Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52401) szacsee válasza hszilard666 (#52398) üzenetére


szacsee
nagyúr

Meg lehet oldani, ahogy volt rá példa, hogy tárcsa és V-fék fogjon egyszerre, de a Te esetedben a hungarishe jogszabálynak nem megfelelő lenne a kerékpár ha meg is csinálnád.

Pell megkeresem az idézetet. :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#52402) anorche1 válasza hszilard666 (#52400) üzenetére


anorche1
őstag

Én nem tartom jó ötletnek. Nem véletlenül van motorokon és kerékpáron is külön használható első és hátsó fék. Nem mind1 hogy vízszintes talajon, vagy lejtőn mész. Azzal az erővel amivel síkon még nem buksz előre lejtőn lefele biztosan fogsz. Ha meg nem húzod annyira a kart, akkor meg nem fékezed elégé a hátsó kereket.

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#52403) MPowerPH


MPowerPH
félisten

A Shimano 780 set es az uj M8000 set kozott a 11 sebesseget leszamitva van egetvero kulonbseg? Mert arban olyan 125 font a fifferencia, ami eleg sok. Vagy ez is az ugynevezett ujdonsag varazsa, ami megmutatkozik az aron is?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#52404) ivana válasza hszilard666 (#52400) üzenetére


ivana
Ármester

Ha nem valamilyen probléma miatt akarsz ilyet, akkor semmi értelme (probléma például ha az egyik kezeddel nem tudnád behúzni a féket valami régebbi sérülés miatt). Nagyon sok hátránya lenne egy ilyen rendszernek és még nem is kresz kompatibilis, és nem azért mert valami baromság a szabály, hanem tényleg hordoz veszélyeket egy ilyen kialakítás. Nagyon ritka, hogy azonos fékerőt érdemes alkalmazni az első és a hátsó keréken, nagy sebességnél kifejezetten veszélyes ha a hátsóval nem tudod nézni a megcsúszást.

(#52405) imyourfriend válasza hszilard666 (#52398) üzenetére


imyourfriend
őstag

Ugye csak bohóckodsz? Április 1 elmúlt már. :)

(#52406) hszilard666


hszilard666
veterán

Értem srácok, köszönöm! Igazából mondhatjuk hogy nincs tapasztalatom a kerékpározásban 6 éve ültem bringán utoljára :D

Because:
De nem ám! 1-2 hónapot majd még gyakorolgatok mielőtt Nekiállnék BKV helyett használni :B

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#52407) Because válasza hszilard666 (#52406) üzenetére


Because
őstag

hát akkor lehet ez a bringa fájni fog, csak baleseted ne legyen!

(#52408) JackFeryll


JackFeryll
őstag

Lenne egy őszi kérdésem: standard mez + nadrág + base layer + karmelegítő + lábmelegítő + szélfogó mellény + többi kiegészítő (kamásli, sapka stb...) lefelé hány fokig lehet bicajozni (országúton) ? (azaz hosszú thermo bib nélkül)

(#52409) Solad válasza hszilard666 (#52395) üzenetére


Solad
őstag

Biztos vagy benne hogy jo az a nyeregdolesszog? A kormanyt nem is kerdem.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#52410) hszilard666 válasza Solad (#52409) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem, még be kell állítanom :D

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#52411) Normi™


Normi™
őstag

Egy történet,elég gyenge,viszont érdekes nekem :DDD

Mentem egy jó 30-as tempót a minap két város között,hátranézek és jön egy bringás,mondom ez honnan került ide,az előbb nem volt itt senki.Megelőzött mintha álltam volna,papucs-zokni kombó,tesco-s összteleszkópos csoda,kézfej lóg,csuklóval kitámaszt a kormányon,retkes nagy hátizsák.A két település között nincs semmi,de emlékeim szerint az első településen lekanyarodott előttem egy utcába.Kissé elvette a kedvem :D

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#52412) bunddog válasza Normi™ (#52411) üzenetére


bunddog
tag

Vannak ilyenek :D én a héten mentem egy "öreg" után (tuti 50-60 körül volt) viszonylag sokáig mire utolértem egy felüljáró után, de 38-40 körüli tempóval mentem utána, nézem amikor elmegyek mellette hogy egy 26os merevvillás régi csoda géppel ment valami 26os cuccal :D mondom király de hát lehetett egy lába :D

(#52413) Pttypang


Pttypang
veterán

Ma mondjuk vicces volt, este egy zebranal a lampara varnom kellett, igy elore lassitottam ,hogy ne kelljen megallnom, elottem ket biciklis srac vart mar, lab leteve vartak, meglattak a lampanal a rendorautot varakozni, leszalltak es attoltak, en meg siman attekertem, de nem jottek utanam, szerencsem volt, a zebra felenel vettem eszre, hogy az egy rendorauto es a sracok is azert szalltak le... :W

Everybody lies.

(#52414) t1


t1
addikt

Sziasztok.

Olyan kérdésem lenne most, hogy bejött a hidegebb idő, milyen ruhában tekertek mit érdemes venni, hogy ne fagyjak le a bringáról és ne legyek másnapra beteg?

Reggel 6-30kor és este 22:00 után városon kívül megyek 2x16km-t heti 2-3 alkalommal, van valami best/buy ruha van ilyen használatra?

(#52415) atok666 válasza t1 (#52414) üzenetére


atok666
őstag

Gabba2, 6-18C, akar esobe is :)

Atok

P.s. Bar nem tul olcso

[ Szerkesztve ]

(#52416) fpeter07 válasza Pttypang (#52413) üzenetére


fpeter07
veterán

Kishal vagy te a szemükben. :)

(#52417) Pttypang válasza fpeter07 (#52416) üzenetére


Pttypang
veterán

Fordultak mar igy utanam, szoval nem mindig.
Habar a negy kislampa megerkeztevel kiprobaltam, hogy a kormanyra teszek kettot, meg a villara kettot, de a villan levo kb felfele vilagit igy, a szembejovoket vakitva, ellenben karacsonyfanak alcazza a biciklit. Majdnem jo valamire, ja nem..

Everybody lies.

(#52418) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Baratnom mtb-jen is kereket kell cserelni. Nekem a kezdetektol kezdve Ritchey Pro OCR 26" -os felnijeim vannak, most mar Novatec hubbal, Sapim kullokkel. Elegedett is vagyok veluk, soha nem volt gondom. Viszont mar rendeltem elore-hatra egy Novatec D811SB es D812SB-t, hogy kicserelem az agyakat, kullostol. Ellenben mivel baratnomnek is mint kiderult, kell egy komplett kerek szett, igy gondoltam, akkor mar megeri vennem csak felnit, hub van hozza, kullot kell csak meg venni, o pedig egy az egyben kapja a regi kerekeimet. Olcsobb, mintha vennek egy hasznalt kereket, amit lebontatok, agyakat-kulloket kidobom, es berakatom neki azokat az agyakat, kulloket, amiket meg az enyemrol dobatok le.
XC-re, valami konnyu, de eroset szeretnek. Mit ajanlotok innen? HUB -ok adottak, maximum 2.1 szeles gumival lesz hasznalva, es jelenleg 85kg vagyok, de meg lejon vagy 5 az elkovetkezendo 1-2 honapban. Ezekhez milyen kullot? Itt kint nem lehet Sapim -t venni. Na meg a kullok meretevel sem vagyok tisztaban. Azt hogy tudom megallapitani? Mert van eleg sok meret.

En a DT SWISS XR 400d Disc black 32 h -t neztem ki, bar mindenhol azt olvasom, hogy ha felni, akkor Mavic. Itt a csapbol is az folyik....

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#52419) fpeter07 válasza Pttypang (#52417) üzenetére


fpeter07
veterán

Neked legalább volt lámpád, nem mint nekem csütörtökön. Jó volt így ninjásan hazaérni. :D Be akarok szerezni egy megbízható fejlámpát montizáshoz, csak még nem döntöttem el melyik legyen. 30k körül vannak igen jók, csak én a 15k körüli kategóriát részesítem előnyben.

(#52420) t1 válasza atok666 (#52415) üzenetére


t1
addikt

Köszi azért ennél jóval olcsóbb megoldás érdekelne :B

(#52421) Maximum1 válasza fpeter07 (#52419) üzenetére


Maximum1
őstag

Van 5 ezerért is, itthon is szokták árulni 7-8 ezerért, ennyiért nem igen láttam jobbat.
Az enyém 1,5 éves, összesen 3 db-ot rendeltem eddig, nincs baj velük.

(#52422) syler123 válasza Maximum1 (#52421) üzenetére


syler123
veterán

Meddig bírja az akku? Elegendő a fényereje? Ezeket én is nézegettem, eléggé kompakt méret lenne, de nem tudom mire elég ez a fényerő.

(#52423) Maximum1 válasza syler123 (#52422) üzenetére


Maximum1
őstag

Én városban használom, amikor már 4 kor sötétedik, napi 1 órát megy, 1 hetet simán elmegy.
Fényerő? azt hiszik motoros jön. :DDD

Erdőben + aksi teszt

[ Szerkesztve ]

(#52424) syler123 válasza syler123 (#52422) üzenetére


syler123
veterán

Lejárt a szerkesztés, én bringára tenném, nem sisakra.

Maximum1: Köszi! Úgy látom durva fényereje van, akkor gondolom ez feles fényerőn is okés. Mentem is a linket, ilyet fogok rendelni. Még valami, te bicón használod vagy sisakon? Gondolok itt arra mennyire egyszerű elhelyezni a bringán. Úgy látom valahová az akkut is el kellene tenni, nyereg környékére nem nagyon menne nekem mert van nyeregtáska is, meg a hátsó lámpa.

[ Szerkesztve ]

(#52425) Maximum1 válasza syler123 (#52424) üzenetére


Maximum1
őstag

Bringán, villán van gyorskötözővel az aksi, lámpa a kormányon.

(#52426) syler123 válasza Maximum1 (#52425) üzenetére


syler123
veterán

:R

Köszi, valahogy akkor én is így rakom fel, nem kell áthúzni így a vezetéket az egész bringán.

[ Szerkesztve ]

(#52427) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Bilincses markolatokból ki mire esküszik, ami időtálló? Nézegettem ebay-en, de nehéz döntésre jutni. Jah, piros/kék/fekete kombó érdekelne elsősorban.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#52428) fpeter07 válasza Tothgera30 (#52427) üzenetére


fpeter07
veterán

BBB ergonomikus markolata nagyon kényelmes. Ha kesztyűvel használod igen sok időt kibír. Ha nem kesztyűvel, akkor 2 év után már meg kell fordítani.

(#52429) fpeter07 válasza Maximum1 (#52423) üzenetére


fpeter07
veterán

35 perc highon? Az elég karcsú nekem.

(#52430) Maximum1 válasza fpeter07 (#52429) üzenetére


Maximum1
őstag

Az lehet hogy Neked karcsú, de ennél nem igen van jobb technológia sem ledben, sem akkuban.
Félállásban megy 4 órát, fényerőben bőven elég hidd el, kb 20métert bevilágít.

(#52431) Valkűr


Valkűr
őstag

Hát 20 méternél még többet bármelyik Sigma bevilágit, és akkor még ezek sincsenek horror árban és nem csak 35 percet birnak. Nekem nem ajánlották ezeket a kinai lámpákat pont az aksi és megbizhatóság miatt. Talán a Solar storm volt ami szoba került.

PLd: Sigma Buster 200

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#52432) andrisbandi válasza Tothgera30 (#52427) üzenetére


andrisbandi
őstag

"Bilincses markolat"

Piros-fekete halálfejes :DDD

Csak pár hónapja van meg.
Elötte a bringához adott 4-5 ezer forintos markolatot használtam.
- Ég és föld a különbség. Ez kesztű nélkül is kényelmes, akár órákra is.

Csak poénból vettem, kíváncsi voltam milyen lesz koponyalenyomatosan a tenyerem :-) Vicces, jópofa.
Szinte biztos, hogyha újra kell; ebből a márkából vásárlok majd. PROPALM Handlebar Grips

【Rainych】 Nyanpasu _ https://www.youtube.com/watch?v=awWVru0nwMY

(#52433) Valkűr


Valkűr
őstag

DE nagyon korrektnek tűnik az Osram fx35 ledese is...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#52434) Tothgera30 válasza fpeter07 (#52428) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nézegettem, de sehogy sem tudok megbarátkozni vele, tekerek kesztyű nélkül is, eddig a Cube gyári markolata, spártai kényelme ellenére, egész bejött.

#52432 andrisbandi: Számomra kissé szolidabb kellene (színben is, inkább pl.: teljesen kék vagy piros, esetleg egyik ilyen, másik olyan), persze gyártónál maradva, bilincs nélkül találtam olyat ami megfelelne, viszont az szerintem nem tartana olyan stabilan.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#52435) Valkűr válasza Tothgera30 (#52434) üzenetére


Valkűr
őstag

A Lizard Skins-nek vannak szép bilicses markolatai...De Az XLC is szép, és van pisros-fekete nekik is..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#52436) hegyimorc válasza Valkűr (#52433) üzenetére


hegyimorc
senior tag

Ezen a képen mi az amit látni vélsz? Mert aki kicsit is tisztában van a fotózás alapjaival az tudja, hogy egy ilyen képen ha minden más beállítás változatlan, akkor csak a záridőtől függ milyennek tűnik a lámpa fénye. A képnek semmi értelme, kizárólag az látszik rajta, hogy az adott lámpa hogyan teríti a fényt.

A kép a fényerőről akkor mondana valamit, ha két lámpa lenne a képen, mellette egy ismert, referenciának tekinthető vagy lenne a referencialámpáról is egy kép, de pontosan azonos - nem auto - beállításokkal fotózva.

Ettől függetlenül tényleg elég jó az Osram fx35, kb egy éve már használom. Infinity Super Lava-hoz hasonlítva, max fényerőn kb olyan a fénye, mint a infinity-nek a középső állásban. Kicsit másképp terítik a fényt, de mindkettő jó. Az infinityhez - és minden beépített akkus lámpához - képest nagy előnye, hogy cserélhető ceruzaakkuról megy és ez számomra előny a külső akkupakkos lámpákhoz képest is, mert próbáltam többet is, de baromira utáltam a külső akkupakkoknak helyet keresni, kábelekkel szopni. Hátrány, a ceruzaakku kisebb kapacitása, és így a rövidebb üzemidő. Az Osramban az is tetszik, hogy - mivel a németeknél ez nem megengedett - nincs villogó módja. Sosem értettem, mi a fasznak egy fényerős lámpában villogó mód. Itt van 3 értelmes fokozat, fokozatonként kb duplázva a fényerőt és felezve az üzemidőt és nem kell azzal szopni, hogy ha fényerőt akarok váltani akkor még a villogó módot is átugorjam.

A lemerülést is jól, időben jelzi, nem úgy mint sok kínai csodalámpa, amik a jelzés után még kb fél percig világítanak, aztán semmi. Ez legalább fél órával előtte jelez és ha max fényerőn ment, akkor visszavesz, de még jó sokáig világít.

Egyetlen igazán elbaszott része a lámpának a konzol. Azt valami idióta tervezte, olyan mintha egy kezdeti elbaszás után addig gányolta volna, amíg valamennyire elfogadható nem lett :). Működik, nincs vele gond, de mérnökként ránézni is rossz.

Szóval, ha valakinek fényerős, kicsi és könnyű lámpa kell, ami mindig a bringán lehet, akkor inkább az Inifini Super Lava, ha mindennap használja, sokat megy sötétben és biztosan világító lámpával akar megérkezni, akkor az Osram + a tartalék akkuk.

Ja, még valami, az ár. Nem tudom, most mennyiért adják, amikor láttam a listaárat, akkor csak röhögtem. Az durván sok volt, azt gondoltam róla, biztos csak azért olyan sok, hogy a balek megvegye az ahhoz képest kedvezőbbnek tűnő "akciós" áron. Szerintem 10eFt alatt megéri az árát, fölötte nem.

[ Szerkesztve ]

Eladó 100km-t futott CUBE SL Cross Race fitness bringa 460eFt helyett 300eFt-ért (kb 175-195cm közötti magassághoz) : https://goo.gl/acsjPA

(#52437) Valkűr


Valkűr
őstag

Az Osramot most 11900-ban meglehet venni...Amelyik még szimpi az a Trelock 750 de ugye az is aksis, bár elég jól birja azt mondják..az Osramban pont az tetszik, h ha kell beledobok 2 elemet azt csokolom...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#52438) Maximum1 válasza Valkűr (#52431) üzenetére


Maximum1
őstag

Bírom az ilyen dobálózásokat, nekem ez van és tudom mire képes, nem adatlapokat bújva ajánlgatok mint itt a legtöbben.
Az meg hogy egy boltos ezt nem ajánlotta nem lep meg, gondolom tudod mire gondolok....

(#52439) Valkűr válasza Maximum1 (#52438) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem beszéltem boltosokról, ismerőseim , barátaim óva intettek ezektől a kinai lámpáktól. Hamarabb hallgatok rájuk mint a boltosokra. Ők pedig nyilván használják, használták...Havernak is hasonlo volt mint amit linkeltél, csak egyel erősebb, és azt mondja a Sigma is van olyan fényre, csak tovább birja, megbizhatóbb és szebb...DE biztos csak hazudnak és azért mondták..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#52440) szatocs


szatocs
őstag

Nekem ez van, végtelenül elégedett vagyok vele, főleg 5200Ft-ért. 1 éve használom, bármikor lejövök vele az erdőben éjszaka 15-20-al.
Legnagyobb fényerőn 50percig bírja, közepesen 2 óráig, legkisebben pedig 7 óráig (és így is bőven túlteljesíti bármelyik boltit, amit eddig láttam 20ezer környékén).
Van hozzá 3 akksim, így nincs az a hely, ahonnan le nem jön az ember vele.
Névlegesen 800lumen a max, nem mértem, de városon belül az tuti, hogy csak a legkisebben használom, mert már a közepesnél is villognak rám az autósok.

[ Szerkesztve ]

=== Szatocs ===

(#52441) dudika10 válasza Valkűr (#52431) üzenetére


dudika10
veterán

Ne haragudj, de nagyon el vagy tévedve. :B
200 lumen az hangyafing ahhoz képest, amit egy Convoy S2+ tud például (~800-900 lumen maxon akár).
A linkelt fejlámpáknál az 1800 lumen marhaság, kb. a felét tudják, és max fényerőn tudnak 30 percet (1 akkuval, és 1 órát 2 akkuval).
Félgázon (4-500 lumen, még mindig a duplája az általad említettnek), 2 darab 18650-es akkuval elmennek 4 órát, és ez is elég közlekedni még nagyobb tempónál is.

Se sokkal jobb hatásfokú LED nincs, se sokkal jobb hatásfokú akku. Ráadásul minőségi probléma sincs a kínai lámpákkal.

Egy Convoy S2+ 15 dollár, 10-15 dollárért kapsz mellé egy pár 18650-es akkut, még 10-15 dollárért egy jó kis töltőt, és 1 dollárért rögzítőt.
Olcsóbb (de legalábbis nem drágább), mint a Sigma Buster 200, fényerőben sokszorosa, azonos fényerőn többet bír, egyből van egy tartalékakkud is, és zseblámpaként is remekül használható.

szerk.:
Szívesen mutatok neked egy Convoy C8-at (S2+-t is mutatnék, de nkem olyan nincs). Pillanatok alatt megváltoznának a fogalmak a fejedben. :K

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#52442) Valkűr


Valkűr
őstag

A C8 ismerős, de az szetem elég idétlenül mutat a kerékpár kormányán, van akinek ez is szempont. A gyári fényereje 700 lumen, valóban jól világit, de ez akkor is csak egy zseblámpa, úgy is néz ki...Bár aláirom nagyon jó a fénye, bár nekem ez az egy pontra világitó kerek fény nem az ideálom, tipikus zseblámpa fény..Amit anno ajánlottak az egy kis lámpácska volt nagy fénnyel Olight S1 volt a neve, de idehaza est sem kapni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#52443) syler123 válasza szatocs (#52440) üzenetére


syler123
veterán

Nem jó a link a lámpáról.

A témához: 12k-ért biztos nem veszek lámpát, a kínai 5k, szóval itt nem is egy kategóriáról beszélünk. Fényerőben pedig jobb a kínai, persze hogy jobban merül, alacsony fokozaton kell használni és akkor bírja gondolom. Szerintem én bepróbálom a korábban linkelt kínait.

(#52444) dudika10 válasza Valkűr (#52442) üzenetére


dudika10
veterán

Nem hiába nem a C8-at ajánlottam bringára. Az S2+ jelentősen kisebb és a vetítési képe is sokkal jobb kerékpározni. Minden téren odaveri kb. az összes bringalámpát.
Aki azért választ inkább sokkal gyengébb teljesítményű lámpát drágábban, mert ez kerek és úgy néz ki, mint egy zseblámpa, az meg is érdemli. :N

C8-ból rengetegféle van, a gyári fényerő is attól függ, hogy milyen driver és LED került bele (lehet az több is).
Az Olight S1 meg marha drága, lényegesen gyengébb fényerővel és üzemidővel. Szerintem marhára nem racionális választás.

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#52445) Valkűr válasza dudika10 (#52444) üzenetére


Valkűr
őstag

Ez vajon milyen lehet?

[link]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#52446) dudika10 válasza Valkűr (#52445) üzenetére


dudika10
veterán

Ha tippelnem kéne, akkor vacak.
Egyrészt tök felesleges a 4 LED egy ekkora házba. Úgy se lehet őket kihajtani, 1 darab is felfűti rendesen, hát még 4?!
Másrészt általában elég vacak akkuk járnak az ilyen szettekhez.
Persze tévedhetek, kérdezd meg az elemlámpás topikban, hátha ismeri valaki. :K

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#52447) jani_gy_22


jani_gy_22
csendes tag

Hello mindenki!

Mostanában elkezdett érdekelni a fixi téma, kiváncsi vagyok, milyen lehet egy ilyen gépet hajtani.
Tudnátok ajánlani valami weboldalt, webshopot, akármit, amivel kicsit közelebb kerülök a témához? Nem sok mindent tudok róluk.

(#52448) cekkk


cekkk
veterán

Sziasztok!

Tisza tó maraton 2015.09.06. Itt van pár kép, bocsánat de csak telefonnal készült és csak ennyit tud. Itt vissza fele egy srác defektet kapott sajnos, viszont záró autó nem jött a csoport után szóval nem tudom mi lett volna azzal aki utolsók közt rosszul lesz vagy valami...

A szervezés az érdekes volt... Minden esetre jó volt ennyi biciklis itt felénk látni.

(#52445) Tigerteam
Ilyet vettem majd kíváncsi vagyok milyen lesz.

[ Szerkesztve ]

(#52449) jackbacsi87


jackbacsi87
senior tag

Sziasztok!
Oútira szeretnék vezeték nélküli km órát, cad is kéne, és persze kevés pénzből gazdálkodom.:)
Mit ajánlotok?
Egyelőre ezt néztem ki:
sigma 16.12sts cad

[ Szerkesztve ]

(#52450) Napfénysüti

Országúti cipőt mivel tisztítjátok? Tegnap a "jó" időben tekertem 95km-t és tiszta kosz lett a bringa is meg a cipő is, előbbit le tudtam rendesen takarítani szerencsére.

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.