Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#60901) sith7 válasza Angel1981 (#60900) üzenetére


sith7
nagyúr

mert a halovány árnyék neked mit jelent ?

jó de nem az igazi ?
akkor ezt írta volna

tény, ami tény régebben komoly ellenfél volt, mostanában szinte nem is látok egyet se

(#60902) Mclovin


Mclovin
senior tag

Hellcat után T25/2-vel mire számítsak? Mennyiben lesz más a játék? Hellcatet nagyon megszerettem, ezzel a tankkal a legjobb a győzelmi %-m is. :))

(#60903) Bingisz


Bingisz
addikt

Ha már hózentróger. 9.2 változtatások:

-A 12.8-as löveghez csak 5 lőszer lesz a tárban.
-A töltésidő csökken 60-ról 51-re.
-Ezekből kiszámolható, hogy a DPM csökken 2903-ra, a RoF pedig 5,185-ra.
-Valamint 25%-al nagyobb szórás lesz menet közben.

Ja és az új Ku... szóval Murovanka:

Nagyobb lesz, kicsit ritkítják a varázserdőt, több ház stb....

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60904) mcwolf79 válasza Bingisz (#60903) üzenetére


mcwolf79
veterán

A szokásos. Mire elérem a kitűzött tankot, legyengítik :(((

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#60905) Bingisz válasza mcwolf79 (#60904) üzenetére


Bingisz
addikt

Mondjuk rá is fér a gyengítés. :U

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60906) TESCO-Zsömle válasza Bingisz (#60903) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

WG feltétlenül el akarja b*szni az összes pályát?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60907) Iron Funeral válasza dfsz34 (#60898) üzenetére


Iron Funeral
őstag

:)

Én is amondó vagyok, hogy ha valaki megkérdezné milyen TD ágat kezdjen nem mondanám neki a franciát, van egy pár rossz td a vonalon, némelyik meg szinte maga a terror amikor nincs rajta semmi fejlesztés.
F155 nem lett túl rossz, de megváltozott az, ahogy játszani kell, ettől kezdve nem csoda, hogy rengeteg player kukázta.

Nekem pl. hiányzik az 1200 lovas motor, még azzal is lomhább volt mint a IX-es kistesó de így most eléggé meh-nek érződik. Megy-megy, de ez "nem francia".

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#60908) Diarmand válasza Angel1981 (#60900) üzenetére


Diarmand
senior tag

Persze hogy nem ezt írta, de a gondolata ez. Egy klánban voltam vele, szakaszoztunk, beszélgettünk, tudom hogy most mire gondolt, a fos, szar :D

(#60898) dfsz34: Pedig OP-szerű volt, még jobban, mint a Waffen a bejövetelekor. Sokkal több Fos volt akkor, mint Waffen E100 amikor bejöttek, nem volt ritka a hármas szakasz sem, amik úgy mentek át a csapatokon, mint kés a vajon.
sok tank van a játékban és nem csak alsó tier-ben, amik kevesebb vagy kb ugyanennyi idő alatt betöltenek, amennyi idő alatt az f155 a tárból betölti a következő lövedéket

Aham, a spotterek 5 sec alatt tölthetnek, esetleg a ruszki 9-10 medek is és még ki? Csak mert ennyi a Foch lövések közti töltése.
Nincs olyan tank ami hamarabb betöltene két Foch lövés közt mint a fentiek, így ezt az érvet nem lehet figyelembe venni, miszerint szegényt agyonlövik amíg betáraz magának.
Aki meg egyedül mászkált fedezet nélkül, aztán meg csodálkozott, mikor egy helyben állva 15 sec alatt (3 lövés) fochhá lőtték az magára vessen. A régi Fossal mit csináltak? Berobbantak az arcodba, lőtt egyet, majd úgy rángatta a tankot, nem tudtad belőni vagy célozni, addigra ő kényelmesen betöltötte a következő lövedéket.

Muszáj volt nerfelni. Miért? Mert egy olyan táras td volt, ami már-már egy med tulajdonságaival rendelkezett (leforogni esélytelen volt ha csak nem nagyon gyors tankkal voltál) szemből egy heavy páncélzattal. Nem véletlen, hogy mindenki ezzel akart menni, hisz hiába gyenge oldalról ha mindig szemben tudtál maradni az ellenféllel (melyik top td tudta ezt még megcsinálni?) akik így gyakorlatilag csak kínkeservessel tudtak átütni, míg te szépen beléjük táraztál. Messze OP-szerűbb volt, mint a Waffen, mert oké, ennek hatlövéses halálosztója van, de elég egyszer meglátnia valakinek, végtelenül könnyen sebezhető, közel sem annyira mozgékony, tehát az ágyún kívül nincs mása ami viszont a Fosnak megvolt.
Szvsz a Foch 155-nek alapból így kellett volna bejönnie, mint ahogy most van, mert a korábbi játékmódja alapján nem td volt, hanem ahogy fentebb írtam, egy táras rd ágyúval felszerelt az átlagnál picit lassab meg egy heavy páncélzattal. És jó camoval...

(#60909) Bingisz válasza TESCO-Zsömle (#60906) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért, most mi a gond?
Megnőtt a játéktér, flankelhető a varázserdő, de északon a medek kaptak végre rendes helyet ahol tudnak supportot dobni a heavyknek, esetleg oda még egy bc arty is el tud majd bújni, szóval jó lesz szvsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60910) Mclovin


Mclovin
senior tag

Illetve még 1 kérdés. Type T-35-re érdemes kifejleszteni a rádiót + a motort?

(#60911) dfsz34 válasza Bingisz (#60903) üzenetére


dfsz34
őstag

A vicc az, hogy most is a leggyakrabban az történik, hogy nem tudom, mind a 6 lövedéket kinyomni, mert ha 1-2-3 maradt, akkor komolyan mérlegelni kell a kockázatokat. Általában az ellenfelet nem lehet kiütni 1-2-3 lövéssel és utána a horror töltés idő. Ha a helyzet engedi, inkább rátöltök és nem kockáztatok. 1-nél biztosan (hacsak tényleg nem egy alacsony hp ellenfél támadható), 2-3 már mérlegelés tárgya és a leggyakrabban az a döntés, hogy rátöltök.

Számítani fog nyilván, hogy csak 5 nem 6, de sokkal kevesebbet, mint sokan hiszik. Az igazi érvágás az lett volna, ha 4-re leviszik.

Arról nem is beszélve, hogy a tár töltésidő rövidebb lesz, fullos tankon akkor olyan 43-45 sec. A RoF meg a DPM mindenképpen csak elméleti dolog, a szituációtól sokkal inkább függ, hogy mit lehet kinyomni a csövön.

A rövidebb töltés miatt hamarabb lehet vele újra lőni és ahogy írtam, leggyakrabban most sem lehet vele mind a 6-t kinyomni. Értelmes ember meg ha úgy látja, hogy a töltés fontosabb, mint kockázatos 1-2 lövés leadása, akkor inkább tölt.

Lehet, hogy meg fog lepődni a WG :)

A menet közbeni szórás mondjuk akkor számíthat, ha többen támadnak és mozogni kell, az mondjuk tényleg levesz kicsit a teljesítményből. Gondolom a torony forgás szórását is rontják vele, hát evvan, akkor majd kicsit a sniper módra kell jobban gyúrni vele.

Én inkább azt látom, hogy fogalmuk nincs s WG-s srácoknak, hogy mit lehetne ezzel a tankkal tenni. Mire szétnerfelik, szerintem a többség már meg is unja. Jó tank, meg minden, csak elég sablonos vele a játék, nem mondanám izgalmasnak. Mondjuk a paradicsomot nem is ez érdekli, őket lehet, hogy megérinti a 6-5 változás, mert ők azt szeretik, hogy belevágnak 6-t a mozdulatlan felspotolt ellenfélbe és mekkora királyok már, hogy 6 lövésből kiszednek egy mozdulatlan is3-t, mert 1 mellé, kettő lepattan, na de akkor is ők a királyok, még akkor is, ha esetleg közben több hp-t vesztenek, mint az is3-nak volt, de akkor is.

(#60912) emre válasza #40993792 (#60884) üzenetére


emre
veterán

Én azt szoktam, hogy oh sry CW / ESL setup. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60913) Angel1981 válasza sith7 (#60901) üzenetére


Angel1981
veterán

Azt, hogy AHHOZ képest, ami volt, már nem az igazi - de a "sz*r"-tól ez még nagyon messze van.
Régen OP volt, most normális - ennyi!

(#60914) Bad Pritt válasza Angel1981 (#60913) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Minden relatív, Foch tulajok szerint szar lett, mert a korábbi állapothoz voltak szokva. Aki objektívan látja a történéseket, annak csak szükséges nerf.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60915) csapee válasza dfsz34 (#60911) üzenetére


csapee
senior tag

A trogernek vicces kapaslovesei vannak toronyforgas kozben, szerintem rafert ez a nerf sot.

Csapee

(#60916) Bingisz válasza dfsz34 (#60911) üzenetére


Bingisz
addikt

Én kukáznám a fenébe. helyette meg beraknám ezt: StuG E-75
Majd két évvel később beraknám kampány jutalomtanknak a 15 centis löveggel.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60917) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Inkább jönne az új ág amiben bent van a Tas és társai.

(#60918) Bad Pritt válasza Bingisz (#60916) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Vagy biztos találnának valamit, ami beférne a WT Pz4 fölé, hasonlóan páncélozatlan, de tornyos, gyors tanknak.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60919) Bingisz válasza ddt500hu (#60917) üzenetére


Bingisz
addikt

Jövőre jönnek. Ahogy csúszik a WG ütemterve, szvsz. pont egy év múlva ilyenkor. De legalább egyből HD modellekkel jönnek majd.

Hágé:
Mondjuk az ikreket?

És akkor egyesek az STII dupla D-25T-jétől vannak elájulva.... :DDD

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60920) ddt500hu válasza Bingisz (#60919) üzenetére


ddt500hu
veterán

Aha. :(

(#60921) Bad Pritt válasza Bingisz (#60919) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jaj Bingisz, kerekes harcjármű soha nem lesz a WoT-ban! Azaz a közeljövőben, ezt mondják mostanában. ;]

Ontos-t a népnek, tier 6 prémium amcsi td. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60922) #43783936 válasza Bad Pritt (#60921) üzenetére


#43783936
törölt tag

Majd pár hónap múlva bejelentik, hogy egy kölni tüzérlaktanya legénységi vécéjének falán találtak egy új tervrajzot, amit az ismeretlen mérnök valami barna anyaggal rajzolt, és behozzák azt. :D

(#60923) csapee válasza Bingisz (#60919) üzenetére


csapee
senior tag

De akkor ne tudjon csak 5%-os emelkedon menni, mert ez tuti eletkeptelen volt.

Motor is jart hozza vagy lovak huztak ezt a hajoagyut?:))

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#60924) janimilan


janimilan
csendes tag

Azért sokat javult az MM mostanában. :)

[ Szerkesztve ]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#60925) Iron Funeral válasza Bad Pritt (#60918) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Éppenséggel lenne történelemhű megoldás WT Panther néven ami gyk. Bennt van már a játékban GW Panther néven. Annyi változna javarészt, hogy a löveg egy 3 lövéses Maus ágyú lenne ( IRL ez volt a koncepció). De éppen elférne egy 3 lövéses L/61 is, mindjárt könnyebb lenne balaszolni és még agyf@szt sem kapnának tőle a playerek.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#60926) PR0JECTNR56 válasza csapee (#60923) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A hordozó platform alapján Famo-val simán elhúzható.

Időközben beugrott a plaform neve is, a jó öreg Culemeyer-re csapták rá a lövegeket.

[ Szerkesztve ]

(#60927) Kalos7


Kalos7
tag

Ma egy fantasztikus csatám volt Hellcattel Airfielden.
A csatában 10 arty volt!!! Egész csata alatt hullot körülöttem a gránát eső, de egyszer sem találtak el :P
A végén 1 egyedül maradtam 3 arty és egy crusader ellen, aki foglalt és a 3 arty csak arra várt, hogy reseteljek.
Záporoztak rám a gránátok, de sikerült resetelnem.
Utána pedig megrohamoztam egyesével a maradék artyt és az utsó artyt szó szerint az utsó mp-ben lőttem ki ;]
A csatára kaptam 10 224 win8-at :C

(#60928) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ami ebben a videóban 0:30-tól van, az mi a lófranc? Ez nem egyszerűen ghost shell, ez egy rohadt láthatatlan csillagkapu, ami mindent elnyel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60929) Kean_Sorbo válasza Kalos7 (#60927) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Gratulálok. Replay nincs?

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60930) KaLeun válasza janimilan (#60924) üzenetére


KaLeun
senior tag

Ma kettő olyan csatám is volt, ahol szerencsére az ellenfélnél volt egy olyan idióta aki "fuck MM" vagy valami hasonló felkiáltással átment AFK-ba.

Cila

(#60931) Bingisz válasza PR0JECTNR56 (#60926) üzenetére


Bingisz
addikt

Jó kis platform lehetett. Kb. az összes német böszmeségről van olyan kép ahol ezen van rajta.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60932) Kalos7 válasza Kean_Sorbo (#60929) üzenetére


Kalos7
tag

Nem csináltam hozzá, pedig baromi izgalmas volt a végjáték :)

(#60933) TESCO-Zsömle válasza Bad Pritt (#60928) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Csak a szokásos. Fizikai értelemben nem ott van vége a sziklának, ahol a textúrának. Nagyobb kaliberrel látványosabb lenne, de azért így is látszik:

Nagyítás

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60934) Bad Pritt válasza TESCO-Zsömle (#60933) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De basszus, ezek nálam csak pár cm különbségek szoktak lenni, ez itt viszont rohadt sok. Gyakorlatilag tiszta lövést tudna leadni a 100 méterre álló tank bármely pontjára, de mégsem. Zseniális.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60935) Kean_Sorbo válasza TESCO-Zsömle (#60933) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem értem. Melyik szikla az? Valamivel esetleg betudnád jelölni? Köszi előre is.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60936) Diarmand válasza TESCO-Zsömle (#60933) üzenetére


Diarmand
senior tag

Egyetértek HáGével, ez nem lehet szikla, mert ahhoz túl messze van a tank. Én inkább ghost shellre gyanakszom, láttunk már erre máshol is példát a jutyúbon.

(#60937) TESCO-Zsömle válasza Diarmand (#60936) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

+többiek

Márpedig ez szikla:

Nagyítás

sz: Megyek csinálok saját próbát erről is, meg a másikról is, ami múltkor megszívatott.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60938) Diarmand válasza TESCO-Zsömle (#60937) üzenetére


Diarmand
senior tag

Most megint megkukkantottam, de a T29 túl messze volt a sziklától, hogy az legyen, az AT7 lövései pedig rendre becsapódtak a T29 teste mögött a földben az utolsó előtti meg a torony hátuljáról pattant, tehát az a szikla sem lehetett, ami az AT7 mellett volt, különben nem tudta volna a torony hátulját lőni.

(#60939) Bingisz válasza Diarmand (#60938) üzenetére


Bingisz
addikt

Ez a ghost shelles bug. Ez még jó régi videó, abban a patchben jelent meg asszem.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60940) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Emberek EZ csak nekem új ? :DDD Nagyot borultam rajta :DD

(#60941) Patrick76496 válasza Simulacrum (#60828) üzenetére


Patrick76496
őstag

Próbáltam anno haver accountján kis motorral, de nekem lomha volt. Azt pedig, hogy a nagy toronnyal is lassan céloz megoldom a VertStab + EGLD duóval, teszten így bejött.

(#60913) Angel1981: Szerintem most is jó gép, bár egyáltalán nem értem a nerfet. Ha nem nézed az átlagsebzéseket, statok alapján jól volt balanszolva. Csak abba nem gondolnak az emberek, hogy eddig is 3 másodpercig célzott és a vízszíntes + függőleges kitérítés eddig is szar volt, plusz csak 13-mal tolatott. Megelégelték, hogy mindig kilövi őket a nagy E-100-ből meg MAUS-ból (How terrible...), ők meg nem bírják sebezni, mert nem tudnak a kupolák és az alsó lemez létezéséről.

(#60933) TESCO-Zsömle: Rengetegszer találkoztam már ilyennel, ezeket kéne már kijavítani, de sürgősen. Plusz még ennek van a fordított változata, amikor így lősz át a sziklán.
- - - - - - - - - - - -
Más: Tart valaki a garázsban visszavett/meghagyott T-44-et?

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#60942) Diarmand válasza Bingisz (#60939) üzenetére


Diarmand
senior tag

#60936 :DDD

LobiDrg Igen, csak neked :D

(#60943) Simulacrum válasza TESCO-Zsömle (#60933) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Akkor itt a következő megfejtendő. Lehet tekerni addig, amíg már csak egy ellenfél van a csatában, akit kergetek. Kíváncsi leszek, hogy meg tudod-e mondani, hogy ez a lövés hol veszett el. Mert szikla az nincs.

(#60944) LobiDrg válasza Diarmand (#60942) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Valahogy éreztem :DDD

(#60945) TESCO-Zsömle válasza Simulacrum (#60943) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem veszett el. Az vitte ki a ház falát. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60946) Terek


Terek
tag

nálam is millióegyszer van olyan hogy előttem vannak a tankok,full tiszta célpont és a lövedék kitudja hol landol...
máskor ugyanúgy tiszta célpontra,csak úgy simán 2 tankal arébb csapódik be a lövedék....
nevetséges a célzórendszer a 9.x+ ban.
ami meg egyenesen szánalmas,hogy képtelenség kreditet farmolni.
emlékszem 8.5-8.6-ban lazán lehetett farmolgatni még tier 8-9-es tankokkal is,ezekben az újabb patchekben meg szinte meggondolja az ember hogy elinduljon e monjuk egy 9-es tankal csatába...
meg a régi szép idők mikor még egy kisebb tier nemtudott kilőni,mostmeg a Jagdtigerem kilövi egy szaros 7-es light tank.

(#60947) TESCO-Zsömle válasza Terek (#60946) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Minap voltam tanúja, amint egy Tigris 4300-at sniperkedik össze 9-esek közt. 1700 fölötti alap XP-t kapott érte.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#60948) Simi37 válasza LobiDrg (#60940) üzenetére


Simi37
őstag

Mi a legerősebb a játékban??
Hát a szélmalom a malinovkán XD Mi más :C

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#60949) Diarmand válasza Terek (#60946) üzenetére


Diarmand
senior tag

Erős túlzást érzek az Erőben Luke Terek.

(#60950) sith7 válasza Terek (#60946) üzenetére


sith7
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.