Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#60951) LobiDrg válasza Simi37 (#60948) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

+1 :DD

[ Szerkesztve ]

(#60952) Bingisz


Bingisz
addikt

Hűűű, remélem rendesen fel fogja pezsdíteni a klánosdit a Stronkhold mód.
Srácok szerintem nekünk inkább ez lesz a prio a CW helyett.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60953) Simulacrum válasza TESCO-Zsömle (#60945) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az a bökkenő vele, hogy bekapcsoltam a szerver oldali célkeresztet és az is a kv fenekén van, szóval elvileg nem történhetett meg, hogy a házat lövöm.

(#60954) Kotomicuki válasza TESCO-Zsömle (#60906) üzenetére


Kotomicuki
senior tag

Nagyon úgy néz ki!

Támogatnék egy régi, még a legelső kiadású pályákat visszahozó "kapcsolót" a csatamódok közé...(HD és egyéb csicsák nélkül is, legalább lenne végre vmi játszható is a wot-ban)

A regisztrációdat véglegesen kitiltottuk a következő ok miatt: III.10.8 Üdvözlettel: PROHARDVER!

(#60955) Simulacrum válasza Bingisz (#60952) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Igazán belerakhatták volna ezt úgy, hogy aki egyedül játszik is tudja építeni esetleg...

(#60956) vhw válasza Bingisz (#60952) üzenetére


vhw
addikt

Nem úgy tűnt, hogy lenne benne gold díjazás...

Simulacrum: egyedül hogy szeretnél mások ellen harcolni?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60957) Bingisz válasza vhw (#60956) üzenetére


Bingisz
addikt

De ugyan azt a bónuszt tudja adni, mint a prémium. Ráadásul az egész klánnak.
Ha meg valakinek gold kell, mondjuk garázshely, felszerelés/leszerelésre, akkor bemegyünk pár napra a térképre és lefosztunk kulcsterületeket. Na meg ugye a kampánykor fent leszünk. Az a lényeg, hogy nem kell szenvedni a tank fagyással, a csapatokkal, meg egy csomó mindennel.
Ja meg van egy olyan tippem, hogy ezek a Stronkhold csaták se fognak beleszámítani a statba, az ilyen kék lila játékosok meg szeretik, ha a csapat mód nincs beleszámolva. Ergo nagyobb lehet a népszerűsége, mint a klasszik CW-nek

(#60955) Simulacrum: És 15 ember ellen akarsz harcolni egyedül? Ezt még Zrínyi se vállalta volna be....

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60958) vhw válasza Bingisz (#60957) üzenetére


vhw
addikt

Azért kicsit kötöttebb keretek között fog ez játszódni mint egy századozás, nem? Nem olyan a kb tök mindegy a végeredmény stílusban, csak toljuk a csatákat - valamennyire jobban fog hasonlítani a CW-re; terület védés - ha bukta, akkor mi történik? Naponta gondolom, nem lesz korlátlan a csaták száma.

Így milyen ez a premium bonusz? A játszott tankra jön annyival több xp/kredit?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60959) ddt500hu


ddt500hu
veterán

A csapat új taktikát próbált a térképen.

Az eredmény 2:15.

(#60960) Bingisz válasza vhw (#60958) üzenetére


Bingisz
addikt

A terület védés/támadás csak később jön.
Először tényleg csak speciális század csaták lesznek tét nélkül. Csak klántagoknak, és tierpontszám limit nélkül. Ezekből a csatákból jön a nyersi, amiből lehet építeni az épületeket, amik adják a bónuszokat a random csatákba. Credit, xp, legénység xp stb...

Most indul a teszt szerver , szerintem hétvégén belevetjük magunkat, utána nyilván jobban ki fog jönni, hogy mennyire is éri meg ez a dolog.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60961) vhw válasza Bingisz (#60960) üzenetére


vhw
addikt

Ez miért éri meg nekik?
Ha "tét nélkül" mindenkinek ilyen bonuszokat tesznek elérhetővé? Élesben is így lesz?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60962) Steven88


Steven88
tag

Sziasztok
Első artym a kv2 után, nem nagyon van tapasztalatom benne. Jó lesz rá az álca+tölés+célzásgyorsító?

(#60963) Simulacrum válasza vhw (#60956) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Esetleg random összesorsolni az egyedül játszókat. A lényeg, hogy valamit adni az egyedül játszóknak is.

(#60964) vhw válasza Simulacrum (#60963) üzenetére


vhw
addikt

kicsit magas szerver kapacitás igényelne... pont erre hivatkozva nem engednek "magányos" gyakoló szobát se igényelni...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60965) mynames válasza Steven88 (#60962) üzenetére


mynames
senior tag

??? :F :U

(#60959) ddt500hu: pedig kb. egyforma képességű volt a két csapat...

[ Szerkesztve ]

(#60967) v!ct0y válasza #40993792 (#60966) üzenetére


v!ct0y
veterán

kv-2 ből is ki lehet fejleszteni az S-51 et. Szerintem egy rakás szar...

[ Szerkesztve ]

(#60968) Steven88 válasza #40993792 (#60966) üzenetére


Steven88
tag

Kv2-ből lett az S51. Lehet rossz de hülyéskedni jó lesz :), külön nem volt kedvem 1 arty ágat húzni.

(#60969) jano_77


jano_77
nagyúr

A csodálatos LEMMING csorda ékes példái! Ők keményen megnyomják a városi részt, azért mentek el 10-11-en!
Igazából 3-an, Löwe, Comet és én tartottunk 8-9 tankot a másik oldalon (arty is persze oda lőtt). Sajnálom, hogy a végét nem tudtuk lehozni, de ennyire futotta tőlem. :((( Ha esetleg vki megnézi a replay-t és elmondaná, hogy miben hibáztam, mit kellett volna szerinte másképp csinálni vagy Ő mit csinált volna másképp, szívesen venném a véleményét!

Nem vagyok ideges....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ dehogy! :o :W :O

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60970) Viktoár válasza Steven88 (#60968) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem olyan rossz az,csak meg kell szokni a tulajdonságait.Mivel első arty-d így furcsa lesz a "mozgékonysága" illetve a töltésidő és célzósebesség is.A többi dolog meg majd kialakul ahogy egyre több csatád lesz vele.Például melyik pályán hova érdemes állni vagy mikor érdemes poziciót váltani.Honnan hova tudsz belőni,melyik oldalt kell segíteni,stb.

Üdv:Viktor

(#60971) olcsii válasza ddt500hu (#60959) üzenetére


olcsii
aktív tag

A noob löwe meg a kv4 barátjával elmennek eltemetni egymást a szökőkúthoz:D

Janó:
Azzal hibáztál hogy neki áltál játszani!:D

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60972) Chris0321


Chris0321
addikt

(#60973) #63761920


#63761920
törölt tag

Sziasztok.
Újrahúztam a gépet és elfelejtetem hogy lehet teljes képernyöre váltani!
Megadnátok a kombinációt!
:R

(#60974) Chris0321 válasza #63761920 (#60973) üzenetére


Chris0321
addikt

Beállítások/grafika?

(#60975) sebijani1982 válasza Chris0321 (#60974) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Alt Enter

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60976) #63761920 válasza sebijani1982 (#60975) üzenetére


#63761920
törölt tag

Köszönöm :R

(#60977) bughead123


bughead123
csendes tag

Super Pershing legenysegnek milyen kepessegeket rakjak ?

(#60978) Chris0321 válasza bughead123 (#60977) üzenetére


Chris0321
addikt

Elsőnek javítás, a parancsnoknak 6. érzék.

(#60979) mynames válasza Chris0321 (#60972) üzenetére


mynames
senior tag

Jó , hogy mondod! Kapóra is jött mert kell a festés (goldért) az új 10-es tankomra! ;] Meg fogyócikkből is jó lesz bevásárolni!

(#60980) jr1994 válasza mynames (#60979) üzenetére


jr1994
addikt

A legutóbbi leárazásban vettem pár tankot akciósan, most akkor fel is lesznek szerelve :))

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#60981) Bingisz válasza vhw (#60961) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért, a CW megéri nekik?
Szerintem tartanak attól amitől kicsit én is, mégpedig a klánosok lemorzsolódásáról. Ezért kitalálták ugye először a kampányt. De az is csak 10k játékost érintett maximum egy kampány alatt. Az pedig kevés, mert a közepes klánok nem nagyon profitáltak belőle. Így itt lesz nekik is ez a mód, tier 6-8 skirmishekben ők is fognak tudni gyűjtögetni nyersit, esetleg még a játékteljesítményük is javul. Később amikor bejön az egymás bázisát támadó rendszer, onnantól komolyabbra fog fordulni a dolog, de egy strongholdot majd csak akkor lehet megtámadni, ha bizonyos szintnél fejlettebb lesz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60982) Angelotti


Angelotti
tag

Sziasztok!
Egy érdekes kis dolog esett meg velem.
A T21-es tankomban MAGÁTÓL visszaesett a legénységem 10%-al. Két három hétig nem játszottam vele, 9.1 alatt velem elő újra, ekkor látom, hogy nőtt a töltési idő 3,15s-re... 2,5-ről Na mondom f@sza ezt is nerfelték. Csak most vettem észre, hogy a parancsnokom alapból 88%-on van :). 3-4 hete amikor utoljára mentem vele akkor 100%-on volt, BIA mindenkinél, második skill 50%-on. A skillek most is megvannak, csak az "alap teljesítmény" esett vissza. Nem képezgettem őket át másik tankra, egyszerűen csak álltak. Ez mitől lehet? Tapasztalt ilyet már valaki?

(*)(*)

(#60983) Chris0321


Chris0321
addikt

ESL-en 1vs.1-ezni szokott valaki?

(#60984) Sanya válasza Chris0321 (#60972) üzenetére


Sanya
nagyúr

no akkor, az összes kredit mehet kis javítókészletbe meg elsősegélycsomagba :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#60985) vhw válasza Bingisz (#60981) üzenetére


vhw
addikt

Szerintem a CW gold aprópénz, mennyi játékos jut hozzá számottevő mennyiséghez?
20-30 (?) klán lehet akik képesek huzamosabb időn át jelentősebb értékű területett tartani? A többiek napokon belül kiesnek, vagy csak filléres területen ülnek - ők ebből a rendszerből nem szednek ki annyi goldot, hogy prem tankot vehessenek, nagyobb mennyiségű free-t váltsanak... stb. De még nekik is bizonyos energiát be kell fektetni.

Ehhez képest a mostani mód; csak kell hozzá egy klán, nyersanyagot vesztes csatákban is kapsz. Építheted a cuccodat elég kis ráfordítással is... csak kis idő és türelem...

Bár konkrétan volt szó a bónuszok mértékéről? Azt elmondták, hogy az egyes épületek milyen jellegű kedvezményeket adnak, de ezek mértékéről? Lesznek esetleg szintjei ezeknek; szintenként százalékos bonuszok (10-20-30...%)? És a jelentős bonuszhoz (40-50...%) magasabb szintű épület szükséges, amiket igen sok, csak szervezett játékkal megszerezhető nyersanyaggal lehet felhúzni?

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60986) Bingisz válasza vhw (#60985) üzenetére


Bingisz
addikt

Up to 50%. Pont annyi mint amit a prémium tudna adni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60987) Valentin90 válasza Mclovin (#60902) üzenetére


Valentin90
tag

Sokak szerint a T25/2 a legrosszabb tank azon az ágon. Ez -szerintem- nagyrészt abból adódik, hogy ez a tank már merőben más taktikát követel mint a Hellcat vagy a T49. Kevésbé mozgékony mint az elődök, az ágyúja pedig egyenesen a legrosszabb átütéssel bír a 7es szintű TDk közül és ehhez képest még az újratöltése sem valami kiemelkedő.

A tank páncélzata eléggé ergya, ráadásul T7től fokozottan érvényesül az, hogy "mindenki lát mindenkit a csatatéren" mert olyan nagy a tankok látótávja, így a tank camoja eléggé rapszodikusan "működik". Arra készülj, hogy ezzel a tankkal sokkal kevesebbet fogsz Rambózni, mint a T49cel vagy a Hellcattel. A gyenge ágyúátütés miatt pedig keresgélned kell a tankok weakspotjait (kivéve persze ha oldalt állnak).

Én annyira nem utáltam ezt a tankot, de nagyon örülök, hogy már nem kell többet vele grindelnem, és megvan a T28 Proto :)

(#60988) slett27


slett27
addikt

Elvi kérdés. Ha én állok egy bokorban álcahálóval ellen spot sehol. A másik is áll valahol, még is ő vesz észre előbb, lő, eltalál, én még mindig nem látom. De ha már lőtt, akkor látnom kéne, mert azzal felfedte magát. :U
Lassan meglesz a 10k csatám, de lehet go Tetris, LEGO. :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60989) Bingisz


Bingisz
addikt

Ja és a lényeg:
"- stronkhold statistics will be kept separate, just like with team battles stats"

Ennyi. Onnantól, hogy nem számít bele a statba, minden WN6-7-8/Effi huszár szíves örömest fog menni csatázni.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60990) Kean_Sorbo válasza slett27 (#60988) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem ő spot-olt. Bokor mögött áll 15 méterre. Stb.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60991) slett27 válasza Kean_Sorbo (#60990) üzenetére


slett27
addikt

De én is ! :D Mitől függ ki vesz észre előbb kit ? És ha már lő, akkor miért nem látom ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60992) Kean_Sorbo válasza slett27 (#60991) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem ő spotolt, és mert lövés közben is jó az álcázási értéke.

Nézd meg ezt a replayt.

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60993) slett27 válasza Kean_Sorbo (#60992) üzenetére


slett27
addikt

A + skill-ekre gondolsz pl ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60994) Kean_Sorbo válasza slett27 (#60993) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Igen. Itt megtudod nézni, hogy egyes tankok a hozzáadott képességekkel és kiegészítőkkel, milyen álcázási értékkel rendelkeznek.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60995) slett27 válasza Kean_Sorbo (#60994) üzenetére


slett27
addikt

:R Ahham...nem is olyan egyszerű a dolog. :U Mindig rá kell jönnöm ez nem szimulátor.

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60996) mcwolf79 válasza Valentin90 (#60987) üzenetére


mcwolf79
veterán

Amilyen xar papíron a T25/2 ,élőben játszva vele számomra kellemes meglepetés volt. Csak nem lehet vele úgy rambózni,mint az elődökkel.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#60997) jano_77 válasza mcwolf79 (#60996) üzenetére


jano_77
nagyúr

Végére nekem is megtetszett, tényleg lehet vele jókat menni. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60998) Kean_Sorbo válasza slett27 (#60995) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Még ezt kifelejtettem. Álcázási rendszer.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60999) Valentin90 válasza mcwolf79 (#60996) üzenetére


Valentin90
tag

Igen, számomra sem volt rémes, (nem egy M3 Lee :D) de jó, hogy túl vagyok rajta. A nagy bajom az volt, hogy ezzel a tankkal a játék egyszerűen "nem engedett" nyerni. A T25/2vel párhuzamosan kezdtem el játszani a T20szal (7es szintű amerikai med), 60-60 csata mérlegét nézve a T20szal sokkal jobban tudtam érvényesülni. T25/2vel sorra kaptam olyan meccseket, hogy kezdés után 1 perccel már 0:4 volt az ellenfél javára...

(#61000) dfsz34


dfsz34
őstag

Ez a wn8 problémája. 4561 spot dmg és 0 sebzés mellett kaptam elég jól xp-t, de a wn8 nem tud mit kezdeni az ilyen csatákkal, adott rá 261-t, ami nonszensz. Mondjuk nem értem, hogy miért nem lehet a könnyű tankok esetében legalább a szerzett xp-t felül súlyozni a sebzéssel szemben? A szerzett xp indirekt módon utal ugyanis a spot teljesítményre.

A amx látótávját skillel, binoval és ventivel bőven 500 m fölé lehet vinni és az azt jelenti, hogy a 445m távolság határnál már a jó kamo értékű tankokat is spotolja. Nekem még "csak" 497m a látótáv binoval, mert skill még nincs. Mégis, direkt figyeltem egy cometet és egy cromwell-t, mert azoknak jónak mondható a kamo értéke és mozgás közben a 445m jelző körvonalnál spotolódtak, talán pár m-el beljebb, szóval ennyi, ha nincs bokor, ami takarja őket akkor mexívták. Nagyobb látótávnál e25, scoutok is spotolódnak a 445m-en esetleg csak kevéssel alatta.

A közel 66%-os álca is jól vizsgázott. Hatodik érzékem még éppen nincs meg, de nyílt terepen álltam, egy t28 320-330m távolságban. Nem mozdultam, nem lőttem és nem fordult rám, szerintem nem spotolt vagy iszonyatosan béna játékos, de nem spotolt szinte biztosan, mert senki nem lőtt rám.

Lakeville
AMX 13 75
Szerzett tapasztalat:731 Szerzett kredit 27 109 (kárpótlás a baráti tűz által okozott sérülésekért: 37)
Csatában elért Achievement Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"
Bevétel: 27 072 WN8: 261 (14)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.