Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59151) dvids


dvids
aktív tag

Sziasztok, valaki aki személyes tapasztalattal rendelkezik tudna írni nekem a kínai medium ág két oldaláról pár szót? Melyiken érdemes haladni, melyik mennyire jó és milyen stílusúak, csak röviden. Így elsőre jobban vonz a light vonal, egyrészt nagyon szeretem a light tankokat, másrészt amúgy is ritka a tier 8-as belőlük és úgy hallottam a 132 már elég jó is. Köszi!

(#59152) GaburroSan válasza dvids (#59151) üzenetére


GaburroSan
aktív tag

Tehát a kínai ág két ága! Két kici pici ócóó ágacka!

WZ-131:
Nagyon jó, gyors, agilis, jó felderítő!

WZ-132:
hasonló mint az elődje, annyi a különbség hogy fel lehet tenni a Type 59 ágyúját (amit én nem javaslok mivel befolyásolja a jármű gyorsulását) Használni kell a legdurvább 85 mm ágyút rajta! 172 pen/200dmg! Gold ammoval a Maust is átütöttem a torony hátsórészén! ( cw-n kilöttem vele 1 Batchatot :DDD ) Nekem jobban bejött mint az AMX 13 90!

A többiek talán megerősítik de a scoutra felesleges lehet a porral oltó,mert ha bekapsz 1 találatot és tüzetkapsz ott a vége neki! Lehet hogy a extra rízs jobb oda :D

A közepes tankokra ugyan ez vonatkozik kivéve hogy a T34-2-re az IS2 ágyúját fel lehet tenni bár a töltésidő miatt nem ajánlott!

(#59153) Simulacrum válasza dvids (#59151) üzenetére


Simulacrum
senior tag

A light vonalban az az érdekes, hogy egyre jobb lesz. Az első tank katasztrófa, az utolsó überkirály. A med vonal nekem olyan semmilyen volt. Valakik imádják. Jó köröket mentem velük, de nem szerettem meg őket, nekem túl lomhának tűntek az orosz után. Nehéz megmondani melyik a könnyebb vonal, talán a med, de nekem a light sokkal élvezetesebb volt.

(#59154) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ja igen a T34-1-el van az xp rekordom! több mint 3000xp! :DD Ezzel nyertem Type 59! De a garázsomban most is WZ-132 van! :D

(#59155) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

A játékban már megtekinthetőek a Júniusi küldik! 3 nap prémnapot és ha megvannak a Júniusi küldik akkor fél milla kredit!!!De a hátulütő most is megvan! Nyerj 50 történelmi csatát!!! :DDD Hát sok sikert! Ráadásul nincs is oda tankom és csak ez miatt nem veszek!

(#59156) remington2 válasza GaburroSan (#59155) üzenetére


remington2
senior tag

Biztosan probalnak kalimpalni, hogy legyen ember a tortenelmiben is . . .
mondjuk ha kapna egy kredit / xp duplazast par hetre, meg talan mukodne is a megismertetes, raszoktatas.
De hat How Terrible Ltd. a ceg neve :-D

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#59157) #43783936 válasza GaburroSan (#59155) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem van hozzá tankom, de amíg nem csinálják meg, hogy a garázsban jelezze, hogy mivel lehet a leggyorsabban bejutni a csatába, addig nem erőltetem.
A végén ez is hamvába fog halni mint a nemzetek csatája. :D

Ma is szinvonalas a felhozatal. :DDD
Az előbb volt egy 15:6-os végeredményű, zömében hetes heavy csatám Sand riveren.
A gáz csak az volt, hogy a csapatunk 6 kilövéséből ötöt én produkáltam hatos meddel, egyet pedig az arty.

[ Szerkesztve ]

(#59158) rlazol válasza #43783936 (#59149) üzenetére


rlazol
addikt

köszönöm szépen!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59159) 04ahgy válasza Jolet (#59061) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Már hogy a fenébe ne létezne? Minél messzebb vagy, annál nagyobb területen szóródik a lövedék, akárhova is célzol. Minél messzebb vagy, annál kisebb a pen is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59160) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Tegnap beszereztem az E50M-et. Hát ez a tank valami brutálisan jó.
Most ezt sikerült összehoznom.


[Akit érdekel,itt a replay]

A végére azért betöltöttem az aranyat, de végül is nem lett volna indokolt. A Borsig, az arty, és az Obj704 anélkül is ment volna, de elég ideges voltam így is,nem hogy ezen gondolkodjak.

Csak ne lenne ilyen költséges a fenntartása. 30-40000 kreditet egy zúzósabb meccsen simán el lehet puffogtatni. És akkor még nem lett javítva.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#59161) vhw válasza mcwolf79 (#59160) üzenetére


vhw
addikt

30-40k csak lőszer? Hát nem kell vele goldot lőni... :N

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#59162) mcwolf79 válasza vhw (#59161) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem ,a sima is 1200 kredit.
Most először lőttem vele gold-ot (azt is elhibáztam :B ). 8 másodperces töltésidővel egy zúzósabb meccsen simán lövök 20-30-at is (85 %-os találati aránnyal). Szal hamar eldurrogtatok 30000-nyi kreditet.
Aranyat nem is nagyon használtam még ezzel. Minek? A 270-es pen mindenre elég,amire nem,azzal nem hadakozok szemtől-szembe, inkább megkerülöm/kicselezem ,ha tudom.

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#59163) Viktoár


Viktoár
addikt

Most nézzétek meg.:

3 csatából 3 ilyen volt.Az összes retardált gyökér a mi csapatunkba került.Mire elérek a kulcsfontosságú helyekre már 7:0 az ellenfélnek.

Ma megint mi van hogy ennyi hülye játszik? Középen megindul az egész csapat a zászló felé. :W

Üdv:Viktor

(#59164) Viktoár


Viktoár
addikt

Na alakul ez mostmár 5-ből 5 ilyen.Ez szándékos cumiztatás,nem hiszem el hogy véletlenül kerül egy csapatba ennyi fogyatékos.Tegnap kiegyensúlyozott volt az elosztás nem voltak ilyen 7:0-ás meg 15:2-es eredmények és összességében 65% körüli eredményt hoztam a kv1-el.

Ma "véletlenül" 0%. Tudom menjek másik tankkal,de komolyan ez a megoldás?

Ilyen játéksok,214 csatával a háta mögött.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#59165) sith7 válasza Viktoár (#59164) üzenetére


sith7
nagyúr

péntek van ... jön a hétvége

(#59166) vhw válasza mcwolf79 (#59162) üzenetére


vhw
addikt

30k kredit = 25 db lőszer
átlag dmg-vel ~9700 - még ha ennek csak a felét viszi be sebzésnek ténylegesen (ami azért már kissé trehány célzást feltételez) már akkor is közel nullára (+/- 10k) jöhet ki a számla a meccs végén - tank javítási költséggel.

Ez van... T10 nem a farmról szól, prem fiók nélkül meg végképp.
Ha közel minden lövésed kárt tesz és vigyázol a tankodra, akkor jöhet ki pluszban.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#59167) 04ahgy válasza Viktoár (#59164) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Attól, hogy itt siránkozol, nem lesz jobb!

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59168) 04ahgy válasza Angel1981 (#59136) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem is és igen is. A 8.8 patch-nél vezették be: ha Battle Hero kitüntetést szerzel, akármelyiket, akkor a nyertes csatáért járó XP-t, kreditet kapod vereségnél is. Régen egyben számolta, most külön. Tehát a fő oldalon a vesztes XP-t, kreditet írja, de a csata összesítő eredményeknél szerepelnek a pluszok, a "hősies védekezésért", de a tankászt az utóbbi, összesítettre adja. :D

Kicsit bonyolult, de szerintem nagyon is logikus így.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59169) Kean_Sorbo válasza Viktoár (#59164) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Tegyél már fel 5 replayt (de legyen inkább 10), hogy megnézhessük te mit produkálsz a pályán. Aztán eldöntjük, hogy mennyire szívatás az amire te azt mondod.
Én hajlandó vagyok megnézni, de komolyan!

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#59170) Angel1981 válasza 04ahgy (#59168) üzenetére


Angel1981
veterán

"Nem is és igen is. A 8.8 patch-nél vezették be: ha Battle Hero kitüntetést szerzel, akármelyiket, akkor a nyertes csatáért járó XP-t, kreditet kapod vereségnél is."

Igen, ezt kezdetektől tudtam.

"a fő oldalon a vesztes XP-t, kreditet írja, de a csata összesítő eredményeknél szerepelnek a pluszok, a "hősies védekezésért", de a tankászt az utóbbi, összesítettre adja"

Igen, valami ilyesmi lehet - azért kicsit zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#59171) athomi válasza Viktoár (#59164) üzenetére


athomi
veterán

Ezt te hogy képzeled el? Egyesek sz*p*ágra születnek, mások meg nem? Vagy van "A" és "B" hét? Mesélhetnél mert tényleg érdekelne... :)

(#59172) jr1994 válasza Kean_Sorbo (#59169) üzenetére


jr1994
addikt

Én is, unom már a sírást.
May no offense.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#59173) Diarmand válasza athomi (#59171) üzenetére


Diarmand
senior tag

Tudod ez úgy van, hogy az átlag alatti player mindig más hibáztat csak azért, mert nem tud nyerni. Az 'A' hét a kisszopók hete, a 'B' a nagyszopóké, a hétvége pedig a Felszopóké.

Természetesen akinek nem inge az átlag alattiság, az ne vegye magára ;)

(#59174) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na meglett a második Tank Ász-om

(#59175) #43783936 válasza Diarmand (#59173) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nemrég volt egy olyan napom, hogy egyszerűen minden sz@r volt.
Valahogy minden csata nyűgös volt, a csapatot pillanatok alatt ledarálták.
Csak a nap végén döbbentem le, hogy 60% feletti wr-em volt.
Valahogy a negatív dolgok jobban feltűnnek.

(#59176) 04ahgy válasza GaburroSan (#59174) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Túlzásba viszed. Vagy ez a sok tankász az ára más játékosok szopóágának. ;] Szégyelld magad! :D

Egyébként szép, nagyon szép.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59177) Szepi1979 válasza Diarmand (#59173) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Röhögök az aláírásodon. Megjegyzem nincs TOG a garázsomban de örülök ha a játékban látom bármelyik oldalon harcol is. Mindig felvidít, aki azzal lép be a játékba az pedig egy pár percig sztárnak érezheti magát.

“ nem kell mindig nyerni “

(#59178) Remus389 válasza #43783936 (#59175) üzenetére


Remus389
veterán

Valahogy a negatív dolgok jobban feltűnnek. így van, például a frag lopást is sokan mondják

lehet előfordul, de a fel sem tűnik ha mással csinálják (így kompenzálódik értelemszerűen)

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#59179) jr1994 válasza GaburroSan (#59174) üzenetére


jr1994
addikt

Grat! :C Szép kör, ráadásul úgy hogy jó pár lövést be sem adott.

Ha van rá alkalmad, mindig ennyiszer lősz direkt lánctalpat az ellenségnek vagy most csak azért csináltad így mert sok arty volt mindkét oldalon?

Ja, és Malinovkán biztos ki fogom próbálni ezt az útvonalat is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#59180) superfly2 válasza Diarmand (#59145) üzenetére


superfly2
tag

Köszi a kis jellemzést :R
Várom már (de még csak a wz-120-nál járok sajna) bár az STB-1et nem hiszem hogy lekörözné :D

(#59181) sith7 válasza GaburroSan (#59174) üzenetére


sith7
nagyúr

GG :C

(#59182) #43783936 válasza Remus389 (#59178) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma két hellcat nézte csorgó nyállal. lövésre készen, amíg az ellen utolsó tankját, egy full hp-s T34-et SP-vel szétlövöm.
Rettenetesen felháborodtak, amikor az utolsó előtti lövésem előtt beálltam eléjük, hogy ha már szétlőttem, akkor a kill is az enyém legyen.
Mérgükben belém is lőttek.
Annyi agyuk nem volt, hogy egyszerűen kikerüljenek amíg töltök. :D

(#59183) remington2 válasza Szepi1979 (#59177) üzenetére


remington2
senior tag

Jah, aztán szarrá lövik :D de legalább van hp bőven, jut mindenkinek egy darabka TOG.

off btw szerintem egészen hihetetlen, hogy altív moderátori jelenlét ellenére ott virít az az aláírás, és az előzményeket sem moderálták.

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#59184) Viktoár


Viktoár
addikt

Látom ide megint csak a profik írhatnak és azok is csak a tank ászos köreiket teszik be és egymás vállát veregetik hogy milyen király legények.. :DDD

Sohasem írtam hogy jó játékos vagyok,beraktam képeket is többször hogy milyen low playerek vannak a csapatban és mire odaérek már többszörös a túlerő. :U A képeken rajta van az is amit én tudtam produkálni,nem titok.Nincs kisatírozva vagy eltakarva a nevem (mint egyeseknek) és a stat oldalakon is meglehet nézni a szerény eredményeimet. :)

Gratulálok a sokadik acc-os profiknak de még mindig nem 100%-osak úgyhogy ideje egy másikat kreálni. :C

És igenis van szopóág akár elismeritek akár nem.Különben a fél társaság 100%-os lenne mert ők egyedül érnek annyit mint a másik 15 játékos és képesek egyedül megnyerni a csatát. :C

Mivel én nem vagyok ilyen überkirály ezért nekem számít hogy a csapat mit tesz hozzá a játékhoz és bizony a sok retardált nullás vagy egylövéses gyíkot hibáztatom a vereség miatt. :K

Üdv:Viktor

(#59185) Bingisz válasza Viktoár (#59184) üzenetére


Bingisz
addikt

Ha nem érted a játék mechanikáját, akkor hogyan állítasz olyanokat, hogy meggyőződésed, hogy van szopóág?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59186) Angel1981 válasza Viktoár (#59184) üzenetére


Angel1981
veterán

Nem erről van szó, hanem arról, hogy pl. az olyan hsz-ek, mint a #59163, nyugodtan mehetnének az OFF topikba, mert a PH!-s játékosközösség tudását nem gyarapítják - amiről pl. ennek a topiknak szólnia kéne.

Amennyiben pedig azt nevezzük szopóágnak, hogy az ember 8-10 csatán keresztül csak veszít, akkor igen, valóban létezik, de egyrészt ugyanúgy létezik ennek az ellenkezője is (8-10 győzelem zsinórban), másrészt ha az ember igyekszik jól teljesíteni, akkor ezek a vereségsorozatok sem zavarják annyira.

[ Szerkesztve ]

(#59187) unravel válasza 04ahgy (#59167) üzenetére


unravel
őstag

Belép egy csatába, addig pásztázik a szemeivel amíg talál valami jó sírnivalót. :) Jobb lenne azt figyelni, hogy kit lehetne sebezni.

¯\_(ツ)_/¯

(#59188) mcwolf79 válasza Angel1981 (#59186) üzenetére


mcwolf79
veterán

+1

Én ha látom,hogy full retardált a csapat akkor is megpróbálok minél több sebzést kiosztani,esetleg kilőni néhány tankot.
Olyan meg sem fordulna a fejemben,amit 1-2 gyökér csinál, hogy látja, hogy paradicsom a csapat,esetleg low tier-ben van, ezért bánatában vízbe fojtja magát. Az ilyenekről kb. ugyanaz a véleményem,mint azokról,akik "poénból" behoznak ultra-low tier-es gépeket szakaszban. Mit mondjak, hülyére szoktam magam röhögni azon, hogy egy hasznos játékos helyére behoznak full haszontalan játékosokat :W

Mellesleg az ilyenek miatt én már rég nem használom az XVM-et.
Nem azt mondom,az értékelő képernyőnél én is sokszor fogom a fejem, mikor top tier-es tankok 0 sebzéssel elhaláloznak,vagy esetleg végigkempelik a csatát, míg a csapat el nem vérzik. De meccs közben csak a minél jobb teljesítményre figyelek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#59189) jr1994 válasza Viktoár (#59184) üzenetére


jr1994
addikt

Nyilván vannak olyan csaták amikor a csapatot elsöpri az ellenség, és olyan is van amikor ez fordítva történik. Aki egy kicsit is komolyan veszi a játékot, annyit tud csinálni hogy megtesz minden tőle telhetőt. Hogy vesztes csatában 4 helyett 5-6 sebzést visz be, győzelemnél meg persze alapból sokkal jobb érzés, kicsit megerőlteted magad és 7 helyett 10 sebzésed lesz. Persze ez csak egy példa, tanktól meg az egyedi helyzettől is függ. De lehet hogy kulcsfontosságú pillanatokban sikerül átlendíteni a csapatot a holtponton és épp ez fordítja meg a csatát.

És én sem vagyok profi, tegnap épp örültem a fejemnek hogy zöld színűre változott a nevem az új accban az xvm szerint :))

(#59188) mcwolf79: az xvm százalékos esélylatolgató funkcióját tessék mindenkinek elfelejteni! Semmi értelme! Amikor a 70%-os csatát bukjuk, a 30%-osat meg megnyerjük csak röhögök rajta. Egyébként hogy lehet kikapcsolni azt a részét? :B

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#59190) Jolet válasza GaburroSan (#59174) üzenetére


Jolet
őstag

grat.
marha mázlid volt az elején, hogy maradt támogatásod és a sok idióta meg kiment eléjük

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59191) #43783936 válasza Viktoár (#59184) üzenetére


#43783936
törölt tag

A szopóág képlete:
(MM+RNG+fáradtság+játékostársak hülyesége+dekoncentráció+hangulat+görcsös eredményorientáltság)*fruszráltság.

Én már csak szórakozom ezen, és azon röhögök, hogy még nálam is nagyobb nyomik vannak.
Mellesleg, én nemhogy pró nem vagyok, de még csak most fogok bezöldülni.
Engem ez nem zavar. :))

Gyanítom, hogy nem sokan vannak itt a fórumon rajtam kívül olyanok, akik lőttek már valódi tankra, még akkor is, ha csak egy t-55-ös az. :DD

(#59192) emre válasza Viktoár (#59184) üzenetére


emre
veterán

Írhatnak mások is, de ha valaki nem ért hozzá azt sehol nem veszik komolyan.

cry more pls.... ;]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#59194) mcwolf79 válasza jr1994 (#59189) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én [ezt] raktam fel. Ez jelzi a kiosztott sebzést, a minimap-on a távolságokat.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#59195) superfly2 válasza jr1994 (#59189) üzenetére


superfly2
tag

"De lehet hogy kulcsfontosságú pillanatokban sikerül átlendíteni a csapatot a holtponton és épp ez fordítja meg a csatát."
Ez így van! :K
2 replayt is tudnék küldeni ahol a bukó csatát visszahoztuk :DD

(#59196) ddt500hu válasza mcwolf79 (#59188) üzenetére


ddt500hu
veterán

Az xvm-nek egy haszna van. Látom amikor a full tomato kezdi a csata elején szidni az MM-et, a noobokat stb. Jól le lehet oltani. ;]

Viktoár: Nem tudom mit akarsz most indultam el a 110E3/4 ágán tier 4-nél tartok és minden csata full piros sőt értékelés nélküli emberekkel van tele. Ezektől nem lehet mit várni.
Örülni kell neki és be kell gyűjteni a 6 killt.

(#59197) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Összegyűjtöttem nagyjából miket szeretnék kipróbálni a játékban, amire nagyon kíváncsi lennék..

TD: WT auf E100, FV215b 183, Jg.pz. E100, T110 E3- E4, Obj. 268. Melyik jobb E3 vagy E4?

Heavy: FV215b, T57, IS7, E100 ( E100 ra már csak kredit kellene. )

Arty: T92, BC

Med: Leo. 1, T62A, Obj. 140

Ezekről vélemény? Érdemes mind kifejleszteni? Vagy van ellenvélemény? Vagy esetleg volna még jó tank amit ki lehetne fejleszteni? Tudom kicsit durván sok idő. Nekem ez sok év, mert ugye annyira nagy gamer nem vagyok.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#59198) xenom0rph válasza SSJmeszes (#59197) üzenetére


xenom0rph
őstag

FV heavyre már nem lesz időd mert kiveszik. Én a T57-et húznám elsőként

halahala

(#59199) Jolet válasza SSJmeszes (#59197) üzenetére


Jolet
őstag

javaslom a tesztszervert...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59200) psycroptic válasza SSJmeszes (#59197) üzenetére


psycroptic
őstag

Egyébként most fut a tesztszerver. Ha nem vagy rest, akkor mindet ki tudod próbálni ingyen és bérmentve... ;)

PSNID: Tomy83PS

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.