Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#66906) alldaybig válasza bigobert (#66905) üzenetére


alldaybig
tag

maga a játékstílus sztem más, mert a 2, gyorsabb, mármint agilisebb, az ágyú pontatlansága miatt közel is kellett menni rendesen az ellenhez, legtöbbször külső nézetből tüzeltem, sz.rva a célzásra :D
ellenben a 3 "lomhább", de az ágyú valamivel pontosabb és a közép támogató szerepét betölthető vele, csak a csőlehajlás borzalmas sajnos

mind1, ha már a pénzt jól hozza 3 akkor jó, amúgy ez a prémium tank dolog durva, a hétvégi akcióban megvettem a chi nu kai-t, 2 nap alatt felhuztam 75ös legényeket 100ra, nagyon fontos a tanknak a legénység, rettentően, mert semmire se jó, csak állj vhol aztán lőjj, ennyi, ha vannak kicsik akkor rabolj rájuk de vigyázni kell mert átütnek azok is XD álcaháló binó töltésgyorsító, nettó 20k meccsenként jön vele

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.