Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#187851) jano_77 válasza adamgreen (#187844) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi a kódokat mindenkinek, működtek még! :R

A dögcédulás kuponokat érdemes 5-ért random generálni!? Vagy esetleg gyűjteni őket? valamikor esetleg beváltható lesz majd vmi értékesebb dologra? Mert ha nem, akkor azon túl, hogy különféle dögcédulát tudok készíteni magamnak, sok értelme nincs!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187853) ollie válasza jano_77 (#187851) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, érdemes random generálni 5-ért, sőt csak az az egyetlen értelmes beváltási mód. Gyűjteni nem érdemes, nem kapsz értük semmit, amíg nem szerzed meg az összes dögcédula komponenst, de akkor meg úgysem tudsz már többet generálni.

***

(#187854) Chris0321 válasza ollie (#187853) üzenetére


Chris0321
addikt

Más is lagolgat vagy csak engem szórakoztat a játék?

(#187855) ooloo válasza Chris0321 (#187836) üzenetére


ooloo
őstag

Egy "játék" ami pénzt is hoz a konyhára .... igaz , kikapcsolni nem lehet . :DDD

Más ...

Nagyon köszönjük a kódokat ! :R :R :R

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187856) Chris0321 válasza ooloo (#187855) üzenetére


Chris0321
addikt

Hát igen, csak sajnos 3d-ben nem fizet olyan jól mint 2d-ben.

(#187857) jano_77


jano_77
nagyúr

jónak ígérkezik a mai nap is......2 csata mindkettőben egy világát nem tudó retard barom természetesen a csapatomban! Az egyikben ráadásul az egyetlen light Prohorovkán. Felment J1-be - remélem jól emlékszem - a kis domb tetejére. :W :o

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187858) Thrawn válasza jano_77 (#187857) üzenetére


Thrawn
félisten

Remélem írtad neki, hogy uninstall wot ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#187859) jano_77 válasza Thrawn (#187858) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nagyon sajnáltam, hogy kivették a csapat sebzést, mert még az 1 óra ban-t is megére volna, hogy kinyírjam a debilt. Ketten próbáltuk rávenni, hogy takarodjon spottolni, de nem ment a nyomorék! :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187860) ooloo válasza Chris0321 (#187856) üzenetére


ooloo
őstag

Gyere... van felvétel ! :K

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187861) Thrawn válasza jano_77 (#187859) üzenetére


Thrawn
félisten

Le is tolhattad volna onnan ;]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#187862) ollie válasza jano_77 (#187857) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hasonló csatáim vannak nekem is. Egyetlen light a játékban, tier 9 csata, én leoval vagyok (a svéd tier 7), én szerzek összesen 3000 spotolási sebzést, a lightunk semmit. Persze még így is elveszítettük (Minsk volt a térkép).

Sajnos 1 hétig nem tudok írni, mert chat banon vagyok.

[ Szerkesztve ]

***

(#187863) jano_77 válasza ollie (#187862) üzenetére


jano_77
nagyúr

Igen, láttam, hogy megint kaptál ban-t. :K Szerintem én is közel vagyok az újabbhoz. :B

(#187861) Thrawn: sajnos én a lassú Type61 voltam, így tempó előny nála volt. És épp ebből látszik, hogy nem BOT volt, mert menekült előlem. Tehát egy agyatlan farok, mert nem tudom az ilyenre mást mondani. :U

Amúgy szerintem tuti, hogy skatulyázás van a WG-nél is, mint anno az iskolában. Hiába feszültél meg és mondtál el mindent az adott kérdésre, akkor is csak 3 kaptál, ha oda voltál elkönyvelve. :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187864) Chris0321 válasza ooloo (#187860) üzenetére


Chris0321
addikt

Nincs hozzá megfeleö képesítésem plusz nem nekem való ez a vándor élet.

(#187865) ollie


ollie
MODERÁTOR

LIVINGONTHEEDGE
DESTROYTHEMALL
CANTBELIEVEISURVIVED

***

(#187866) Thrawn


Thrawn
félisten

Köszönöm a kódokat mindenkinek, úgy tűnik nyert a CANNOTREDEEM, WGCODEDUETO, TECHNICALISSUE :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#187867) jano_77 válasza ollie (#187865) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi. Fura, mert azt írja, hogy Nem lehet beváltani, de a játékban meg jelezte, hogy megjött. (2 embléma és egy legénységi boost)

(#187866) Thrawn: ebből a 3-ból egyet sem fogadott el :(

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187868) ooloo válasza Chris0321 (#187864) üzenetére


ooloo
őstag

Nem mindenkinek való ... ez igaz . Sok megsavanyodott embert látok , aki csak kényszerből csinálja . Sajnálom Őket . :U

Bádogember : Köszönöm a kódokat ! :R :R :R ( egyik sem működik )

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187869) ollie válasza Thrawn (#187866) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, kiváncsi vagyok, hogy mennyien fogják kipróbálni ezeket. ;]

***

(#187870) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Már nem élnek a kódok, legalábbis nekem nem fogadta már el.

2019GAMESCOM
DESTROYEDTOOSOON
AMBUSHNOW
HIDDENBUTFOUND
FEELMYGUN
RICOCHETOHNO
LIVINGONTHEEDGE
DESTROYTHEMALL
CANTBELIEVEISURVIVED

[ Szerkesztve ]

(#187871) sequator válasza KISDUCK (#187870) üzenetére


sequator
senior tag

ezt a 3at most aktiváltam és elfogadta:
LIVINGONTHEEDGE
DESTROYTHEMALL
CANTBELIEVEISURVIVED
igaz, már próbáltam korábban, de akkor techinal issue volt.

sautia

sequator

(#187872) KISDUCK válasza sequator (#187871) üzenetére


KISDUCK
addikt

Megpróbáltam megint azt a hármat amit írtál, de ismét "The WG code is not valid. Please try again."
szerk.: a 2019GAMESCOM-t úgy néz ki, hogy mégis elfogadta, weben írja wot-ra a 24 óra prémiumot.

[ Szerkesztve ]

(#187873) Raysen623 válasza Lovi24 (#187832) üzenetére


Raysen623
addikt

Köszi, még működött nekem is. :R

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#187874) ooloo


ooloo
őstag

Parádés leosztás .... nem volt kérdés , hogy nyerünk . Max az volt nyitott , hogy mennyivel . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187875) zodo


zodo
nagyúr

Köszi az újabb kódhalmazt!
Elsőre nem de végül mindet elfogadta! :)

(#187876) adrian360


adrian360
őstag

ha jól értettem QuickyBaby streamen, egész gamescom alatt 30 kód lesz, és ha beváltod az összeset kapsz Toldit, made in germany festést, garázshelyet, meg ugye egy rakás emblémát.

[ Szerkesztve ]

(#187877) ooloo válasza zodo (#187875) üzenetére


ooloo
őstag

A bádogember kódjait most elfogadta !

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187878) zodo válasza ooloo (#187877) üzenetére


zodo
nagyúr

Én is ezt írtam. :)

TOTALCONTROL - Emblem "Spider x 1"
CAMPINGTIME - Emblem "Carta 5"

Nekem az alsót még nem fogadta el de majd biztos beadja az rng. :D

(#187879) Chris0321 válasza zodo (#187878) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem egyik sem működött.

(#187880) Imilenni válasza Chris0321 (#187879) üzenetére


Imilenni
addikt

Nekem se.

Press "F" to pay respects.

(#187881) ooloo válasza zodo (#187878) üzenetére


ooloo
őstag

Jobb többször , mint egyszer sem .... ;)

Új kerekes hóbort ütötte fel a fejét .... mondanom sem kell mennyire hasznosak a csapatnak . :U


[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187882) Imilenni válasza ooloo (#187881) üzenetére


Imilenni
addikt

Nem is értem minek állnak meg vele, 90-el cikázva eltalálnak bármit a pálya másik végéről :U

Press "F" to pay respects.

(#187883) ooloo válasza Imilenni (#187882) üzenetére


ooloo
őstag

Ne aggódj ... az ellenfél kerekesei mindig teszik a dolgukat . Sajnos a maradék rend szerint nekünk jut . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187884) jano_77 válasza jano_77 (#187863) üzenetére


jano_77
nagyúr

Na, olyan sokat nem is kellett várnom. Most jött pont az email az újabb chat ban-al! Kapja be a WG bőnyállal. ;]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187885) Chris0321 válasza Imilenni (#187880) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem lehet, hogy csak korlátozott számút lehet beírni?

(#187886) ooloo válasza Chris0321 (#187885) üzenetére


ooloo
őstag

Én az eddig felrakott összes kódot érvényesítettem ... Neked is működnie kellene . :F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187887) Chris0321 válasza ooloo (#187886) üzenetére


Chris0321
addikt

Furcsa, nekem az elsőket elfogadta azóta hibát ír.

(#187888) Dr.Én válasza ooloo (#187881) üzenetére


Dr.Én
veterán

határozottan hiányzik a csapat sebzés ...legalább hogy láncolni lehessen

WOT: kissio

(#187889) jano_77 válasza Dr.Én (#187888) üzenetére


jano_77
nagyúr

faszság volt kivenni :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187890) Dr.Én válasza jano_77 (#187889) üzenetére


Dr.Én
veterán

tudom, előtte is voltak botok, meg idióták...de most sokkal jobban fel tudják cseszni az ember agyát :DDD

WOT: kissio

(#187891) ooloo válasza Dr.Én (#187890) üzenetére


ooloo
őstag

Szándékosan soha nem lőttem csapattársra ... még akkor sem , ha megdolgozott érte . De mióta kivették a csapatsebzést , mintha több lenne az idióta .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187892) ooloo


ooloo
őstag

Ez hogyan történhetett ? [Replay]

Nem voltam felderítve , és takarásban is voltam . Vagy mégsem ?

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187893) Dr.Én válasza ooloo (#187891) üzenetére


Dr.Én
veterán

részemről egy-két áldás azért jutott nekik, ha olyan szitu volt és tettek is érte
de abban igazad van, hogy megszaporodtak rendesen :U

WOT: kissio

(#187894) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Most kicsit játszogatok artyval és feltűnt, hogy nem látom a lövedékem. Jött valami új patch ami eltávolította az arty nézetből a lövedékek vonalát/becsapódását? Nem használok semmilyen módot.

(#187895) ooloo válasza KISDUCK (#187894) üzenetére


ooloo
őstag

Minden csatában van 1-2 ilyen lövés ... nyílt terepen semmi nincs a lövedék útjában , de a becsapódás elmarad . Mintha elakadna valamiben , de a nyílt mezőn ?? :F

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187896) BÁ Nutrition válasza jano_77 (#187884) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En mar hetek ota nem kaptam mert wg mentes eletet eltem :)
Nincs meg a hetvegi stress, de nem is hianyzik a csalo jateka

[ Szerkesztve ]

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#187897) Imilenni


Imilenni
addikt

Jó ez a booster, nekem is 7 óra alatt sikerült 0-ról kihúzni egy ilyen 30-as szintet :C
Bár az is segít, hogy az utóbbi 3 körben a csapat legalább 30%-a tábornok lett, mert átengedtük az ellenfélnek a zászlókat :))

Press "F" to pay respects.

(#187898) KISDUCK válasza ooloo (#187895) üzenetére


KISDUCK
addikt

A lövedékem nyomvonalát sem látom. Nincs meg az a szép füst csík vagy izzó sugár ami a lövedéket jelzi.

(#187899) e-newsee


e-newsee
addikt

Látom, lehet kapni a sima skorpit a shopban. Nincs most olyan lehetőség, hogy becserélni a skorpi g-t a pucérra?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187900) ooloo válasza KISDUCK (#187898) üzenetére


ooloo
őstag

Ugyan azt produkálja nekem is . Feltételezem valami bug leget ... majd javítják , ( jobb esetben )

(#187899) e-newsee : El ne cseréld ... a Skorpion G egy pénznyomda ! Ami kreditet az már hozott.... ;]

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.