Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) doooo


doooo
veterán

"Félreértés ne essék, nem laggolt játszhatatlan szinten a program, de egy csúcskategóriásként pozícionált telefon esetén kínos, amikor a menüben megjelenő animációk darabosan futnak le."

Kínos, amikor nem optimalizálják időben az adott játékot a játékfejlesztők, egy teljes mértékben "overkill" hardverre. De majd megteszik hamarosan (kb. pár hét múlva), minden évben így van.

(#2) zzola válasza doooo (#1) üzenetére


zzola
félisten

A menü és némelyik app is döcög, szóval itt mégiscsak HW és SW optimalizáció hiányzik... (S24).

[ Szerkesztve ]

(#3) yuing


yuing
őstag

Szerintem az Ultra mellett már semmi értelme a + verziónak. Exynos lapkával meg pláne nem, el is kezdődött a sírás a térerőgondok miatt. Csak a szokásos.

(#4) S@c@


S@c@
őstag

Nincs plecsni? :F S24 külön teszt lesz vagy ez ilyen 2in1?

[ Szerkesztve ]

(#5) kbyte1024 válasza yuing (#3) üzenetére


kbyte1024
addikt

Durva..... De jogos, az A54-et ezért adtam el 3napja.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#6) viragdani01 válasza S@c@ (#4) üzenetére


viragdani01
HÁZIGAZDA

Lesz róla egy rövidebb anyag külön, azt később kaptuk meg.

Kérlek, ha hibát látsz egy cikkben, ha bármilyen észrevételed van, írj PÜ-t, mert arról egyből kapok értesítést! Köszi!

(#7) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én ma nyomkodtam meg ezt és az ultrat
Hát ez valami eszméletlen szép telefon az ultrahoz képest

Mindenképp ezt venném, kár hogy túl drágán nyit számomra

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#8) JoHnni válasza yuing (#3) üzenetére


JoHnni
senior tag

Azért ne felejtsük el, hogy majd 150e Ft árkülönbség van a két típus között. Ráadásul személy szerint az Ultra tégla alakja nem túl vonzó. Szerintem van létjogosultsága a + verziónak.

...:''[*\www.alfaamore.hu/*]'' :...

(#9) doooo válasza zzola (#2) üzenetére


doooo
veterán

Én most arra reagáltam, ami a konkrét, idézett mondatban szerepel.
Persze a menü döcögés... azért nehéz lenne ilyet elhinni, amikor konkrétan legalább egy évtizede garantáltan nincs ilyenre példa egyetlen S-modellnél sem.

(#10) S@c@ válasza viragdani01 (#6) üzenetére


S@c@
őstag

A plecsnit akkor ez nem kap? :Y Ez nagyon meglepő, de elfogadom.

(#11) csubííí válasza zzola (#2) üzenetére


csubííí
senior tag

Az szép.

(#12) vacs


vacs
veterán

Jó jó, de van-e annyival jobb, mint a S23+, amennyivel drágább (jobb-e egyáltalán)?

(^)(>.<)(^)

(#13) dnelb válasza doooo (#9) üzenetére


dnelb
veterán

s22 széria pl bárhol képes megakadni, menüben is

(#14) *RLaci* válasza doooo (#9) üzenetére


*RLaci*
addikt

Dehogynem röcög. [link]

(#15) Öcsielvtárs válasza enginev3.0 (#7) üzenetére


Öcsielvtárs
aktív tag

Dettó. Megnéztem az MM-ben mindet, ez a legszebb.

Samsung A54

(#16) zzola válasza *RLaci* (#14) üzenetére


zzola
félisten

Ez egy szégyen egyébként, a gyártóra nézve!

(#17) *RLaci* válasza zzola (#16) üzenetére


*RLaci*
addikt

Használtam tavaly a 23U-t, sima 23-at, most a 23 pluszt, sosem csinált egyik sem ilyen röccenéseket, akadásokat.

(#18) zzola válasza *RLaci* (#17) üzenetére


zzola
félisten

De azokban SD van.

[ Szerkesztve ]

(#19) *RLaci* válasza zzola (#18) üzenetére


*RLaci*
addikt

Azért írtam. A 24U sem csinál ilyet mert az szintén SD, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#20) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Ahogy Bog irta"csoffadt"exonos :C

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#21) *RLaci* válasza vacs (#12) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én biztos nem cserélném rá. Ha snapis lenne akkor lehet.

[ Szerkesztve ]

(#22) Graphics válasza doooo (#9) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Neked már az se elég, ha a telefont használok userek döcögésről számolnak be...

Elképzelhetetlen, hihetetlen, márpedig ilyen nem lehet.

Ez a vak Samsungvédelem..... Olyan, mint a Chewbacca védelem... Semmi értelme..

Nem elhinni kell, menj és nézd meg.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) vilmose33


vilmose33
őstag

Köszönöm a tesztet :R

A jövő most van

(#24) 392mhz


392mhz
kezdő

Mennyire gáz S szériában a virtulis kozelsegerzekelon, a Ramon es az UWB-n (S24) spórolni? Ilyen korabban nem volt...

[ Szerkesztve ]

(#25) cultfeca


cultfeca
tag

Köszi a tesztet.Ugyanitt regalaxy kupont keresek S10+ feltámasztásához. :)

(#26) Hallosz


Hallosz
senior tag

Köszönet a tesztért! Különösen ez a rész érdekelt

". . .megy a VoLTE és a VoWi-Fi is, tapasztalataink szerint pedig az új Exynos chipben található 5153-as modemnek már nincsenek olyan térerőproblémái, mint az S22-ben található elődnek voltak. Budapest területén belül remek beszélgetési hangminőséget és stabil internetkapcsolatot biztosított a készülék az egyhetes használat során."

Kíváncsi vagyok, hogy milyen decibel értéket mutat az S23-hoz viszonyítva.

Az AI hype hidegenhagy.

Mert lakni, muszáj.

(#27) Jack Hunter


Jack Hunter
csendes tag
LOGOUT blog

A kamerát használó keresőről nekem Isten Szeme ugrott be. Tényleg csak én akadtam fel ezen, hogy bármikor ,bárhol rákereshet bármire/ bárkire akár egy fülhöz tartott telefon is?! Nesze neked személyességi jog. :W

(#28) Doki42


Doki42
őstag

Szép teló lett, kár a hardverért. :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#29) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

Nem tudom hogy miért de már az adatátvitel+programok frissítésébe is rendesen belemelgedett a sima S24, ehhez mérten az akku is 10 % ot veszett fél óra alatt. Jó kilátások... A 310 E Ft os ár viszont baráti.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#30) doooo válasza *RLaci* (#14) üzenetére


doooo
veterán

Konkrétan ugyanazt elmondja benne, amit én is leírtam. Az meg nem röcögés volt, hanem konrétan beakadt rajta valami az egyik optimalizálatlan benchmark után, olyan volt, mintha alacsony Hz-en ment volna a képernyő. Totál nem reális forgatókönyv, és egyértelmű, hogy mi volt az oka, hisz amint egy restarttal teljesen kiiktatta a hibás appot, minden ment normálisan, akadás nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#31) balintka válasza vacs (#12) üzenetére


balintka
addikt

Én gondolkodtam az S23+om cseréjén, de gsmarena-n megnéztem a 24+ üzemidejét, és jelentősen kevesebb a 23+nál. Nálam egyértelműen marad az S23+.

(#32) doooo válasza drzsoo1 (#29) üzenetére


doooo
veterán

Vagyis teljesen normálisan viselkedett egy ennyire megterhelő és hosszadalmas folyamat alatt, pont úgy, ahogy mindegyik másik mobil is viselkedne. Ne felejtsd el újraindítani, miután mindent befejezett (segíteni fog).

(#33) drzsoo1


drzsoo1
aktív tag

WTF, 14 perc alatt ujabb 5 százalék eltűnt úgy hogy a kijelző nem működik csak az adatokat rendszerezi a háttérben, a készülék rendesen meleg, különösen a kamerák környékén (mondjuk tokban van, talán azért). 13 óra készenlét ez alapján. Nem találkoztam még hasonlóval új telefonnál.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#34) drzsoo1 válasza doooo (#32) üzenetére


drzsoo1
aktív tag

Én se gondolom hogy messzemenő következtéseket kellene levonni csak meglepett hogy nulla grafikus teljesítmény igény mellett is igy merült és melegedett.

Csak Motorola, 29 éve: Int. 2000(1995)-MicroTac 7200-Flare-d460-cd930-Timeport T250-T720i-MPX200-Q9h-Milestone-Milestone2-Atrix-Moto G 4G-MotoZ Play-MotoZ2Force&Motorola Thinkphone

(#35) tms+ válasza S@c@ (#4) üzenetére


tms+
junior tag

Ezen én is meglepődtem, mert több helyen épp azt mondják, hogy sok szempontból az S24+ a legjobb választás a háromból. :))

Ráadásul szerintem a + verzió elég sok mindenben közelebb került az Ultrához.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#36) KD6-3.7 válasza *RLaci* (#14) üzenetére


KD6-3.7
őstag

Uh! Ilyet tapasztalnék lehet elsírnám magam! :(

(#37) *RLaci* válasza doooo (#30) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ezeket a "beakadásokat", röccenéseket, gondolkodásokat, láttam már anno S10,S21-es szériánál is. Ezekből volt több olyan modell, ami mindkét verzióban(SD,Exy) megfordult nálam, az Sd mindig stabilabbnak bizonyult ilyen téren, is. Érdekes módon a 21Fe sem akadozott nálam, ahogy a 20Fe 5g sem.

[ Szerkesztve ]

(#38) Fecó 11


Fecó 11
csendes tag

Összehasonlításban miért van megint zűrzavar? Elöször a sima Iphone 15, utánna meg a 15 Pro van a táblázatban!!! Miért nem kehetett a 15 Plust összehasonlítani vele??

(#39) joey04


joey04
titán

Ez így kuka. Borzalom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) opr válasza drzsoo1 (#34) üzenetére


opr
veterán

Tipikus exynos power drain, nincs itt semmi latnivalo. :(

Soha, de soha tobbe nem lesz exynos-os telefonom, az biztos. Egy volt, az eleg is volt. Remeltem, hogy vegre ezen sikerul tuljutniuk, de ezek szerint tovabbra se sikerult megugraniuk egy legalabb elfogadhato szintet.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#41) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ezt olvasom a tesztben:

Nem mondjuk, hogy elvárásunk a több száz megapixeles szenzor az alapmodellbe és a Plusba is, de például a fix fókusszal rendelkező ultraszélesbe el tudtunk volna fogadni autofókuszt és akkor lenne egyből egy makrófotózásra használható egység is a hátoldalon a teleobjektív mellett.

Ez eléggé virág(dani)nyelven van fogalmazva, de ez azt jelenti, hogy az ultraszéles kamera fixfókuszos egység :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#42) Plazmacucci válasza drzsoo1 (#33) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ezek szerint még sose volt új telefonod :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#43) Janaboy válasza S@c@ (#10) üzenetére


Janaboy
veterán

Ezt amúgy én se értem.. Mint ahogy azt sem, hogy már az ultra is csak tetszett plecsnit kapott.
Jó értem én hogy nincs eget rengető újdonság, de ezt már el kell fogadni.
Szerintem azért az ajánlott menne mind2re, de mind1..

Janaboy

(#44) Janaboy


Janaboy
veterán

Exynos akku kérdés: a készenléti fogyasztás is olyan jó mint amit a gen2es snapi produkál az s23 szériában?

Janaboy

(#45) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Jól értem, hogy most a telefon belakása közbeni power drainból vontok le következtetéseket? Alapszabály, hogy egy hét normál használat után kezdünk el nézelődni az akkuhasználattal kapcsolatban.
Egyébként nekem egyáltalán nem melegszik, kitűnő a térerő és kifogástalan az üzemidő is, ami persze még finomodik. Egyetlen bug a már oda-vissza kitárgyalt fakó kijelző (lásd. Instagram gyorspanel vs. gyorspanel bárhol máshol).
Értem én, hogy mindenki fél az Exynostól, de azért adhatnátok neki egy esélyt. Még az sem kizárt, hogy ezt most nem rontotta el a Samsung.

(#46) doooo válasza Janaboy (#44) üzenetére


doooo
veterán

Az a baj, hogy egyik idei csúcs-SoC sem produkál olyan jó eredményeket.

(#47) Hobbbyt válasza -Valinas- (#45) üzenetére


Hobbbyt
őstag

Az Exynos majd akkor lesz ténylegesen jó, mikor az USA és Kína is azt fog kapni.
A legfontosabb piacain nem véletlenül nem meri bevállalni.
Nagyon nem tetszik ez a gyártói magatartás, miszerint mi itt Európában ugyan azért a pénzért egy gyengébb hardvert kapunk mint mások.

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem.

(#48) Janaboy válasza doooo (#46) üzenetére


Janaboy
veterán

Gen3 se?
Jellemzően ezeket annyira nem tesztelik.

Janaboy

(#49) tms+ válasza Janaboy (#43) üzenetére


tms+
junior tag

Ahogy néztem, Dani által tesztelt Samsung mobilok nem nagyon szoktak plecsnit kapni. :N

Galaxy S24 & S23 Ultra | Watch4 44mm | Buds Pro

(#50) kbyte1024 válasza -Valinas- (#45) üzenetére


kbyte1024
addikt

Örülj neki :K Az 54-be full kuka volt a térerő. Jöttek nekem itt mindenféle meresekkel. Aztán levideoztam a samsungba a térerő (illetve annak hiányát), majd attettem egy neve sincs Blackview Shark8 teloba, és olyan térerő volt, hogy lukat ütött a tetőn :R Ennyit a híres Samsung procirol.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.