Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) zoli03 válasza Zola007 (#25889) üzenetére


zoli03
őstag

Milyen vázba akarod rakni? eBike szerint az SG-3D55-nek 135 mm a villasaru távolsága, az SG-3R40-nek meg 130 mm. Az Inter 3 elvileg többféle villasaru távolsággal készül(t), nem tudom, hogy lehet-e hézagolni.

A Sturmey-ket én soha nem nézegettem.

Elhiszem, hogy jobban tetszik a garanciális boltból, de nem tudom, hogy mennyire valós a garancia. Ezeket azért tönkre lehet tenni, ha akarod. Ha nem is a te hibádból megy tönkre, a bolt ki tudja, hogy mit mondana. Kerékpár alkatrészeknél nemigazán hiszek a garanciában.

Az áttétele úgy van, ahogy írtad.

Vagy nem veszel hozzá integrált hajtóművet (én nem is gondoltam volna, hogy integráltat akarsz), vagy lecseréled rajta a lánctányért. Ha jól láttam, az integrált országúti hajtóművek és az Alfine is 5 karosak, 130 mm lyukkörrel. Elég sokféle SS/fixi lánctányér van ilyen adatokkal, ami 1/8" lánchoz (a szélesebb fajta) való. Én nem cseréltem le, elöl nekem is 3/32" (6/7/8 sebességes) lánchoz való a lánctányérom, de 1/8" széles lánccal használom, tökéletesen működik. De a 9-es lánc sajnos még keskenyebb. A másik megoldás, hogy keresel négyszögtengelyes hajtóművet, elég nagy a választék 1 sebességesből.

Amit írtál áttétel, az kicsit eltolódna a könnyebb áttétel felé, de nagyjából ugyanakkora.

(#25902) ludsimon


ludsimon
veterán

"Ez az gyerekek nyomjátok! 39-21 nyomjátok! 53-12 nyomjátok! Nem fáj nyomjad! Mindenki fölmegy! Lacika az eleje nem így ment föl bazdmeg!"
[link]

:D :D :D :D

Ide ha valaha is elmegyek 34-32 felett tuti nem. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25903) Zola007 válasza zoli03 (#25901) üzenetére


Zola007
veterán

csepel torpedo vagy hasonló
torpedónak 130mm a távja évjárattól függően (meg milyen napja volt éppen a hegesztőnek, de körülbelül 130 :)

130-as inter-3 pont jó
135 még megoldható alkatrészcserével, de annyit még az acélváz is elbír plusszba
120-a sturmeyra meg két 5mm-es hézagolót

Vaterásak kontrásak, az sem érdekel

Négyszöges lesz valószínűleg belőle 42 vagy 44, korrekt palacsintasütőket lehet már kapni 7000-10000 körül, blokkot meg 5-ből már elfogadhatót veszek
Integráltat csak ha jó áron tudok szerezni, mert újonnan kiskeráron nem adok 40-et egy szettért

0,73 és 1,36-os végáttétellel
42/18-nál 1,70 - 3,17
44/19-nél 1,69 - 3,15 lenne a két vége
városba szerintem ez kb optimális lehet

montin kb 32/20 és 44/14-nek felel meg

S-RF5-el meg már szinte mindegy, ott mehetne egy 38/18 is, akkor már átfed egy 1,31 - 3,38-at.
3 fölötti áttételt meg városban és túra során kihajtani nem esélyes

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25904) rétisün válasza ludsimon (#25902) üzenetére


rétisün
veterán

muszáj lesz megnéznem ezt az emelkedőt, de csodát nem várok magamtól a 42/28-as legkisebb áttételemmel :DDD
a videót elnézve mondjuk nem én lennék az egyetlen, aki tolja itt a bicajt :))

mod: te voltál egyébként ezen a versenyen?

(#25905) Szakbarbár: 20%

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25905) Szakbarbár válasza ludsimon (#25902) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Azért a vége felé már jópáran inkább tolták :D Milyen meredek ez a rész? 39-23-as áttétellel vajon feljutnék?

"Én fölfelé is fékeztem" :DDD

(#25904) rétisün: Az még talán belefér, bár a puding próbája az evés.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#25906) Teasüti válasza #16729600 (#25900) üzenetére


Teasüti
nagyúr

De miért fixi? SS montin én is ábrándoztam már, jó kis szíjhajtással (esetleg agyváltóval csalnék).
De a racsnit biztos nem felejteném le róla. Spinning-en volt eddig csak szerencsém örökhajtóshoz, de már ott se tetszett, ha túlpörög. Szétveri a lábam és mire vissza tudom tenni a pedálra (pedálba), addigra egy igazi bringán már rég meghaltam volna egy lejtő alján. :C
Persze az edző csak nézett rám furán, hogy mi a frász az a racsni...

(#25894) Tüzi
Hogyne érteném, ha jól állnék anyagilag, már motoroznék. :K Az elmúlt hónapokban szinte csak abban tájékozódtam, h egyáltalán mit vegyek elsőnek. SV650N tetszene.

De mivel nem állok annyira jól, ezért most dual sus Konákkal szemezek. :C

[ Szerkesztve ]

(#25907) zoli03 válasza Zola007 (#25903) üzenetére


zoli03
őstag

Nekem 2,55-ös áttételem van, városban tökéletes a számomra, bár itt nemigazán vannak dombok, csak 1-2 kisebb, úgyhogy szerintem amiket írtál áttételeket, azok optimálisak lesznek. De ha mégse jönne be, el tudod tolni bármelyik irányba egy kisebb vagy nagyobb fogaskerékkel, párszáz forint csak.

(#25908) Tüzi válasza ludsimon (#25902) üzenetére

"Lacika az eleje nem így ment föl bazdmeg!"
"Te miért álltál félre??"
"Már kétszer felmentem" :DDD :DDD :DDD
"Fölfele is fékeztem!!"

Ezt meg kell néznem nekem is :D
Mekkora ez? 12%?

(#25906) Teasüti:
:)) én sem állok jól anyagilag, nem is motorozok :D pedig van motorom...

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25909) rétisün válasza Tüzi (#25908) üzenetére


rétisün
veterán

20, de ki számolja? :DD

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#25910) Tüzi válasza rétisün (#25909) üzenetére

Pudingok!!!

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25911) Cathfaern válasza Teasüti (#25739) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Az szubjektív hogy kinek mi a durva. Ami viszont tény, hogy többen jelezték (részben publikusan, részben privátban), hogy azoknak a vitáknak a hatására nem fogják többet látogatni a topicot, mert nincs kedvük ezt olvasni. Jó részt (de nem kizárólag) tipikusan azok a "keményvonalas, régi montisok", akiket hiányoltak páran az elmúlt napokban.
Persze innentől megint szubjektív, hogy ez kinek mennyire tetszik...

(#25912) Zola007 válasza zoli03 (#25907) üzenetére


Zola007
veterán

Megpróbálom úgy kihozni, hogy 18-nál kisebb ne kerüljön rá, mert minél kevesebb a fogszám, annál több terhelés jut 1 fogra és 1 láncszemre.
Városban meg ugye a gyakori elindulás tudja enni rendesen a hajtást
5 sebesség Sturmey lenne a legjobb

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25913) Tüzi válasza Cathfaern (#25911) üzenetére

Szerintem ez a durva:
[link]

mod:
aki egy vita miatt nem látogat többet egy topikot, az csirke.
mondjuk én nem nagyon érek rá fórumozni, csak este (meg néha hétfőn), meg ebből a vitából is kimaradtam, de ettől függetlenül továbbra is fenntartom amit az előbb mondtam.
ez egy fórum, mindenféle emberek jönnek ide, konfrontálódás elkerülhetetlen.
de egyrészt le lehet szarni, másrészt nem kell mindennel foglalkozni.
szerintem.

ja, meg még ez is durva

[ Módosította: Cathfaern ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#25914) ludsimon válasza rétisün (#25904) üzenetére


ludsimon
veterán

áá, agyrákot kapok, 2 napja jöttem rá át kellene nézni az összes tételt. :D

[ Szerkesztve ]

undefined

(#25915) Cathfaern válasza Tüzi (#25913) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

A teljesen értelmetlen meme-ek beszúrását kerüljük, ha valaki mégis mindenképp ellenállhatatlan vágyat érez rá, akkor linkelje. Kiszedtem / linkesítettem az elmúlt napokban lévőket (előtte ugye nem volt példa rá... )

(#25916) Tomi_Sci válasza reelc (#25890) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Nem kapcsol ki teljesen, az időt mutatja mindig.
A 8.12 is mozgásérzékelős? Ha igen, akkor bemozdításra feléled ugye, de ha sokat mozgatod és nem kap jelet, akkor is "kikapcsol", csak szálltási módot ír ki.

maummamut: Miért jobb egy fixivel kritériumozni? Persze, Red Hook Crit és társai nagyon hangulatosak, de azért komoly versenyen csak outikkal állnak rajthoz. Nagy kár, hogy itthon alig van, pedig talán ez az outizás leglátványosabb és legizgalmasabb ága.
[link] [link] bónusz: [link]

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#25917) viko81


viko81
csendes tag

Üdv!

Lánchosszal kapcsolatos kérdésem lenne:

Jelenleg 50/34 van fent 11-25 sorral, ezt szeretném 53/39-re cserélni, de a lánchossz kalkulátor szerint 1 szem különbség lesz (55 vs 56 szem)

Ez csak 53/25 használatakor okozna gondot (amit úgyse használnék) vagy más okból kifolyólag se működik a -1 szem.

Köszi !

(#25918) #48525824 válasza Tomi_Sci (#25916) üzenetére


#48525824
törölt tag

Nem állítom, hogy jobb, másabb, ahogy bármilyen más verseny is, de még mindig nem értem, hogy miért komolytalan egy verseny, ha fixivel nyomják? :)

(#25919) Cathfaern válasza #48525824 (#25918) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Biciklizés technikai sport, és mint minden technikai sportban, itt is degradáló az alacsonyabb technikai szint. Ez hasonló, mint ha azt kérdeznéd miért rangosabb egy F1 verseny, mint egy széria autós verseny.
Félreértés ne essék semmi bajom a fixikkel, sőt... egyre inkább vonz, hogy kipróbáljam milyen.

(#25920) Tomi_Sci válasza #48525824 (#25918) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Úgy értettem, hogy egy hagyományos kritériumon egy fixivel nem sok esély lenne bármit is elérni. Az országúti egyszerűen alkalmasabb a felaadatra, és ezért kicsit furcsa számomra, hogy ha van egy jobb megoldás, akkor miért választana valaki olyat, ami alapvetően teljesen másra lett kitalálva.
Egyébként imádom a fixiket, a pályán. Ha 2017-re elkészül az új Millenáris Velodrom, akkor biztosan veszek egyet, remélem lesz lehetőség és igény egyesülettel tekerni ott. Sajnos rendes pályagépet venni emberi áron kb. lehetetlen, mert a sok pedálhipster feléli a készleteket :D
Nem szoktatok egyébként esténként parkolókban, üres utakon kis házi versenyeket rendezni? (nem alleycat stílusú) Ezt nagyon irigylem a fixis közösségtől, iszonyatos jó feelingje van :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#25921) #48525824 válasza Tomi_Sci (#25920) üzenetére


#48525824
törölt tag

Városligetben szokott lenni critériumhoz hasonló menet, meg ugye néha-néha szokott lenni direkt fixis crit verseny is, mint nemrég Miskolcon, esetleg amikor be tudnak lógni a milire akkor ott köröznek. :)

(#25922) Danex válasza Danex (#25826) üzenetére


Danex
addikt

Up? :F :U

(#25923) reelc válasza Tomi_Sci (#25916) üzenetére


reelc
veterán

Köszi, az időt mutatta, sokáig hozzá sem nyúltam. Vártam a Sleep mode-ot. :)
Akkor az idő mutatása a takarékos üzemmódja... vagyis mindíg be van kapcsolva.

(#25924) Rottweiler89


Rottweiler89
aktív tag

És végre megérkezett! :) Köszönöm a segítséget! :R

Üdv: Rottweiler89

(#25925) Zola007


Zola007
veterán

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25926) 313313 válasza Zola007 (#25925) üzenetére


313313
addikt

Ez régi, láttam élőbe CM-en is :D

HP 250 G5, Creative Surround 5.1 USB, Genius 5.1 Home Theater 5000, Kona Blast Deluxe + Shimano LX, Torpado T2000 + Campagnolo Veloce, Motorola Edge 30 Neo 8/256GB

(#25927) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Nos, közben én is visszatértem a kerékpározók körébe, tegnap azzal indítottam, hogy letisztítottam mindenhol, és kipucoltam a hajtás,a Cube-on. kép Még egy nagy generált lehet kéne csináltatni rajta, de a lényeg, hogy újra menetkész.

No de a lényeg, hogy én is visszacsatlakozok lassan a csoport életébe egy hosszú szünet után. :B

[ Szerkesztve ]

(#25928) Because válasza Vasinger! (#25927) üzenetére


Because
őstag

ez még elég piszkos maradt ess neki még egyszer :D

(#25929) Vasinger! válasza Because (#25928) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jó, persze a gumik futófelületét nem tisztítottam le, mert úgy is piszkos lesz, sajna nincs nagynyomású, tehát kicsit nehézkesebb a tisztítás. De a sort szépen letisztítottam az olajtól és a piszoktól, láncot újrakentem.

Ma meg ahogy mentem vele úgy is tiszta por lett a bicikli, tehát 1 napig tartott a dolog :D

(#25930) DjKoxi válasza Vasinger! (#25929) üzenetére


DjKoxi
senior tag

Ez a kerékpár azzal a kevés porral együtt is igazán impozáns darab! Sár és esésmentes tekeréseket kívánok Nektek!
Sajnos ha azt akarjuk, hogy mindig újszerűnek nézzen ki, minden út után lenne mit tisztogatni rajta!

(#25931) Because válasza Vasinger! (#25929) üzenetére


Because
őstag

sajnos ez ilyen.... én a lépi előtt pacsálok mindig (vödör víz, szivacs, rongy) és egy tókör után annyi volt a munkámnak. ilyenkor szeretnék egy kertes házat, ahol a locsolóval akár minden este megfürdethetném :)

[ Szerkesztve ]

(#25932) HEAHEA válasza #16729600 (#25741) üzenetére


HEAHEA
tag

Szia! Erre gondolsz sztem:Buddyrider

(#25933) #16729600 válasza HEAHEA (#25932) üzenetére


#16729600
törölt tag

Huh köszi a linket :R Kár, hogy " We are sorry... But we are currently Sold Out "

(#25934) TayRol


TayRol
veterán

Srácok, tudom, hogy hülye kérdés, de van rá lehetőség, hogy átalakítsam ss-re, és könnyítsem a jelenlegi bringám? Megúszva egy másik vásárlását?

(#25935) Balazska15


Balazska15
senior tag

Mennyire tesz jót a biciklinek?? :DD Bővebben itt :))

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#25936) Because válasza Balazska15 (#25935) üzenetére


Because
őstag

milyen a hajtásod? én is ehhez hasonló 1x8-9-est szeretnék

(#25937) Balazska15 válasza Because (#25936) üzenetére


Balazska15
senior tag

"Full Shimano", ahogy a hirdetések kedvelt szövege tartja :DD Semmi láncterelő vagy egyéb, nemes egyszerűség, semmi problémám nincs vele, nem dobálja meg semmi. Azóta mondjuk 42T van elől, mert kinőttem ezt a kicsit.. :) Ezért tervezem most hátra én is kisebb fogszámmal kezdődő sor beszerzését, előre nem szeretnék már nagyobbat!

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#25938) Maximum1 válasza TayRol (#25934) üzenetére


Maximum1
őstag

Ezt minek átalakítani?
Csak lassabb leszel egy SS-géppel.

Létezik ilyen átalakító hátra, az elsőt szedd szét ha lehet, ha nem akkor venni kell.
A gátlo? az pasz, villa csere?
Lehet még egy láncfeszítő is kelhet.

Én így hagynám.

[ Szerkesztve ]

(#25939) fpeter07 válasza Balazska15 (#25935) üzenetére


fpeter07
veterán

Ismerős. Olvadáskor volt ilyen, csak engem nem tudott kihúzni egy ilyen gép, lábon kellett kijutnom az erdőből...

(#25940) grizlisandor válasza grizlisandor (#25814) üzenetére


grizlisandor
addikt

Tegnap leadtam a rendelést, a pulzusmérő jön.
A lakatok is, de a Kellys óra nem jön, mert csak akkor adják ha veszek 20k értékben Kellys cuccot...
Majdnem elküldtem a jó büdös valamibe a csajt, aki telefonon közötlet ezt velem. :D
Helyette egy Kross KRC RT233(katt) 4k-ért megteszi?

(#25941) Because válasza Balazska15 (#25937) üzenetére


Because
őstag

köszi! egy 42-es nekem is mindenképpen kellene... meglátom mi közül lehet választani.

(#25940) grizlisandor: ezeket a kiegészítőket a helyi boltban is megvetted volna (tescoban 1000ft sincs a km óra és tudja amit kell, fekete, nincs rajta márkajelzés)

[ Szerkesztve ]

(#25942) grizlisandor válasza Because (#25941) üzenetére


grizlisandor
addikt

Amúgy is menni akarok a Tesco-ba, akkor hozok onnan egyet, köszi.

(#25943) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nem nagyon szereltem hátsó váltót még, szóval kellene némi segítség :B
Reggel mikor elmentem dolgozni semmi gond nem volt a váltóval. Hazafele viszont már bizonyos fokozatok között ugrált, illetve 4-es fokozatban felülről a 3. soron volt a lánc, ami nyilván nem ok. Arra gyanakszok, hogy melóban valaki ügyes volt és felborította a biciklit és ráesett a hátsó váltóra ami elgörbült... a kérdés a következő:
1. jól sejtem, hogy ez görbült váltó?
2. ha igen, akkor mit lehet vele kezdeni? Próbáljam meg kézzel visszahajlítani, vagy csere? Ha csere, akkor mit kell cserélni? (remélem nem az egész váltót)

Kép: kép

[ Szerkesztve ]

(#25944) Zola007 válasza Cathfaern (#25943) üzenetére


Zola007
veterán

Fotó finoman szólva nem túl informatív
Azonban nekem úgy tűnik, nem csak a váltó ferde, hanem a váltótartó fül is
Mindenesetre igen keresztbe húz

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#25945) razzorr válasza Cathfaern (#25943) üzenetére


razzorr
őstag

Nekem is kissé ferdének tűnik. De fotózz egy jobbat.

Gondolj bele hogy éreztem magam,mikor megvettem a bringát és az első útján (mivel nem volt rajta még kitámasztó) rosszul támasztottam ki, rásegített a szél is és pont a váltóra dőlt rá. Azóta szenvedek vele.
Grrrr

(#25946) Tomi_Sci válasza Cathfaern (#25943) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Egy valamirevaló kerékpárboltban van váltófül egyengető szerszám, ha maga a kanál nem görbült el, akkor seperc alatt visszahúzzák neked.

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#25947) Cathfaern válasza Zola007 (#25944) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Lőttem még egy fotót:

[ Szerkesztve ]

(#25948) Because válasza razzorr (#25945) üzenetére


Because
őstag

gyerekkoromban menők voltak a váltóvédők, de már nem látok ilyet :)

(#25949) Rottweiler89 válasza Because (#25948) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Én is akarok majd venni az enyémre,vagyis inkább mondjuk úgy,hogy tervezek... :)

Üdv: Rottweiler89

(#25950) superecneB válasza Balazska15 (#25935) üzenetére


superecneB
őstag

A kráter tavi agyagos föld kiváló. Főleg mikor csont száraz talajon mész de az önjáró locsoló szétteríti az egyetlen hazavezető utat, és megpróbálsz átkelni rajta, majd elakad az agyagos sártól a bringa és bekulázol a sártenger közepén. Nincs is ennél szebb dolog :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.