Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#64316) Diarmand válasza dfsz34 (#64306) üzenetére


Diarmand
senior tag

Igen, nézz meg pinkman csatát, nézz meg EJ csatát T49-el, illetve most már én is próbálom ilyen stílusban tolni.

Ugye ezt nem gondolod komolyan? :U
Te meg az agresszív stílus a T49-cel? Meg hogy magadnak spotolsz? (Te magad írtad, hogy neked nem kell a csapat spotolsz te magadnak LOL) Tudod te mennyi az átlagosan felspottold járműveid száma 1200 csata alatt? Kőkemény 1,26. Egy egész huszonhat.
Összehasonlításképp Pinkmannek 3,95, de még nekem is 2,33.
Hol itt az agresszív stílus? Nem inkább csak a csapat mögött kullogsz és lövöd azt akit neked spotoltak? :U

Egy igazi statpadder eleve fullos tankkal indít, jó legénységgel és felszereltséggel.

Újabb baromság. Egy igazzy statpadder minimum ezer meccset megy olyan tankkal, amivel könnyű statot húzni :U

Beszélünk egy mérési rendszerről, amit nagyon sokan használnak a játékban és szeretnénk megérteni a működését és a hatás mechanizmusát. Most azzal oltani, hogy ez a statpadderkedés, súlyos hiba.

Bla-bla-bla mellébeszélés a köbön ismét. Sajnos már nem fogsz kimászni abból, hogy a WN8 a lakótársad ;)
Milyen működés? Jaj, nehogy már azzal gyere, hogy neked a pontos képlet kell, külön minden tankra, mert sírva fakadunk. Egyszerű. Sok sebzés, jobb WN8. És ezt bizony te hajszolod.

De hogy biztosan igazam legyen, hagy idézzek megint tőled ;)
Statpaddereknek meg szerintem kötelező darab. #60365

Tetszik érteni? Amit írsz, nem áll összefüggésben azzal amit teszel. Te nyugodtan hívhatsz másokat statpaddernek, de téged senki ne nevezzen annak, mert te csak a WN8-at akarod megérteni. Szánalmas.

Értem, hogy aki nem képes egy rendszer keretében eredményt elérni, az a rendszert szokta bírálni.
Újabb ferdítés, HáGé, nem a rendszert bírálta, mi lenne ha nem adnál más szájába olyat, amit nem mondott. Inkább a te szádba kéne azt tenni, amit valójában teszel és akkor nem lennél majdnem teljesen hiteltelen, elég csak az elmúlt pár napot visszanézni :U

Újjuj, a kevdem majdnem kihagytam :DDD Íme:

pl EJ 8e wn8 fölött megy a leopard-al meg 10e wn8 felett a chaffe-val.
A leopard meg a chafee, két érdekes tank, amikben óriási potenciál van, csak ki kell csalogatni a vadállatot belőlük.

Értsd: EJ hatalmas WN8-at tud ezekkel menni, ezért nekem is kellenek ezek a tankok, hogy még több WN8-am legyen, ahogy Pinkman_Jessetől is elleste a statpadder tankját.
Durván nyomod a stathuszárkodást kedved dfsz34. Vagy a véletlen műve, hogy az unicumokat követed figyelemmel és a legjobb WN8-at produkáló tankjaikat akarod te is kifejleszteni a második accodon és növelni vele az értékeidet? :U
Na te stathuszár, miért nem a Black Prince próbálkozol? Ja, mert azzal nem megy a kedvenceidnek sem annyira jól, csak 3,5k a WN8 :C

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.