Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#60751) LobiDrg válasza Kean_Sorbo (#60745) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

A Type 64-ben is ez volt a poén.Ment 70-nel és össze vissza mentem az ellen közt és gyakorlatilag a fél csapatot összezavartam és engem próbáltak lőni :DDD A csapattársaim meg szépen bedarálták őket míg velem voltak elfoglalva.Sűrűn jártam én is úgy hogy ráragadt az ujjam a gázra és repkedtem össze vissza meg belezuhantam a vízbe stb... :DDD Tréfásak tudnak lenni az ilyen gyors gépek

(#60752) zsolthee válasza Viktoár (#60712) üzenetére


zsolthee
senior tag

A 15-0-hoz csak annyit, hogy nem túl bonyolult.
Több célpont esetén azt kell lőni, akinek a legkevesebb a HP-ja. Na ez nem szokott összejönni.
1. Béna a csapat, mást lő.
2. Nem tud célozni a tomato és nem is vált HE-re amikor már majdnem hallott az ellenséges jármű.
3. Legésszerűbb: jól összedolgozik az ellenséges csapat.
Nem egyszer volt már olyan, hogy már fél pályáig behúzódtunk, de nem jelent meg egy tank sem a mapon. Persze, lehettek camper noobok is vagy csak vártak a megfelelő pillanatra és percek alatt szétkaptak minket. Elég csak annyit hibázni, hogy a kritikus pontra nem megy oda tőletek a fő tűzerő, a top tankok. Ez a térképen egyből látszódik, megindulnak a "mikulások" és már le is vagytok darálva.
Okosabbikja pedig úgy helyezkedik, hogy előre engedi a több HP-val rendelkező társát.Ilyen szélsőséges esetekben érdemes végignézni a játékot, lehet belőle tanulni.

Más:
WoT melyik gyártó kártyáját preferálja jobban? Van ilyen? :U Ha nem vesszük figyelembe az árat, a zöldektől vagy a pirosaktól érdemes venni zsugát a játékhoz?

[ Szerkesztve ]

(#60753) Bingisz válasza zsolthee (#60752) üzenetére


Bingisz
addikt

Csak a zöldet. Főleg ha WoT-ozni akarsz.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60754) Wucky válasza Bingisz (#60753) üzenetére


Wucky
senior tag

Hát vitatnám hogy csak nv kártya a jó. Sógornak 7850 van. 9.0-ban sem tapasztaltam 1 hét alatt sem laggot,sem fps vesztést. a minimum 40 fps volt a max 72. Amd proci 4gb 1600mhz ddr3. Persze nem fullon. Mondjuk a lánc nyom és a füst ki volt kapcsolva. Amúgy a felbontást nem tudom,de hd monitoron tolja.

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#60755) 04ahgy válasza Bingisz (#60753) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nekem i7-3770K-val kiválóan megy HD7950, R9 280X, R7 260X VGA-val is. Persze GeForce-szal is.

Ha mással is játszik és középkat vagy erősebb VGA-t vesz, akkor a többi játék és ne a WoT alapján döntsön, mert a WoT továbbra is masszívan CPU limites.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60756) Bingisz válasza Wucky (#60754) üzenetére


Bingisz
addikt

Nekem is az van. Attól még Nvidiát vennék, ha most vennék gépet WoT-ra.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#60757) Wucky válasza Bingisz (#60756) üzenetére


Wucky
senior tag

NV párti vagyok. 1* volt 3 hónapig radeonom. De pl nem ér az NV annyit mit amit kérnek érte. Anno 60k-ért vettem a 8800gt-t mikor mindenki 80-ért a gyengébb 8800-at. Szidtak is miatta. De jelenleg szerintem az r9 270/270x a legjobb árban. Mondjuk ezeknél gond van(270-el) ha jól tájékozódtam. De pl egy sapphire r9 270x vapor-x-nek örülnék. :-)

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#60758) olcsii


olcsii
aktív tag

Szerintem változtattak az mm-en rendkívül mód nehéz csatákat kapok.
2 perc alatt lakevillen elesett a város és már a seggemet csipdesték pedig csak 2 en jöttünk az e4 el jobbra.
és még sorolhatnám a lehetetlenebbeknél lehetetlenebb csata leosztásokat.
már a szakasz sem elég ketten kiosztunk 4000 ezret a 3. meg egy ezrest. nem egy ilyen eset volt. ma is.
Kedvencem öcsémet kiszedte fullhp-ról az arty az első percbe. én meg megkeptam a lila platont t57 wt 100 at meg egy 9.wt :) az eredményt kitaláljátok.

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#60759) Jolet válasza 04ahgy (#60755) üzenetére


Jolet
őstag

milyen proci sebességgel nyomod?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#60760) vhw


vhw
addikt

Nekem lett probléma a net kapcsolattal, vagy más is tapasztal nehézségeket tank irányítás közben?

Másodpercekre irányíthatatlan jármű, közben a torony forog, lőni is lehet... Vagy ugyanez, fordítva; állva marad a tank, nem mozdul, a füstöt gomb-nyomkodásnak megfelelően fújja magából... Nem minden csatában jön elő. A kis piros fény egy pillanatra sem villan fel, a ping, legalábbis a kijelző szerint nem ugrik meg...

Mindkét szerveren ez van, nem mondom, hogy biztos a patch hozta, de 2-3 napja tapasztalom, előtte nem volt ilyen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#60761) 04ahgy válasza Jolet (#60759) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Most a meleg miatt letiltott HT, alulfeszelt VCore, turbó nélküli gyári órajellel (3,5GHz).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#60762) sith7 válasza vhw (#60760) üzenetére


sith7
nagyúr

üdv a klubban :W
majdnem minden 2. csatában van ilyen

(#60763) Stigma.HC válasza vhw (#60760) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Hasonló dolgokra lettem én is figyelmes a patch óta. Bár én betudtam ezt megint a szolgáltatónak, de akkor nem csak beképzeltem. Igaz csak pár csata erejéig jött elő esténként. Majd csak elmúlik.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#60764) Jolet válasza 04ahgy (#60761) üzenetére


Jolet
őstag

az végül is elég a wot-ra

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#60765) emre


emre
veterán

Valaki találkozott már olyan problémával hogy a TS3 overlay plugin nem indul el a wottal?
Más játéknál megjelenik itt nem, a plugin a legújabb, TS3 meg 3.0.14-es.

Afterburnerrel semmi gondom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#60766) zsolthee válasza Bingisz (#60753) üzenetére


zsolthee
senior tag

Főleg azt nyomom. ;] De majd ha jön az új Barman vagy valami kihagyhatatlan game, ne kelljen nagyon visszahuzni a graf.beállításokat. Az utóbbi idoben a radeon driverek nem tűntek valami stabilnak ezért is térnék át nvidiára.

(#60767) Bad Pritt válasza zsolthee (#60766) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Amúgy csak most realizálódott bennem: Winter Soldiernek a másik karja volt a mű, hogyhogy nálad mégis a jobb az? Hipszterkedsz? ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#60768) Kean_Sorbo válasza vhw (#60760) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem most egyáltalán nincs lag. T-Home előfizető vagyok, ADSL 20MB. Általában 40-60 ping között van a kapcsolat, és az esetek 95%-ban zöld a pontocska.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60769) Chris0321 válasza LobiDrg (#60735) üzenetére


Chris0321
addikt

Legénység képzésre nem akarod használni? Amibe olcsó a lőszer és nem kerül sokba a javítása az a Panther/M10, E-25 és talán az SP. Ha nem sietsz a vásárással várd meg a következő teszt szervert és próbálj ki párat biztos megfelel-e neked.

(#60770) Mclovin


Mclovin
senior tag

Üdv kollegák!
Ez a "pokolcica" egyszerűen zseniális!Ez az első tier hatos tankom, mégis 60% win ratem van vele, damage-ben átlagban már 600 felett járok(300 körül indultam). Én mindig úgy használom, hogy spotter->TD->medium. Ti milyen taktikával szoktatok még vele nyomulni?

(#60771) dfsz34


dfsz34
őstag

A bugos szemét programját. A tank ászom múlt rajta. Így szereztem 880 alap xp, de döntetlen lett és sajnos nem volt medál. Így is első osztály, úgyhogy tuti ász lett volna medállal vagy győzelemmel.

Az egy más kérdés, hogy 4 nyomorék csapattárs nem tudta kilőni, de még sebezni sem az utolsó ellenfelet, mert egyik sem mert megindulni, nem spotolták a foglaló ellent, mert alacsony hp-n voltak, féltek a kilövéstől.

Rohanok, felspotoltam, kb 10 másodperc volt hátra, a 4 nyomorék természetesen mind mellét lőtt, az én lövésem viszont célra tartott, de semmi, se kritikál, se semmi. Aranyra váltottam gyorsan és még egyet tudtam lőni teljes becélzás mellett, pontosan a célra tartott, de megint semmi, se lepattanó, se kritikál, se semmi. 194 pen, ha nem pattant, márpedig nem pattant, akkor kizárt, hogy nem üti át.

Most nincs idegzetem visszanézni, de lehet, hogy ez is zombi tank miatt volt, mert ott volt egy kilőtt tank, lehet, hogy a szerver máshol számolta.

Az RNG szemétkedést már megszoktam, 5 lövést leadok az ellenfél egy tankjára, 4 talál, az ötödik nem, csak sokadjára, most éppen három lövés kellett még. Ez egyáltalán nem ritka, hanem szinte szabályszerű dolog, na ez most akkor hogyan? Persze, tudom, a nagy szent rng, el kell fogadni, hogy mindig az utolsó lövésre dobja az egyest a kocka.

Amúgy aki kicsit is foglalkozott valószínűségszámítással, az megérti, hogy miért mondják sokan, ez egy manipulált, nem tiszta rng rendszer.

Sokan leoltják a viktorár panaszkodásait, aztán el sem gondolkodnak azon, hogy a véletlenszerű sorozatokban nem lehetnének szabályszerű dolgok, oszt mégis vannak, na ez hogyan? Vagy nem számít, csak higgyünk a szent rng istenben.

(#60772) jano_77


jano_77
nagyúr

Bekaphatja az összes nyomorék, amikor még a focis játékba is beteszi botnak a tankját! :W :o
Mi értelme ennek?!? IDIÓTA barmok. :W :Y :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#60773) Kean_Sorbo válasza dfsz34 (#60771) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Higgyünk. ;] Most pedig a W.o.T helyett megyek, és egy jó lábedzést lenyomok.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60774) Diarmand


Diarmand
senior tag

Amúgy aki kicsit is foglalkozott valószínűségszámítással, az megérti, hogy miért mondják sokan, ez egy manipulált, nem tiszta rng rendszer.

Persze, hogy tudjuk miért mondják. Azért, mert ők nem foglalkoztak valószínűségszámítással :C

Egyébként dfsz, mik ezek a szabályszerű dolgok? :U

[ Szerkesztve ]

(#60775) grex4 válasza Diarmand (#60774) üzenetére


grex4
aktív tag

kíváncsi vagyok az RNG hogyan generálja a különböző nemzetek pontatlanságát?
Vagy a nem spottolt tankok irányába lőtt lövedékek pontosságát?

üdv

(#60776) joergie válasza Kean_Sorbo (#60773) üzenetére


joergie
őstag

Most pedig ezt ki nem szarja le?

Ki jön tankfootballt játszani? minimum, hogy tudd, mi kell a leggyorsabb láncjavításhoz.

randomba használhatatlan gyökerek vannak, platoonhoz meg nincs ember.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#60777) dfsz34 válasza Diarmand (#60774) üzenetére


dfsz34
őstag

Egyébként konkrétan olyan esetekre gondolok, amikor ismétlődően és visszatérően mindig a legrosszabb esetet dobja az RNG. Most tényleg csak egy példát mondok, de vannak még hasonlóak: amikor az ember folyamatosan lő egy mozdulatlan ellenfelet, teljes becélzás mellett, tehát igazából tényleg csak az RNG hatása érvényesül, a külső körülmények változatlanok.

Na és mit tapasztal az ember, szinte mindig, hogy x darab lövés talál, sebez vagy kritikál, de betalál legalább, az utolsó, ami kilőné az ellenfelet, mellé megy, néha orbitális mértékben.

Ez annyira gyakori eset, hogy el nem hiszem, hogy csak nekem tűnt fel. Egy teljesen véletlen rng eloszlás mellett ez egészen egyszerűen nem történhetne meg, teljességgel kizárt.

Az szintén szinte "szabály", hogy az utolsó lövés a normális eloszlásnál messze messze gyakrabban hagy pár hp-t az ellenfélen (= rendszeresen átlag alatti sebzést okoz), szintén zenész, el tudnám fogadni, mint része a játéknak, de persze ez sehol nincs hivataloson elismerve.

De az igazság az, hogy el is tudnám fogadni, ha ez része lenne a játék rendszernek és azt mondanák, hogy igen, az utolsó lövés, ami megölné az ellenfelet nehezített rng-t kap, mind a lövés, mind a sebzés maga. Jó, hát végül is ez van, legyen, de nem ismerik el és mindenki oltja azt, aki ilyen rng furcsaságra próbálja a figyelmet felhívni.

Amúgy bekap..ja a játék a negatív rng-jét, megtömtem a tankot arannyal és bátran használtam, olyan kb 1/2 arányban, be is húztam az ászt a második "aranyos" csatában.

Csak még egy gondolat, de tényleg. 118 csatám van vele összesen. Voltak nagyon jó körök, de az ászhoz egyikkel se jutottam hozzá, mert kevés volt a sebzés. Nagyon jó ez a tank, de az ágyú lassan céloz be és pattogós sajnos, a 150 átütés és a nagyon kicsi alfa nem teszi lehetővé a komoly sebzések kiosztását, ami az ászhoz kell, csak nagy szerencse mellett.

Valahol a statpadderek ezt csinálják jól, mert 1/2-2/3-3/4-1/1 mennyiségű arannyal menni határozottan dob a teljesítményen és nem kell a szerencse sem, egyszerűen helyezkedni kell és kiosztani a sebzést. Ennyire számít. Már a második csatában lehoztam azt kb 1/2 aranyat használva, amit nem sikerült 116-ban, mert arannyal sebeztem a nehezebb célpontokat, de természetesen hellcat oldalát sima lőszerrel és így is viszonylag könnyű 2,2-2,3e sebzést kiosztani. Szinte meg sem izzadt a tank, sőt könnyelműen játszottam a végén, bekaptam szükségtelen találatokat is.

VK 30.01 (D)
Szerzett tapasztalat:1 253 Szerzett kredit 28 537
Csatában elért Achievement Nagy kaliber, Kiváló sofőr jelvény: "Tank ász"
Javitás: 3 038 Lőszer: 53 234 Bevétel: -27 735 WN8: 7 424 (100)

(#60778) Stigma.HC válasza dfsz34 (#60777) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Pedig még azt hiszem most is él ez a "szabály", hogy az utolsó lövésnél ha kb annyi hp van még rajta mint amennyit tudsz rajta sebezni akkor nagyobb az esély rá, hogy marad rajta pár hp (vagy rajtad). Legalábbis úgy emlékszem, hogy még nem vették ki. Van itt okosabb aki majd kijavít ezzel kapcsolatban.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#60779) Kean_Sorbo válasza joergie (#60776) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nem mondták még neked, hogy az irigység nem egészséges emberi tulajdonság. :) Egyébként nem értem ezt a támadó, közönséges stílust. Azt hittem ide a közösség miatt is járnak az emberek, de sajnos mindig van egy-egy ilyen rosszindulatú tag, aki minden ok nélkül megbánt másokat.

Egyébként ez a maradék pár HP benne van a játékban. Nehéz, de ezt el kell fogadni. Igaz sokszor egy meccs mehet el rajta, de volt már hogy így hoztunk le egy látszólag vesztest. Egyébként én még mindig a 25%-ot soknak tartók táborába tartozok, de ez van nincs mit tenni.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60780) zsolthee válasza Bad Pritt (#60767) üzenetére


zsolthee
senior tag

Jogos az észrevétel.Tükrözték.Eredetileg balra nézett "A tél katonája", de az egyéni arckép szabály szerint a fórum felé kell fordulnia. Ha meg beszínezik sötét barnára/feketére a karját akkor elveszíti a jellegzetességét a karakter. Azért az OffTopikban felborzolom majd a kedélyeket a kíváncsiság kedvéért! ;] :DDD
Imádom a Marvel alkotásokat, de annyira azért nem zavar. Ndruu sokat dolgozott így is vele. :R

(#60781) mrszitya válasza dfsz34 (#60771) üzenetére


mrszitya
senior tag

Egyébként 9.1 óta én is tapasztalok furcsaságokat. Nem egyszer, nem kétszer volt hasonló esetem, mint neked: egyszer csak lövök valamit, egyértelműen sikerül is, ám mégsincs találat, és nincs semmi visszajelzés sem. Olyan mintha durva lag lenne, de nem az, vagy nem a megszokott formában jelentkezik legalábbis.

(#60782) Diarmand


Diarmand
senior tag

dfsz34: majd figyelgetem ezeket az utolsó lövéses dolgokat és majd megosztom a tapasztalataim.

Más.
Pont most mentem egy meccset a fürdőkáddal és egy kis M5 stuart már az elején nekem jött. Nem tűnt véletlennek, de nem foglalkoztam vele, mentem tovább. Jött utánam, tolt, aztán mikor lőni próbáltam nekem jött, meg hozzám dörgölőzött. Hátrébb mentem, mondom mit akarsz kisköcsög, erre beáll a seggembe és minden ok nélkül nekiáll lőni. Nagy nehezen levakarom és kilövöm, erre én vagyok idiot, meg kill s35ca. Hová gondolnak ezek? :(((

(#60783) rlazol válasza picur10 (#60713) üzenetére


rlazol
addikt

picur10 - tökéletes észrevétel, és köszönöm a segítő szándékot. Egy fórumtárs most a szárnyai alá vett és szakaszban harcolva segít javítani a hatékonyságomon. Alapvetően túlságosan elöl megyek, ez a baj. A video nézegetés jó ötlet, meg is fogadom.

SHiZUOKA és Mogyesz75- Köszönöm, már hozzá is látok a telepítéshez.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60784) Kean_Sorbo válasza dfsz34 (#60777) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tessék, megtaláltam a két replayt.

Ebben szinte minden balul sül el. Ez a T32-es hátsó még két aranyat is elnyelt mielőtt meghalt.

Itt pedig a monitort is kikapcsolhattam volna. Nézzétek meg a LÖWE-t. Szerintem a sírás kerülgette.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60785) Simulacrum válasza dfsz34 (#60777) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az szintén szinte "szabály", hogy az utolsó lövés a normális eloszlásnál messze messze gyakrabban hagy pár hp-t az ellenfélen (= rendszeresen átlag alatti sebzést okoz), szintén zenész, el tudnám fogadni, mint része a játéknak, de persze ez sehol nincs hivataloson elismerve.

Ez direkt van így, régóta tudott dolog. Berakták az adrenalin roham skillt, amiatt van ez a fícsör. Mindig is el volt ismerve én úgy tudom.

(#60786) Diarmand válasza Simulacrum (#60785) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ezt viszont nem egyszer hallottam én is.

(#60787) Viktoár válasza Diarmand (#60782) üzenetére


Viktoár
addikt

"Észre kellene venni, hogy egyedül vagy ezzel a rettentően eltúlzott fikázásoddal az RNG irányában. Ami szánalmas."

Ja ha dfsz34 írja akkor már figyelni fogod? :C Az egy dolog hogy bénának tartasz mert én mindig csak lepattanok,meg nem tudok célozni/sebezni de hogy ilyen kétszínű vagy az önmagáért beszél.Miért nem állsz ki az elveid mellett és osztod az észt másnak is? :F

Ettől függetlenül megint nem fogtad fel a mondandóm lényegét.Statokkal kár vagdalózni mert például az obj 212-vel rég nem is játszom ugyanis eladtam. :DDD

Üdv:Viktor

(#60788) Diarmand válasza Viktoár (#60787) üzenetére


Diarmand
senior tag

eltúlzott fikázásoddal

Ez biztosan elkerülte a figyelmed. Dfsz34 és TE közted a fenti kiemelt dolog a különbség :U Érti kedves?

Btw egészen eddig vártál a kommenteléssel, hogy találhass fogást rajtam? Komolyan mondom besírok a nevetéstől :C

(#60789) rlazol válasza rlazol (#60783) üzenetére


rlazol
addikt

és persze máris kérdés.
Az XVM telepítése után az értesítés központban közölte, h aktiválnom kell a statisztikát. Felmentem a honlapra, a "Common" oldalon pipát tettem az "enable statistics (global switch) mellé, elmentettem, a Wot/res_mods\xvm\configs könyvtárba xvm.xc néven, újraindítottam a WoT-ot, de ugyanez.
Mit hagyok ki? rossz helyre mentem?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60790) xenom0rph válasza rlazol (#60789) üzenetére


xenom0rph
őstag

modxvm.com oldalra belépsz a WG accoddal, activate session. Mehet a játék

halahala

(#60791) Viktoár válasza Diarmand (#60788) üzenetére


Viktoár
addikt

Nem akartam válaszolni rá mivel nem fogod fel amit írok. :K Azért írtam csak most mert kétszínű alak vagy.
Nem akarok fogást találni rajtad,még azt sem vetted észre a játékban hogy az utolsó lövések sokszor pattannak vagy kevesebbet sebeznek,pedig én ezt már mikor megkérdeztem itt a fórumon. :C

Részemről befejeztem a veled való beszélgetést teljesen hasztalan neked írni. dfsz34 értette miről írtam,nekem ennyi elég hogy legalább egy valakihez eljutott a mondandóm lényege. :K

Üdv:Viktor

(#60792) rlazol válasza xenom0rph (#60790) üzenetére


rlazol
addikt

megvan, köszönöm.
Hogy tudom a célkeresztet és a töltés visszaszámlálót visszaállítani a szokásosra?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#60793) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Ph3lan esete a randomfaktorral. Érdemes megnézni, nagyokat nevettem rajta:

Heti bukta.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60794) dfsz34 válasza Viktoár (#60791) üzenetére


dfsz34
őstag

Lehet az RNG-t boncolgatni és egyébként.

Egy dolog viszont biztos, bármi van, tehát pl van benne spéci kód, ami megpróbál valami minimális hp-t hagyni az ellenfélnél, na szóval ez a kód éppen úgy neked is kedvezhet, ha éppen téged lőnek.

Kimondottan, személyre szabottan, mindig rossz RNG tényleg nem létezik, de értelme se lenne ilyent írni. Azt viszont simán elfogadom, hogy valamiféle anomália előfordul, akár a kelleténél is gyakrabban. Hogy ez minek a mellékterméke, csak tippelni lehet.

Úgy értem, hogy azt látja az ember, amikor tényleg az van, hogy semmi nem megy át, meg amikor szinte elég ránézni az ellenfélre.

Akármennyire is piszkálják, azért ott van 25% RNG, ami elég sok.
A véletlennel szemben nem teljesen tehetetlen az ember. Mint a pókerben, kellenek szabályok és megnézni, hogy úgy hogyan működik a dolog.

Én pl azt csinálom, ha két egymást követő csatát bukok egy tankkal, akkor váltok, később visszatérek, de akkor is max 2 vereséget engedek meg, ha így sem megy, akkor később még egy utolsó esély, ha az sem, akkor arra a napra jégre teszem az adott tankot.

Valószínű az aktuális játékos eloszlás vagy éppen valami machinálás mellékhatása, de az olyan sorozatok nagyon gyakoriak, hogy egymás után nagyon jó vagy nagyon rossz csatákat ad be a program.

Ha húzok egy tankot, akkor is ezt követem, de ott, amíg nyerek, addig megyek vele és két vereségnél van egy kis szünet.

A másik dolog, amit tehetsz, hogy több aranyat használsz, ha úgy érzed, az RNG nem neked kedvez, persze csak ha megengedheted magadnak.

A harmadik, több ágyúnál megfigyeltem, hogy egy bizonyos irányba "húz", le fel jobbra balra. Érthetetlen, hogy miért, mert egy tiszta RNG-nél hol lenne ilyen? Ezzel együtt nem lehet ellene küzdeni, inkább használni kell, ha bármelyik irányba húz, akkor úgy célzok, hogy figyelembe veszem.

Így kapásból ezek jutnak az eszembe.

Alakíts ki egy szisztémát és kövesd, ne térj el tőle. Így majdnem 1,5%-ot tudtam javítani a WR-en, mert korábban nyomtam, amíg nem nyertem és voltak 8-10 bukó sorozatok is, a csúcsom a tigerrel, 35-nél hagytam abba a számolást, kb 40-45 egymás utáni bukó volt, csak azzal toltam, tiszta ideg lettem tőle.

Ha nem tudok nyerni, pedig mindent beleadok, akkor inkább a körülmények nem kedveznek, az aktuális játékos eloszlás ahhoz az adott tankhoz.

Nekem bejött, ha nem erőltetem az adott tankot tovább, ha nem megy vele éppen akkor, de persze néha elfog az ideg és csak azért is nyomom, akkor szoktak lenni 8-10 egymást követő vereségeim.

Érdekes, ha követem a szisztémám, ahogy változik a játékos összetétel, általában az időben későbbi második próbálkozásra már összejön a győzelem.

Próbálj meg valami szisztéma szerinte játszani, hátha bejön neked is.

(#60795) ddt500hu válasza Kean_Sorbo (#60793) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én itt kb. semmi különöset nem látok. Az, hogy 400m-ről nem talált el semmit a csapattársán kívül nem egy kirívó eset. Az rng akkor vicces amikor ISU-val pattansz az artyról, 183-al csak láncolod a 13 90-et meg ilyenek. :)

(#60796) Kean_Sorbo válasza ddt500hu (#60795) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tényleg semmi különös nincs, csak tetszett ahogyan lereagálta ezeket. Most hogy mondod, a hétvégén én is kaptam aranyos 120 körüli sebzést egy 183-tól, igaz 268-ban ültem, de akkor is.
A BL-10 meg megérdemelne egy külön topicot. :)

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#60797) kepzavar


kepzavar
csendes tag

Mit kell átírni ahhoz(xvm), hogy ne a játékosok nevét hanem a tank típusát írja ki a jobb és a bal oldali players panelon?

(#60798) Jolet válasza kepzavar (#60797) üzenetére


Jolet
őstag

semmit
megnyomod a ctrl+TAB kombinációt

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#60799) kepzavar válasza Jolet (#60798) üzenetére


kepzavar
csendes tag

Nem azt szeretném, hogy a nevet és a jármű típusát egyszerre írja ki. Annyit, hogy félig becsukott(a képen látható) állapotban csak a jármű típusa legyen. Valamit elállíthattam xvm-ben mert ilyen lehetőség most nincs(9.0-ban volt).

(#60800) kepzavar válasza kepzavar (#60799) üzenetére


kepzavar
csendes tag

Lejárt a szerkesztési idő.

A playersPanel.xc-ben íram el.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.