Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-26 14:36:02

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26601) gergo5991


gergo5991
őstag

2 óra alatt 47,6 km mennyire számít jó időnek?

(#26602) Coyot


Coyot
őstag

Üdv ujra :)

Telóhelyzetben vagyok kérnék kis segítséget. Az a helyzet hogy a Manitou sx lt telóm kerül majd egy másik bringába a családban, nekem pedig kellene egy másik. Egész normális áron vannak ezek az XC32-ők. Megéri vagy nézzek inkább egy használtat 40 ért+ felújítás?

Má' nem

(#26603) #16729600 válasza ígyvanferi (#26600) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tényleg masszív egy cucc,ma voltunk tekerni murradweg-en és mentem 100 km/h felett is jócskán.Annyi volt, hogy 10 km után meg kellett húzni kicsit az egyik karabinert,de más gond nem volt .Lehet nem elegáns első ránézésre,ellenben töredékébe kerül egy vonóhorgos megoldásnak. Forma 1 és pikes peak ? Még az is lehet. hogy meglepődtök egyszer amikor nézitek a TV-t :D

[ Szerkesztve ]

(#26604) Zola007 válasza Atos23 (#26598) üzenetére


Zola007
veterán

Csak nem a CST Corporal?
azzal is szemezek
Illetve szerintetek 2db ~200 km-t csak aszfalton futott hibátlan Schwalbe Land Cruiser (26x1.9) HS307 -ért szerintetek mennyi a reális ár?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26605) zoli03 válasza Coyot (#26602) üzenetére


zoli03
őstag

Az XC32 nem rossz, kinti áron meg ár-érték arányban is jó. Mit akarsz felújítani egy használton? Olyan sok mindent nem érdemes bennük cserélni, vagy drága lesz, vagy be sem tudod szerezni. Új kerékpárból bontottat vennék, vagy használtból csak rendszeresen karbantartottat, de olyat biztos nem, amit fel kell újítani.

(#26606) Coyot válasza zoli03 (#26605) üzenetére


Coyot
őstag

Alap dolgokra gondolok csak új olaj+szimeringek+zsír. Egy használtnál gondolom ez alapvető hogy meg kell csinálni. Ha ennél több kellene akkor egyértelműen nem is érdekel a dolog. Nagyon sok jó/jónak tűnő teló van az aprókon, csak nem tudom mi lenne a tuti. Volt már szó itt róla hogy nagy testsúlyhoz levegőset illene venni, tehát ez adott.

Találtam egy Rock Shock Reba Sl -t 55-ért bontott kerékpárból, csak nem tudom hova tenni az XC32-höz képest, jobb-rosszabb?

Bár a Manitou sem lett rossz a piros acélrugóval de ha már van ilyen lehetőség szívesen kipróbálnék mást is.

Má' nem

(#26607) Szakbarbár


Szakbarbár
aktív tag

Üdv

Jól sejtem hogy ezzel már ne induljak el hosszútávra?
A drótperemes és kevláros külsők között van valami különbség tapadás, kopás és defektállóságban? Ezt most egy kevláros CST Czar pro külső volt, 6000 km után adta meg magát. Ugyan ilyet néztem csak drótperemesben, használt valaki már ilyet?

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#26608) Runner_fxr válasza Teasüti (#26578) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem azt mondtam, hogy konkrétan az a ghost-ot vedd a scott helyett, csak szemléltetés képen linkeltem be, hogy lásd, 250-ért sokkal újabb gépeket is kínálnak. Az a scott 2004 körüli évjárat, míg az a ghost 2012-es modell. De amúgy nem kell hozzá nagy szakinak lenni, hogy ránézésre megmond, hogy sokkal újabb gépről van szó.

Méretet illetően a felső csőhosszt érdemes alapul venni, Én 178cm vagyok, M-es méretet választottam, ennek 560mm-es a tényleges felső csőhossza. Egyébként 18"-as a váz.
Te hány centi vagy?

(#26609) #48525824 válasza Szakbarbár (#26607) üzenetére


#48525824
törölt tag

Drótost en azert szeretem, mert ha defektem van, meg siman hazatekerek lapos kerekkel 10 kilometert, kevlaros meg leszakad a felnirol

(#26610) Toomy válasza gergo5991 (#26601) üzenetére


Toomy
senior tag

Mountival erdőben le-fel elég jó. Aszfalton vékony gumival kezdésnek jó. ;)

[ Szerkesztve ]

(#26611) gergo5991 válasza Toomy (#26610) üzenetére


gergo5991
őstag

motival, 2,3as gumival, erdőben de ott ilyen kiépített aszfalt út van, + a 2 órában benne van kb 3 baszott nagy domb :)

(#26612) HollyBoni válasza gergo5991 (#26611) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ne mentegetőzz! :D :))

Amúgy szerintem ne hasonlítgasd máshoz az átlagaidat, inkább csak arra törekedj hogy a saját legjobbjaidat javítsd. Én néha elszomorodok kicsit mikor 100-200 kilóméteres távokon 40-es átlagokat látok. :O :))

[ Szerkesztve ]

(#26613) zoli03 válasza Coyot (#26606) üzenetére


zoli03
őstag

Szimeringet nem biztos, hogy kell cserélni. Szétszeded, aztán kiderül. De utána más is kiderülhet, ha nem értesz hozzá annyira.

Ahogy én olvasgattam, az XC32 kb a Tora-nak felel meg. A Tora felett még van a Recon, afelett meg a Reba (utána meg a SID). Szóval a Reba SL azért már jobb teló, mint egy XC32, én nem is vennék magasabb kategóriás Rock Shox-ot, nekem egy Reba bőven elég lenne.

(#26614) gergo5991 válasza gergo5991 (#26611) üzenetére


gergo5991
őstag

annyi elég volt mára, hogy ezidő alatt 2 csajt meg 2embert leköröztem, 5. emberrel megversenyeztem, de 3. kör után feladta :D, hozzáteszem érdemes volt leközörni azt a 2 csajt, volt egy kis popsika ott :)

De amúgy igen, mindig mentegetődzök, ráfogom valamire a dolgokat mindig, ez van, nem bírok veszíteni, nem bírom elfogadni a dolgokat, ha PLD valaki küld egy fb meghívót játékra azt addig játszom, míg nem leszek tőle jobb, kb mindennel így vok

[ Szerkesztve ]

(#26615) Coyot válasza zoli03 (#26613) üzenetére


Coyot
őstag

Van jó néhány fox teló is, de többektől hallottam hogy nehezebb őket szervízelni és sokhoz speckó/speckóbb cuccok kellenek mint egy RockShox-hoz általában. Bár nem tudom ebből mi igaz s mi nem.

Szerintem ez a max Reba szint nekem is bőven elég lesz :) Nagyon durva helyekre úgysem megyek.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#26616) Runner_fxr válasza gergo5991 (#26611) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Vasárnap voltam az Alpinbike által szervezett Gerecse túrán. 42Km-t mentünk, kb 1200m szintet másztunk, a pálya elég technikás volt, csak erdő és terep, talán 2-3km aszfalt volt az egész túrán. Nem azt mondom, hogy nagyon jó bringás kondim van, olyan közepes. Én télen nem bringázom, csak tavasztól őszig. A túra kb délben indult és délután 5 kör értünk vissza a kisbuszhoz, a tényleges bringán töltött idő 2,5-3 óra lehetett (2 kilátónál is megálltunk nézelődni). Megmondom őszintén én kilettem mint a szar. :) Tartottam a tempót, nem a végén kullogtam, de megfingatott rendesen ez a túra, aszfalt távval nem lehet összehasonlítani. Ez sokkal többet kivesz az emberből mint aszfaltos út ugyan ezen távon. Lefelé is oda kellett figyelni, mert teljesen ismeretlen pálya volt számomra, ezenkívül mentem is elég gyorsan, meg elég veszélyes is volt pár szakasz. Amúgy nagyon jól megszervezett kis túra volt, jófejek a srácok, ajánlom mindenkinek az a Alpinbike által szervezett túrákat. A bringák szállítása is nagyon korrekt volt: [link]

Ja és a túraveztő srác a Dani, egy állat. :) Olyan kondija van, hogy az nem viccel, lazán ment mindenhol, néhol lemardt hogy bevárja a végén kullogókat, majd visszasprintelt az elejére, semmi fáradtság nem látszott rajta. Ezenkívül lefelé is úgy ment mint egy őrült. :) Egyedül ő ment gyorsabban lefelé, voltak részek ahol esélyem nem volt befogni, de azért a legtöbb helyen együtt mentünk. :)

[ Szerkesztve ]

(#26617) Runner_fxr válasza Runner_fxr (#26616) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

A túra vége felé egy elég csapatós lefelé szakasz volt, egyszer csak egy őz átugrott előttünk az úton, szerencsére nem lett baj, de érdekes élmény volt.

(#26618) Because válasza Runner_fxr (#26616) üzenetére


Because
őstag

na és nem is szóltál itt a kollégáknak, hogy nálunk jártatok a turulnál :)

(#26619) Tüzi válasza Mr. Erikszon (#26589) üzenetére

Ha nincs nagy különbség, akkor XT-t. Szerintem.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#26620) Rottweiler89 válasza Coyot (#26602) üzenetére


Rottweiler89
aktív tag

Én is nemrég rendeltem egyet,csak Pop nélkül... :)

Üdv: Rottweiler89

(#26621) Tüzi válasza HollyBoni (#26612) üzenetére

Hidd el, ha heti 3-4 napban tudnál tekerni 50-100km-t, fél év után neked is menne a 35ös átlag.
Aztán ha télen nem punnyadsz be, hanem tekersz a szobában néhanéha, akkor jövő nyár végén menni fog a 40-es.
A dolog ott hibádzik, hogy ha a saját példámból indulok ki, heti 6 napból napi 10-11 órát melózva nehéz elmenni 3-400km-t tekerni 3-4 napban. Örülök, ha luk van a picsámon amikor hazaérek.
Nem is lesz 40-es átlagom :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#26622) HollyBoni válasza Tüzi (#26621) üzenetére


HollyBoni
veterán

Gondolom. Igazából nincs motivációm, kezdem megunni az egyedül tekerést.

Asszonypajtás nem nagyon van, haverok meg lusták.

[ Szerkesztve ]

(#26623) Zola007 válasza HollyBoni (#26622) üzenetére


Zola007
veterán

asszonypajtárs van?

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26624) Tüzi válasza HollyBoni (#26622) üzenetére

Keress egy bicajos csajt ;)
Aztán egyik héten te, a másikon ő jelöl ki célokat, és a cél teljesítésekor őőő... érted ;)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#26625) Runner_fxr válasza Because (#26618) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Túra előtt szóltam 1 héttel, be is linkeltem ide a fórumra. :) Amúgy meg én simán benne lennék egy itteni fórumos montis túrában.

(#26626) Coyot válasza Rottweiler89 (#26620) üzenetére


Coyot
őstag

Láttam :) azért is kezdtem el nézegetni ott is, egész jó áron mennek.

Má' nem

(#26627) emvy válasza Tüzi (#26621) üzenetére


emvy
nagyúr

Aze' a 40-es meg a 35-os nem keves. Es nem keves koztuk a kulonbseg se. :) Egeszen biztos vagyok benne, hogy 40-es atlagot nagyon kevesen tudnanak tartani 100 km-en egy ev edzes utan. 35 az nehany embernek sikerulne.

A nagy, komoly Ironman-versenyeken mennek 38-os atlagokat a bringan a versenyzok. Szoval a 40 az sok. :)

Most voltam feltavu amator Ironmanen, tok hobbistaket 30-as atlagot csinaltam, a srac, aki nyert, talan 34.6-ot (eros szelben). Szerintem egy ev massziv edzessel fel tudnam tolni 33-ig.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#26628) HollyBoni válasza emvy (#26627) üzenetére


HollyBoni
veterán

[link]

csabi94, Germenc kupa.

[ Szerkesztve ]

(#26629) emvy válasza HollyBoni (#26628) üzenetére


emvy
nagyúr

Ez szep! :) Szerintem ez nem realis egy atlagos allapotu hobbistanak egy ev edzes utan. 22k km van loggolva itt az endomondo-n, az sok. Szoval nem azt mondom, hogy lehetetlen, de egy kis teli edzegetessel nem lehet ide eljutni.

Szerk.: varjunkcsak, volt ebben bolyozas? Ha volt, akkor tok mas a leanyzo fekvese. Ironmanen pl. tilos bolyozni.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#26630) Zola007 válasza HollyBoni (#26628) üzenetére


Zola007
veterán

ő se tavaly ült először bringára

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26631) HollyBoni válasza emvy (#26629) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ja 1 év edzés után biztos nem, csak írtad hogy a nagy ironman versenyzők mennyit mennek.

(#26632) emvy válasza HollyBoni (#26631) üzenetére


emvy
nagyúr

A haromszoros Ironman-vilagbajnok rekord bringaatlaga 180k-n 40.9 kmph. Tenyleg kivancsi vagyok, hogy engedelyezett volt-e a lenti 40 folotti temponal a bolyozas. Bolyozas nelkul a vilagrekord ilyen tavon boven 50 alatt van (telikerekkel, stb.), szoval a 40 folotti tempo irtozatosan eros lenne (mindenkepp az, es megemelem a kalapom, persze).

Na, megneztem, ez mezonyverseny, ugy oke.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#26633) gergo5991 válasza emvy (#26632) üzenetére


gergo5991
őstag

mi az a bolyozás?

(#26634) Zola007 válasza gergo5991 (#26633) üzenetére


Zola007
veterán

röviden: szélárnyék a titok
bővebben: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26635) Chosen válasza Cathfaern (#26570) üzenetére


Chosen
addikt

Nagyon köszi! :R

USA-ban milyen dolgokat érdemes megnézni ami bringával kapcsolatos? Akár bolt, akár túra, bármi ami must have. Connecticut államban vagyok jelenleg, de később NY és CA is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26636) deicide válasza HollyBoni (#26628) üzenetére


deicide
veterán

Na de ez nem egyéni, hanem mezőnyverseny volt, azért ott a 40-es átlag jóval "könnyebb". Viszont egy 30-40km-es egyéni időfutamon 40-es átlagot tartani az egész más tészta, arra nagyon kevesen képesek az országban. Amíg a bringázást vettem komolyabban, akkor is csak 36.5-öt tudtam 100km-en egyedül, a 40 onnan még egy fényévnyi távolságra van. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#26637) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

Hű, reggel egy bringás fél Fóton keresztül tartotta előttem a kb 45km/h-s sebességet :Y Aztán találkozott a csapattal, és megállt.

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#26638) Szakbarbár válasza Tüzi (#26624) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nem tudom te merre laksz, de itt a környéken ha egy lány tudja a 15-20 km/h tempót az már soknak számít. :D Pedig sík terepről van szó. Délutánonként tele van a bringaút jobbnál jobb "eye candy-vel", de haladni már egyik sem tud. Bár egyszer találkoztam egy csajjal, aki MTB-vel tolta a 30-33-as tempót, de mire utolértem volna addigra lekanyarodott.
Egyébként a bolyozás sem való mindenkinek. Én kifejezetten utálok más szélárnyékában utazni, ezért inkább egyedül megyek, vagy ha nagy ritkán csatlakozok valakihez, akkor kb 5 méter követési távolságot hagyok az előttem menőtől.

(#26612) HollyBoni Én már nem foglalkozom az átlagokkal. Tavaly még örültem minden egyes plusz tizednek, de idén már inkább csak élvezem a bringázást. Másfél év után síkon elértem országútival a 30-as átlagot, ott abba is hagytam a méricskélést.

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#26639) razzorr válasza Szakbarbár (#26638) üzenetére


razzorr
őstag

Még jó, hogy az én asszonykám imád bringázni. Egyedül uncsi is lenne egy idő után. Úgy teker a 28as city bike-jával, hogy én csak lihegek a 26"os kerekemmel sokszor. Ezért is cseréltem le a 2.1es gumit egy 1.75re. De már úgy érzem, hogy kezdem ezt is kinőni :) Ahhh...hellene már egy outi jó kis virsligumikkal. Valami old skúúúl verzió.

Kérdezném mindenkitől, hogy használtan mennyiért lehet venni normálisat kb?

(#26640) Zola007 válasza razzorr (#26639) üzenetére


Zola007
veterán

én nézegetem egy ideje, de 60 alatt nem nagyon van, amire azonnal rá mernék ülni.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#26641) #16729600 válasza razzorr (#26639) üzenetére


#16729600
törölt tag

Tessék egy minőségi nosztalgia bringa olcsón, top állapotban [link] :)

(#26642) Solad válasza -=RelakS=- (#26637) üzenetére


Solad
őstag

Coffe ride nap van :)

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#26643) #48525824 válasza -=RelakS=- (#26637) üzenetére


#48525824
törölt tag

be kell látnom, hogy 2.71-es áttétellel busz mögött stéherezni elég fárasztó :D nagyobb tányér kell előre

[ Szerkesztve ]

(#26644) imyourfriend válasza #48525824 (#26643) üzenetére


imyourfriend
őstag

Oda már meg kell választani a helyes áttételt. ;]

(#26645) #48525824 válasza imyourfriend (#26644) üzenetére


#48525824
törölt tag

no, hát ezzel nem kapkodnám gyorsan a levegőt :D

Milin lesz rekordkísérlet, gyertek :))

http://www.velo.hu/julius-12-en-vaslo-kupa-a-millenarison-rekordkiserlet-bucsuzoul.html

[ Szerkesztve ]

(#26646) razzorr válasza #16729600 (#26596) üzenetére


razzorr
őstag

Nah, ennyi pénzért jó kis tartó ez. Kicsit magasan van, de ha stabil,akkor mindegy. Ha veszek,akkor én is Menabot fogok az tuti. Használjátok sokat ;)

(#26641) szunya1Ha ki tudnám próbálni,akkor meg is venném. Pont ezek a fajták tetszenek. Ezekben még volt anyag.

[ Szerkesztve ]

(#26647) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Erről a Ferrini Venue gépről mi a véleményetek? 95e-ért megkaphatnám....

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#26648) Cathfaern válasza VGYke (#26647) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Átlagos közlekedésre/túrázásra teljesen rendben van a gép. Alapfelszereltség, de erre a felhasználási területre nem is kell ultegra. Rendes árát nem éri meg, 95k nem rossz, bár pár ezressel talán lehetne olcsóbb is. Viszont ugye azt tudod, hogy a 48-as váz nagyon kicsi? Kb. 155cm-es magasságig ajánlható nyugodt szívvel.

(#26649) Coyot


Coyot
őstag

Hülye kérdés lesz, de visszaolvasva is írtatok már róla hogy tapered villát sima 1 1/8 vázba bele lehet gond és hiba nélkül tenni. Létezik ilyen?

Ezért kérdezem: Sid 200Eur

Má' nem

(#26650) HollyBoni válasza #48525824 (#26645) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezen a pályán bicóval most is lehet menni? Nem is hallottam még róla hogy van ilyen, nagyon kipróbálnám.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.