Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59902) rlazol válasza #43783936 (#59894) üzenetére


rlazol
addikt

a csigaszem+az álcaháló meglesz (főleg, h tudom, le tudom szedni, ha eladom), de a töltésgyorsító +10%-a ennyit jelent, amikor 4.1 a töltésidő?
felderítőként mindig gyorsan kinyírnak. :( gondolom, ha meglesz az említett felszerlés, az is hatékonyabb lesz.
AMúgy mitől függ, h mit spotol be a járgány? hogy merre nézek?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59904) #43783936 válasza rlazol (#59902) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem BIA képességgel és töltésgyorsítóval 3,71 alatt tölt be.
Mivel kicsi a sebzése, azért a percenkénti sebzésre kell játszani.
Volt már nem egy olyan csatám, hogy az első 3-4 percben elhullottam, de azalatt pont összelőttem egy "Nagy kalibert". Gyakorlatilag ráragadt az ujjam a tűzgombra, és lőttem amíg szét nem kapták a tankom. :D

A spot a látótávodtól függ, illetve az ellen álcaértékétől.
Külön álcaérték van álló, mozgó és tüzelő tankra
Egy T29 álcjája egy tízemeletes házéval vetekszik, ezért hiába van rápakolva festés és háló, messziről kiszúrni.
Egy mozdulatlan minden álcával ellátott Hellcatet, e-25-öt vagy Borsigot lehet hogy csak akkor fogsz észrevenni, amikor gyanútlanul nekiütközöl
Nem számít hogy merre nézel, körkörösen spottolsz.

[ Szerkesztve ]

(#59932) tiv83us válasza wigo70 (#59929) üzenetére


tiv83us
veterán

Jakuu: Legyszi mellozd az otvar hangnemet es a szemelyeskedest, mar van eleg az adatlapodon, hogy legkozelebb valaki kirepitsen. Thx!

A tobbiek meg fogadjak meg azt, amit valaki mar fentebb irt, ne etessetek a trollt.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#59933) Jolet


Jolet
őstag

oké... hagy éhezzen

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59934) wigo70 válasza tiv83us (#59932) üzenetére


wigo70
tag

már megbocsáss,de én nem látok sem ótvar hangnemet,sem személyeskedést.a kedves fórumozótól akartam megtudni,hogy mire ilyen büszke,talán támassza alá valamivel.az adatlapomon eddig 1 figyelmeztetés volt eddig,mert nem kellett volna adó és vámügyekben érdeklődnöm.de ha ennyiért kitiltás jár,hát megérdemlem.

[ Szerkesztve ]

(#59935) sebijani1982 válasza wigo70 (#59934) üzenetére


sebijani1982
senior tag

Wigo szerintem az avatarod miatt félre kattintott a moderátor.

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#59936) tiv83us válasza wigo70 (#59934) üzenetére


tiv83us
veterán

Jah, en b@sztam el, szorri. Termeszetesen nem neked szol, ebben a topikban felreklattyoltam, de a figyelmeztetes a Jakuu lapjara lett vesve.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#59937) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Azért a számok nem támasztják alá az állításait. Azt mondja 44 csatát vesztett egyhuzamban a 13 90-el, majd belinkeli "magát" ahol van összesen 168 csatája a ezzel a tankkal és 66,67%-os WR-je. Ha ebből levesszük azt a 44 vereséget akkor elméletileg 90%-os WR-je volt. Hihető. :C

(#59938) Drenadar válasza ddt500hu (#59937) üzenetére


Drenadar
veterán

matematikailag ez hogy jön ki nálad? lehet még nagyon korán van de érdekelne a százalékszámítás szerinted hogy is működik :)

szerintem 168-nak a 90%-a 152 körül van...

(#59939) tytyty válasza Drenadar (#59938) üzenetére


tytyty
tag

Korán van.
168*0,6667=112
168-44=124
112/124=0,9

(#59940) Drenadar válasza tytyty (#59939) üzenetére


Drenadar
veterán

hogy te mit írsz azt nem tudom :D

jah értem az alap problémát nem értettem és rosszul értelmeztem :D bocsi!

[ Szerkesztve ]

(#59942) mynames


mynames
senior tag

Imádom a MM rendszert:

Az ellnefélnél csak tier 8, nálunk pedig alul 1 db t5, 1 db t6, és 2 db t7...Ez volt tegnap az első és utolsó kör amit mentem. Biztos , hogy ezek után nem fogok annyit játszani ezzel a játékkal, mert ez sajnos nagyon sokszor előfordul. Nem értem miért nem lehet normális MM system-et írni..

(hogy tudok, úgy képet tenni, hogy ha ráhúzom az egeret akk. kattra nagyban feljöjjön?)

[ Szerkesztve ]

(#59944) ddt500hu válasza #40993792 (#59943) üzenetére


ddt500hu
veterán

:C

(#59945) mynames


mynames
senior tag

Lejárt az idő limit.

Fenti screenshoothoz annyit fűznék még , hozzá , hogy érdemes megnézni azt is , hogy az említett aránytalanság majd összességében majd 3000 HP hátránnyal járt számunkra...

Miután elpattant bennem valami dobtam egy ticket-et screenshoottal, melyre az alábbi választ kaptam:

"I'm sorry to hear that you're confused about the matchmaking and I hope that our two support article will explain what's going on:
https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/314/18/
https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/388/18/

As you can see it's not based on same tier, it is based on points which can vary depends on the tanks that are in the match. And there is always a possibility that there are some moments when there is (B)slightly unbalance(/B) due to the waiting queue etc. So your screenshot is showing that there is no mistake and if you have suggestions to the matchmaker, please use the forum so we get the feedback from other players as well.

If there is anything else, we might help you with, feel free to contact us again."

A WG szerint ez slightly unbalance! :W :DDD :C

[ Szerkesztve ]

(#59946) Bingisz válasza #40993792 (#59943) üzenetére


Bingisz
addikt

:R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59947) tigerk


tigerk
tag

Hali
Jó kis reggel indító kör.Igaz nem csináltam mást csak lőttem egy helyben de ebben az esetben nem is lehetett volna mást csinálni:D bár a typenak nem a kemp a fő stílusa de erre is jó.
Kritikát várok hátha tanulok valami újat.
A legénység újraképzés most nem akciós ugye?
Reggeli jó kör:


[replay]

[ Szerkesztve ]

(#59948) rlazol válasza #43783936 (#59904) üzenetére


rlazol
addikt

Értem. A töltésgyorsítót átgondolom, mert rohadtul drága ahhoz képest, h 0.4 mp hoz és nem tudom ingyen levenni. az álcahálót, festést, csigaszemet megvettem. Hogy szerelem fel a csigaszemet?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59950) Simulacrum válasza ddt500hu (#59937) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Vásárolt accountnak tűnik a folyamatosan csökkenő wn8 miatt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.