Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59601) Chris0321 válasza rlazol (#59600) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem kell leírás. Bemásolsz mindent a res_mods/9.0 mappába úgy ahogy van és kész is.

(#59602) rlazol válasza Chris0321 (#59601) üzenetére


rlazol
addikt

értettem, köszönöm.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59604) Szepi1979


Szepi1979
senior tag

Mivel akció van az IS7 vonalra leporoltam az IS8-at hogy összeszedjem azt a 189ezer xp-t. Csak ezzel játszok és nem igaz az hogy ez csak egy nagy med. Elég sokat pattint, a múlt alkalommal a T57 tárból csak egy ment át rajtam. Sidescrape is mehet, a torony pattintja a Foch155-öt is. Nem emlékszem hogy ennyire tetszett volna 9.0 előtt. Egy kis ízelítő aki habozik hogy az IS3 után tovább menjen-e:

[IS8]
Igazából semmi különös, de annyian pattognak róla hogy az már mókás.

“ nem kell mindig nyerni “

(#59605) superfly2


superfly2
tag

Esti mesének küldök 2 replayt, szerintem izgalmasak és érdekesek :B
replay1 STB 1

replay 2 T-34-2

Nem vagyunk pró játékosok, úgyhogy jöhetnek a kritikák :DDD

(#59606) csapee válasza Szepi1979 (#59604) üzenetére


csapee
senior tag

Az a T57 nem volt a helyzet magaslatan akkor. A teste puha, a torony meg oke de a parancsnoki kupola eleg konnyen loheto szerintem.

Csapee

(#59607) Szepi1979 válasza csapee (#59606) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Valószínű hogy nem egy epic játékos volt, egy olyan magas tankból könnyen be kellene lőni a kupoláját, már elkönyveltem hogy végem aztán már magam is nevettem szegényen. Én azért nem találom el könnyen az említett kupolát, bár én alacsony tankokkal játszok inkább.

“ nem kell mindig nyerni “

(#59608) Szepi1979 válasza superfly2 (#59605) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Megnéztem. Véleményt nem mondok mert én is ezen a szinten vagyok. :) Majd mondanak az okosok.

“ nem kell mindig nyerni “

(#59609) superfly2 válasza Szepi1979 (#59608) üzenetére


superfly2
tag

Okés. Azért köszi hogy megtekintetted :))

(#59610) Kalos7 válasza Szepi1979 (#59604) üzenetére


Kalos7
tag

Akció miatt én is élő vettem az is8-at és azt tolom.
Alap ágyúval semmit nem ér az egész tank. Átlag sebzésem nevetséges 350 dmg volt tier 9-ben.
De a legerősebb ágyúja bitang erős 450 dmg az átlag sebzésem vele.
3 csata alatt at új ágyúval sebeztem 10k dmg-et.
De papír vékony az is8 és nyilt terepen harcolni öngyilkosság.
Viszont Sidescrape taktikával iszonyat sokat tud pattintani de ahhoz sok gyakorlás kell. :)
Az is8 nem igazán heavy inkább medeset kell vele játszani és kihasználni a gyorsaságát.

(#59611) jr1994


jr1994
addikt

Az IS-7 nagyon jó, érdemes beszerezni. Kb. egy hónapja van meg, bár sokat nem tudtam még vele menni (pl SP event...) de nekem eddig bejött.

3 db Tier10 vas áll a garázsban, ha csak szimplán szórakozni akarok és egy kis változatosságot, előveszem valamelyiket és csinálok valami szokatlant. Legutóbb Prokhorovkán IS-7 őrjáratot csináltam, megindultam a bal szélen ahol nagy kempelés szokott menni, hát most nem ment ;] Alig bírtak átlőni, és mire nagy nehezen kiszedtek már eldőlt a csata. Beálltam szerencsétlen T95 oldalába, félig őt használtam pajzsnak a társai ellen :D 7000+ spot sebzés lett.

Másik kedvencem Obj. 268-cal roham TD-t játszani. Ha van lehetőségem (nem hatalmas nyílt területre berohanon, és nem akkor amikor mindkét oldalon 6-6 db 10-es td van), megyek előre, együtt a heavykkel. Komarin pályát a jelenlegi formájában utálom, úgyhogy gondoltam egyet és felrohantam a bal szélen, a nagyjából középen lévő házig, egyből izgalmasabb lett :))

Akik tesztszerveren játszanak, ugye Komarin átdolgozása jó lesz?

Köszönöm az STB-1 meg T-34-2 replayeket, holnap megnézem őket. Mindkettő tank megszerzése a rövidtávú céljaim között szerepel :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#59612) fody73


fody73
tag

Én már rég kifejlesztettem az IS7-et. Már csak arra vártam hogy leárazzák. Érdemes volt. De ha tudom hogy ilyen jó már régen megvettem volna.
Hetedik csatám vele.

Bocsi replay nincs. Már megint nem működik a wotreplay?

(#59613) fody73 válasza fody73 (#59612) üzenetére


fody73
tag

(#59614) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Nem tudok belépni a játékba, másnál rendben van minden?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#59615) szbalogh válasza mcwolf79 (#59614) üzenetére


szbalogh
őstag

Nem

Nick: HE_Storm

(#59616) #43783936 válasza mcwolf79 (#59614) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem rendben működik.

(#59618) olcsii


olcsii
aktív tag

tegnap este volt még időm egyet kettőt menni. nagyon szeretett minket az mm.
prohorovka 2 10 ankal kevesebb nálunk egy td sem kaptunk. náluk két fv 183 (322 klánból) kettő T110e3 egy jagpanzer. a többire nem emlékszem:) 3 spotter tankot öltünk meg:)
következő ruinberg hasonló felosztás el is mentem aludni!:)

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#59619) faja0124


faja0124
tag

Sziasztok!
Valaki tudna segíteni a régi xvm-ben volt olyan hogy a statban meg mutatta a tankok külön külön wn8 vagy wn7 számát most ezt nem tudom meg nézni .Aslains modot használok nem tudom abban lehet e kijelölni vagy valami olyan mint a noobmeter.

(#59620) scyllarus válasza mcwolf79 (#59614) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnapelőtt engem sem engedett be (nem tud csatlakozni a frissítési szerverhez), a launcher helyett a wot.exe-t indítottam, úgy működött.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#59621) csaba17


csaba17
senior tag

heló all

egy kérdés: lesz mostanában valami orosz ünnep vagy akármi amit a wg megünnepel és lehet hogy a prém tankokat olcsóbban adja? konktrétan a su100y érdekelne picivel olcsóbban :)
most tesztszerón mentem vele jópár kört és tetszik, bánom a multkori akcióban mikor ~2xxx arany volt nem vettem meg....

(#59622) tref007


tref007
csendes tag

Sziasztok, Ferdinándról mi a véleményetek? Akinek már volt,vagy mint ellenfél.

(#59623) dfsz34


dfsz34
őstag

Most ráírtam egy paradicsomra, hogy ugyan már mi értelme van full arannyal lőni egy Jt8.8-al?

Most nem is arról beszélek, hogy sima lőszerrel is be lehet lőni bármit vele, mert elég jó az átütése és iszonyat pontos. Arról beszélek, hogy egy prém tankkal elméletileg illene kreditet termelni, mert csak szórakozni vannak sokkal jobb tankok is. Kivétel persze néhány érdekesebb prém, pl az e25, de a JT8.8 tipikusan az a kredit termelő munkás tank, amivel nem túl szórakoztató játszani, de tisztességesen teszi a dolgát, kreditet termeli rendesen.

A válasz kb fodításban, "mert megtehetem és mindig arannyal megyek", de továbbra sem értem.

Volt neki összesen durván 400 csatája, low tier-ben, meg a JT-vel néhány, most vehette neki apuci, gondolom, tehát akkor vett mellé kreditet is, ha tényleg igaz, hogy full arannyal megy, mert egy kör kb 15-20k bukta (próbáltam, bár prém nélkül).

Na mindegy, azon kívül, hogy királynak érezheti magát, mert így csak minden második lövése pattan, hát tegye meg, de csak szánni tudom az ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

(#59624) sith7 válasza tref007 (#59622) üzenetére


sith7
nagyúr

Brutális :)
Nekem van, nagyon szeretem
Kicsit lassú, de nagyot üt

(#59625) Szepi1979 válasza Diarmand (#59578) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Grat. Rendesen szétcsaptál a palánták között.

“ nem kell mindig nyerni “

(#59626) jr1994 válasza sith7 (#59624) üzenetére


jr1994
addikt

Most lett meg a nagy ágyú rá. Tényleg elég brutális :K

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#59627) 04ahgy válasza dfsz34 (#59623) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Már ne haragudj, de akkor olyanokat, akiknek más a célja (többek közt engem is) csak szánni tudsz... A 2x folyamatos XP alatt a Löwe állandóan Tier10-be került. Teletöltöttem golddal, és úgy toltam, nem érdekelt, ha mínuszos a kör, mert a legénységet húztam benne. Nem sok kell, hogy az ötödik skill meglegyen, és az egy E 100 legénységnél jól jön ám. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59628) csapee


csapee
senior tag

Hazánkfia a lelkem, de nem tud kiszedni oldalból egy IS3-at. Az másik kérdés hogy miért hiszi az ISU-152-ről hogy spotter tank :W
Ja és most írja privátba hogy a chiri vel miért nem spottoltam, lol.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#59629) Angel1981 válasza dfsz34 (#59623) üzenetére


Angel1981
veterán

A JT 8.8 ráadásul pont olyan ágyút használ, ahol nem olyan nagy a különbség a normál és gold lőszer között, és az utóbbi nagyobb távon jobban veszít az átütéséből, még az is lehet, hogy így rosszabbul jár, hiszen ez a tank a nagy távolságokból való lövöldözést preferálja. :)

(#59630) LZs?! válasza dfsz34 (#59623) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@dfsz34

Amiként 04ahgy is írta, ez attól függ, hogy mi a cél.

De ahogy leírtad az illetőt, abból tényleg az jön le, hogy ő csak gyors sikerélményre vágyott/vágyik, így beült egy instant "fullos T8" tankba és szórja az élvezetet

Gondolom a haverjai már ott tartanak, illetve: magas(abb) tier, hosszabb "ceruza".

Ha pedig folyton veszteséges, akkor beugrik a shop-ba és vesz kreditet.

Félreértés ne essék: szvsz, ha ez neki így jó, csinálja nyugodtan. Mindenki boldog.

[ Szerkesztve ]

Nevermind...

(#59631) Jolet


Jolet
őstag

látom kicsit fel kell dobni a napotokat :-)
egy újabb gyöngyszem:

[link]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59632) jano_77 válasza Jolet (#59631) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ennyire felbuffolták ezt a vaskupacot vagy csak ekkora mákod volt!? ;]
Gratula :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#59633) Simulacrum válasza 04ahgy (#59627) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én ezt nem értem, akkor miért nem E-100-al mész? Az E-100 is rögtön fullos, ugyanúgy fejlődnek benne a legények a gyorsított képzéssel. Mi értelme a Löwe + gold kombinációnak főleg ha még mínuszos is a kör?

Én amióta ömlik a kredit az ilyen-olyan akciók miatt, egy kört nem mentem prémtankkal. Ki a fene akar szenvedni gyengébb tankokkal, ha nem muszáj? Én abban húzom a legénységet, amivel szeretek menni.

Szerintem sok pénzes játékos nem tudja, hogy az aranyért vehető tankok a legtöbb esetben gyengébbek a tierbeli társuknál és azt hiszik, ha pénzért vehetők, akkor jobbak. Én ennek tudom be sokszor a full gold prém tankokkal való játékot.

(#59634) Bingisz válasza Simulacrum (#59633) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy prémium tanknak az xp szorzója is nagyobb, mint egy sima tanknak.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59635) Angel1981 válasza Simulacrum (#59633) üzenetére


Angel1981
veterán

"Az E-100 is rögtön fullos, "

Pont hogy egyike azon kevés T10-es vasak, ami nem! :))

Bocs, nem tudtam kihagyni! :R

(#59636) Jolet válasza jano_77 (#59632) üzenetére


Jolet
őstag

én lettem felbuffolva :-) mióta kiléptem a klánból nincs stressz, nincsenek elvárások csak merő móka és szórakozás :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59637) Diarmand


Diarmand
senior tag

Kösz Szepi :)

Ez szép kör volt Jolet, csak jó ez az SP, mondom én :D
Bár a páncélján néha sírva röhögök, de komolyan. Toronnyal szinte bármit megfog, de mikor beforgatlanul, testről, középtávolról pattannak ilyenek, hogy Borsig, Jagdtiger, ISU, meg bármelyik Heavy, akkor kiül a vigyor a fejemre, de - és ezt most nagyon de - a kibaszott 170 penes ágyúk megölnek :DDD :DDD
Nagyban harcolok bitang ellenfelek ellen, pl kijön az ISU az arcomba és tíz méterről úgy benyelem a BL10-et, hogy nem bírok célozni a röhögétsől a kétségbeesetten menekülő ISU-ra és miután kilőttem ilyenek lőnek ementálivá, hogy KV1S meg Black Prince, T44... ezek a rohadt 170 penes ágyúk a legnagyobb ellenfeleim ha SP-ben ülök xDD

(#59638) Jolet válasza Diarmand (#59637) üzenetére


Jolet
őstag

van benne valami...
olyanoktól sebződök, hogy el sem hiszem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59639) Enzolord válasza Simulacrum (#59633) üzenetére


Enzolord
addikt

És az E100 az a tier 10, amibe kell a gold a kicsi átütés miatt, és akkor már csúnyán mínuszos leht a kör..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#59640) sith7 válasza Jolet (#59631) üzenetére


sith7
nagyúr

4758 dmg :Y

GG, Grat :C

szerk.:
Diarmand
Én is ezt mondom, hogy jó gép :K

[ Szerkesztve ]

(#59641) lnk válasza Diarmand (#59637) üzenetére


lnk
aktív tag

Én is ugyanezt érzem amikor a Sp-ben ülök.Haverok nagyon lehúzták amikor az eventet csináltam azt mondták nem éri meg szenvedni érte.Én erre azt mondtam hogy majd én eldöntöm hogy tetszik e majd vagy sem.Végül meglett és eléggé megszerettem jó kis tank az.Igaz nerf előtti tapasztalataim nincsenek.

(#59642) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Azt a k..... micsoda csata volt!! A vége fenomenális és röhejes is volt egyben. Akinek van egy kis ideje nézze meg mert beszarás jó volt. Végén a T30 ellen biztos voltam benne, hogy végem de sikerült olyan bonyolult harci helyzetet teremtenem ami meghaladta a képességeit. :DDD

Replay.

ui. Ezt a tankot csak az ilyen csatákért tartom. :DDD Kár, hogy 50-ből 1 ilyen van. :( (Nekem).

[ Szerkesztve ]

(#59643) Jolet válasza ddt500hu (#59642) üzenetére


Jolet
őstag

grat! de hogy pattantál le a jagdtiger oldaláról?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59644) 04ahgy válasza Simulacrum (#59633) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem mindegy, hogy -80-100e a bukó vagy -20e... És ahogy bingisz is írta, az XP szorzó is jobb prémtankkal.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59645) dfsz34 válasza Simulacrum (#59633) üzenetére


dfsz34
őstag

Na ez végül is, a másik megfontolás, hogy a legtöbb prém tanknak van valami problémája. Leggyakrabban a sz.r ágyú vagy a Jt8.8 esetében olyan lomha dög az a tank, hogy már egy is6 körbefutja, amit sajnos tapasztaltam már párszor. Mondjuk ezzel együtt is a prém tankok között szerintem jónak számít a jt8.8, úgy értem hogy a gyenge tulajdonságait bőven kompenzálja az ágyú.

Na ez amit igazán nem értek, ha valaki arannyal megy, akkor miért prém tankkal? Miért nem sima normál tankkal? Arról nem is beszélve, hogy pl az említett löwe csak 5 fős, az E100 meg a Maus meg 6 fős. Egy ember mindig lemarad. Most hiába nagyobb a kredit szorzója a prém tanknak, ha nem kompatibilis a legénység, mert a duplázó mindig a lemaradt legényen lesz, azaz 16,6% a differencia, annyival meg nem hiszem, hogy több xp-t termel a löwe, ha jól tévedek a prém tankok esetében egy számjegyű az xp többlet. Mondjuk annyi megfontolás lehet azért, hogy tízes tankokkal tényleg nehezebb nagy xp-t összehozni, mondjuk átlagot lehet nézni inkább, de ha nem termel egy löwe legalább 16,6%-al több xp-t, akkor érdemesebb inkább hanyagolni. Hamár német heavy, szerintem a tiger brutál jól adja a buff óta, szvsz a löwe a közelébe nem ér a termelt xp tekintetében. Ha pl valaki egy második legénységet akar német heavy ágon kihúzni, szerintem a tigernél jobb választás nem lehet, még akkor sem, ha utána bukik 30e xp-t a kredites átékpzéssel.

Mondjuk a JT8.8 esetében elfogadtam volna ezt az érvet, hogy legénységet fejleszt, mert hat fős, kompatibilis a nagy tankokkal, de a mókusnak szemmel láthatóan meg sem fordult ilyesmi az eszében. A másik dolog meg, hogy egy jp2, ami a brutál ágyú mellé nagyon jó mozgékonyságot kapott szépen termeli az xp-t. Bár 5 emberes csak, de nekem - nem tudom, ez mennyire reprezentatív - sokkal több xp-t termelt a jp2, mint a jt8.8, bőségesen a 16,6% felett.

(#59646) jano_77 válasza Jolet (#59631) üzenetére


jano_77
nagyúr

Azért az a VK 45.02 a hegyen elég balfék volt szegénykém. :DDD
1x sem tudott sebezni rajtad, miközben Te nem is vele foglalkoztál, hanem a Sturert lőtted (PzSfl TD). :N
Illetve a T32 biztos örült Neked mikor lövés közben a végén meglökted.....anyud biztos csuklott. :B
Mindennel együtt nagyon jó csata volt és gratula!

szerk: igen, mikor vissza mentetek bázist védeni, akkor jól beforgatott. :K No akkor az Ő anyuja is csuklott volna az tuti. ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#59647) Jolet válasza jano_77 (#59646) üzenetére


Jolet
őstag

a T32 többször is akadályozott engem, simán megérdemelte még ha véletlen is volt...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59648) Diarmand válasza dfsz34 (#59645) üzenetére


Diarmand
senior tag

Ember hagyd már a novellázást és gondolkodj.
Azért megy vele, mert - kapaszkodj meg - szeret vele játszani. Tádáá. Its Magic!
Képzeld, ha Superpershinggel megyek van, hogy ellövöm az összes aranylőszeremet vele (mind a 14-et), mert ha úgy adódik, akkor biza betöltöm. Felőlem sírhatnak cseten, nem érdekel. Azzal nem nyerek, ha nem viszek át semmit, mert éppen úgy adódott a helyzet, hogy belefutottam a fő heavy erőkbe és ha nem nyerek, akkor nő frusztrációm és egyre szarabbul fogok játszani.
Farmolni szar dolog. Munka. Nekem szórakozás kell. Bepattanok az SP-be és szétcsapok a palánták közt :D
Ha pedig ehhez az kell, hogy átváltsak aranyra, no problemo. Mellesleg képzeld, így is jön a pénz dögivel és még prémiumfiókom sincs. Lehet, hogy ő is így játszik. Nem kell ez a droid felfogás, hogy minden mögött statisztikai ok-okozatot kell keresni és technikailag kell megmagyarázni a dolgokat. A fíling a fontos. A fíling miatt játszunk a tankokkal. Akár prémtankokkal. Akár full arannyal.

(#59649) ddt500hu válasza Jolet (#59643) üzenetére


ddt500hu
veterán

Köszi! :D Nem pattantam. Hülye voltam és túl gyorsan lőttem így a falat találtam el. Szerintem. :F

[ Szerkesztve ]

(#59650) Simulacrum válasza Bingisz (#59634) üzenetére


Simulacrum
senior tag

3 év után is tanulok újat, ezt nem tudtam. Hol tudok erről hivatalosan olvasni? Egyenlő minden prém tank esetén? Ez szorzó vagy valami fix érték?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.