Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#3051) Habib[HUN] válasza RAiN91 (#3049) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nekem személy szerint nagyon bejött a T29-T32-M103 vonal. A 32-nél azért még voltak gondok a tűzerővel. Ellenben a toronnyal nagyon jól lehetett játszani. Elég szépen tudott pattogni róla az ellen. Az m103 viszont egy nagyon jó kis vas. Mozgékony, a tornya szintén pattogós. Még nincs meg a fullos ágyú, de már most is elégséges a tűzereje. Kipróbáltam a X-es ágyúval havernál. Hát az mindent vitt :) 60 ezer xp lenne viszont érdemes szerintem összeszedni. Gondolkoztam azon, hogy megpróbálom ellébecolni, mert a következő tank alap lövege is ez. Viszont kell a tűzerő nincs mese. Én jobban szeretem az M103-at, mint az IS8-at.

(#3052) Moleman válasza p06 (#3050) üzenetére


Moleman
addikt

Én az oroszokat szeretem nagyon, az A-20 kivételével príma kis tankok (most azt az új ággal ki is kerülheted, bár azokat még nem próbáltam, de papíron jók). A T-34(-57) és a T-34-85 nagyon szuper, egyedül a T-43-nak a lövegével nem vagyok kibékülve (mivel ugyanaz, mint a T-34-85-é), de itt dicsérik, úgyhogy reménykedek, majd kiderül (ott még nem tartok).

A németeknél VK3001H-nál járok, az nem tetszik, a PzIII/IV sokkal jobb volt nekem. Van AMX12-m is, néha jó móka, de teljesen más játékstílust igényel. A többinél még csak 5. szinten vagyok, az még nem igazán mérvadó.

[ Szerkesztve ]

(#3053) RAiN91 válasza Habib[HUN] (#3051) üzenetére


RAiN91
őstag

Köszi, akkor játszom tovább. USA ág nekem is a kedvencem, a T32 kivételével. A T29 viszont nagyon jó volt.

(#3054) Tomi0703 válasza vJokka (#3045) üzenetére


Tomi0703
őstag

Köszi szépen! :R

(#3055) p06 válasza Moleman (#3052) üzenetére


p06
senior tag

Köszönöm!!! :R Akkor lehet neki ugrok annak az ágnak. + talán lassan haladok a némettel is.
Anno az amerikai verziókat (scout) kipróbáltam a teszt szerveren de VII tier-től nem igazán tetszettek.

(#3056) virkir válasza HungAryan (#3043) üzenetére


virkir
veterán

Na látod ezért játszok mostanában kizárólag US, FR meg némi USSR vonalat :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3057) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

amcsiknál már kint van a hétvégi event

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3058) Djuree válasza AlexWolf (#3057) üzenetére


Djuree
félisten

hát ez a Krisztis nem nagy szám...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3059) Moleman válasza p06 (#3055) üzenetére


Moleman
addikt

Az amerikai is jó, az M3 Lee és a Sherman tetszett, a med ág is elég jó utána (kivéve a hatosok, azok nem kiemelkedőek), a scout ág viszont nekem felejtős, mivel gyűlölöm az M7-et (már az M5-öt is utáltam, a kínai M5 sokkal jobb). :) Pedig a T21 jó móka lehet, a tegnap linkelt videó alapján.

(#3060) Habib[HUN]
Én is szívesen kipróbálnám a Chaffee-t, de mivel az M5-ből ered, nem vállalom be. :) A T-50-2 már majdnem ki van fejlesztve, de a magas fenntartási költsége miatt azt sem fogom megvenni (+ a 8.0 óta rengeteget nerfelték a fizika miatt, már a T-50 is többet driftel, mint kanyarodik. :( )

[ Szerkesztve ]

(#3060) Habib[HUN] válasza Moleman (#3059) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

A T21 még kimaradt az életemből. Viszont a chaffee-t rajongom :) Ha saját tier környékére rakja a mm, akkor brutális kis gyilkológép. Ha már felidegesít a játék, vele szoktam menni.

(#3061) AlexWolf válasza Djuree (#3058) üzenetére


AlexWolf
senior tag

én örülnék, ha type t-34 80%-kal többet termelne. Az a a kedvenc tankom és így kb úgy keresne, mint a kv-5/löwe/type59/type62. És sokkal jobban szeretek vele menni, mint a fent említettekkel.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3062) Sanya válasza AlexWolf (#3061) üzenetére


Sanya
nagyúr

én a ferdinandal vagyok így. 1 pukk 500 dmg. még gold lőszert sem tettem bele :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3063) virkir válasza Djuree (#3058) üzenetére


virkir
veterán

Azért nem lenne bajság nálunk is a Up to 50% Credit and Gold Discount for Premium Ammo.
Kezdek nagyon kifogyni belőle :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3064) Djuree válasza virkir (#3063) üzenetére


Djuree
félisten

hát az nemrossz mondjuk. habár én manapság nem lövöldözök golddal, kell a pénz is-7-re :D xp megy ígyis úgyis gyűlik, max kicsit lassabban.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3065) myckey


myckey
veterán

én meg vettem pár gépbe de alig lövök vele,mindig elfelejtem betölteni,utána meg nézek hogy mi a fallos :D

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3066) AlexWolf válasza virkir (#3063) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Én is vad pénz gyűjtésben vagyok éppen így nem goldozok. Minden este kicsit játszok. a héten megvettem a T32-t meg a WZ-131-et.
Fel kéne még őket szerelnem kiegészítőkkel, meg még vagy 6 tankot meg kéne venni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3067) scyllarus válasza Moleman (#3052) üzenetére


scyllarus
veterán

Az A-20 rémálmaim tankja, utáltam minden percet vele. De a T-34-57 kárpótolt érte engem is. A T-34-85-öt eddig nagyon nem szeretem, de kell még rá a nagy 85-ös, mert a KV-1 ágyújával vicc. Most lesz rá egy hónapom, hogy összebarátkozzunk.
A német medek nekem T6-ig nagyon bejöttek. Mondjuk inkább a PzIV ága, még a nerf előtt mekkora tank volt a Schmallturmmal és a hosszú 75-össel...
Az új 3001D-t most fejlesztem, szimpatikus lesz, ahogy nézem, a 3002DB egy tierrel lejjebb. A 3002 viszont olyan se hús, se hal volt nekem, nem szerettem, nem utáltam. Eladtam, mert az Indien-Pz ugyan szimpatikusnak tűnt, de ellenfélként nem okozott gondot T6-ban ülve sem. Láttam, hogy mások jó köröket mennek vele, de ez számomra azt jelenti, hogy tudni kell vele játszani, és én nem tartom magam elég jónak ehhez a feladathoz :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3068) #35692544 válasza virkir (#3040) üzenetére


#35692544
törölt tag

a kép nem ott készült ahol a lövést kaptam
a tigert p ről a frissités óta nem volt lepattano a frontjáról a vk k lövik át a 132 penetrációval

(#3069) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Ma van a szabadnapom akaram kicsit napközben tankozni, de látszik, hogy jön a hétvége, újra előkerültek az idióták... Elbújok apályán végén su85B-vel és a pzIII-al mögém áll, majd kitol fedezékből és elbújik. :D

A drága lőszert meg kell venni, én is rájöttem 3 hét alatt... Elég belőle kettő-három, csak legyen, mert ritka bosszantó, hogy mindig 1-12 hp-ja marad mindenkinek. Gold ammoval nem marad nekik :D

(#3070) taknyi válasza ng0ofy (#3069) üzenetére


taknyi
aktív tag

Sziasztok tud valaki segíteni? Mit ad az Invite code és mit a Bonus code amit a gtx660-hoz adnak? :F

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#3071) Moleman válasza scyllarus (#3067) üzenetére


Moleman
addikt

A nagy 85-össel imádom, eddigi legjobb medem (már minden modul megvan, csak grindolni kell). :) (Esetleg a VK36 érhet a nyomába a Konisch-sal, de az meg ugye nem is igazi med, inkább heavy.)
Az, hogy nem szeretted az A-20-at, azt jelenti, hogy tudsz játszani. Mikor még az előző accountommal játszottam vele 1.5 éve pár tucat meccs után, szerettem, mert fogalmatlanul be lehetett rohanni vele az ellenség bázisára. :DDD Most már nekem is kínszenvedés volt, tényleg semmire nem jó.

[ Szerkesztve ]

(#3072) ng0ofy válasza taknyi (#3070) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Sorry, én csak a kódot kaptam meg a kártyát nem (:

[ Szerkesztve ]

(#3073) yarsley válasza taknyi (#3070) üzenetére


yarsley
aktív tag

A bonus kod 7500goldot meg egy honap premiumot, az invite kod meg 2500 aranyat (de csak uj account letrehozasahoz jo)

Akit esetleg erdekel van meg par kis bonusz kodom 2050 aranyat meg egy honap premiumot ad, 1 darab 3000Ft, kettot 5600Ft-ert es harom darabot 8000Ft-ert adok. Az egyetlen dolog amire figyelni kell, hogy ezekbol a kodokbol max 5 darab hasznalhato!
Egesz nepes vevotaborom tud adni referenciat rollam, ha valaki keri. :)

#3072 ng0ofy : Amirol te beszelsz az a gtx 650-es kod.

[ Szerkesztve ]

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#3074) scyllarus válasza Moleman (#3071) üzenetére


scyllarus
veterán

Várom nagyon én is a top ágyút a T-34-85-re, ma-holnap meglesz, remélem. Onnantól fogom megítélni, mennyire jó vagy nem jó nekem.
Az A-20-szal meglett a Tank Ász, de gondolom, csak azért, mert 20-an voltunk vele összesen a szerveren :D Egy jó percem volt vele: Wideparkon hátbakerültem egy bázison kempelő Su-152-őt vele, és elkezdtem lőni a fenekét 10cm-ről. Egy darabig fészkelődött, aztán fel is adta :) Csak egy visszaérő T-29 mentette meg, addigra sikerült lecsipegetnem belőle 14 lövésből vagy 600hp-t. Az vicces volt, de egyébként alig vártam, hogy megszabaduljak tőle.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#3075) Napfénysüti válasza virkir (#3063) üzenetére

Még a végén beruházok én is némi gold ammora. csak akkor már joggal gold ammo noobozhatnak. :DDD

Més que un club!

(#3076) Habib[HUN] válasza yarsley (#3073) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Már az éterben is van a pénz :)

(#3077) jano_77


jano_77
nagyúr

Csak hogy mennyire faszok játszanak ma is! :W :W :W
Végén 3 vs 2 maradtunk (T34 csont vörös, IS-3, aki folyamatosan ott lihegett mellettem, legtöbbször csak akadályozott) én IS-3 és szemben 2db IS-3 szakaszban. Természetesen ez a két zöldség nem igen tudott sokat ellen állni, majd jöttek rám mindketten :O
5.683 dmg, 4 kill és bukó! :W


Mennyit kaphattam volna, ha megnyerjük!? :U :F
Erősen tank ÁSZ gyanús, mert 1-2 napja egy ezressel kevesebbre adta meg. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3078) Patrick76496 válasza Djuree (#2999) üzenetére


Patrick76496
őstag

A WoT Pinger szerint most jó, bár tegnap később próbáltam. Jobb lenne a 2-es szerver, azon jobban szeretek játszani. Azon húztam ki javarészt egyedül a T32-t, de ezen az 1-esen még néha kettes géppel sem lehet jó kört menni. Nemsoká kiderül, mint mond a WoT kliens. :)

(#3049) RAiN91: Nekem a T29 nagy kedvencem volt, a T32 már kevésbé jött be. Az átütést még meg lehet oldani, inkább a löveg pontossága a gyenge. Az M103 jó kis gép, de nagyon papír, ha értelmesebb játékosokkal állsz harcba, akkor belőhetik szemből a tornyát (akár már 170-180 átütéssel is). Így visszagondolva a T32 jobb volt, ezzel az M103-mal nem lehet azt csinálni, hogy kiállsz hull-down-ba, 'oszt majd pattognak rólad. A lövege nagyon jó, a sebessége is, számomra még a T32-hez viszonyított 2°-kal gyengébb gun depression a fájó. Bár az is lehet az is lehet, hogy csak a T9-10-es élvezhetetlen csaták rontják el az egészet, valahogy a teszten jobb köröket lehet menni ezekkel a nagy gépekkel (nem használok gold ammo-t).

(#3061) AlexWolf: Megsúgom az orosz T-34 jobb egy cseppet, annak -8° a gun depression-je. Én direkt ezt vettem vissza, már csak azért is jobb, mert a hónap tankja. Egyébként teljes mértékben egyetértek veled, nekem is elment a kedvem a nagy tier-ű csatáktól. Semmi kedvem nincs a Type 59-el menni. Az ember menekülne kis tier-be a sok arty, meg TD elől, persze azért itt is található rendesen Hetzer, SU-5, Grille, M4, PzIV, KV-1S meg hasonló OP hulladék. :(((

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3079) Imilenni válasza #35692544 (#2989) üzenetére


Imilenni
addikt

Egész papír lett a Tiger P :/

Press "F" to pay respects.

(#3080) Djuree válasza Patrick76496 (#3078) üzenetére


Djuree
félisten

nekem még 20k xp az m103, ha le lesz árazva, remélem le lesz, akkor meg is veszem. remélem jó lesz, nekem nehéz célpont, habár bevallom nem tudom hol lehet szemből belőni, csak próbálkozok. de nem nagyon megy.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3081) Bingisz válasza Djuree (#3080) üzenetére


Bingisz
addikt

Szemből az is elég, ha ráviszed az autoaimot, mert pont a torony és a test közé lő be.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3082) Napfénysüti válasza Djuree (#3080) üzenetére

Következő 9-es célom nekem is az M103 csak annyi különbséggel hogy már egy ideje ki van fejelsztve. Még némi lóvét kell rá farmolni meg free xp-t hogy hamar a középső löveg mehessen rá aztán had szóljon. :)

Més que un club!

(#3083) myckey válasza Bingisz (#3081) üzenetére


myckey
veterán

igen!
ez elég nagy faszság....nem valami jól van kialakítva,mert oda be lehet ám találni.
és hát az egész torony egy gyenge pont.......ugye túl nagy,ezért nem elég jó páncélozott

de a tornyot leszámítva marha jó gép :K
és face to face-re tán a legjobb az egész játékban.
bár ez wotarmoryban is benne van.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3084) GrooveHero válasza Djuree (#3080) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hol lehet belőni? Nem tudod? ;] Akkor vedd úgy, hogy a feletted lévő kép rád is vonatkozik ;] :DD
Komolyra fordítva a szót. Ha M103 jön szembe, tök mindegy milyen géppel vagyok, akkor is a hasát lövöm. Az összes amcsi 9-es 10-es tankot ott kell lőni, mert a pocakjuk jó vékony. T110E5, E4, E3, M103, ezek mind lőhetők ott alul. :K

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3085) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Megjött a hétvégi event. Kicsit más mint az amcsi. pl pont a type t-34 nem hoz 80%-kal több pénzt...hogy ka*** be a wargéming (azon belül is Olga).

szerk: akkor a t49-cel fogok zoralkodni.

(#3086) Djuree SU-100 ott figyel a garázsban de nem szeretem.-

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#3086) Djuree válasza AlexWolf (#3085) üzenetére


Djuree
félisten

viszont nálunk a su-100 is le van árazva. haverral meg is vetetem ;]

GrooveHero: én minden tankot először alul próbálok lőni, de nem mindig sikerül jól eltalálni. majd akkor próbálkozok ha azt mondod ott lőhető. meghát igen, az sokszor nem látszik.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3087) myckey válasza GrooveHero (#3084) üzenetére


myckey
veterán

jó,de há a hasát minden tanknak be lehet lőni,unblock :)
ha valamit én se vágok,vagy nem lövök át,akkor megyek a hasára,és onnan már nem nagyon jövök el sebzés nélkül ;]

Gyuríí
szemből még a két lámpa,ami lőhető
illetve közvetlen a lánctalp és a test találkozásánál.

ott is van ilyen felfüggesztés féleség,vékonyabb a páncél.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3088) Moleman válasza AlexWolf (#3085) üzenetére


Moleman
addikt

Mutatós, T49-et meg SU-85-öt ki kéne tolni, meg megvenni a SU-100-at... Aztán felébredek és eszembe jut, hogy jövő héten 2 vizsgám van, megveszem a Crusadert és leparkolom a garázsban. :DD

(#3089) Napfénysüti válasza AlexWolf (#3085) üzenetére

Nekem pont kapóra jött mert a T49 mint fun gép ott áll a garázsban. :)

Més que un club!

(#3090) GrooveHero válasza Djuree (#3086) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor még mindíg ott van a kupola, a tanktest és a torony között a nyak érsz, hogy a torka legyen véres. És azt mondom, hogy ott mindíg lőhető. 10-ből 10 szer át megy, ha olyan a helyzet és veled vannak a WG istenei.
Amúgy meg elég mélyen kell lőni ott lent. Mert kicsit följebb ahol elindul lefelé a páncél..na ott már necces

ott ni, ott kell lőni a szemét disznaját:D

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3091) Djuree


Djuree
félisten

okkkéééé, így már menni fog. de mostmár más is tudja az a baj és engem is ott fognak lőni :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3092) GrooveHero válasza Djuree (#3091) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hát látod...ilyen ez a popszakma :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3093) virkir válasza AlexWolf (#3085) üzenetére


virkir
veterán

És... megint nincs félárú prémium lőszer.
Ezt már két hete egyszer eljátszották, hogy US van félár EU nincs félár.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3094) polgi803


polgi803
őstag

Húú ez a T28 cefet egy gép...ma már 2x lőttem vele 5 tankot...ennyit még sosem lőttem semmivel :) örülök mint majom...Kíváncsi vagyok ezután a KV1-re...

[ Szerkesztve ]

(#3095) myckey válasza virkir (#3093) üzenetére


myckey
veterán

elégé viccesre sikeredett ez az event
bt-2 vel megyek farmolni :C :DDD
szét keresem az agyam ;]

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3096) Moleman válasza polgi803 (#3094) üzenetére


Moleman
addikt

Ugye-ugye? :) Nagyon jó kis tank.

(#3097) Patrick76496 válasza Djuree (#3091) üzenetére


Patrick76496
őstag

A tornyát pedig itten kell, ha közelebb vagy hozzá és más nem látszik belőle:

Értelemszerűen a lövegpajzsot, ami belelóg a 2 körbe, nem szabad lőni. :) ~175 pen alatt ezzel ne nagyon próbálkozz, inkább ~200 és a feletti átütésű gépekkel lövögesd ott. Amin én nagyot néztem az az, hogy ugyan ott az T110E5 is belőhető, persze azt csak IS-4-el próbáltam.

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3098) polgi803 válasza Moleman (#3096) üzenetére


polgi803
őstag

Na egy KV meg kilőtt 1 lövéssel...széép :DDD

(#3099) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Ez a 7:10 reggel hét lesz?

(#3100) smisa válasza vJokka (#3045) üzenetére


smisa
őstag

nagyon jó video :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.