Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#110501) Stigma.HC válasza kchryss (#110480) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hehe vicces, de ezt látva még kevesebb kedvem van játszani a játékkal és inkább a kevés szabadidőmben elővenni ezeket a régebbi klasszikusokat :D

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#110502) jano_77


jano_77
nagyúr

REMEK! Mint a fehér holló olyan ritka, hogy én teszt szerverre akarjak belépni és tankot kipróbálni, de ezen ritka alkalmakkor is feszt halottak a szerverek!? Most is egyik sem érhető el!? Mit csinálnak a nyomi fehér ruszkik?!? :W
Hogy fogom így kipróbálni a Skoda T-50 és TVP 50/51 medeket? Illetve a kis ELC-t? :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110503) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Kicsit normalizáltam a garázsom, eladtam a Leopard PT A-t, bár elhiszem nektek, hogy nagyon fasza, meg az utána következő is jó, de nincs türelmem ehhez a stock grindhez most. Cserébe vettem két hatos VK medet (M és D), majd a P-t is szeretném, csak attól messze vagyok.
Plusz megvettem az STA-2-t hosszú tanakodás után, sikerült most vele a tank ász. Elég sokat hibáztam, de mentségemre legyen mondva, a srácok még 100%-osak sincsenek, meg még próbálgatom igazából mennyire vaksi. De azért tetszik, iszonyat jó az ágyúja. :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110504) Akcok94 válasza unravel (#110488) üzenetére


Akcok94
senior tag

1. átlag tier ahol az illető játszik.
3. az nem wn8 hanem a wot rating.
7. meg a sebzés

Tévedni emberi dolog, de igazán összekutyulni valamit csak számítógéppel lehet.

(#110505) jano_77 válasza unravel (#110488) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szerintem erre vagy kíváncsi

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110506) Fel válasza jano_77 (#110502) üzenetére


Fel
addikt

Katasztrófa!!44 Szegény Janó, hogy kib@cctak veled...

Tegnap este leállították a tesztet.. Biztosan valami olyan hibát találtak, ami miatt jobbnak látták felfüggeszteni a 9.14-et. Hétvégén már nem valószínű, hogy újrra elindul, de jövő héten biztosan menni fog, Meg valószínű utána is, vagy két hétig...

(#110508) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

FV304 ACE - Amennyire lehet utalni, legalabb annyira is lehet szeretni ezt a kis mocskot.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#110509) jr1994 válasza galervin93 (#110500) üzenetére


jr1994
addikt

Jó lett az a betöltő, de a csata közbeni képernyőd meg pont olyan amit szeretnék! WN8 megjelenítés, azon kívül szinte semmi. Melyik fájlban és mit kell ehhez állítani? :B

Csak az a gond hogy így a hp csíknak nem nagyon jut hely, az meg mehetne alternatív nézetre, úgy lenne az igazi :D (hasznosnak találom, mert nem tudok más módot a körön kívüli csapattárs legalább körülbelüli hp-jának figyelésére)

(#110503) HáGé: Leo PTA-val eddig 18-ból 4 győzelem úgy hogy rögtön rátettem free-ből a csövet meg a tornyot, de olyan lassú mint egy 7/1, és szarabbul gyorsul, forog. Jó az ágyú, és jó lesz a tank az érződik de nem emlékszem melyik tankom volt ennyire elátkozva kezdéskor.

Egyik FC-nk majdnem 2900 átlagot lőtt vele, szóval csak nem olyan rossz tank :)) de így stock-ként nehezebb vele játszani mint egy BC-vel.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110510) Bad Pritt válasza jr1994 (#110509) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is ilyen szutyok volt, aztán ilyen is maradt, úgyhogy kiadtam az útját. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110511) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!
A személyes tartalékok rendszere hogyan épül fel? Sehogy se jövök rá. Valahogy össze/vissza mentem a menüpontok között és találtam egy olyat hogy "Megszerezhető". Ott volt jó pár személyes tartalék mindegyiknek a végén "Ugrás a küldetéshez" gomb. De most sehol sem találom ezeket.
Egyik küldetést sem teljesítettem még, szóval mindegyiknek meg kellene lennie.

LG G3

(#110512) rlazol válasza H.Bencike (#110511) üzenetére


rlazol
addikt

a személyes tartalékokat nem a stug-kampányhoz hasonló küldikkel lehet megszerezni, hanem pl hétvégi küldikben, ami vagy van éppen vagy nincs.
A régieket ennek megfelelően nem tudod pótolni.
Most van épp hétvégi küldi, amin tudsz nagy csomagot szerezni, naponta egyet hétfőig. Utána megint várakozunk, h kapunk-e ilyen küldit.
A megszerezetteket akkor aktiválod, amikor a kedved tartja (már ha nem jár le).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#110513) nyunyu válasza H.Bencike (#110511) üzenetére


nyunyu
félisten

Valamikor augusztusban vagy szeptemberben lehetett utoljara kicsit meg kozepeset szerezni.

Raadasul az elso tartalekok meg idolimitesek voltak, el kellett oket hasznalni szeptember 1-ig, kulonben elvesztek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#110514) kchryss válasza rlazol (#110512) üzenetére


kchryss
addikt

"a személyes tartalékokat nem a stug-kampányhoz hasonló küldikkel lehet megszerezni"
Ez azért nem teljesen igaz, mert a rampage küldetések szintén személyes küldetések, mint a stug féle és elég sok személyes tartalékot lehet összekaparni vele.

(#110515) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Nem olyan nagy dolog, de jól esett a nap végére:

Replay

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110516) Plasticbomb


Plasticbomb
addikt

Ekkora pozitív randomot! Youtube

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#110517) h1mpi válasza Plasticbomb (#110516) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na ilyet ne csináljunk már artyval a TD többet lő mellé.... ezt tényleg a legnagyobb hibája a játéknak...

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#110518) szbalogh


szbalogh
őstag

Meghívókodot vadászok klántársnak. Ha lehet sok goldos tier 5 prémtankos legyen :B

Nick: HE_Storm

(#110519) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#110517) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csata első 10 percében lőtt mellé bőséggel...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#110520) h1mpi válasza TESCO-Zsömle (#110519) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ja de TD módban ne találjon már 100%-ra majdnem egy orosz arty

Eladó újszerű Edifier MR4: https://hardverapro.hu/apro/edifier_mr4_hangfal_elado_garis_2025_01_ig/friss.html

(#110521) TESCO-Zsömle válasza h1mpi (#110520) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Há' de orosz...

BTW még mindig a legpontosabb arti a játékban és a 286-os ellen is azért dobott egy csúf mellét full beszűkülve...

Ha ezt az RNG-t kiegyensúlyozottabban kapja, akkor már csata elején meglett volna az a +3k sebzés, amivel nyernek, szóval az egyensúly így is megvan. Ráadásul az ilyen körökre jut tonnányi jelentéktelen 1-2k-s karika is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#110522) zodo válasza lacibacsi (#110515) üzenetére


zodo
nagyúr

Szép kör és még maradt is benne! :)

(#110523) Greentea


Greentea
senior tag

Legjobb köröm az E75-el. :)

[replay ha valakit érdekel]

2x2 néha 5

(#110524) SyMbioTe

Najó, most én vagyok a h*lye, vagy tényleg ott volt? :D Tegnap benéztem weboldalon Premium shopba és a gold vásárlási lehetőségnél volt egy olyan menüpont, hogy beírtad mennyi arany kell (min. 500) és kiírta az mennyibe kerül, oszt megvehetted. (ez jó lenne, mert ha pl. 1200Gold kéne akkor nem kéne trükközni, hogy 100+500Goldot veszel.)
Most gondoltam veszek egy kis aranyat, erre most nincs ott ez a menüpont.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110525) zodo válasza SyMbioTe (#110524) üzenetére


zodo
nagyúr

Szokott lenni a százasával vásárolható arany de hogy mikor és miért passz.
Ma épp nincs.

(#110526) lacibacsi válasza zodo (#110522) üzenetére


lacibacsi
addikt

Köszi. Igen, maradt benne. Magam sem értem, hogy a szokottnál gyengébb RNG mellett mégis hogy sikerült...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#110527) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Nincs köze semmihez, de tudja valaki, hogy mi lehet ez? :)

(#110528) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Tejóég, stat húzásra ennyire jók a light tankok? AMX12t-vel sebzek ezret és már 3000 fölött a WN8 :Y

Apropó, küldikre tud valaki majd segíteni? SPG és TD küldik végét lehet platoonba is nyomatni (StugIV), úgy csak könnyebb lenne. Van a garázsban E-25, 2-3 ilyennel szénné lehetne őrölni a paradicsomokat ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110529) KisApám válasza SoulReaver (#110527) üzenetére


KisApám
addikt

Petróleumlámpa? :DDD
DE valszeg valamilyen lámpa lehet esővédővel, hogy az üvegje, búrája ne repedjen be, ha hirtelen hideg (eső) éri. Amúgy fogalmam sincs. :F

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#110530) jr1994 válasza SoulReaver (#110527) üzenetére


jr1994
addikt

Be vagy kékülve ;]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110531) SoulReaver válasza KisApám (#110529) üzenetére


SoulReaver
veterán

Lehet valami kolomp :)

(#110530) jr1994

Tegnap előtt este megsoroztam egy hülye gyereket a skodával, mert folyton elém állt, lökdösött..Tegnap nem játszottam, de még azóta is kék vagyok.

(#110532) vhw válasza SoulReaver (#110527) üzenetére


vhw
addikt

Notek lámpa
Éjszaka nem éppen előnyös háborús helyzetben, ha csak úgy telibe világít mindent egy szimpla lámpa.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#110533) jano_77


jano_77
nagyúr

Tudja vki, hogy a Teszt szerver miért nem érhető el immáron 3. napja?!? :F :O
Csak tudnám, hogy miért hirdették meg, hogy már tölthető, elérhető, ha ez valójában nem igaz, mert sosem lehet felmenni?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110534) SyMbioTe válasza jano_77 (#110533) üzenetére

Hétfőn indítják újra, valaki nemrég linkelte.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110535) jano_77 válasza SyMbioTe (#110534) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszönöm! :R
Szuper, az volt a tervem, hogy a 7végét rászánom, hogy megnézzem és kipróbáljam a kiszemelt tankokat, erre tessék. Ilyen az én formám. :O :o

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110536) jagada


jagada
őstag

Imádom a "kiegyenlített" 4 perces csatákat:

másik:

Aki esetleg trollkodna és értetlenkedne, hogy mi a bajom a két MM-el, az legyen szíves törölje le a játékot...

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#110537) vhw válasza jagada (#110536) üzenetére


vhw
addikt

Szar ha a lilák szakaszoznak... ez van...
Máskor meg a te oldalara kerülnek, akkor meg fordul a győzelmi esély... (még mindig csak esély, nem kész tény)
Szóval hosszútávon ja, kiegyenlített...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#110538) fradi81 válasza jagada (#110536) üzenetére


fradi81
veterán

Az mm nem nézi a színeket.

moto g72, Ninebot d28e

(#110539) Phobion


Phobion
őstag

sziasztok!

melyik az a mod amellyel játék közben megváltozik a lőszerek hátterek?

erre gondolok

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#110540) jagada válasza fradi81 (#110538) üzenetére


jagada
őstag

Azt azért nézhetné, hogy az ellenségnél +4 top tier tank van nemde?
Lehet tippelni, mi lett a 2. képen látható csata vége.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#110541) H.Bencike válasza rlazol (#110512) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

(#110513) nyunyu
Köszönöm szépen a válaszokat! Így már világos :)

LG G3

(#110542) emre válasza jagada (#110540) üzenetére


emre
veterán

És azt is lehet nézni, hány 7-es gépetek volt az ellenfél 6-osai ellen.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#110543) rlazol válasza SoulReaver (#110527) üzenetére


rlazol
addikt

cseh tankról lévén szó, sörnyitóra tippelnék.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#110544) Jolet


Jolet
őstag

az első ászom az angolnával, edzek a küldetésre

replay

volt egy potyázós ászom is a bulldoggal

replay

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#110545) TESCO-Zsömle válasza vhw (#110537) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hiába kiegyenlített hosszútávon, ha a szélső értékek senkinek sem jók. Az a győztes oldalnak sem előnyös, mert futni kell a sebzésért.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#110546) SyMbioTe

No végül megvettem mindhárom 75%-os tankot, eddig a Valentine II-vel mentem egy kört és első csata elég jól sikerült vele. 532 sebzést pattintott és 597-et sebeztem vele. Biztonság kedvéért raktam bele gold lőszert is (nem is keveset), meglepődve tapasztaltam, hogy nem volt rá szükségem. Lehet csak szerencsés voltam a csatában, de első benyomásom jó erről a tankról. :)

KÉP2, KÉP3
Replay akit érdekel.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110547) vhw válasza SyMbioTe (#110546) üzenetére


vhw
addikt

Ha puha tankok vannak, akkor nincs gond. De ha szembe kerülsz értelmesebb Hetzerrel, Matildával, AMX 40-el M3 Lee-vel... akkor érhetnek kellemetlenségek, még prem lőszerrel is.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#110548) SyMbioTe válasza vhw (#110547) üzenetére

Lehet, komolyabb tankokkal még nem találkoztam, így ez csak egy első benyomásom a tankról, konkrét véleményt még nem mondok, hogy jó-e avagy sem. (Csak hetzerrel, de azt is hátulról kaptam el)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#110549) jagada válasza emre (#110542) üzenetére


jagada
őstag

Szívesen becseréltem volna a heteseket az ellenfél nyolcas tankjaira. Sajnos replay nincs, mert a végén egyedül maradtam egy KV-4-el az oldalamon az ellenfél artyjával szemben és mindketten becrasheltünk, míg a KV-4 így megállt a mező közepén én meg robogtam a tenger felé...
Mondjuk ez is furi, hogy mi ketten chraseltünk, az ellenfél arty meg nem.

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#110550) Phobion válasza Phobion (#110539) üzenetére


Phobion
őstag

Valakinél (itt) láttam ezt a fajta színezést (nem a tankokra értem, hanem a lőszerre), tudnátok segíteni? :F

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.