Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111701) zodo válasza jano_77 (#111698) üzenetére


zodo
nagyúr

Teszt szervere jött ma frissítés kb 5 perce indítottam a kliensét

(#111702) SyMbioTe

Ismét Boot Camp Challenge, csak most nem aranyat lehet szerezni, hanem személyes tartalékot.
1.: Nyerj meg 5 csatás és légy a 10 alap XP szerző között.
Jutalom: 3db 2x-es harci XP, 2 órán át.

2.: Nyerj meg 5 csatát, a szakasz lőjjön ki összesen 4 tankot.
Jutalom: 3db 2x-es legénységi XP, 2 órán át.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111703) kchryss válasza adrian360 (#111695) üzenetére


kchryss
addikt

Ez már csak ilyen. Előző napokban engem is a szívó ágra rakott, de ma kompenzál:

(#111704) SoulReaver válasza adrian360 (#111695) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez ma teljesen megszokott. A fele csapat 1000 alatt sebez... Én csak 10es csatákat tolok, de teljesen hulladék arcokkal sorsol össze az mm...

(#111705) Tuco Ramirez válasza SyMbioTe (#111702) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Ez is jó kis hétköznapi küldi. Mostanában kényeztet minket a WG. :)

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111706) SyMbioTe válasza Tuco Ramirez (#111705) üzenetére

Hát lehet lesz ennek még böjtje.. :D

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111707) adrian360 válasza SoulReaver (#111704) üzenetére


adrian360
őstag

abbahagytam 31%WR lett a nap végén 1750 WN8-cal. Csak az boldogít hogy meglett a StugIV TD15 is, így megvan már a TD, MT, HT (most februárban álltam csak neki a küldiknek). már csak az LT kell, de nagyon béna vagyok spotolásban, LT13-nál tartok. van valahol értelmes leírás, tipp hogyan kell lt-vel játszani ? mindenhol csak annyi van hogy várd ki a malinovkát vagy prokhorovkát, és búj a bokorba.

(#111708) jr1994 válasza adrian360 (#111707) üzenetére


jr1994
addikt

Valaki összegyűjtött pár kevésbé ismert spotolós helyet a napokban valamelyik fórumon, azt érdemes lenne visszakeresni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111709) rlazol válasza SyMbioTe (#111702) üzenetére


rlazol
addikt

ez borzasztó kevés jutalom 5 győzelmért (minimum egy óra játék) engem nem motivál...

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111710) EQMontoya válasza rlazol (#111709) üzenetére


EQMontoya
veterán

De ez kb. "ingyen" van, mert ha elkezdesz játszani, 5 győztes csata azért remélhetőleg összejön egy este.

A másik (legalább ötször legalább 4 tankot) tényleg nem triviális.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111711) KisApám válasza jr1994 (#111708) üzenetére


KisApám
addikt

Keressük, holnap ráérek :DDD

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#111712) nyunyu


nyunyu
félisten

Most jovok ra, hogy a napi kuldi ugyanaz, mint a T28 HTC HT-14 kuldije: csinalj 4 fragot platoonban :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111713) kchryss


kchryss
addikt

Szegény Tigrisnek nem volt tűzoltója, Berttel ráputtyantottam a motorháztetőre és égett, mint a Reichstag. :DD

(#111714) SyMbioTe válasza kchryss (#111713) üzenetére

Biztos szép szavakkal illette meg utána Anyukádat :DD
Szép lövés ;)

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#111715) rlazol válasza EQMontoya (#111710) üzenetére


rlazol
addikt

az, hogy ingyen van, nem jelenti azt, h megéri.
a napi küldiktől azt várom, h motiváljanak annyira, h amiatt leüljek játszani, vagy miattuk többet játsszak, mint nélkülük. Pl. 1,5 éve, amikor prémtankot (TOG) ért ugyanennek a küldinek a 15 napon át való teljesítése.
Pár XP boosterért nem játszom többet, mint amennyit amúgy játszanék.
Pesze van, akinek megéri és lehet, párezer csatával ezelőtt én is hajtottam volna rá. Most nem.
Nektek sok sikert!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111716) Barret001 válasza adrian360 (#111707) üzenetére


Barret001
addikt

Nekem ma kereken 50%winrate,volt már ennél sokkal rosszabb is :D 2-3 nap,és megvan az első skillem!
Nem a negyedik,ötödik,hanem az első :) Kb 3 lila köröm volt ma,nem panaszkodhatom ezért sem.

(#111717) jano_77


jano_77
nagyúr

Nekem ma egészen tűrhető volt a nap, legalábbis ami a statot illeti. Egy jól sikerült csatára is futotta, ahol a WZ-111 1-4-el 5,5K sebeztem és öltem 4-et. Kár, hogy vesztes csata lett, de így is megkaptam rá az ÁSZT! :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111718) EQMontoya válasza rlazol (#111715) üzenetére


EQMontoya
veterán

Arra értettem, hogy amúgy is játszom egy pár csatát este, és ez megvan anélkül, hogy bármi egyébre kellene figyelnem. Abban nyilván nem motivál, hogy többet játszak, de ha játszom mondjuk 10 csatát, akkor automatikusan megvan.

Same rules apply!

(#111719) kchryss


kchryss
addikt

Mit csinálhat szegény királytigris ha 5 arty van az ellenfélnél azok kívül, hogy összeszarja magát és beáll egy ház mögé? Naná, hogy Pascuccit. :D


Egyik legfordulatosabb csata volt wotos karrierem alatt. Vezetett sokkal mindkét csapat. Amikor meg úgy tűnt már biztos a győzelem, akkor besunnyogott a bázisunkra az utolsó két ellenfél és pár mp-en múlt, hogy nem foglaltak be. :)

[ Szerkesztve ]

(#111720) rlazol válasza EQMontoya (#111718) üzenetére


rlazol
addikt

5 győzelem az minimum 10 csata. 10 csata minimum 50 perc, de inkább egy óra. Mivel én a nagyon gyenge és a nagyon jó csaták után szoktam 5 perceket pihenni, van az másfél is. És amikor szopóág (30-40% WR) akkor kettő.
Az már jóval több, mint az a 20-40 perc, amit esténként ráfordítanék.

szerk.: persze van, h az 5 győzelem 6-7 csatából megvan, de többször van olyan, hogy egy csata 10-12 perc és esetleg vesztünk.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111721) EQMontoya válasza rlazol (#111720) üzenetére


EQMontoya
veterán

Nagyjából egyetértek a számításoddal. Talán az az, ami kicsit gyorsít rajta, hogy óhatatlanul van, hogy az ember korán hal (lelövik felderítés közben, hamar sikerül belefutni egy nagyobb sallerbe, bármi), akkor gyorsan garázs és másik tankkal mehet a következő.

Same rules apply!

(#111722) nyunyu


nyunyu
félisten

En is azt szamolgatom, hogy 650k XP kene az IS-7 megszerzesehez.

Centurion AX grind kozben ~4k XP/ora volt az atlagom prem nelkul, igy kene durvan 120 ora jatek (napi 4!)ahhoz, hogy a garazsba guritsak egy tankot, amivel nem valoszinu, hogy hosszu tavon jatszanek, mivel prem nelkul nem lehet fenntartani egy tier10 tankot, meg amugy is bena vagyok ahhoz a szinthez.

Max a HT-15 kuldikhez kellhet az IS-7, minden masra ott az M6/T29/E75, esetleg T110E5.

Meg amugy is utalok ugyanazzal a tankkal menni hosszu orakon at, amiben volt eleg reszem a masfel-ket honap alatt nullarol AX haracsolas, majd 2 het FV4202P kuldi kapcsan.
De annak legalabb egy eleg jol kereso nyolcas prem tank volt az eredmenye, nem pedig egy penztemeto tizes.

Plusz lassan ideje lenne elovenni a Starcraft II Protoss kampanyat is, ha mar eddig az AX grind miatt nem jutott ra ido.

Premmel egyszerubb lenne, viszont nem vagyok hajlando tomni a WG bukszajat, miutan kenytelen voltam elverni 8 honap prem arat uj procira egyaltalan azert, hogy jatszhato legyen a jatek, ha mar az evek ota igergetett tobbszalusitasbol eddig semmit sem lattunk, aztan diavetites sebesseggel futott a negymagos Athlon II-on. (Harkov 15fps max...)

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111723) Jolet válasza nyunyu (#111722) üzenetére


Jolet
őstag

Most naponta kapsz dupla XP-t a küldikkel
Nekem ma hat csatából meglett a küldi...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#111724) Enzolord válasza adrian360 (#111707) üzenetére


Enzolord
addikt

Egy hónap alatt meg lett a Stug? Az azért nem olyan rossz.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111725) #84221696


#84221696
törölt tag

Szerver foglalt. Legalább is az eu1. Szerver nem válaszol: eu2 :)

(#111726) wigo70 válasza #84221696 (#111725) üzenetére


wigo70
tag

akkor nem csak nekem szar. egész megnyugodtam...

(#111727) adamgreen válasza #84221696 (#111725) üzenetére


adamgreen
senior tag

Szokásos szopassuk az EU-sokat megint.

mindkét szerver összefosta magát :C

(#111728) jagada


jagada
őstag

A KV-1S-t a troll gunnal szoktátok használni? A 85 mm egy foscsombék.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111729) zodo válasza #84221696 (#111725) üzenetére


zodo
nagyúr

Ma nincsenek toppon az EU felelősök.
Cikkben és in-game beharangozott T-28E F-30 és FCM 50 T csomag (+slot + 2500 gold) sincs közel két órája a shopban.

(#111728) jagada

Ellenfélként főként a troll-al találtam magammal szemben de arra a kis időre amíg elértem a KV-85-ig nem tettem fel, 85mm-el használtam.

[ Szerkesztve ]

(#111730) #84221696 válasza adamgreen (#111727) üzenetére


#84221696
törölt tag

Lehet, én tehetek róla. :DDD Nyitottam egy ticketet, hogy a régi emailem nem jó és az új email szeretném regisztrálni. Lehet, erre küldtek egy választ a régi email címemre.:DDD

(#111731) Enzolord válasza #84221696 (#111730) üzenetére


Enzolord
addikt

Kicsit nem figyelsz a fán ragadt macskákra, és már elrontod több milliárd ember játékát.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111732) Ricsxx


Ricsxx
tag

Nekem tegnap nagyon kegyes volt az MM.A Comet-tel összekalapaltam 50k xp-t es szinte csak win

(#111733) #84221696 válasza Enzolord (#111731) üzenetére


#84221696
törölt tag

A héten az összes macska megdögölhet a fa tetején, ha olyan hülye, hogy lusta lemászni. ;] a héten szabin vagyok...
Ez olyan buzis volt... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#111734) adrian360 válasza Enzolord (#111724) üzenetére


adrian360
őstag

még nem lett meg, csak a 3 ág, de ott megvan a másodlagos 15-ös szóval csak az LT kéne még. lehet ez lesz még egy hónap ahogy bénázok LT-vel :D :D
spg-ből nincs semmi, az nagyon nem az én világom :D
azért nem nulláról kezdtem, csak 2013 óta most vettem elő megint a játékot, akkor is3-ig jutottam el, szóval ilyen 6-7-8as tankból volt pár amivel neki tudtam állni csinálni a küldiket.

(#111735) jozefgucci1 válasza #84221696 (#111733) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Buzis akkor lett volna ha macska helyett Cicát írtál :DDD volna ! Érted Cicám ? :B

Amúgy Enzo már elkelt ! :N

Áhh ezt nem merem leírni .......

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#111736) lacibacsi válasza zodo (#111729) üzenetére


lacibacsi
addikt

Zodo!

Ott vannak a boltban, csak valami új szokás szerint be kell jelentkezned, mert csak akkor válik láthatóvá.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#111737) zodo válasza lacibacsi (#111736) üzenetére


zodo
nagyúr

Igazad van, nem tudtam az új szokásról.

(#111738) #84221696 válasza jozefgucci1 (#111735) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ő egy igazi vadmacsku! ;]

(#111739) Enzolord


Enzolord
addikt

Ó jajj.. :) Na így már buzis lett.. ;] ;] ;]

(#111735) jozefgucci1 el bizony, csak akkor van tankozás, vagy meccs nézés, ha nem van ott asszonypajti, mert nem fér meg a két dudás.. :C :C
Majdnem ez is az lett, ahogy először fogalmaztam.. :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#111740) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ennyi. Kövezzetek meg, de én mostantól jelentem az összes lightot, aki arra megy, hogy hátulról lövöldözgessen, ahelyett, hoyg megvillantaná azt a k...a ellenfelet! :W :W :W :W :W :W

M41

Az, hoyg nyertünk nem számít, az ellenfél az egyik oldalon lemminglet, a mieink a másik oldalon. Olyan sok finom puha tank volt ott, simán összekapkodhattam volna még 2k damaget, ha lett volna spot...

(Mi megy itten, kéremszépen?:) Cicázunk, meg csajosat játszunk?)

Montoya: Pl nézd meg ezt a SU-122-44-et. T7es TD. D25T löveg tesó van rajta, és mégis felkerülhet 9esekhez is. És nem emlékszem olyan csatára, amikor 9esek között elveszett lett volna. Pedig, mondom mégegyszer: D25T löveg. 175 pen, kb a fél égbolt a célköre, és mégis lehet alkotni vele. Miért? Mert ahol ott van 7esként, a túloldalon is vannak 7esek. És nagyon ritka az olyan szitu, hogy csak te lennél életben, szemben meg pl egy E75 robog feléd nyélgázzal.

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111741) EQMontoya


EQMontoya
veterán

A Hetzer trollgunja mire jó?
Miután oldalról, tisztán, álló Type91-et álló helyzetből kétszer leláncoltam vele, úgy döntöttem, hogy nem erőltetem. Távolság mondjuk 70-100 méter között valahol.
Ezt egy PZII railgunnal átlőttem volna kb.

Same rules apply!

(#111742) jagada válasza EQMontoya (#111741) üzenetére


jagada
őstag

Mondtam már neked, ha a tankjaid lövegeinek átütésével van problémád, értsd: nem ismered a tankok gyenge pontjait, ne pont a japán heavy-kel kakaskodjál.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111743) EQMontoya válasza jagada (#111742) üzenetére


EQMontoya
veterán

De könyörgöm, egy szinttel kisebb (Type91, azaz Tier III) tankot, oldalról, közelről, álló helyből azért csak illene belőni. :)
15-ös meg 20-as armorja van...

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#111744) Szepi1979 válasza jagada (#111742) üzenetére


Szepi1979
senior tag

A type-ot szét kellett volna robbantania, nincs annak páncélja, szerintem heat-et lőhetett a kollega amit ugye megevett a lánc.

“ nem kell mindig nyerni “

(#111745) Motyi válasza Plasticbomb (#111740) üzenetére


Motyi
senior tag

Ezen felesleges rágódnod, ez egy játék, mindenki azt csinál benne amihez kedve van (értelemszerűen kivétel a csapatsebzés, blokkolás,afk). Ha valaki artyval akar spottolni vagy spotterrel hátul kempelni megteheti, semmilyen szabájt nem sért vele így a hajadra kenheted a reportodat. A másik, hogy ebben az esetben egy gyenge piros játékosról van szó (ha jól néztem akkor olyan 1000 wn8-a van, szóval vörös) és érthető, hogy ideges vagy, de pl. egy unicum sem feltétlenül fog spottolni, hanem a dmg-re megy, hiszen xvm szerint ha spottolsz 10k-t attól még paradicsom vagy, ha kitolsz 2-3-4-5k dmg-et egy lightal akkor császár. :)

(#111746) Bad Pritt válasza Szepi1979 (#111744) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy AP-t. Alapból minden ágyúhoz az az első lőszer.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111747) Plasticbomb válasza Motyi (#111745) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Nálam inaktív az xvm sat része, és többekközött ezért is. Nem elég jó sajnos.

Viszont: Csapat alapú játékot játszol, ahol minden tanktípusnak és tankosztálynak megvan a maga feladata. PL a td toljon ki minél több damaget. Pl ezért szeretem a Su-122-44et és az ISU-122S-t, mert rengeteget lehet vele lőni, ami nekem is meg a spottereknek is credit és xp. Ha bármelyikkel nekem kell spottolni, akkor ott már régen rossz, mert 1: nincs olyan jó mozgékonyság/álca/páncél, hoyg ezt megtedd, 2: de a nagyobb probléma, hogy nincs is olyan szuper über látótávja sem.

Ezt most mentem, ISU-122S:

Ezt azért nyertük, mert csinálták egy páran, amit kellett, mentek előre, és ha nem vagyok figyelmetlen, akkor időben váltok lőszert, és bezsebelem a 6ik killt is.

Az előző, amit linkeltem már, meg azért nyertük, mert a két lemmingcsordából a mieinket nem fogták meg, míg azért nekem sikerült annyira feltartanom az ellenfél lemmingeket (az első maflás után azért egyik Su elé sem szívesen szaladnak ki.:) ), hogy a mieink be tudtak végül foglalni. Csak parlagon maradt az ellenfél hpjának közel 75%éka.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111748) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

IS-7-ről vélemények...? A T-10-et éppen tegnap fulloztam ki, tehát a Top of the Tree akció végéig eljuthatok az IS-7-ig. Nem volt tervbe véve az IS-7 megvétele, de azért most hogy akcióban van azért elgondolkodtam rajta, Kérdés, hogy megéri-e beruházni rá, mert önmagában csak azért, mert 30%-kal olcsóbb még nem venném meg.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#111749) jr1994 válasza Tuco Ramirez (#111748) üzenetére


jr1994
addikt

Az IS-7 egy életérzés, kell bele a 4 skilles crew de meghálálja. Bejött tegnap ez a küldetés úgyhogy mentem vele pár (4) csatát és egész jól ment vele annak ellenére, hogy mostanában alig mentem tízessel, 2700 átlagsebzés csak összejött.

4,2 millióért tuti vétel, max ha nem tetszik az akció után 3-ért eladod, de mindenképp érdemes kipróbálni.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111750) adamgreen válasza jr1994 (#111749) üzenetére


adamgreen
senior tag

10-es tankot nem adunk el üss a szádra ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.