Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#110651) Mister_X válasza h1mpi (#110650) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mindkétszer dolgozok :DDD Na majd csak leboltoljuk.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110652) jano_77


jano_77
nagyúr

Emlékszik esetleg vki arra, hogy annak idején, mikor volt az Super P-es küldetés sorozat, akkor is csak az ALAP xp számított vagy ott tényleg beszámították az egyéb bónuszokat?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110653) Jolet válasza jano_77 (#110652) üzenetére


Jolet
őstag

be

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#110654) ollie válasza zodo (#110645) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem nagyon bejön a T-44, a Pershing és az Indien Panzer is. Mindhárom más stílust igényel. A Panther 2 egy érdekes állatfaj, nem úgy éreztem, hogy medben ülök, amikor azt vezettem.

***

(#110655) jano_77 válasza Jolet (#110653) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. Azért kérdeztem, mert haverok között már-már éles vitába fordul, hogy a kiírás ugyan az volt akkor is, mint most és akkor beszámítottak - ezek szerint - , viszont a kiírás az volt, hogy nem számít bele, mint a mostaninál is!? Most akkor hogy van ez? Most beleszámítanak vagy sem?!? Kiírás szövege ugyan az!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110656) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Megint él a kétszer 20 arany február 20-ig. Ez minden héten lesz akkor?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110657) rlazol válasza vhw (#110638) üzenetére


rlazol
addikt

vhw - 800as játékostól már elvárom, hogy az alapokkal tisztában legyen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#110658) jano_77 válasza Jolet (#110653) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos jól emlékszel Gabó?
SP mission
FV mission

Egyértelműen azt írja mindkét esetben, hogy NEM számítanak bele a bónuszok!? WG ennyire kegyes lett volna - elég hihetetlennek tűnő ábránd ;] - hogy ezt figyelmen kívül hagyva beszámították a bónuszokat?!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110659) Kelvin válasza Bad Pritt (#110656) üzenetére


Kelvin
őstag

Az Eu szerver csóróbb itt ez motiválja a játékosok egy részét, bár én kibékülnék azzal is ha "csak" lemásolnák az Na szerver összes küldetését/akcióját és azt kapnánk mi is. :DDD

Más, nekem nagyon tettszenek a tesztszerveren a hangok és a fizika is. Már nagyon várom.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#110660) Enzolord válasza Kelvin (#110659) üzenetére


Enzolord
addikt

Na ja, lesz majd megint akkora Bug tenger, mint ide Lacháza..
Ja, és nem Lacházán vagyok.. :C :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110661) vhw válasza rlazol (#110657) üzenetére


vhw
addikt

Hol húzod meg az alapokat?

800 WN-nél még nem megy a minimap figyelemmel tartása.
Tankok gyengepontjait nem ismeri - leginkább célkeresztet rátesz és lő; ha átüt, átüt, ha nem, nem.
Prem lőszer észszerű használta nem megy.
Fogyócikkek alkalmazása is csak nehézkesen.
Taktikák különösebben nincsenek - a térképen kb mindig ugyanarra a helyre mennek - ahol egyszer talán bevált nekik.
Az egyes tankok előnyei hátrányainak ismerete kimerül abban, hogy van 1-2 olyan típus ami marhára megszívatta, leginkább a nagy alpha sebzéssel; Hetzer, O-I, KV-2... stb. attól függ melyik szinten játszik. És ennyi, néhány emlékezetesebb típus, dehogy töltési idő, páncélzat, mozgékonyság ismerete... az már nem.
Spot rendszer, camo, látótáv... - teljesen homály.
Felszereléseket max azért vannak a tankján, mert valaki valahol egyszer azt mondta, hogy az a tuti - és azóta minden tankján az van (illetve az, amit megenged a pénztárcája)
Skillek-perkek: ha fel is fedezte, hasraütésszerűen ami éppen megtetszik... repair 1 emberen, camo másikon... keverve. Ha szerencsés és szóltak neki, és elég sokat játszott, akkor akár még 6th sense is előfordul 1-2 tankján.

Na ezt tudja kb egy 800 WN-es játékos - 1500 csata után.
De akinek 5 vagy 10k-ja van, az is ezen a szinten rekedt meg, az eredményei alapján.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#110662) jr1994 válasza Kelvin (#110659) üzenetére


jr1994
addikt

Ja, nekem is. Érdekes, pedig a klánban már kongatták a vészharangot hogy milyen rossz lesz. Ezt is meg kell majd tanulni, mint a többi trükköt.

Mivel lehet úgy felborulni, hogy a tank ne roncsolódjon rögtön össze? Ru-t sikerült az oldalára állítani de sajnos rögtön meg is haltam :))

Rlazol: nem. A 800 wn8-as játékosoknál még teljes a homály, tisztelet a kivételnek. Emlékeim szerint mikor sárga körül voltam , akkor kezdtem azt gondolni hogy már azért egész jó vagyok, hát ebben már nem vagyok biztos :D amit írsz, azt én inkább zöld színtől tartom elvárhatónak.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110663) rlazol válasza vhw (#110661) üzenetére


rlazol
addikt

abból indultunk ki, hogy miért goldbobozott le, amikor AP-vel lőttem?
egy 800 WN8as játékosnak szrintem már tudnia kéne, melyik a gold lőszer és melyik nem, mégha észszerűen használni nem is tudja.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#110664) h1mpi válasza rlazol (#110663) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Bizonyos modok az APRC-t is goldnak írják és nincs tisztában, hogy melyik tanknak melyik az alap lőszere.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#110665) McCsaplak válasza Kelvin (#110659) üzenetére


McCsaplak
tag

Valaki aki teszteli a teszt szervert, van tapasztalata mennyit csiszoltak a multicore proci használaton?
Mert a 9.14-et "hirdető" videóban ezt is megemlítik.

(#110666) vhw válasza rlazol (#110663) üzenetére


vhw
addikt

Ohh ezt kihagytam;
Azzal van esetleg tisztában, hogy van egy "cheater gold lőszer", ami természetfeletti képességeket ad annak, akinek van rá pénze, hogy megvegye.
Nincs tisztában azzal melyik tanknak milyen/mennyi átütése van, milyen átlagsebzése. Legfeljebb azt tudja, hogy a saját tankja egy jól páncélozott cucc - ő ha szembetalálkozik vele, akkor pattog (gyengepontok ismerete ugye...) Tehát aki különösebb gond nélkül belövi, az goldnoob.

Meg különben is... túlmagyarázom az egészet: "aki engem belő, az goldnoob" - ennyi az egész logika.
Ha ettől komplexebben gondolkodna, nem 800 WN lenne a neve mellett.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#110667) Bad Pritt válasza rlazol (#110663) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Most ez komoly? A 800 Wn8-as egy szar játékos, főleg ha frusztrálja, hogy átlőtted a jónak hitt páncélját.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110668) rlazol válasza h1mpi (#110664) üzenetére


rlazol
addikt

h1mpi: AP-t lőttem ez az alaplőszer (waffentróger).
vhw: vsz igazad van. T28 HTC-t szemből nyilvánvalóan csak golddal lehet beütni. :U

HáGé: logikus magyarázatot kerestem a viselkedésére.. de vsz az nincs., lásd vhw levezetése:D

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#110669) jr1994 válasza McCsaplak (#110665) üzenetére


jr1994
addikt

Délután kipróbálom, hátha. Jó lenne ha fel tudnék váltani fejlesztett grafikára, de jelenleg a modok nélküli max 35-40 fps-em modokkal zavaróan kicsire csökken.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#110670) Bad Pritt válasza rlazol (#110668) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez szerintem ugyanaz a szint, mikor mikor Maus-szal felmegy a hegyre, T-62-vel berongyol 10 ellenség közé és azt várja, hogy kövesd, felderítővel a mocsárba megy Lakeville-en. Plusz tényleg az, hogy pattognak róla a kisebb kaliberek percekig, aztán hirtelen valaki átüti többször is. Mi a konklúzió?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110671) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Most olvastam : " Az FV4202 (P) gyenge statisztikáival kapcsolatos panaszözön miatt a WG úgy döntött, hogy a 9.14-es verzióban javítanak némileg a tank paraméterein. Hogy pontosan mit, az csak a részletes release note-ból derül majd ki.

Várható volt !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#110672) wwenigma válasza McCsaplak (#110665) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egy fikarcnyit sem.

jozefgucci1: vótmá. ;) [link]

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#110673) Szasinka válasza kchryss (#110642) üzenetére


Szasinka
tag

Nem lehet. Nem ad XP bónuszt a medál. Ez a teljesítmény ennyi base XP-t ért. Gondolom Tier X-t lőttél 300 méteren belül és mondjuk saját spotot.

[ Szerkesztve ]

(#110674) Warton válasza jano_77 (#110658) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem értelmezd újra:

"Earn a total of 75,000 XP over any number of battles
Be in the top 10 players on your team by base experience earned (bonuses for the first victory, premium account, etc., will not be counted to determine the rankings)"

Csak a sorrend megállapításánál nem számít bele, de a 75.000 xp-be igenis beleszámított az x2 meg a prémfiók, ha az alapXP-d alapján benne voltál a top10-ben.

[ Szerkesztve ]

(#110675) jano_77 válasza Enzolord (#110660) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tudod hol van Lacháza? Csak azért kérdezem, mert ezt a mondást még Pécsen a fősulin hallottam először egyik társamtól és mikor megkérdeztem Tőle, azt válaszolta, azt sem tudja hogy van ilyen hely. :D

(#110661) vhw: "Prem lőszer ésszerű használta nem megy." - Szerintem ez 2000 wn8 felett is igaz, SŐT még annál magasabban is! ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110676) McCsaplak válasza wwenigma (#110672) üzenetére


McCsaplak
tag

Akkó' meg minek reklámozzák? 2016-ot írunk... Értem én hogy régi motor, meg hogy toldozgatják, de akkor mondják meg hogy ennél jobb nem lesz.

(#110677) wwenigma válasza McCsaplak (#110676) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Valoban benne van 2:31-től... nem igazan lattam hogy hasznalta volna, pedig akár 6 is lenne alá-. :W

Megnezem megint hatha e miatt allt a tesztszeró - nem pusholták ki.

mod: negatív, csak 1 mag megy.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#110678) Mister_X válasza vhw (#110661) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na jo, nekem sajnos 833 a WN8-am (miota fent van az egyik stat mod, 50 csata utan 1400, tehat jatszani kellene csak tobbet), de az ilyen dolgokkal tisztaban vagyok. Nem sok tank van amit szeretek es jol is megy (110, 112, E25, AMX 12t, mondhatni Revalorise is), szeretek neha unortodox taktikakat is alkalmazni - de nagyjabol sokszor a statom rontom, ha valami masba ulok be / bizonyos agat huznek...

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#110679) athomi


athomi
veterán

Toltam egy gyorsan kört így délben. Nincs wn8-am, mert nem szeretem rajta izgatni magam, de azért a 15:3-mas bukó után ránéztem a csapattársaim WoT-os személyes értékelésére. A legerősebb játékosunknak 4000 pontja volt, az átlag inkább 2000-3000 között. :DDD Nap közbe csak ovisok tolják? :D

[ Szerkesztve ]

(#110680) rlazol válasza Warton (#110674) üzenetére


rlazol
addikt

Warton: Itt lesz a kutya elásva! köszönöm Janó nevében is!

HáGé: konkluzió: usererror. :D vsz az volt, amit Te is írsz, hogy a T28 HTC-t szemből szerinte csak golddal üthettem át (waffentrógerral...).

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#110681) Jadro válasza Mister_X (#110678) üzenetére


Jadro
veterán

Az ágak húzása az sajnos stat rontó, pláne ha nincs elég free XP egy adott tank elem kifejlesztéséhez és mehet a grind a "félkész" tankkal. Persze lehet ezt lassabban és okosabban is (pl free xp, több stathúzó kör) de ki merre halad ugye. Nálam szép kis hullámvölgyek vannak a WN8-ban amikor ághúzó etapokat tartok, de túlságosan azért nem izgat. Ez egy játék, mely elsődlegesen kapcsoljon ki és szórakoztasson. A többi mind másodlagos.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#110682) nyunyu válasza Szasinka (#110673) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem lehet. Nem ad XP bónuszt a medál. Ez a teljesítmény ennyi base XP-t ért.

Battle heroes tipusu medalok (top gun, confederate, defender, high caliber, steel wall, tank sniper, scout, patrol duty...) bukott csataban is megadjak a nyeresert jaro +50% XPt.
Meccs vegi osszesito masodik oldalan a csapatlistaban a bonusszal novelt XPt latod ilyenkor, harmadik oldalon aljan az alap XP alatt lesz egy extra sor "for courageous resistance" cimszoval, ott jelenik meg a kapott bonusz.

Most nezem csak, hogy nyert meccsrol van szo. Ott nem adnak bonuszt a medalok.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#110683) Enzolord válasza jano_77 (#110675) üzenetére


Enzolord
addikt

Lacháza az S101es út mellett van Kínában, Wosaixiang mellett.. :C :C :C
A google maps szerint.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110684) jano_77 válasza Enzolord (#110683) üzenetére


jano_77
nagyúr

keresni tudni kell, meg ismerni hazánk településeinek pontos nevét - nem csak közmondásokban hangoztatni ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110685) Enzolord válasza jano_77 (#110684) üzenetére


Enzolord
addikt

Tudom, hogy Kiskunlacháza, de mivel Lacháza vn a mondásban, az meg Kínában, ezért még remekebb Wot viszonylatban ez a megállapítás.. Nem beszélve a Makkom Jeruzsálemtől eposzról.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110686) Szasinka válasza nyunyu (#110682) üzenetére


Szasinka
tag

Első rész igaz és az is, hogy ez egy gyöztes csata volt így nem bír jelentőséggel ilyen szempontból a medál azért írtam amit.

[ Szerkesztve ]

(#110687) Enzolord válasza vhw (#110661) üzenetére


Enzolord
addikt

Én a saját tapasztalatomat felhasználva azt mondom, hogy ezeknek az állításoknak egy része még rám is igaz, 20k+ csatával, 1400WN8as értékkel, kb..
Nekem a legnagyobb bajom, hogy iszonyat rapszodikus a teljesítményem, nem elég konstans, ami kellene a fejlődéshez..
Egy ideje ezen a szinten vagyok, jó lenne fejlődni, és hiába nézem a videókat, és próbálom hasznosítani, ha ez nem zsigerből jön, mint a legtöbb Unikumnak, akkor max mákkal jöhet be..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110688) joergie


joergie
őstag

Hátha valaki tudja.
Áll itt egy T55A HT15 küldi, "claim reward" állapotban, még nincs kifejlesztve az m103, amibe rakni akarom a leányzót.
A kérdés a következő. Indíthatok e másik küldetést, anélkül, hogy a leányzót a barakba raknám?
Szóval elindítanám az obj260 HT15-öt helyette, de az opció megmaradna, hogy később adhassam meg a nőszemélynek a kvalifikációját, miszerint az m103-ba lesz képezve.
Bár így végiggondolva lehet tesztszerveren ki tudnám próbálni.

Btw: tudja valaki hogy a chieftain milyen módon lesz a tech tree-be applikálva? fv215b helyett? vagy a conqerorból eg ymásik ág, mint a T54-nél? Egy prscr is jöhetne esetleg :R

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#110689) DVlad válasza Enzolord (#110687) üzenetére


DVlad
őstag

És biztosan a "teljesítményed" a változó?
Én is megrekedtem egy szinten, de ez nem zavar, mert több oka is van, nagyon speciális módon játszom (nem stathúzó eszközökkel, egyedül, nagy td-k, stb). Viszont az én "teljesítményem" nagyon erősen függ az adott csata játékosaitól, sőt, leginkább csak tőlük. Rengetegszer sebzem a legtöbbet mindkét csapatból, de vesztünk rendszerint, ezért nem is a "teljesítményem" a gyenge ezekben a csatákban, hanem a statom.

(#110690) Bad Pritt válasza DVlad (#110689) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A WN8-at csak a saját teljesítményed befolyásolja.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#110691) jano_77 válasza DVlad (#110689) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én is hasonlóan vagyok ezzel, éppen ezért a WR már nem is figyelem - persze bosszant, ha nem tudok kellő számban nyerni -, de a lényeg, hogy megfelelő mennyiségben tudjak sebezni és ölni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110692) zodo


zodo
nagyúr

Köszönöm a med tank tippeket!

(#110693) wwenigma válasza Bad Pritt (#110690) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja, kb. 2-3 ujratoltesre volt időm. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#110694) rlazol válasza joergie (#110688) üzenetére


rlazol
addikt

joergie: én megpróbáltam annó, sajnos nem.

DVlad: a WN8 csak tőled függ, elsősorban a sebzésedtől. A legtöbbünknél a csapat és a csata lefolyása persze befolyásolja, hogy mennyit tudunk sebezni. Lehetsz topsebző 1000 dmg-vel is egy AMX 50 100-ban és Pz IVD-ben is. Nem mindegy, és a WN8-on ez látszik majd. A WR nyilván más tészta, de azt csak bizonyos határok között tudod befolyásolni, ezért nem is érdemes foglalkozni vele.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#110695) jano_77 válasza rlazol (#110694) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sajnos az utóbbi időben, amilyen "szuper" csapatok vannak, még a WN8 értékét is befolyásolja részben a csapat. Ugyanis mikor pillanatok alatt vége egy csatának, nem tudsz elegendőt sebezni, mert mikor már csak Te vagy és 5-6 rontanak rád, akkor szerintem nincs az az unicum, aki megoldja a helyzetet. Persze az más, ha mondjuk annyira világtalanok, hogy egyesével menjenek Rád, akkor van lehetőséged kvázi jól teljesíteni, de amikor egyszerre rohannak le, akkor ott vége a dalnak. Ekkor a WN8 is pocsék, pedig nem Te tehetsz róla!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#110696) Enzolord válasza joergie (#110688) üzenetére


Enzolord
addikt

A Chieftain a cseréje lesz a 215Bnek..
Ez fix.. Az nem, hogy mikor.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#110697) h1mpi válasza rlazol (#110694) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ettől függetlenül sok unicum stramer (QB,Scheff, Circon) a WR alapján ítéli meg azt, akit esetleg megnéz magának, hogy milyen játékos

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 11 999 Ft

(#110698) DVlad válasza Bad Pritt (#110690) üzenetére


DVlad
őstag

Ez egyszerűen nem igaz. Gondold át még egyszer.
Ha oda sem érek sehova a jpe100-zal, akkor kit, mit sebzek? Pontosan erről írtam le a véleményem, a wn8 az az adat, amit el tudok érni, de hogy mit és mennyit, az nem csak tőlem függ. És ez az a pont, ami különösen sarkalatos.

(#110695) jano_77
Kb.

[ Szerkesztve ]

(#110699) GoTReX


GoTReX
őstag

Neten valahol vissza tudom nézni a Match historym?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#110700) Enzolord válasza DVlad (#110689) üzenetére


Enzolord
addikt

Én azt mondom, hogy a teljesítményem nagyon rapszodikus..
Tudom magamról.. Ha olyan tankkal megyek, amit szeretek, és nem vagyok fáradt, és oda is akarok figyelni, jó vagyok.. :) De ha valamelyik hibádzik, pl húzok egy ágat, amit kell, vagy fáradt vagyok, vagy csak nincs igazán kedvem, akkor bele lehet rottyantani.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.