Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#3601) psycroptic válasza RAiN91 (#3599) üzenetére


psycroptic
őstag

Ki/megkerülni egyedül a sniper nézetbe váltással tudod, mert ott nem tud "ugrálni".

PSNID: Tomy83PS

(#3602) wanted5 válasza RAiN91 (#3599) üzenetére


wanted5
őstag

ha a telefonfülkére céloztál volna akkor igen, átlő felette, és akkor nem is a tankon van a célkereszt
de a földre céloztál így már nem tud átlőni sehogy, mert akadály van előtte

(#3603) psycroptic válasza wanted5 (#3602) üzenetére


psycroptic
őstag

Bázisról elindulva az előttem lévő tank fölé ha viszem a célzókört(parancsnoki) a szerveroldali(löveg), akkor is az előttem haladó valagára fog leugrani.

PSNID: Tomy83PS

(#3604) Csabi04


Csabi04
tag

(#3605) Re-Tech válasza Csabi04 (#3604) üzenetére


Re-Tech
aktív tag

Én is bevállalnám Jessica Albát rádiósnak :D

(#3606) Angel1981 válasza virkir (#3040) üzenetére


Angel1981
veterán

Hmmm.....alapos okfejtés! :R

"Ennyi a rejtély nincs itt semmiféle burkolt nerf. Nyugodtan el lehet felejteni, hogy "jó páncél" mert olyan mostanában már nincs"

Sajnos egyet kell, hogy értsek!
Hétvégén megszereztem az AT 15-öt, de azt is úgy átütik szemből mintha műanyag lenne.... :(

(#3607) Moleman válasza bartucc (#3552) üzenetére


Moleman
addikt

Töltésgyorsítót én is mindenre veszek, most van kb 16 közepesem, 4 nagyom meg 3 tüzérségim. :D Csak a többire sajnálom a pénzt.

(#3608) vhw válasza wanted5 (#3598) üzenetére


vhw
addikt

Várjunk csak, csak hogy jól értem-e:
Adott az ágyú célkeresztje, és adott a mindig a monitor közepén lévő célkereszt.
Általában a kettő együtt mozog, de ha magam elé célozva a földre bejön elém egy tank, az ágyú tűzvonalába, akkor a két célkereszt látszólag nem ugyanoda mutat?
Vagyis az ágyú célkeresztje a közvetlen célpontra, míg a monitor közepén lévő pedig oda ahova?
Ez lenne a probléma?

De ez miért gond?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3609) Csabi04 válasza Re-Tech (#3605) üzenetére


Csabi04
tag

Kizárólag csak szexi csajokat veszek fel.

(#3610) RAiN91 válasza vhw (#3608) üzenetére


RAiN91
őstag

Az igaz, de még mindig nem erről van szó :)
Leírom újra: vidd rá az egeret egy csapattársra, majd lassan húzd fölé

[ Szerkesztve ]

(#3611) Angel1981 válasza vJokka (#3045) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez nem semmi! :Y
Végignézem a többit is! :C

(#3612) mikron


mikron
tag

:U ma ismét fantasztikus csapatok vannak 12 meccsből 10 vereség :U

[ Szerkesztve ]

(#3613) AlexWolf válasza Re-Tech (#3605) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Szeretnéd mi ha a mikrofonodba beszélne?! :DD

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3614) Angel1981 válasza Zizifull (#3181) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez nagyon kemény! :Y
Respect! :R

(#3615) taknyi


taknyi
aktív tag

Tisztelet a játékosoknak. :R

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#3616) Jolet


Jolet
őstag

aki artyzik árulja már el mi alapján választ célpontot?

ha megyek előre egy mezőn mellettem egy mause meg egy e100 miért engem választanak 10ből kilencszer?
ez persze csak egy teoritikus példa volt, de érdekelne az artysok lelkivilága...
már elegem van a 4-5-6 arty csatákból, ha lesz valami akkor emiatt fogom abba hagyni a random játékot

ugyanitt keresek 8-9-10-es tierbe századokat :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#3617) bartucc válasza Jolet (#3616) üzenetére


bartucc
addikt

Általában alapvetően azt lövöm, akin a legtöbbet tudok sebezni, aki legnagyobb fenyegetést jelent, és akit jó eséllyel ki is tudok azonnal lőni. Ez a három szempont játszik nálam, ha arty-val vagyok.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3618) Amfiton válasza Jolet (#3616) üzenetére


Amfiton
tag

http://wotinfo.hu/index.php/item/407-086-az-arty-k-v%C3%A1ltoz%C3%A1sair%C3%B3l

Majd meglássuk.....

(#3619) Macka válasza Jolet (#3616) üzenetére


Macka
veterán

Nem vagyok nagy artys, csak kipróbáltam, de tetszik. Grillével mentem legtöbbet, én általában a lassan mozgó (heavy, td-k) célpontokat nézem. Ezek jól páncélozottak, nagyot sebeznek, ergo itt tudok a legtöbbet segíteni a csapatnak.

(#3620) ng0ofy válasza Jolet (#3616) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én mindig azt lövöm, amelyik célponthoz kevesebbet kell mozgatni az ágyút, hogy hamarabb tüzlehessek. Ha van több lehetséges célpont, akkor keresem a legpapírabbat, hátha besül vmi jó sebzés vagy frag :D

Ha jó a csapat és megvédenek, akkor jön az, hogy a legveszélyesebb helyeken tartom a célkeresztet és a legvészesebb enemyt próbálom mozgásképtelené tenni, de ez 100 ból egyszer...

[ Szerkesztve ]

(#3621) Angel1981 válasza GrooveHero (#3355) üzenetére


Angel1981
veterán

"A TD-k kevesebb xp-t kapnak."

Kérdés; és az SPG-k?

(#3622) Csabi04 válasza Jolet (#3616) üzenetére


Csabi04
tag

Elég sokat artyzok. A TD-et először utána a lassú vagy a gyenge páncélú tankokat.

Ma a 3-ik napja, hogy agyatlan balfaszok között játszok.

[ Szerkesztve ]

(#3623) Moleman válasza Amfiton (#3618) üzenetére


Moleman
addikt

Aztak... Ezt most nagyon át kell gondolni, hogy mit vegyünk. De most pl a Priestemmel mi lesz? Átmegy az a pár tízezer XP az M37-re? (Mondjuk már 1.5 éve is feltűnt, hogy a valóságban az M37 követte a Priestet, így ennek a cserének legalább van értelme.) Amúgy meg monnyon le, aki ilyet kitalált, hogy 0.8-as accuracy, a valóságban 15-20 centis pontossággal lőtt EGY KILOMÉTERRE pl a 152 millis D-20 (apum töltő volt, ő mesélte, soha nem lőttek mellé, és percenként valami 16 lövés volt a rekordjuk... ehhez képest ez mi?).

[ Szerkesztve ]

(#3624) Jolet


Jolet
őstag

hát köszönöm a válaszokat sokkal okosabb nem lettem :-(
sajnos úgy érzem, hogy egy rohadt nagy sziréna van a tankom tetején, hogy idelőjjetek!
néha már elindulni sincs kedvem, ha látom, hogy sík terepen van 4-5 arty
:-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#3625) Cucuska2 válasza Moleman (#3623) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ez egy játék. Ha szimulátor lenne, akkor mennénk 20 percet a tankokkal, valahonnan 5+ km-ről kilőnének, és vége a meccsnek. Tehát ez N-E-M SZ-I-M-U-L-Á-T-O-R!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3626) Macka


Macka
veterán

Nekem alapvetően nem volt bajom az aryval, a probléma akkor szokott kezdődni, amikor 4 db T7-es pakolt az ellenfélhez. Szerintem max 2 db még elmegy.

(#3627) Moleman válasza Cucuska2 (#3625) üzenetére


Moleman
addikt

Jó, az jogos. De hát már most is szarok az arty-k ahhoz képest, amit 1 éve tudtak... Aki akkor kezdett játszani, megérzi, már elvettek mindent, ami jó volt - a jón értelemszerűen az OP-t értem, de szükség is lenne rá, mert így 1-2 jó játékos meg tudna nyerni egy meccset, a vérpistikék meg hiába kapnának pl ZiS-6-os KV-t a seggük alá, akkor se érnének vele semmit. Az oké, hogy most már ki lettek egyensúlyozva a tankok, de a játékosok is nagyon felhígultak. Abba (még) nem hagytam, de 4 hete nem mentem egy meccset sem, és nincs nagy hiányérzetem. :/

(#3628) Hilmerus


Hilmerus
csendes tag

Én is a legnagyobbra megyek, már, ha jó a világítás. TD-re, mert azok sunyin ácsorognak, és van időm rászűkülni, ha a hadiszerencse is mellettem áll.
Nem tudom, hogy a kérdezőnek milyen tankja van, bár az én kis szintemen még nem láttam Maust, de én mindenképpen a Maussal kezdeném.

(#3629) jano_77


jano_77
nagyúr

Még hogy nincs szopóág illetve WG háttérből szabályozás, irányítás!?!
Nekem senki ne magyarázza be azok után, hogy 7végén IS-6 tök jól ment, jókat játszottam, sokat sebeztem, öltem, mára meg elfelejtettem játszani a tankkal!?!?!? 3 csatából 3 bukó, lövések lepattannak, alig megy át vmi!
Nincs szopóág!!!! A jó büdös **szt nincs! :W :o :W
Mai első 5 csatám nyerő....aztán oda fent gondoltak egyet és rögtön lett 5/10!!!!! Mi ez ha nem háttérből manipulálás?!?!?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3630) Macka válasza jano_77 (#3629) üzenetére


Macka
veterán

Nekem ugyanez volt hétvégén E75-tel. Megvettem a tankot, stockkal T9-T10 között 5 csatából öt nyert ütközet, mindegyikben 1-3 kill. Aztán másnap kizárólag bukta volt az összes kör. Kb. 20. WTF?

(#3631) Rellind válasza jano_77 (#3629) üzenetére


Rellind
senior tag

+1
Nem vagyok profi de ami a hétvégén volt az katasztrófa meg még ma se sikerült nyernünk... :W

(#3632) Csabi04


Csabi04
tag

0.8.6 - Az arty-k változásairól
Ha valaki már feltette bocs.
Nerfelik az artykat. A gw panther miatt kezdtem el a német ágat. De ennyire össze baszni.

(#3633) Tomi0703 válasza jano_77 (#3629) üzenetére


Tomi0703
őstag

mar ne haragudj, de visszaneztem az iment kb. 160 hszt es azt latom, hogy folyton panaszkodsz... :D hidd el, sokaknak ment pl. ma szarul... tobbek kozt nekem is. t-29-el zsinorban 3 3000 dmg feletti kor es mind 3 bukta, kb. ugyan ez volt a helyzet kv-4-el is. engem is felidegesit, de nem irom nap-mint nap ide be, mert jobb nem lesz. :) nyugodjja meg oszt' jatsszal tovabb 1 v 29 felfogasban, csak magadert. sebezz, azt ugyis dol a le.
az ilyen panaszkodasra meg wege szidasra lett kitalalva az off topik. ott nyugodtan ku*vaanyazhatod a weget. :DDD

(#3634) dfsz34 válasza Jolet (#3624) üzenetére


dfsz34
őstag

Ahogyan észrevettem, az Arty-k nagy része frag-ot akar, ergó a legkissebbet választja, azt meg konkréten nagyívben, hogy mivel tudja a csapatát segíteni.

Tier 7 meccsekig, amikben tier5 arty a legnagyobb, talán tier 6-t nem is láttam még vagy csak nagyon ritkán, de még elmegy a játékélmény, nem rontják el az artyk. Néha itt is kiszednek váratlanul, amikor leginkább benne vagyok a csatában, de ritkán. Az IS még hagyján, elég gyors és fordulékony, a su122 is, de a stock tiger olyan, mint a tetü és mégis, eddig 30 meccsből egyszer sem arty végzett velem, ha végzett valaki.

Megvettem az IS3-t az ákció keretében és igaz stock, de ezzel lenne a legkevesebb bajom, mert itt már rengeteg arty van, tier7-esek is. Egyszerüen játszhatatlan, ha kettőnél több van. Van hatodik érzékem, de még így is, mit csináljak? A legnagyobb bajnak azt látom, hogy az arty nem a kempelőket szedi le, hiszen azokat nem is látja, hacsak nincs egy jó scout. Sokkal inkább azokat kapja ki, akik akció közben vannak, de mondjuk töltés miatt vissza kell húzódniuk vagy ugye megy a peek-a-boo és hátul van egy ellen tank, elől meg egy a másik, amit támadok, ergó elég egyértelmű, hogy mit tudok csak csinálni. Az arty-k meg gondolom marha büszkék magukra, hogy kitalálták, hogy előre fogok menni és odarakja a célkeresztet. Szoktam előre hátra hintázni, de annyit általában nem tudok mozogni, hogy elkerüljön a lövedék, úgyhogy nagy levegő és megyek, mást mit lehet tenni?

Rettenetesen lerontja a játékélményt a sok nagy arty. A bázison kempelők természetesen biztonságban vannak tőlük, csak akik akcióban vannak, azokat szedik ki. Nem is értem így az egésznek az értelmét.
Meg tudom, jönnek a sok okos tanáccsal, hogy bújkálni kell előlük, meg odamenni, ahol nem látnak, de pontosan ez teszi dögunalmassá a játékot. Pl. Engelberg, a vár tövében lapítottunk ketten, szinte a beleolvadva a várba, a másik srác kiugrott, hogy lőjön, erre a négy arty úgy körbelőtte, hogy azonnal vége lett. Én lapítottam, engem nem tudtak az artyk meglőni, "nagyszerű", "izgalmas" játék így.

Állítólag tier9, tier10 még rosszabb, ott még nagyobb artyk vannak.

Azt hiszem én hagyom a francba a 7-nél magasabb tiereket, mert szórakozni akarok, nem artyk elől bújkálni.

Akkor vannak csak jó csaták, ha nincs arty vagy 1 van csak.

Írtam már a WG-nek is, hogy tönkreteszik a játékélményt a sok arty-val és egy fizető játékost elveszítenek hamar, mert ezért én nem vagyok hajlandó fizetni, meg értelme sincsen, mert egyre unalmasabbak a meccsek. tier 7 pörög, izgalmas, prém nélkül is simán pluszosak a tankjaim, mikel más? Néha kapok nagy ellenfeleket is, úgyhogy az is megvan, szevasz, minek fizessek dögunalmas tier8,9,10 meccsekért? mert azokat prém nélkül már nehéz finanszírozni...

(#3635) jano_77 válasza Tomi0703 (#3633) üzenetére


jano_77
nagyúr

Biztos felületesen olvastál vissza, de nem kizárólag az anyázásomat és morgolódásomat szoktam megosztani, beírni, hanem szoktam azt is, ha épp vmi jól sül el, sikerül mondjuk egy ÁSZ-os kört mennem! De szoktam segíteni is, mikor tudok, ha épp vki mondjuk egy modot keres vagy épp azt kérdezi, hogy KV-1-re milyen cuccot tegyen a töltésgyorsító mellé!
Szerintem ess neki és olvasd újra a hozzászólásaimat, ha már mindenképp be akartál szólni!

Amúgy azt szeretném megkérdezni, hogy ha minden igaz, ma még jár a Megszálló plecsniért a 15K plussz ezüst!?
Mert akkor a következőn, hogyan vagyon számolva a lóvé a 30% plussz IS-3_ért járó többlettel együtt?
Nekem sehogy nem jön ki a szám.....biztosan nem tudom a logikáját a számításnak.

Köszönet

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3636) Macka válasza dfsz34 (#3634) üzenetére


Macka
veterán

T9-ben általában 7-es artyk vannak, ritka a 8-as. Ahogy fentebb is írtam a baj akkor kezdődik, amikor már 3-4 van belőlük, mert akkor tényleg meg a bújkálás.

(#3637) Hilmerus


Hilmerus
csendes tag

Akkor eladom az M41-et. :(
Így már nem érdemes energiát ölni ezekbe a támogató eszközökbe, és végre eltűnik az a megalapozatlan Arty-Para.

(#3638) Chris0321 válasza Csabi04 (#3632) üzenetére


Chris0321
addikt

Ott van a garázsban a teljesen felszerelt GwTiger, eddig sem nagyon használtam mert elég vacak a lövegkitéríthetősége ezért hamar szétesik a célkereszt. Ha egyszer szétesik célzásgyorsítóval is mire megint összeszűkült már rég nem volt spottolva a tank amire céloztam.
Csak azért nem fogom eladni az artyaim mert hátha javítanak majd rajtuk később.

(#3639) babferi


babferi
tag

Nem semmi , hogy voltak kepesek belarakni a jatekba olyat mint pl. Prokhorovka Encounter . Hat az akkora szar , hogy nem igaz . Nem szol semmirol csak , hogy melyik csapat tud gyorsabban berusholni a capzonaba es behuzni a zaszlot :W

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#3640) Chris0321 válasza babferi (#3639) üzenetére


Chris0321
addikt

Kapcsold ki ezeket a csatamódokat.

(#3641) vhw válasza babferi (#3639) üzenetére


vhw
addikt

Nem erről szól minden encounter? (vagy tágabb értelemben az egész játék, kivéve az assaultot módot?)

Egyébként ha mindkét csapatból áll bent a körben valaki, akkor senkinek sem megy a vonal, amíg ki nem lövik belőle az ellenséges tankot/tankokat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3642) nyunyu válasza jano_77 (#3635) üzenetére


nyunyu
félisten

Amúgy azt szeretném megkérdezni, hogy ha minden igaz, ma még jár a Megszálló plecsniért a 15K plussz ezüst!?
Mert akkor a következőn, hogyan vagyon számolva a lóvé a 30% plussz IS-3_ért járó többlettel együtt?

22362*0.3+15000 meglepo modon 21708-at ad eredmenyul.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3643) ng0ofy válasza Chris0321 (#3638) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Gondolom mivel széthúzzák az artykat is X tierbe, ezért ugyanolyan nehéz lesz artyval is saját tierben vagy nagyobban, mint tankkal. Viszont lehet, hogy nem fog csak úgy tenni Matchbe, ahogy tankoknál, tehát nem fogunk tier 3-as artyal tier 6 tankok ellen menni. Inkább a sebzést vennék vissza, mint a pontosságot, egyébként.

(#3644) Imilenni válasza Cucuska2 (#3625) üzenetére


Imilenni
addikt

De azért az IS-7-nek a top speedje 60km/h lett.."történelmi hűség miatt" :B

Press "F" to pay respects.

(#3645) dfsz34 válasza Macka (#3636) üzenetére


dfsz34
őstag

Igen, de szubjektív megítélésem szerint sokkal több olyan tier8-as csata van, ahol sok (3 vagy több arty van). Gondolom a játékos kevesebb, tehát végülis logikus. Nem tudom, hogy van-e ilyen statisztika valahol, hogy milyen az átlagos tank típus eloszlás, de érdekes lenne.

Én csak azt kérdőjelezem meg, hogy az artyknak ilyenformán mi a szerepük. Mert ok, hogy ne tudjanak a tankok egy helyben állni sokáig és néha tényleg hasznos, ha nagyon elakadunk valahol, akkor az arty kiszedi a fedezék mögül az ellent és mehetünk tovább, de van már legalább 100 tier 8-as csatám és rohadtul nem tetszik, hogy a vezető halálok az arty agyonlő. Ráadásul itt már nagyon drága a tank javítása, prém nélkül meg a mostani akció nélkül biztos nettó bukás lenne, tehát vagy farmolok, ami unalmas, vagy fizetek, de csak akkor fizetek, ha van játékélmény.

Ahogy figyelem, a zöld, kék meg lila xvm-es játékosokat, tier9,10 tankokban ugyanúgy kiszednek az artyk, tehát nem én vagyok a noob egymagam, hanem a csaták karakterisztikája ilyen a magas tier-ben. Elég megnézni, hogy mennyi frag-ja van tier8-as csatákban az arty-nak általában. Nem egy-egy konkrét csatáról beszélek, mert láttam már tier7-ben is 8 frag-ot, de átlagban hogyan néz ki és mennyi a beleszólásuk a végeredménybe.

Ahogy olvasom a külföldi fórumokat, sokan panaszkodnak erre. A WG állítólag egyszer írta, hogy esélyt kell adni az arty-s játékosoknak is, mert belőlük is sok van, hát nem tudom, hogy érdemes-e ebbe az irányba elmenniük. Állítólag majd prémmel ki lehet választani a térképet meg az artyk számát korlátozni, ami mondjuk már lehet egy jó megoldás, de még csak tervezgetik ezt.

(#3646) Jolet válasza nyunyu (#3642) üzenetére


Jolet
őstag

jaja a számok nem hazudnak :-D
megelőztél...

Imileni:
hátszéllel szakadékban kb.

[ Szerkesztve ]

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#3647) babferi válasza vhw (#3641) üzenetére


babferi
tag

A tobbi encounterrel nincs igazan bajom , de a Prokhorovka , ott lehet en fogom ki mindig az ilyeneket , de ott 2 percnel tovabb nem tartott meg csatam . Es oda mindig artyval rak be , csapattarsak meg nem igazan tudjak mit is kene csinalniuk .

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#3648) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Ezt a seggfej csapatot... meg a szar mm-et... nem rakott hozzánk medet... én mint nagy lomha, lemegyek az artykat védeni... senki más nem jön, maradnak fent, én a völgyben elvoltam, de mire elértem a hídig, kb mindenkit kinyírtak :D én végeztem a 4 artyval, is-3 addig elbújt, h nehogy baja essen, h segít, fentről még lőtt rám jgpze100 meg tiger2, azokat is csipegettem, de mivel bátor csapattársam is-3 al nem jött segíteni, leszedtek, de még ki is nevetett a kis buzi...

(#3649) vhw Ismered őket? :) am. míg mentem a híd fele, e50 beszaladt(kapott egy 500-ast :D, így spotolódtak, szóval....

[ Szerkesztve ]

(#3649) vhw válasza dfsz34 (#3645) üzenetére


vhw
addikt

"Állítólag majd prémmel ki lehet választani a térképet meg az artyk számát korlátozni, ami mondjuk már lehet egy jó megoldás, de még csak tervezgetik ezt."

Semmi ilyet nem tervezgetnek.

babferi: új pálya, új játékmód kell a népnek, ezért nyafognak mindig. Tessék íme az eredmény, hetekig teljes fogalmatlanság van, mit is hogy is kéne csinálni az adott mapon, adott módnál.

+SoulRiever-: azokat az artykat kár volt védeni... :U

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3650) GrooveHero válasza vhw (#3649) üzenetére


GrooveHero
addikt

Pedig a for the recordban írnak róla, hogy lehet majd térképet választani prémiummal. Egyelőre ez még messze van, szóval nem kell félni

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.