Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#60151) xenom0rph válasza Bingisz (#60149) üzenetére


xenom0rph
őstag

Jó hát én ezt a szivatást meguntam... Csóró WG """óránként 2000$ prizes""", letelt az egy óra és mi történt? Kiosztottak egy kis goldot, egy jinxes pólót meg egy fülest, sehogy se 2000 dolcsi..

[ Szerkesztve ]

halahala

(#60152) vhw válasza xenom0rph (#60151) üzenetére


vhw
addikt

Ebben is van rng, a 2000 $ az átlag érték :P

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60153) rlazol


rlazol
addikt

sziasztok!
azt, hiszem, erről beszéltetek, h maradjak második vonalban és onnan lőjek Pantherrel. :D

eddigi rekord dmg

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60154) dfsz34 válasza rlazol (#60153) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, csak pont a sebzés nem látszik. Az a második vagy még inkább a harmadik lap a jobb a részletekkel. 14 sebző lövés, cirka 1,3-1,6e sebzés, de pontosabban nem igazán állapítható meg ebből a képből.

Az meg egy lopakodó kitüntetés :)

Akkor inkább a harmadik vonalban maradtál és besurrantál foglalni úgy, hogy senki nem vett észre. Nem rossz, ritka kitüntetés.

(#60155) rlazol


rlazol
addikt

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60156) zsolthee válasza rlazol (#60155) üzenetére


zsolthee
senior tag

Fejlődsz, ügyes vagy. :) Csak így tovább :K

(#60157) rlazol válasza dfsz34 (#60154) üzenetére


rlazol
addikt

volt egy nagyon jó scout, így a jobb szárnyunkat teljesen kitakarítottuk. kevesebb mint 2 perc volt, mire én az ellenfél bázisára értem, és még volt két tankjuk, de nem láttuk őket. Ráálltam, és jól tettem, az egyiket sose találtuk meg, és kb 20 mp maradt a csatából mire lejárt a 100. Mázlim volt, persze, de azért örül a fejem. :D

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60158) Urshini válasza xenom0rph (#60144) üzenetére


Urshini
tag

2 óra alatt nem adtak egy kódot sem. Viszont a chaten leggyorsabb megfejtés beírok között goldot, headsetet és még pár dolgot sorsoltak. Erről ennyit.

"ha van egy ájfónod akkor megütöd azt a szintet amitől te jó vagy" "-10 óra várakozás után mennyiért adnád el a kézhezvett ájfónodat? -készülék ára +50 ezer! -+50 ezer?! -Owh... igazad van az nem túl jó órabér, akko' +200!"

(#60159) TESCO-Zsömle válasza xenom0rph (#60151) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Abba benne van mindaz, amit a helyszínen osztanak szét, nem csak az online közvetített cuccok. Kapcsolgatnak a helyszínek közt, de az osztogatás/játékok nem érnek végett amikor a kamera elfordul.

Urshini: Elvileg nem sebesség kérdése, random tolják. Plusz időnként -szintén random- kikapnak pár embert a feliratkozók közül és megszórják őket golddal.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60160) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Warcase nagydíj: Egy szerencsés fickóhoz most vágtak hozzá egy Alienware lapost és egy GTX780-ast.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60161) csapee válasza Patrick76496 (#60142) üzenetére


csapee
senior tag

Benne lesz az uj patchben?:))

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#60162) sith7


sith7
nagyúr

Tölthető a patch, 1007, 49 MB

(#60163) szbalogh válasza sith7 (#60162) üzenetére


szbalogh
őstag

El se hiszem le is jött.

Nick: HE_Storm

(#60164) sith7 válasza szbalogh (#60163) üzenetére


sith7
nagyúr

bizony, most reggel még van sebesség ... délután - este ez kb. 1 óra ... ugyanezzel a nettel
kíváncsiságból ránéztem mi újság, és ez fogadott :))

legalább este már nem ezzel kell kezdeni :C

(#60165) szbalogh válasza sith7 (#60164) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem meg ilyen frisíteésekkor mindig elmarad a reggeli "torna". :(((

Nick: HE_Storm

(#60166) Patrick76496 válasza csapee (#60161) üzenetére


Patrick76496
őstag

Jaja, kint van a weblapon a számláló, gondolom a foci VB kezdetével lesz majd elérhető a játékmód.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#60167) Rellind


Rellind
senior tag

Engem nem enged be egyik szerora se.... :U

Szerver nem elérhető vagy a hálózati beállitásaid hibásak...

[ Szerkesztve ]

(#60168) xenom0rph válasza Rellind (#60167) üzenetére


xenom0rph
őstag

Merthogyupdatevan :U

halahala

(#60169) Rellind válasza xenom0rph (#60168) üzenetére


Rellind
senior tag

Jaaaaa :D :U :R

(A tesztszero még megy...oda beengedett)

[ Szerkesztve ]

(#60170) TESCO-Zsömle válasza sith7 (#60164) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez azért vicces, mert elvileg torrent, szóval nem a szerveren, hanem a seedereken múlik a sávszél.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60171) Kean_Sorbo válasza rlazol (#60155) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Gratulálok. Ez már szép. Még egy jó tanács, ne akarj mindenáron nyerni. Ha nem érdekel túlságosan a winrate, akkor sokkal jobban fogsz teljesíteni, meg nyugodtabb is leszel.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60172) sith7 válasza TESCO-Zsömle (#60170) üzenetére


sith7
nagyúr

pedig így van ... délután mire melóból hazaesik az ember, 2 gyerek stb., este 6 mire beizzítom a gépet, és bizony ilyenkor nem 5 perc alatt ér le ...

(#60173) Angel1981 válasza mynames (#60137) üzenetére


Angel1981
veterán

És miről? Hogy abba kéne hagyni? :D

#60103 dfsz34: Ok, ha így érzed az a Te ügyed, én a magam részéről semmi ilyesmit nem tapasztaltam, össze-vissza megy a dolog.
Az mondjuk valóban idegesítő, amikor a nap folyamán T5-el BT7-be, T6-al BT8-ba, T7-el meg BT9-be kerül állandóan az ember - erre lesz némi vigasz, amikor lesz végre T10-es vasam! :P

[ Szerkesztve ]

(#60174) eszakas


eszakas
senior tag

Sziasztok.

Frissítés után nem kapcsolódik a szerverekhez.
Ez egy jó frissítés :)

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#60175) Jolet válasza eszakas (#60174) üzenetére


Jolet
őstag

köszönjük emese :W

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#60176) sebijani1982 válasza eszakas (#60174) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Még csak elérhetővé tették a Klienst, hogy ne terheljék le teljesen majd a szervereket.
A szerverek frissítése mindig elhúzódik kb. 10-11 óráig. De, volt olyan is, hogy délutánig nem indították el a szervert, mert találtak valamit.

Ugyanígy ilyenkor egy-két napig nem érdemes aranyat, prémfiókot, prémtankot venni, mert tötrénhetnek furcsaságok.

Kicsit légy türelmes. :R

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60177) bigobert


bigobert
tag

Sziasztok!

Lejött a frissítés. Úgy látom más is írja, hogy nem megy a szerver? Nekem azt írja, hogy a res\packages mappából hiányzik a hangar_premium 1 may.pkg fájl.

Vajon majd leszedi ezt is, ha beindul a dolog? Vagy valaki megdobna ezzel a fájlal, ha egyéni a problémám?

Köszönettel,
bigobert

(#60178) sith7 válasza bigobert (#60177) üzenetére


sith7
nagyúr

csak az előtted lévő posztot kellett volna elolvasni :W
minden benne van

nem lehet játszani
lehetnek furcsa dolgok

(#60179) bigobert válasza sith7 (#60178) üzenetére


bigobert
tag

Tényleg nem lehet játszani?! Nahát. Tényleg el kellett volna olvasni?! Roppant kedves hozzászólás. Köszönöm.

Szóval ez a furcsa dolog, hogy elveszett egy fájl. Nem pont ilyenre gondoltam furcsaság alatt, de elfogadom. Várok türelemmel.

(#60180) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Frissítettem a játékot de nem megy. Miért ? ;]

(#60181) #43783936 válasza v!ct0y (#60180) üzenetére


#43783936
törölt tag

Adtál rá papucsot vagy Szandit? ;]

(#60182) đe$|re


đe$|re
senior tag

Megy a játék! (EU1)

[ Szerkesztve ]

(#60183) v!ct0y válasza #43783936 (#60181) üzenetére


v!ct0y
veterán

Tényleg ezt nem is próbáltam:DDD

(#60184) sith7 válasza v!ct0y (#60180) üzenetére


sith7
nagyúr

Monitor be van kapcsolva ? :P :D

(#60185) v!ct0y


v!ct0y
veterán

0-15 kapásból GG.

(#60186) jano_77 válasza sith7 (#60162) üzenetére


jano_77
nagyúr

Esetleg van hozzá linketek? Mert a hivatalos oldalon csak írás van róla, meg mondja hogy nézzem meg a FRISSÍTÉS menüben a leírását, de ott a 9.0 van fent még mindig! :F
Vagy ez csak egy sima patch, launcherrel lehet csak leszedni?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60187) Cseri0058


Cseri0058
őstag

na nekem így elsőre ez a patch: nesze semmi fogd meg jól...

(#60188) Angel1981 válasza Simulacrum (#60138) üzenetére


Angel1981
veterán

A Cent. I-ről mi a véleményed?
Lassan elérem, azért kérdem. :)

(#60189) dfsz34


dfsz34
őstag

A füvet továbbra sem lehet kikapcsolni mesterlövész módban. Grat, biztos bonyolult lett volna leprogramozni. Sebaj, kikapcsoltam a növényzetet teljesen, így még nyerek is pár fps-t.

Elég kevés mod van még 9.1-hez, ahogy nézem.

(#60190) Jolet válasza dfsz34 (#60189) üzenetére


Jolet
őstag

az a mod hibája, nem a játéké
van olyan célzó amivel nem látszik és van amivel látszik a fű

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#60191) jano_77 válasza dfsz34 (#60189) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezért utálom ezeket a 1,5 havonta érkező kiforratlan, sok buggal teli patchaket, mert nem elég, hogy nem tökéletesek, sok marhaságot tesznek bele, nem javítanak korábbi hibákat, esetleg olyat is elrontanak, ami korábban már jó volt, de még lehet újra a modokat is összekukázni! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60192) Bingisz válasza dfsz34 (#60189) üzenetére


Bingisz
addikt

Az valami mod lehet, nekem eddig sose volt azzal problémám.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60193) eszakas válasza Jolet (#60175) üzenetére


eszakas
senior tag

Nem szükségszerű hogy frissítés után ne induljon ödönke :)

sebijani1982: köszi

[ Szerkesztve ]

Asus rog strix x570‑e gaming alaplap ,AMD Ryzen 7 3800X ,SAPPHIRE NITRO+ AMD Radeon RX 7900 XT Vapor-X 20G,G.SKILL Ripjaws V 32GB (2x16GB) DDR4 3600MHz, Corsair HX1200i Köszönöm szépen. Üdv. eszakas :)

(#60194) dfsz34 válasza Jolet (#60190) üzenetére


dfsz34
őstag

Nincs fent célzó mod, csak xwm, rabbit dmg panel és rocklander dmg indicator.

Azért meg nem fogom leszedni egyiket sem, hogy kísérletezzek. Az a fű ótvarul néz ki, akárhogyan is. Nem hiányolom.

Amúgy te próbáltad már 9.1-ben, vagy emlékezetből mondod?

(#60195) Simulacrum válasza Angel1981 (#60188) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Nagyon jó winrate-tel fejeztem be, de az valahogy nem adta annyira nekem, mint a 9-es. Arról semmilyen maradandó élményem nem maradt meg, de arra emlékszem, hogy jobban tetszett mint a 8-as heavy, tehát az sem egy rossz tank, de a 9-es lesz az igazi véleményem szerint.

(#60196) Angel1981 válasza dfsz34 (#60189) üzenetére


Angel1981
veterán

Pont ezt tettem én is a 9.0 kijövetele után, és egyáltalán nem hiányzik a fű! :P
Korábban az árnyékokat és a lánctalpnyomot / felvert port kapcsoltam ki.
Úgy látszik, minél többet játszom a játékkal, annál gyengébbre állítom a grafikát! :))

Simulacrum: ok, köszi szépen! :R
Valahogy a nyers statok alapján a 7/1 nekem is jobban tűnik a szintjéhez mérten!

[ Szerkesztve ]

(#60197) Jolet válasza dfsz34 (#60194) üzenetére


Jolet
őstag

nekem már a 9.0-ás is csinálta
maxzoomot cserét nekem vitiris egy régebbire és akkor elmúlt
a tesztszerveren most feltettem egy deegis vagy milyen célzót és azzal szintúgy csinálta
most meg még nem sikerült füves pályára kerülnöm :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#60198) dfsz34 válasza Angel1981 (#60196) üzenetére


dfsz34
őstag

Arra nem is emlékszem, hogy mesterlövész módban olyan, mintha valami szűrő kamerára váltana, más színtónusú lesz a kép. Lehet, hogy volt korábban is, de nem vettem észre, most tűnt fel el hallufon, a völgyben volt az ellen és olyan kékes alap árnyalatú lett minden, amikor átkapcsoltam mesterlövész módba. A sivatagi táj miatt feltűnő. Amúgy ez tetszik, jól néz ki, remélem nem valami bug.

Ami nagyon hiányzik egy jófajta zoom, mert 1920x1080 felbontásnál már 300m esetében olyan aprók az ellenfelek, hogy nem bírok rájuk állni biztonságosan. Millimétereznem kell, ami meg idő. A legkisebb kézremegés esetén is mellé megy a lövés.

Ah, köszönöm, úgy látszik csak szólnom kellett :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#60199) sith7 válasza jano_77 (#60186) üzenetére


sith7
nagyúr

én launcher - rel szedtem le

(#60200) scyllarus válasza dfsz34 (#60198) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez benne volt a 9.0-ban is, nem bug, hanem ki-bekapcsolható opció. Most melóhelyen nincs kliensem, de emlékeim szerint a grafikai beállításoknál bal oldalt lent van valami sniper optics effect vagy hasonló.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.