Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59251) szalai56 válasza #43783936 (#59191) üzenetére


szalai56
senior tag

Én beállnék a sorba (toronylövész voltam PSZH-n és BMP-n) :P Még irányított rakétát is lőttem a BMP-vel.

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#59252) Simi37


Simi37
őstag

Teszten kipróbáltam az FV215b-t érdekes tank. Csak sajnos nem tudom felmérni az erejét 10/10 bukás 0-15től 2-15 eredményekkel ha van kill az az enyém. De meglepődtem mikor a T11E04 hasát 3/3 lövés/találatból nem vitte be a 259 pen :F
Viszont az oldala pattogtatós :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#59253) Viktoár


Viktoár
addikt

Rendben van,befejeztem a szopóág témát.

Szóljon mellettem hogy én a magam részéről megint megtettem amit tudtam de ismét kevés volt.
Szóltam a t-34-nek hogy menjen a bázisra mert egy 3x hp-s BDR foglal és én lassú vagyok nem érek vissza.

Nem,inkább elment az artyt levadászni.Simán nyerhettünk volna ha nem hagyja hogy elfoglalják a bázist. :(

Üdv:Viktor

(#59254) Jakuu


Jakuu
őstag

8 kill tier 7ben t5-el az szar ? :P Bizgisz te miert haltal meg ilyen hamar ? :PPP

(#59255) Bad Pritt válasza xenom0rph (#59242) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Igazából vagy 2 hónapig nem vettem meg, pedig ki volt fejlesztve, mert azt gondoltam nem kell. Aztán kicsit emguntam a Conquerort és megvettem, nagyot csalódtam, először negatívan, aztán pozitív értelemben, mert tényleg monszter. Nem mondom, hogy sajnálom, hogy lecserélik, de mindenképpen színes folt volt a 10-esek között.
Totál nem találom már azt az FTR cikket, ami erről írt, de annyi a lényeg, hogy le lesz cserélve a 10-es med és heavy is. Amit hírbe hoztak az valamelyik Chieftain prototípus és a Vickers MBT. Obviously, mivel a Vickers nem lehet heavy, ezért a Chieftain jönne az FV215b helyére.
Ez azért sem lenne hülyeség, mert volt olyan korai Chieftain prototípus, amibe gyengébb motort raktak, mert a fegyver- és tűzvezetőrendszerrel kísérleteztek akkor még csak, az kb egy IS-7-szerűség lenne, lapos, kicsi, hosszúkás toronnyal, 120-as ágyúval.

Amúgy az én lelkesedésemből nem érdemes kiindulni, mert a cikk első fele arról szólt, hogy gyenge statjai vannak mindkettőnek és lehetséges a csere. Megerősítve asszem nem lett, de egy jó ideje nem figyelem már a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59256) Viktoár válasza Jakuu (#59254) üzenetére


Viktoár
addikt

Az attól is függ hogy mennyit sebeztél.Ha csak elloptad a killeket akkor hiába a 8 kill,kevés a sebzés ergo nem sokat tettél le az asztalra. :)

Üdv:Viktor

(#59257) Jakuu válasza Viktoár (#59256) üzenetére


Jakuu
őstag

Nos az elmult 4 csatam t5-el
1839
1385
1396
1683 dmg

Dontsd el hogy tortent. :P Es meg egy valami a tank egy loveses a t7tankoknak, tehat 8 killel valoszinuleg nem tettem semmit le az asztalra. LOL

[ Szerkesztve ]

(#59258) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

"Küldetés teljesítve! Jutalom:
Prémium időtartam hozzáadva: 2
Jármű hozzáadva: T26E4 SuperPershing
Férőhelyek hozzáadva: 1"

Végre meglett... :DDD :C :))

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59259) Jakuu válasza Viktoár (#59256) üzenetére


Jakuu
őstag

Picsbe a kovetkezo csak 1252 lett :P

(#59260) Bingisz válasza Jakuu (#59254) üzenetére


Bingisz
addikt

Már megint hol haltam meg ilyen hamar?
Kb. 1 órája civ5-özök. Tier 7-ben meg csak a T23E3-al játszottam, de ott nem emlékszek olyan csatára, ahol tier 5 ölt 8-at. De mutass print screent.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59261) Jakuu válasza Bingisz (#59260) üzenetére


Jakuu
őstag

Te sose mlekszel ugye smmire :P
Mint ahogy civ5-zol de , jatszottal T23E3-al es az uzenet meg egy oras :P

[ Szerkesztve ]

(#59262) mrszitya válasza 04ahgy (#59258) üzenetére


mrszitya
senior tag

Grat! Nekem is most lesz meg rövidesen, még 20k-t kell összelapátolnom a japán ágon. :)

(#59263) 04ahgy válasza mrszitya (#59262) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Melyik tank(ok)kal húzod?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59264) Bingisz válasza Jakuu (#59261) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát, hogy 8-at nem öltél az biztos. Főleg nem tier 5-el. Még szerencse, hogy elmentem a replayeket.
Azontúl 18:43-kor volt az utolsó csatám T23E3-al, utána CW volt. :U

De mesélj még kérlek.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59267) mrszitya válasza 04ahgy (#59263) üzenetére


mrszitya
senior tag

Chi-He és Chi-Nu-val, bár a végét már szerintem a Chi-To-val fogom befejezni. Pár ezer xp kell még rá.
Azért is örülök ennek a küldetésnek, mert így "kényszerből" minden nemzetnél szépet léphet előre meglehetősen rövid idő alatt az ember. Nem volt egyszerű, kis tier néhagyakran' elég szörnyű (nekem legalábbis)... :)

[ Szerkesztve ]

(#59271) 04ahgy válasza mrszitya (#59267) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az angol ágnak négyesekkel indultam neki. Matilda és Covenanter. Szörnyű volt, a végét Cérnavarróval fejeztem be. A Ke-Ho és a Chi-He is a japán ágon rettenetes volt, ott a Chi-Nu-val már jobb lett.

Tier4-ben a nyert körök sem hemzsegtek az XP-től, Tier8-ban az ezer XP feletti kör azért szinte mindig sikerül (ha nyer a csapat).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#59272) Patrick76496 válasza vhw (#59244) üzenetére


Patrick76496
őstag

Ettől függetlenül még berakhatna, max akkor csak T7-es tankok lennének mindkét oldalon, annyival több sebzés. De nem értem miért kell megvárni az MM-nek, hogy itt is meglegyen a 15 ember/csapat, 9.0 teszten olyan szépen működött a HB mód 6-7-8 tankkal is csapatonként.

Valami csinálni kellene, hogy az emberek szívesebben játsszanak T5-ös tankkal HB-ban (vagy hogy egyáltalán játsszanak történelmi csatát). Ez így nem állapot, hogy egy kört sem lehet menni, még csúcsidőben sem, pedig ez egy tök jó játékmód lenne. Kíváncsi vagyok, milyen lesz a HB, ha a tankok külön adatokkal működnek majd.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#59275) Viktoár


Viktoár
addikt

Ez a crusader sp hátrafelé miért mozog gyorsabban mint előre? :D

Üdv:Viktor

(#59276) Bad Pritt válasza Viktoár (#59275) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mert rák az aszcendense.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59277) Bingisz válasza Jakuu (#59274) üzenetére


Bingisz
addikt

Egy szóval nem mondtam, hogy nem haltam meg korán. Elég sz@r köröm volt, nem gondoltam, hogy feljön a T29 is még a hegyre. A 8 killre én azt hittem, hogy arra körre írtad, mert abba a hsz.-be írtad minden előzmény nélkül.
Frosty24-et meg továbbra sem érem el, pedig remélem, hogy neki megvan a replay.

Írogathatod még a gondolataidat, szívesen válaszolok rá, csak ha lehet kicsit egyértelműbben, tagoltabban, mert nehezemre esik az értelmezésük.

Amúgy itt az utolsó mai köröm T23E3-al, amiben korán haltam, lehet tippelgetni, hogy ki ez a kis troll.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59278) PR0JECTNR56 válasza Viktoár (#59275) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ha ránézel is kitalálható, a löveg alapállapotban hátrafelé van felszerelve (a cső a motor burkolat irányába néz), tehát pont megcserélődik az előre-hátra vezérlés ebben az esetben.

(#59276) HáGé: :DDD

(#59274) Jakuu: Az rendben van, ha véleményt nyilvánítasz, de a jövőben tedd ezt több tisztelettel és kevesebb trollkodással, ha kérhetném.

[ Szerkesztve ]

(#59279) Viktoár válasza PR0JECTNR56 (#59278) üzenetére


Viktoár
addikt

Az rendben van hogy előre tették a löveget,de mi az oka?Milyen mérnöki apropóból?

Üdv:Viktor

(#59281) Tuco Ramirez válasza szalai56 (#59251) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

Én T-72-vel lőttem anno. Belülről egyébként tényleg olyan tompa puffanás hangja van az ágyúnak mint amit a 9.1-ben akarnak behozni a játékba.

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#59282) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

szavasztok!

ez most valami bug, vagy még mindig tart valami akció, ami miatt minden győztes csatáért megkapom a 2x szorzót? (ami csak ez elsőért járna)

(#59283) sith7 válasza GeneraL_XTX (#59282) üzenetére


sith7
nagyúr

hétvégi event, minden győztes csata 2x XP :)

(#59284) GeneraL_XTX válasza sith7 (#59283) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

jó, csak múlt 7végén is ez volt, hétköznap most nem játszottam, csak furcsa volt :D Azt hittem már nekem ragadt bent valami :B

(#59285) Diarmand


Diarmand
senior tag

Azt mondjátok meg nekem, hogy miért csinálja azt sok player hogy csak akkor javítja meg a láncát, mikor már csak egy lövésnyi hp-ja van? Megyek az SP-vel, leláncolok egy Caernarvont úgy, hogy nem tud rám visszaőni. Sebzem, láncolom, sebzem láncolom, majd a legutolsó lövés előtt úgy dönt megjavítja és visszabújik. Rengetegszer láttam már ezt és nem tudom ennek mi értelme...

(#59286) sith7 válasza GeneraL_XTX (#59284) üzenetére


sith7
nagyúr

:N , megint ez van

(#59287) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Még azt mondjátok meg nekem, hogy miért van az, hogy ugyanaz a löveg az egyik tankon lassabban tölt be, mint a másikon?

Most raktam fel a Panther2-re a Tiger 1 top lövegét, de amíg a Tiger-en az 5,79 másodperc alatt tölt be addig a Panther majd 6,4x másodperc alatt :(

Mindkét tankon 100% a legénység és töltésgyorsító is alap. Sőt, a pantheren még venti is van, tehát a legénységnek van +5% képességpontja is.

(#59288) psycroptic válasza GeneraL_XTX (#59287) üzenetére


psycroptic
őstag

Lehet, hogy a pantherII-ben lassabban tud mozogni a töltő(szűkebb a hely), mint a tigrincsben... :)

PSNID: Tomy83PS

(#59289) Remus389 válasza psycroptic (#59288) üzenetére


Remus389
veterán

vagy nem olyan kigyúrt

ugyanaz a személy? :U

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#59290) Patrick76496 válasza GeneraL_XTX (#59287) üzenetére


Patrick76496
őstag

A balansz miatt. Ez így teljesen normális.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#59291) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Mekkora kocsog.. Nem is lehet venni SMS el prém fiókot, csak aranyat?! Az meg, meg sem éri SMS ben.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#59292) psycroptic válasza SSJmeszes (#59291) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha jól vélekszem prémium fiókot eddig is csak aranyért lehetett venni. Vagy várjál nem is. Volt olyan, hogy fizettél kaptál 30 nap prémet plusz aranyat? Régen nem vettem már.

PSNID: Tomy83PS

(#59293) PR0JECTNR56 válasza Viktoár (#59279) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem ismerem a jármű történetét, csak annyit tudok róla, hogy kísérleti jelleggel tették rá eredetileg az 5.5 inches löveget. Ugyanakkor a jármű egyensúlyának megőrzése és az orrnehéz kialakítás elkerülése lehetett a cél a löveg súlya és mérete miatt. Hasonló nyomvonalon tervezett konstrukció volt az Archer páncélvadász.

Az orrnehéz kialakítás egyébként sok problémát okozott anno a németeknek is, lásd a késői gyártású Jagdpanzer IV L/70 Vomag által gyártott variánsa esetében (ez van benne a WoT-ban is), a görgők közül az első kettő mindkét oldalon teljesen acél és utána jönnek a gumírozott külsővel rendelkező görgők. Mivel itt vezették be az L/70-es löveget a megnőtt csőhossz és súly miatt túl nagy terhelés jutott az első gumírozott görgőkre és ezért kellett teljesen acél konstrukciót használni helyette. Más tankok késői gyártású variánsainál, (pl. Tiger I késői, Panther G késői), a nyersanyaghiány is közrejátszott abban, hogy mellőzzék a gumírozott görgőket. És végül egy kép a fentebb említett Jagdpanzer IV variánsról és az acélgörgőkről:

[ Szerkesztve ]

(#59294) SSJmeszes válasza psycroptic (#59292) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

"Volt olyan, hogy fizettél kaptál 30 nap prémet plusz aranyat?"

Igen ilyen is volt. Lehet rosszul emlékeszem, hogy lehetett prém fiókot venni és én is anno aranyból váltottam ki. De ez most jelenleg egyáltalán nem éri meg SMS formájában.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#59295) #43783936 válasza SSJmeszes (#59294) üzenetére


#43783936
törölt tag

kb. 6000 forintért lehet venni 3500 aranyat és 30 nap prémet.
2 perc megcsinálni egy paypal accot, és azzal kényelmesen ki lehet fizetni.

(#59296) Viktoár válasza PR0JECTNR56 (#59293) üzenetére


Viktoár
addikt

Na ennek utánaolvasok mert az ilyen dolgok érdekesek számomra,köszi.

Üdv:Viktor

(#59298) Joe.36


Joe.36
addikt

Üdv.

Most lett meg a WTE-100 am. Mi az ajánlott 3 felszerelés ?

És a legénységnek a 3 skill ? 2 skill 100 százalékon, 1 skill 50 százalékon.

Joe

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#59299) jr1994 válasza Joe.36 (#59298) üzenetére


jr1994
addikt

Nekem pár napja lett meg. Felszerelés: szuper repesz páncél, álcaháló, periszkóp. Jobb híján ezeket tudtam rátenni.

Legénységen BiA, 6. érzék, javítás, pillanatkép, sima utazás, biztonságos elhelyezés, másik töltőn majd adrenalin roham lesz, ilyesmik.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#59300) vJokka válasza Joe.36 (#59298) üzenetére


vJokka
aktív tag

Én még csak teszten játszottam vele, de spall liner-t és bino-t tuti tennék rá. A célzási ideje brutális, szóval a 3. felszerelés már ízlés kérdése. QB videójában [link] célzásgyorsító van fent.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.