Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26251) pockhome válasza PS7A (#26250) üzenetére


pockhome
senior tag

Alolam Krém, Lyukamadta, esetleg Árokzsír? ;] :C

Girls call me ugly, 'till they find out how much money I make. Then they call me ugly and poor.

(#26252) Cathfaern válasza PS7A (#26250) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Én mentem már ~120+ km-t is, de ilyen problémám még sose volt :F Biciklis nadrágban tekersz? Illetve mit jelent a hosszabb táv?

(#26253) Solad válasza Cathfaern (#26252) üzenetére


Solad
őstag

Nekem a combom belső felénél gyakori probléma még hosszabb gyaloglás után is, túl nagyok a sonkáim. A hintőpor beválik.

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#26254) Cathfaern válasza Solad (#26253) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Gyaloglásnál nekem is probléma, de ott ugye az a gond, hogy bőr érintkezik bőrrel. megjegyzem nekem a hosszabb szárú (combközép alá érő) "tapadós" boxer megoldotta. Épp ezért kérdeztem a biciklinadrágot is...

(#26255) Because válasza Cathfaern (#26254) üzenetére


Because
őstag

jaja futás közben előjön, de csak be kell vágatni a nacit, hogy ne érjen össze a combod :D

(#26256) Solad válasza Cathfaern (#26254) üzenetére


Solad
őstag

Igen, de nekem a sportboxer felcsúszik mert túlságosan megnyúlik a combomon. Ami combban jó lenne az meg derékban óriási. Mostanra már odáig jutottam hogy csak télen hordok alsót :D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#26257) #48525824


#48525824
törölt tag

Valaki használ(t) közületek lo-pro vázat?

(#26258) error(HUN) válasza Solad (#26247) üzenetére


error(HUN)
tag

"másfél méteres szélességű sávban próbálja megtartani az egyensúlyát miközben gyökkettővel teker."Ezen jót nevettem...Kedvencem,mikor anyuka telefonál,cigizik,és keresztben tolja elém a babakocsit :-)

20-négy23-ötvenkilenc-24

(#26259) Zola007 válasza Solad (#26247) üzenetére


Zola007
veterán

Az a gond, hogy te is magadból indulsz ki :)
Sokaknak se lámpa, se prizma, se pedálprizm (ez speciel nekem sincs), bokapántot meg elvétve látok
Ezért kellene egy fix darab és ezek közül a legnagyobb, a legmesszebbről és a legtöbb irányból észrevehető dolog a fényvisszaverő felsőruházat.
egy ilyen is elég lenne, ezt meg azért még nyáron is ki lehet bírni

A szabályhoz meg annyit, hogy fogsz egy 500 ft kukásmellényt, kivágod belőle a címkét és bele varrod a sajátodba. Voálá', nem kötnek bele

Utolsó bekezdéssel teljesen egyetértek, de a szabályokat nem tapasztalt bringások fóruma alapján kellene meghozni
Mert ha pl. unokatesómat elütik, akkor azzal ő nem sokra megy, hogy én tudok biciklizni

#26248) razzorr : itt elsősorban nem rátok gondoltam, hanem a kocabringásokra. Viszont attól hogy hülye, az ő élete is ér annyit mint a miénk. És én sem tudnám feldolgozni, haelütnék egy láthatatlan bringást éjszaka a faluk közötti kacskaringós úton, hiába nem én lennék a hibás
Szóval kicsit képzeljük bele magunkat a másik szereplő helyzetébe is

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26260) Solad válasza Zola007 (#26259) üzenetére


Solad
őstag

Teljesen igazad van, de masokrol en nem tudok nyilatkozni csak magamrol :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#26261) PS7A válasza Cathfaern (#26252) üzenetére


PS7A
tag

Igen, bicós gatyában. Eddig még nem volt ilyen gondom, de a legutóbbi balcsikör után, ami 270km lett háztól házig, eléggé kidörzsölte a püspökfalatkáimat a betét :D
Idő közben utána jártam a dolognak és a vazelinről sok jót írnak. Illetve, van egy ironman ismerősöm, ő is szokta használni bringázáshoz.

Nem tudom jön-e holnap valaki BRM200-ra, de ha kell valakinek szóljon. Közös popsikenegetés :D
Meló után irány a patika. Remélem nem néznek majd kancsónak :C

(#26262) Because válasza PS7A (#26261) üzenetére


Because
őstag

figyelmeztetésként azért rajta lesz hogy csak külsőleg :))

(#26263) PS7A válasza Because (#26262) üzenetére


PS7A
tag

igazán nagy kár :( ( :D )

(#26264) Cadal


Cadal
őstag

Éjszaka, erdőben való tekeréshez tudtok ajánlani első lámpát kerékpárra? a keret kb ~15K jmF. (lehet ebay-es cucc is) :R

(#26265) yodamester10 válasza imyourfriend (#26237) üzenetére


yodamester10
őstag

"Nekem személy szerint se mellény se villogó semmi sincs, csak lekönnyített bringa meg jó tempó."

Erre azt írnám neked,hogy -50 ért megéri ;)
Engem mikor megállítottak a sünök még a fékemet is húzogatták,hogy fog :DDD Tájékoztattam őket,hogy olajos tárcsafék és jól fog :DDD Aztán jött a következő kérdés,hogy hol a prizma :F Mondom nekem ilyen fényvisszaverő matricám van a küllőn 10 centis,és láss csodát megfelelt.Aztán jött a csengő kérdés amire szívem szerint azt válaszoltam volna,hogy carbon kormányra csengő :F :Y De elengedtek,de ez nem mindegyik sünnél van így sajna.

(#26266) Teasüti válasza PS7A (#26261) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Évek óta bringázom és járok ide a topikba, de ezt a hozzászólást nem tudom feldolgozni.
Szóval félve kérdezem meg, hogy MI VAN??? :))

(#26265) yodamester10
+1
Mellény miatt engem is állítottak már félre (bringa full szabályos) éjszaka.
Nem is értettem elsőre, mert mindenem megvan és villog, világít, vakít, stb.
Aztán leesett, h van egy ún. mellény is, ami rajtam nincs.
Hátitáskát nem fogadták el, mint fényvisszaverős ruházat.
Épp vmi bringás akció volt a sünöknél, így csekket nem, de kaptam egy mellényt. :))
Azóta hordom is mindig, ha nincs nappali világosság.
Addig cikinek gondoltam, most már nem. Pont leszarom, de legalább qrva jól látnak. :DD

Főleg mióta hátul egy Mars 4.0 vakít, elől meg a 7x-es cree ledes fejlámpa égeti a retinát.
Szembe sávba teljesen kihúzódva kerülnek ki jó nagy ívben, szemből jövők meg leveszik rólam a refit.
Hasznos.

[ Szerkesztve ]

(#26267) PS7A válasza Cadal (#26264) üzenetére


PS7A
tag

15-ből ebből veszel 3-at. De 1db is bőven elég a mókusok retinájának kiégetésére :D

(#26268) PS7A válasza Teasüti (#26266) üzenetére


PS7A
tag

:D ezt bóknak veszem. De melyik részét nem tudod feldolgozni?

(#26269) yodamester10 válasza Cadal (#26264) üzenetére


yodamester10
őstag

(#26270) Mansi válasza PS7A (#26261) üzenetére


Mansi
csendes tag

Mekkora hsz, besírtam rajta :DD :DD :DD :DD

(#26271) Cadal válasza yodamester10 (#26269) üzenetére


Cadal
őstag

Atya úr isten, 5000 lumen! ez bevilágít mindent előtted. thx :)

(#26272) Teasüti válasza PS7A (#26268) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Az első két sort még értettem, de mai utána jött attól nem kapok szikrát :DDD
Kiemelem a kulcsszavakat, amin megakadt a szemem: vazelin, közös popsikenegetés. Utána meg terelsz, h nem is vagytok kancsók. ;] ;)
Nem vagyok homofób, vagy ilyesmi, csak nem számítottam erre itt a tízóraim közben. :DDD

Komolyra fordítva, mihez kell a popsikenőcs? :C
Mentem már 100+ km-t, de nem éreztem, h vazelinre lenne szükségem. :DDD

(#26269) yodamester10
Először ilyet akartam rendelni én is, Lightmalls-en akciózzák folyamat (jelenleg 12 dodó ez a Solarstorm X2, szóval 26 font igen nagy lehúzás). De én inkább a 7 ledesekre mennék rá, azzal már lehet kezdeni vmit! :K
Már éppen alkalmas egy éjszakai csapatásra a hegyen, bár azért el tudnék képzelni több fényt is.
A hotspot az van olyan erős, mint egy átlag autó reflektora, de az autó refije azért jobb mégis, mert jobban terít.
Ha ezeknek a fejlámpáknak is nagyobb lenne a hotspot-ja, akkor tökéletes lenne, de így csak egy vékony ösvényt látni be, és nagy sebességnél csak magad előtt éles a kép. Olyan 20 méter után már nem elég a látásélesség a fénye mellett, hogy rendesen fel tudd becsülni az akadályokat. Persze ez csapatás lefelé nagy sebességgel a hegyen, amúgy minden máshoz bőven jó.

[ Szerkesztve ]

(#26273) zoli03 válasza Cadal (#26271) üzenetére


zoli03
őstag

Amit PS7A linkelt, az nekem teljesen alkalmatlan lenne a vetítési képe miatt.
Amit yodamester10 linkelt, az már jó lenne, de volt olyanom, kegyetlenül alul volt hajtva, jó, ha 1500 lument tudott (többet semmiképp). A módkiosztása is nagyon rossz, az elemlámpás topikban írtam róla.
Még ezt próbáltam, ennek jó volt a vetítési képe, fényerőre is jó volt, a módkiosztása is majdnem tökéletes. De ehhez még kell külön akkupack meg töltő.

[ Szerkesztve ]

(#26274) imyourfriend válasza Because (#26243) üzenetére


imyourfriend
őstag

Féltem az életemet annyira, hogy megválasszam mikor megyek ki tekerni. Viszont nem a szabályellenességre megyek, de egyszerűen ha mindent rendeltetés szerűen felpakolnék a bringára ás mellény stb akkor nagyobb életveszélyben lennék mint most amilyenben vagyok az út szélén. És ez nem vicc! (nem szeretném elemezni a kukás mellény adta hátrányokat és a többit) Abból indulok ki, hogy ~30km/h körül megyek, az autósok 90km/h körül, namost ez a 60-80km/h mert vannak gyorsabbak is, ez szerintem elegendő ahhoz hogy valaki korrigáljon. Ezen felül aki nem vesz észre egy kerékpárost nappal (tételezzük fel este 8-ig nyári időszámítás szerint) az kérem adja vissza a jogosítványát, nincs mit keressen az úton gépjárművével. Néha még az 1m-es oldaltávolságot se tartják be, nem hogy más szabályokat. Kérem miről beszélünk? Igen, ki van téve a kivéve célforgalom a mercédeszjeles tiltótábla alá. De feltehetném úgyis a kérdést, 18 nap alatt ~1000km-t tekertem országúton mostanság, fizeted vagy fizeti más azt a kárt ha bringaúton tönkremegy a bringám? Vagy csak hirdetjük itt nagy szerényen hogy zöldek vagyunk így meg úgy, teszünk a környezetbarát életmódért közbe meg a kérdésünk se igaz a témával kapcsolatban... Az meg mindenkinek a saját dolga hogy mit helyez előtérbe. Én ezen a 20-25km-en inkább hamarabb legyek túl mint ott vesződjek egy órát a mellény miatt 40 perc helyett. nincs támadás, csak ne tessék a hajszálaimat égnek állítani. :R

(#26275) Teasüti válasza zoli03 (#26273) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ne viccelj, három dollárral drágábban ilyet tudsz rendelni! :P
Én ilyet rendeltem, erről írtam egyel feljebb. Mondjuk kell hozzá a dupla akkupakk - tehát a 8x18650 -, de nem nagy költség, ebay-en már pár ezerért kapni.

Mondjuk használati nem járt mellé, így fogalmam sincs a gomb színei mit jelentenek egész pontosan azon kívül, hogy a kék a feltöltött, a piros a mindjárt lemerül és a két szín egyszerre meg vmi középérték.

[ Szerkesztve ]

(#26276) zoli03 válasza Teasüti (#26275) üzenetére


zoli03
őstag

Szerinted a LED-ek számával arányosan nő a fényerő?

(#26277) Teasüti válasza zoli03 (#26276) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ha elegendő a meghajtás, akkor nagyjából igen.
7x U2 azért csak több, mint 3x T6. :U
Már csak azért is mert Cree leírás szerint az U2 azonos teljesítmény mellett vagy 30%-kal több fényáramot ad le.
Ha meg a meghajtás nem lenne elegendő, akkor még mindig több tuning potenciál van ebben, mint az elavult fele annyiban.
Műkedvelőként mondom ezt, ha nem így van javíts csak ki! :R

(#26278) yodamester10


yodamester10
őstag

Ha esetleg valakit érdekel keressen meg privátban.


(#26279) PS7A válasza Teasüti (#26272) üzenetére


PS7A
tag

Mansi - :DDD igyekszem.

Teasüti - összefoglalva annyi a lényeg, hogy ha a gatyában lévő betétet átizzadod és sokat mocorogsz rajta akkor az kidörzsöli a bőrt a fenekeden. Ez eddig nálam sem volt probléma, mert átlagosan kevesebbet megyek egy huzamban mint 150km. Viszont a legutóbbi hosszabb tekerések alkalmával már kellemetlenné vált. Kicsit utána néztem a témának és versenyző ismerős is a vazelint javasolta.
Persze vannak különböző porok, púderek és kenőcsök a piacon, de ár-hatás arányban ez a nyerő.
Taszítja a vizet, így nem pállik be a bőr, nem dörzsölődik ki.
De ha van itt olyan aki ezt tudja cáfolni, vagy van jobb ötlete szívesen meghallgatom.

(#26280) razzorr válasza Zola007 (#26259) üzenetére


razzorr
őstag

Teljes mértékben egyetértünk. De én annyival toldanám meg a dolgot, hogy mindenki a saját életének a kovácsa, én nem dönthetek más helyett, más se döntsön helyettem. Aki direkt fekete (sötét) ruhába biciklizik este, mert az olyan menő és az az aktuális plázatrend, és esetleg egy nyomorult lámpát sem biggyeszt fel, annak meg vannak számlálva a napjai.
Engem meg különösebben nem érdekel más, én felveszem a rikító cuccokat bringára, és mindent megteszek annak érdekében, hogy ne rajtam múljon ha gáz van. Ha más olyan idióta, hogy elütteti magát szándékosan, akkor az meg is érdemli.
Az emberek agyilag olyan szinten a béka segge alatt vannak, hogy semmi összefüggést nem látnak az eseményekben. Csoda hogy egy ilyen országban élünk, ha ilyen buták lakják. :F
Na részemről vége, mert az emberi hülyeség fel tud idegesíteni.

(#26281) Solad válasza yodamester10 (#26278) üzenetére


Solad
őstag

Kesznyű mekkora és hogyé' van? :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#26282) Teasüti válasza PS7A (#26279) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Hmmm, lehet elcsomagolok vmi kenőcsöt majd Balaton kerülésre.

(#26283) yodamester10 válasza Solad (#26281) üzenetére


yodamester10
őstag

Pü.

(#26284) gergo5991


gergo5991
őstag

(#26285) TripleB válasza Zola007 (#26259) üzenetére


TripleB
senior tag

A Mavic kerék aero küllőire nem tudok prizmát tenni... Hogy oldjam meg...?

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#26286) -=RelakS=- válasza TripleB (#26285) üzenetére


-=RelakS=-
veterán

Ha tárcsás féked van, akkor pl ilyennel

Reflective Sticker Rim keresésre egy tonna találat van

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#26287) Zola007 válasza TripleB (#26285) üzenetére


Zola007
veterán

3M csövet se?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26288) superecneB


superecneB
őstag

Valaki tudna segíteni azzal kapcsolatban, hogy:
Ez a típus ugyan úgy húz mint ez?
Mind kettő 2 bowdenes. Most a 2. típus van a bringámon, de sajnos nem funkcionál rendesen és cserélnem kell, ebayen találtam az 1. típust, tippre azt mondanám hogy jó hozzá, de ha esetleg valaki vágja, megkímélhetném magam egy felesleges rendeléstől :)

(#26289) sanzi89 válasza TripleB (#26285) üzenetére


sanzi89
addikt

A legújabb bringás kresz nem teszi kötelezővé a kerékprizma használatát, ha reflexcsíkos külső van a kerékpáron.

116. §
(1) A kerékpárt fel kell szerelni
g) legalább az első keréken, legalább 2 db, egy átmérő mentén elhelyezett borostyánsárga színű, mindkét oldal felé hatásos oldalsó fényvisszaverővel (küllőprizmával). A küllőprizmák helyett vagy mellett alkalmazható két oldalon fehér fényvisszaverő körgyűrű felület is a kerékpántok közvetlen közelében vagy az ENSZ–EGB 88. sz. előírásának megfelelő gumiabroncsokon.

@Zola007
Ezek a küllőre pattintható fényvisszaverő elemek még mindig szabálytalanok.

[ Szerkesztve ]

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#26290) Solad válasza TripleB (#26285) üzenetére


Solad
őstag

Nekem az orszagutin a felnire van ket helyen fenyvisszavero matrica ragasztva, eddig nem kotottek bele.

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#26291) TripleB válasza Solad (#26290) üzenetére


TripleB
senior tag

Köszi a válaszokat!

Solad, megnézem hol lehet kis mennyiségben ilyet beszerezni. Már volt itt a topikban ilyenről szó régebben, majd visszakeresek.

@Sanzi, nem reflexcsíkos a külső ( conti gp4ooo s, szerintem nincs is olyan változatban.)
@RelakS, országúti a bicó, a montira nem teszek semmit, azt terepen használom.

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#26292) Zola007 válasza sanzi89 (#26289) üzenetére


Zola007
veterán

én tudom, de szerinted hányan fognak átlag bicósok közül reflexcsíkos gumira cserélni emiatt, mikor sokan még a a fékgumira vagy kukásmellényre is sajnálják a pénzt?

Véleményem szerint a fluoreszcens küllődísz hasznosabb mint a reflexcsíkos a külső, mert változatosabb, figyelemfelkeltőbb mintázat és utólag bármelyik kerékpárra felszerelhető

Csak hogy mondjak egy példát: nem láttam még sehol sem reflex csíkos gumit gyerekbiciklire és BMX-re
Pedig BMX-el is nem a higgadt, szabályokat betartó felnőtt emberek szoktak közlekedni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26293) zoli03 válasza Teasüti (#26277) üzenetére


zoli03
őstag

Ezeknek a lámpáknak kb 99%-a alul van hajtva, jellemzően az eBay-esek méginkább. Ha valamelyik webshopnál van vélemény valamelyikről, érdemesebb azt venni.
Egy ilyen lámpa még 3 LED hőtermelését sem tudná elvezetni, nem hogy 7 db-ét.
3A-en kb 7% különbség van az U2 és a T6 között. Még egymás mellé rakva is nehezen vennéd észre.
Ha van hozzá leírás (eléggé ritka), vagy értesz hozzá, akkor talán tudsz rajta tuningolni. Másik drivert nemigazán fogsz kapni bele.

(#26294) Kiss_R


Kiss_R
tag

Endomondoban lehet olyat csinálni, hogy több útvonal egyesítve legyen?
A telefon újraindult útközben, és kimaradt egy ~8km-es szakasz. Manuálisan bevittem, csak jó lenne, ha egyben lenne az egész.

(#26295) TayRol


TayRol
veterán

Elméleti síkon egy ilyesmi kormánnyal és váltó/fékkarral felszerelt biciklit mennyiből lehetnek egyenes kormányossá alakítani?

(#26296) Zola007 válasza TayRol (#26295) üzenetére


Zola007
veterán

úgy 9000 ft
2 váltóhoz való váltókar + 1 kormány + 2 markolat
a többi csak némi vagdosás kérdése

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26297) TayRol válasza Zola007 (#26296) üzenetére


TayRol
veterán

és a legtöbb váltó az tudja kezelni az elől csak 2 tárcsás rendszert, vagy fel kell szabályozni?

(#26298) Cathfaern válasza TayRol (#26297) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Vannak direkt kétváltós váltókarok is. Ugye fittness biciklikhez.

(#26299) TayRol válasza Cathfaern (#26298) üzenetére


TayRol
veterán

javagyúgy. ezt nem tudtam.:)

(#26300) Toomy válasza Kiss_R (#26294) üzenetére


Toomy
senior tag

Lehet. A kimaradt rész kb. stimmeljen az előtte és az utána levő track -el. Azaz időben ne fedjék egymást.
Felső sorban "Training", alatta "History" ott kipipálod a 3 összefűzendő utat. Majd katt a "MERGE" -re.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.