Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#59751) ddt500hu válasza Simulacrum (#59749) üzenetére


ddt500hu
veterán

Milyen lehet amikor kilövik benne a motort? :D :D :D

(#59752) TESCO-Zsömle válasza Simulacrum (#59749) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem olyan rossz az. Meg kell vele indulni a legrövidebb úton, és lesz*rni, hogy lőnek. Beleállni a legvastagabb ellenséges tűzbe, hogy védd a csapattársakat. Az ellenség szeret a kövér célpontokra durrogtatni, még akkor is, ha nem tudja beütni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#59753) Mclovin


Mclovin
senior tag

Sziasztok!
Ma lett meg a hellcatem, ez az első tier 6-s tankom és nem is játszom túl régóta. Valaki letudná írni, hogy mit kell tudni a tankról (basic taktik, hogy hogyan is kéne vele játszani stb...)? Vagy küldene esetleg egy videót vagy valamilyen hasznos linket? Köszi. :R

(#59754) dfsz34 válasza Mclovin (#59753) üzenetére


dfsz34
őstag

A hellcat az egyik legsokoldalúbban használható tank. Én úgy kezelem, mint egy speciális könnyű tank, ennek megfelelően mentek rá a modulok is: töltés gyorsító, optika és bino, mivel látótáv = élet, ezzel a tankkal meg pláne. Ez lehet, hogy nem a szokványos, de nekem bejött, más stílushoz más modulok kellenek.

Nincs szerintem egy konkrét technika, hanem inkább egy csokor, amiből válogathatsz. A tulajdonságai eléggé felül emelik a legtöbb tier6 tankhoz képest. Jó, sőt kiváló a kamo értéke, jó a sebessége (de lassan fordul), jó a top ágyúja: pontos, gyorsan céloz, átütése ok és az alfa sebzés is ok a tier6-ban, (de kevés a lőszer és a dpm, kicsit lassan tölt ), nagyon jó az ágyú depressziója, azaz dombos terepet érdemes keresni vele a harchoz, a látótáv feljavítva szintén megfelelő, jónak nem mondanám (ha van olyan legénységed, akkor érdemes skill-el is erősíteni a látótávot). Páncélja nincs, úgyhogy még egy ok a dombos terep vagy egyéb fedezék keresésére és csak a tornyot kidugva csipegetni vele.

Mozogni, helyezkedni vele, kihasználni a kiváló kamo-t és a jó ágyút. Ha van dombos terep, akkor oda kell menni, mese nincs, hacsak nem szól valami ellene a csapateloszlás miatt, mert ott van előnyben ez a tank.

Páncél nuku, a torony tud esetleg pattintani, de azért erre sem lehet biztosan számítani, de több az esélye, mint a testnek, ezt kéretik észben tartani, tehát csak tornyot mutatni, testet nem, ha megoldható.

[ Szerkesztve ]

(#59755) Viktoár


Viktoár
addikt

KV4-re van értelme kifejleszteni a 8-as szintű tornyot? 14000xp-be fáj és azért a kv4 nem fossa az xp-t.Olyan sokkal meg nem is jobb az a torony.

Inkább motor vagy lánctalp?

Üdv:Viktor

(#59756) Cokerex válasza Mclovin (#59753) üzenetére


Cokerex
csendes tag

Hali
[Ph3lan]

[Karvaly]

[MrSheff]

[ Szerkesztve ]

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#59757) #43783936 válasza Viktoár (#59755) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha jól emlékszem, ad egy pici HP-t a fejlesztett torony.
A lánctalpat amúgy is előbb kell fejlesztened, hacsak nem veszel rá egy boltit, és hagyod legutoljára.
A motortól ne várj észrevehető gyorsulást.

(#59758) zsolthee válasza Viktoár (#59755) üzenetére


zsolthee
senior tag

Én feltettem a nagy tornyot. Több HP-t ad illetve a kupolája nehezebben lőhető át.

(#59759) Angel1981 válasza dvids (#59740) üzenetére


Angel1981
veterán

Én meg mindig is használtam, és egészen eddig a hó első napjaiban mindig szépen ki is lett töltve az egész, előre.
Ezért vártam most ez ezt.... :U

(#59760) Mclovin


Mclovin
senior tag

Koszonom a hasznos infokat!

(#59761) PaJa1 válasza Viktoár (#59755) üzenetére


PaJa1
őstag

Fejlettebb toronnyal általában több HP, nagyobb látótáv és gyorsabb töltési idő jár.
A következő tankhoz nem szükséges az új torony. Én lehet, hogy kihagynám ha megint játszanék KV-4el. Nem élveztem azt a tankot.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#59762) Departed válasza PaJa1 (#59761) üzenetére


Departed
őstag

Egyetértek, én kihagytam mind a vízfejű tornyot, mind a dupla motort, igyekeztem inkább az ST-I felé, ami a játék egyik legjobb heavy-je. Nemsokára az IS-4 is meglesz úgy, hogy minden meccs élmény vele. :C

Mondjuk most nézem, hogy az ST-I vel elért 60% WR-től nem sokkal marad el a KV-4 59%-ja...ezért is remek ág ez (kivéve a KV-3), ízig vérig heavy. :K

(#59763) ddt500hu


ddt500hu
veterán

Nekem ez az ág tetszett eddig a legjobban a WOT-ban. KV1-T150-KV3-KV4-ST-I mindet imádtam. Mondjuk van egy nagyon érdkes dolog. A KV3-al nagyobb az átlagsebzésem mint a KV4-el!!! :Y

(#59764) Szasinka válasza ddt500hu (#59751) üzenetére


Szasinka
tag

Volt, hogy ezért veszett (lett döntetlen) el egy csata:
Nem volt elég idő hátra, kellett volna a foglaláshoz a T95-ös srác is, egy másik lassú tank már bent állt (egy gyorsabb fajta jó álcájú arty volt még az ellentől, esély se lettt volna elkapni). El volt lőve a motorja és tundrán nem tudott felmenni az északi bázishoz a patakos rész felöl... anyázott rendesen :)

(#59765) Mark_o


Mark_o
tag

Sziasztok
Mi a készülő modern tankos játéknak a neve? (nem a war thunder)
nem jut eszembe a neve.....

Az élet olyan mint a sakk : sok a paraszt!

(#59766) PR0JECTNR56 válasza Mark_o (#59765) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

(#59767) zsolthee válasza ddt500hu (#59763) üzenetére


zsolthee
senior tag

Az ST-I nekem is a kedvenceim között van.
Városban igazi daráló. Jó páncélozottság, remek ágyú és még csak nem is lomha. Imádni való! :D

Milyen érvek szólnak az IS4 mellett/ellen ha mondjuk az IS7-tel hasonlítjuk össze?
Ezeket látom:
HP: is7<is4
Átlag sebzés: is7>is4

De mi a tapasztalat?

(#59768) Jolet válasza zsolthee (#59767) üzenetére


Jolet
őstag

én az IS-7-et jobban szeretem, nem tudok megbarátkozni az IS-4 csigalassúságával

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#59769) Enzolord válasza zsolthee (#59767) üzenetére


Enzolord
addikt

Is7 jobban szór, viszont szemből nagyon könnyen pattint!!!

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#59770) Vikthor válasza PR0JECTNR56 (#59766) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ú ez nagyon ígéretes, végre gyönyörű grafika fizikával, gyors modern tankok, várom nagyon!

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#59771) PaJa1


PaJa1
őstag

Juppiii, lesz tankfoci :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#59772) dfsz34 válasza zsolthee (#59767) üzenetére


dfsz34
őstag

IS7-nek trükkösebb a páncélja, nem mondanám feltétlenül jobbnak minden tekintetben, de pl a torony egyértelműen jobb, a test meg kb egál, mindegyiknek van előnye, hátránya.

IS4 lassabb kicsivel

Amivel én nem tudok megbékélni, az is7 ágyúja. Túlságosan pontatlan, pattogós, lassan szűkül, ez sokat ront a játék élményen, legalábbis nekem. Az IS4-nek sincs egy olyan ágyúja, mint az E5-nek, de valahol a kettő között van, egy fokkal jobban használható.

(#59773) ddt500hu válasza zsolthee (#59767) üzenetére


ddt500hu
veterán

IS4 2500hp, IS7 2150hp. Szerk. Ja ezzel kezdted. :)

Más: Én nem szoktam sírni a gold noobok miatt de ma kétszer is csak lestem, hogy mi van. T34 T8-as csatában végig goldal lőtt. (Tiger I) Szerencsére kikaptak. Mi az Istenre nem elég T8-as csatában a 248-as pen?? A másik JPZE100 lövi a goldot a 183-ra. :F Kék és zöld játékosok. Még a JPZE100 valahogy magyarázható de a T34 abszolúte semmivel!! Teljesen értelmetlenül lőtt golddal. Na mihndegy.

[ Szerkesztve ]

(#59774) mcwolf79 válasza ddt500hu (#59773) üzenetére


mcwolf79
veterán

Pont ezért kék és zöld játékosok.
Eszük nincs megtanulni a weak spot-okat, csak ész nélkül durrogtatni a gold-ot,úgyis átüt alapon.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#59775) Habib[HUN] válasza ddt500hu (#59773) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Azokat a játékosat akik csak arannyal lőnek öt részre tudom osztani:
- Statpadder. Éjszakánként is a WN8-al álmodik, élete értelme a jó statisztika. Ez már a negyedik accja, itt már bőven űber lila lett. Mivel nincs élete, megölni se lehet..
- Fogalmatlan idióta: Nem ismeri a játék alapvető mechanikáját, de nem is akarja megérteni. Arannyal lő mert számára ez a mindent vivő aduász. Battlefieldben az ilyen sajátítja ki a járműveket, és fel van háborodva ha nem ő kapja a legtutibb járgány.Csak lőni tud ész nélkül, és királynak érzi magát. Persze panaszkodik ezerrel, hogy semmire sincs pénze. Ha sikerül úgy beforgatni ellene a tankot, hogy ne tudjon arannyal se meglőni, akkor az ellenfél biztosan csaló, és reportol ezerrel.vDe nem baj apuci majd vesz neki prémiumot, meg minden földi jót. Érezze jó magát a kölyök.
- Stock tankkal harcol, már jól ismeri a játékot. Tisztában van vele, hogy így űber szívás a tank. Hamar túl akar lenni rajta, ezért a semmit se érő lövegét feltölti arannyal. Legalább sebezzen valamit, hamarabb lesz xp a jó lövegre, amivel már kezdeni lehet valamit. Ez utóbbi a megbocsátható vétek.
- Happy Hour: A megfáradt munkás ember hazaér a munkából és csak lazulni akar. Nem akar agyalni, koncentrálni. Csak kikapcsolódva lövöldözni. Ekkor hirtelen felindulásból full arannyal szórakozik. Tudja, hogy ez drága mulatság lesz. Nem folyamatosan csinálja, de néha jól esik neki egy kis ereszd el a hajam.
- CW konfig: A CW-re felkészített harckocsival indítja véletlenül a csatát. Csoki, nagy szerszám készlet és minden földi jó a tankon. Persze a lőszerkészlet nagy része is arany. Nincs mit tenni, meg kell nyerni a csatát. Nagy bukó lesz, de legalább gyakorol a tankkal CW felszereléssel.

Kb ennyi :)

(#59776) ddt500hu válasza Habib[HUN] (#59775) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hát igen ezek a lehetséges indokok bár én meg sem próbálom megérteni a dolgot. Mondom az esetek 99%-ban nem zavar főleg, hogy a Tigrist meg a 183-ast is bármi átüti a tierjében. Csak most fura volt, hogy a csata két top átütésű tankja szórja a goldot mint ha ingyen lenne. Mindegy lépjünk tovább. :U

(#59777) dfsz34 válasza Habib[HUN] (#59775) üzenetére


dfsz34
őstag

Egy dolgot tennék hozzá, ezek nem fognak stock tankot húzni.

Vesz egy tier8 prém tankot, azzal megy pár száz csatát és kifarmolja a szükséges xp-t, amit arannyal átvált és átugorja a nem tetsző tankokat és azonnal megveszi a szükséges modulokat, stock tankkal nem gurul ki a garázsból.

(#59778) Habib[HUN] válasza dfsz34 (#59777) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Vannak ilyenek. Ezeknek a statisztika a szent. :)
Nem szórom az aranyat, mégis zöld vagyok. Igaz volt 3 évem megtanulni a játékot. Emlékszem régen azokat a tankokat amit nem tudtunk átlőni, HE-vel csipegettük. Bár régen azért más volt az MM. Tier7-es tank simán harcolt tier 10-el. Nagyobb becsülete volt a nagy vasaknak mint most.

(#59779) Bad Pritt válasza Habib[HUN] (#59775) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én az utolsóba tartoztam mindig. Volt, hogy meccseken keresztül fel se tűnt, hogy csak arannyal lövök. :DDD
De amint észreveszem, beírom a csetbe, hogy sorry for the gold cw conf. Jó duma, hehe. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59780) Bingisz válasza PaJa1 (#59771) üzenetére


Bingisz
addikt

Jó lesz nagyon!
Szerintem mi megint azzal fogunk trolkkodni, hogy összeszámolunk, aztán csak mi kerülünk be egy csatába. :))

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59781) Habib[HUN] válasza Bad Pritt (#59779) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Egy kategória kimaradt :)
A troll tank.Az adott harckocsi lövege az igazi játékélményt arany lőszerrel adja. Erre tervezték, ez az ideális lőszer. Pl KV2, SZU-152 stock löveg, vagy a brit X-es TD. Ezeket más lőszerrel nagyon nincs is értelme használni. Trololo

(#59782) PaJa1 válasza Bingisz (#59780) üzenetére


PaJa1
őstag

Sanszos, hogy ez is olyan lesz, mint a Tank City, nem lehet szakaszban menni és meg kell próbálni manuálisan összekerülni.
Várom már :)

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#59783) Bingisz válasza PaJa1 (#59782) üzenetére


Bingisz
addikt

A Karlos játékmódnál nagyon vicces volt, szóval itt is biztosan ki lehet majd heverni a random csatákat... :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#59784) Angel1981 válasza Vikthor (#59770) üzenetére


Angel1981
veterán

Kérdés, mennyire lesz valósághű, mert pl. a modern tankok páncélzata (mind a vastagság, mind a struktúra) titkosítva van.
Tudom, a WoT sem szimulátor, de pl. a valósághű páncélmodellre igencsak törekednek benne.

(#59785) zsolthee


zsolthee
senior tag

Köszönöm a véleményeket az "IS7 vs IS4" témával kapcsolatban.
:R

(#59786) Vikthor válasza Angel1981 (#59784) üzenetére


Vikthor
nagyúr

hát nem szimulátor a wot ez tény, viszont mint játékélményben nagy eséllyel lehet jobb mint a wotnak... a wot pályáiban nincs "élet" túl sivár mind és röhej, hogy a nagyobb házak törhetetlenek.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#59787) Bad Pritt válasza Angel1981 (#59784) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Valósághű páncélmodellre? Arra gondolsz, hogy az alsólemez negyedolyan vastag, mint a felső és a kupolákat kell lövöldözni a sebzésért? Valóban, feljegyeztek olyan esetet, mikor a repesz-romboló lövedék képes volt áthatolni a géppuskatornyon és a személyzetet elpusztította, de ugyan...
Mondok mást: az IS-8 (amit a valóságban T-10 néven kell keresni) korszakának egyik legerősebb harckocsija, a szovjetek utolsó hagyományos nehéztankja egy meglehetősen masszív jószág volt a korszakban, függetlenül attól, hogy trendek más irányt vettek és a modern csatatereken nem tudott már érvényesülni. Na ehhez képest nézd meg, hol van a játékban az IS-8...
A szendvicspáncél érdekes kérdés lesz, egyszerűen le lehet modellezni, csak a megfelelő értékeket kell a rétegekhez hozzáadni. Valszeg nem lesz historically accurate (a WoT sem az), viszont balanszolni lehet majd őket egymáshoz képest, ami egy játéknál eslődleges kéne legyen. Meg persze minden a supporton múlik, amiről a WoT olyan híres. ;]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59788) csapee válasza Habib[HUN] (#59781) üzenetére


csapee
senior tag

Kv2-be arany? Nekem jo a He is;]

Csapee

(#59789) TESCO-Zsömle válasza csapee (#59788) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

He?

;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#59790) ddt500hu válasza csapee (#59788) üzenetére


ddt500hu
veterán

A KV2-nél nagyobb troll szerintem nincs a játékban. 2X lőttem vele 1000dmg felettit mind a kettőt Tigris I tetőpáncéljába. Olyan tolatást még nem látott a világ mint amit azok levágtak! :DDD

(#59791) Departed válasza ddt500hu (#59790) üzenetére


Departed
őstag

Tolattak ahelyett hogy szétszedtek volna a lövésed után a töltésidőd alatt? ;) Akkor győzött az életösztön reflex a játéktudás-matematika kombó fölött. :P
Mellesleg KV-2 egy örökmegtartós, HE-vel is nagy fun, nem kell bele gold.

Tigriseken egyébként énis mindig felderülök ha KV-2-vel/SU-152-vel/ISU-152-vel/(vagy ritka esetben ha épp artyval vagyok) meglátom őket, itt aztán nagy damage shot következik. :C

[ Szerkesztve ]

(#59792) ddt500hu válasza Departed (#59791) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem szemtől szembe volt. Oldalról egy dombról lőttem mind a kétszer olyan távolságból MOZGÓ!! célra amit normál esetben akkor sem talál el a trollgun ha áll! :P

(#59793) Habib[HUN] válasza Departed (#59791) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Egy nagy pofon után pedig ez a tipikus reakció :D A nyúlcipő taktika azonnali foganatosítása történik... A KV2 vagy a hasonló troll tankoknál az a mókás, hogy akár 3-4 tankot is simán fel tudsz tartani, mert senki nem meri bevállalni az első lövést. Persze ha egyszer megindultak akkor már "dasvidaniya rodina".

(#59794) Angel1981 válasza Bad Pritt (#59787) üzenetére


Angel1981
veterán

Arról beszélek, hogy ha egy tanknak az adott ponton 100 mm volt a páncélja, az akkor a WoT-ban is annyi.
A páncélvastagság a wotban sose volt balanszolási faktor - leszámítva a csak tervrajzon létezetteket.

Ennyi, és nem több.

Egy M1A2 Abrams vagy Leopard 2 páncélzatáról valójában nem sok fogalma lehet egy ilyen játékkészítő stábnak - a sematikus ábrákat most hagyjuk.

A wotban ha egy tank páncélja nagyon kérdéses, akkor kimennek az adott múzeumba, és engedéllyel megmérik. Ez az eljárás egy modern tank esetében kivitelezhetetlen.
Persze ettől még működhet jól a játék, de vagy még inkább "arcade" vonulatú lesz, vagy fiktív adatokra épülő "szimuláció".

[ Szerkesztve ]

(#59795) Bad Pritt válasza Angel1981 (#59794) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Megnézném azért azt a hivatalos tervrajzot, amin az E 100 alsó lemeze vékonyabb, mint a felső.
De amúgy ez az egész páncél/páncélátütés kérdéskör sokkal összetettebb, a WoT kitalált magának egy rendszert, ami hellyel-közzel működik, de legalább matematikai alapja van.

A modern harckocsiknál a pontos adatok titkosítottak, viszont vannak példák (mind tesztkörnyezetből, mind pedig éles bevetésből) amik alapján egy játékfejlesztőcsapat kreálhat egy működőképes rendszert a páncélhoz meg ágyúkhoz. Meglátjuk majd mennyire lesz életképes, én mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok rá. Ami biztos, hogy grafikailag meg fogja enni a WoT-ot, csak megfelelő tartalmat is alkossanak mögé, meg normálisabb legyen a fejlesztők hozzáállása.

Ez az egész WoT meg a páncél kérdéskör ott bukik meg a szememben, hogy egy olyan tankot, mint az IS-3, miért kellett újramérni? Kis túlzással minden sarkon van egy muzeális értékű IS-3, nem sikerült elsőre lemérni rendesen a páncél döntöttségét? Persze... ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#59796) Patrick76496


Patrick76496
őstag

A Hellcat és KV-1S nerf 9.2-ben lesz?

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#59797) dfsz34


dfsz34
őstag

Ha valakit érdekel, hogyan kell könnyen felderítő medált szerezni és általában túlélni Siegfired line-on ha a védekező csapat tagja: [link]

A csata maga nem túl érdekes, az elejét érdemes nézni. Azt tudom, hogy sok suttyó egyszerűen kimegy a dupla főkapun és öngyilkos lesz, ami szintén egy módja mexerezni a medált, de az én módszeremmel nagyon ritkán lőnek csak ki, bár láncot már kellett javítanom gyorsan illetve van, hogy nem sok hp-m marad, de a medál szerintem megéri. A szolgáltatott információ is értékes lehet / lenne, ha éppen olyan a csapat.

(#59798) dvids válasza Bad Pritt (#59795) üzenetére


dvids
aktív tag

Nem sok szükség van a való életben bazi vastag alsó lemezre, mivel a lövedékek természetes röppályája lefelé hajló és a döntöttség miatt már olyan kis szögben lövik meg a páncélzatot, hogy simán lepattan. Emiatt vannak a gyenge alsó lemezek a valóságban és így a játékban is, de egészen más jellegűek a tank-tank elleni ütközetek, mint a valóságban voltak.

[ Szerkesztve ]

(#59799) LicskaiJ


LicskaiJ
aktív tag

IS-8 -ra top ágyút vagy a tornyot érdemes előbb kifejleszteni?
Töltésgyorsító, szellőzés és stabilizátor jó rá felszerelésnek?

Go Pats!

(#59800) dvids válasza LicskaiJ (#59799) üzenetére


dvids
aktív tag

Én a löveget venném elsőnek, az brutális jó. A felszerelések teljesen jók igen.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.