Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#187101) #77646080 válasza lnk (#187100) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ez még új nekem. 🤔 Hol van az aranyért vásárlás lehetősége? Eddig csak azt találtam meg, hogy nyerni lehet, random csatával.

(#187102) jano_77 válasza lnk (#187100) üzenetére


jano_77
nagyúr

De jó, hogy nyaralni megyek, így bele sem szagolok ebbe a játék módba most. :N

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#187103) lnk válasza #77646080 (#187101) üzenetére


lnk
aktív tag

Ha jól emlékszem ha belépsz az eventbe ott a leírásra kattintva találod. Úgy emlékszem az aljára kell görgetni.

jano: Én csinálom nekem belefér. Nekem egy ellenérzésem van a dologgal kapcsolatban. A wg azt mondta nem lehet majd kötvényt venni pénzért vagy goldért. Ehhez tartják is magukat. De megoldották hogy kötvényért vehető fejlesztést vehess egy kis goldért meg egy kis grindért cserébe :)

[ Szerkesztve ]

(#187104) lnk válasza lnk (#187103) üzenetére


lnk
aktív tag

Bocs lejért a szerkesztési idő. Hadosztály szintlépésért is kaptok kannát. 2. szint 2 kanna 3. szint 4 kanna

(#187105) e-newsee válasza lnk (#187103) üzenetére


e-newsee
addikt

Az igaz, de azzal nincs semmi baj. Ha majd el lehetne adni ezeket kötvényért cserébe, na az lenne a gáz. Így viszont "csak" egy felszerelésért játszol, ami szerintem teljesen rendben van. Hiába veszel halomszámra kannát, attól még játszani kell sokat, míg a bolti vásárlásnál csak kattintasz, fizetsz, és ott is a halom kötvény.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187106) Emu


Emu
őstag

Jó ez a Homefront...tegnap mentem vele egy csatát és kapásból egy 10 menetesbe dobott be, ahol volt velünk egy KV1 meg csomó apró. Hogy legyek így első? A Pantheres rohamot már nem éltük túl, nem volt tűzerő hozzá. Egyébként mennyire gáz, hogy a láncolást nem számolja. Direkt arra mentem, hogy a halálfejeseket láncoljam, így tudták lőni a többiek, de a végén semmit nem kaptam rá, csak a sebzésre.

(#187107) ooloo


ooloo
őstag

Célzási időre is csak nekem van szükségem , hogy eltaláljam az ellenséges páncélost . :U Hogy a túróba csinálják ? Nekem szökő évente egyszer jön össze ....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187108) lnk válasza e-newsee (#187105) üzenetére


lnk
aktív tag

Igazad van lehetne rosszabb is. Ha nem veszek goldból kannát is valszeg az egyiket ki tudom venni a jutalmak közül bár még nem számoltam utánna hogy így van-e. Nem igazán szoktam foglalkozni a wg üzletpolitikájával ha kell egy prémium tank megveszem nem csinálok belőle ügyet elég sokat költöttem már a játékra. Nálam van egy éves keretösszeg amit elköltök és nekem teljesen mindegy melyik játékban teszem. Éves prémium karácsonykor 75 láda meg egy két prém 8 as tank éves szinten. Viszont lassan tyúklépésenként úgy látom kezdik elérni nálam hogy azt mondjam ez már túl p2w nekem és abbahagyom. Ez a közvetlenül nem de közvetve goldért grindért kötvényes cucc egy kicsit ellenérzést vált ki belőlem már.

(#187109) Imilenni válasza ooloo (#187107) üzenetére


Imilenni
addikt

RNG :K

Ha pedig a botos módra gondolsz, sokszor mellélő a bot.

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#187110) zodo


zodo
nagyúr

Weekend for Your Crew

50% Ki - Átképzés és Skill újraosztás aranyért!
25% Szerepkör változtatás

Játssz Tier IV-X tankkal, legyél top 10 xp szerző = 3x személyzeti xp

(#187111) Yofej75 válasza zodo (#187110) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Köszi :R

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#187112) e-newsee válasza zodo (#187110) üzenetére


e-newsee
addikt

Hű, ez jó! :C
Van pár kiképzendő legényem, akik már megkezdett skillek miatt lettek beletéve a nem megfelelő tankosztályba, így jó nagy adag büntivel indulnak. Mindezt magasabb tierekben természetesen. De így 100 aranyért már bevállalom a kiképzésüket. Aztán meg mennek könyvet olvasni. :DDD

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187113) inferno88


inferno88
őstag

CAPTUREDSTREAM19

Nem tudom, hogy mit ad.

Semper fi!

(#187114) inferno88 válasza inferno88 (#187113) üzenetére


inferno88
őstag

Elvileg 5 nap prém!

Semper fi!

(#187115) kchryss válasza inferno88 (#187114) üzenetére


kchryss
addikt

Elfogadta a kódot, de én nem kaptam semmit. :)

(#187116) inferno88 válasza kchryss (#187115) üzenetére


inferno88
őstag

Mondták a streamen, hogy szarakszik ismét a rendszer.

Semper fi!

(#187117) Barret001 válasza kchryss (#187115) üzenetére


Barret001
addikt

2 kanna üzemanyagot sem kaptál?

(#187118) Barret001 válasza Barret001 (#187117) üzenetére


Barret001
addikt

Elfogadja,de nem ad semmit.Lehet hogy nem is WOT kód.

(#187119) ddt500hu válasza jano_77 (#187041) üzenetére


ddt500hu
veterán

Amikor ezeket a storykat lecsupaszítom annyira viccessé válnak.
"Elkezdtem lőni a csapattársamat, erre bekékültem és nem kilőtt??"
A rohadt, mocskos g...i unicum, szemét wg stb!! :C :C :DDD

(#187120) kchryss válasza Barret001 (#187118) üzenetére


kchryss
addikt

Állítólag küldetést kellett volna adnia. Az 5 napos prém kód ha jól értettem este jön ha jön.
Holnap meg klán verseny döntő lesz ahol pc-t sorsolnak ki a nézők között.
Illetve wotinfo-n is lesz holnap valami néző sorsolós stream.

(#187121) ollie válasza Barret001 (#187117) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én játszottam 2 randomot, és összesen 43 kanna üzemanyagot kaptam. :DDD

Viszont ez nem rossz jutalom:

***

(#187122) Barret001 válasza ddt500hu (#187119) üzenetére


Barret001
addikt

Nem sokára ezt az élvezetet is elveszik...

(#187123) ooloo válasza inferno88 (#187113) üzenetére


ooloo
őstag

Bármit ad , vagy éppen nem ... köszönjük a gesztust ! :R :R

(#187109) Imilenni : Az RNG lenne a ludas ? Szerintem még rengetegen használják a tiltott mod-okat ( aimbot és társaik ) . A beépített automata célzást nem használom , mert tényleg megbízhatatlan és sokszor van , hogy hiába nyomom a jobb egérgombot , az nem reagál .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187124) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Ezt a meccset rohadtul élveztem. :) A végen olyat makkoltam az m103 ellen, hogy csak lestem. Pattogott a kicsike és nekem meg beadta a snapshotot.

replay

(#187125) sutyi^ válasza Barret001 (#187122) üzenetére


sutyi^
senior tag

Hála a jó égnek... én már nagyon unom az light tankomat seggbe lövő csapattársakat, mert nem "spotolok" előttük 3 szektorral az utolsó biztonságos bokorban ülve. Igaz hogy ezek azok a profi emberek hogy legutóbb is jön egy kilences Foch aki spoton! fel megy a varázs bokorhoz Prokhorovkán beáll a domb tetejére, észre veszi hogy kigyullad a pilács majd a domb oldalában csinál egy 180°-os üszkve 150m-es fordulót és elhajt egy karcolás nélkül mert a mögöttem ülő 5 TD-ből egy sem tud célozni...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#187126) ddt500hu válasza sutyi^ (#187125) üzenetére


ddt500hu
veterán

Borzalom amit művelnek. Jelenleg a mindenki által (általam is) méltán gyűlölt kerekes ágat húzom. Most járok a 9-nél.
Az teljesen a normális, hogy a legkerekesebb pályákon, jó előre bejelentett rush spot-nál 1000 spot dmg alatt zárok.
Ensken bejelentem, hogy beszaladok. Felspottolok 12 ellenséges tankot 30mp alatt=485 spot dmg.
Őrület! :W

(#187127) AlexHerceg válasza ddt500hu (#187126) üzenetére


AlexHerceg
tag

Rá se ránts.Van ez így.
Írok ellenpéldát a kerekesekről. Elindul a csata. Már a 2. másodpercben vadul klikkelget kerekes spotterünk, hol fog spotterkedni. Eddig ok. Többen próbálnak a várható felderítés felé pozícionálni. Majd 10 másodperc múlva már vadul klikkelget, hogy miért nem lőjük a spotját (sehol nem vagyunk még) és a csata első percében kilövik. Jön a szokásos "noob team" üzenet.Nyilván.

[ Szerkesztve ]

Hominem te esse memento...

(#187128) e-newsee válasza ddt500hu (#187126) üzenetére


e-newsee
addikt

Tudod miért van ez? Pusztán azért, mert olyan gyorsak ezek a kerekes carok, hogy a csapatod többi része még pozíciót sem fogott, az arty is talán épp betöltött, de lehet, hogy ő is mozgásban van még. Sokra megyek a 8 felspotolt ellenféllel, ha még alig mentem arrébb, az ellenfél meg még vagy 700 méterre van valahol a domb mögött. Néhány pályán még egy sima light is túl gyorsan tud spotolni ahhoz, hogy rögtön lőni is tudják.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#187129) ddt500hu válasza e-newsee (#187128) üzenetére


ddt500hu
veterán

Hidd el tudom, hogy mit lehet lőni és mit nem. Nem nyafognék ha nem lenne oka. :U

(#187130) ooloo válasza ddt500hu (#187129) üzenetére


ooloo
őstag

Arra gondoltál , hogy a csapattársaid ( TD-k ) az RNG negatív hatása miatt nem tudták likvidálni az ellent ? Te is tudod milyen az , ha küszöbszintre visz az RNG . Az a +/-25% éppen elég arra , hogy ne Te irányítsd a történéseket .

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187131) szallasi007 válasza ooloo (#187130) üzenetére


szallasi007
őstag

Ez mondjuk igaz, ugyanakkor nevetséges hogy a 6-7-8 gyaloggaloppal akár percekig futkosol mint egy hülye és nem történik semmi.
Átlagban ilyenkor meghalok és halálom után elkezdem nézni a csapatom többi tagját és mit látok? A 3 artyból kettő a pálya tök ellentétes részét nézi a td-k meg kb olyan helyre céloznak ami a térkép alapján értelmetlen. Az meg hogy a medek a heavy line részén buziznak.....
Az a nagy baj hogy már tényleg nincs kinek spotolni. 😭

(#187132) ooloo válasza szallasi007 (#187131) üzenetére


ooloo
őstag

Ne is említsd ... éppen ezért nincs kedvem befejezni a könnyű tankos küldetéseket . Így soha nem lesz meg a T55A . :DDD

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#187133) Raysen623


Raysen623
addikt

Egyszer majd valaki lesz szíves elmagyarázni hogy a bánatos halál faszába lehet vízszintes felületen sebezni??!!! Hol van ez így lefektetve a sebzési mechanikájában a játéknak?! Vicc az egész a mocsok RNG-vel együtt.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#187134) wwenigma válasza Raysen623 (#187133) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugy hivjak hogy overmatch és elég régóta a jatek resze. Replay de inkabb Battle hits kép jo lenne rola.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#187135) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Na elértem a kupont és ki is váltottam a t14-t. Akkor számomra ennyi volt az event ugye?

(#187136) ollie válasza wwenigma (#187134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, úgy 7 éve része a játéknak.

***

(#187137) ollie válasza Raysen623 (#187133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább tanuld meg a szabályokat, jót tesz a közérzetnek.

***

(#187138) zodo


zodo
nagyúr

Xvm guruk!

playersPanel.xc-ben hol és mit, mire kell átírni hogy ne a total wn8 értékem mutassa hanem az adott tankét?

(#187139) ollie válasza zodo (#187138) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Inkább töröld le az xvm-et.

***

(#187140) zodo válasza ollie (#187139) üzenetére


zodo
nagyúr

Ritkán kb. évente 1x van aktiválva ezért várom továbbra is a megoldást, amúgy csak kényelmi funkciók miatt használom amit a drága wg nem akar megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#187141) sutyi^ válasza ollie (#187136) üzenetére


sutyi^
senior tag

Pontosabban:

2x kaliber (partial overmatch) - kaliber legalább kétszer nagyobb, mint az eltalált felület, akkor plusz normalizációt kap a skuló, >70°-nál AP/APCR & (Ricoré :DDD)
3x kaliber (overmatch) mindenhogy pen.

Aztán van még normalizáció, ami pont fordítva működik a játékban mint amúgy kéne, mert a lövedékek pont hajlamosak kifelé fordulni a döntött felületeken és nem belejük... Illetve HEAT ammon elvileg nincs OM, de >85° az autobounce és 0° normalizáció.

[ Szerkesztve ]

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#187142) ddt500hu válasza ooloo (#187130) üzenetére


ddt500hu
veterán

10-ből 9x? Nem egy esetről beszélek. Majd csinálok pár screenshotot.

(#187143) vepe


vepe
senior tag

Szerintetek mennyi idő kihúzni (önmagad) egy obj279-et?
CW tankokat nem mondom mert ugye azt aki nem klánozik csak kihúzatni tudja, meg sok esetben hiába van klánban még akkor sem jön össze.

Csak azért érdekes, mert múltkor volt vita, hogy kereslet-kínálat, stb és most megtudtam mennyi egy 279 és egy cw tank.

(#187144) sutyi^ válasza vepe (#187143) üzenetére


sutyi^
senior tag

T-55A-m sincs még az előző kupacból, az új RW PM kupacnak meg kb. neki se álltam... közel 51k meccsel. Bár mondjuk én rühellek ilyeneket grindolni... ha nincs kedvem heavyvel játszani akkor csak azért nem fogok. Artyval meg főleg...

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#187145) ollie válasza vepe (#187143) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy unicumnak 3 hónap, egy jó játékosnak 1 év, egy átlagos játékosnak több év.

***

(#187146) vepe válasza ollie (#187145) üzenetére


vepe
senior tag

Ha az infóim jók, kb.1 hó alatt kitolják 25-30K-ért, ami ha azt vesszük, hogy mennyi egy jobb prémtank, mennyi idő és energia egy átlagos játékosnak, akkor nem is sok.

(#187147) Imilenni válasza vepe (#187146) üzenetére


Imilenni
addikt

Legalább 70-80k szerintem, ha mindössze 30 lenne, mindenki azzal szaladgálna már :)

Press "F" to pay respects.

(#187148) vepe válasza Imilenni (#187147) üzenetére


vepe
senior tag

Annyi elhiheted, persze olyan acc-ban, ahol már a tulaja azért megcsinált néhány küldit és akinek van megfelelő tankállománya. Ha teljesen nulláról kell kezdeni akkor igaz drágábban csinálják, de a plafon 55K (nekem szerintem olcsóbban megoldják ha kell valakinek) és valóban több idő is. Ha valaki megakarja szerezni érdemes elkezdeni és ha szán rá pénzt befejeztetni.

Hallottatok valami küldiről, aminek a nyereménytankja valami IX.Tier 4 lánctalpas szörny?

(#187149) wwenigma válasza vepe (#187148) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

AE Phase 1 - [link]

Ez a Frontline utolso tankja.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#187150) ollie válasza vepe (#187146) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem skill4ltu-nak sem sikerült 1 hónap alatt, aki naponta 6-8 órát játszik, és az egyik legjobb játékos az EU szerveren, szóval az 1 hónapos kihúzáshoz eszement sokat kell majd játszani szerintem.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.