Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59202) SSJmeszes válasza xenom0rph (#59198) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

És mi lesz az FV heavy helyett?

Köszi srácok! Meddig megy a teszt szerver?

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#59203) unravel


unravel
őstag

Kérek szépen tesztszerver elérhetőséget. Köszönöm.

¯\_(ツ)_/¯

(#59204) Angel1981 válasza mcwolf79 (#59188) üzenetére


Angel1981
veterán

"Mellesleg az ilyenek miatt én már rég nem használom az XVM-et."

Megértem, én sose használtam pont emiatt, mert tudom magamról, hogy többet ártana, mint használna.
Elismerésem azoknak, akik az XVM-nek csak az előnyeit tudják kamatoztatni!

" Az ilyenekről kb. ugyanaz a véleményem,mint azokról,akik "poénból" behoznak ultra-low tier-es gépeket szakaszban."

Azt viszont tényleg nem értem, hogy a WG miért nem kezd valamit a troll platoonokkal, szerintem kb. 1 óra lenne cakk-pakk leprogramozni, de lehet, hogy sokat mondtam!

#59191 Mogyesz75: jó az a képlet! :))

[ Szerkesztve ]

(#59205) psycroptic válasza unravel (#59203) üzenetére


psycroptic
őstag

Tesztklienstelepítő.

PSNID: Tomy83PS

(#59206) xenom0rph válasza unravel (#59203) üzenetére


xenom0rph
őstag

[link]

szívesen

halahala

(#59207) Enzolord válasza Angel1981 (#59204) üzenetére


Enzolord
addikt

Azon változtatni fognak, hogy ne tudjanak trollok bemenni platoonba, legalább is a fesztiválon ezt mondták, hogy ez tervben van...
(#59197) SSJmeszes

TD:
WT auf E100, Remek TD nerf után is halálos tud lenni, bár mindenki őt lövi repesszel, amint meglátják...

FV215b 183, Egy Istencsászárkirály dög, ha van rá kredited egy tier 10es T18.. Én imádom

Jg.pz. E100, Kredit hiányzik rá, ha el tudod dugni az alját, akkor nagyon állat..

T110 E3- E4 T110E4 a forgó tornya miatt, de sajnos rommá nerfelték a kezdetek óta ezt is, E3 kemény front, de ez sem a régi már...

Obj. 268. Nerf után 2 csatával eladtam, kiherélték ezt a TD-t, pedig király volt régen..

Heavy: FV215b, Ilyenem nem volt még, haveromnak van, annyira nem kedveli, bár az ágyú nagyon jó..

T57, Jó kezekben halálosztó, remek vas..

IS7, Szemből kemény, az ágyú nagyot üt Heavy szinten bár nem a legpontosabb...

E100 ( E100 ra már csak kredit kellene. ) Arannyal nagyon jó kis tank, a nagy ágyúnak a penje kicsi tier szinten,

Arty: T92, BC Artyk nincsenek..

Med: Leo. 1, T62A, Obj. 140 a két orosz majdnem uaz, a 140 picit talán jobb

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#59208) jahrn válasza SSJmeszes (#59202) üzenetére


jahrn
senior tag

FV4201 lessz helyette 99.9% valoszinuseggel. Persze ne varj csodakat, a Chieftain proto (meg a korai verziok) nem volt az az uber monsta mint a kesobbi valtozatai.

[ Szerkesztve ]

(#59209) Dryman


Dryman
aktív tag

mekkora sávszélességű net kell a játékhoz?
Az új melóhelyen időm az lenne, de itt a világvégén csak egy szakadt adsl van 2,2mbit le, 538kbit meg fel paraméterekkel....azt hiszem ezért nem érdemes még kipróbálásra sem bevinnem egy játékos gépet... :(
Ugye jól gondolom hogy ez édeskevés...mármint sávszélben....

(#59210) Angel1981 válasza jahrn (#59208) üzenetére


Angel1981
veterán

Persze, a történelmi Chieftain nem kerülhet be, mert az már inkább T11-es vas, de remélem, az FV4202-nél erősebb lesz, mert sokak véleménye szerint a leggyengébb T10-es med, és nagy valószínűséggel mégis az lesz az első T10-es medem. :))

(#59211) picur10 válasza Dryman (#59209) üzenetére


picur10
aktív tag

A gépigénynél le van írva a sávszél is:
Min: 256 kbs
Ajánlott: 1 Mbs

(#59212) Antonius1978 válasza GaburroSan (#59154) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hogy a fenebe sikerult annyi TP-t szerezned ? Az gondoltam hogy kedvelni fogom a tankot, de nem eleg mozgekony, szembol gyenge a pancel, egyedul a torony er valamit, de a kiterithetoseg miatt nem tudtam jol hasznalni.
Ugy dontottem atterek a felderito agra - a 6os felderito megvan, azzal es a 6os kozepessel szedtem ossze a kinai 100 ezret az IS-6-ra, a T34-1 legenyei alcaval mennek a 6os felderitobe, a 6os felderito legenyseget meg atteszem az IS-2-be ha majd meg tudom venni.

(#59213) psycroptic válasza Dryman (#59209) üzenetére


psycroptic
őstag

Szerintem elég csak stabil legyen és ne ingadozzon.

PSNID: Tomy83PS

(#59214) cabal válasza #43783936 (#59191) üzenetére


cabal
tag

Én lőttem. Sorozatvetővel. :)) (Azaz nem is én lőttem, én csak a felderítő voltam.)

''A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.'' /Hofi/

(#59215) rlazol


rlazol
addikt

Sziasztok!

Panther II vonalon (most vk.30.01 -nél) milyen képességeket érdemes adni a legénység egyes tagjainak?

köszi

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59216) psycroptic válasza rlazol (#59215) üzenetére


psycroptic
őstag

Tessék egy kis statisztika! A zárójelben lévőt az unikumok adják.

PSNID: Tomy83PS

(#59217) rlazol válasza psycroptic (#59216) üzenetére


rlazol
addikt

nem egészen értem. Mi derül ki abból, h 38% használja az adott képességet? :F

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59218) psycroptic válasza rlazol (#59217) üzenetére


psycroptic
őstag

38% azt a képességet választja elsőnek.

PSNID: Tomy83PS

(#59219) rlazol válasza psycroptic (#59218) üzenetére


rlazol
addikt

:/ nem szoktam valamit azért választani, mert más is.
azt hittem, van valami tanács arra nézve, h adott típusra vagy játékstílushoz mi alapján célszerű választani, melyiknek mi az előnye/hátránya.

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59220) psycroptic válasza rlazol (#59219) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem b@sztatásból, de pont azt kérdezted, hogy más mit javasol. Olyan nincs, mert minden tanknak más és más a tulajdonsága. Ha nagyon általánosságot akarsz, akkor pl. parancsnoknak 6. sense, de az csak 100%-on lesz aktív tehát helyette addig legyen olyan ami akkor is aktív ha nincs még meg a 100% belőle, majd később lecseréled. Lövésznek snapshot, Sofőrnek akár clutch braking, töltőnek safe stowage ami szintén csak 100%-on aktív.

PSNID: Tomy83PS

(#59221) rlazol válasza psycroptic (#59220) üzenetére


rlazol
addikt

akkor viszont nem értem...
csak akkor tudok adni, ha 100% az adott emberke, nem?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59222) psycroptic válasza rlazol (#59221) üzenetére


psycroptic
őstag

Az alap szintet el kell érnie 100%-ra egy legénységi tagnak ahhoz, hogy perket(camo, repair, snapshot...stb.) tudjál választani neki. Alap esetben 50%-ról indul egy manus. Azt feltornézod a csaták alatt és eléri a 100%-ot amikoris már tudsz neki másodlagost választani. A másodlagosokból is van olyan ami csak akkor lép életbe ha elérte a 100%-ot. Valami meg már akkor is aktív amikor elkezdi tanulni a legény és folyamatosan növekszik a hatása, ahogy emelkedik a százalék. Remélem jól fogalmaztam... :B

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#59223) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Na megy a teszt szerver bújás..
Elsőként az FV215b 183 at próbáltam ki.. és hát JÓÉÉÉéééG! Valami brutális egy jószág, azt meg kell hagyni.. Nagyon bejön! Ez tuti vétel lesz egyszer.. Már maga az, hogy alapból ilyen ~1200 hp lövések, már nagyon szimpatikus dolog. Persze nem prém lőszerrel.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#59224) Bingisz válasza SSJmeszes (#59223) üzenetére


Bingisz
addikt

Pffff. Annak a tanknak a HESH a lényege. Anélkül egy JagdE100 páncél nélkül.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59225) rlazol válasza psycroptic (#59222) üzenetére


rlazol
addikt

tehát van egy alap legény. Elindul 50%-ról. Feltornászom 100-ra, itt adok neki egy perket, ami megint csak 50%-ról indul?
és amikor az elérte a 100%-at választhatok következőt?
Ha közben cserélni akarok perket, akkor elvesztem az addigi haladást?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59226) Drenadar válasza rlazol (#59225) üzenetére


Drenadar
veterán

Nem... a perk és a skill 0%-ról indul.
és amint eléri a 100%ot ott lesz megint a plusz jel hogy adhatsz hozzá újat.
perk: csak 100%osan adja a bónuszt.
skill: egyből ad "valamennyi" bónuszt....

(#59227) Jakuu


Jakuu
őstag

Simple truth.

https://www.youtube.com/watch?v=yLsXxwRReso

(#59228) rlazol válasza Drenadar (#59226) üzenetére


rlazol
addikt

értve, köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#59229) vhw válasza Bingisz (#59224) üzenetére


vhw
addikt

Ja, a HESH a lényege, amikor a ~900 HPs 50B-t nem tudta kilőni alólam közvetlen közelről egy lövésből, majd betáraztam ~5 s múltán és kényelmesen rommá lőttem... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#59230) Angel1981


Angel1981
veterán

9.1 MM táblázat

Most felhoztál egy, azaz EGY darab példát arra, amikor a HESH használatra ráfaragott egy illető.
Igen, van ilyen, de olyan is van, amikor "vanshottolnak" egy E-75-öt, vagy egy T10-es medet - természetesen HESH-el.
Rá lehet szűrni a T10-es TD-kre sebzés szerint a wotreplaysen, a TOP 10-ből 5 ezzel a tankkal ment, és természetesen HESH-el.
Igen, nem MINDIG az a jó választás, de tényleg el lehet mondani, hogy ez a tank igazából arra lett kitalálva (szerintem pl. ez is az oka annak, hogy mindössze 12 db lőszer vihet), mert sokaknak hatalmas élmény, amikor 2000-et belevágnak egy ellenséges vasba - ezt egyik másik tankkal sem lehet megcsinálni, és sokaknak ez az élmény megfizethetetlen, valszeg főleg ezért indulnak el megszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#59231) Bingisz válasza vhw (#59229) üzenetére


Bingisz
addikt

Vagy kicsapja alólad az 50b-det full HP-ról.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59232) fradi81


fradi81
veterán

Sniper nézetbe váltáskor néha lefagy a játék mostanában, másnál?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#59233) Angel1981 válasza vhw (#59229) üzenetére


Angel1981
veterán

Kimaradt, de a #59230 második fele természetesen erre ment volna válasznak.

Meg még annyi, hogy ha FV215b (183) replayt nézek, nincs olyan, hogy legalább egy "b@@@@@zzzzzdmmmmeeeeeeeeg!!!!!"-et ne eresztenék el, és ennek a HESH az oka. :))

(#59234) SSJmeszes válasza Bingisz (#59224) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Értelek én, de ezt most miért is írod? Arra, hogy ' persze nem prém lőszerrel?', csak írtam hogy alap ammo val is rohadt mód bejön a dolog.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#59235) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Imádom ezt a tankot. :)

(#59236) LobiDrg


LobiDrg
aktív tag

Valószínűleg soha többet nem fogok ennyit sebezni a kis (átütésű :DDD ) Type 58-cal :D Kár hogy a végén a KV-1S és a Cromwell elkapkodta a dolgot :)

(#59237) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Na hazaértem! Látom tetszett a SP-és kör! Köszönöm a gratokat! Visszatérve szinte minden csatában így játszom vele! Hol bejön ez a taktika hol nem! DE mivel az SP viszonylag gyorsan tölt (aszem 6,7 nekem) és a lőszer költség is alacsony ezért a láncolás két okból is szükséges. Az első az hogy a célpont elhasználja a javító készletét ezáltal már semmi mást nem fog tudni javítani! A második az hogy az SP átütése (170 pen) nem túl acélos, de majdnem mindenhez elég ha oldalba lövöm őket az első görgőnél. Akkor lánc is lent marad és sérül is! Azzal körrel szerencsém volt, mert tudták lőni a társaim a leláncolt, felderített járműveket! Általában nem ez szokott lenni! ;)

[ Szerkesztve ]

(#59238) mynames válasza xenom0rph (#59198) üzenetére


mynames
senior tag

Hogy-hogy kiveszik az FV215B-t? Erről nem is hallotam!

(#59239) vhw válasza Bingisz (#59231) üzenetére


vhw
addikt

Ahhoz ritkán használom az 50B-t, mintsem hogy ez előforduljon ;)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#59240) Bingisz válasza vhw (#59239) üzenetére


Bingisz
addikt

Jó kis 50b... :B

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59241) BogyóBP válasza mynames (#59238) üzenetére


BogyóBP
addikt

Kiveszik, és beraknak valami szart helyére. Most pontosan nemtudom mit de már volt róla itt szó.

ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

(#59242) xenom0rph válasza mynames (#59238) üzenetére


xenom0rph
őstag

Isten igazából én se tudom, azt hiszem, HáGé írta, hogy jó hogy meglett neki ,mert hogy kiveszik..

halahala

(#59243) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Ennyi emberből miért olyan baromi nehéz összerakni egy Historical Battle-t?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#59244) vhw válasza Patrick76496 (#59243) üzenetére


vhw
addikt

Mert a 30-30-ból kb ~28 játékos (főleg német oldalon) top tier tankkal várakozik... ugye mindenki darálni szeretne...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#59245) Angel1981 válasza xenom0rph (#59242) üzenetére


Angel1981
veterán

Természetesen nem ELveszik, hanem kicserélik.
Valószínűleg nem lesz rosszabb ami a helyébe jön, az azért becseszne.

(#59246) Jakuu válasza vhw (#59244) üzenetére


Jakuu
őstag

Mert ez csak ket mecsnyi jatekos es nem mindenki azonos tierrel megy.
Kevesen jatszak azt a modot.

[ Szerkesztve ]

(#59247) jahrn válasza BogyóBP (#59241) üzenetére


jahrn
senior tag

Nem hinnem h az Fv215b-nel szarabbat ossze tud kalapalni WG. Annak az agyujan kivul kb semmi pozitivuma nincs. Ahhoz kepest h nem letezo tank WG nem igazan eroltette meg magat h jo legyen...

[ Szerkesztve ]

(#59248) AshaNoR


AshaNoR
tag

sziasztok barátokat és esetleg magyar klánt keresek!

AshaNoR

(#59249) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Na ami biztos, hogy kell.

Leo1. FV215b 183, IS7, T57

IS7 el mentem kicsit többet már, és nagyon bejön. Talán jobban is mint az E75 t.;)

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#59250) 04ahgy válasza xenom0rph (#59198) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Mikor veszik ki? Mi lesz helyette? Lesz-e kárpótlás annak, akinek megvan?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.