a szakaszból :B
a sok agyoniskolázott szépen hazavágja a játékot....
nembaj EU ,mi így szeretünk :))

(#111279) nyunyu


nyunyu
félisten

Ha meg nem emlitettuk volna, megint aktiv a 20+20 gold kuldi 2 sajat/5 platoon killert.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111280) Warton válasza nyunyu (#111279) üzenetére


Warton
őstag

Jó hogy mondod akkor megpörgetem a B2-t. :DD

(#111281) TESCO-Zsömle válasza jano_77 (#111274) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kéne kép a tegnapiról is.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#111282) Sixkiller6


Sixkiller6
őstag

reggel panaszkodtam, hogy a tier7-8 artistákkal nem megy a top dmg + 3 kill misszió.
visszavettem a T6 M44-et, tettem bele legénységet, töltőgyorsító, célzó, arany heat lőszer. mondom nézzük meg.
első kör Airfield, noob csapat, de ellen is az.

pozíciókeresés, első lövés 755 hp egy O-I-ba, remek
mindenki jön csőre, még 4 lövésből elhullik két KV-1 és egy KV-1S
éppen eltűnő spottos SU-100Y oneshot, 700 dmg
végén meglepett egy cromwell, artista-társat kiszedi, én közelről sziklán féloldalasan állva elkapom
másik oldalról alacsony hp-val skoda t24 jön miközben töltök, szikla mögé bújok, odajön, kap az arcába

7/10 találat, 7 behatolás, 2789 dmg, 6 kill, 7935 WN8, t55a SPG-12 primary/secondary behúzva

Mastery badge 1st class, Reaper, Demolition Expert, High Caliber, Top Gun, Stark's Medal

muhahahaaa

>>replay<<

- no es importante -

(#111283) rlazol válasza TESCO-Zsömle (#111281) üzenetére


rlazol
addikt

volt, de mész vele sokra. replay kéne mindkettőről.

Veatta:
1112 sebzés

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111284) jano_77 válasza TESCO-Zsömle (#111281) üzenetére


jano_77
nagyúr

Olvass vissza és akkor megkapod

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111285) nyunyu


nyunyu
félisten

AX legenyeknek mit erdemes adni harmadiknak?

Vagy reset, es BIA menjen elsonek?

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111286) Sixkiller6 válasza nyunyu (#111285) üzenetére


Sixkiller6
őstag

persze h bia

- no es importante -

(#111287) Bad Pritt válasza nyunyu (#111285) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én olyan látótávnövelőset szoktam mostanában a parancsnoknak meg a rádiósnak is, együtt már asszem 5%-ot adnak, az már jól jön, főleg ha még távcsövet is használsz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111288) Veatta válasza rlazol (#111283) üzenetére


Veatta
aktív tag

Janó ettől lassan agyvérzést kap....

(#111289) Atti777


Atti777
senior tag

Neveznék a mennyi sebzésre NEM lett meg a 750xp az AX-szel versenyre:
26xx sebzés, 2 kill - nem lett meg
1958 sebzés + 1090 spot - nem lett meg

ja, 24 AX egy meccsen, nyertem? :D

[ Szerkesztve ]

Путин, иди нахуй!

(#111290) nyunyu válasza Veatta (#111288) üzenetére


nyunyu
félisten

Holnaputanra meggyogyul. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111291) jano_77 válasza nyunyu (#111285) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem így van kiosztva és egészen jól muzsikálnak a srácok :K

Apropó Szárnysegéd plecsni mikor jár? Én azt hittem eddig, hogy minél több enemyt sebzek, akkor adják, de most a 10 enemy nem volt elegendő!? Mennyit kell sebezni a Szárnysegédért?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111292) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Kezdem azt hinni, hogy engem szopat a wg...
Először gondoltam, hogy megyek pzII-vel, mert az fun. Bekerülök egy csatába, marderek, medium II-k... remek.
Ok, akkor menjünk egy kört marderrel. T5 csata, 50% t5, 30% t4, meg néhány golyófogó.
Akkor próbáljuk meg a Hetzert. T6 csata, az előző arányokkal, csak minden egyel fentebb. Nem létezik, hogy ez véletlen.

De ilyenkor már csak afk, bízom benne, hogy lesz játéklehetőségem is.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111293) #43783936 válasza jano_77 (#111291) üzenetére


#43783936
törölt tag

Sebezz meg minimum hat ellenfelet, amit utána a csapattársaid megsemmisítenek.
A képet elnézve, ha nem foglalással győztetek, akkor az egyik általad lesebzett ellen vagy öngyilkos lett, vagy TK-zta egy társa.

(#111294) Enzolord válasza jano_77 (#111291) üzenetére


Enzolord
addikt

De csak az számít, akit nem nyírtál ki.. :) És minimum 6

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111295) rlazol válasza Enzolord (#111294) üzenetére


rlazol
addikt

és neked kell a legtöbb ellenfelet megsebezned
és nem lőhetsz csapattársba

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111296) Jolet


Jolet
őstag

ma megint meglett elsőre 4929 dmg és 2 kill = 953 xp

sajnos tegnap dolgoztam, így csak holnap lesz meg a 10. :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111297) Chris0321 válasza Jolet (#111296) üzenetére


Chris0321
addikt

Jó neked, engem az internetszolgáltatóm ma minimum 200-as pinggel lepett meg, így hiába keltem fel, hogy tudjak munka előtt játszani a mai napot ki kell hagynom. Ha nem csinálnak valamit gyorsan, bukom a küldetést. Ilyen az én szerencsém, egyébként nem szokott gond lenni az internetemmel. :(((

(#111298) jr1994


jr1994
addikt

M103 carry time :D

A végén meg ritka random csapatmunka az artyval 1100 hp-s 140 ellen: link

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111299) nyunyu válasza rlazol (#111295) üzenetére


nyunyu
félisten

és neked kell a legtöbb ellenfelet megsebezned

Ez igy nem igaz.

Ha van ket confederate felteteleinek (6+ sebzett *, majd mas altal kilott enemy, nulla team damage) megfelelo csapattag, akkor a tobb base XPt kapo kapja a plecsnit, masik hoppon marad.

Ugyanigy mukodik a sniper, steel wall is, azokbol is csak egy oszthato ki csapatonkent.

és nem lőhetsz csapattársba

Ja, ha beledrohan valamelyik fogatlan scout csapattars, az is team damagenak szamit -> plecsni ugrik.
De ha jol emlekszem van valami limit, hogy mekkora sebzes felett szamit csak a koccanas, par HPs osszedorgolodzes nem szamit.

*: lanctalp nulla is annak szamit!
Tegnap IS-6-tal kaptam confederateet, pedig osszesen 3 sebzo talalatom volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111300) 04ahgy válasza nyunyu (#111299) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Tudtommal már ez megszűnt, több medál is lehet egy csatában ugyanolyan (pl. Top Gun, Confederate). A light, ha beléd rohan, akkor neki adja be a sebzést, mert neki a nagyobb a sebessége.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.