Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#110101) jano_77 válasza Jolet (#110097) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez roppant jó kérdés, bennem is felmerült, ugyanis mind az IS7 és mind a T110E5 már a garázsban van. Akinek meg van már, azok automatikusan megkapják a bónuszokat? :F

szerk:
Nos, ha jól értelmezem, akkor itt azt írják pont, hogy akiknek már meg van a garázsban azoknak ugrott a bónusz, csak az emelt XP marad:
"Players who have voted for the vehicle that wins the poll, but have unlocked the vehicle in the past already, or when the poll was still active, will not be eligible for access to the special missions. However, they will still be able to enjoy the discounts on the respective tech line, as well as the Crew XP bonus."

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110102) ollie válasza Jolet (#110100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De, konkrétan le vannak írva a bónuszok (extra küldetések) is a hírben. Most nem tudom bemásolni, mert melóhelyen le van tiltva a WG oldala.

(#110101) jano_77: nem kapják meg

[ Szerkesztve ]

***

(#110103) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Mennyire fontos a nagy fpsszam a jatekban?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#110104) Jolet válasza ollie (#110102) üzenetére


Jolet
őstag

én nem beszélek primitív nyelveket csak a magyart, ha valaki lefordítja örülnék neki

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#110105) MinionFlasH válasza K1nG HuNp (#110103) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Attól függ mennyire szereted a diafilmeket....

Fontos, szerintem 40fps alatt a játszhatóság rovására megy.

(#110106) Bad Pritt válasza K1nG HuNp (#110103) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát... ha megszokod a 30 körülit, akkor tudsz már játszani. Szerintem 50-60 között az ideális, afölött már grátisz minden egyes fps.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110107) Enzolord válasza ollie (#110102) üzenetére


Enzolord
addikt

Hol dolgozol? Az AW-nél?? :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110108) mcwolf79 válasza Bad Pritt (#110106) üzenetére


mcwolf79
veterán

30-nál célozni sem lehet normálisan, mert egyszerűen ugrál a célkereszt.
Sztem 40-50 felett már jó.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#110109) Warton válasza Mister_X (#110094) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem egyáltalán nem nehéz a kérdés. A WZ-111-1-4 top lövegének a kigrindolása lesz a nehéz, de utána jön a kánaán. Hacsak nem SH-zol a 110-el akkor nyugodtan eladhatod a WZ-ért. Szerintem.

(#110110) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#110108) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát ha most a 80-90 fps-em hirtelen 30 körüli lenne, akkor valóban nem menne. De játszottam hónapokig 30-40 közötti fps számmal, ha megszokja az ember, akkor nem olyan vészes. De valóban nem ideális.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110111) joergie válasza mcwolf79 (#110108) üzenetére


joergie
őstag

Akkor én valami zsírprofi vagyok, mert 20-30 közt játszok, és nem tudom miről beszéltek. persze lehet, hogy ehhez szoktam hozzá, nem tudom mivel tud többet 30nál a 40-50.
Szóval szerintem a játék élvezhetőségét 26fps már nem rontja.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#110112) emre válasza joergie (#110111) üzenetére


emre
veterán

Te beteg vagy nem profi. ;]

Az a nem mindegy, hogy 60-80 fps között is vannak olyan részek, ahol 30-40-re esik le az fps.
Na most ez az 50%-os csökkenés nem mindegy hogy milyen értékről történik.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#110113) Enzolord válasza emre (#110112) üzenetére


Enzolord
addikt

Majdnem annyira, mint a klán vezírem, aki egy 4 éves laptopon tolja, átlag 25 fps-sel.. :)
Mint a diavetítés.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110114) joergie válasza emre (#110112) üzenetére


joergie
őstag

Néha kihagy pár másodperc, olyankor imádkozok. Vagy ha kifagy a játék(naponta kétszer), reménykedek, hogy nem maradt benyomva a 'W'(és visszaérjek a csata végére, hogy az összesítésben meg tudjam nézni, mennyi lepattanóm volt ;]
De amúgy az autoaim nem válogat ;] :)) :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#110115) mcwolf79 válasza joergie (#110111) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hát akkor hajrá, élvezd a konzol-feeling-et.
Bár egyéni ingerencia kérdése, én próbáltam 30 fps-sel játszani.. hát qrva xar volt.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#110116) Gzas válasza joergie (#110114) üzenetére


Gzas
csendes tag

Egyszer úgy fagytam ki fisherman's bay-en, hogy benyomva maradt a W. Középen a házak közül nézelődtem Comettel a sarokban campelőkre, amikor beütött a krach, mire visszatöltött a játék, a házak alatti sziklán felakadva álltam kilőve, 4000 spotsebzéssel gazdagabban... :DDD

(#110117) MinionFlasH válasza joergie (#110114) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Gyuri nem bántásból, de Te Terep 2 grafikával tolod, és nem zavar, szóval nem vagy mérvadó ilyen téren. ;) :R

(#110118) Grillo


Grillo
senior tag

Minden tiszteletem, de ha van egy 60 Hzen dolgozó LCD monitor, akkor ott hogyan látja a különbséget a 60-150-csillió fps között? Mert érezni még csakcsak lehet a folyamatosságon esetleg, de grafikailag 60 felett már nem lehet megjeleníteni többet. Persze, ha régi CRTn nyomja az ember, ott voltak elborult frissítések, meg gondolom most is a profibb monitorokon, de nem hinném, hogy az az átlag.

(#110119) emre válasza Grillo (#110118) üzenetére


emre
veterán

Először is nem kapcsolom be a vertikális szinkronizációt, másrészről próbáld értelmezni kérlek ami az előző hsz-emben van. Nem az a lényeg mint a cod-ban, hogy 50-60-80 vagy 120 fps, hanem ha bizonyos területeken, szituációkban, (több tank, közelharc) esetén visszaesik az fps akkor nem mindegy hogy 30-40-ről feleződik meg, vagy 60-80 fps-ről. Szóval én ezért törekszek a maximumra mind a megjelenítés részletességére, mind az fps értékekben. Mert azért az sem normális ha valaki 800x600-as felbontásban tolja, hogy meglegyen a 20 fps.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#110120) nyunyu


nyunyu
félisten

Visszatert a het kozbeni 20+20 goldos kuldi.

Feltetelek ugyanazok, mint mult heten:
- mar leszorzozott tankkal nyertes meccsen legy a top 10-ben es lopj ket fragot
- mar leszorzozott tankkal nyertes meccsen legy a top 10-ben es hivj meg platoonba meg par arcot, hogy meglegyen a legalabb 5 fraglopas

Szoval pentekig 4x40 ingyen gold.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#110121) tween


tween
őstag

AMX30 top lövegének 2.5.-ös célzásideje mennyire érezhető kevésnek?

(#110122) Grillo válasza emre (#110119) üzenetére


Grillo
senior tag

Értem, nem is kötözködtem, legalábbis a cél nem az volt.
Csak attól függetlenül, hogy a vertical sync nincs bekapcsolva, még nem lesz képes a monitor 60 fps-nél nagyobb frissítést megjeleníteni, nem? Az ok, hogy a program mind a 120-at kifogja számolni, és emiatt a játszhatóságra ez pozitív hatással van (főleg a feleződéseknél), de attól még Pistike hiába veri erre, nem láthat többet 60-nál. Főleg, hogy az átlag ember szeme ugye elvileg 30 fps körül már folyamatosnak látja a látványt.

(#110123) Jolet válasza tween (#110121) üzenetére


Jolet
őstag

kevésnek? na annak nem nevezném, de ettől függetlenül szerintem jó ágyú
azt is úgy használtam, ha jól emlékszem, mint most a csehet, hogy vertstab és célzásgyorsító és talán venti, meg bia és persze ellátmány
de lehet a bia azon se volt még meg, most nem tudom megnézni

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#110124) h1mpi válasza joergie (#110111) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem, ha 80 alá beesik már nézem mi a gond?! :DDD

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#110125) vgabri1


vgabri1
tag

Sajnos nekem 2 évet kellett 20 körüli fps-el játszanom mert nem volt pénzem jobb gépre. Sokszor volt olyan hogy mire lőni tudtam már vagy négy lövést be is kaptam. Gondolom így még a wn8 húzás sem egyszerű. Volt hogy szerintem én lőttem előbb és mégis a másik tank lőtt ki engem. Mióta az új gépem van sokat javult a statom is, lassan már meg is duplázom. Igaz ennél is 30 és 50 között ingadozik de már élvezetesebb.

(#110126) tween válasza Jolet (#110123) üzenetére


tween
őstag

Na én is úgy értettem, hogy egy kávé lemegy, mire beszűkül :DDD Minden 9-es 2.0-2.3 célzásidő, eme remek meg 2.5, csak ez aggaszt.

(#110127) Enzolord válasza h1mpi (#110124) üzenetére


Enzolord
addikt

Új kaszt van születőben, a High Tech FPS Noob.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110128) emre válasza Grillo (#110122) üzenetére


emre
veterán

Így van, és 20-30 fps-nél sem a pixeleket fogod számolgatni, csak azt érzed, hogy valami nincs rendben, nem folyamatos a játék. Volt nekem ezzel több gondom is, több régebbi rendszeren játszottam a wot-ot,és hát nem volt mindig ilyen jó gépem hozzá.

(#110127) Enzolord

Ne is mond.
Sírva tudnék fakadni, mikor nézek egy replay-t és azt látom, hogy a játékosnak magasabb volt játék közben mint nekem a nézésekor. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#110129) sith7 válasza Enzolord (#110127) üzenetére


sith7
nagyúr

hüle :D

és akkor jönnek majd a megállapítások: "Azért tudtál kilőni, mert több az FPS - ed, ezért gyorsabban repül a lövedéked"

(#110130) h1mpi válasza Enzolord (#110127) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hallod 800-as wn8-nál még erősebb vga-m is volt :DDD Mondjuk mióta GTX 970-em van, nincs is meg a 2000 recent :P

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#110131) emre válasza sith7 (#110129) üzenetére


emre
veterán

Ja, és 200 fps-nél nem kell gold lőszer, mert a sima is mindent visz. :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#110132) wwenigma válasza Grillo (#110122) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Hogy ki mennyit lat es milyen jateknal mennyit szamit az FPS azt szerintem nem te fogod és nem ilyen fixre megmondani. :) Embere válogatja.

Más. Csatlakozok a nemakarsikerülniaküldi zajongók táborához. Tényleg nekem kell összelőni a végén a 4000-et, most is 2 elcseszett loves kellett volna hogy meglegyen...(StuG IV LT-15-öt akarom kimaxolni) de legalabb ACE végre ezzel is. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#110133) h1mpi válasza wwenigma (#110132) üzenetére


h1mpi
nagyúr

gratula a spicli ászhoz, nekem nem akar összejönni vele

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#110134) Jolet válasza wwenigma (#110132) üzenetére


Jolet
őstag

a hétvégén a Maus-sal terveztem megcsinálni a T55 HT15-ös küldit, volt háromszor hogy csak 20-80 pont hiányzott a 12 ezerhez és megnyertük a csatát, erre akkor adja be a 12 ezret amikor bukjuk
mentem vele vagy 20 csatát, de egyelőre hanyagolom
jól fel is húztam magam, mert a nagy okoskodásban kivettem két nyeremény csajt és betettem a kínai light ágba amikor eszembe jutott, hogy a Type64-ben 4 skilles legények vannak direkt arra az ágra húzva őket

jól sejtem, hogy nemzetek között nem lehet váltani?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#110135) galervin93


galervin93
őstag

Egész korrektnek tűnik.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#110136) Plasticbomb válasza Jolet (#110134) üzenetére


Plasticbomb
addikt

Jól sejted. Sajnos. :(

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110137) wwenigma válasza Jolet (#110134) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Igen, jol sejted sajna. :(

h1mpi: köszi, eleg magasan van az biztos.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#110138) sith7 válasza emre (#110131) üzenetére


sith7
nagyúr

Bezony ... ja és az igazi gold noob az lesz, aki még 200 fps mellett is gold - ot lő :DD

(#110139) #84221696 válasza sith7 (#110138) üzenetére


#84221696
törölt tag

A fene... :DDD
100 fps mellett használtam goldot, megyek a sarokba kukoricán térdepelni! :D

(#110140) sith7 válasza #84221696 (#110139) üzenetére


sith7
nagyúr

szégyeld magad :DDD :D

(#110141) kchryss válasza Jolet (#110104) üzenetére


kchryss
addikt

A speciális küldetéseket direkt nem részleteztem, szerintem nem nagy bónusz, nem veszt sokat aki nem csinálhatja meg.

- x2 harckocsizó xp 50 csatában a szavazat nyertes tier 10-es tankban ülve
- 10-10db 2 órás személyes tartalék bónusz x2 xp és x3 harckocsizó xp ha 50 csatát nyertél a szavazat nyertes tier 10-es tankban ülve

Közben azért még elmélkedtem ezen az új rendszeren és arra jutottam, hogy egy nagy hátránya azért lesz: midig a népszerű tankok fognak nyerni, ha például valaki 113-at, Maust vagy IS-4-et akarna az várhat örökké.

(#110142) Greentea válasza kchryss (#110095) üzenetére


Greentea
senior tag

hmm ez jól hangzik! :) Mindkettő nekem jó lenne.

2x2 néha 5

(#110143) nyunyu válasza emre (#110131) üzenetére


nyunyu
félisten

Ja, és 200 fps-nél nem kell gold lőszer, mert a sima is mindent visz. :D

20fps-nel meg az orrod elott levo tankot sem talalod el aimbottal.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#110144) Tuco Ramirez válasza kchryss (#110141) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Szerintem jól gondolod. De biztos kitalálnak erre is vmit a WG-nél. Pl. ha egy ágat beszavaznak a TOT-ba, arra utána ne lehessen szavazni mondjuk fél évig.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#110145) jr1994 válasza kchryss (#110141) üzenetére


jr1994
addikt

Azt hittem elsőre az E5 lesz (nekem is kéne éppen), de a sok siemka az IS7-et nyomja :(

Fogjunk össze, szavazzuk meg az E5-öt :))

Amúgy ja, úgy kéne, hogy
-ne lehessen látni a szavazás állását
-ne zárják ki azokat akinek már megvan a tank
-így kevesebb tank kerül akcióba, lehetne akár egyszerre kettő
-amit egyszer megszavaz a nép, azt x ideig ne lehessen újra (ez lehet hogy így lesz, még nem tudni)

meg visszahozhatnák a szaros crew xp helyett azt hogy az ág tankjai +30% kredithozamot kapnak

De hát ez a wg eu, mit koptatom a számat billentyűzetet, nem lesz ebből semmi :U

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110146) Tuco Ramirez válasza jr1994 (#110145) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

+30% kredithozam sztem biztos nem lesz. Nehogy már T9-10 tankokkal farmoljanak kreditet az emberek ahellyett hogy prémfiókot/prémtankot vesznek...

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#110147) tween


tween
őstag

Nem értem az aggodalmat. Egy gt6500-as kártyával játszok, minimum grafikán, annak is a minimumján, 60 fps-sel átlagban ;]

(#110148) kchryss válasza jr1994 (#110145) üzenetére


kchryss
addikt

Én is reménykedtem az E5-ben. Pont közel járok hozzá, hogy ki legyen fejlesztve az M103, SH-ban húzom a T32-t és akkor akciósan vehetném meg az M103-at és 1 hónap alatt azért kihúznám a 10-est. Így viszont ha most nem nyer és mindig másik tank osztályra lehet szavazni, akkor kb 6 hónap múlva lesz az E5 addigra meg szerintem akció nélkül ki fogom húzni. :O
Mindenesetre van vagy 20 WG accountom azzal mind rányomok az E5-re. :DDD

(#110149) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Mondja már meg valaki most mégis itt mi a tökömért nem adta meg a küldetést? Ez lenne az utolsó a stughoz, már napok óta próbálom megcsinálni végre sikerül erre tessék.... :((( :((( :(((

Most csak én nem veszek észre valamit???

(#110150) bigobert válasza GeneraL_XTX (#110149) üzenetére


bigobert
tag

XP-ben 4. vagy.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.