Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#3451) p06 válasza Máté94 (#3448) üzenetére


p06
senior tag

Hát én nem nagyon hiszek már ebben, nincs is fenn az xvm. Csomó csatában volt rá példa, hogy a győzelmi esélyünk 20-30% körüli volt és úgy megvertük az ellenséget, hogy az életkedvük is elment. Persze ez működi fordítva is jó párszor kaptunk ki 80% eséllyel is.

(#3452) Bingisz válasza Máté94 (#3448) üzenetére


Bingisz
addikt

Na ez a legrosszabb, amikor azt mondja valaki, hogy 50% alatt van a (hülye) esélylatolgató és úgy is bukás a csata és ezért nem is csinál semmit.
Az xvm arra való, hogy megmutassa, hogy egy szituációban valószínűleg hogy fog érvényesülni valaki, és nem arra, hogy a csata kezdete előtt elkezdjen a játékos nyivákolni amiatt hogy 50% alatt jósol a mod.... :W

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3453) xtmod válasza GrooveHero (#3442) üzenetére


xtmod
senior tag

épp most, 8db t8-as van a brigádban. :D

(#3454) myckey válasza Bingisz (#3452) üzenetére


myckey
veterán

be is baszna,ha mennék egenyest a pocsolyába,me épen 5% a győzelmi sansz :((
......................

mikor le is lehet ugrani egy szikláról
:D

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3455) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

T71 power!!! :D

(#3456) nyunyu válasza GrooveHero (#3450) üzenetére


nyunyu
félisten

Azt nem mondtam, hogy T49-cel egy az egyben kell leallni kotekedni egy KV-1S-sel, plane nem egy IS-sel.
Hagyni kell, hogy keressen mas celpontot, aztan lehet gyepalni. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3457) jano_77


jano_77
nagyúr

Tanchist1....igazi kretén toborzó tiszt létére!
1700 csatája van csak IS-3, összesen 28.5K csata és egy T8-as csatában 8 leadott lövésből sikerült neki összesen 0 - azaz NULLA - sebzést bevinni! Volt rajta kívül még egy díszpinty IS-3, aki még a lőszert sem pocsékolta!
Hát rohadjon meg az összes hasonló retardált gyíkarc! :W :o
Természetesen buktuk a csatát.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3458) Moleman válasza jano_77 (#3457) üzenetére


Moleman
addikt

A PPD-A-ban 200 effes toborzótisztek is vannak... Mégis, hogy tudná egy ilyen felmérni, hogy kit vegyenek be? Komolyan, szégyellem, hogy egy ilyen klán tagja vagyok.

(#3459) Jakuu válasza Imilenni (#3388) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem kell ezen fenakadni, nekem mar volt olyan Tier5 csatam ahol tobb mint 3k sebzesem volt es 11 killem, meg sem nyertunk. De legalabb volt olyan erzesem hogy 1v15 merkozest jatszok. :P

(#3460) Napfénysüti válasza Moleman (#3458) üzenetére

Ki kell lépni. ;]
De ez amúgy halál komoly? Milyen klán ez a PPD?

Més que un club!

(#3461) Moleman válasza Napfénysüti (#3460) üzenetére


Moleman
addikt

Gagyi. :D
A parancsnok normális volt, de lelépett a nagy klánba, és kb csak a legalja maradt, egy 500 effes tag lett a parancsnok. Pár jó játékos van, de beférek a top 5-be a 860 wn6-ommal...
(A legviccesebb, hogy papíron kötelező 1 db 8-as tank, ehhez képest van, akinek csak 4-es van. :D)

[ Szerkesztve ]

(#3462) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Kéne egy ph-s klán. Világverő lenne annyi itt a profi játékos.

[ Szerkesztve ]

(#3463) jano_77 válasza Moleman (#3461) üzenetére


jano_77
nagyúr

Összefutottam még1 szépséggel....ráadásul sajnos hazánk fia....nagyon felbaszta az agyam, de ez a szövegből ki fog derülni :U
Egy olyan csata után, ahol beszólt nekem, hogy noob vagyok, mert Steppees mapon lentről nézve jobb oldalon másod magammal nem tudtuk feltartani az enemy 8 tankját és kilőttek.....ez alatt Ő egyetlen lövéssel múlt ki
Aki meglátja csatában lőjje ki azonnal!

farkasjano (16:41:32) nagyon ügyes voltál a csatában
T72_es (16:41:49) nem ez volt atz első!!
farkasjano (16:41:54) 33500 csatával a hátad mögött, egyetlen lövést nem tudtál leadni a csata során!?
farkasjano (16:41:58) gratulálok
farkasjano (16:42:17) tudnám mi a szarért játszol még ezzel a játékkal?
T72_es (16:42:19) minek pazaroljam a lőszert
farkasjano (16:42:44) mi a fasznak eszel....?
T72_es (16:43:00) azért, hogy az ilyen bunkókat mint te idegesítsem, hogy anyádat basszam meg!!
farkasjano (16:43:35) nagy kár, hogy elfogyott a jelentésem már a sok hasonló gyökérre mint Te...ezért sajnos Téged nem tudlak feljelenteni :-(
T72_es (16:43:45) jöhetsz szopha ha gondolod!!
T72_es (16:44:10) ki a fasz kezde a bunkóskodást fasszopó!!
farkasjano (16:44:19) ahhoz meg, hogy anyámat meg tud.....fel kellene, hogy álljon, de neked kicsi csira tutira nem tud....szerintem meg sem találod akkora...kb mint az agyad
farkasjano (16:45:14) jobban jár mindenki, ha nyomsz egy DEL-t a játék főkönyvtárán
T72_es (16:45:35) nagyon kisgyerek lehetsz, ugyanis a méret nem lényeg szopni még tudod!!
farkasjano (16:46:03) Te is, mert úgy is agyatlan vagy hozzá....ez nem olyan ám mint a Duke Nukem, hogy csak nyomod az előrét meg a tűz gombot és mindenki meghal.....a többség meg azért járna jobban, mert egy gyökérrel kevesebb lenne a játékban
farkasjano (16:46:31) 36 évesen kis gyerek vagyok ja....Te mennyi vagy csíra? 14?
T72_es (16:46:40) szeretem, ha szopathatlak!!:)
farkasjano (16:47:13) vagy esetleg a 72-es a nevedben a születési éved!? mert akkor nagyon siralmas a helyzet :-(
T72_es (16:47:36) az a faszo mérete amit szpsz!!
farkasjano (16:47:55) szókincsed kb mint az eszed.....0
farkasjano (16:48:03) na szerbusz

(#3462) v!ct0y: ez a PH-s klán érdekelne engem is...igaz nem vagyok pro, de azért agyatlan barom sem ;) :B

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3464) myckey válasza v!ct0y (#3462) üzenetére


myckey
veterán

volt még itt,anno.
de mostanság sztm ne reméljetek ilyet ;]

Jano
:))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3465) Moleman válasza jano_77 (#3463) üzenetére


Moleman
addikt

Szép...

Én is benne lennék egy ph-s klánban, nem vagyok pro, papíron csak 860 vagyok, de a noobmeter szerint 1200 környékén játszom mostanában. :)

(#3466) mikron


mikron
tag

:D csak semmi idegeskedés :D agyhalottak mindig is lesznek ;] lőni kell ami a csövön kifér :DD

(#3467) marked one94 válasza v!ct0y (#3462) üzenetére


marked one94
őstag

Minek klán? PH-s csatornát se használjak senki... Meg csak ugyan az lenne mint múltkor...

You'll Never Walk Alone

(#3468) v!ct0y válasza marked one94 (#3467) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor más lesz a neve :)
jano_77: Én még csak 1700 csatánál járok. De benne lennék ha lenne egy klán innen.

[ Szerkesztve ]

(#3469) Macka válasza jano_77 (#3463) üzenetére


Macka
veterán

Tegnap barátommal nyomtuk squadban, kezdéskor rögtön telibelőtte az egyik kedves csapattársunk a KV4-ét. Nem ment sokáig, kilőttük, és még neki állt feljebb? Mit gondolt, megsimogatjuk, és beállunk elé, hogy ne őt érje az enemy lövése?

(#3470) mikron


mikron
tag

http://www.youtube.com/watch?v=vXyftH8xy7c :C ezt látni kell :D

(#3471) Moleman válasza mikron (#3470) üzenetére


Moleman
addikt

LOOOOOOL 86 wn6... Most már beleláthatunk az abszolút noobok lelkivilágába. Az a félelmetes, hogy jónak hiszi magát.

(#3472) jano_77


jano_77
nagyúr

Úgy látszik vonzom a nagy WN6-al rendelkező, de agyhalott embereket ma....de MIÉRT?!?!?!?
Lelovec - M103 - T9-es csatában - 1 kemény lövést tudott leadni.....jaaaa és a WN6-ja 1200 felett bőven! :W :O

azért volt a mai napnak jó oldala is....átléptem végre a 10 millát ezüstben :)) :DD

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3473) Jakuu válasza jano_77 (#3463) üzenetére


Jakuu
őstag

Nem azert de minek piszkalod ? Aztan utana felhaborodsz, hogy visszair.

(#3474) Macka válasza jano_77 (#3472) üzenetére


Macka
veterán

Azért nem kell rögtön valakit megbélyegezni a "noob" jelzővel, ha egy csatában 1 lövést ad le. Ha 10 csata alatt meccsenként átlag 2-3-szor lő, akkor már tényleg az.

Nem védek senkit, nem vagyok jó játékos (a 920-as WN6-ommal éppen, hogy átlag), de attól, hogy van olyan meccs, hogy ez elején bespotolnak, lövök egyet, majd 4 darab T7-es arty akar egyszerre megenni, attól még nem vagyok noob. Ha meg nincs tiszta helyzet, én sem lövök, főleg, hogy 1030 credit egy ammo.

(#3475) jano_77 válasza Jakuu (#3473) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem azon háborodtam fel, hogy vissza írt, hanem amit írt.........."nem pazarolom a lőszert"
nem mind1

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3476) Jakuu válasza jano_77 (#3475) üzenetére


Jakuu
őstag

De nem kell veluk foglalkozni, mert ugy is csak egymas fikazasa lesz a vege es meg magaddal is kicseszel, mert felhuzod magad es utana csak idegeskedsz, amitol nem megy majd a jatek.

(#3477) Csabi04


Csabi04
tag

BDR-vel valahogy még nem megy, mert a csaták 70% vesztes+ olyan lassú, hogy a győztes meccsekben mire odaérek egy ellenséges tankhoz már kilövik. Kell meg rá a motor és a 90-es agyú, csak rettentő lassan megy az XP gyűjtés, azt hiszem fel fogok használni egy kis free XP-t.. Ahogy látom nem Heavy tank inkább sniper mert minden átlövi. Valami taktikai tanácsot ha adnátok jó lenne.

(#3478) Moleman válasza Csabi04 (#3477) üzenetére


Moleman
addikt

Szerintem ne free xp-zz, annyira nem jó fullosan sem. :( Nekem legalábbis nem jött be.

(#3479) jano_77


jano_77
nagyúr

milyen bug az, hogy lövök és nem hogy a lövésem nem száll el - találat már szóba sem jön -, de egy olyan jelenség, mintha vissza fojtaná vmi és nem megy el a lőszer.....volt már ilyen vkinek? :F :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#3480) myckey válasza Csabi04 (#3477) üzenetére


myckey
veterán

top löveg nélkül ne nagyon illessétek kritikákkal azt a tankot.
a legjobb ágyúval viszont nagyon szépeket lehet vele irtani.
TR5-ben az a sebzés amit egy lövésre kiosztasz,nagyon jó lesz.

szépen keresel egy gócpontot,és annak környékére beállsz.
jönni fog a sebzés frankón ;)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#3481) Bingisz válasza jano_77 (#3479) üzenetére


Bingisz
addikt

Nézd meg replayből, hogy ellőtted.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3482) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Valaki meg tudná mondani ennek a modnak a nevét/be tudná linkelni, ami ebben a videóban látható? A lent lévő (kék) effektív páncélvastagság indikátorra gondolok. Előre is köszönöm!

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#3483) Bingisz


Bingisz
addikt

Szegény Wg kifogyott az ötletekből, ezért minket kérdez, hogy mi legyen akcióban:
[link]

Tessék szavazni, nem ám aztán nyivákolni, hogy mér ez meg ez van akcióban! :DDD

Rakjatok a tiger(p)-re minél többen! :R

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3484) [HUN]Dani válasza jano_77 (#3472) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez nem feltétlenül az ő hibája ám. Velem is megesik néha, hogy egyetlen lövést nem adok le nagyobb tierben, mert vagy hozok egy nagyon rossz döntést, vagy egy lövésez az arty, vagy leadok 3-5 lövést amiből csak 1 sebez a többi pedig 0 penetration.. Ez a csatája nem úgy sikerült ahogy kellett volna, de lehet, hogy 10-ből csak 1 ilyen rossz. Szvsz veled is előfordult már hasonló.

magyarsrac

(#3485) nyunyu


nyunyu
félisten

T49 powa'



Multkor ennel 100XPvel kevesebbre adott aszt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#3486) Napfénysüti válasza v!ct0y (#3462) üzenetére

Világverő azért nem. :DDD

Més que un club!

(#3487) csapee válasza mikron (#3470) üzenetére


csapee
senior tag

OMG :O

Csapee

(#3488) Dobi 562 válasza mikron (#3470) üzenetére


Dobi 562
addikt

"A lista arra van, hogy minél lejjebb vagy, annál pitypangabb a tankod a többihez képest." :DDD

(#3489) grex4


grex4
aktív tag

M4 sherman trollgun gold ammoja lepattant az M7 priest arty-ról, pislogtam eggyet... majd a második sima ammo belevert 40sebzést... éérdekes

üdv

(#3490) #95904256


#95904256
törölt tag

Na, kiGrilleztem magam, elég is volt belőle.
Jön a Hummel. Mire számítsak, lesz valami változás?

(#3491) sith7 válasza #95904256 (#3490) üzenetére


sith7
nagyúr

igen ... lesz ... még jobban fognak utálni a heavy - k :P ;)

(#3492) Dryman válasza #95904256 (#3490) üzenetére


Dryman
aktív tag

Hummel, nekem kedvenc kis kredit-gyártó járművem volt...okosan lehet vele szépen aratni....néha néha egy egy face-to face eset is belefér vele... szerintem Grille után szeretni fogod....utána jön a jó kis Panther...ez sem okozott csalódást....közben szépen kifejlesztettem a GWTiger-t is, de látom mennyire más mint az eddigi artyk, ezért félek megvenni....

(#3493) #95904256 válasza Dryman (#3492) üzenetére


#95904256
törölt tag

Kredit-gyártó jármű? Ennyivel jobb, mint a Grille? :C
Nekem a Grille kb. nullszaldós volt, mert néha-néha kellett a prem. golyó.

[ Szerkesztve ]

(#3494) Haart


Haart
addikt

Ahogy nézem az aprók közül eltűntek a WOT kódok. Moderálva lett az összes hirdetés ;]

(#3495) sith7 válasza Haart (#3494) üzenetére


sith7
nagyúr

miért ? :F

(#3496) Preda


Preda
aktív tag

Hát igen ez az a meccs amikor kb mind1 kit lövök és honnan simán viszi. Érdemes megnézni milyen amikor nagyon adja. Egyébként nem volt egy nagy meccs.

Itt a replay

(#3497) bullseye válasza sith7 (#3495) üzenetére


bullseye
addikt

Hát, ha tippelnem kéne, azért mert állítólag egyes boltokban anélkül árusítottak VGA-kat. Bár lehet, hogy csak azért, mert nem mindegyik olyan disztribútortól eredt, amelyik részt vesz a programban. De persze a vádaskodás egyértelműbb okokat látott e mögött. De én is csak valakinek az ismerősétől aki a látta alapon hallottam, személyesen nem tapasztaltam...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#3498) Bingisz


Bingisz
addikt

Őőő....

LOL!?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#3499) bartucc válasza Bingisz (#3483) üzenetére


bartucc
addikt

Én drukkolok az amcsi ágnak, héten nagy meló lesz akkor, de megéri, ha féláron meglesz a t20 (még 30k xp) és a t29 (még 35k xp) is! :))

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#3500) AMD Power


AMD Power
titán

Notival Intel HD 2000 IGP-vel próbálta már ezt a játékot?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.