Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#110201) h1mpi válasza emre (#110199) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Amúgy lehet, hogy 1500 alatt nem lenne rossz full pirosra állítani :DDD Sokszor megbízok a magamfajta zöldekben, de nem kellene :P

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#110202) Tuco Ramirez válasza Emu (#110195) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A Bulldog nagyon jó tank, szerintem a saját szintjén kissé OP is. Univerzális light, jó aktív és passzív spotra, de sebzéskiosztásra is. Az utóbbit lehetőleg inkább akkor forszírozd, ha már megritkult az ellen, mert ha a csata elején akarsz vele rambózni, rögtön fókuszt kapsz. A végjátékban viszont igazi kivégző tank, született artyvadász. :) Sokat kell vele mozogni és menetből tüzelni.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#110203) dvids válasza Emu (#110195) üzenetére


dvids
aktív tag

Nagyságrendekkel jobb tank a SPIC-nél, de azért más. Ami hátránya a kisebb alfa, ezért olyan helyzeteket kell keresni amiben meg tudod sorozni az ellenfelet, illetve a camoja is rosszabb, ezt meg szokni kell, meg persze kicsit nagyobb profilú tank, könnyebb is eltalálni. Adj neki egy kis időt, szerintem csak nem éreztél még rá.

(#110204) emre


emre
veterán

O416 ász kör érdekel valakit?

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#110205) lacibacsi válasza emre (#110204) üzenetére


lacibacsi
addikt

Mennyiért adod? ÁFA megoldható? :))

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110206) galervin93 válasza h1mpi (#110201) üzenetére


galervin93
őstag

Pont ugyanezen gondolkodtam a minap, csak inkább úgy, hogy 1500 alatt egyáltalán ne legyen szín, tehát a játékban alapból is jellemző szín legyen. 1500 felett mehetne a szokásos. Lehet este meg is bütykölöm az xvm-et, így nem kapnék agyf*szt, cserébe látnám a jó(bb) játékosokat (jelenleg teljesen offolva van nálam az xvm).
Más: ma végre adta a játék, 33 meccsből mondjuk csak 18 győzelem, de legalább az efütyi közelít a lilához. Monjuk ebben nagy szerepe volt egy 12t -s körnek 2000+ sebzéssel (T9-ben; rajtam kívül még ketten sebeztek 1000 felett, maradék 12 tag alatta... Mondom T9 csata.) Cserébe meglett az első kiválósági jel a csőre. Meg a T-54-re is egy 4000 plusszos körrel.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#110207) Pug válasza emre (#110164) üzenetére


Pug
veterán

Én csak a két évvel ezelőtti mivoltához tudom hasonlítani, lehet nyafogás, de erősen úgy rémlik, hogy messze agilisebb volt, nagyobb pontossággal és gyorsabb töltéssel, de lehet csak az én emlékeim szépültek meg. :U

(#110208) Warton válasza Tuco Ramirez (#110202) üzenetére


Warton
őstag

Passzívra annyira nem jó, inkább aktívra. Iszonyat jó hülyét csinálni vele egyedül lévő nehéz tankokból, TD-kből. Az a 10-es tár isteni. A második legjobb könnyű tank a játékban a WZ-132 után.

(#110209) Plata


Plata
félisten

Hallottam egy nagyon jó teóriát.
Srác szerint a WG pofátlanul belenyúl a játékba,aki vesz prémet az jobban tud célozni,aki sosem vett annak meg direkt mellé megy a lőszer,amikor mondtam hogy nem vagyok prém de néha 90% körül is lövök T49-el,az volt a válasz az azért van mert az én accom bétás,és azokkal is kivételez a WG. :C

(#110210) #84221696 válasza Plata (#110209) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ez nem teória, ez agybaj! :DDD

(#110211) Plata válasza #84221696 (#110210) üzenetére


Plata
félisten

Hajjaj ez a rövidített változat,egész hosszan kifejtette a dolgot,totál agybaj.
Jah és nem hiszi el hogy nincs igaza,olyan hülyeségeket hisz hogy téboly. :Y

[ Szerkesztve ]

(#110212) Warton válasza Plata (#110209) üzenetére


Warton
őstag

Nekem prémes is, bétás is. Akkor miért csak 1620 a WN8-am?!!! :((

(#110213) Jadro válasza Plata (#110211) üzenetére


Jadro
veterán

Akkor ezen könnyen segíthet. Vesz egy olcsó prémtankot és kész. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#110214) kchryss válasza lacibacsi (#110187) üzenetére


kchryss
addikt

Én rajonganék érte ha meglenne. De hiába nevezek minden nyereményjátékra amin lehet ilyet nyerni mindig valami 100 wn8-as 1k csatás botot sorsolnak ki. :O
Sajnos nem játszottam vele, de statok és videók alapján nekem tetszik. Amit láttam az alapján az az előnye hogy nincs hátránya. Az ágyú-páncél-mozgékonyság hármasból ami meghatározza mennyire jó egy tank egyikben sem nagyon kiemelkedő, de egyikben sem rossz. A med szerepkört kiválóan be tudja tölteni és a tier limit azért nagyon jól hangzik. A kredit hozama pedig nagyon jó.
De aztán lehet, hogy nem véletlen hívja QuickyBaby sokszor Hype 59-nek. :DDD

(#110215) Tuco Ramirez válasza Warton (#110208) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Mi annyira jó a WZ-ben? :F Mert ha még a Ru 251-et mondanád...

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#110216) csaabz


csaabz
őstag

OFF:

Hello!

Ezt nem flémkeltésből vagy trollkodásból írom:

Anno még a zárt bétában kezdtem el WoT-ozni és éveken keresztül játszottam elég komolyan véve a játékot. Az abbahagyáshoz nagyban hozzájárult, hogy bizonyos dolgokat nem javítottak ki hosszú időn keresztül és eléggé rá is untam a játékra. Ezután jött a Warthunder, előbb a repülős rész (ez klassz) majd a tankos (ez végül annyira nem fogott meg).
Kb egy hete tettem fel az Armored Warfare-t, pusztán kíváncsiságból. Pár nap játék után rájöttem, hogy valami ilyet kerestem.
Sorolom: új (modern) tankok (a fejleszthető alkatrészek típusai nem minden tanknál ugyanolyanok), új izgalmas pályák, új ötletek, amiket a Wotban nem valósítanak meg, és mindenek felett: új élmények!
Azoknak írom, akik már inkább csak megszokásból lépnek be a WoT-ba: Ha már unod a megszokott járműveket a megszokott adataikkal, a szokásos pályákon, a megszokott szituációkkal (anyázásokkal), jó hírem van: Van más, próbáljátok ki, nem veszítetek semmit!

:R

ON

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#110217) Plata válasza csaabz (#110216) üzenetére


Plata
félisten

Nekem már jó ideje fent van.de nem nagyon jön be,hetente egyszer kétszer belépek játszom 1-2 csatát oszt kész.A modern tankok nem olyan bulisak.
Főleg hogy AW-ben alig van pálya,amikor egész nap csak ugyanazon a pályára rak be az kurva unalmas.Némelyik pálya nagyon gáz.
tankok fejlesztése más,de nem változatos,kb ugyanazt fejleszted mindegyiken,mint a WOT-ban,csak itt más a nevük.Nagyon WoT klón,aki játszott WoT-al az egyből bele fog jönni,mert totál ugyanaz a kezelő felület HUD anyám kínja,még a gomb kiosztás is ugyanaz. :D

[ Szerkesztve ]

(#110218) Bad Pritt válasza csaabz (#110216) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy a négy legfontosabbat nem is említetted, amiért jobb: kisebb az rng, van pve, amit a wg évek óta képtelen megalkotni, legfeljebb +/-1 tier különbség szokott lenni csatánként, a kezdő szint meg az itteni 8-as, 9-esnek felel meg, szóval nem olyan kis gagyi traktorokkal megy az ember, mint itt. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110219) h1mpi válasza csaabz (#110216) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem nem jött be túl árkád a feelingje, amúgy ez nyugodtan mehetett volna az OFF topicba

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#110220) Tuco Ramirez válasza Bad Pritt (#110218) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Azokat a gagyi traktorokat 10-20 csatából át lehet lépni...

Próbáltam én is az AW-t, de nem jött be. Vannak benne jó próbálkozások, de számomra valahogy nem állt össze az egész, hiányzik az a sajátos hangulat, ami a WoT-ban számomra megvan.

[ Szerkesztve ]

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#110221) jr1994 válasza Tuco Ramirez (#110215) üzenetére


jr1994
addikt

A Ru mozgás közben (és így megálláskor is) rohadt pontatlan, és előre neki is csak 6 fok a gundepje. A WZ pl nagyon jól forog.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110222) Bad Pritt válasza Tuco Ramirez (#110220) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nem fogok erről vitatkozni, mert felesleges amúgy, de rengeteg olyan dolog van odaát, ami szimpatikusabbá teszi, mint a wotot, pl. hogy nem kérnek el mindenért pénzt (aranyat), olyan apróságokig, mint legénységi arcképek, meg átképzés.
A fenti négy dolog csak arra példa, hogy játékmenetben abszolút superior a wothoz képest az aw és sok szempontból fricska a wg számára, mert érdekes módon csomó dolgot ott meg tudtak oldani, amit serbék úgy kommunikáltak le évekig, hogy nehéz, lehetetlen, nem kivitelezhető, például ez a nevetséges kör alakú látótáv vagy a kerekes járművek, bár ezek odaát sem tökéletesek.
Szvsz az aw sem fogja megváltani a világot, ahogy a wt gf sem tette, nem taszítja le a wotot a trónjáról, mert az egyetlen dolog, amiben az tényleg gyengébb, az a pályadizájn és ez szerintem elég fontos egy ilyen játéknál. Viszont ha feltöltik tartalommal, kialakítják az ottani közösségi csatornákat, lesz cw, esl meg hasonlók, kicsit alakítanak a pályákon, akkor fog igazán büntetni.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110223) kchryss válasza jagada (#110194) üzenetére


kchryss
addikt

Szörnyű, hogy csak 3800-at tudtál lőni ezzel a fos ágyúval. :DD
Egyébként rossz helyen lőtted az oldala ha szögben van nyeli a lövéseket. Itt a képen a kékkel jelölt részen sehol sem sebzed és a fehérrel jelzetten is csak az orránál, szóval a test oldalának a nagy részén nem sebezhetted.
Egyébként megnéztem HEAT helyett a 110 APCR lövedékével aminek 265 az átütése és ugyanebben a szögben azzal sem sebezted volna a kék részt sehol. Szóval ez most nem a HEAT hibája volt.

O-Ni - IS-2 HEAT

A WZ-111-en egyébként ugyanez az ágyú van, mint az IS-2-n és ha O-Ni-val találkozom 6-ból 5x be szoktam lőni szemből a frontját HEAT-tel.

(#110224) Plasticbomb válasza Bad Pritt (#110222) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Előtte oldják meg az olyan problémákat, amiért pl kifagy dx errorral a játék. Tetszik, és fut is a gépen, de ez baromira idegesít. Meg még a hangok. Sokszor hallottam csata közben, hoyg szabályosan bebugoltak.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110225) Tuco Ramirez válasza jr1994 (#110221) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

A Ru-nak is vannak előnyei pl. DPM, HESH lőszer, sebesség, pen, sebzés (ha a WZ 85-ös lövegét nézzük, de azzal szokták használni), gundep (oldalra -10 fok). Biztos jó tank a WZ is, rajta is van a beszerzési listámon mert érdekel, de randomban sokkal gyakrabban látok Ru-t mint WZ-t, gondolom nem véletlenül.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#110226) jr1994 válasza Tuco Ramirez (#110225) üzenetére


jr1994
addikt

Abban viszont megegyezhetünk hogy a Lightweight mindkettőt szétszedi :D

Szerintem a WZ vs RU kb egyéni preferencia, nekem a WZ jön be jobban, a RU-val nem ment jól, tegnap megszabadultam tőle (a Leo PTA egész jó cucc, csak az 1/6 győzelem kicsit kellemetlen kezdés volt :D )

galervin93: mostanában kedvet kaptam a kínaiakhoz, a 9-es heavy teljesen stock, a 8-as light már fullos, szóval már nem az elején vagyok a fejlesztésnek, 3 prémem is van (59 mondjuk pont nincs sajna, csak 62, 64 meg 111), ha nem lenne 5 ág ami fontosabb klán meg szórakozás miatt, mennék is velük sokat szerintem. A 132-t még csak kihúzom SH-ban, de egyelőre itt megállok szerintem.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110227) galervin93 válasza Tuco Ramirez (#110225) üzenetére


galervin93
őstag

"...randomban sokkal gyakrabban látok Ru-t mint WZ-t, gondolom nem véletlenül."
Na ezzel vitatkoznék. Nem a ténnyel, hanem a miérttel! Szerintem nemes egyszerűséggel arról van szó, hogy a kínai ágakat jóval kevesebben húzzák, mint pl. a németeket. És ez nem is csoda... Őszintén szólva nekem soncs ingerenciám hozzálátni a távolkeletiekhez... Szerintem többen gondolkoznak hasonlóan, így talán ez sem elhanyagolható szempont.
Kötözködés off. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#110228) jagada válasza kchryss (#110223) üzenetére


jagada
őstag

Nem vagyok elvakult, szerintem a 3800 sebzést nagyrészt a noob ellenségnek köszönhetem és nem az én zsenialitásomnak. A tankászok zömére és a személyes küldikre is igaz lehet ez, kell hozzá jó sok agyhalott az ellenfél részéről.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#110229) athomi


athomi
veterán

Miért nem kaptam meg a 20 aranyat? :/
[link] [link] [link]

(#110230) Greentea


Greentea
senior tag

Mi az isten történik??
5 csata mind az 5ben ammorack vagy gyújtanak... :F Volt, hogy többször is..
El is adtam a Jagdtigert... Ez kész.

[ Szerkesztve ]

2x2 néha 5

(#110231) jano_77


jano_77
nagyúr

Ez beszarás, ilyet még nem láttam: :Y :W :Y

Szerintetek nyertünk?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110232) emre válasza jano_77 (#110231) üzenetére


emre
veterán

ugyan már Janó... :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#110233) athomi válasza athomi (#110229) üzenetére


athomi
veterán

Esetleg nem számít bele az első napi win?

(#110234) Ebit válasza athomi (#110229) üzenetére


Ebit
addikt

Megcsináltad az első nyerő csatát?:....
Duplázott tankkal lehet megcsinálni, akár egy körben a 40 aranyat is.

[ Szerkesztve ]

(#110235) Bad Pritt válasza jano_77 (#110231) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Milyen az a Skoda amúgy?
Az eggyel kisebb tökre tetszik.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110236) Plata válasza jano_77 (#110231) üzenetére


Plata
félisten

Mi a szösz történt?
Mi lett a grafikával?

(#110237) athomi


athomi
veterán

1 körbe 40 aranyat? Azt hogy? Elvileg napi 1x 20 aranyat kaphatsz egyedül, meg napi 1x 20 aranyat szakaszba.

Egyébként bekapcsoltam a játékot, és az 1. csatában nyertem, kilőttem 2 tankot, valamint a legjobb 10-ben voltam. Tehát teljesítettem a feltételeket. De nem kaptam aranyat. Elindítottam a 2. csatát, megnyertem, kilőttem 2 tankot, valamint a legjobb 10-ben végeztem, viszont most megkaptam a 20 aranyam.

[ Szerkesztve ]

(#110238) vhw válasza jano_77 (#110231) üzenetére


vhw
addikt

Ilyan b*szott nagy pink szövegkiemelővel kihúzott tájat én se sűrűn látok :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#110239) nyunyu


nyunyu
félisten

Tenyleg, multkor lattam valamelyik screenshoton egy fekete-feher szaggatott vonalas palyaszele modot.
Annak mi a neve, honnan lehet olyat szerezni?

Szintevesztokent meg mindig az tunt a legkulturaltabbnak, Jano fele pink kiemelot ugyan latom, de bunronda :DDD

Vagy az a PS4/XBO verzioban van?

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#110240) Bad Pritt válasza athomi (#110237) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert az első nyertes csata után a második során kell kilőni a két tankot.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110241) SyMbioTe válasza athomi (#110237) üzenetére

Azért, mert csak olyan tankkal teljesíthető a küldetés ami már megkapta a napi x2-es szorzóját.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110242) jano_77 válasza Bad Pritt (#110235) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon jó, jobb mint az elődje! Akkor ez is tetszeno fog Neked. ;)

vhw: azért kell ez a mod - sajnos -, mert alapon nagyon sok pályánál nem lehet észrevenni a map szélét.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110243) Warton válasza Tuco Ramirez (#110215) üzenetére


Warton
őstag

Indok #1
Nekem sokkal jobban a kezemre áll, mint bármelyik másik 8-as LT.

Indok#2
Nagyon mozgékony a tank, szerintem sokkal gyorsabb mint az összes többi.

Indok#3
Tűpontos löveg, még mozgás közben is. Viszonylag jó pen, amivel még 10-es tankokat is lehet idegesíteni.

Indok#4
Olcsó prém járgány, amivel lehet bele legénységet képezni: Type64. A Ru-nak pl. jelenleg nincs ilyen, sőt az amx-en kívül egyik másiknak sincs. Ezért nekem eléggé fejlett legénység van a tankban a többi LT-hez képest.

Indok#5
Nagyon jó camo értékek, talán csak az AMX-én jobb, de az meg inkább aktív felderítésre való, mintsem bokorban ücsörögni. Egyszer egy E3 nem vett észre a bokorban, ami tőle kb. 150 méterre volt.

(#110244) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

South Coast, Hidden Village meg Northwest kikerült a játékból, vagy csak nagyon nem akarja beadni a random generátor?
Severogorskot sajnálom nagyon, szerettem. :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110245) CirrMee válasza athomi (#110237) üzenetére


CirrMee
addikt

Megcsináltam ma én is egy meccs alatt a 40 goldot. :)
Kb a kilencedik meccsen sikerült, de csak összejött. A végén láttam hogy nyerünk, gyorsan jelöltem potenciális szakasztársakat. A vége előtt 5mp -el az egyik visszajelölt, jött a 20+20 gold, meg az elit alakulat... :)

----------------------
Apropó: KV2 legénységénél lassan el kellene gondolkodnom a negyedik sor képesítésen. Igazából az a kérdés, a főnöknek mit osszak be: mentor, sasszem, vagy felderítő - illetve ezek milyen mértékben befolyásolják a dolgokat?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#110246) lacibacsi válasza Bad Pritt (#110244) üzenetére


lacibacsi
addikt

Igen, kikerültek. Meg Pearl River és Province is... :O

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110247) Bad Pritt válasza lacibacsi (#110246) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Degagyi... Province helyett meg berakták azt az Éhezők viadala aréna Ghost Town-t, szép munka. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110248) CirrMee válasza lacibacsi (#110246) üzenetére


CirrMee
addikt

Japó/south/pearl/prov mapokat sajnáltam nagyon, de még az a komarov is hiányzik, pedig nem volt a szívem csücske.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#110249) Fel válasza CirrMee (#110245) üzenetére


Fel
addikt

Mivel negyedik skill lenne, ezért én azt mondanám felderítő, vagy mentor. Inkább a felderítő, mivel a KV-2 elég vaksi..
Mindkettő működne már a kezdetektől, igaz az elején gyenge hatásfokkal, de még mindig több hasznát veszed bármelyiknek, mint a csak 100%-on működő sasszemnek.

(#110250) Pug válasza csaabz (#110216) üzenetére


Pug
veterán

Ezer hála a tippért :R
Fura, hogy oda megy a lövedék, ahova célzok :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.