Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#3701) GrooveHero válasza Hilmerus (#3699) üzenetére


GrooveHero
addikt

Válaszd te is a sötétoldald, ott nincs villanyszámla:DD

Apropó artyk.: Hát lesznek érdekes dolgok. Kár, hogy a jól megszokott gwpanther és S-51 ilyen csúnya nerfet kapnak. A 261-emet is megbüntetik kicsit, de cserébe (ha még így álla a dolog), akkor kapok egy 8-as kifejlesztett artyt. :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3702) csapee válasza nyunyu (#3698) üzenetére


csapee
senior tag

Én is azt használom, annyi jó benne még benn hogy gyors a fostalicska, ellenben hamar szétesik ;]
Az előbb egy Tier VI-os tankkal játszottam csiki-csukit csak fedezék nélkül. 5 kört bírtam meg leszedtem róla vagy 300 életerőt , de kiszedett. Mondjuk addigra boldog-boldogtalan körbekerülte a csapatunkból.

Csapee

(#3703) Linkin válasza Linkin (#3674) üzenetére


Linkin
senior tag

Valaki tudna segíteni mert nem tudom hogy mi lenne a jó konfig

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#3704) virkir válasza Linkin (#3703) üzenetére


virkir
veterán

Kb ezredszer.
Tank felszerelés: venti+rammer+stabilizátor amire van, amin nincs ott célzásgyorsító vagy ízlés szerint
A páncélja meg milyen formájú? Csukaorr ugye? Annak hogyan van a legnagyobb védettsége?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3705) ng0ofy válasza nyunyu (#3698) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Az a TD azzal a csúzlival nagyon jó (: Ha saját tierben van vagy max egyel nagyobb az ellen és nincs sok heavy akkor fix a top gun (:

A hetzert pedig szemből a hasa jobb-bal oldalán a láncnál szoktam lőni gyenge ágyúval, kettőből megvan (:

(#3706) Fel válasza Linkin (#3703) üzenetére


Fel
addikt

Venti + rammer + vert. stab.

A front hull páncélra nem igazán lehet számítani. Ami ér valamit az a torony és az oldala (sidescraper taktikával, vigyázva az elejére).

(#3707) jahrn


jahrn
senior tag

Megnyutgtato h a magyar klanok koreben a felveteli merce IQ alapjan meg mindig alacsony (hatha en is beferek ;] )

Bar altalaban rohogok ezeken, de azert szomoru h az esetek nagy reszeben az anyazast magyar nyelven hallom.

[ Szerkesztve ]

(#3708) GrooveHero válasza jahrn (#3707) üzenetére


GrooveHero
addikt

Őt tuttát, őt atartát...mit it monthatnét bütke vadok :DD :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3709) BinLaden válasza jahrn (#3707) üzenetére


BinLaden
tag

hát ez kurva nagy beszarok biztos ami biztos alapon :DDD :DDD :DDD
há de micsinátá hogy reportolt biztos ami biztos alapon????
kirakom háttérképnek ha nem haragszó biztos ami biztos alapon :D :D

[ Szerkesztve ]

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#3710) csapee válasza jahrn (#3707) üzenetére


csapee
senior tag

Az a lila tank komoly?
Amúgy mit csináltál, csak nem lőni mertél?

Csapee

(#3711) jahrn


jahrn
senior tag

Oszinten szolva nem tudom h kinek szanta a dolgot. Nem en lottem ki ot hanem az ocsem.
De ez nem is szamit, a lenyeg h ha reportolok is valakit nekem nem tetszo dologert miert kell egy jot kurv@@nyazni hozza biztos ami biztos alapon?

[ Szerkesztve ]

(#3712) ng0ofy válasza jahrn (#3711) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Mi ez a reportolás egyáltalán? Mire jó? Olvassa őket valaki? :D Hol kell és hogyan?

(#3713) PR0JECTNR56 válasza jahrn (#3707) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Viccesen fogalmazott, akárki is legyen ez. :D

(#3714) vhw


vhw
addikt

Egyébként vélemények, tapasztalatok az Aufklärungspanzerről?
Esetleg pár top xp eredmény? (prem bonus nélküli)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#3715) myckey


myckey
veterán


[Videó]

Végre ezzel is meglett az ász!
Első feltöltésnek azt hiszem jó is lesz.
jó szórakozást :B ;]

Köszönöm a mai meccseket,Sütinek-Djureenak,illetve Soulnak :R

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3716) Atlantis válasza jahrn (#3707) üzenetére


Atlantis
veterán

Ejnye...majd megemlítem neki, általában nem ilyen és ez a stílus egyáltalán nem tükrözi a klán színvonalát. Jogos, ilyet nem kéne.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3717) myckey válasza Atlantis (#3716) üzenetére


myckey
veterán

valamelyik nap minket is hívni akart egy srác ebbe a klánba/-al -klánba.
de köszöntük,jó nekünk egyedül,egyelőre ;]

egyébként meg van szövege :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3718) Pete55555 válasza jahrn (#3707) üzenetére


Pete55555
addikt

"biztos ami biztos alapon a kurva anyád"

vagy mi ? :D
..............

...Szeretem leracsniztatni...

(#3719) Atlantis válasza myckey (#3717) üzenetére


Atlantis
veterán

Ahogy érzitek. Aránylag jó csapat van, itt most elszakadt a cérna nála. Nem szép, de van ilyen. Na, téma lezárva.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3720) myckey válasza Atlantis (#3719) üzenetére


myckey
veterán

nem a kirohanása miatt írtam,csak láttam hogy mi a neve a klánnak,és eszembe jutott ;)
nem nagy történet,de mondom na! ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3721) jahrn


jahrn
senior tag

Gondoltam h hamar akcio van megveszem az IS-7et, de amikor le akartam nyomni a duplazot elvette a kedvemet:

Ezt a screen-t azutan nyomtam miutan otodszorre kertem meg a kedves csapattarsakat (es kulonosen a medeket) h talan a bal oldalra is raferne egy kis szeretet.

Es bar nem szeretek nyafizni itt a forumon a lemmingek miatt, de valahol elkeserito h tier 9-10 is tele zombikkal es gerinctelen gyava alakokkal. Vagyis inkabb az az elkeserito h az atlag jatekos valszeg reprezentalja az atlag ember kepessegeit.
Az kifejezetten edes volt amikor az eggyik lemming elkezdett sirni a masik csapatnak h o mindig kifogja a bena lemming csapatokat. Irtam neki h talan kis onvizsgalat nem artana...

[ Szerkesztve ]

(#3722) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

Ehhh na ilyen sem volt még velem! :DDD

(#3723) Napfénysüti

Na tegnap összejött a kredit és megvettem az M103-at. Mennyire jó döntés volt! Még totál stock a gép kell némi xp a középső ágyúhoz de nagyon tetszik. Közel sincs akkora szívás mint mondjuk a Pattonnál. ALig várom hogy fullos legyen. Persze a T32 ágyú nagyon sovány így közel se sebeztem annyit mint két szakasztársam de ez a jobb ágyúval fix hogy javulni fog. Viszont maga a gép alapon is elég mozgékony. Egy szó mint száz örülök hogy megvettem és aki még vacillál rajta annak ajánlom mert ez fullos gépként biztos hogy brutál jó heavy lesz. :K

Més que un club!

(#3724) Axel007


Axel007
tag

Sziasztok! Kérdezem az itt lévő fórumtársaimat, hogy már nincsen az, hogy a nap első győztes csatája után 2x XP jár, mert ma nem vettem volna észre, hogy van.

[ Szerkesztve ]

(#3725) AT1S


AT1S
tag

Sziasztok,

Van egy 650-hez kapott invite kódom (úgy tudom 1500 Gold-os + 1 hó prem.):
6BN7TM7FR3NW2T
Lehetőleg olyan használja fel, akinek valóban szüksége van rá, tehát NE második accountnak stb.!
Cserébe egy "Köszönöm" PÜ-ben megteszi!

Üdv,

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#3726) Djuree válasza Axel007 (#3724) üzenetére


Djuree
félisten

hogyne lenne.

Napfénysüti: nekem még 15k xp, de amúgyis megvárom vele a -30%-os akciót, elvileg lesz az amcsikra is.
jókat mentünk tegnap, szerda-csütin leszek megint.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3727) taknyi válasza AT1S (#3725) üzenetére


taknyi
aktív tag

Nekem is van csak nem játszom a wot-tal... :Y

World of Tanks privátban http://aprod.hu/hirdetes/world-of-tanks-planetside-hawken-jatekok-ID16eOd.html

(#3728) Axel007 válasza Djuree (#3726) üzenetére


Axel007
tag

Most már van, pedig hidd el fél órával ezelőtt még nem volt.

(#3729) Djuree válasza Axel007 (#3728) üzenetére


Djuree
félisten

persze h nem, mivel reggel 7 körül van szerver restart. a wot-ban nem éjfélkor kezdődik új nap ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3730) Napfénysüti válasza Djuree (#3726) üzenetére

Én nem vártam meg de nem is baj nem tudom az mikor lesz. Viszont annyit javaslok ha teheted 25k free xp-t tegyél félre a középső lövegre. Azzal azért sokkal jobban lehet érvényesülni. Egyelőre 11 csatát nyomtam le és azért T9-10-be már igen sovány a T32 lövege. Egyelőre a sebzésem sem rózsás emiatt így hajtok ezerrel a középsőre. Már csak 5k xp és meg is lesz azt meg ma gyorsan kifarmolom. :)

Més que un club!

(#3731) Djuree válasza Napfénysüti (#3730) üzenetére


Djuree
félisten

már félre van téve rá :K várom már én is, ellenfélként elég erős szokott lenni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3732) Macka válasza Napfénysüti (#3730) üzenetére


Macka
veterán

Nekem egy T32-m van, és a lövege még 8-asok között is kompromisszumokkal (szemből és távolról nem) használható. Érdekes, hogy elvileg a Tigris II-n lévő nagy löveg is ugyanakkorát sebez papíron, mint a T32-é, de a gyakorlatban, ha a T32 átüt, nagyobbat sebez.

(#3733) Atlantis válasza Djuree (#3731) üzenetére


Atlantis
veterán

Nem annyira erős azért, ammorack viszonylag sérülékeny ezen is sajnos, de nagyon jó ágyúja van, aránylag mozgékony, az egyik legjobb T9-es HT, amivel eddig mentem (najó, mivel csak 2-vel volt dolgom, ez nem túl erős érv :) ). A T110E5 viszont még jobb.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#3734) Kean_Sorbo válasza AT1S (#3725) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Szia!

A kódot engedelmeddel odaadtam az unokaöcsémnek.
Köszönjük szépen!

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#3735) AT1S válasza Kean_Sorbo (#3734) üzenetére


AT1S
tag

Rendben, használja egészséggel! :)

Üdv,

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#3736) Napfénysüti válasza Atlantis (#3733) üzenetére

Na látod az ammorack helyét még meg se néztem pedig jó lenne mert akkor azt rejteném ahogy tudom persze csak ha megoldható.

Més que un club!

(#3737) GrooveHero válasza Napfénysüti (#3736) üzenetére


GrooveHero
addikt

A tororny bal elejében valahol. Amikor ott engem meglőttek, egyből benyőgte, hogy: "ammo hit we're lucky it didn't blow".

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#3738) jano_77


jano_77
nagyúr

Jó reggelt!
Azoktól kérdezném, akik használják a WOT Stats (WOT Dosszié) programot, hogy az mitől lehet, hogy az Overall fülön(gombon) a Top 5 tanknál Effi alapján a T29 van az első helyen?
Tanks fülön viszont az látható, hogy a T29 "csak" a 3., mert megelőzi a T26 illetve első helyen a KV-2 áll nem kevéssel a T29 előtt?!? Vmi esetleg rosszul van nálam beállítva? :F
képekben, miről is beszélek, ha nem lettem volna elég egyértelmű :U
Overall:

Tanks:

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3739) Angel1981 válasza Stauffenberg (#3449) üzenetére


Angel1981
veterán

"Veszítettünk, de nem érdekel. Nem a vereséggel van bajom, hanem azzal, hogy nagyon kevés az ilyen izgalmas kör, a legtöbb egy gyors dara amiben az egyik oldal percek alatt elbukik. De ilyen fajta vereségből százat is elviselnék egymás után."

+1 :K

Nekem is általában nem magával a vereséggel van bajom, hanem azzal, ahogy bekövetkezik.... :U

(#3740) L4mie válasza Angel1981 (#3739) üzenetére


L4mie
veterán

agree
a jó csata az jó csata, ha vesztesz, ha győzöl, az ilyen 15-5 ös csatáktól már sömöröm van :[

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#3741) Jolet válasza Csabi04 (#3691) üzenetére


Jolet
őstag

tegnap meglett vele a TankÁsz... én nagyon bírom, farmolni is remek

https://www.youtube.com/watch?v=gPOPMtrY794

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#3742) #24889344


#24889344
törölt tag

1milló kép / másodperc, érdekes videó a lövedékek becsapódásáról. Kisebb kaliberek, de érdekes, van benne átütés, lepattanás...

(#3743) jano_77 válasza Jolet (#3741) üzenetére


jano_77
nagyúr

Milyen célkeresztet használsz? Pontosabban mik azok a számok rajta? Mit mutat?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3744) RAiN91 válasza Djuree (#3726) üzenetére


RAiN91
őstag

Ez biztos? :)
Mert akkor én sem veszem meg még az m103-at.

(#3745) Jolet válasza jano_77 (#3743) üzenetére


Jolet
őstag

azt nem tudom, gondolom valami tankos megoldás
annak idején még diegho videóiban láttam ezt a célzás segítőt, de nem tudom mi a neve
egy ideje csak rakosgatom át a frissítések után, de valami crosshair mod vagy mifene nevük van a fájloknak, aztán a beállításokban kiválasztom a megfelelő látványt és ennyi
szeretem mert gyors és pontos sebzést tesz lehetővé, ha jó a tank :-)

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#3746) Angel1981 válasza nyunyu (#3359) üzenetére


Angel1981
veterán

Az SPG-k hogy kapnak XP-t?
Őket éri valami módosítás?

(#3747) myckey válasza Atlantis (#3733) üzenetére


myckey
veterán

csak nem lehet vele annyira jól face-to-face menni,mint az m103 géppel.
ezt kb.erre találták ki :K
de sztm a legjobb TR10 heavy a játékban.
mondjuk én eladtam,mert nem mentem vele :B
majd ha veszek prém gépet,akkor vissza veszem

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3748) polgi803


polgi803
őstag

Ki***tul kemény ez a KV1...2 percig lőtt 4 tank mire kinyírtak :)

[ Szerkesztve ]

(#3749) polgi803 válasza polgi803 (#3748) üzenetére


polgi803
őstag

Jó,persze szemből lőttek,de jó érzés volt... :DDD

(#3750) Dönc


Dönc
tag

Gondoltam egy nagyot és megvettem a vk3601-et, ami már bő egy éve ki lett fejlesztve. Nem csalódtam benne, főleg a konisch baromira adja. No meg nagyon bejön ez a félig med. félig heavy jelleg.



jah igen, ez volt vele a 7. csatám :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.