Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#111051) emre


emre
veterán

pedig én hogy utálom ezt a vackot

hmmm, nem ide akartam, de most már mindegy ;]

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111052) Skyhunter válasza emre (#111051) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Replay-t kérünkszépen. :)

(#111053) emre válasza Skyhunter (#111052) üzenetére


emre
veterán

Itten van kérem szépen, de elég uncsi volt, mert gyenge volt az ellenfél. replay

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111054) jr1994 válasza Greentea (#111050) üzenetére


jr1994
addikt

Ha csak az lenne, de szemből a test két szélén lévő lecsapott részt is minden belövi. Szerencsére a sok bot ezt nem tudja :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111055) Greentea válasza jr1994 (#111054) üzenetére


Greentea
senior tag

Jaja, de sajna ma akikkel találkoztam mindenki tudta.. :DD :(

2x2 néha 5

(#111056) rlazol válasza bigobert (#111046) üzenetére


rlazol
addikt

ebből még mindig nem derül ki sok. Ez alapján Kharkov a csökkentett előfordulással működő képest Stalingradhoz képest valóban 4xeres volt, de a többihez képest?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111057) nyunyu


nyunyu
félisten

Stalingradot csokkentettek a 9.13-ban???

Eddig nem tunt fel, meg mindig tul gyakori. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111058) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Azt vágjátok, hogy a Chieftain már benne van a játékban a mi kliensünkben is? QB most rakott fel videót Youtube-ra, Kínában már használják a tankot és a kínai replayt az eu-s klienssel le tudta játszani Chieftainestül...
Mondjuk most még elég nyominak tűnik, sokat fognak még rajta csiszolni szerintem.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111059) h1mpi válasza Bad Pritt (#111058) üzenetére


h1mpi
nagyúr

az valami brutál tank lesz. :Y 270 pen, majdnem 3K DPM... és 1300-as lövedék sebesség... ja és 40+ tank sebesség 1.5 sec aim time. Tényleg szar :P

a videóban 6 perc alatt lőttek vele 7K dmg-et :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111060) Bad Pritt válasza h1mpi (#111059) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én is lőttem már 7K-t ennyi idő alatt, QB is rakott már fel videót, ahol ennél többet is sikerült.
Ez megint egy olyan tank, mint a WT E 100, vagy a Tortoise, amit a wg mindenáron bele akar gyömöszölni a játékba, ezért az ágyút buffolják orrba-szájba, ha már minden egyéb statja szutyok. Alapból érthetetlen, hogy miért a Mk. 6-ost akarják belerakni, ráadásul egy ilyen furcsán lecsupaszított, gyengített verzióját.
Mindegy, meglátjuk még, miből lesz a cserebogár, de jelenleg pont úgy néz ki, mint az FV4202 volt, nagyobb alfa, nagyobb test, rosszabb camo, jobb torony.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111061) Fel válasza Bad Pritt (#111060) üzenetére


Fel
addikt

Én még mindig úgy tudom, hogy az FV215b helyett nem lesz Chieftain Mk. VI.
Valami egyéb módon lehet majd ezt is megszerezni.

(#111062) AVarice


AVarice
tag

Sikerül odapörkölni! :) Végül visszavettem a Cromwell-t és azzal lett meg. :) Még egyszer köszönöm a tippet.

(#111063) Bad Pritt válasza Fel (#111061) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hallottam hírét, ettől függetlenül nem látom értelmét ennek a Mk. 6-osnak.
Olvastam amúgy a nyilvános dokumentumot arról a Super Conqueror páncélról, nem fogják tudni a jelenlegi játékmechanikába beilleszteni azt az egész tankot abban a formájában, csakis úgy "butítva", mint a Super Pershinget.
Sokkal reálisabb lenne a Chieftain Mk. 2 még mindig, ahogy azt két éve folyamatosan a felszínen tartják. Létezett, jól dokumentált paraméterekkel rendelkezik, csak annyit kéne rajta gyengíteni, mint az IS-7-en vagy a T-10-en. Ráadásul ezzel, hogy berakják reward tanknak a Mk. 6-ot meg is lesz a modelljük hozzá, bár ez sok előnyt nem jelent a Spaced Armor Conquerorral szemben.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111064) sutyi^ válasza h1mpi (#111059) üzenetére


sutyi^
senior tag

Azzal baj nincs, csak igazából egy fél hp-s Cheiftainen kívül, egy light tankkal viaskodott és support snipe volt.

Semmi hasonló szintüvel nem kellett ölre menni szemtől szemben és igénytelen arty focus sem volt. Igazából ennek a tanknak akkor lenne értelme ha 310 lenne rajt az alaplőszer, és HESH mondjuk a premium... (főleg hogy az L11 lényegesen nagyobb átütéssel rendelkezett mint az L1 a Conq-on.) feltéve ha a torony páncél tényleg annyira megbízhatatlan. Persze álmodik a nyomor...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#111065) h1mpi válasza sutyi^ (#111064) üzenetére


h1mpi
nagyúr

igazad van, de nekem tetszik ez a medes feeling, amit lehet vele játszani a videó alapján.

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111066) bigobert válasza rlazol (#111056) üzenetére


bigobert
tag

Nincs infóm. Csak a posztra reagáltam. Az én rotációmban eleg gyakran jönnek ezek a pályák, de ez úgy szubjektív, mivel nem készítettem adatbázist. Számomra az egyetlen furcsa dolog az, hogy a pályák nem ugyanolyan valószínűséggel jönnek?

(#111067) h1mpi válasza bigobert (#111066) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ha nem mindennap játszol, akkor nem. Mivel naponta vannak a szervereken pio mapok. Akkor szoktam EU2-re menni, ha EU1-en olyan mapokat ad csak, ami nem kedvez mondjuk a HT-nak

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111068) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tegnap meglett a nagy Patton.
Milyen felszerelés javallott hozzá? A kicsin vert. dtab., venti és optika van, az bevált. A nagyra mehet ugyanez? Tulképp ugyanaz a játékstílus csak kicsit turbózva.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111069) h1mpi válasza mcwolf79 (#111068) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ezzel hasít :K Nagy kedvencem az M48

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111070) mcwolf79 válasza h1mpi (#111069) üzenetére


mcwolf79
veterán

A trackelő TD-t adta el , hogy legyen rá kredit. :U
Meg kell mondjam egy cseppet sem fáj érte a szívem. Most adtam el harmadjára, de sztem ezennel végleg eltűnt a garázsomból. Én isten bizony próbáltam szeretni, de az az ágyú nagyon random. Valamelyik nap T49-cel rongyoltam rá, oldalba lőtt és csak letrack-elt. Vigyorogtam nagyon, de a másik oldalon annyira ilyenkor nem szoktam vigyorogni. :W

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111071) h1mpi válasza mcwolf79 (#111070) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én azt csak egyszer vettem meg és adtam el. Sokat tanultam korábbról és 95 csatát mentem vele, hogy ne ítélkezzek 20 csata után feleslegesen. Azt hiszem az egy 4 skilles legénységgel már eléggé meg tud erősíteni, hogy trackelni nem egy ilyennel megyek be csatába :DDD

Amúgy azért vettem meg a sok kritika ellenére is, mivel ez nagy kedvenc ág a JgPz IV kivételével az összeset imádom. De ez valahogy nem adja, talán ha egyszer valamit buffolnak az ágyúján visszaveszem, de amúgy esélytelen. Valamelyik nap, amikor ugyanazt az IS3-at kétszer trackeltem egymás után, akkor döntöttem el, hogy mennie kell.

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111072) mcwolf79 válasza h1mpi (#111071) üzenetére


mcwolf79
veterán

Visszatérve az M48-ra nekem még vhogy szoknom kell.
A kistestvérrel nagyon adta, ezzel mintha nagyon hiányozna az az 1 ˘ csőlehajlás mínusz. Sokszor nem tudok ránézni a domb mögött olyanra, amire érzésre a kicsivel simán rá tudtam tartani a csövet.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111073) h1mpi válasza mcwolf79 (#111072) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem 20-30 kör kellett a nagy ágyúval, hogy fel tudjam venni a ritmust. Illetve az fontos, hogy tier10-ben ugye nagyobb pofonokat kapunk, mint 9-ben, ha kint marad a torony :DDD

64 csatám van vele 2481-es átlaggal és 2068 WN8-al, ami hozzám képest a max, amit ki tudok hozni egy ilyenből egyelőre. BIA+venti és Cola-val az aim time az viszont vicces :DDD Nem szabad utána mással játszani, mert azt hiszed nem is szűkül a következő tank :P

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111074) emre válasza mcwolf79 (#111072) üzenetére


emre
veterán

Hagyd a fenébe az M48-at, az E5 jobb med tank mint az. :DDD

(#111075) h1mpi

Nahát, még bujkálni sem kell...akkor ebben is jobb.
Aki bujkálni akar, annak mindegy milyen gép van a segge alatt az bujkálni is fog.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#111075) h1mpi válasza emre (#111074) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja csak azzal bujkálni a dombok mögött elég "égő" ;]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111076) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is kell a nagyputtony, de még farmolom a free xp-t az ágyúra. Addig sok víz le fog folyni a Dunán, úgy érzem. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111077) h1mpi válasza Bad Pritt (#111076) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én azt "megvettem" ennyit megért jobb a feeling mint a 8-as prémekkel szenvedni.

ST-I toptierként a halálutcában elég OP :DDD nem tudtak meglőni se :D

[ Szerkesztve ]

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#111078) athomi


athomi
veterán

Csak én futok bele állandóan, hogy a sokkal gyengébb játékosok (800-1200 wn8) próbálják megmondani mit csináljak vagy nemes egyszerűséggel csak beszólogatnak, vagy ez általános?

(#111079) mcwolf79 válasza h1mpi (#111077) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sztem az a halálutcában nem csap top tier-ben OP.

athomi:
Igen, általában a citorm/narancssárgák a legokosabbak.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#111080) jagada válasza h1mpi (#111077) üzenetére


jagada
őstag

Azért ez erősen játékosfüggő is, a tomatok akik sokszor kb. 12 fps-el játszanak még egy házat sem tudnak eltalálni.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#111081) nyunyu válasza h1mpi (#111071) üzenetére


nyunyu
félisten

Egyaltalan maradt olyan tizes TD, amivel meg lehet jatszani?

Foch 155, Obj268 legenysegestol all a garazsban, T110E4-bol asszem kozvetlenul a nagy TD nerf utan vettem ki a legenyseget, es tettem vissza a T28 Protba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#111082) Plasticbomb válasza nyunyu (#111081) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Kedvezni kellett a CoD rétegnek, így ma már nem tankokkal játszunk, hanem golyószóró papírmasékkal.

Többek között ezért kapok manapság agyf@szt, pluszba épp WZ-111-4et húzok, már csak a motor hiányzik belőle, de rengeteg van az AXből, így szinte folyton T10et kap, (SZINTE, néha azért lehetek én is trógermészáros vele), valamint azért szokni kell megint a medheavy keverék stílust. Régen volt már IS-8am.

Jó hír a top of three módosítás módosítása, így azért előbb kapok kedvet az IS-7 újra megvételéhez. Néha azért jó gép volt az...:D

Hja és igen: Dehogynem adunk el T10et és prém tankot is. T10 artyt meg annál inkább, ha használhatatlan hulladék. Artynerf előtti OB261 jó volt, nerf után 200 csatát még beleraktam. Majd eladtam. Később meglett a T92. 124 csata 54%WR ment az is a levesbe. Ma nagyobb artyval nagyon kell kapd a pozitív RNG-t, hogy valami hasznosságot is érezz, ha az nincs meg, akkor rengetek olyan csatád lesz, ahol nem csak hogy 0 damaged lesz halom trackkel, vagy még azzal sem, mert gyak full rászűkülve 100 méterre arréb lő folyton, de még le is darál valamilyen kis mitugrász light, mert mindenki sz@rik a fejedre.

Kelvin: Az sem. Baromi hosszú töltésidő, baromi vacak pontosság, és nem vagy elég páncélozott sem egy komolyabb közelpofozkodáshoz. A pontosságot meg említettem: messze van egy snipertől. A HESH lőszer jó hatékonyságú használatához szintén nincs pontosságod, az AP meg nem akkora nagy maflás.
De ha már említetted, megyek is vele egy kört. Nagyon poros már az is.:D

[ Szerkesztve ]

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111083) Kelvin válasza nyunyu (#111081) üzenetére


Kelvin
őstag

Nem sok, talán a brit fv td....

Plasticbomb: World of med/light tanks lehetne lassan a hivatalos neve a játéknak...

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111084) Plasticbomb válasza Kelvin (#111083) üzenetére


Plasticbomb
addikt

JÁJDEJÓ! Végre mentem egy élvezetes kört az FVvel! Igaz, hogy vesztettünk..:(

Azért köszi, hoyg megemlítetted.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111085) vgabri1


vgabri1
tag

Érdekes ki osztás.

(#111086) ollie válasza nyunyu (#111081) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

T110E3?

(#111085) vgabri1: ez tök jó, végre nem szólnak bele a TD-k, medek, lightok és artyk a nagyok dolgába ;]

[ Szerkesztve ]

***

(#111087) #84221696


#84221696
törölt tag

E100 első skillnek javítás mindenkinek mehet?

(#111088) jr1994 válasza #84221696 (#111087) üzenetére


jr1994
addikt

Persze, de ugye nem mondod komolyan hogy újoncokat tettél az E100-ba? :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#111089) fradi81 válasza #84221696 (#111087) üzenetére


fradi81
veterán

De 6. érzék is legyen.

moto g72, Ninebot d28e

(#111090) #84221696 válasza jr1994 (#111088) üzenetére


#84221696
törölt tag

Csak újoncokat tudtam. Nincs prémtankom átképezni a legényeket. De legalább 100-as srácokat raktam bele.
Az E75-ben meg Tiger 2-ben is csak 1 skilles fickók vannak. A Tiger 1-ben meg nincsenek 100-asok.

[ Szerkesztve ]

(#111091) Plasticbomb válasza #84221696 (#111090) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Oké. Ez azért fájt.

Prémtank nélkül is át tudod képezni a legénységet adott nemzeten belül kb bárhova. A prém tankkal csak meggyorsítod a fejlődésüket. a %ék növekedésést, de csak akkor, ha az adott prémtankban használod, és a legények adott osztályból kerültek bele.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111092) #84221696 válasza Plasticbomb (#111091) üzenetére


#84221696
törölt tag

Azt hiszem, ezzel tisztában vagyok. Csak a kedvenc tankjaimból sajnálom kivenni a jól képzett srácaim.

(#111093) Plasticbomb válasza #84221696 (#111092) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Akkor ezt mond, ne a prémtank hiányára fogd.:)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#111094) rlazol


rlazol
addikt

WT IV-en és WT E100-érdemes a nagyobbik löveget kifejleszteni? Elég gyenge pen és rossz pontosság társul a nagy alfa mellé :/

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#111095) #84221696 válasza Plasticbomb (#111093) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ha lenne prémtankom, akkor már a 2. skillt húznám az E100-ba. :)
Szóval, akkor parancsnoknak 6. érzék, a többieknek meg mehet a javítás.
Felszerelésnek töltésgyorsító és venti alap. A 3. mi legyen? Repeszpáncél?
Illetve milyen gyakran gyullad? Ha esetleg annyira nyem jellemző, akkor tűzoltó helyett csoki mehet?

[ Szerkesztve ]

(#111096) Kelvin


Kelvin
őstag

Azt lehet tudni nagyjából mikor várható újra álcafestés, legénység átképzés akció? Van más olyan fix időpont mint a karácsony, újév volt?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#111097) Bad Pritt válasza #84221696 (#111095) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Parancsnoknak is menjen javítás. Ha elérte a 100%-ot, és elkezdte a második skilljét, akkor oszd ki újra, legyen az első a hatodik érzék és másodiknak kezdje a javítást. Így a fejlődés közben is hasznos lesz.

Én stabilizátort, töltésgyorsítót meg célzásgyorsítót tennék rá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#111098) 04ahgy válasza #84221696 (#111092) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Azért az 1 skilles legénység nem jól képzett... A Tiger II-t és az E 75-öt meg gondolom azért tartottad meg, mert kedvenc. Az E 100-zal ilyen legénységgel semmi jót ne várj.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#111099) jano_77


jano_77
nagyúr

Jó úgy játszani, hogy ennyire balfasz csapatok vannak :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#111100) jozefgucci1 válasza jano_77 (#111099) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Hatos arty-val sebzek ennyit , ez elég gyengécske kör tőled :DD
Na jó viccet félretéve , tegnap nekem is így adta , de legalább sebzésben nem maradtam le én sem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.