Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#187051) ooloo válasza palfitom (#187049) üzenetére


ooloo
őstag

A függőség nem gyógyítható . ;]

"A többi, nem kémiai függőséghez hasonlóan, a játékfüggőségnél sem lehet gyógyulásról beszélni. A tevékenységgel való felhagyást, más életforma kialakítását nevezhetik az addiktológusok sikernek. Ám a játékfüggőség hasonló abban is a többi addikcióhoz, hogy bármikor újra kialakulhat. Vannak "csendesebb", "nyugodtabb" periódusok, aztán hirtelen vagy lépésről lépésre termelődnek újra a problémák. "

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187052) inferno88


inferno88
őstag

(#187053) ooloo válasza inferno88 (#187052) üzenetére


ooloo
őstag

Be se kellett volna rakni ....

Más .

Mi kerül ezen a tankon ennyibe ? Tier VII-es tank ennyiért ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187054) vepe válasza inferno88 (#187052) üzenetére


vepe
senior tag

Ott a pont az egyik hozzászólónál.

Amikor bejön egy tank, kurva op minden tekintetben, aztán, ha meg van x-y embernek (a kalkulált nyereséget hozta) szépen elkúrják és jön más op.

Ami nekünk játék az a WG részéről üzlet. Élő példa a type5, meg sorolhatnánk reggelig.

(#187055) #77646080 válasza ooloo (#187053) üzenetére


#77646080
törölt tag

Collector’s gem: gyűjtői darab.

(#187056) ooloo válasza #77646080 (#187055) üzenetére


ooloo
őstag

Gyűjtői darab ... hmmm . Ha leállnak a szerverek a gyűjtemény is huss . Amúgy mennyibe fáj egy központi szerver üzemeltetése ? Mondjuk az EU1 szerver .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187057) vepe


vepe
senior tag

Ezt az Orosz srácot is ajánlom nézegetni, nagyon jó játékos, szerintem az egyik legjobb a wotban.

Stanlox

[ Szerkesztve ]

(#187058) palfitom válasza ooloo (#187051) üzenetére


palfitom
félisten

:)) :K

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#187059) ooloo válasza vepe (#187057) üzenetére


ooloo
őstag

Tényleg jól játszik a srác .. olyan jól , hogy én , ha életem végéig játszanék , akkor sem tudnám megközelíteni a Ő szintjét . Viszont az ellen , akikre vadászik , mintha tálcán kínálnák magukat . Visszatérő gondolat , de mindig elhessegetem , hogy a csatában (oldalanként) 4-5-6 tank amit felhasználó kezel . A többi a gép által vezérelt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187060) vJokka válasza jano_77 (#187041) üzenetére


vJokka
aktív tag

Ez történik, ha összefutsz egy másik "dreddbíróval".
Ez egyébként működött valaha? "Ekkor bele lőttem, hogy térjen észhez." :U

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#187061) jano_77 válasza vJokka (#187060) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ezek szerint Te hagytad volna, hogy a spottereteket kinyírja egy debil? Érdekes hozzá állás, de abból a szemszögből mindenképpen érthető, hogy nem kötnek beléd, nem sérül a HP-d, de vajon a csapat szempontjából is ilyen jó, ha a spotteretek elhullik a csata első percében, ráadásul saját tűzben!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187062) e-newsee válasza jano_77 (#187061) üzenetére


e-newsee
addikt

És az mennyire jó a csapat szempontjából, hogy ti ketten egymással voltatok elfoglalva percekig? Tudom, te kilőttél még menekülés közben két ellenfelet, de azt lehet, hogy akkor is kilőtted volna, ha a spotteretek meghal "baráti tűz által". Viszont többet nem lőttél ki, és az az illető sem, akit felhúztál, és utána rád vadászott. Lehet, hogy a spotter fel volt neki jegyezve a monitorja sarkára egy korábbi összetűzés miatt, és megfogadta, hogy ha meglátja legközelebb, azonnal kilövi.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187063) kchryss válasza vepe (#187057) üzenetére


kchryss
addikt

Már linkeltem párszor a csávót. Tényleg brutális átlag sebzése van mindennel, nagyon jó játékos. Viszont ha nézted már párszor akkor láthattad, hogy az egyik legnagyobb gyökér is egyben. Rendszeresen lövi ki a low hp-s csapattársait amikor csata végén megy a sebzésért, hogy ne legyen konkurencia aki elvehetné előle a sebzést. Rendszeresen tolja ki a társait az ellenség elé, hogy megdögölve pajzsként funkcionáljanak neki. Oroszul meg nem tudok sokat, de annyit értek, hogy minden harmadik szava "bylat" és "na hui".

(#187052) @inferno88:
Ebből hogy szűrted le, hogy várható a kerekesek nerfje? Ez csak egy reddit poszt fordítása: EBR 105 is so broken that it has nearly 5000 dmg requirement for 3 marks of excellence. Considering tech tree tanks only, EBR is second only to the Super Conqueror in this category.
Attól még, hogy op valami és a userek sírnak miatta nem mindig nerfel a wg. Tökéletes példa a címben is szereplő super conq ami már évek óta bent van a játékban, kezdettől látszott, hogy túltolták kicsit és op lett mégsem nyúltak hozzá és nem is hallottam róla, hogy terveznék.

(#187064) inferno88 válasza kchryss (#187063) üzenetére


inferno88
őstag

Megnézhettem a forrást, de alapnak vettem, hogy Scheff nem csak dobálódzik a címben.

Semper fi!

(#187065) CirrMee válasza kchryss (#187063) üzenetére


CirrMee
addikt

SC azért rohadtul nem egy kategória ezzel a kerekes buzisággal. Nem véletlen, hogy a kettő közül az utóbbi miatt háborognak.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#187066) kchryss válasza CirrMee (#187065) üzenetére


kchryss
addikt

Opéság szempontjából teljesen egy kategória a SC-kal. Nem azért háborognak miatta, mert lehozza ellenük a csatát hanem mert egy idegesítő csótány és rontja a játékélményt (mint az arty).
Azzal a facebook-os kommenttel értek egyet, hogy nem nerfelni kéne őket, hanem kivenni a játékból a p****ba.
Nem az a gond velük, hogy opék, hanem hogy nincs helyük ebben a játékban. Nem rájuk lettek méretezve a pályák és nem ehhez a sebességhez lett kialakítva a játékmotor, fizika és úgy általában a többi tank mozgása és célzása.

(#187064) @inferno88:
Scheff olyan címet ad amire minél többen kattintanak. Egyelőre szó sincs nerfről a wg részéről. Bár a 10-esnek egyelőre tényleg magas a győzelmi aránya szóval elképzelhető, hogy majd valamikor faragni fognak rajta.

[ Szerkesztve ]

(#187067) CirrMee válasza kchryss (#187066) üzenetére


CirrMee
addikt

Ezzel teljesen egyetértek. Így is brutálisan felgyorsították a játékmenetet a sok évvel ezelőtti játékmenethez képest, nem a semmiért mondtam én korábban, hogy a faxnak kellett needforspeed' gépeket bedobálni 20/30 -as totyogókkal szemben.

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#187068) vJokka válasza jano_77 (#187061) üzenetére


vJokka
aktív tag

Nem igazán szeretek ilyenekbe beleavatkozni, mert jellemzően hasonló véget ér, mint amit le is írtál.
Lehet ő sem tudta miért lövöd a csapattársad.
Egyébként, ha a TD bekékült volna, azért nagy valószínűséggel belesegítem a vízbe :D

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#187069) inferno88


inferno88
őstag

Végre megvan a T55A HT12, így mehetek visszaszerezni a parancsokat a HT15-tel. 12k kombinált és a csapat sebzésének 25% fog kelleni. Kemény dió lesz.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#187070) BÁ Nutrition válasza inferno88 (#187069) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az a pattintos engem is megfogott.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#187071) jano_77


jano_77
nagyúr

Még jó, hogy felhívta az egyik haverom a figyelmem, hogy valszeg a garázsban van már az M4 Improved és tényleg. Így akkor a kérdés, hogy T14 vagy RAM II? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187072) kchryss válasza inferno88 (#187069) üzenetére


kchryss
addikt

Grat!

De nagy mákod van, hogy nem a HT-15-öst csináltad most ezzel a körrel. Abba beleszámít az elszenvedett sebzés is. Ha kilőttek volna a csata végére akkor 4860+5239+1900=11999 lett volna. Vagyis 1 hiányzott volna a 12k-hoz. :DDD
Viszont ez azt is jelenti, hogy nem kell sokkal több és összejöhet a 15-ös is.

szerk. Ja bocs most látom Libertével voltál én meg azt hittem elsőre, hogy a 9-es francia heavy-vel, így nem jó a számolásom. :)

Nekem a múltkor Maus-szal simán összejött volna az obj260 ht-15. El is bizonytalanodtam akkor egy pillanatra, hogy vajon az a küldetés van-e aktiválva javításra. Aztán lecsekkoltam csata közben és mivel másik küldetés volt így nem mentem rá a 14k összesítettre hanem inkább sebeztem és lehoztam a csatát. T55A ht-15-re egyébként így is jó lett volna az a köröm.

[ Szerkesztve ]

(#187073) e-newsee válasza inferno88 (#187069) üzenetére


e-newsee
addikt

Baaakkki! Én ezt a tankot választottam a toborzóprogramból, de eddig összesen 560 sebzést sikerült pattintanom. Pedig el volt dugva az alja. :(

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187074) inferno88 válasza e-newsee (#187073) üzenetére


inferno88
őstag

Állati jó ez a dög, de tier 8+ tankok ellen azért tudni kell szögelni(ilyenkor takarni a vállát) és a kupolát rángatni. Szerencsém volt amúgy, hogy a Ferdinand elment szotyiért és minden csillag összeállt a kedvemért.

Feltöltöttem ezt a kört:
Replay
Youtube

@kchryss: Pont ma néztem a 9-es csigaevő HT-t és nagyon tetszik a páncélprofilja(a csukaorr nekem nem jön be), valószínűleg célba is veszem, bár a 8-asról sok rémtörténetet hallottam.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#187075) vepe válasza inferno88 (#187074) üzenetére


vepe
senior tag

Szép kör Grat... :K

Én meg lehet vissza elkezdek játszani az egyik top klánnál :DDD , szóval lehet tudok nektek majd segíteni (aki igényli) a cw-s tankokban, obj260,obj279 tankokban. Priviben keressen akinek esetleg segítsek valamiben.

Más: egy ismerős csinált most egy klánt keresnek magyar játékosokat, esetleg ha van itt saját klánja valakinek össze is olvadhatnátok és egy jó klánt összehozni.

(#187076) ollie válasza inferno88 (#187069) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én azt Mausszal csináltam meg, de még az előző motorral (1.0 előtt). Azóta szerintem nehezebb, mert elszabadultak a HE huszárok.

***

(#187077) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Jo ez a Homefront csak sajnos meg ez is tul nehez a jatekosok nagy reszenek. 2-szer is ugy kaptam ki, hogy mire jott az utolso hullam, a Pantherek, mar csak egyedul voltam mert a tobbiek kialltak elejuk T28-al egy kis adok-kapokra. Az airstrike-okat meg ellottek ilyen kis szar tankokra. No brain, no pain. :DDD

(#187078) e-newsee válasza Dobi 562 (#187077) üzenetére


e-newsee
addikt

Még új a játékmód, majd kialakul egy általános taktika. Amíg nem öntanuló AI irányítja az ellenfelet (mint a Rubik-kocka kirakásnál), addig nem kell aggódni. :D
(Mellesleg egy ilyen összetett játéknál én a WG helyében simán összedolgoztam volna valami kutatócsoporttal, hogy önfejlesztő ellenfeleket alkossanak, amik folyamatosan figyelnék a mozgásokat, és elemeznék a játékosokat. Ott lenne nekik az adatbázis mindenkiről aki bement ellenük csatába, és tudnák, hogy xy játékosnak egy adott tankkal mik a jellemző megmozdulásai, mire lehetne számítani. Nem lenne egyszerű, de vannak emberek, akik ilyenekkel foglalkoznak. Még reklámnak is jó lenne, hogy a játékmód a hadsereg tudomány számára is hasznos. :D )

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187079) e-newsee válasza inferno88 (#187074) üzenetére


e-newsee
addikt

No, közben megnéztem a csatát. Tényleg szép kör volt. Ezt a toronyriszálást majd alkalmazom. A tanktestet szoktam, az is sokat segít, de ha ez hozzátesz még egy kicsit, akkor még jobb.
Hát igen, a Ferdi. Annak mondjuk küldtem volna egy virtuális csokit. :D Ami külön tetszett, hogy a görgőjét lőtted, így amikor más is meglőtte, neked ment az assist. Ha volt benne szándékosság, akkor gratula, nekem az ilyenek nem jutnak eszembe. :R
Én simán bementem volna a háta mögé, és dünnyögtem volna, amikor lelopják az utolsó lövésemet mindenféle "kárpótlás" nélkül. De hát az én vagyok kb fele ilyen stattal.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187080) jano_77 válasza inferno88 (#187074) üzenetére


jano_77
nagyúr

Gratulálok én is, szép karika volt. Mondjuk a Ferdi az mi a tököt csinált - illetve mit nem, mert nem nagyon mozgott - BOT volt!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187081) inferno88 válasza e-newsee (#187079) üzenetére


inferno88
őstag

Igen, a trackelések szándékosak voltak. Ha van lehetőségek egyszerre láncolni és sebezni, akkor mindig arra megyek, illetve ha többen megyünk egy ellenfélre, akkor sokszor először trackelem. Inkább kapjak mondjuk 1500 assistot 300 damage helyett.

Nem hiszem, hogy a Ferdi BOT lett volna, valószínűleg csak elment a géptől a játékos. Amúgy leginkább a KV-2-től féltem, mert az lazán szakít még a front találattal is 3-400-at.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#187082) e-newsee válasza inferno88 (#187081) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem is afk volt, és megpróbált elbújni, hátha él még, mire visszaér a géphez. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187083) Thrawn


Thrawn
félisten

Lelőtték a szervereket? :F

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#187084) Hafy75 válasza Thrawn (#187083) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Nálam is off..(Biztos túl sok BOT akart belépni az új játékmód miatt és ez túlterhelte a szervereket..)

[ Szerkesztve ]

Na!!!

(#187085) adamgreen válasza Thrawn (#187083) üzenetére


adamgreen
senior tag

update jött hirtelen valami micro

(#187086) Thrawn válasza adamgreen (#187085) üzenetére


Thrawn
félisten

Full ki kellett lőnöm, hogy leszedje a micropatchet, de a szerverek továbbra sem érhetők el. Na mindegy, majd később, vagy holnap ránézek.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#187087) Pug


Pug
veterán

Uj jatek mod, most mar hivatalos bot-okkal, thx WG, but no thx :DDD

(#187088) Hafy75


Hafy75
aktív tag

Van, amikor az RNG veled van..:-)

Na!!!

(#187089) Barret001 válasza Hafy75 (#187088) üzenetére


Barret001
addikt

Pont úgy működik,mint a Halálcsillag :)

(#187090) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Annyit beszéltek itt az új játékmódról, hogy kíváncsiságból beléptem a játékba. Most komolyan: több tucat (vagy ki tudja hány) csatán keresztülvergődve egy töltésgyorsító meg egy stabilizáló rendszer a jutalom? Napi 2 csatával? vagy csak én nem látok valamit jól?

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#187091) KisApám


KisApám
addikt

ezzel az új játékmóddal lehet Creditet meg XP-t farmolni?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#187092) ako001 válasza lacibacsi (#187090) üzenetére


ako001
aktív tag

9k kötvényt hány csatával farmolsz ki? 😀

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#187093) #77646080 válasza lacibacsi (#187090) üzenetére


#77646080
törölt tag

Engem se ragadott el a hév, hogy “hű de jó”, megyek vele a változatosság kedvéért ám nem hajtok a nyereményre.

Szerintem (ha már rákérdeztél 😊 ) azt látod rosszul, hogy azért két hasznos kötvényes felszerelés a fő jutalom, ami kilencezer kötvénynek megfelelő értékű. Nyilván nem te vagy ennek a célközönsége, nem rossz az, ha valaki nem tud sok kötvényt szerezni más úton. 🙂

(#187094) ollie válasza lacibacsi (#187090) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezek azok az improved, kötvénnyel megvásárolható verziók, így megérik akkor is, ha egész nap kell értük játszanod.

***

(#187095) lacibacsi válasza #77646080 (#187093) üzenetére


lacibacsi
addikt

+ (#187092) ako001
+ (#187094) ollie

Na igen. Nem én vagyok a célközönség. Az utóbbi időben elég keveset játszok ahhoz, hogy két ilyen cucc felvillanyozzon, még akkor is, ha 9 ezer kötvénybe kerül. Kötvényt más úton sem tudok szerezni, de az az igazság, hogy 4 és fél év után nem is nagyon érdekel. Kezdek kiégni? A Frontline tolom, az legalább érdekes és havonta egy hét bőven elég is a WOT-ra.

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#187096) kchryss


kchryss
addikt

Skill megint ráfázott, hogy segíteni akart: [link] :DDD
A történet csattanója sajnos már nincs a klippen. A skorpió végül kiszabadította Skill-t, Skill otthagyta az oldalán lévő Su-t, hogy majd a Skorpió úgyis megmenti, majd kb fél perccel később a játék kiírta, hogy a Su megfulladt a Skorpió neve mellett meg ott lett a "-1". :))

Illetve még egy klip, ki monda, hogy nehéz a kerekeseket ellőni? ;]
[link]

(#187097) BÁ Nutrition válasza lacibacsi (#187095) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ez eleg jo kuldi, de mivel beleesik a nyaralasomba igy eselyem soncs megcsinalni. Gondolom a fodijhoz minden nap le kell tolni a ket csatat, elore meg nem lehet "dolgozni"

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#187098) #77646080 válasza BÁ Nutrition (#187097) üzenetére


#77646080
törölt tag

Szerintem nem elég hozzá a napi két csata. Az csak a belépő, ugye ennyi üza. van alapon nálad. A további kannákkat random csata után kapod, amikor eléred a minimum 300 alap XP értéket.

(#187099) ollie


ollie
MODERÁTOR

Tényleg csak 4 homefront csatát lehet naponta játszani?

***

(#187100) lnk válasza ollie (#187099) üzenetére


lnk
aktív tag

Alapból igen. Viszont vehetsz goldért üzemanyagot és játhatsz többet ha szeretnél

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.