Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59701) psycroptic válasza Angel1981 (#59700) üzenetére


psycroptic
őstag

Anno account törlésért a supporthoz kellett folyamodni, de nagyon alapos indok kellett már akkor is ahhoz, hogy töröljék.

PSNID: Tomy83PS

(#59702) Enzolord válasza Angel1981 (#59700) üzenetére


Enzolord
addikt

Olyan van, hogy az összes tankod XPd elveszik, és maradnak a prém tankok, meg az arany...:)
Ehhez csak annyit kell csinálnod, hogy elindítod a csatát, majd egyből kilépsz... Ezt megcsinálod kb 100x és kész..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#59703) #43783936 válasza Angel1981 (#59700) üzenetére


#43783936
törölt tag

Szerintem, ha véglegesen töröltetni akarod, akkor kezd el nyíltan árulni a chten keresztül.
Előbb utóbb úgyis feljelent valaki. :)
Ha siettetni akarod a dolgot, akkor kérd meg a fórumozókat, hogy jelentsenek fel.
Csak egy játékosnév kell.
Gyanítom, hogy egy nap alatt össze tudjuk hozni a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#59704) Angel1981 válasza #43783936 (#59703) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ha siettetni akarod a dolgot, akkor kérd meg a fórumozókat, hogy jelentsenek fel.
Csak egy játékosnév kell.
Gyanítom, hogy egy nap alatt össze tudjuk hozni a dolgot."

Ez jó! :D

Köszi mindenkinek, de pusztán elméleti kérdés volt. :)
Nem akarom töröltetni az accot, mert már rég Concorde-effektus van vele kapcsolatban. :D

(#59705) dfsz34


dfsz34
őstag

Hogy ezzel mikor fogok ászt szerezni? Ez csak 2. osztályra volt elég, pedig nem tudom ennél mit lehet többet letenni az asztalra. Két ellenfelet is kilőttem úgy, hogy már éppen befoglaltak, az egyiket magamnak spotoltam, ami nem kicsi kockázat, illetve 3:8-ról fordítottunk és megnyertük. 1585 dmg, 152 spot.

Nagyon durván magasan van a léc ennél a tanknál. A legtöbb sebzésem vele 2478, de az is csak a 2. osztályra volt elég, igaz ott nem volt csak 1 frag.

Gondolkodom már azon is, hogy teszek rá binot és megpróbálok magamnak spotolni, de nem nagyon fog menni, mert a 310m látótáv csapnivaló.

Scoutnak meg pont a látótáv miatt nem igazán alkalmas, hiába van meg a sebessége hozzá.

Ha vkinek ötlet, hogy mit lehet ezzel még jobban csinálni, szívesen elolvasnám.

Győzelem!
Csata: Északnyugat
Jármű: FV304
Szerzett tapasztalat: 1 416 (x2 minden nap az első csatáért)
Szerzett kredit: 20 341
Csatában elért Achievement: Védő, Top Gun, Nagy kaliber, Naydin Medál, Kiváló sofőr jelvény: "2. osztály"

(#59706) olcsii válasza dfsz34 (#59705) üzenetére


olcsii
aktív tag

tier 10 ben játszál valakivel szakaszba.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#59707) Bingisz válasza dfsz34 (#59705) üzenetére


Bingisz
addikt

Tessék. A stronk commanderünk így csinált vele ace-t.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59708) jr1994 válasza olcsii (#59706) üzenetére


jr1994
addikt

valamelyik szakasz ma délelőtt pont ezt csinálta csak tier9-ben. azt hittem sima troll szakasz, de lehet ők direkt ezért csinálták.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#59709) dfsz34 válasza Bingisz (#59707) üzenetére


dfsz34
őstag

Hát igen, TD módban kell leszedni több ellenfelet, úgy, hogy lássa is őket, ne kelljen osztozni senkivel, csak ehhez kell nagy mák is, ez a bajom vele.

Két ellenfelet leszedett közvetlen közelről úgy, hogy egyik sem lőtte ki őt, pedig hát célon voltak, érthetetlen, hogy miért nem lőnek, azért ez nem tipikus helyzet.

Ez a gondom vele, hogy az összes ászos replay-ben van valami nagyon durva mákos rész, a többi meg kb ugyanaz, amit én csinálok. Ez az első tank, ahol nem sokat tudok a replay-ből tanulni. A beálló helyeket már ismerem, ahova menni kell vele, mást ezzel úgysem lehet csinálni, mint megpróbálni jól helyezkedni, aztán adni az ellenfélnek.

Jó kis bulldog tank ez, rá kell akaszkodni vele valakire és addig lőni, amíg hp-ja van. A leggyakrabban 100-150hp körül sebez, a nagyobb sebzés ritka, kevesebb viszont simán lehet, ha kemény részt ér.

Abban bízom, hogy el-haluf-ra berak egyszer és az a2-be felvonul majd a horda. Azoknak tudok szerintem 3-3,5k sebzést kiosztani kis szerencsével, ha a sajátjaim kitartanak elég sokáig, illetve nem ölik le az ellent gyorsan és ha nincs másik saját arty, aki elszedi tőlem a sebzést stb stb Csak mondjuk az ilyen ászokat nem szeretem, amik tényleg a szerencséről szólnak, semmi másról, de úgy látom, ha szeretnék ászt erre a tankra, akkor csak mákkal lehet, máshogy nem. Arra gondolok egészen pontosan, hogy van sok olyan tankom, amelyikkel tényleg úgy tudok ászt csinálni, hogy többször is, belemenni a sűrűbe és életben maradni, persze szerencse mindenhez kell, de valamennyire tudom irányítani a dolgokat, tehát érzem azt, hogy rajtam múlik a dolog. Ha "csak" olyan ászt tudok szerezni, amit valahogy bemákolok, az nem az igazi valahogy.

(#59710) Angel1981


Angel1981
veterán

Már hétfő óta naponta 1x megnézem a honlapon a Calendar-t - mindig így szoktam, ha hó eleje van.
Hétfőn nem volt még semmi júniusra, kedden kiegészítették a "havi küldetések" sorral, tegnap meg a "heti küldetések"-kel, de a hétvégék továbbra is tök üresek.
Érdekes...

(#59711) psycroptic válasza Bingisz (#59707) üzenetére


psycroptic
őstag

Durván belő mindenhova az a kis "görcs". Egyébként kurv@ lassú a lövedéke.

PSNID: Tomy83PS

(#59712) rlazol válasza dfsz34 (#59709) üzenetére


rlazol
addikt

én bármilyen tankásznak örülnék. :(
1500 csata után 3 a legtöbb tank, amit egy csatában kilőttem, de azt elég sokszor sikerült már, vhogy a negyedik nem jön össze. 1200 körül a max dmg, de sokszor vagyok 800 környékén - tudom, ez nagyon kevés. Tier 6-os tankkal, 5-ös artyval és 6-os TDvel játszom jelenleg..
Mi kell a tankászhoz?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59713) csapee


csapee
senior tag

T-54-re melyik agyú a jobb, a pontosabb vagy a nagyobb átütésű?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#59714) sith7 válasza rlazol (#59712) üzenetére


sith7
nagyúr

Sebzés és spot :)

szerk.:
csapee
A kisebb pen -es, a pontosabb

Próbáld ki tesztszerveren, van különbség, ha messziről is szoktál lövöldözni

[ Szerkesztve ]

(#59715) rlazol válasza sith7 (#59714) üzenetére


rlazol
addikt

a minap sebeztem egy artyval 1000 körül, 9 különböző célpontot, ebből 3at kilőttem. enyém volt a második legtöbb xp. Én tier 5-ös voltam, ők 5-6 . Mi kell még még? Hogy spotoljak egy artyval?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59716) Angel1981 válasza rlazol (#59712) üzenetére


Angel1981
veterán

Itt tudod tanulmányozni a teljesítményedet.
Vigyázat, függőséget okoz! ;]

Ha kifejezetten a Master követelménye érdekel, azt a replayes honlapon tudod meg, csak rendezd az adott tankot XP szerint, és időrend szerint.

T5 felett a Master medálokat már nem olyan könnyű megszerezni, főleg, ha népszerű tankról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#59717) Habib[HUN] válasza rlazol (#59715) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Változó, hogy milyen eredmény kell a tank ászhoz. Itt van az én gyűjteményem. Általában az első ász köreimet rakom fel magamnak. Ha egy csatában 1000 feletti alap xp-t összegyűjtesz, akkor már lehet reménykedni. Mondjuk van néhány vas, ahol durván meg kell dolgozni azért a medálért. T25 AT-val csukógyakorlat, míg pattonnal 6500 dmg-re adta csak meg. Tehát nagy gáz, kis szerencse, hülye ellenfél, csak egy fokkal hülyébb saját csapat és meglesz :)
[link]

(#59718) #43783936 válasza rlazol (#59715) üzenetére


#43783936
törölt tag

Röviden összefoglalva:
Az előző 168 óra alatt, a játékosok által produkált xp eredmények legjobb 1 százalékát kell elérned.
Természetesen minden járműnek külön követelményei vannak.

(#59719) rlazol válasza Angel1981 (#59716) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm mindenkinek.
a statisztikáim elég siralmasak. :O remélem, idővel javulnak majd.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59720) olcsii válasza rlazol (#59719) üzenetére


olcsii
aktív tag

ne foglalkozz vele:)
használd a buksid játsz szakaszba b"szatok ki az ellennel együüt, csináljátok amit kell és a statod agától helyre jön:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#59721) athomi válasza rlazol (#59719) üzenetére


athomi
veterán

Nekem a statomba ~7300 csatánál van egy elég éles törés, elgondolva tulajdonképp előtte vakon mászkáltam a pályákon. :DDD Ne izgulj, vannak akik későn érnek, vannak akik egész korán, de a lényeg hogy a legtöbben soha. :D

(#59722) sith7 válasza rlazol (#59715) üzenetére


sith7
nagyúr

többiek már válaszoltak :R

és tényleg ne görcsölj, csak játssz, aztán majd jönnek a plecsnik :K

(#59723) mcwolf79


mcwolf79
veterán

E3-at szemből hol lehet sebezni?
A hasán oké, már ha látszik.
Vagy pumpáljam inkább rá a HE lőszert?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#59724) rlazol válasza sith7 (#59722) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm.

az a bajom, h egy csomószor megyünk óvatosan előre többen, nem én vagyok legelöl, részben fedezékben és egyszerre elkezd rám lőni vki (nem arty), aki még csak be sincs spottolva. Rendszerint elsőre kilövik vagy a lánctalpam vagy a motorom, esetleg a drivert. Szerencsésebb esetben egy lőszert, és akkor duplázódik a töltésidőm, de legalább vissza tudok vonulni. És akkor ott ülök, mint egy darab hús, TDvel még csak forogni se tudok, elkezdenek rám lőni 3an és 20 mp alatt vége.
És mindezt úgy, h volt előttem csapattárs, és soxor fedezékben vagyok.
Majd belejövök. :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59725) Mcray


Mcray
senior tag

Bréking

Tegnap ritka rossz napom volt. Vagy 400 átlag sebzést hoztam... :(((

Írt is rám egy magyar srác privátban, hogy "Látom a statodat ÚRISTEN! Vetted?" :C :DD

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#59726) sith7 válasza rlazol (#59724) üzenetére


sith7
nagyúr

Valahol az egyik bokorban ott volt egy scout, aki felspottolt, és a többiek kilőttek
Van ez így :))

Majd belejövök. :)
pontosan :K

(#59727) dvids válasza mcwolf79 (#59723) üzenetére


dvids
aktív tag

E3 talán a legkeményebb tank frontálisan, még a hasát sem egyszerű átlőni. Szemből egyetlen gyenge pontja van, a hasán közvetlen a lánctalpak mellett van egy vékonyabb rész (ha meg tudsz nézni egyet közelről látszik is hogy ott vékonyabb a lemez), onnantól középfele egyre jobban vastagodik, úgyhogy bazi nehéz átlőni szemből, mert ha pár centivel odébb megy már sokkal vastagabb. Én szemből nem is erőltetném, azt a dögöt meg kell kerülni. Ja és ennek a tumor a tetején sem kifejezetten gyenge pont, sőt.

(#59728) Diarmand válasza dvids (#59727) üzenetére


Diarmand
senior tag

Úgy-úgy, az E3 a jelenlegi legnehezebben leküzdhető tank szemből, csak a hasa lőhető, ha azt meg eldugja, akkor baszhassa a kedves ellenfél :D

Más.
Végre megfogant a gondolat, hogy kell a Leo 1, de rögtön el is vetettem a dolgot, amint megpillantottam azt a hihetetlenül szar VK3002D-t. Ez mi? Mire jó ez? Semmi kedvem egy ilyen hulladékkal menni, így lehet, hogy a light ágról közelítem meg az Indient vagy lépjem át freeből? Aki ment vele az megmondhatná, hogy mennyire szenvedős.

(#59729) sith7 válasza Diarmand (#59728) üzenetére


sith7
nagyúr

Szemből pattintani :K ... persze a jó ízlés határain belül :D

Mivel a hasa nem más, mint egy vékony csík, és sok ember reflexből azt próbálja lőni ... én egyáltalán nem vagyok pro, de nem volt szenvedés vele a game ... jó, nem is egy Tiger I, de nem olyan szörnyű :N

Tesztszerver ? :))

(#59730) Mcray válasza Diarmand (#59728) üzenetére


Mcray
senior tag

Amikor én mentem vele még nem volt meg a tier 6 verzió.

Az volt a vicces, hogy stock tankként nagyon élveztem míg a 150 penes löveget használtam rá. Igazi berongyolós seggbelövős tanknak használtam. Az eleje beforgatva nagyon jó volt arra, hogy a sarok mögött álló ellenfelet lövésre kényszerítsem, majd miután lepattant, rámenjek. 200 penig bármit lepattintott így az eleje, csak arra kellett figyelnem, hogy ne lógjon ki az oldalam, mert akkor egyből oda céloztak érthető okból.

A nagy toronnyanl, és a nagyobbat sebző löveggel, nem szerettem már...Lomha lett a nagy torony miatt, lassú löveggel és kevés átütéssel...Persze ha szerencsém volt, akkor szépen oldalt álló IS-3 és IS-8-akkal találkoztam akiket gold nélkül is lehetett sebezni ha mázlim volt. Gold viszont sajnos kellett bele csatánként kb 12-13 gold a rövid 88-as löveggel.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#59731) dfsz34 válasza dvids (#59727) üzenetére


dfsz34
őstag

Volt szerencsém az E3 búbjához. Amx 50 120 arannyal, négy lövés, egy ment át. Elméletileg ha szemben van, akkor a lövegtől kicsit felette és balra vannak olyan szellőzőknek kinéző dolgok. Az belőhető, de nagyon kicsi.

A kisebb amx-el próbáltam, kint maradtam, mondom ezt ki kell próbálnom, nem érdekel, hogy kiszed. Hat lövésből szintén csak egy sebzett ott, szintén arany.

Brutális egy jómadár az E3, jó eséllyel tényleg csak az aljának a két széle sebezhető szemből.

Más,

A hellcat-al tényleg nem tudnak mit csinálni. Hiába adtak neki brutális wn8 sebzés szintet, röhögve átviszi. Ugye azt magyarázta minden nagyokos, hogy azért jó a wn8, mert például hellcat-al nem húzható. Régebben el is hittem, mert régen játszottam vele, de most leporoltam. Még úgy is tank ászt lehetett vele csinálni, hogy vesztettünk és a bino-t a garázsban felejtettem, nem raktam rá. A csapatunkból én sebeztem 7 frag, 3,4k + 1k assziszt meg egy kv1s-nek volt 1,1k sebzése, az összes többi 13 tank összeadva sebzett 3,3k-t, kevesebbet, mint én egymagam. Így lett a medál miatt 1391 alap xp, de a binot sajnálom, mert ha nálam lett volna legalább plusz 1 frag, bár inkább több, sőt, sőt megkockáztatom, hogy le is tudtam volna hozni. Sztyeppén volt és jött az ellen foglalni, binoval megláttam volna őket olyan távolságból, ahonnan ők nem látnak engem.

Egyszerűen nem lehet mit csinálni a hellcat-al. Brutális op tank, nincs mese. Minden 4-5. csata vele ehhez hasonló, ász közeli eredmény, 1200-1300 alap xp. Néha kicsit jobban kijön a lépés, akkor meg ász.

Ja és még nincs 100% a legénység, csak a parancsnokot vettem aranyért, hogy a hatodik zérzék meglegyen minél hamarabb, a legények még 93%-on állnak.

[ Szerkesztve ]

(#59732) Remus389 válasza Diarmand (#59728) üzenetére


Remus389
veterán

minden tanknak megvan az előnye és hátránya is

Pros:
Very sloped armor at all angles. By getting close to the enemy you'll usually bounce a hefty portion of their shots
Very mobile, even at stock configuration
Cheapest repair cost of all Tier 7 medium vehicles
Very heavy so ramming is a good option

Cons:
Very frequently outgunned by other mediums of the same tier
Slow turret rotation (was nerfed in 8.5 patch)
Poor penetration

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#59733) rlazol válasza sith7 (#59726) üzenetére


rlazol
addikt

megvan az első 4 killes meccsem a kedvenc Vk.30.02 (M)-vel. :)
3 6-os szintű nehéz tank és egy 5-ös páncélvadász, és ha 20 mp-el tovább tart a csata, meglett volna a KV2-es is, így az csak 517 dmg-t kapott...
Sajnos a csapattársaim korán haltak, vesztettünk. :(

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59734) Jolet válasza Diarmand (#59728) üzenetére


Jolet
őstag

nem gáz, a lényeg hogy az elődje ágyúját használd
én kedvelem....

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59736) Diarmand


Diarmand
senior tag

Köszönöm a válaszokat! :R

(#59737) Kakumix válasza csapee (#59713) üzenetére


Kakumix
senior tag

Sajnos a kisebb átütésű, pontosabb ágyút fejlesztettem ki először és borzalmas volt a játékélmény vele. Feltettem a másikat és azóta egész szerethető, pedig nem mesterlövész üzemmódban próbálkoztam a másikkal sem.

Legyen szép napod!

(#59738) Angel1981


Angel1981
veterán

Hétvége - DDay

Érdekes, hogy a Calendarban még most sem szerepel semmi a hétvégékre...

[ Szerkesztve ]

(#59739) rlazol válasza #40993792 (#59735) üzenetére


rlazol
addikt

az a baj, h mindegy, mert a második találat (5 mpen belül) úgyis újra kiüti - kipróbáltam. mámint, amikor egyszerre elkezdenek 3an tüzelni rám és még cak nem is látom honnan, mert fedezékben vagyok - na akkor felsleges.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59740) dvids válasza Angel1981 (#59738) üzenetére


dvids
aktív tag

Te komolyan még vársz bármit is a calendartól? :) Sose használtam, mindig bazi későn kerül bele minden.

(#59741) dfsz34 válasza #40993792 (#59735) üzenetére


dfsz34
őstag

Most hétvégén féláron lesz javító meg az elsősegély, be kell vásárolni pár száz darabot mindenkinek. 1500 kreditért nem kérdés, hogy használja-e az ember.

(#59743) TESCO-Zsömle válasza dvids (#59740) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem a calendar hibája, hogy nem tölti ki önmagát...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#59744) Kakumix válasza TESCO-Zsömle (#59743) üzenetére


Kakumix
senior tag

Sőt az sem a calendar hibája, hogy nem sikerült egy-egy linket beleszerkeszteniük. Így aztán tudod, mi az akció/event neve, de hogy mit jelent azt nem és keresheted az elmúlt két hét cikkeiben vajon melyik is szól arról az eseményről, aminek a csíkját a naptárban látod :)

Legyen szép napod!

(#59745) Bad Pritt válasza mcwolf79 (#59723) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha szemből nézed, bal felül van egy kukucskáló (nem a kupola) az simán lőhető, akár még a T32 is beviszi, ha rendesen el is találja (teszteltük).
Jobb felül van egy kicsi periszkóp, az gyakorlatilag 0 páncél, T69 bevitte 173-as pennel. A kupola max 10-es TD-vel lőhető, azzal sem biztos a sebző találat, viszont Object 268 a nerf előtt bevitte a lövegpajzs mellett a sima páncélrészt, azóta nem próbáltuk. T95 után valszeg a legkeményebb tank a játékban, gyakorlatilag hülyebiztos.
Csináltam egy képet róla, így egyértelműbb.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59746) dfsz34 válasza Bad Pritt (#59745) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezekkel a miniatűr gyenge pontokkal az a baj, hogy messziről nehéz eltalálni, nem lehetetlen, de közel az. Ahogy írtam amx50100 hat arany lövésből egyszer tudta meglőni, ha már kicsit is félre megy a lövés, akkor pattan. A következő kérdés, hogy ugyan ki szeretne közel menni egy E3-hoz szemből, hogy gyenge pontot lőjön? Én biztos nem :)

Jó, hogy lemenet az akciója, mert akkor sok volt belőle, de egyébként érdekes módon nem túl gyakori.

(#59747) Bad Pritt válasza dfsz34 (#59746) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Milyen messziről? 450+ méterről teljesen midnegy, hogy egy E3, E4, E5, E 100, stb. van veled szemben, úgyis csak mákkal fogsz rajta weakspotot lőni.
Az E3-at sosem szemtől szemben kellett legyűrni, úgy nem lehet, el kell szeparálni a csapattársaitól, mint egy bölényt, és akkor már egy kis mihaszna scout is levadássza.
T95 weakspotjai amúgy még kisebbek, a páncélja is jobban van döntögetve, az alsólemez gyakorlatilag egy 30 centis panel, plusz az oldala is keményebb, na azt művészet levadászni szemből, még közelről is.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59748) sith7 válasza rlazol (#59733) üzenetére


sith7
nagyúr

na látod megy ez :K
told csak, aztán jönnek az eredmények

(#59749) Simulacrum válasza dfsz34 (#59746) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Aki a T95 végig tudja szenvedni meg is érdemli ezt a tankot. Nekem medesként már belegondolni is rossz milyen lehet 5 km/h-val a játék. :D

(#59750) emre


emre
veterán

Tudja valaki hogy Twitch-en hogy tudok nicket változtatni?

Próbáltam, de ezt írja ki:
"You may not change your username, only the capitalization of it."

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.