Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#3251) Napfénysüti válasza yarsley (#3250) üzenetére

Listát nem írnék nálam mindegyik egy szinten van. Az összes T8-as heavynek van jó és rossz tulajdonsága.
De eddig amik voltak/vannak: Tiger II, T32, Löwe, IS-3, KV-4. Szóval párat már volt alkalmam kipróbálni élesben. Más-más stílust igényelnek ennyi. Nem tudsz egyértelmű rangsort felállítani. Van sniperkedő köztük és olyan is ami egy kisebb bunker. Én speciel szerettem a T32-őt jobban mint az IS-3-at de ettől utóbbi sem érzem rosszabbnak.

Més que un club!

(#3252) Timyyy


Timyyy
őstag

Szokásos emberkék közül valaki jöhetne szakaszolni.... :U

(#3253) vhw válasza yarsley (#3247) üzenetére


vhw
addikt

Mindenképp a lista első felében.

Ha én annak idején, több mint másfél évvel ezelőtt kezdő heavy tankosként összetudtam lőni 1500 átlag sebzést vele, mikor még nem volt "ingyen" premium lőszer, mikor még a népszerű IS4 T9 tankként kísértett a harcmezőkön, és mikor a T32-től evették a gun depression-t (igen volt idő mikor 6°-os volt a lövegkitéríthetőség - 0.6.4-es patch).
Akkoriban, mikor PzIV is átlőtte szemből a hullt ~130 pennel autoaim.

Akkor most nem értem mi lehet probléma.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3254) RAiN91 válasza vhw (#3241) üzenetére


RAiN91
őstag

Nekem a T29 nagyon bejött, a T32-vel meg nem tudok játszani, ez van. A tornyát sokszor nem tudom kihasználni, nem tudom, hogy kellene vele játszani, mert ahogy látom elég sokaknak nagyon jó statjuk van vele. Én örülök, ha 2 lövésem sebez, az kb. ~600 dmg. Nem csak T9-10-ben kell weakspotolni, T8-ban is. Legjobban páncélozott? Ellenségként is simán lövöm (persze nem a tornyát).

[ Szerkesztve ]

(#3255) taknyi válasza RAiN91 (#3254) üzenetére


taknyi
aktív tag

Ellenségként is simán lövöm (persze nem a tornyát).

Baráti tüzet is szoktál eszközölni?
Gondolom a barátaidnek nincs szükségük ellenségre, ha velük vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#3256) RAiN91 válasza taknyi (#3255) üzenetére


RAiN91
őstag

haha :D

(#3257) fradi81 válasza RAiN91 (#3254) üzenetére


fradi81
veterán

Ne elől menj vele, és próbáld kihasználni a tornyát meg a sebességét akkor jó lesz.

moto g72, Ninebot d28e

(#3258) yarsley válasza vhw (#3253) üzenetére


yarsley
aktív tag

A problema az, hogy regen mig ezzel a tankal tudtal 1,4k-t csinalni, addig IS-4-el valoszinuleg rohogve csinaltal 2k-t. Most meg ott van az amx 50-100, vagy a KV-4.
Jah es T-29-hez keppest sokkal macerasab vele hull-downolni, iletve sokkal kelletlenebbul mozog...

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#3259) Remus389


Remus389
veterán

van aki nyomja ezzel az aufkl pantherrel?

nem tudom, de ritka kaki, minden ki van fejlesztve kivéve a motor

mi a vélemémy?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#3260) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok!

A t44 et mivel érdemes használni? a 100 as löveggel ill érdemes kifejleszteni a 122 est ? nagyobbat rúg igaz , de qva lassan... Előre is thx.

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3261) RAiN91 válasza fradi81 (#3257) üzenetére


RAiN91
őstag

Csak ne 1000-be kerülne egy lövés.

[ Szerkesztve ]

(#3262) marked one94 válasza Timyyy (#3252) üzenetére


marked one94
őstag

Én mennyire vagyok szokásos? :))

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#3263) Timyyy válasza marked one94 (#3262) üzenetére


Timyyy
őstag

Nem pont frag vadászokra gondoltam, de egye kukac... :P

(#3264) Moleman válasza Strauss (#3260) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem a 100-as jobban illik a játékstílusához.

(#3265) Dobi 562 válasza Remus389 (#3259) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én nyomom vele, de a top motorhoz még nálam is hiányzik pár ezer xp. Egyenlőre itt tartok vele:

Konisch löveggel használom, a felszerelésekre még nem tudtam rájönni melyiket lenne érdemes használni...

Most távcső + venti + töltésgyorsító van rajta, de már számtalan kombinációt kipróbáltam... Nem tudok rájönni hogyan használjam. Olyan mintha egy másnapos WG fejlesztő delíriumos agya találta volna ki ezt a tankot. :)

Brutál nagy, papír és lassú. Nagyobb mint a legtöbb 10-es heavy... A csöve lefelé alig mozdul. Ki lesz fejlesztve az Indien Panzer, adom is el és veszem vissza a 2801-et.

Ha valaki tudna adni pár jó tanácsot hogyan kéne használni, azt szívesen venném.

(#3266) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Csináltam egy invite kódot az alianware oldalán (nehogy má' siemkaországba kerüljenek a kódok!)

Akinek kell viheti:
VF57CW-PS4D65

(ha nem tudnád mire jó:
1000 gold
5 nap prémium
100.000 píz)

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3267) vhw válasza Dobi 562 (#3265) üzenetére


vhw
addikt

A RU251-re már ki se húzud vele az xp-t? :N
Plusz 80-90ezret kb. :))

AlexWolf: na nem mintha a mi "sziasztok-országunk" átlag játékosai intelligensebbek lennének.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3268) AlexWolf válasza vhw (#3267) üzenetére


AlexWolf
senior tag

na nem mintha a mi "sziasztok-országunk" átlag játékosai intelligensebbek lennének.

Mondtam én olyat, hogy itt intelligensebbek vannak?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3269) Strauss


Strauss
senior tag

CSináltak vmit 8.5 ben a pontosztási rendszerben ? 4500 at sebeztem JT vel 2 killel. ( a csapat 2. 2000 et , ) és kb majdnem az ucscso vok kapott xp szerint ?? hogy is van ez ?? akk. most a TD ket lehet dobni a francba , mert nem spotolnak.

[ Szerkesztve ]

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#3270) #95904256 válasza Strauss (#3269) üzenetére


#95904256
törölt tag

TD és SPG esetén feleződik a sebzésért kapott XP. De még sok más is beszámít a végső XP-be.

(#3271) Imilenni válasza Strauss (#3269) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem hiszem hogy valamit állítottak...

Habár a T32 egész szép tp összeget kapott.

Press "F" to pay respects.

(#3272) Dobi 562 válasza vhw (#3267) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gondolkodtam rajta, hogy még annyit összeszedek elég legyen a majdani 8-as német könnyűre... De nem tudom. Ez a RU251 ez megint egy használható darabnak néz ki, csak ez a köztes felderítő pancser ne lenne...

Neked hogy hogy nincs még? Szereted a könnyű tankos stílust ha jól tudom. :)

(#3273) jano_77


jano_77
nagyúr

Megérte nyomatnom egész nap :))
T29: 3.623 dm, 668 spot dmg, 5 kill: Tank ÁSZ

Még 11.397 XP és meg lesz a T32 :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3274) munnergep válasza vhw (#3267) üzenetére


munnergep
senior tag

De 4x annyian lakják, kb. 4x több siemkával találkozol mint sziasztokkal vagy "van magyar??"-al (ha arányaiban annyian játszák mint itt).

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#3275) gy-daniel válasza Dobi 562 (#3265) üzenetére


gy-daniel
tag

Ha nekem 45%-os a győzelmi arányom vele, akkor már jogosult vagyok tanácsadásra? :D Én sem tudom még, hogy hogyan kellene használni. Remélem a legnagyobb motortól már repülni fog, akkor talán tudom majd mire használni.

(#3276) Mcray válasza yarsley (#3258) üzenetére


Mcray
senior tag

Honnan veszed hogy a T29 jobban mozog mint a T32?

Alá tudod támasztani azzal, hogy mindkét tank ott áll a garázsodban 300%-os legénységgel?

Mert én igen.

A T32 kb 15-25%-kal mozgékonyabb mint a T29. A T32 majdnem fele olyan magas mint a T29, így ha nincs arty szinte bárhol el lehet dugni az alját, és a toronyból nem lóg ki csak a löveg és a kupola, amit távolról csak véletlen lehet eltalálni.

Bizonyos pályákon bizonyos sarkokon, ahol úgy jön ki a sarkon a T32, hogy az egész tank lejtőn all, IS-3-mal sem lehet átütni az alsó test felső részét (Csak azt látod), ami a lejtő miatt olyan szögben van mint az Indien Panzer eleje. Ja és ott semmilyen tank nem tudna rád lövést leadni, míg a T32 simán ellövi a hasad...

Szóval, igen a T32 egy nulla, ahogy valaki itt említette. Annyira nulla, hogy néha az istennek sem lehet megsebezi az alját, ha szögbe rakják.

Szerintetek, hogy hozok össze néha 5000 sebzéses köröket vele? Egyik esetben sem 200 méterről, hanem mindig közelről.

Ja és már csak az hányzik, hogy valaki azt írja, hogy szar a lövege, mert csak 200 átütéssel bír...

132-es átütéssel is vígan evickélek mint hal a vízben a VK 3002 D-vel...

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3277) Dobi 562 válasza gy-daniel (#3275) üzenetére


Dobi 562
addikt

Minden ötletet szívesen fogadok, mert tényleg nem tudok vele boldogulni. :)

(#3278) polgi803


polgi803
őstag

Churchill-nek tudnátok írni sebezhető pontot? Mert már unom kicsit,hogy nem találok rajta. Mindig elöl, vagy oldalt találkozok vele. :(((

(#3279) Mcray válasza polgi803 (#3278) üzenetére


Mcray
senior tag

Torony két oldala 90 fokban szemből vagy 90 fokban oldalról vagy hátulról az egész torony, ha más felé néz. Élvezd :) Ha szögben van (átlósan) hozzád képest, NE adj le lövést hanem várj, míg rád vagy valaki másra fordul, hogy a fenti feltétel összejöjjön.

[ Szerkesztve ]

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3280) mynames válasza Mcray (#3276) üzenetére


mynames
senior tag

Az ugyanaz a cső mint a T29-é és 198-as penje van és már a azon is gyengécske...nekem folyton pattog..

(#3281) gy-daniel válasza polgi803 (#3278) üzenetére


gy-daniel
tag

Melyik churchill, és milyen tankkal szeretnéd lőni? A két kisebb -et szemből mindig a toronyát lövöm pl t1 heavyvel. A churchill7-et meg a láncvédőnél lövöm szemből.

(#3282) Mcray válasza mynames (#3280) üzenetére


Mcray
senior tag

Csak gyenge pontra lövök. Azokra meg vígan jó a 132 pen a legtöbb esetben. A probléma az, ha az ellenfél pontosan tudja azt IS, hogy Te mit akarsz és elkezd "táncolni" (én így hívom). Ilyenkor nagyon nehéz a gyenge pontokat megbízhatóan ütni. Ilyenkor szoktam aranyat tárazni de ez viszonylag ritka...

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#3283) myckey válasza Mcray (#3276) üzenetére


myckey
veterán

ezt én is csak alá tudom támasztani :K
nekem is majdhogynem ilyen szintű már a legénység is mindkét gépben.
és a T32 valóban mozgékonyabb/laposabb,felhasználó barátabb kialakítású.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3284) jano_77 válasza jano_77 (#3273) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez most csak 4 killes lett, de 3.716 dmg :D
Győzelem!
Widepark 2013. május 4. 16:04:25
T29
Szerzett tapasztalat: 2 062 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 3)
+ kredit: 53 682 (Büntetés a saját csapattársad sebzéséért: 945)
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3285) Jakuu


Jakuu
őstag

Tipikus ketszerezes a M103-al.
Amikor csinalok 7 killt 6832 damaget kikapunk, amikor 329-et akkor nyerunk a szar XP-ert.

(#3286) Jakuu válasza Mcray (#3276) üzenetére


Jakuu
őstag

Hat a t32 egyaltalan nem mozgekonyabb mint a t29.
Raadasul sokkal szarabb mert nagyobb tiert kapsz rosszabb agyuval. A t29-et imadtam 67% vele a winratem 1700 feletti effel, a t32 meg egy szenvedos sz@r.

(#3287) myckey válasza Jakuu (#3286) üzenetére


myckey
veterán

pedig bizony hogy az
mérete/súlya is kisebb. :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3288) #95904256


#95904256
törölt tag

Ez tuti... T4-es csata, két med meg két TD bekuporodik a siegfried vonalnál egy betonbunker mögé a pálya szélén. Ellenfél legyűri a mieinket, én vadászom a Covenanterrel az ellenfél zászlajánál az arty-ra meg egy light-os falatra... kérdem azt a négyet, hogy mi a fenét csináltok ott? semmi válasz, némi mozgolódás a minimap-on... ellenfél foglalja a zászlót, legalább két egységgel... mondom megszakítom a foglalást, megyek vissza, mert ezek szart sem csinálnak... nem értem vissza, mert le kellet gyűrnöm egy Chihát... az a négy meg sem mozdult... az összlétszám azonos volt az ellenfélével ( 10:10-es állás ) ... az ilyenek minek lépnek be a játékba?

[ Szerkesztve ]

(#3289) jano_77 válasza Jakuu (#3286) üzenetére


jano_77
nagyúr

Kezdem nagyon megszerezni a T29, baromi jó vele játszani! Viszont meg lett a T32! :D
Kifejlesztve:
T32 jármű kifejlesztve. Elköltött tapasztalat: 99663. Elköltött szabad tapasztalat: 337.

Szal akkor most mitévő legyek? :F
Mert mindkettőt nem fogom megtartani ez biztos.....T32 kontra T29!?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3290) #95904256


#95904256
törölt tag

Had kérdezzek valamit, ez mire vonatkozik ( aktuális "Special" WOT akció ):

X2 Crew Experience
Every day during the special, your crew will earn 2 times more experience in every battle.
Since we are celebrating the great inventor’s birthday, your crew gets to learn faster!

Nem vettem észre semmiféle hatást... van a sima napi dupla és kész.

szerk.: A Covenanter viszont most nagyon jól hoz a konyhára ( +80% credit ). :K

[ Szerkesztve ]

(#3291) myckey válasza #95904256 (#3290) üzenetére


myckey
veterán

2x olyan ütemben fejlődik a legénységed.
minden csata alkalmával.

kifacsarva ennyit jelent :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3292) #95904256 válasza myckey (#3291) üzenetére


#95904256
törölt tag

Lefordítanom nekem is sikerült. De mire vonatkozik?

Mert 10 féle tankkal játszom és egyiknél sincs ez érvényben.

(#3293) Moleman válasza #95904256 (#3292) üzenetére


Moleman
addikt

Hogyhogy mire? A legénységre. Most pl nem 4 meccs kell, hogy 1%-ot fejlődjenek, csak 2.

(#3294) GrooveHero válasza #95904256 (#3292) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na akkor újra. Akárhány tankkal mész, mindegyik tank legénysége dupla mennyiségáű xp-t kap, így kétszer olyan gyorsan fejllődik. Ennyi, se több, se kevesebb. Remélem így már érthető.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3295) Napfénysüti válasza #95904256 (#3292) üzenetére

Legénységre vonatkozik nem a tankra. És mindegyiknél 2* az xp.

Més que un club!

(#3296) #95904256 válasza Napfénysüti (#3295) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ok, értem. Akkor ez nem látszódik a csata végi eredményjelentésben.
Csak a személyes mappában látni a változást. :R

(#3297) GrooveHero válasza #95904256 (#3296) üzenetére


GrooveHero
addikt

Csak annyit látsz, hogy hűbazzeg, ezek már megint elérték a 100%-ot? Milyen skill kőne nekik? Kb ennyi...

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3298) Csabi04


Csabi04
tag

Azt hitem a prémium lőszer feláron lesz ma. :(( De sajnos csak az amerikai szerveren van ez. Tiszta szoptatás, ez olyan mint az MK3-as lőszerrel volt. :(

(#3299) Moleman válasza #95904256 (#3296) üzenetére


Moleman
addikt

Pontosan. :)

(#3298) Csabi04
Tényleg, emelték azóta az Mk3 árát? :D Vagy maradt annyi, amennyiért visszaváltottuk?

[ Szerkesztve ]

(#3300) #95904256 válasza GrooveHero (#3297) üzenetére


#95904256
törölt tag

LOL... úgy legyen! :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.