Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#110351) Bad Pritt válasza jano_77 (#110350) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Totál új legénységgel kezdenéd?
Használható legtöbb esetben, tier limites, többször van 5-ösben, mint 6-osban. Én a három és fél skilles FV215b (most már Conqueror) legénységgel használom, elég szörnyeteg tud lenni. A tier 5-ös 75-ös ágyúk lövéseit legtöbbször pattintja, tapasztalatom szerint 130 fölötti pen már beviszi. A tornya sem annyira gyenge, mint egy Cromwellnél vagy Churchillnél, nagyon jó ágyúsüllyedése van, tierjében korrekt pontosság és szűkülési idő, gyenge átütés (T 25 például már gondot okoz neki, KV-kal kellemesen pattogtatni fogjátok egymást). Ami viszont kiemeli a többi heavy közül, az a hihetetlen mozgékonyság, nagyjából olyan, mint a KV-1S volt régen. Én szeretem, mert nagyon troll tud lenni (pattint a segge is). Viszont pénzt ezzel nem fogsz sokat keresni sajnos, bár ez mindegyik 5-ösre igaz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110352) lacibacsi válasza #84221696 (#110344) üzenetére


lacibacsi
addikt

Akkor megnyugodtam. Tudod, még csak most készülök meginni a reggeli kávém és anélkül csak alapjáraton ketyeg minden elmebeli képességem. (Mondjuk kávé után is csak félgázzal, de ez más kérdés...)

Az LT küldetések nagyon pálya, ellenfél és saját csapat függő. Azonban van egy módszer (nem meglepő módon egy Laci-tól tanultam el), amivel pár nap alatt sikerült a necces küldiket megcsinálnom.

Rlazol kolléga fogalmazott imigyen:

"A küldikhez én azt csinálom, h egy adott típussal megyek. Pl T37/spicc vagy Dicker/Rhm. Ha kilövik az egyiket, megyek a másikkal. Ez a stílus miatt is jó, de kb egy hét alatt végigmentem így LT6-tól az összes T28 light küldin. Mert ha eleget mész, akkor beadja a megfelelő szitut. A 3 artyt vagy a megfelelő pályát stb. A lényeg, h akkor a küldire alkalmas tankban ülj."

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110353) Mister_X válasza jano_77 (#110350) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nekem megvan és rajta az ász plecsni, szeretem. Azért vettem meg, mert kíváncsi voltam, hogy milyen az, ha egy Matilda BP kaliberű tank (az Excelsior ágyúja rosszabb valamivel) tud mozogni is. Van rajta páncél bőszen, sidescrape az elöl levő torony miatt nem mindig sikerül, de megesz szinte minden top tierként.

Megnéztem QB Revalorisé bemutatóját, ő dícsérte az ágyú miatt. Elcsábultam, tényleg nem olyan rossz, az alfa sebzése tényleg baromi jó. Első menet:

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110354) athomi


athomi
veterán

Cromwell után elég pofon ez a Comet, mindenestre a Comettel sokkal jobb a win rate-em. :DDD

(#110355) Bad Pritt válasza Mister_X (#110353) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Azt a három felszerelést raktad rá, amit a csomagban kaptál?
Csak azért nem vettem még meg, mert szeretem, ha lát a tankom, de erre kellene szerintem a célzásgyorsító meg a stabilizátor is, akkor meg nem fér fel a távcső/periszkóp. :(
Amúgy pont tegnap gondolkodtam, hogy kéne egy 8-as olcsó prém med, mert már elég nagy a választék közülük. Legénységem csak a Pantherbe meg a SuperPershingbe lenne, de pont ez a kettő érdekel legkevésbé. Ami tetszene, az ez a francia Super Sherman (a Revalorisé amúgy egy teljesen más harckocsi volt a valóságban, de ez ne zavarjon minket :D) meg az STA-2, mert az tökre hasonlít a Pershing-re. A CDC se lenne rossz, csak csúnya. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110356) jano_77 válasza Bad Pritt (#110351) üzenetére


jano_77
nagyúr

ha 100%-os legénységet adnak hozzá, akkor azzal, ha csak 50%-ost, akkor tennék bele egy 100%-osat, de igen teljesen újjal, 6. érzék nélkül. Kredit szerzésre van CDC, FCM, Mutz, IS6, Type59, E25 pl. :B
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalataidat. :R
T8-as prémek: Ne riasszon el, hogy "csúnya" a CDC - egyébként ez szerintem szubjektív, nekem kifejezetten pofás - mert nagyon jól használható med, szerintem élvezetes vele a játék és jól is keres! Gyors, könnyen tudsz pozíciót változtatni, ha úgy szükséges, a lövege is jó, szerintem pontos és nem igen kell bele a gold sem! Olykor-olykor még pattintani is képes, amin én magam is meg szoktam lepődni. ;]

Mister_X: Neked is köszönöm a beszámolót. :R

(#110354) athomi: nekem az Obj.416-al vmi 68-69% a WR, épp tegnap néztem, amin nem kicsit csodálkoztam el. Igaz nincs túl sok csatám, de annyira szarnak érzem azt a tankot, hogy hanyagolom is már jó ideje. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110357) Mister_X válasza Bad Pritt (#110355) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Igen, a spotot meghagyom másnak, igyekszem 400m túlról lövöldözni, akkor meg nagyjából felesleges. Az alap APCR lövedék állati, a shell velocity az egekben, gyakorlatilag azonnal ott van.

Egyébként a Revalorisé szerintem egy Sherman M-51 egyébként.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110358) jano_77 válasza Bad Pritt (#110355) üzenetére


jano_77
nagyúr

Amúgy elérhető játékon belül az Excelsior?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110359) SyMbioTe válasza Mister_X (#110357) üzenetére

Szerintem is ez a Revalorizé, ezt hívják Super Sherman-nek is azthiszem.

(#110358) jano_77
Igen, bent van in-game is, 1500Gold-ért dobálják.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110360) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Hali!

A 9.14-es teszt verziót letöltöttem, de meg vagyok lepődve hogy kaptam sok aranyat XP-t és manit...
de van olyan tankom ami nincs meg benne, amit meg vettem már?
de most minden tankot meg tudok venni...ez érdekes... :F

WOT: kissio

(#110361) Bad Pritt válasza Mister_X (#110357) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Lehet beszerzem én is, tetszik, meg mindenki a Firefly-hoz hasonlítja, az meg tetszett. Csak a francia gyorsabb meg jobb az ágyúsüllyedése is, de az a célzásidő...

Igen, ennek volt a beceneve a Super Sherman. Amúgy elképesztő, hogy mikor kihozták az eredeti M4-es koncepciót az amcsik, akkor még a 76-os ágyúra is azt mondták, hogy képtelenség belepasszírozni a toronyba, de azért csak sikerült. Erre később a briteknek sikerült a 17 fontos lövegüket is belerakni, aztán a franciák egy évtizeddel később már egy 105 mm-es löveget tettek bele egy alig nagyobb toronyba Izrael számára, ráadásul szerintem az a változat, ami eredetileg viselte a Revalorisé nevet az volt, aminek egy AMX 13 tornyot adtak. Jó kis fricska. :D
És akkor arról nem is beszélek, hogy hány koncepció alapja volt az M4 alváz. Hihetetlen konstrukció volt a maga idejében.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110362) wwenigma válasza Dr.Én (#110360) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tesztszerver, ezert adjak. Nincs köze a rendes accodhoz.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#110363) galervin93


galervin93
őstag

Gyerekek, ma agyf*sz van. Két napig ment, ma úgy néz ki elfelejtettem játszani. Nem is a 0/5-ös kezdés, hanem a 3-4 perces, sima bukó csaták, ahol esélyem sincs sebezni. Simán lerohannak, egy-két értelmes játékossal maradunk általában 4-5-7 ellen, akik egyszerre rontanak ránk, miután a botjainkat simán legyalulták... ST-I, IS-3, T-29, egyikkel sem sikerült 1000 sebzés fölé jutnom. 400 epénisz 5 csatából... Nem normális...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#110364) Dr.Én válasza wwenigma (#110362) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem...akkor a 9.13-al is lehet külön játszani?

WOT: kissio

(#110365) Plasticbomb válasza Dr.Én (#110364) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Már nem.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110366) Dr.Én válasza Plasticbomb (#110365) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem... köszi... :R

WOT: kissio

(#110367) #84221696 válasza galervin93 (#110363) üzenetére


#84221696
törölt tag

Elmondtad a lényeget. Botok vannak a csatában. :)

(#110368) athomi


athomi
veterán

December vége óta játszok újra a játékkal, előtte hónapokat kihagytam. Amikor beléptem arra lettem figyelmes, hogy van némi aranyam (ami nem volt), valamint néhány nap prémium fiókom van. :Y Tud erről valaki valamit? :D

[ Szerkesztve ]

(#110369) #84221696 válasza lacibacsi (#110352) üzenetére


#84221696
törölt tag

Én túl vagyok a kávén, de van, aki szerint most sem vagyok beszámítható! :D

Sajna csak egy light tankom van (type-64), másik nincs. Ha lenne egyszer valami akció, akkor a kis francia amx-et venném meg (már nem emlékszem melyik az a prémium).
Light tankokkal nem tudok játszani. Nekik sem áltam:)

(#110370) lacibacsi válasza Dr.Én (#110366) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mármint a 9.13 teszt szerveren nem lehet játszani, mert az azóta nincs, amióta élesben megy a 9.13.

Az éles szervereken jelenleg a 9.13 verzió fut. Az itteni eredményeid integrálták be a 9.14-es teszt szerverbe, de mivel ez az integráció pár héttel ezelőtt zajlott, a tesztben csak a pár héttel ezelőtti tankjaid lesznek bent. A gold, a kredit és free xp pedig azért annyi amennyi, hogy szabadon, kötöttségek nélkül tudd kipróbálni azt a technikát, amelyiket csak akarod. Nyugodtan vásárolhatsz és adhatsz el bármit, az éles 9.13-ban nem lesz hatása.

(#110369) meunier : Próbáld meg az amcsi light ágat! Amíg meg nem lett a Chaffee-m, én is azt gondoltam, hogy light antitalentum vagyok, de ekkor elkezdett érdekelni a dolog. A T37-nél már néha élveztem is a light harcmodort, amikor viszont meglett a Bulldogom, már fülig ért a szám, mert azzal már az én szintemen is lehet jó csatákat menni, legyen szó aktív, vagy passzív felderítésről, vagy akár face to face harcról. A Chaffee-ig nem nagy dolog kihúzni az ágat, a StugIV küldetésekhez pedig tökéletes ez is. Mire a T28HTC-hez érsz, addigra meg már meg lesznek a nagy tesók...

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110371) Jadro válasza SoulReaver (#110294) üzenetére


Jadro
veterán

Szerintem nem vészes. Hasonló legénységem van benne és jelenleg 86 meccset toltam vele. 1500 körüli a wn8 és lassan elérem a T-25-öt. Nem egy vastagpáncélú előrerohanós tank, de el lehet vele szépen pötyögni.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#110372) Plasticbomb válasza lacibacsi (#110370) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Viszont majdhogynem értelmetlen felmenni, és tankokat próbálgatni normál csatában, mivel mindenki rengeteg aranyat kapott, meg creditet, amit a többség arra használ, hogy minden tankot egyből full goldammóval töltsön meg, és ő legyen a jampigyerek, mert huzatosra lő mindenkit a goldammoval.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110373) ollie válasza Bad Pritt (#110355) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Revalorisé addig jó, amíg nem látnak meg, mert hogy egyrészt papír (tier 8-as tank, Sherman testtel, és annyira azért nem szexy), másrészt lomha, vagyis nem számíthatsz arra, hogy csak úgy elmenekülsz az ellen elől (na jó, egy Maus nem fog utolérni). Szóval célszerű TD-ként bánni vele, bár a camoja annyira nem jó.

***

(#110374) lacibacsi válasza Plasticbomb (#110372) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ebben igazad van. Én azt csinálom, hogy ha valaki jampigyerek akar lenni, akkor legyen, én attól még úgy szerelem fel a tankot, ahogy várhatóan az élesben fogom. Meg lehet azért tapasztalni dolgokat így is. Igaz azonban, hogy sok goldspammer miatt rövidebbek lehetnek számodra az ütközetek, de tesztnek azért elmegy.

Ami engem nagyon zavar a tesztszerveren (és szerintem nem vagyok vele egyedül), az a köcsög (már excusez-moi) oroszok kedvenc szórakozása, hogy a csata indulásakor rögtön megszórják a saját csapattársaikat. Na, ilyenkor nem csak az ellenfél goldspam-je miatt halálozok el idejekorán, hanem azért is, mert 50% HP-val nem nagyon lehet ficánkolni...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110375) Dr.Én válasza lacibacsi (#110370) üzenetére


Dr.Én
veterán

értem...köszönöm..... :R :R

WOT: kissio

(#110376) jano_77 válasza Jadro (#110371) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én így zártam a T24-el, és ma ha tudok játszani, akkor bevégzem a T-25 is. (Egészen megkedveltem a T-25, megpróbálom elérni az 1.100 átlag dmg-et, hogy lila legyek vele. ;]

Adok még neki 20 csatát, azzal eléri a 100-at és ha addig meg lesz az 1.100, akkor örö és bodottá, ha nem, akkor is eladom és jöhet a T-34/100. :K Csak ne 0-ról kellene mindent kifejleszteni nála. :W Nem szívesen cseszném el rá a free XP-t. :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110377) vhw válasza Plasticbomb (#110372) üzenetére


vhw
addikt

A sokat emlegetett gold ammo egyetlen tényező próbálgatását befolyásolja: a páncélét.

Ezen kívül mennyi egyéb jellemzője is van egy tanknak?

(nem beszélve arról az apróságról, hogy számos alkalommal hangzik el problémaként, hogy az éles szerver is tele van gold ammoval - akkor mi a különbség?)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#110378) Bad Pritt válasza ollie (#110373) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

STA-2 lesz ebből szerintem. Esetleg Panther 8.8, bár az nagyon nagy tehén számomra.
Shermannél ez a minimális álca az, ami nagyon nem jön be.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110379) Jadro válasza jano_77 (#110376) üzenetére


Jadro
veterán

Nem rossz. :) T-25-nél mehet fel a táras ágyú vagy előbb kell lánctalp fejlesztés?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#110380) #84221696 válasza lacibacsi (#110370) üzenetére


#84221696
törölt tag

Most néztem, chaffee-ig ki van fejlesztve az amcsi light ág, csak erre nem emlékeztem, mert több, mint fél éve abbahagytam és az amcsi heavy ágon mentem tovább. A Chaffee-t is át tudom ugrani. A kérdés az, hogy a T21 vagy a T37 felé menjek? Köszönöm a választ! :R :)

[ Szerkesztve ]

(#110381) mcwolf79 válasza #84221696 (#110380) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1 A T37 ágra.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#110382) Bad Pritt válasza #84221696 (#110380) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi a célod? Az egyik light, a másik átvált medre aztán heavy-re.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110383) Plasticbomb válasza vhw (#110377) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Ez igaz, csak míg egyes tankoknál a páncél "sokadrangú" jellemző, vannak olyanok, ahol az a legfontosabb jellemző.

No, az is igaz, hogy az élesen is spammalik egyesek. Minap T34el nyomulok, ellennél T55Aből kettő is. Egyik valamerre a pályán, a másik odatolta az arcát a heavy pofozóba. Örültem a goldammó esőnek tőle, főleg a 400 körüli átlag miatt, amit kaptam tőle. Toronyba, szemből, nem testre....

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110384) SyMbioTe válasza athomi (#110368) üzenetére

Szerintem mivel régóta nem játszottál a WG adott egy küldetéssorozatot annak örömére, hogy újra játszasz és ez a jutalom, hogy megcsináltad.
Nekem is volt ilyen amikor elkezdtem újra játszani ~fél év után.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110385) lacibacsi válasza #84221696 (#110380) üzenetére


lacibacsi
addikt

T37. Majd a Bulldog. (Szerintem)

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110386) athomi válasza SyMbioTe (#110384) üzenetére


athomi
veterán

Kb. 5-6 csatát játszottam le pár nap leforgása alatt, amikor észrevettem hogy 6 nap prém fiókom van. Azért nem vettem észre előtte, hogy van prémiumom, mert akkor már a karácsonyi garázs volt.
Hát ha pár csatából megcsináltam a küldetéssorozatot, akkor nem lehetett valami nehéz teljesíteni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#110387) galervin93 válasza #84221696 (#110367) üzenetére


galervin93
őstag

Amint beírtam megtáltosodtam, T-54-gyel 3000 sebzés, Cromwellel 2 kör alatt összesen 4000+. Érdekes... Ennyit számít a csapat, vagy csak az hogy effektívebb tankban vagyok, vagy mindkettő, esetleg egyik sem, Gyurcsok Jóska, mittomén... Inkább iszok, az a tuti, vége a hétnek úgyis... :-D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#110388) Emu válasza galervin93 (#110387) üzenetére


Emu
őstag

Hiába vagy effektívebb tankban, tegnap T54-el T11 csatában 20% esély mellett, örültem hogy a saját hp-m le tudtam sebezni, mielőtt a másik oldalról is hátba lőttek.

(#110389) jozefgucci1 válasza galervin93 (#110387) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Szerintem mind a kettő , sőt ha a másik topikba is beírtad volna akkor még jobb lennél !

Azoknak akinek nem megy , sok a bukó nem jön a küldi kéretik ide posztolni , mert a poszt után valami beindul :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#110390) galervin93 válasza jozefgucci1 (#110389) üzenetére


galervin93
őstag

:-)
Statisztikailag kimutatható a javulás. Ha az esgére is beírja az ember, akkor "örök élet" és "kifogyhatatlan lőszer" cheat is bekapcsol.
Mindenesetre jól esik néha leírni, de igazad van, ezentúl hanyagolni fogom.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#110391) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Napivicc (vagy napixar):

Mindezt top tier-ben :W :Y

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#110392) Enzolord válasza mcwolf79 (#110391) üzenetére


Enzolord
addikt

Tier 6ban majd 200 pen.. Ülne át a japán tigrisbe.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110393) jano_77 válasza galervin93 (#110390) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem az tűnt fel, hogy tegnap ugyan így kezdted a beírást, hogy űber gáz napra virradtunk, mert csupa bukó - talán pont hasonló módon akkor is 0/5-el kezdtél - majd később megtáltosodtál és minden egyenesbe jött! :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110394) galervin93 válasza jano_77 (#110393) üzenetére


galervin93
őstag

Előferdülhet, ezelőtt napokig nem tudtam játszani, az utóbbi három napban végre igen, aztán az is sz*rul kezdődik, na ne... :-D
Nem szívesen sirámolok, csak elképesztő, hogy mire képes a random, illetve hogy egyik percről a másikra én is másként teljesítek, mindegy melyik irányban.
A Gyurcsokos hsz. persze poén akart lenni, csak nem sikeredett.
Na jó, túltárgyaltam, befogom, ne rólam szóljon a topik. :-D
Inkább egy kis érdekes olvasnivaló: [link]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#110395) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Sajnos a végjátékban semmit sem tudtam tenni a két megmaradt heavy-vel (T29,IS), mert kifogytam. Próbáltam spot-olni a Grille-nek, de az elbalfaxosokodta. így döntetlen lett.

[replay]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#110396) Plasticbomb válasza galervin93 (#110394) üzenetére


Plasticbomb
addikt

S51el napok óta copok... Ma egymás után 3 csata úgy ment el a végéig kb, hogy semmi nem talált, de még splash sem, max egy track 0 jött össze. A küldetés: Lőj ki 3 vagy akkorát mint te, vagy nagyobbat...Mindegyiknél kb a végén valahogy betalált a lövedék. Olyan mellélövéseket produkált, hogy lesek, pedig már megszoktam ezeket a melléket, de most ez kifejezetten elborult szintű. Nem egy olyan csata van, hogy a végén 0 damaggel zárok -13kval. (+ellátmány, gyorsabb szűkülésért és töltésért. Egy élet mire betölt (44sec így, biaval ellátmánnyal...)

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110397) Greentea


Greentea
senior tag

Na mivel találkoztam? :)

Eredmény: ;]

(#110398) gainwardgs válasza Plasticbomb (#110372) üzenetére


gainwardgs
addikt

Hamarosan a rendes játékban is ez lesz ha nem kezdenek valamit ezzel a goldozással....

(#110399) Bad Pritt válasza Greentea (#110397) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sturer Emil helyett, vagy ez mi?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110400) vhw válasza Bad Pritt (#110399) üzenetére


vhw
addikt

Már miért kéne lecserélni a Sturert?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.