Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#3401) Tomi0703 válasza Exorsized (#3396) üzenetére


Tomi0703
őstag

Alapértelmezetten azt hiszem az "ű" vagy az "ó" betűvel lehet nagyítani/ kicsinyíteni. Egyébként pedig te is meg tudod nézni... Bemész a beállításokba és megtalálod.

(#3402) L4mie


L4mie
veterán

AT-2 mekkora vicc már, átlőhetetlen szar fos az egész AT- ág...persze van 2 sebezhető pontja kösz.....

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3403) GrooveHero válasza L4mie (#3402) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ok, de cserébe lassúak mint a tetű :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3404) Steelheart2 válasza L4mie (#3402) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Az AT-8 szerintem jobban löhetö szemböl,mint az At-2.Most azzal szenvedek.:D

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#3405) bartucc válasza L4mie (#3402) üzenetére


bartucc
addikt

De ha azzal egyedül maradsz, véged. 10-12km/h sebesség, körbelövi bármi simán. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3406) L4mie válasza bartucc (#3405) üzenetére


L4mie
veterán

SU-100 al mire körbelőttem volna vihogva lelőtte a 2seces töltésű ágyújával a láncomat és szépen nevetve kivégzett, meg a platoonban a KV1S-t is ugyanígy, orosz ágyúval meg találd el a kupakot rajta :[

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3407) Cray Tyler válasza Steelheart2 (#3404) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az a gond velük, hogy gyorsan is töltenek újra. Sarokharcnál simán leláncolva tartanak, én meg ha nem látok a kupakjára, akkor hiába lövöm. A HPja is több, mint az egy tier5 TDtől elvárható lenne. Az egész UK ágra ráférne némi nerf, vagy legalább rebalance.

(#3408) polgi803


polgi803
őstag

Lenne egy amatőr kérdésem...hogyan lehet kijelölni azokat a helyeket a mapon amikre figyelni kell? Biztos tudjátok mire értem... :B

(#3409) Moleman válasza polgi803 (#3408) üzenetére


Moleman
addikt

Ctrl és odakattintasz az egérrel az aktuális kockára.

(#3410) myckey válasza polgi803 (#3408) üzenetére


myckey
veterán

Ctrl+egér bal klikk az adott területre.

Cray Tyler
szerintem nem kell őket nerfelni.
úgy jó ahogy van.
elvégre is nem vernek beléd ezret,2 secenként.és simán körbe lehet őket táncolni/akár mellé kerülni,így már semmi esélye.
ha még a páncélt is elvennék tőlük,akkor mihez kezdenének.

nincs Angol TD-m :N

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3411) AMD Power válasza Moleman (#3409) üzenetére


AMD Power
titán

És ezt elmenti a játék?

Igazad van, Félreértettem. :B

[ Szerkesztve ]

(#3412) Moleman válasza AMD Power (#3411) üzenetére


Moleman
addikt

Ezt nem értem. Miért mentené el? 3-4 másodpercig villogtatja, aztán annyi.

(#3413) polgi803


polgi803
őstag

Köszi mindenkinek! :R

Stug III. illetve KV1 gyenge pont szemből ill. oldalról hol van?

[ Szerkesztve ]

(#3414) myckey válasza polgi803 (#3413) üzenetére


myckey
veterán

[link]
itt minden gépet le tudsz csekkolni.

katt a gépre,és......
Vulnerability szekcióban.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3415) Moleman válasza polgi803 (#3413) üzenetére


Moleman
addikt

A Stugnak az alját lődd, a KV-nak is az alját vagy a meredekebb részét a homlokpáncéljának, ahol a géppuska is van. Oldalról mindkettő papír mindenhol.

(#3416) polgi803


polgi803
őstag

:R

(#3417) Exorsized válasza Tomi0703 (#3401) üzenetére


Exorsized
tag

Köszönöm szépen , erre nem is gondoltam , csak azt hittem menüben kell valahol beállítani mint valami csúszka / mod.

XONE : MrExoQt

(#3418) p06 válasza mcwolf79 (#3387) üzenetére


p06
senior tag

Hát sajnos nagyon nem. Nekem a frissítés óta minimum 10-el kisebb az fps-em. Szintén nVidia. Nekem se valami magas az fps az, hogy a proci miatt nem tudom de szerintem a kártya tudna többet is.

(#3419) bartucc válasza p06 (#3418) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem is mintha lassabb lenne, 30Fps alatt sokszor, mikor eddig megvolt a stabil 35... :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3420) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Miért esek mindig abba a hibába, hogy még belépek ebbe a fosba játszani?

Tegnap óta lejátszottam ~20 kört a VK3601H-val és sem tegnap, sem ma nem lett még meg a napi duplázás. Ez ezzel a tankkal 0% győzelmi arányt jelent, miközben sokszor az ellenséges top játékosoknál is többet pusztítok.

Ja... nincs szopóág. Csak ma láttam vagy 7-8 játékost akik amiatt panaszkodtak, hogy 1-2 napja alig kerülnek olyan csapatba aminek az össz IQ teljesítménye nagyobb lenne egy marék földnél. Egyesek szerint a szopóág csak a magyar fórumokon terjedő mítosz. Hát kurvára nem.

A legutóbbi kör egyszerűen kiakasztott. Már nem elég, hogy annyira primitív a WOT játékosok 90%-ka, hogy leszarják a csapatot meg a segélykéréseket, taktikát... hanem egyenesen ellentmondanak. Egy zászlós map volt, láttam, hogy mindenki az alapbázis körül kempel, ezért a zászlóhoz mentem... nagyjából hat percen át én (VK3601H) és egy VK3001 tartottuk ketten a zászlót, folyton resetelve az ellenséget, de amikor már nyolc ellenség volt a körön belül, akkor már ez sem ért semmit.

Hiába nyomkodtam az SOS parancsot és villogtattam a zászlót a térképen, rögtön vagy 5-6 csapattárs azonnal nyomta, hogy "Negatív!", tehát értették mit akarok. Kempelték a nagy büdös semmit. A kör úgy ért véget, hogy 0 dmg volt az egyenlegük és ők egy kurva lövést nem adtak le...

Miért? Miért jó ez nekik? MIÉRT? Mi a büdös francot élveznek így a játékban? :W :(((

Az a legnagyobb bajom, hogy a 22-es csapdájában vagyok. Még van 6500 aranyam a játékban, amit nem akarok az accountom törlésével elbukni. De nem fogy el soha, mert már prémiumra sem fizetek elő, mert folyton az a vége, hogy 15-20 csata után úgy felbasz a primitívség, hogy kilépek és egy hétig felé sem nézek.

(#3421) xtmod válasza Stauffenberg (#3420) üzenetére


xtmod
senior tag

a kv-1-el tök jól ment, mióta a kv-1s-el tolom, örökké benyom egy rakat t8-as közé. egyébként t7-es fölött úgy el van cseszve, hogy prém nélkül nem érdemes játszani.

[ Szerkesztve ]

(#3422) Stauffenberg válasza xtmod (#3421) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Múlt hétvégén is szopóágban voltam, de akkor a jó oldalán. Eleinte vicces, hogy különösebb ellenkezés nélkül lyukasztod ki az ellenséges tankokat, de 5-6 kör után ez is unalmassá válik, főleg ha a tankod nem elég gyors (pl: KV-4) és nem tudsz időben odaérni sehova és a társaid mindent eloroznak előled.

Ezen felbuzdulva ezen a hétvégén is bátor voltam, pedig megfogadtam, hogy hétvégente nem játszom, mert a szokásosnál is idegesítőbb a játékos összetétel. Hétköznap is sok a barom, de késő estére kicsit tisztul a kép. Akkor már 3-4 csapattárs is akad aki nem buta, mint kő, ez pedig bőven elég lehet egy masszív győzelemhez.

De mindegy, azt hiszem megemésztettem az ebédem, inkább elmegyek edzeni egy nagyobb bringás tekeréssel. Többet ér, mint a sok retardált barom között idegeskedni.

(#3423) Kelvin válasza Stauffenberg (#3420) üzenetére


Kelvin
őstag

Játsszál barátokkal vagy lépj be egy jó klánba és századolj vagy cw-z. Amúgy mit érdekel a win rate ha magasan a legtöbbet sebzed és van jó pár killed?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#3424) Bingisz válasza xtmod (#3421) üzenetére


Bingisz
addikt

Nincs elcseszve. Szerinted a WG-nek megérné, hogy top tierben is tudj ingyen játszani?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3425) Moleman válasza Bingisz (#3424) üzenetére


Moleman
addikt

Ha kevés ágat viszel, az is kivitelezhető. T6-ig spórolsz, az ötöst megtartod farmolni, és abból fenntartod a nagyokat. :) Csak kicsit idegölő. :D

(#3426) Stauffenberg válasza Kelvin (#3423) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Engem a W/L ratio érdekel a legkevésbé, de egy idő után roppant idegesítő, mikor egyhuzamban a huszadik kört bukod úgy, hogy még bőven tudnád csépelni az ellent, de mivel a társaid az első 2-3 percben tömegével elhullanak, ezért elég hamar bekerítenek.

Volt olyan napom amikor a kalkulátor szerint 2100 volt az effem, de a win arányom 19%. Néha úgy érzem, hogy a WG hazudik a játékosok számát illetően és valójában a játékosok 90%-ka csak bot. Ezért nem írnak vissza, nem reagálnak semmire és ezért annyira idióták.

(#3427) Chris0321 válasza Stauffenberg (#3420) üzenetére


Chris0321
addikt

Egyszerűen nem kell erőltetni. Én is kerültem már a rossz oldalra nem is egyszer, ha látom esélytelen normális csatákat menni fogom magam és kilépek. Felesleges erőltetni, a pihentetés a legjobb megoldás. Ha nem megy másnap sem akkor harmadnap és így tovább. Max. 5 csatából kiderül mire lehet számítani aznap.

(#3428) AMD Power


AMD Power
titán

Tesom notija egy X2 1.8Ghz es egy ATi HD2400 tolja a WOT-t. ;)

(#3429) bartucc válasza AMD Power (#3428) üzenetére


bartucc
addikt

Azzal óvatosan, nagyon melegedős procik voltak azok, meg ne süljön! :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3430) Máté94


Máté94
addikt

Amikor T6-7 közé betesz P.z.38t n.A.-val akkor egy kicsit haragszok a MM-re... Hogy gondolják? Maximum feláldozhatom magam, mint felderítő, de egy lövés, és vége... :(((

(#3431) Bingisz válasza Máté94 (#3430) üzenetére


Bingisz
addikt

Nézz videókat, hogy hogyan kell használni egy ilyen scoutot.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3432) xtmod válasza Bingisz (#3424) üzenetére


xtmod
senior tag

lehetne egy kicsit lassabb a fejlődés, de nem mínuszos, ha nem sebzed agyon az ellenfél fél gárdáját. aki meg gyorsabban akar fejlődni, venne goldot, prémet.

(#3433) virkir válasza Stauffenberg (#3426) üzenetére


virkir
veterán

Az még véletlenül sem merült fel benned, hogy egyszerűen nem megy neked ez a játék?
Ettől még nem dől össze a világ, van ezer más amivel el tudod tölteni a felesleges idődet.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3434) xtmod válasza Máté94 (#3430) üzenetére


xtmod
senior tag

ez a gondom a kv-1s-el. tök jó tank lenne, de ha van 5-6 t8-as, meg pár t7-es, ott nem sok keresnivalóm van vele. érdekes, a kv-1-el nem szívat ennyit. azzal jó a játék.

(#3435) AlexWolf válasza Máté94 (#3430) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Az egyáltalán nem hihetetlen. Mivel a Pz 38t nA egy SCOUT tank.
Ha meg nem akarsz scoutolni akor ne scout tankkal játsszál, ennyi.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3436) Stigma.HC válasza virkir (#3433) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nekem most például megy a játék csak a csapattársaimnak nem :DDD

Wins / Battles 0 / 6 0%

Avg. / Total Exp. 499 / 2 998
Credits total 69 401

Utolsó csatám, ma délután szerintem hanyagolom a játékot, majd este megpróbálkozok megint vele :))

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#3437) GrooveHero válasza xtmod (#3434) üzenetére


GrooveHero
addikt

Mer' nem kő előrerohanni, hanem hátul kell maradni és egy kicsit ilyen hogyismondjamcsak "sunyi" módon kell vele játszani. A nagyok előremennek, teszik amit tenniük kell, vagy nem, te meg mész mögöttük és amikor kialakul a tűzpárbaj pölö városi csatában és visszahúzódnak tölteni, akkor előrebújsz, adsz nekik egy 400-as, ha a 122-es van fent rajta. Nem tudok jobbat mondani, köcsögnek kell lenni azzal a géppel, ha nagyobbak közé dob be

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3438) Stauffenberg válasza Chris0321 (#3427) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Ezt szoktam, de sajnos a WoT már nagyon nem olyan, mint régen. Én nyíltan vállalom, hogy casual játékos vagyok, de közben elvárom azt, hogy ez ne csak agyatlan szórakozásból álljon, mert gondolkozni, taktikázni nem bűn, akkor sem ha valaki egy munkanap után már leterhelt és fáradt. Régen még nem volt ennyi hülye. Lehetett nagyon jó köröket menni, ment a kommunikáció, viccelődés és a körök elején gyorsan rögtönöztünk taktikákat, amihez többnyire tartotta magát mindenki aki beszélte az angolt (de egy térképen a tervezett útvonal végig pittyegtetését is értette a többség).

Most meg... nagyon legatyásodott a közösség.

Én már kinőttem a klánosdiból, csak esténként akarok 1-2 órát szórakozni meg ilyenkor hétvégén lenne kicsit több időm (és a szórakozás azt is jelenti, hogy élvezem használni az agyam gondolkozásra). Szakaszban szoktam menni ismerősökkel, de igazság szerint a legtöbb WoT játékos haverom igencsak kezdő. Többet érnek, mint az átlagos random csapattárs, de azért nincs valami nagy harci értékük.

(#3433) virkir: Hidd elég elég sokszor felmerül bennem, hogy bennem van a hiba amiért nem tudok alkalmazkodni. De az 53%-os győzelmi arányom szerint azért szerencsére nem a teljesen hülye noobok között vagyok. Az eddigi legeredményesebb tankom a KV-3, amivel most rontottam a győzelmi arányt 59.12%-ról 58.95%-ra. Arra sosem panaszkodtam, hogy ne lenne elég pénzem meg XP-m vagy ne fejlődnék elég gyorsan. Egyszerűen csak azért picsogok időnként, mert felidegesít, hogy mennyire elsilányult a közösség. Ezért sem érdekel a W/L arány... ha beteszek a közösbe 2500-3000-3500 dmg-t és mégis veszítünk, akkor nem érzem úgy, hogy rajtam múlt.

[ Szerkesztve ]

(#3439) xtmod válasza GrooveHero (#3437) üzenetére


xtmod
senior tag

jó, majd köcsög leszek. :D

(#3440) Napfénysüti válasza Bingisz (#3431) üzenetére

Mindig röhögök hogy scoutokkal hogy ki tudnak akadni az emberek. Egyébként nincs a kezdőknrk valahol leírás hogy mi is az a scout, mire való meg milyen az mm besorolásuk? :)

Més que un club!

(#3441) AMD Power válasza bartucc (#3429) üzenetére


AMD Power
titán

4100 csatanal jar vele. Birja...;)

(#3442) GrooveHero válasza xtmod (#3439) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem vicc. Ha nem a saját tieredbe rak be, akkor óvatosnak kell lenni. Szép üt a 122-tes, de ha előrerohansz és egyből kinyuvasztod magad, akkor nem sokat ér. Még saját tierjében is óvatosnek kell lenni, mert iter6-ban a TD-k, sőt szinte minden átüt. Ügyesen kell vele harcolni, úgy kell csinálni, hogy te mindíg tudd őket lőni, ők meg ne találjanak el:DD
Tudom, könnyű mondani, ráadásul a töltési idő is sok. Ezért kell vigyázni, mert amíg töltesz nagyon ki vagy téve a medeknek, pölö e8 sherman és társai.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3443) nyunyu


nyunyu
félisten

2 nagyonruhellem tank kerult a meg par kor, aztan szemrebbenes nelkul eladom a 'csaba statuszba:




Jot tett a 3002DBnek a gun depression buff, alig birtak eltalalni hulldownban.





Elejen rajtam kivul mindenki ellemmingelt balra, de szerencsemre az ellenfel meg hulyebb volt, toluk senki nem jott E0-ra. Aztan a bazisukon csemegeztem ket bena medet, meg egy AFK T34-et.

Egyebkent szopoag az van bonyallal. :(
Tegnapelott: 13/32
Tegnap: 37/81
Ma eddig: 13/33

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3444) Moleman válasza Napfénysüti (#3440) üzenetére


Moleman
addikt

Az nA tényleg nem egy főnyeremény scoutként sem, bár az őt körüllengő kollektív gyűlölethez képest én pozitívan csalódtam benne, mikor kb 3/4 éve kitoltam.

[ Szerkesztve ]

(#3445) jano_77


jano_77
nagyúr

Győzelem!
Steppes 2013. május 5. 14:00:00
T1 Heavy Tank
Szerzett tapasztalat: 2 982 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért)
+ kredit: 30 615
Csatában elért Achievement: Acélfal, Top Gun, Pusztító

Jó fejek volt az M4-ünk, mert a végén meghagyta nekem az utolsó Stugot az ellenféltől. :K
Vannak még korrekt és rendes játékosok is, ugyanis kértem, hogy hagyják meg nekem....hagyták. :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3446) Napfénysüti válasza Moleman (#3444) üzenetére

Régen én is toltam vele de nem volt bajom ezzel a géppel. El kell fogadni hogy scout és ennyi. Meg persze ilyen stílusban kell használni.

Més que un club!

(#3447) nyunyu válasza GrooveHero (#3442) üzenetére


nyunyu
félisten

Még saját tierjében is óvatosnek kell lenni, mert iter6-ban a TD-k, sőt szinte minden átüt. Ügyesen kell vele harcolni, úgy kell csinálni, hogy te mindíg tudd őket lőni, ők meg ne találjanak el :DD

KV1-S hasat mar az M1A1 is atviszi, ami nem egy komoly csuzli, Sherman, T49, T1HT, Wolverineen fordul elo...

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3448) Máté94 válasza Bingisz (#3431) üzenetére


Máté94
addikt

Amikor már 50% vagy az alatti a WR, akkor szinte tök mindegy mit csinálsz... Legszívesebben beírnám már az elején, hogy noob team, és győzött a másik csapat, mert annyira életképtelenek, hogy másfél perc alatt a fél csapat halott.

Mondjuk ezzel kapcsolatban néha működik a pszichológiai ráhatás, ha tudatjuk a csapattal, hogy bizony a WR ilyen és ilyen alacsony, akkor azért mintha kicsit jobban odafigyelnének.

(#3449) Stauffenberg válasza Stauffenberg (#3438) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na mielőtt elindulok bringázni még toltam egy kört T20-szal. Epikus csata volt, végig kiélezett, sok társam volt hajlandó összedolgozni. Majdnem kitáraztam a lőszer készletet, közel 3000 dmg ment bele az ellenségbe és még 1800 dmg spot által (pedig nem akartam scout szerepet, véletlen volt). Izgalmas kör volt.

Veszítettünk, de nem érdekel. Nem a vereséggel van bajom, hanem azzal, hogy nagyon kevés az ilyen izgalmas kör, a legtöbb egy gyors dara amiben az egyik oldal percek alatt elbukik. De ilyen fajta vereségből százat is elviselnék egymás után.

(#3450) GrooveHero válasza nyunyu (#3447) üzenetére


GrooveHero
addikt

Na igen, ezek ugye tier5-ös gépek, már azok is könnyen átütik a KV-1S-t. Az más kérdés, hogy némelyiküknek elmegy a kedve, ha odapörkölsz nekik egy 4-450-est. :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.