Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#60851) jr1994 válasza jano_77 (#60849) üzenetére


jr1994
addikt

Többször láttam, szigorúan Westfield mapon nyugatról indulva hogy a hegyen fent lévő kezdőhely környékén mintha iszonyatos nagy sík lapok takarnák el a kilátást, ahogy mozgatom az egeret villódzva feltűnnek aztán gyorsan el is tűnik. Nehéz megfogalmazni :D de ha arrébb mentem a csata felé megszűnt a dolog szerencsére.

A másik gépen vannak a játék mappái, ha találok róla képet, esetleg feltöltöm.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#60852) Kakumix válasza Mclovin (#60850) üzenetére


Kakumix
senior tag

Ugyanebbe is estem már bele, de ebből legalább ki lehet mászni, ha van rá elég időd.

Legyen szép napod!

(#60853) Mclovin válasza Kakumix (#60852) üzenetére


Mclovin
senior tag

Hát igen, jó pár esetleges találattól estem el. :C :( :W

(#60854) jano_77


jano_77
nagyúr

ŐK milyen klán? Sosem hallottam róluk! :U
Mindenki Deputy Commander, nem semmi. :B (Cleverlandék vmit nagyon eltoltak, mert a mi klánunkban is mindenkit DC-nek jelöltek, az pedig nem úgy van. :N ) arról nem is beszélve, hogy nem tudom mennyire frissek az adatok, de pl marchizor szerepel a VIHAR klánban is és a ZWACK-ban is láttam! Ez hogy lehetséges?

Ha ők gyűjtik össze a Magyar Wot-os világ legjobbjait, akkor kik vannak a ZWACK-ban? :P

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60855) Chris0321 válasza slett27 (#60844) üzenetére


Chris0321
addikt

T-34? Mozgékony, kicsit sebző de gyorsan tüzelő ágyúval.

(#60856) slett27 válasza Chris0321 (#60855) üzenetére


slett27
addikt

Volt már. Csipkedős fajta, Matilda gyorsba. :D 76-os löveg volt rajta, de nagyon lassan szűkült szinte használhatatlan fejlett célzórendszer nélkül. Rejteni kell. Gondolom olcsóbb a javítás mint a KV1-nek. De mondasz valamit hogy farmnak nem lenne rossz. T34-85 már nem annyira farm ugye ?

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60857) Bingisz válasza jano_77 (#60854) üzenetére


Bingisz
addikt

Marchizor a hét eleje óta lett berakva a ZWACK-ba. Amúgy ha megnézed, lehet látni hogy nálunk az emberek 90%-a CW képes játékos. A HU-C-ben meg olyan második accok vannak nagyrészt, mint a mi elsőink, csak tízes tank nélkül. De látni ott jó neveket is, mindjárt küldöm a recruitereknek a listát. :D

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60858) #43783936 válasza slett27 (#60856) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem a Nashorn és a Cromwell is elég jó farmolásra.

(#60859) fradi81


fradi81
veterán

Tud valaki hard scope célzó modot valahol vagy ahhoz hasonlót, ami nem orosz?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#60860) sequator válasza jano_77 (#60854) üzenetére


sequator
senior tag

A Szent László Klánszövetség (SZLSZ, SZLE, SZLD, SZLH) átszerveződése során lett ez a klán, az SZLHból mentek át oda a jobbak.
Kb 1,5-2 hete történt, ennél többet nem nagyon tudok, mert elég rosszul kommunikálták a parancsnokok az átszervezést.

Egyébként szerintem a wothungary jeleníti meg rosszul a rangokat, a worldoftanks.eu oldalon nem mindenki Deputy commander a HU-C-ben.

sautia

sequator

(#60861) sequator válasza slett27 (#60856) üzenetére


sequator
senior tag

Ha a T-34-et a 76mm löveggel használtad, akkor ne csodálkozz. :)
Arra az 57mm "gyorstüzelő" kell, töltésgyorsítóval, 100% legényekkel 1,98 mp alatt tölt. Igazi killstealer tank, ha kill gyűjtő mission van, szinte csak azzal megyek.
És nem kell rejteni, hanem ki kell használni a sebességét, flankelni, 2-3 lövést hátába oldalába a nagyoknak, mire rád fordul már ott sem vagy. :) Igazi élvezetes medium harckocsi.
A T-34-85 nagyon hasonló, de már nem olyan gyorstüzelő és lomhább is, de azzal is remekül lehet játszani. Amíg nem lett meg rá a nagy löveg, addig kb 40% volt a WRem vele, aztán megbarátkoztunk és lett 59,03% :)
Öcsémnek viszont nem mennek ezek az orosz gépek, a kínai verziójuk meg igen, esetleg neked is meg lehet próbálni a kínai Type T-34et és a Type 58at.

sautia

sequator

(#60862) slett27 válasza sequator (#60861) üzenetére


slett27
addikt

Type T-34 volt, de meguntam. :) Egészen T44-ig jutottam azon az előbb említett orosz ágon, ott a győzelem is már mínuszos lett, T44 VII ágyúja azon a szinten mindenhonnan pattogott, csak az arty-k voltak meg vele. Lehet én voltam noob, de 30 csata után feladtam, annyira nem kell a T-54. Most állandóan gold-al lövöldözzek ? :D Aztán T44 egy kör gold-al, kifarmolása 5-kör egy V szintűvel. :D Úgy érzem VII szint felett mindenképpen kell a prém. De gondolom erre nem csak én jöttem rá.

Sztem visszaveszem a T-34-et oszt kifullozom a legénységet, teszek rá töltésgyorsítót, célzásgyorsítót. Jó lesz az. :K Hellcat lett a legjobb barátom, a T-34-el kb hasonló a stílus.

Jah tapasztalat : Hellcat-el 10-ből 8 csatában benne vagyok az első ötben, T44-el szinte mindig elsőként lőttek ki. :DDD Elég nagy szívás volt.

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60863) slett27 válasza #43783936 (#60858) üzenetére


slett27
addikt

Cromwell-en is gondolkodtam, de ami előtte van.... :O

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60864) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na ma is "okosabb" lettem :U
WT PZ IV-gyel védekezek Siegfried line-on, jobb oldalt a dombtetőn. Mellettem kempel egy T-54. Mondom neki, jó lenne ha mocorogna picit. Erre az agytröszt E75 benyögi : a T-54 sniper tank!! Mondom lol, ez mekkora már !!!!
Természetesen buktuk a kört, a 4500 sebzésem kevés volt egy agyhalott csapattal.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#60865) #43783936 válasza slett27 (#60863) üzenetére


#43783936
törölt tag

Megéri a szenvedést.
A célzásgyorsító viszont kötelező rá.

Még egy farmtrükk:
Mindenre tegyél fel csigaszemet, mert a spot is hozza a lóvét.
Néha én is meglepődöm, hogy mennyit össze lehet szedni egy kis csigaszemezéssel.

(#60866) jano_77 válasza slett27 (#60862) üzenetére


jano_77
nagyúr

pedig a T54-et bánhatod! a játék egyik - de lehet, hogy a - legjobb tankja!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60867) slett27 válasza #43783936 (#60865) üzenetére


slett27
addikt

Vágom ! Mindig sajnáltam rá az ezüstöt. :D

jano_77 : 104000 XP vagy mennyi ? Az g..i komoly mennyiségű XP kitermelése T-44-el. :DDD Kíváncsi lennék kinek mennyi csatával jött össze a T-54.

[ Szerkesztve ]

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60868) olcsii válasza jano_77 (#60866) üzenetére


olcsii
aktív tag

Janó ismét:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60869) jano_77 válasza olcsii (#60868) üzenetére


jano_77
nagyúr

hogy szuperál az új géped?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60870) csapee válasza slett27 (#60867) üzenetére


csapee
senior tag

160 csata eleg lehet (nekem ennyi eleg volt). Kifullozva nem olyan rossz, persze E75/100 szembol felejtos de nem is arra van.

Csapee

(#60871) slett27 válasza csapee (#60870) üzenetére


slett27
addikt

Eltapsoltam vagy 6 000 000 ezüstöt (T-44 2x-> eladás, IS-3 3x -> eladás T29 2x-> eladás). Lehet nekiesem még egyszer. :D

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60872) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez egy nem éppen szokásos csata így bátorkodtam betenni . Az ellen balfasz volt igen ,de akkor is öten maradtak ellenem a végére .9killa kis AT7-el

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#60873) olcsii válasza jozefgucci1 (#60872) üzenetére


olcsii
aktív tag

ejjj nagyon ügyes voltál!!!:) nagyon nehéz szerezni ilyen medált:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60874) olcsii


olcsii
aktív tag

[link]

ezt érdemes megnézni:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60875) bigobert válasza jozefgucci1 (#60872) üzenetére


bigobert
tag

Gratu!

(#60876) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Hát emberek az utóbbi pár napban nagyon nehezen tudok győztes csatát menni.Próbálok a lehető legtöbbet hozzárakni a csatához de hiába.Olyan embereket fogok ki hogy egyszerűen képtelenek segíteni a másiknak.Próbálok javítani a statisztikáimon de azt vettem észre hogy minél jobban görcsölök a javításon annál többet bénázok.Lehet kicsit lazítani kéne és nem a statokkal törődni hanem élvezni a játékot :)

2600 csatával jelenleg így állok noobmeter

[ Szerkesztve ]

(#60877) olcsii válasza LobiDrg (#60876) üzenetére


olcsii
aktív tag

Nyugodj meg. ilyenkor azzal a tankal játsz amivel a legjobban megy, és ne egyedül hanem szakaszba. és kétszer gondoljátok meg a csatában hogy mit miért csináltok. És egy picit az orra alá lehet dörgölni az mm nek. és 50% felé megy a győzelmi arányod ismét:)
Délelőtt leszel mehetünk egy két kört hátha tudok segíteni.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60878) LobiDrg válasza olcsii (#60877) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Köszi.Ha minden igaz 2 barátommal holnap szakaszozunk de ha valamilyen úton módon nem jönne össze nekik akkor jó lenne menni majd egy párat.Biztos vagyok benne hogy tudnál jó pár dolgot mutatni mert elég zöldfülű vagyok még ennyi csatával :)

(#60880) Bad Pritt válasza olcsii (#60874) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Szerintem velem összesen 3 év alatt nem esett meg annyi baromság, mint vele egy 4 perces válogatása alatt. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60881) Departed válasza LobiDrg (#60876) üzenetére


Departed
őstag

Nyomass egy-két tankfoci meccset, garantáltan meglesz a jobb kedv a jobb teljesítményhez. Imádom :D

(#60882) olcsii válasza Bad Pritt (#60880) üzenetére


olcsii
aktív tag

Miféle válogatás mutasd meg nekem is:D

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60883) #43783936 válasza LobiDrg (#60876) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ne görcsölj rá, mert nem a statról szól a játék, hanem a szórakozásról!
Zúzz amennyit tudsz, és szivasd az ellent ahogy tudod. :D

Ma szopóágra tettek a csapattársak, ennek örömére elővettem a Tigris 1-et , felpakoltam 20 goldskúlót.
A csata kezdetekor beírtam: Full gold battle.
Utána a Proto és az IS-3 se szívesen mászott ki elém.
Még az ellen hellcatjának a fenekét is goldskúlóval lőttem, és anyázva menekült előlem mindenki. ;]
Prémmel laza -25000-ből kijött a csata, de kellőképpen megnyugodtam. :D

(#60885) slett27 válasza #43783936 (#60865) üzenetére


slett27
addikt

Meglett újra a T-34. Már az 5. csata szinte 10k feletti ezüsttel. El is felejtettem mennyi a credit hozama ennek a tanknak. Ráadásul egyelőre csak 85%, álcaháló. Mi lesz ha kap töltés- és célzásgyorsítót+csigát. ARATÁS !!! :DDD

"Ismerősöm szerint az ő Logitech Z-623-as rendszere (bizonyos esetekben) jobban szól, mert felére feltekerve is adja a mélyet, szétveri a házat a gettób@szó számokban !" by Rasiel :DDD

(#60886) Viktoár


Viktoár
addikt

A kharkov-i pálya mikor került a játékba?

Üdv:Viktor

(#60887) PR0JECTNR56 válasza Viktoár (#60886) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

9.1-es javítás hozadéka.

(#60888) Viktoár válasza PR0JECTNR56 (#60887) üzenetére


Viktoár
addikt

Aham,én tegnap mentem rajta először,meglepődtem mert tegnap nem volt frissítés. :DDD

Üdv:Viktor

(#60889) PR0JECTNR56 válasza Viktoár (#60888) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Jó kis pálya, én eddig négy alkalommal jártam rajta, vannak benne lehetőségek rendesen, csak ki kell ismerni minden zugát. :)

(#60890) sebijani1982 válasza PR0JECTNR56 (#60889) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Jó lenne, ha megoldaná a WG, hogy gyakorlóba be tudna menni az ember egyedül is és végig próbálgathatná nyugodt körülmények között a pályákat. Honnan-hova lehet tisztán látni. Kb, honnan és hova csap le az arty lövedéke.
Tudom így éjjel 2-or ez szép álom!

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#60891) Angel1981 válasza sebijani1982 (#60890) üzenetére


Angel1981
veterán

Valóban, ez bennem is felmerült.

(#60892) tank1


tank1
tag

Hehe, Foch 155 + harmadik menet = tankász medál. :)
Nem túl gyakori tank tier10-en, ahogy elnézem.

(#60893) olcsii válasza tank1 (#60892) üzenetére


olcsii
aktív tag

könnyü vele megcsinálni:) mert senki sem játszik vele:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60894) tank1 válasza olcsii (#60893) üzenetére


tank1
tag

Olyan 7100 körül sebeztem vele. Nem értem, miért ennyire népszerűtlen tank, hogy ennyire nem mennek vele.

(#60895) Jolet válasza tank1 (#60894) üzenetére


Jolet
őstag

gondolom mert halovány árnyéka lett annak ami volt...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#60896) olcsii válasza tank1 (#60894) üzenetére


olcsii
aktív tag

csak egy szerencsés kör volt:) nem egyszerü vele játszani már. kilences sokkal jobb td

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60897) Diarmand válasza Jolet (#60895) üzenetére


Diarmand
senior tag

Mert elvettek tőle egy kis páncélt és lóerőt és ha valami már nem OP-szerű, akkor az szar?

(#60898) dfsz34 válasza Diarmand (#60897) üzenetére


dfsz34
őstag

Az a helyzet, hogy az F155-nek egész jó szerepei voltak korábban. Lehetett vele menni a támadó ékkel és szó szerint rárontani az ellenségre, kitárazni, visszahúzódni, újratölteni és addig ismételni, amíg hp van. Nekem ez jobban tetszett, mint a bokorban lapítás.

Ehhez kell mozgékonyság, front páncél, hiszen az ágyú iszonyat lassan céloz be (emiatt inkább közelről hatékony, ahol nem kell megvárni a teljes becélzást) és a következő lövedék betöltési ideje is hosszú (sok tank van a játékban és nem csak alsó tier-ben, amik kevesebb vagy kb ugyanennyi idő alatt betöltenek, amennyi idő alatt az f155 a tárból betölti a következő lövedéket).

Hogy op vagy sem, nyilván korábban jól lehetett használni ilyen kobra stílusban, lecsapott, sebzett, visszahúzódott. Az is igaz, hogy a front páncélja nehezen belőhető volt korábban, annyira pattintott. Most sem rossz egyébként, de tényleg belövik szemből, oldala meg mindig is papír volt, egyértelműen könnyebben kiszedik.

Most sem rossz tank, de elvesztette a korábbi erősségeit és így már akármilyen játék stílust követsz vele, találsz sokkal sokkal jobb tankot, amikkel élvezetesebb menni. Ha sniper, akkor inkább a WTE, aminek fantasztikus ágyúja van és a hat lövés ugye, na az pusztító erő, nem is sokkal hosszabb teljes tár töltési idő mellett. Támadó tanknak meg egyértelműen vannak jobbak, most hogy agilitást, alfa sebzést és front páncélt vesztett az F155.

Meg lehet pszichológia is, nerfelt sz.rral senki nem szeret menni, esélyt sem adnak neki, hogy kitanulják még alaposabban használni. Egyetértek, hogy még most is jó tank, de meg kell tanulni jól kezelni és azt is megértem, hogy sokan miért nem szánják rá az időt.

Arra is kíváncsi lennék, hogy hányan hagyták abba a húzását, mert sok elég sz.r TD van ezen az ágon és ha az F155 már nem olyan vonzó, akkor simán elhiszem, hogy egyszerűen ejtik a projektet sokan.

(#60899) Kean_Sorbo válasza tank1 (#60894) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Azért mert hogy jó kört menjél vele szarnak kell lenni az ellenfélnek, és a te csapatodnak is. Valamint ha IS-3 meg hasonló freefrag-ekről pattansz, akkor majd rájössz hogy miért nem veszik elő sokan. Remélem 200 kör után is ilyen lelkes leszel.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60900) Angel1981 válasza Diarmand (#60897) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem ezt írta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.